UATeam припиняє озвучення серіалів

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступна
Автор Повідомлення
кокошнік 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 09.06.15
Востаннє: 27.05.20
Повідомлень: 2136

2018-03-02 14:52  
selb написано:
Щодо загального стану українськомовного контенту, то як вам ситуація, коли наші загальновідомі студії відмовляються від замовлень, бо їм "не цікаво"?!

мають право?
зобов'яжіть їх законодавчо перекласти там наприклад в рік 10 000 фільмів та програм, і вони перекладатимуть з великим задоволенням, а якшо за це будуть щей платити....)))

Додано через 3 хвилини 43 секунди:

Arsenfpu написано:
Облиште цю "руку кремля". Hе можна раптом що - прикриватися цим.

ну заставте, попросіть інтер, нюс ван, 112 з патріотичних, некомерційних інтересів перекласти вам гру престолів)))

Додано через 3 хвилини 10 секунд:

Arsenfpu написано:
Ми зараз чукчі по відношенню до усього світу: ми злиденна країна. Яка там купівля контенту???? Це мізер.

всерівно даж злидні мають рухатися до ринку, тому і наголошується, що на ринку такий озвучений контент має бути по адекватній для зледенних ціні, наприк все по 10 гр.

Додано через 2 хвилини 33 секунди:

Arsenfpu написано:
Hе матиме. Hе дуже на шару рвуться брати, а за гроші...

а може і матиме, але все рівно він потрібен)))
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 14:55  
Роман2211
У Вас неправильний підпис... Ви мегаоптиміст! Happy
Сайти, де можна купити українську доріжку вже є. Але попит там на них малий!
teelmaster1 
VIP


З нами з: 27.12.16
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 252

2018-03-02 14:57  
Еш вже не той буди UA тім форевер без вас все не те буди

Пітримати наступну частину шов WWE
кокошнік 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 09.06.15
Востаннє: 27.05.20
Повідомлень: 2136

2018-03-02 15:08  
Arsenfpu написано:
Процес закриття/відкриття нескіченний. За масової наявності різних ресурсів - це вічний спорт.

ну раз процес нескінченний, нагадайте нову адресу екс юа,
він переєстрований, він в тому самому стані що і до закриття???

нагадайте ці "різні ресурси" поіменно...

Додано через 8 хвилин 45 секунд:

Arsenfpu написано:
Hе фантазуйте. Абсолюта утопія.

в кожній утопії є частка реалізуймої дійсності,

можна ще підговорити діаспору, щоби вона організувала грант від уряду сполучених штатів на озвучення офіційних урядових програм сша, та фільмів голівуду\болівуду і тд)))

ви ще будете звітувати та готувати документацію за трафік толоки перед урядом сша, куди поділися оплачені урядом сша кілобайти трафіку)))

фантазівувати ж можна і це не злочин)))

Додано через 2 хвилини 5 секунд:

Arsenfpu написано:
Сайти, де можна купити українську доріжку вже є. Але попит там на них малий!

незакриті торенти,
невстановлена адекватна ціна "доріжки",
тому такий і результат
Роман2211 
VIP


З нами з: 13.06.10
Востаннє: 17.03.24
Повідомлень: 611

2018-03-02 15:25  
Arsenfpu написано:
Сайти, де можна купити українську доріжку вже є. Але попит там на них малий!

Попит малий, бо контенту мало, якщо буде усе, варто їм лише спробувати... Звісно-ж, їхня проблема у грошах, бо гроші рулять...
Arsenfpu написано:
У Вас неправильний підпис... Ви мегаоптиміст!
А може з вами щось не так, у вас один аргумент, малий попит, ви часом не пессиміст? Мої близькі охоплені оптимізмом, я відрізняюсь від них... Я б не відмовився від психолога, пропонував таке своїм близьким, щоб доказати, та самому було б цікаво, та вони відмовляються, коментуючи тим, що я ненормальний) чи то встидаються, чи бояться правди. А тести в мережі переважно показують, що я реаліст
selb 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 13.01.16
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 996

2018-03-02 15:27  
Arsenfpu, та було тут, шукав студію для перекладу та озвучення, то одні заявили, що їм той серіал не цікавий. На жаль, вже видалив листування.
кокошнік, за те й мова, що наші "патріотичні" студії навіть за гроші не хочуть займатись озвучною (див вище).
Arsenfpu написано:
Сайти, де можна купити українську доріжку вже є. Але попит там на них малий!

Тут ще багато чого залежить від часу. Я хочу подивитися фільм зараз, а не чекати, що його, можливо, хтось колись озвучить. А переглянувши раз фільм расійською, я навряд чи буду потім дивитися його вдруге лише тому, що вже українською. От і маємо на виході, що на неактуальні фільми попиту немає - це цілком природньо.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 16:13  
кокошнік написано:

ну раз процес нескінченний, нагадайте нову адресу екс юа,
він переєстрований, він в тому самому стані що і до закриття???

нагадайте ці "різні ресурси" поіменно...

Я писав в контексті розмови. Тобто, якщо припустімо є кілька десятків сайтів/торрентів з українськомовним контентом, то закриття одних спричинюватиме відкриття інших. Причиною цьому є попит на товар.
EX - це унікальний ресурс на весь пострадянський інет. Йому заміни немає.

кокошнік написано:

в кожній утопії є частка реалізуймої дійсності,

можна ще підговорити діаспору, щоби вона організувала грант від уряду сполучених штатів на озвучення офіційних урядових програм сша, та фільмів голівуду\болівуду і тд)))

ви ще будете звітувати та готувати документацію за трафік толоки перед урядом сша, куди поділися оплачені урядом сша кілобайти трафіку)))

фантазівувати ж можна і це не злочин)))


Ви праві - утопія, таке... Давайте не будемо, хоч трохи наблизимось до реальності.

кокошнік написано:

незакриті торенти,
невстановлена адекватна ціна "доріжки",
тому такий і результат


Дивно...на шару не хочуть качати, а ось купувати черга хутко з'явиться...
кокошнік 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 09.06.15
Востаннє: 27.05.20
Повідомлень: 2136

2018-03-02 16:19  
Arsenfpu написано:
Причиною цьому є попит на товар.


Arsenfpu написано:
Дивно...на шару не хочуть качати, а ось купувати черга хутко з'явиться...

так є попит на україномовний контент чи його немає???
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 16:25  
Роман2211 написано:
А може з вами щось не так, у вас один аргумент, малий попит, ви часом не пессиміст?

Я дуже хочу вірити нашому Президенту, о ми маємо найсильнішу армію у світі.
Мене неабияк тішать розповіді прем'єра про небачені успіхи в економіці.
Від досягнень у боротьбі з корупцією - я просто у захваті...

Та який сенс у цих фантазіях, коли дійсність геть не така? Тішитись???

Я залізобетонний реаліст із нотками надій на краще (інакше, навіщо б я тут ось робив...)

Додано через 2 хвилини 58 секунд:

кокошнік
Для втіхи скажу: мізерний.
Роман2211 
VIP


З нами з: 13.06.10
Востаннє: 17.03.24
Повідомлень: 611

2018-03-02 16:43  
Arsenfpu написано:

Я дуже хочу вірити нашому Президенту, о ми маємо найсильнішу армію у світі.
Мене неабияк тішать розповіді прем'єра про небачені успіхи в економіці.
Від досягнень у боротьбі з корупцією - я просто у захваті...
ОМГ, які ще фантазії? У мене абсолютно протилежна думка, бачу вам не подобається мій варіант легалізації, про який тут дехто теж натякав...
Знаю, що такого не буде, і все залишиться як є...
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 18:10  
Роман2211
Я тільки за процвітання української мови і підтримую будь-які способи втілення цього у життя.

Просто треба мати підстави для якихось фантазій, а не вважати, скажімо, що як колись наш Корольов запускав ракети в космос, то ми зараз запхнемо за пазуху Маска&компані...

По-суті:
- чому у нас на всю країну і численну діаспору є ОДИH-ОДHІСІHЬКИЙ торрент-трекер?
- чому так мало озвучується українською, а те що є - не присутнє в мережі чи на носіях?

Відповідь: 95% наших людей - це абсолютно не хвилює, вони юзають чуже, це їх ВЛАШТОВУЄ.
кокошнік 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 09.06.15
Востаннє: 27.05.20
Повідомлень: 2136

2018-03-02 18:14  
Arsenfpu написано:
Відповідь: 95% наших людей - це абсолютно не хвилює, вони юзають чуже, це їх ВЛАШТОВУЄ.

якшо вони юзають якийсь "чужий" контент, то він стає вже не чужим, а своїм...

тому за вашим твердженням, 95% ваших людей юзають свій російськомовний контент...
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 18:47  
кокошнік
типу цього

Додано через 30 хвилин 26 секунд:

selb написано:
Тут ще багато чого залежить від часу. Я хочу подивитися фільм зараз, а не чекати, що його, можливо, хтось колись озвучить. А переглянувши раз фільм расійською, я навряд чи буду потім дивитися його вдруге лише тому, що вже українською. От і маємо на виході, що на неактуальні фільми попиту немає - це цілком природньо


Чому мова йде тільки про новинки? Ситуація із бажанням скачати/подивитись навіть якусь класику (яка є з нашим озвученням) не відрізняється від загальної.
selb 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 13.01.16
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 996

2018-03-02 20:18  
Arsenfpu написано:
Чому мова йде тільки про новинки?

Я дуже мало дивлюсь "класики". І з нею трохи інакша ситуація: вона актуальна завжди.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-03-02 22:26  
Arsenfpu написано:
Відповідь: 95% наших людей - це абсолютно не хвилює, вони юзають чуже, це їх ВЛАШТОВУЄ.

А про толоку вони знають? Ні. Про мегого хтось знає? Ні. Давайте серйозно, той мізер це швидше ні, аніж так.

Ніхто не буде шукати в "дэбрях" інтернету якусь там толоку чи мегого. Перша сторінка гуглу = російськомовні ресурси. Можна списувати все на бідність, "бажання хапнути безплатно", проте, що робиться для того, щоб показати, що у нас є такі речі, як толока чи мегого з українськими доріжками? Нічого.

Мегого в першу чергу орієнтований не на Україну, туди додають українські доріжки чисто для галочки. Нова версія сайту тестується на росіянах. Вони працюють на російськомовного споживача. Реклами мегого в українському медіа-просторі немає. Можливо вона і є, проте її очевидно мізер.

Тепер, наприклад, згадаємо відомий всій Україні веб-сайт розетка.юа. Яким чином про нього знає вся Україна, від малого і до великого? Відповідь проста: професійний маркетинг. Думаю не потрібно нагадувати, як років 10 тому активно просувався цей ресурс на телебаченні. Був спонсором абсолютно всіх телепроектів. Його логотип і мелодію знають всі. А тепер давайте повернемося до мегого... А от і воно. Тож хто винен, що немає попиту? Це елементарний маркетинг!

Тож до чого це я пишу? Маркетинг, панове! При умілому маркетингу та інформаційній політиці можна навіть в злиденній країні хапнути собі аудиторію.

Особливість нашої країни, як і всіх країн колишнього СРСР в тому, що у нас відсутнє поняття контакту зі споживачами. Відсутнє поняття маркетингу. Бо в совку був один магаз і все було окей, а тут у нас конкуренція. Тільки зараз наші компанії задумуються про це, коли в усьому світі маркетинг вже давно займає ледь не провідне місце.

Додано через 9 хвилин 15 секунд:

Зараз можна написати, а навіщо рекламувати щось таке, що очевидно не матиме попиту?
А навіщо, вам 10 айфон (самсунг, хуавей і т.д)? Там же функціонал той самий, що і в попереднього.
Тільки ціна щось росте як на дріжджах.
От вам і відповідь.
В усьому світі люди однакові, просто треба знайти підхід. В цьому і полягає маркетинг.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 22:30  
Cartwright написано:
Тож до чого це я пишу? Маркетинг, панове!

Wide grin
То що заважає українцям займатися правильним маркетингом?
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-03-02 22:32  
Arsenfpu написано:
То що заважає українцям займатися правильним маркетингом?


Cartwright написано:
Особливість нашої країни, як і всіх країн колишнього СРСР в тому, що у нас відсутнє поняття контакту зі споживачами. Відсутнє поняття маркетингу. Бо в совку був один магаз і все було окей, а тут у нас конкуренція. Тільки зараз наші компанії задумуються про це, коли в усьому світі маркетинг вже давно займає ледь не провідне місце.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 22:33  
Cartwright
Вибачте, то який вихід?

Тобто, в розетки є "відчуття", а в решти українців - ні?
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-03-02 22:52  
Arsenfpu написано:
Тобто, в розетки є "відчуття", а в решти українців - ні?

"Розетка" це приклад успішного маркетингу. Можу швидко по пам'яті згадати ще "Живчик", "Корону". Багато років тому вони чудово показали приклад як можна добре та швидко розвиватися. У нашій країні подібні речі не таке вже й часте явище. Більшість бізнесменів не розуміють важливість маркетингу. В багатьох компаніях відділи маркетингу створені чисто для галочки.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 22:54  
Cartwright
Знову... Чому ми не бачимо подібних толоці ресурсів? Чому не має українського мегого?

+

Є (було) багато трекерів створених в Україні чи українцями за межами, але вони всі є суто російськими/американськими. Де українське?
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-03-02 23:00  
Arsenfpu написано:
Знову... Чому ми не бачимо подібних толоці ресурсів? Чому має українського мегого?

А як часто взагалі за останні роки створюються піратські ресурси? Мені здається їх кількість навпаки падає. Тож зворотнє питання. З якого дива вони повинні з'являтись? З огляду на численні арешти та залякування. Це вже не весела гра як це було 15 років тому.

Чому не має українського мегого? Бо це ризик. У нас бізнесменам простіше купити люстру чи вазу за декілька мільйонів, аніж вкласти гроші в щось нове. Потенційний український мегого в перші роки не буде приносити прибуток. Нашим бізнесменам треба, що "дєнюшки" були відразу. В нашій країні ніхто не інвестує в перспективу, як це роблять на заході.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 23:04  
Cartwright
Я не готовий зараз викласти статистику, але точно знаю, о в Україні було/є повно піратських ресурсів. Вони не українські. Раз вони є, значить - це вигідно.

щодо українськомовного я вже писав ви: був би попит, були б сервіси. Бізнес він такий...
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-03-02 23:21  
Arsenfpu написано:
Я не готовий зараз викласти статистику, але точно знаю, о в Україні було/є повно піратських ресурсів. Вони не українські. Раз вони є, значить - це вигідно.

Я саме про нові.

Arsenfpu написано:
щодо українськомовного я вже писав ви: був би попит, були б сервіси. Бізнес він такий...

Дурня все це. Ми як завжди через років 10-20 спохватимось і будемо чухати за потилицю: "А чого раніше це не зробили". Нам поки не припече нічого не робимо. Тільки песимізмом страждати вміємо. Такий от менталітет український.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-02 23:55  
Cartwright
От зараз я крикну: ми українці найкращі! що зміниться?
selb 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 13.01.16
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 996

2018-03-03 00:28  
Arsenfpu написано:
От зараз я крикну: ми українці найкращі! що зміниться?

Ви ще поскачіть...
Переливання з пустого в порожнє нічого не змінить.
DukeNukem 
VIP


З нами з: 15.01.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 505

2018-03-04 03:37  
Arsenfpu написано:
Це називається багата країна, достойний рівень життя її громадян, які усвідомлюють себе народом, а держава що забезпечує їх права.

Це називається люди які не жмуть 50 грн щоб подивитися кіно.
Arsenfpu написано:
1. Особисто я не побіжу. Hе хочу платити нічого (егоїстично, але така моя позиція).

Навіть як би воно було по 1 грн, то б ви не заплатили. Ясно.
Arsenfpu написано:
Ми зараз чукчі по відношенню до усього світу: ми злиденна країна. Яка там купівля контенту???? Це мізер.

Злиденна душею і мізками. Зайдіть в Ашан чи в будь який супермаркет і подивіться які всі бідні.
Arsenfpu написано:
Я дуже хочу вірити нашому Президенту, о ми маємо найсильнішу армію у світі.
Мене неабияк тішать розповіді прем'єра про небачені успіхи в економіці.
Від досягнень у боротьбі з корупцією - я просто у захваті...

Ніхто не просить нікому вірити на слово, я ж скажу що прогрес за останні роки є, і потрібно бути сілпим щоб його не бачити. Я не говорю про промови і виступи, а про реальність.
Arsenfpu написано:
Я тільки за процвітання української мови і підтримую будь-які способи втілення цього у життя.

Arsenfpu написано:
1. Особисто я не побіжу. Hе хочу платити нічого (егоїстично, але така моя позиція).

Ось така підтримка у більшості: на словах.

Коротше, потрібна компанія (типу мегого) яка б правильно себе прорекламувата, і все було б набагато краще.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-04 08:09  
DukeNukem написано:

Коротше, потрібна компанія (типу мегого) яка б правильно себе прорекламувата, і все було б набагато краще.

Ви багато мене цитували, а головного, про що я писав не побачили... Такої компанії не має, бо відсутній попит на українськомовний продукт, а не тому що хтось не тямить у маркетингу чи навколо самі вороги, які нам не дають процвітати...
Роман2211 
VIP


З нами з: 13.06.10
Востаннє: 17.03.24
Повідомлень: 611

2018-03-04 08:40  
Відсутній попит на українськомовний продукт, як же я одразу не здогадався, старше покоління це діти СРСР, їх багато і їм байдуже на україномовне
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 12354

2018-03-04 08:46  
Роман2211
Людей народжених вже не в СРСР десь третина від усього населення. І?
Роман2211 
VIP


З нами з: 13.06.10
Востаннє: 17.03.24
Повідомлень: 611

2018-03-04 09:07  
Не сказав би, що третина, наші батьки та діди точно не серед них, а наші діти ще замалі для попиту, якщо від СРСР ні сліду не залишеться, а так буде через 20-30 років, тоді будеш доказувати, що я помилявся. Як я вже казав, я за піратство, поки не буде нормального сайту зі всім тим, що коли-небудь транслювалося по ящику, де платиш за підписку і дивишся що забажаєш, звіснож при умові, що сайти позакривають, а хто піде в даркнет, хай собі йде, причина у мене проста, набридло зберігати гігабайти відео на компі, коли ними можна зайняти щось важливіше, роздавати на толоці звісно-ж продовжуватиму, але скачувати якось влом, коли в тебе закінчується місце на HDD, краще онлайн знайду і подивлюсь, а там є далеко не все
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступна