Оскар 2019: Список номінантів

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Автор Повідомлення
Estranded 
VIP


З нами з: 09.02.14
Востаннє: 03.08.21
Повідомлень: 1711

2019-02-02 21:31  

Оскар відбудеться 24 лютого 2019 року, традиційно, у Лос-Анджелесі. Вирішив зібрати список основних номінантів, так як на толоці немає такої теми, думаю вона не буде зайвою. Які ваші ставки, панове?

Номінація «Найкращий фільм року»:

• "Чорна пантера" (Black Panther), режисер Раян Куглер;
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), режисер Спайк Лі;
"Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), режисер Браян Сінгер;
• "Фаворитка" (The Favourite), режисер Йоргос Лантімос;
• "Зелена книга" (Green book), режисер Пітер Фарреллі;
"Рома" (Roma), режисер Альфонсо Куарон;
"Народження зірки" (A Star Is Born), режисер Бредлі Купер;
• "Влада" (Vice), режисер Адам МакКей.

Номінація "Найкращий режисер":


• Спайк Лі ("Чорний куклукскланівець" / BlacKkKlansman);
• Павло Павліковський ("Холодна війна" / Cold War)
• Йоргос Лантімос ("Фаворитка" / The Favourite);
• Альфонсо Куарон ("Рома" / Roma);
• Адам МакКей ("Влада" / Vice ).

Номінація "Найкращий анімаційний повнометражний фільм":

"Суперсімейка 2" (Incredibles 2), режисер Бред Берд;
"Острів собак" (Isle of Dogs), режисер Вес Андерсон;
• "Мірай з майбутнього" (Mirai), режисер Мамору Хосода;
"Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі" (Ralph Breaks the Internet), режисери Філ Джонстон і Річ Мур;
• "Людина-павук: Навколо всесвіту" (Spider-Man: Into the Spider-Verse), режисери Пітер Ремзі, Боб Персічетті та Родні Ротман.

Номінація "Найкраща чоловіча роль":

• Крістіан Бейл ("Влада" / Vice);
• Бредлі Купер ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Віллем Дефо ("Ван Гог. На порозі вічності" / At Eternity's Gate);
• Рамі Малек ("Богемна рапсодія" / Bohemian Rhapsody)
• Вігго Мортенсен ("Зелена книга" / Green book).

Номінація "Найкраща чоловіча роль другого плану":

• Магершала Алі ("Зелена книга" / Green Book);
• Адам Драйвер ("Чорний куклукскланівець" / BlacKkKlansman);
• Сем Елліотт ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Річард Грант ("Чи зможете ви мене пробачити?" / Can You Ever Forgive Me?);
• Сем Роквелл ("Влада" / Vice).

Номінація "Найкраща жіноча роль":

• Ялиця Апарисіо ("Рома" / Roma);
• Гленн Клоуз ("Дружина" / The Wife);
• Олівія Колман ("Фаворитка" / The Favourite);
• Леді Гага ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• Мелісса Маккарті ("Чи зможете ви мене пробачити?" / Can You Ever Forgive Me?)

Номінація "Найкраща жіноча роль другого плану":

• Емі Адамс ("Влада" / Vice);
• Марина Де Тавіра ("Рома" / Roma)
• Реджина Кінг ("Якщо Біл-стріт могла б заговорити" / If Beale Street Could Talk);
• Емма Стоун ("Фаворитка" / The Favourite);
• Рейчел Вайс ("Фаворитка" / The Favourite).

Номінація "Найкращий оригінальний сценарій":

• "Фаворитка" (The Favourite), автори сценарію Дебора Девіс, Тоні Макнамара;
• "Щоденник пастора" (First Reformed), автор сценарію Пол Шредер;
• "Зелена книга" (Green Book), автори сценарію Нік Валлелонга, Браян Гейєс Каррі, Пітер Фарреллі;
"Рома" (Roma), автор сценарію Альфонсо Куарон;
• "Влада" (Vice), автор Адам МакКей.

Номінація "Найкращий сценарій-адаптація":

• "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), автори сценарію Джоел та Ітан Коени;
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), автори сценарію Спайк Лі, Чарлі Вахтел та Кевін Віллмотт;
• "Чи зможете ви мене пробачити?" (Can You Ever Forgive Me?), автори сценарію Ніколь Холофсенер і Джефф Вітті;
• "Якщо Біл-стріт могла б заговорити" (If Beale Street Could Talk), автор сценарію Баррі Дженкінс;
"Народження зірки" (A Star Is Born), автори сценарію Ерік Рот, Бредлі Купер та Вілл Феттерз.

Номінація "Найкращі візуальні ефекти":

• "Месники: Війна нескінченності" (Avengers: Infinity War);
• "Крістофер Робін" (Christopher Robin);
• "Перша людина" (First Man);
• "Першому гравцю приготуватися" (Ready Player One);
• "Соло. Зоряні Війни. Історія" (Solo: A Star Wars Story).

Номінація "Найкращий фільм іноземною мовою":

• "Капернаум" (Capernaum), країна Ліван;
• "Холодна війна" (Cold War), Польща;
• "Робота без авторства" (Never Look Away), Німеччина;
"Рома" (Roma), Мексика;
• "Крамничні злодюжки" (Shoplifters), Японія.

Номінація "Найкращий документальний повнометражний фільм":

• Free Solo, режисери Джиммі Чін та Elizabeth Chai Vasarhelyi;
• Hale County This Morning, This Evening, режисер Ремелл Росс;
• Minding the Gap, режисер Bing Liu;
• Of Fathers and Sons, режисер Talal Derki;
• RBG, режисери Бетсі Вест і Джулі Коен.

Номінація "Найкраща операторська робота":

• "Холодна війна" (Cold War), оператор Лукаш Зал;
• "Фаворитка" (The Favourite), оператор Роббі Раян;
• "Робота без авторства" (Never Look Away), оператор Калеб Дешанель;
"Рома" (Roma), оператор Альфонсо Куарон;
• "Народження зірки" (A Star Is Born), оператор Меттью Лібатік.

Номінація "Найкращий монтаж":

• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), монтажер Беррі Александер Браун;
"Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), монтажер Джон Оттман;
• "Фаворитка" (The Favourite), монтажер Йоргос Мавропсаридіс;
• "Зелена книга" (Green book), монтажер Патрик Дж. Дон Віто;
• "Влада" (Vice), монтажер Хенк Корвін.

Номінація "Найкращий звук":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
• "Перша людина" (First Man);
• "Рома" (Roma);
• "Народження зірки" (A Star Is Born).


Номінація "Найкращий звуковий монтаж":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
• "Перша людина" (First Man);
• "Тихе місце" (A Quiet Place);
• "Рома" (Roma).


Номінація "Найкращий дизайн костюмів":

• "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), художники-костюмери Мері Зофріс і Ненсф Гей;
"Чорна пантера" (Black Panther), художник-костюмер Ruth E. Carter;
• "Фаворитка" (The Favourite), художник-костюмер Сенді Павелл;
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художник-костюмер Сенді Павелл;
• "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), художник-костюмер Олександра Бірн.

Номінація "Найкращий грим та зачіски":

"На межі світів" (Border), гримери Goran Lundstrom і Pamela Goldammer;
• "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), гримери Єнні Шеркоре, Marc Pilcher і Jessica Brooks.
• "Влада" (Vice), гримери Greg Cannom, Kate Biscoe і Patricia Dehaney.
Інші номінації


Номінація "Найкраща робота художника-постановника":

• "Чорна пантера" (Black Panther), художник-постановник Ханна Біхлер;
• "Фаворитка" (The Favourite), художник-постановник Фіона Кромбі;
"Перша людина" (First Man), художники-постановники Нейтан Краулі, Кеті Лукас;
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художники-постановники Джон Майр і Ґордон Сім;
"Рома" (Roma), художник-постановник Еухеніо Кабальєро.

Номінація "Найкраща пісня":

• All The Stars ("Чорна пантера" / Black Panther);
• I'll Fight (RBG);
• The Place Where Lost Things Go ("Мері Поппінс повертається" / Mary Poppins Returns);
• Shallow ("Народження зірки" / A Star Is Born);
• When A Cowboy Trades His Spurs For Wings ("Балада Бастера Скраггса" / The Ballad of Buster Scruggs).

Номінація "Найкращий документальний короткометражний фільм":

• Black Sheep, режисер Джонатан Кінг;
• End Game, режисери Rob Epstein і Jeffrey Friedman;
• Lifeboat, режисер Josefine Kirkeskov;
• A Night At The Garden, режисер Маршалл Каррі;
• Period. End Of Sentence., режисер Rayka Zehtabchi.

Номінація "Найкращий ігровий короткометражний фільм":

• Detainment, режисер Вінсент Ламбе;
• Fauve, режисер Jeremy Comte;
• Marguerite, режисер Маріанне Фарлі;
• Mother, режисер Rodrigo Sorogoyen;
• Skin, режисер Guy Nattiv.

Номінація "Найкращий анімаційний короткометражний фільм":

• Animal Behaviour, режисери Елісон Сноуден та Девід Файн;
• Bao, режисер Domee Shi;
• Late Afternoon, режисер Louise Bagnall;
• One Small Step, режисери Боббі Понтіллас та Ендрю Шесворт;
• Weekends, режисер Trevor Jimenez.

Номінація "Найкраща музика до фільму":

• "Чорна пантера" (Black Panther);
• "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman);
• "Якщо Біл-стріт могла б заговорити" (If Beale Street Could Talk);
• "Острів собак" (Isle of Dogs);
• "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns).
p.s. Тема буде оновлюватися.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 03.08.21
Повідомлень: 6609

2019-02-02 21:34  
Здається головний Оскар візьме "Рома".
yasav 
Поважний учасник


З нами з: 05.12.17
Востаннє: 09.07.21
Повідомлень: 243

2019-02-05 14:17  
• "Чорна пантера" в номінації- найкращий фільм року це повний капець. Черезмірна толерастія задовбала.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 03.08.21
Повідомлень: 19423

2019-02-09 22:35  
"Зелена книга" заслуговує на кращий фільм.
piznajko 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 24.02.09
Востаннє: 23.04.21
Повідомлень: 2196

2019-02-09 23:17  
Estranded написано:
• Павло Павліковський ("Холодна війна" / Cold War)


Холодна війна / Cold war 100-відсотково виграє найкращий іншомовний фільм. Amazon studios вбехує нереальні гроші в осанні кілька місяців у рекламу Cold war - на їх сайтах IMDb та Boxofficemojo здоровенний банер Cold war вгорі весить увесь час вже місяці два. В youtube і деінде в інтернеті мені весь попадається реклама Cold war. Також Amazon studios забебехали окремий сайт чисто для "членів оскарівського комітету" https://www.amazonstudiosawards.com/film/cold-war/ та https://www.amazonstudiosguilds.com/film/cold-war/ (це все на додачу до звичайного сайту фільму https://www.coldwar.movie/ ). А і забув згадати - Amazon studios ще ДУЖЕ агресивно напижовує розклад кінотеатрів Америки цим фільмом (якщо глянути розглад великих мереж Америки - Cold War зараз показують у чімаленькій кількості екранів по 3-4 рази на день у дуже зручний час. І з кожним тижнем вони дадають все більше і більше екранів - зараз вже 217 екранів в США https://www.boxofficemojo.com/movies/?page=weekend&id=coldwar2018.htm , а починали з 3).
ivan vyrvyvuho 
VIP


З нами з: 19.08.12
Востаннє: 01.08.21
Повідомлень: 1187

2019-02-25 22:02  
piznajko
Рома, Рома...😆
Малек отримав заслужено Оскара, як і Зелена книга.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти