Легальні інтернет-сервіси контенту

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  наступна
Автор Повідомлення
DDBj 
VIP


З нами з: 09.01.12
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 1201

2023-04-26 11:06  
PuMa.ua написано:
На рахунок крику, я так розумію, це з усіма фільмами парамаунту тепер так буде? От знов, кацдубляж є, а нашою ліцензією і не пахне.

Відчувається підтримка союзників. Дублюють для кацапів по усіх можливих країнах, ліцензію їм у день прем'єри. А українцям великий уклін і подяка. "Ми з вами, б...ть", але бізнес то є бізнес.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 11:09  
PuMa.ua
Цитата:
це з усіма фільмами парамаунту тепер так буде?

Та й не тільки paramount, а ще здається Warner та Universal теж забили на викладання наших доріжок.
dimon-2018 
VIP


З нами з: 06.05.18
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 3096

2023-04-26 11:32  
Rokers написано:
Universal теж забили на викладання наших доріжок.

Ага. Нагадаю, що у жовтні в прокат вийшов фільм "Mrs. Harris Goes to Paris". Який нікому, бл.., не цікавий і який подивляться лише одиниці. То якого його не викладають? У всіх країнах ліцензія вже давно є. Окрім нас.

Додано через 51 секунду:

Я певен, що більшість і не знала про існування цього фільму і що до нього є дубляж.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 11:37  
dimon-2018
Теж саме з фільмо М3ган у кінотеатрах був давно, в усіх країнах є ліцензія, а нашої досі нема.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 11:37  
Цитата:
Відчувається підтримка союзників. Дублюють для кацапів по усіх можливих країнах, ліцензію їм у день прем'єри. А українцям великий уклін і подяка. "Ми з вами, б...ть", але бізнес то є бізнес.

А чому це хтось має втрачати гроші, а наші дистриб'ютори-уйобки мають співпрацювати з москалями? Як ми хитро робимо, так і вони. Є такий сайт unifrance, там є інформація хто купляв французькі фільми на територію України, а хто перекуповува права в москалів. Дуже інформативно.
Навіть пише, що під час війни Артхаус Трафік, напевно, купляли права на фільми в такої компанії як A-One з пЕТЕРБУРГУ.
А щодо Парамаунта, то вони чи не єдині, які вийшли з росії. Вони російською дублюють тільки кінотеатральні релізи, які випускають москальською субдистриб'ютори по СНД. Аналогічно і фільми FOX\Disney.
А от Universal, думаю, що так і НЕ вийшов з росії. Бо всі релізи в iTunes різняться в Європі і СНД+Україна. Але всім українцям пофіґ і ніхто в iTunes не жаліється, чому релізи ТІЛЬКИ з російським дубляжем.
От і Universal з Warner думають, що так буде ліпше і економніше, дублювати тільки москальською, бо українським "рабам" і так підійде.
Але варто зазначити і те, що Universal почали додавати наші субтитри в iTunes в країнах Європи (Україна туди НЕ входить). Це напевно робить Європейський офіс. Бо москальський далі просуває російський дубляж... О це я розумію патріоти росії, хоч в сраці, але все одно роблять для країни користь...
dimon-2018 
VIP


З нами з: 06.05.18
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 3096

2023-04-26 11:38  
Rokers, хоч би вони знову за старе не взялися (не додавати наші доріжки на жоден ліцензійний сервіс). Бо знову будемо рахувати втрачені дубляжі.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 11:39  
Цитата:
Ага. Нагадаю, що у жовтні в прокат вийшов фільм "Mrs. Harris Goes to Paris". Який нікому, бл.., не цікавий і який подивляться лише одиниці. То якого його не викладають? У всіх країнах ліцензія вже давно є. Окрім нас.

12 травня в iTunes москальською. Значить на Ракутені буде в той день українською, але х*й хто напише в iTunes, чому немає українського дубляжу...
dimon-2018 
VIP


З нами з: 06.05.18
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 3096

2023-04-26 11:41  
77997997 написано:
12 травня в iTunes москальською. Значить на Ракутені буде в той день українською

Здуріти. Більше ніж півроку чекати на появу ліцензії...
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 11:41  
Цитата:
Теж саме з фільмо М3ган у кінотеатрах був давно, в усіх країнах є ліцензія, а нашої досі нема.

Немає ще у всіх країнах ліцензії.

Цитата:
Rokers, хоч би вони знову за старе не взялися (не додавати наші доріжки на жоден ліцензійний сервіс). Бо знову будемо рахувати втрачені дубляжі.

Ой тут побідкайтеся, побідкайтеся. Замість того, щоб написати в iTunes чи Universal, тут побідкаймося Sad (1)
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 11:43  
77997997
А про М3ган та Крід 3, є якась ініормація?
kinaxem 
VIP


З нами з: 21.12.16
Востаннє: 06.02.24
Повідомлень: 550

2023-04-26 11:43  
DDBj написано:
Відчувається підтримка союзників. Дублюють для кацапів по усіх можливих країнах, ліцензію їм у день прем'єри. А українцям великий уклін і подяка. "Ми з вами, б...ть", але бізнес то є бізнес.

Бізнес тут навіть не головна причина, головна причина це те, що в нас досі не працює закон про мову нормально. Якби в законі було чітко сказано, що кожен сервіс в Україні має забезпечувати продукцію саме з українським дубляжем а не тільки субтитрами, то вони всі б додавали дубляж і на дисках і на всіх сервісах, ще би й дублювали й для дисків і для сервісів. Але ж ми живемо в клоунській державі, з клоунами які обрали собі клоуна аби поржать і з головною ідеологією "какая разніца", тож допоки це не зміниться все буде суто на особистому баченні дистриб'юторів, а в них логіка наступна "українці ж розуміють кацапську, тож і так їм піде, нащо заморочуватись" а наші дебіли з радістю платять за контент без української локалізації. Ось головна проблема.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 11:45  
Цитата:
А про М3ган та Крід 3, є якась ініормація?

НЕМАЄ.
Крід, може і НІДЕ НЕ ВИЙДЕ. Там в нормальному світі є напевно, що ексклюзивний реліз зі ВСІМА можливими субтитрами і стандартними дубляжами (iTunes). Нашого там НІЧОГО НЕМАЄ.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2389

2023-04-26 11:51  
77997997 написано:
А щодо Парамаунта, то вони чи не єдині, які вийшли з росії.

ага, але чомусь останній сезон Південного парку від "парамаунт камеді" кацапською мережею шириться, це ті, які нібито пішли і позакривали свої канали.

Якщо вже так казати, то пішов-пішов із таких аудіовізуальних тільки Нетфлікс. І за це їм честь та шана.

Додано через 2 хвилини 57 секунд:

а на рахунок юніверсал я казав, що вони не вийшли, бо тому є мільйон доказів:

- продаж свіжих релізів кінапоіску
- замовлення своїх озвучок ніби для країн Балтії у московії напряму (для HMAX)
- додавання кацдоріжок знов таки нібито для країн Балтії до існуючих релізів (для того ж HMAX)
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 11:55  
Цитата:
Бізнес тут навіть не головна причина, головна причина це те, що в нас досі не працює закон про мову нормально. Якби в законі було чітко сказано, що кожен сервіс в Україні має забезпечувати продукцію саме з українським дубляжем а не тільки субтитрами, то вони всі б додавали дубляж і на дисках і на всіх сервісах, ще би й дублювали й для дисків і для сервісів. Але ж ми живемо в клоунській державі, з клоунами які обрали собі клоуна аби поржать і з головною ідеологією "какая разніца", тож допоки це не зміниться все буде суто на особистому баченні дистриб'юторів, а в них логіка наступна "українці ж розуміють кацапську, тож і так їм піде, нащо заморочуватись" а наші дебіли з радістю платять за контент без української локалізації. Ось головна проблема.

1. При чім тут клоун? До клоуна, що було ліпше?
2. На дисках зараз мало що випускають. Мається на увазі у країнах з середньою економікою (Польща, Чехія, Угорщина).
3. Щодо сервісів, то все залежить суто від сервісу. Он Rakuten перестав додавати контент, що НЕ має або нашого дубляжу, або субтитрів. Але такі ПРОУКРАЇНСЬКІ і НАЦІОНАЛЬНІ сервіси як Megogo, Sweet.tv, Kyivstar tv, запросто х*ярять москальською контєнт, бо так надав їм правовласник, а вони з цим НІЧОГО не можуть зробити. Хоч в угодах чітко вказується якою мовою надається контент (а там російською прописано).

Додано через 3 хвилини 46 секунд:

Цитата:
ага, але чомусь останній сезон Південного парку від "парамаунт камеді" кацапською мережею шириться, це ті, які нібито пішли і позакривали свої канали.

Там походу Парамаунт судиться з Ворнерами щодо прав на цей мульт, але не пам'ятаю за який(і) сезон(и), не чули такого?
Цитата:
а на рахунок юніверсал я казав, що вони не вийшли, бо тому є мільйон доказів:

- продаж свіжих релізів кінапоіску
- замовлення своїх озвучок ніби для країн Балтії у московії напряму (для HMAX)
- додавання кацдоріжок знов таки нібито для країн Балтії до існуючих релізів (для того ж HMAX)

Добре, хай роблять, щоб українці бачили як треба робити, а не сидіти під ковдрою і жалітися на життя.
DDBj 
VIP


З нами з: 09.01.12
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 1201

2023-04-26 11:58  
77997997 написано:
А чому це хтось має втрачати гроші, а наші дистриб'ютори-уйобки мають співпрацювати з москалями?

Як додавання української доріжки вплине на втрату грошей?

77997997 написано:
Але всім українцям пофіґ і ніхто в iTunes не жаліється, чому релізи ТІЛЬКИ з російським дубляжем.

За усіх українців менше розписуйся

77997997 написано:
При чім тут клоун? До клоуна, що було ліпше?

Так.

І збав трохи градус у своїх коментарях, бо провокуєш написати тобі щось таке, за що забанять, а ти не вартий цього.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2389

2023-04-26 12:03  
77997997 написано:
але не пам'ятаю за який(і) сезон(и), не чули такого?

скоріш за права на стріми на свіжі сезони, а оцей, 26, він і є найсвіжішім.

77997997 написано:
Добре, хай роблять, щоб українці бачили як треба робити, а не сидіти під ковдрою і жалітися на життя.

моя думка була і лишається (напишу її тут вдруге), нетфлікс тут так само міг би зручно вмоститись і казати "ну нас кацапською дивляться у таких-то країнах, давайте дублювати у Ізраїлі, Грузії, Казахстані, країнах Балтії і забʼємо на дубляж навіть тими мовами (те, що фактично от роблять прокатники)", але ні, вони відключили країну і послали їх до біса. Поки прокатники так не зроблять гріш ціна їх розповідям, що вони пішли з рабсєї

Додано через 1 хвилину 47 секунд:

А на рахунок iTunes я скажу, ви коли небудь там бачили регіональні ціни? Я - ні. І представництв у нас немає (офіційні реселери то не те), тому куди там писати, до перекотиполя? Контент там явно не українськими представництвами наповнюється
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 12:03  
Цитата:
Як додавання української доріжки вплине на втрату грошей?

Потрібно замовити дубляж, а це гроші, потрібно звести дубляж чи закадр до відповідного формату для iTunes, а це тако треба заплатити людині, яка б це зробила.
Цитата:
За усіх українців менше розписуйся

Угу, щось не бачу нічого, що б вказувало на якусь активність людей в цьому напрямку, тож...
Цитата:
Так.

Ну скажіть, наведіть приклад...
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 12:10  
DDBj
Цитата:
Так

Ага особливо з 2009 по 2018 коли кожен другий був втраченим, й тільки з 2019 поступово почали з'являтися деякі втрачені дубляжі.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2389

2023-04-26 12:14  
Rokers написано:
й тільки з 2019 поступово почали з'являтися деякі втрачені дубляжі.

це не політика (і не політичний топік), але я вам можу підказати хто прийняв закон про мову ["Про забезпечення функціонування української мови як державної"] (от як раз у 2019 році) одним з останніх законів в своїй каденції. (спойлер, це був не нинішній президент і не нинішнє скликання Ради)
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 12:24  
Цитата:
А на рахунок iTunes я скажу, ви коли небудь там бачили регіональні ціни? Я - ні. І представництв у нас немає (офіційні реселери то не те), тому куди там писати, до перекотиполя? Контент там явно не українськими представництвами наповнюється

є ж мейл на їх службу підтримки - пишіть, вимагайте.
В принципі там і не так багато агрегаторів, хто викладає контент незалежних студій. Це такі собі Daro Film Distribution, він же, напевно Новий Диск\Веста. Можете їм написати в мережі є контакти.
Якщо би дуже захотіти, то і можна якось дістати контакти тих москалів, які працюють на Universal. Думаю київські, зі студій звукозапису\прокату знають контакти...
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 12:24  
PuMa.ua
Так я це знаю.
Й я не про це, а про те, що пан DDBj каже мовляв раніше з нашими ліцензіїми доріжками було краще, я навів лише роки коли це було не так, без жодних політичних підтекстів.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 12:25  
Цитата:
це не політика (і не політичний топік), але я вам можу підказати хто прийняв закон про мову ["Про забезпечення функціонування української мови як державної"] (от як раз у 2019 році) одним з останніх законів в своїй каденції. (спойлер, це був не нинішній президент і не нинішнє скликання Ради)

Нууу, аж в кінці каденції... Чому на початку не прийняли??? Свобода ж зразу хотіла в 2014 році закони прийняти, чому гетьман сивочолий не підтримав? Політиканти...
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2389

2023-04-26 12:34  
77997997 написано:
пишіть, вимагайте

ну то пишіть, вимагайте. оце скільки років сиджу стільки і чую ваші пропозиції, щоб хтось ще зробив)))

77997997 написано:
Свобода ж зразу хотіла в 2014 році закони прийняти

ага, в 14 році важливіших же проблем не було. але знов таки. це політика (про те що з 19 по 22 всілякі максики бужанські і інша поцва з не-буду-казати-якої-партії всіляко намагались вбити цей закон помовчимо) і про те що досі є сцяний фріДОМ, який з БЮДЖЕТУ мовить кацапською теж помовчимо. про те які свобода .... ми теж помовчимо, бо це не політична тема і у кожного як було своє бачення, так і лишиться

Додано через 47 секунд:

77997997 написано:
Думаю київські, зі студій звукозапису\прокату знають контакти...

думаю київські люди з прокату чи коло-прокату теж знають контакти і можуть якось посприяти Happy
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 12:37  
Цитата:
думаю київські люди з прокату чи коло-прокату теж знають контакти і можуть якось посприяти

Проте поки здається, що їм байдуже на це.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 12:50  
А ще скажу таке, є фільми від Festivals Cinema. Реально куплені не в москалів для України і країн СНД харківяанином. І що, після кінопрокату вийшли фільми з нашою озвучкою на Мегого. Один фільм був озвучений AAASound російською, відповідно Мегого виклало його і для країн СНД. Пізніше і другий озвучили москальською і його виклали для країн СНД. Так, до чого я веду, скоріш за все, Мегого вимагав москальської озвучки, щоб викласти цей фільм за межами України і тим самим збільшив би відрахування за показ цих фільмів за підпискою чи безкоштовно правовласнику (Festivals Cinema) (більша територія, більше підписників, більше відрахувань).
Ну і більше скажу. Колись один москальський дистриб'ютор казав, що має контракт з Мегого на показ їх фільмів з російською звуковою доріжкою. І вони мали надавати Мегого фільм і російський переклад. А решта перекладів їх не хвилювали. Казали, що Мегого можуть самі їх зробити, купити в когось чи навіть вкрасти - їх то "не гребе".
А Мегого такі не одні...

Додано через 9 хвилин 58 секунд:

Цитата:
ну то пишіть, вимагайте. оце скільки років сиджу стільки і чую ваші пропозиції, щоб хтось ще зробив)))

Я якраз то і пишу. Можливо і один пишу Sad (1)
Писало би більше 1000-10000 був би результат Happy
Цитата:
ага, в 14 році важливіших же проблем не було. але знов таки. це політика (про те що з 19 по 22 всілякі максики бужанські і інша поцва з не-буду-казати-якої-партії всіляко намагались вбити цей закон помовчимо) і про те що досі є сцяний фріДОМ, який з БЮДЖЕТУ мовить кацапською теж помовчимо. про те які свобода .... ми теж помовчимо, бо це не політична тема і у кожного як було своє бачення, так і лишиться

Я не кажу, що зелені чи дураки, чи як ви їх там називаєте святі. Але не треба писати, що тільки вони винні. Винні всі. Як партії, що були при владі, так і громадяни, що їх обирали і що мовчали, бо їм так підходило...
Щодо фріДому то так, я також проти такого каналу. Скажу більше, я і проти каналу ДІМ (екс ДОМ). Бо ті злодії крадуть мої з вами податки. Як? А купляють контент в тих же Парамаунт, прописують в контакті звуковий супровід російський\український, а потім невідомо чому переозвучують ті ж дубльовані для кінопрокату фільми на студії КІТ (напевно хтось має відкати) і так собі живуть. Чомусь Парамаунт надає дубляжі приватним каналам і онлайн сервісам, а канал ДІМ переозвучує все... На прозоро є ці закупівлі там можна прочитати багато цікавого і, навіть, ціну показу кожного фільму\серіалу Happy

Додано через 2 хвилини 12 секунд:

Цитата:
думаю київські люди з прокату чи коло-прокату теж знають контакти і можуть якось посприяти

Якщо маєте контакти - поділіться для загалу, або в приват Happy
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 13:11  
dimon-2018 
VIP


З нами з: 06.05.18
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 3096

2023-04-26 15:31  
77997997 написано:

Теж саме з фільмо М3ган у кінотеатрах був давно, в усіх країнах є ліцензія, а нашої досі нема.

Немає ще у всіх країнах ліцензії.

Лише кілька прикладів
https://rakuten.tv/pl/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/ch/search?q=gan&content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/lu/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/ro/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan

77997997 написано:
Ой тут побідкайтеся, побідкайтеся. Замість того, щоб написати в iTunes чи Universal, тут побідкаймося

Ви майже в кожному повідомленні вказуєте на те, що ви написали в Itunes. Я дуже радий. Але не кожен знає куди треба писати, кому писати і як писати. Зважуйте і на це. На жаль, мій рівень володіння англійською не дозволяє мені написати в Itunes чи ше кудись. Стосовно Universal, то нашу доріжку в Itunes вони не додавали і до війни (за винятком 2-3 фільмів), тож для мене це не новина. А після появи Ракутен, і коли почали додавати українську в Гугл Плей, то я взагалі "забив" на той Itunes і майже туди не заходжу. І я згоден з паном PuMa.ua, що там українським представництвом і не пахне. Назви фільмів в більшості кацапські, постери кацапські. То про що тут взагалі говорити?

Додано через 1 хвилину 19 секунд:

Rokers написано:
Наче є наша доріжка.

Стосовно Apple TV не знаю, чи доступний фільм зараз, але в Itunes дійсно є наше аудіо, але написано, що реліз аж 11.05.

Додано через 3 хвилини 40 секунд:

77997997 написано:
Крід, може і НІДЕ НЕ ВИЙДЕ.

В Київстарі почали з'являтися фільми Warner, тож маю надію, що там фільм буде.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 15:35  
dimon-2018 написано:
що реліз аж 11.05.

Та впринціпі не так довго й чекати.
77997997 
VIP


З нами з: 26.02.13
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 3546

2023-04-26 15:38  
Цитата:
Лише кілька прикладів
https://rakuten.tv/pl/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/ch/search?q=gan&content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/lu/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan
https://rakuten.tv/ro/genres/--all/movies?content_type=movies&content_id=m3gan

А зайдіть б Британський rakuten, ой як там багато новинок. Польщу Давно вже відділили деякі дистриб'ютори з країн центральної та східної європи. Особливо Universal. А де цей фільм в Чеському чи Угорському, чи Словацькому Rakuten???
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2243

2023-04-26 15:39  
Крід вже мав вийти, якщо враховувати у який термін зазвичай виходять ліцензії до фільмів Warner це десь місяць від прем'єри у кінотеатрах.
Шазам вийшов як зазвичай, а з Крідом поки незрозуміло.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  наступна