Обговорюємо українські студії озвучення

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  наступна
Автор Повідомлення
tilda4334 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 15.08.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 1942

2021-03-26 00:52  
zhytkov написано:
В озвучені Ліги справедливості від HDrezka голоси будуть з дубляжа, вихід планується в неділю.

Ну от! Оце вже те що треба - не дарма чекаю)
zim333 
VIP


З нами з: 15.07.11
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 593

2021-03-28 02:57  
zhytkov написано:
В озвучені Ліги справедливості від HDrezka голоси будуть з дубляжа, вихід планується в неділю.

Вже вийшла.

І багато там акторів дубляжу присутніх? А то поки не можу зацінити.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-03-28 12:14  
zim333 написано:
І багато там акторів дубляжу присутніх? А то поки не можу зацінити.

Щойно закінчив перегляд фільму. Повернули по суті весь оригінальний склад акторів дубляжу. Зрозуміло, що з другорядними героями не заморочувались, проте воно і не потрібно. Того, що зробили цілком достатньо. Від одного озвучення отримував кайф під час перегляду. Це вартувало того, щоб чекати тиждень.

Пропоную всім, хто чекав на це озвучення самі знаєте де подякувати HDRezka, щоб вони бачили, що роблять гарну справу.
Masanchick 
VIP


З нами з: 08.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4117

2021-03-28 14:06  
Cartwright
Ви б ще оте українською написали , бо о ця меншовартість погано, раз вони додають українські озвучення то вже і зрозуміють , що ви українською написали.
s777s 
Свій


З нами з: 30.12.19
Востаннє: 08.03.24
Повідомлень: 70

2021-03-28 15:52  
Masanchick написано:
Ви б ще оте українською написали , бо о ця меншовартість погано, раз вони додають українські озвучення то вже і зрозуміють , що ви українською написали.

Стопудово!!! Ну ми такі, готові прогинатися під москаля. Так було, є, а чи буде... подивимось
robotron005 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 29.01.09
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 3684

2021-03-28 17:26  
21jumpstreet написано:

zhytkov
Класна новина. Якісна має бути робота. Недаремно майже два тижні виділили на озвучення.


як би ще - BvS. Extended Edition (2016) доозвучили. Було би ультра чудово
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-03-28 18:04  
Masanchick написано:
Ви б ще оте українською написали , бо о ця меншовартість погано, раз вони додають українські озвучення то вже і зрозуміють , що ви українською написали.

s777s написано:
Стопудово!!! Ну ми такі, готові прогинатися під москаля. Так було, є, а чи буде... подивимось

Написав тією мовою, якою захотів. Ресурс - російський, тому пишу відповідною мовою. Був би американський, то написав би англійською. Пропоную вам не прогинатися під москаля та не відвідувати сайт HDRezka. Тримайте свої роти в чистоті. Або якщо ви любите ласувати з російських рук, то пропоную вам замовкнути і не влаштовувати тут сцени та з себе чистоплюїв.
Masanchick 
VIP


З нами з: 08.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4117

2021-03-28 19:48  
Cartwright
Я вдячний рєзці , що вони почали оплачувати озвучки українською, для країни де вони потрібні мабуть кільком десяткам тисяч глядачів, а решті немає різниці якою дивитися.
Вибачаюсь, що задів вас, більше не буду
НеЗупиняйПродакшн 
VIP


З нами з: 28.07.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1294

2021-03-31 15:38  
Дожилися.
Користувачі толоки дякують окупантам.
s777s 
Свій


З нами з: 30.12.19
Востаннє: 08.03.24
Повідомлень: 70

2021-03-31 20:02  
НеЗупиняйПродакшн написано:

Дожилися.
Користувачі толоки дякують окупантам.

Скоро ще й у сраку будуть їх цілувати. Шкода, що ДніпроФільм прогнулися за гроші. Та й загалом, ДФ філіалами непогано й для росіян штампують озвучки. Це ж ні для кого не секрет!

Але з іншої сторони, наче й добре, що є більше укр озвучки, але також є і неприємні відчуття.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-03-31 21:11  
НеЗупиняйПродакшн написано:
окупантам

Цікаво, кого окупувала HDRezka? У нас в країні заведено кидатися в крайнощі, коли хтось лізе на твою територію. Одразу ж клейма вішають, і зрадниками називають. А по факту нічого надзвичайного в тому, що Dniprofilm співпрацює з HDRezka нема. Головне, що бідний та нещасний, проте патріотичний! Образ ідеального середньостатистичного українця. Це мабуть тільки в Україні прийнято засуджувати інших українців, які працюють на користь українців використовуючи всі можливі методи. В іншій країні їх би за героїв вважали. Проте не у нас. У нас все суворо. Виключно патріотизм та непоступливість!
Estranded 
VIP


З нами з: 09.02.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 2600

2021-03-31 21:20  
Так, а хто винен, що інші студії не шукають собі спонсорів.
Краще мати озвучку з рекламою, чим її не мати.
Masanchick 
VIP


З нами з: 08.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4117

2021-03-31 21:26  
Estranded
Український народ який дивиться серіали і фільми російською, що спонсорам не вигідно вкладатися в українську озвучку, по тій самій причині пролетів в перший раз Дніпрофілм, бо вони думали, що зможуть створити нормальну кількість переглядів на україномовних майданчиках, до чого це призвело всі знають.
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 156

2021-03-31 21:48  
Masanchick
+1

Додано через 2 хвилини 30 секунд:

Cartwright написано:
В іншій країні їх би за героїв вважали

звідколи це колаборанти вважаються героями? звичайна спроба сидіти на 2-х стільцях.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2021-03-31 21:50  
Cartwright написано:
Виключно патріотизм та непоступливість!

Але тільки щодо інших.
zim333 
VIP


З нами з: 15.07.11
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 593

2021-03-31 23:42  
s777s написано:
Скоро ще й у сраку будуть їх цілувати. Шкода, що ДніпроФільм прогнулися за гроші. Та й загалом, ДФ філіалами непогано й для росіян штампують озвучки. Це ж ні для кого не секрет!

Це точно!

От всі так хвалять їхню озвучку нового сезону "Південного Парку". То я для цікавості вирішив послухати їхній російський варіант (IdeaFilm), то там навіть голоси ті ж самі. що і в укр. варіанті...
Самійло написано:
звичайна спроба сидіти на 2-х стільцях.

Так.

Звісно, нічого проти озвучення не маю, воно в більшості випадків дуже якісне.

Але мене теж дивує, коли біжать до них на сайт і москалькою їх в сраку цьомають... Sad (2)

Додано через 6 хвилин 55 секунд:

Masanchick написано:
по тій самій причині пролетів в перший раз Дніпрофілм, бо вони думали, що зможуть створити нормальну кількість переглядів на україномовних майданчиках, до чого це призвело всі знають.

Я думаю, що в першу чергу так сталось через закриття сайту uafilm, бо там були теж дуже хороші перегляди українською і весь сайт та укр. озвучки були в рекламі тої контори.
А після закриття користувачі розбіглись по різних сайтах і все. А аналогу такого розмаху і досі нема.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-03-31 23:59  
Борітеся - поборете український контент. З такими борцями проти україномовного контенту ворог не пропаде.
Національна ідея українського патріота: "Стрельну собі в ногу, щоб перемогти ворога".
tilda4334 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 15.08.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 1942

2021-04-01 00:04  
Cartwright написано:
ітеся - поборете український контент. З такими борцями проти україномовного контенту ворог не пропаде.

Звісно! Краще озвучити два сезони за рік, ніж кільканадцять серіалів. Вперед до мети!
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 2223

2021-04-01 08:33  
Так це навпаки добре, що Dniprofilm почали озвучувати для Hdrezka, буде більше озвучено фільмів й серіалів, які ніхто не буде озвучувати офіційно, плюс в них завжди беруть участь професійні актори, а за озвучку ліги справедливості їм окрема подяка за те, що зібрали майже увесь старий склад акторів .
А дякувати ім треба, щоб вони знали, що на українську озвучку є попит, й щоб вони продовжували робити українські озвучки.
Masanchick 
VIP


З нами з: 08.04.11
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4117

2021-04-01 09:00  
zim333 написано:

Я думаю, що в першу чергу так сталось через закриття сайту uafilm, бо там були теж дуже хороші перегляди українською і весь сайт та укр. озвучки були в рекламі тої контори.
А після закриття користувачі розбіглись по різних сайтах і все. А аналогу такого розмаху і досі нема

Знайшов статтю про закриттю , там говориться , що вони заробляли кілька тисяч доларів на місяць, ну погодьтеся, це не признак великого потоку глядачів.
НеЗупиняйПродакшн 
VIP


З нами з: 28.07.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1294

2021-04-01 09:04  
Cartwright
Не прикидайтеся дурником.

Хдрєзка - російський сайт, який робить озвучення за російські гроші.

Підіть ще подякуйте за колони військової техніки, яка зараз суне до нашого кордону. І обов'язково на русскам язикє.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-04-01 17:41  
НеЗупиняйПродакшн написано:
Не прикидайтеся дурником.

Хдрєзка - російський сайт, який робить озвучення за російські гроші.

Підіть ще подякуйте за колони військової техніки, яка зараз суне до нашого кордону. І обов'язково на русскам язикє.

Я дурником не прикидався і ним не є. Я все бачу чітко. Хочете правду? Ось вам правда. Ви просто заздрите Дніпрофільму, ходите по темах вже не перший рік і пишете вже не вперше про зраду. Прирівнювати сайт, хоч і російський, до зради це чиста спекуляція. Законодавство України не передбачає таке поняття як зрада за користування російськими сайтами, або ж за контакти з особами, які мають російське громадянство. І можу сказати більше. 90% громадян України дивляться фільми та серіали саме на російських сайтах. І ваші закиди про окупантів та зраду стосуються 90% громадян України. До того ж, у Верховній Раді та парламенті доволі багато сидить народних депутатів, які мають російські громадянства та мають чимало російських друзів, проте на інтерв'ю розповідають про зради і подібні речі, так само як і ви. Взагалі, дивно про це чути від імені студії, бо одне діло, коли подібне пишуть різні маргінали, а зовсім інше, коли від імені студії пишуть такі дійсно дурнуваті закиди в сторону іншої студії. "Їм дають гроші росіяни!!!!1111 Фууууууу!!!!111 Який жах!!!!111 Зрада!1111111".

А що маємо по факту. На словах російський сайт, а по факту міжнародний, бо він явно не знаходиться в рашці. На словах російські гроші, проте по факту Дніпрофільму явно платять не рублі, а гривні за рекламу саме українських рекламодавців, а не російських, бо для російських рекламодавців, які дають гроші, українська аудиторія не цікава. Гроші явно платять українці українцям шляхом використання російського сайту. Проте у вас зрада та маніпуляції!

Тож в даному випадку дурників з себе робите тільки ви маніпулюючи на патріотичних почуттях користувачів толоки.

P.S. Те, що у вас горить від того, що я подякував їм російською це взагалі якийсь маразм та демонстрація саме вашого почуття меншовартості.
НеЗупиняйПродакшн 
VIP


З нами з: 28.07.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1294

2021-04-01 19:06  
Cartwright
Дивіться.
По-перше – ви брехун. Бо ваші слова про "не перший рік ходите по темах і пишете про зраду" – це брехня. Так само, як і про заздрість. Нам неодноразово пропонували фінансування за рахунок рекламних інтеграцій і ми щоразу відмовлялися, коли з'ясовувалося, що кінцевим бенефіціаром є росіяни, або ж вимагалося, щоб рекламна інтеграція була російською мовою.
По-друге – ХДРєзка настільки ж неросійський сайт, наскільки толока - неукраїнський (якщо вже керуватися логікою фізичного розташування серверів).
По-третє – те, що російські рублі конвертуються у гривні ніяк не скасовує того факту, що озвучення зроблене за російські гроші.

Ну а те, що ви у приклад ставите проросійських депутатів – це взагалі без коментарів. Хоча, звісно, вносить деяку ясність у вашу позицію.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-04-01 19:50  
НеЗупиняйПродакшн,

Які ви токсичні. Постійно маніпулюєте фактами. Навіщо я взагалі з вами розмовляю. Єдине, що мене турбує це українська мова, а не ваші заздрісні розбірки. У вас настільки пече від Дніпрофільму, що ви не можете заспокоїтись, ведете на толоці розмову з якимось ноунеймом та намагаєтесь йому щось довести.

НеЗупиняйПродакшн написано:
По-перше – ви брехун. Бо ваші слова про "не перший рік ходите по темах і пишете про зраду"

Хіба не ви 1-2 роки тому писали на толоці, що Дніпрофільм зрадники? Чи то Цікава ідея відзначилась? Я звичайно перевірю, коли в мене буде час, якщо вас сплутав. Проте я точно пам'ятаю, що одна з "найчесніших" студій вже приходила і звинувачувала Дніпрофільм. Якщо вже не потерли тему з доказами.

НеЗупиняйПродакшн написано:
ХДРєзка настільки ж неросійський сайт, наскільки толока - неукраїнський (якщо вже керуватися логікою фізичного розташування серверів).

Саме так. Ні толока, ні рєзка не є українськими та російськими сайтами. Вони керуються законами тих країн, де розташовані сервера цих сайтів.

НеЗупиняйПродакшн написано:
російські рублі конвертуються у гривні ніяк не скасовує того факту, що озвучення зроблене за російські гроші.

Чергова маніпуляція з вашого боку. Про конвертацію мови не було. Мова про те, що не російські рекламодавці спонсорують Дніпрофільм, а саме українські рекламодавці. До того ж, не здивуюсь якщо гроші рєзка заробляє не в рублях, а в доларах. Тож конвертація, якщо і відбувається, то не з рублів, а з доларів.

НеЗупиняйПродакшн написано:
Ну а те, що ви у приклад ставите проросійських депутатів – це взагалі без коментарів. Хоча, звісно, вносить деяку ясність у вашу позицію.

Чергова маніпуляція з вашого боку. Очевидний той факт, що всі депутати, хто має російське громадянство є проросійськими. І не важливо з якої вони партії: Слуга Народу, БПП, чи ОПЗЖ. А прикладів таких депутатів, які маючи російське громадянство сиділи/сидять в патріотичних силах чимало.

Знову ж про мою позицію. Я вважаю, що у війні потрібно користуватися всіма можливими інструментами. І якщо росіяни дають гроші, щоб купили ножа і встромили їм його в спину, то це чудове рішення. Де-факто рєзка цим і займається. А ви тут розводите демагогію та впадаєте в крайнощі.

Додано через 16 хвилин 15 секунд:

Ідіть з'ясовуйте свої стосунки з Дніпрофільмом, а не зі мною. Сенсу висловлювати свої претензії до мене немає. Я вам не допоможу у вашій боротьбі проти україномовного контенту. Я зі свого боку підтримую всі законні та незаконні способи розповсюдження україномовного контенту. Для мене Україна завжди на першому місці.

Додано через 6 хвилин 22 секунди:

Навіть шкода, що все вилилося до типової розмови зі звинуваченнями в сторони один одного.
tilda4334 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 15.08.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 1942

2021-04-01 20:29  
Cartwright написано:
Хіба не ви 1-2 роки тому писали на толоці, що Дніпрофільм зрадники?

То була Струґачка, по-моєму.

Додано через 3 хвилини 45 секунд:

Якщо ви це мали на увазі
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-04-01 20:35  
tilda4334 написано:
Якщо ви це мали на увазі

Мабуть ні. Там інше формулювання було. Це ще з часів, коли були масові сварки в темах. Тому й пишу, що можливо воно не збереглося. Треба перевірити.
НеЗупиняйПродакшн 
VIP


З нами з: 28.07.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1294

2021-04-01 22:08  
Cartwright написано:
Які ви токсичні. Постійно маніпулюєте фактами.


Cartwright написано:
Саме так. Ні толока, ні рєзка не є українськими та російськими сайтами. Вони керуються законами тих країн, де розташовані сервера цих сайтів.


І знову ви вдаєтеся до брехні.
Тому що маніпулюєте тут тільки ви, коли робите вигляд, що хдрєзка - це не російський сайт, посилаючись лише на те, що сервери розташовані за межами РФ (що, насправді і не є доведеним фактом).

Cartwright написано:
Хіба не ви 1-2 роки тому писали на толоці, що Дніпрофільм зрадники?

Ні, ми взагалі жодного разу не коментували діяльність тієї чи іншої студії. Більшість наших дописів стосуються наших релізів, що ви легко можете зробити, перевіривши в пошуку наші повідомлення.

Cartwright написано:
Я вважаю, що у війні потрібно користуватися всіма можливими інструментами. І якщо росіяни дають гроші, щоб купили ножа і встромили їм його в спину, то це чудове рішення. Де-факто рєзка цим і займається. А ви тут розводите демагогію та впадаєте в крайнощі.


Переглядаючи контент на їхньому сайті ви створюєте їм частку аудиторії й таким чином дозволяєте заробити на собі гроші.

Більшовики у 20-х роках минулого століття теж багато кого підкупили політикою українізації. Що було далі, гадаємо, відомо усім - Голодомор і репресії.

"Нації, що забувають своє минуле - приречені повторити його"

Шкода, що ви у нашій позиції бачите демагогію і крайнощі.

Cartwright написано:
Тому й пишу, що можливо воно не збереглося. Треба перевірити.


Тільки-но ловлять на брехні - одразу "не збереглося", "докази потерли"... Еге ж? Wink (1)

Додано через 6 хвилин 24 секунди:

Cartwright написано:
У вас настільки пече від Дніпрофільму, що ви не можете заспокоїтись, ведете на толоці розмову з якимось ноунеймом та намагаєтесь йому щось довести.

До речі, це теж маніпуляція. Бо нас пече не так від Дніпрофільму, як від українців, які вважають нормою публічно дякувати росіянам (і закликати до цього інших) за кинуту кістку у вигляді української озвучки.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2021-04-01 22:09  
НеЗупиняйПродакшн написано:
Переглядаючи контент на їхньому сайті ви створюєте їм частку аудиторії й таким чином дозволяєте заробити на собі гроші.

У них є трекер, без реклами і можна вантажти тільки українські озвучки і ніякого заробітку на вас нема. профіт
НеЗупиняйПродакшн 
VIP


З нами з: 28.07.15
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 1294

2021-04-01 22:10  
leicheman написано:
У них є трекер, без реклами і можна вантажти тільки українські озвучки і ніякого заробітку на вас нема. профіт

І всі справді так роблять? Всі-всі?)
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2021-04-01 22:27  
НеЗупиняйПродакшн написано:
І всі справді так роблять? Всі-всі?)

Я так і роблю.

НеЗупиняйПродакшн написано:
І знову ви вдаєтеся до брехні.

Не треба писати про брехню там де її немає.

НеЗупиняйПродакшн написано:
доведеним фактом

Неначе ви надали наведені факти. Не треба спекулювати.

НеЗупиняйПродакшн написано:
Тільки-но ловлять на брехні - одразу "не збереглося", "докази потерли"... Еге ж?

Яка брехня? Студії вже приходили і писали закиди в сторону Дніпрофільма. Ви не перші у кого пече від Дніпрофільма. Де-факто я не збрехав, а помилився, якщо це були не ви, що я і визнав одразу.

НеЗупиняйПродакшн написано:
Шкода, що ви у нашій позиції бачите демагогію і крайнощі.

Ваша демагогія настільки очевидна, що ви вже і про більшовиків згадали.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  наступна