Обговорення наявності та кількості реклами в релізах

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  наступна

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 1241

2018-12-22 14:21  
sergiyko.5 написано:
Так, я думаю ви один провокуєте спільноту. Але мети вашої поки що не зрозумів. Можливо знищення джерела озвучення українською мовою.

Майже в кожному релізі ДФ висловлюють невдоволення наявністю реклами. А тут всі мають можливість висловитися. Ніякої змови я тут не бачу.

Запросімо Дф у цю тема і нехай вони скажуть своє слово? Може їм вся ця метушня до одного місця?
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-12-22 14:21  
leicheman написано:
Оце вже ні!


Саме так. Якщо я щось створюю (наприклад, вони створили озвучення) я маю право вимагати не чіпати його, навіть на піратському ресурсі. В 99% навіть без зазначення в правилах піратського ресурсу люди дотримуються права на авторство. Бо це просто правильно. Тільки останні негідники беруть чужі напрацювання без дозволу та змінюють їх.
MadGuy 
Поважний учасник


З нами з: 05.08.11
Востаннє: 26.04.24
Повідомлень: 194

2018-12-22 14:22  
EvGaS
Ну взагалі, в рос сегменті рекламу теж вирізають і перезаливають, але там зазвичай є альтернативи, тому це не завжди робиться. Дніпрофільму буде пофіг на перезаливи, інфа сотка.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-12-22 14:23  
EvGaS написано:
Ну гаразд. А що тоді регулюватиме кількість чи гучність реклами? Що заважатиме в авторському релізі вкласти доріжку з різницями гучності реклами та контенту 5 до 1-го?


Ось це вже інша справа. Проте я не думаю, що на гуртомі потрібно додавати це в правила. Це вже у юристів треба консультуватись.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-12-22 14:23  
Оголошення від ТС:

Якщо когось якимсь чином ображає назва теми — модератори можуть цілком спокійно її перейменувати на щось нейтральніше.


Або ж самі можете запропонувати, як буде гарний варіант, то зміню. Воно наче не має бути заблокованим до редагування.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-12-22 14:24  
st_78 написано:
Запросімо Дф у цю тема і нехай вони скажуть своє слово? Може їм вся ця метушня до одного місця?


Якщо Дніпрофільм приєднається до "обговорення", то це легалізує цю тему і перетворить це "обговорення" на висунення вимог.
MadGuy 
Поважний учасник


З нами з: 05.08.11
Востаннє: 26.04.24
Повідомлень: 194

2018-12-22 14:25  
І ви пишете дурниці, рекламодавець взагалі-то цікавлений в тому, щоб релізи таки ДИВИЛИСЯ, тож він не пхатиме реклами більше потрібного.

Назву теми можна змінити на просто: "обговорення наявності реклами в релізах", або "мама, мені реклама в око потрапила" Wide grin
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-12-22 14:26  
sergiyko.5 написано:
Так, я думаю ви один провокуєте спільноту. Але мети вашої поки що не зрозумів. Можливо знищення джерела озвучення українською мовою.

Мабуть варто дати слово іншим, згоден, що мене все ж забагато у цій темі, і це вже починає виглядати дивно.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2018-12-22 14:28  
EvGaS написано:
це вже починає виглядати дивно.

Я взагалі здивувався, що ви створили таку тему. Подумав був, що можливо ваш профіль зломили.
kinaxem 
VIP


З нами з: 21.12.16
Востаннє: 06.02.24
Повідомлень: 550

2018-12-22 14:30  
Питання до всіх противсіхів, що для вас краще, наявність українського озвучення з рекламою, чи взагалі його відсутність?

Додано через 46 секунд:

Бо я так бачу для вас краще, щоб не було українського озвучення...
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-12-22 14:34  
st_78 написано:

Майже в кожному релізі ДФ висловлюють невдоволення наявністю реклами. А тут всі мають можливість висловитися. Ніякої змови я тут не бачу.

Запросімо Дф у цю тема і нехай вони скажуть своє слово? Може їм вся ця метушня до одного місця?

Дякую на рідкісному доброму у цій темі слові.
Будемо сподіватися, що ця тема дасть магічного копняка кому треба і у бажаному напрямі, і самим же ж ДФ од того стане зрештою ліпш. І так, сподіваймося, що їм не по цимбалах, хоч і схоже в них політика повного ігнору критики щодо цієї і сполучних тем. Найімовірніше мене вже зо пів дня хтось з них проклинає.
*це до того, що не треба їх силоміць запрошувати чи силувати дати офіційну відповідь, вони й так найімовірніше цю тему читатимуть.

Змова є.
Завжди.
(жарт для тих, кому усюди ввижається змова)
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 1241

2018-12-22 14:36  
Cartwright написано:
Якщо Дніпрофільм приєднається до "обговорення", то це легалізує цю тему і перетворить це "обговорення" на висунення вимог.

Ви перебільшуєте можливість користувачів впливати на роботу трекера. Я вважаю, що це обговорення нічим не закінчиться.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-12-22 14:46  
leicheman написано:
Я взагалі здивувався, що ви створили таку тему. Подумав був, що можливо ваш профіль зломили.

Ну… можливо колись у далекому майбутньому і зрозуміють нащо то було. Хоча краще ні, бо то буде за поганого розвитку подій.
Ліпш нехай вважають що то в бороди стався сказ, і вона почала перегною на вітродуйку накидати, як і дякувати за назву «мама, мені реклама в око потрапила».

Перейменую дійсно тему і візьму паузу, бо тема бурлить добряче, а в залі театру все частіш питають чого один актор на сцені й не чутно інших.

Додано через 2 хвилини 40 секунд:

Така назва ліпш буде?
NeetScrool 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 10.01.13
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 3205

2018-12-22 14:47  
Немає озвучення - погано, з'явилося - теж погано, бо з рекламою. А заплатити з власної кишені 20к тугриків за озвучку без реклами охочих не видно.

EvGaS
Ви мені нагадуєте депутата. Врегулювати, захистити, описати, визначити рамки. Я впевнений, що у вашому місті є "Національно лотерея Космолот". Пишіть звернення в МВС, якщо так болить.
-------------------

Нарешті, через років 10 відколи я почав свідомо дивитися якісь серіали, а не те, що показували по ТБ я можу подивитися нову серію в день виходу в США українською мовою. Так з рекламою.
Росія вже 10 років так дивиться.
Вперше, з'явився контраргумент на аргумент "російською з'являється швидше". Тепер воно з'являється +/- однаково та ми ж ПРАВИЛЬНІ. На піратському трекері - ПРАВИЛЬНІ.
gunnarukr 
VIP


З нами з: 07.01.15
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 849

2018-12-22 14:49  
З пустого в порожнє переливаєте.
Нехай Конфуцій розсудить.
Але так як ці релізи присутні на толоці, то він "за".
Тому припиняйте улюблену українську забавку -- чвари та міжусобиці.

Мій голос в підтримку роботи ДніпроФільм. Більше оперативного українського контенту = більша популяризація українського контенту! Реклама Космолоту далеко не найгірший варіант реклами!

Так званим форумним "радикалам" і "консерваторам" завжди буде щось не подобатися. Та вже навіть коли вони заявили, що переклад йде не з російської, то тузів у рукаві у них просто немає. Американську рекламу в американських серіалах вони можуть бачити, а українська в україномовному контенті їх в очі коле...
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2018-12-22 14:51  
Cartwright написано:
я маю право вимагати не чіпати його, навіть на піратському ресурсі

Не маєте. Вони озвучили нелегально фільм/серіал без дотримання авторського права.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-12-22 15:12  
leicheman написано:
Не маєте. Вони озвучили нелегально фільм/серіал без дотримання авторського права.

І що, що нелегально? Навіть у в'язниці є певні моральні правила (про які я і пишу), тим більше серед піратів. Красти в правовласників це одне, а лізти в чужі напрацювання це інше. Не мішайте грішне з праведним, якщо можна так висловитись. І не треба виправдовувати негідників "дотриманням авторського права". Вони теж його не дотрималися. І якщо я витратив свій час на озвучення я маю право вимагати від негідника його не чіпати. І знову. В більшості випадків в піратському середовищі цих словесних правил всі дотримуються. Бо пірати з піратами не воюють.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-12-22 15:15  
Знайшов нарешті той коментар, про який згадував казна де у цій темі
Про роботу DniproFilm

Голоси акторів хороші, але, нажаль, якість перекладу на рівні телевізійного.
Скачав англомовні субтитри до 2 серії, порівняв. Суб'єктивно, десь на 5-6/10.

Деякі слова, фрази (навіть речення) перекладені дуже поверхово/спрощено або просто викидаються.
В деяких сценах звучить така притаманна телевізійним перекладам помилка як дублювання однієї і тієї ж фрази 2 рази (коли актор говорить неправильно перекладені кілька рядків тексту або коли занадто швидко читає текст і заповнює проміжок вже сказаною фразою).
Приклад - 00:25:26 (Будеш копом у цей момент - ти будеш копом у той момент?)

Кілька сцен (чорним виділив свій переклад, червоним - найвизначніші місця оригіналу Happy )
00:13:07,270 --> 00:13:09,410
Blaster on PCP walked into the church, and threw the priest through a stained-glass window / Чоловік із посттравматичним синдромом викинув пастора з вікна / Невідомий під дією "кінської" наркоти зайшов у церков і викинув священника через вітраж
Tore the place up / і нищить все на своєму шляху / Розриває це місце на шматки
We're waiting for special ops and a supervisor / Хлопці зі спецгрупи спробували розрядити ситуацію / Ми чекаємо на спецназ та наглядача (керівника).
Big Guy? / А підозрюваного? / Великий хлопець?
You could say that / Я б так не сказав / Можна і так сказати

00:25:36,080 --> 00:25:38,510
7-Adam-15, GTA in process / 7-Адам-15 у нас ситуація у вашому районі / 7-Адам-15, відбувається крадіжка транспортного засобу
Unknown make and model, white and orange in color / Просимо вирушити на місце події / Виробник та модель невідомі, колір - білий з помаранчевим
Details to follow / перекладу немає / Деталі незабаром
We're not gonna respond to that / Ми відповімо на цей виклик? / Ми не будемо відповідати на це (на цей виклик)
Crime doesn't stop while we canvass / Злочини скоюють навіть якщо ми просто прочисуємо територію / Злочин не припиняється поки ми збираємо свідчення
No. It's just a matter of priority / Але ж пріорітети / Ні, це лише питання пріорітету
Yeah, well, that junkie seemed pretty low priority till she turned out to be a murderer / Жінка, яку чимось накачали не важливіша від можливого вбивства / Так, та наркоманка має низький пріоритет допоки не виявилася вбивцею.
7-Adam-15, show us responding / 7-Адам-15, вирушаємо / 7-Адам-15, приймаємо виклик
https://toloka.to/t96009#1048234
Cleaf 1.1.1.4 







2018-12-22 15:18  
Хай буде з рекламою, то не страшно. Аби рекламували українське й українською. До речі, рекламні ролики теж бувають цікавими, але десь їх знайти важко, майже неможливо. А іноді хотілося б переглянути рекламу зі старих добрих 90-х.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2018-12-22 15:28  
Cartwright написано:
І якщо я витратив свій час на озвучення я маю право вимагати від негідника його не чіпати. І знову. В більшості випадків в піратському середовищі цих словесних правил всі дотримуються. Бо пірати з піратами не воюють.


Ще раз. Ви релізете на трекері і цим автоматично приймаєте його правила. Ніяких привілеїв ви вимагати не можете до себе.
Пірати з піратами, ще й як воюють.
madagaskar1 
VIP


З нами з: 08.05.14
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 1417

2018-12-22 15:34  
Slaveniy Triska написано:
але ж ні, треба пихати те лайно під час відеоряду

от-от згідний, якби на почтку і в титрах хай ставили рекламу в кінці, але ж ні добре знають що напочатку промотають а в кінці титри не подивляться + на пів екрану напис тої азартної дурні.

Мені теж пофіг на рекламу в серіалах оскільки не дивлюся їх, а от в фільмах то капець як бісить.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2018-12-22 15:45  
Вибори 2010 так нічого і не навчили моїх любих українчиків: божевілля противсіхства невиліковне. Так би мовити, всрамся, але не дамся.
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2018-12-22 15:46  
don pedro написано:
всрамся, але не дамся.

Треба запам`ятати...
Mongoose 
Поважний учасник


З нами з: 27.03.16
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 155

2018-12-22 15:57  
Завжди любив Толоку за відсутність російськоподібної реклами 1xbet і так далі.
Вважаю, що така реклама не є допустимою. Якщо буде таке на великій кількості релізів - простіше буде глянути що-небудь онлайн на Філміксі з такою ж рекламою не завантажуючи і не роздаючи нічого і нікому.
kinaxem 
VIP


З нами з: 21.12.16
Востаннє: 06.02.24
Повідомлень: 550

2018-12-22 16:03  
Mongoose написано:

Завжди любив Толоку за відсутність російськоподібної реклами 1xbet і так далі.
Вважаю, що така реклама не є допустимою. Якщо буде таке на великій кількості релізів - простіше буде глянути що-небудь онлайн на Філміксі з такою ж рекламою не завантажуючи і не роздаючи нічого і нікому.


Така реклама буде тільки на тому, чого б не було українською без цієї реклами, все інше залишається незмінним. Гуртомівці ніколи не будуть впіхати рекламу в свої релізи, цього не було й не буде. У випадку з Космолотом інша ситуація, це вони замовляють озвучення, вони все фінансуть, чому ви не хочете зрозуміти, що без цієї реклами просто не було би тих фільмів та серіалів, що зараз є, просто не було би, хіба б це було краще? Обходьте стороною, те що вам не подобається...
Estranded 
VIP


З нами з: 09.02.14
Востаннє: 26.04.24
Повідомлень: 2600

2018-12-22 16:05  
NeetScrool написано:
Немає озвучення - погано, з'явилося - теж погано, бо з рекламою. А заплатити з власної кишені 20к тугриків за озвучку без реклами охочих не видно.

Це "щирі украінці", у яких довколо зрада і все пропало!!! Wide grinWide grinWide grinWide grinWide grinWide grin
gunnarukr 
VIP


З нами з: 07.01.15
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 849

2018-12-22 16:13  
Mongoose написано:
Якщо буде таке на великій кількості релізів - простіше буде глянути що-небудь онлайн на Філміксі з такою ж рекламою не завантажуючи і не роздаючи нічого і нікому.


А в чому проблема?
1) Якщо пізніше з'являться інші звукові доріжки, то ці релізи підуть в архів напевне, і всі переключаться на сидування версії без реклами.

2) Якщо іншого озвучення не буде, то пропоную укласти з Дніпрофільм "мирний піратський договір", що припустимо через півроку після їх релізу вони нададуть комусь з Відео Гуртом "сирий звук", щоб створити ріп без реклами.
Думаю, так всі будуть у виграші.

Мене цікавить ще одне: так як на толоці відключена кількість завантажень релізу, то як рекламодавець зрозуміє яка кількість реклами пішла в маси. ДніпроФільм релізить тільки тут чи ще десь?
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 1241

2018-12-22 16:23  
gunnarukr написано:
ДніпроФільм релізить тільки тут чи ще десь?

Не тільки тут. Їх можна дивитись он-лайн.
Cartwright 
VIP


З нами з: 23.03.13
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 705

2018-12-22 17:12  
leicheman написано:
Ще раз. Ви релізете на трекері і цим автоматично приймаєте його правила. Ніяких привілеїв ви вимагати не можете до себе.


Я пишу про моральний аспект, якого всі дотримуються. А ви мені про якісь правила. Правилами толоки не значений дозвіл на крадіжку чужої роботи (і не треба втирати про легальність, розмова не про це). До чого тут у взагалі правила толоки ви приплели? Таке відчуття, що ви забуваєте попередні дописи.

Це я хотів, щоб в правилах зазначили про авторські релізи та заборону їх редагувати, якщо автор проти.
А ви перестрибуєте з одного на інше намагаючись мені щось довести.

Додано через 1 хвилину 17 секунд:

Якщо ви крадете чужі роботи в інтернеті і переробляєте їх на свій лад (і байдуже, що вони нелегальні, люди витратили на них свій час), то не рівняйте всіх по собі.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2018-12-22 17:29  
Cartwright написано:
Я пишу про моральний аспект, якого всі дотримуються.

Мабуть ви в якомусь алтерантивному світі/інтернеті перебуваєте.

Cartwright написано:
Правилами толоки не значений дозвіл на крадіжку чужої роботи

Лол, що? Це торент трекер з фільмами, серіали, музикою, ПЗ , іграми і так всім зрозуміло, що контент поцупили звідкись. Навіщо це в правило додавати?

Cartwright написано:
До чого тут у взагалі правила толоки ви приплели? Таке відчуття, що ви забуваєте попередні дописи.

До того, ще раз усе прочитайте, бо схоже це ви ніц не зрозуміли і забули.

Cartwright написано:
Це я хотів, щоб в правилах зазначили про авторські релізи. А ви перестрибуєте з одного на інше намагаючись мені щось довести.

А я вам і пишу, що ніхто не буде стелитися під студії чи рекламодавців і змінювати правила бо бачте вас захотілося, щоб рекламу не прибирали і взагалі людей банили (мо ще розстріляти запропонуєте ?)

Cartwright написано:
Якщо ви крадете чужі роботи в інтернеті і переробляєте їх на свій лад (і байдуже, що вони нелегальні, люди витратили на них свій час), то не рівняйте всіх по собі.


Якщо ви щось завантажуєте в інтернет то будьте готові, що його вкрадуть, змінять і т.ін. Особливо, якщо це вже крадений нелегальний контент.

Я взагалі дивуюся, чому я пояснюю елементарні речі про інтернет?
Давайте тоді пхати рекламу до ліцензійних доріжок у фільми? А чому ж ні ? Люди ж витратити свої кошти на доріжку потім свій час на зведення її та реліз. Ви з таким згодні?
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  наступна