Чи можлива асиміляція в Києві?

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступна
Автор Повідомлення
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2019-11-12 08:04  
Arsenfpu
За своє перебування в Києві чув українську певно раз.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 08:11  
Robar III
Кажу ж - прям біда!
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2019-11-12 08:22  
Arsenfpu
Іронія не в тему.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 09:09  
Robar III
Мені соромно...
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 24.03.24
Повідомлень: 7278

2019-11-12 12:49  
Robar III написано:
За своє перебування в Києві чув українську певно раз.
ситуація не була настільки погана навіть 10 років тому.
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 23137

2019-11-12 14:08  
Щоб трошки заспокоїти пана Arsenfpu Wide grin , що не тільки в Києві проблєма, наведу допис "того самого поляка"
Цитата:
Przemysław Lis-Markiewicz Profil Prywatny

ЛЬВІВ ТА АЛЛА ПУГАЧОВА
Убер у Ґданську призначив нам на водія чоловіка з іменем Yurii. Тобто українця. Коли ми сіли до авта, я зиркнув на дісплей і помітив, що він не слухає радіо, а відтворює з флешки різні твори. У заголовку написано Google Play Музыка, а в переліку Алла Пугачова. Звук був вимкнений. Ми рушили, водій зробив трішки гучніше і відразу почув моє: «Аллу Пугачову прошу вимкнути, це мій ворог, а сьогодні у нас День Незалежності». Водій знітився і пробурмотів, що вона якось випадково тут опинилася.
«Алла Пугачова? Серйозно?» - озвалася з заднього сидіння моя дружина. «Ця радянська співачка? У нас уже з сорок років ніхто її не слухає. Ви напевне з Росії, так?»
«Я з України» - сказав водій.
«З України?» - перепитав я. «У вас на плейлісті все російською».
«Не всі росіяні погані» - відповів він.
Півгодини мовчанки.
Доїхали ми до Театру «Вибжеже». Я показую водію пам’ятник Собеському і кажу: «Цей пам’ятник до війни стояв у Львові. Там, де тепер Шевченко».
«Я сам зі Львова і не знав» - мовить водій.
«Ви зі Львова і слухаєте російську попсу?» - зачудувалася моя дружина.
«Багато росіян то добрі люди» - відповідає їй водій.
«Але ж росіяни вас убивали, морили голодом, переслідували» - моя дружина отетеріла і не може вийти зі стану ошелешення.
Водій не зрозумів, перепросив, перепитав.
Я озвався українською: «Вона каже, що росіяни вас убивали, морили голодом і переслідували! До побачення». І не зачекавши на відповідь, я хлопнув дверима.
«Вони якісь дивні люди ті українці, що так люблять росіян, таких я не люблю – сказала моя дружина – надіюся, що він нам уже не трапиться, коли будемо їхати назад».
Коли ми їхали назад, нам трапився молодий поляк, який щойно приїхав з Ірландії після 13 років там, з двома синами та жінкою – литовкою, яка там прожила 18 років і дуже хотіла переселитися власне до Ґданська. Зовсім інший світ, інші люди, інша розмова. Півгодини ми пробалакали.
Чого цей совок не сидить у себе у Львові і там насолоджується Аллою Пугачовою? Чого він сюди приїжджає і вчить поляків любити росіян? Хіба нам цього треба?

але чому мене болить саме Київ? чому не Львів?
тому, що це столиця нашої країни (несподівано? *сарказм*) і вона задає тон цілій країні, передовсім в політиці і економіці, і далі в усьому іншому - культурі, спорті, освіті, мистецтві.... і як буде в Києві, так буде по-крутому (так і всюди буде)
і я не хочу, щоб люди, коли чують українську асоціювали це виключно "ти са львова?", не хочу щоб Львів вважали "столицею, п'ємонтом українськості", бо так має бути у всій країні, тому мене болить ситуація в справжній столиці
і Ваш сарказм абсолютно недоречний. Там і слова нема про "всі", там окреслена проблема про "більшість" і винятки, хоч і численні, тут не допоможуть. З цим треба боротися, а ховати голову в пісок - так проблема не зникне. А щодо
Arsenfpu написано:
Брехня і провокація

то розкажіть це наприклад пану Virake
Virake написано:
насмішки однолітків на мовному ґрунті, дворова русифікація,

але Ви цього і так не почуєте... бо треба "познущатись" над старим Стасом. Продовжуйте в тому ж дусі, Вам це "личить".
p.s. До автора теми Ви чомусь претензій не маєте - яка така "асиміляція україномовних серед місцевих російськомовних"? це ж бо брехня і провокація... нє, це **йня! Во як сказав!
p.s.s. щодо останніх років, то в Києві і справді є покращення з мовою (ставлення до неї, хоч на побутовому рівні не все гаразд), а у Львові - погіршення ("львоффф гаваріт па узкі" і навала бєженців), але це не змінює картини в цілому.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 24.03.24
Повідомлень: 7278

2019-11-12 14:39  
ssTAss, від ваших слів хочеться повіситися. так зрозуміло?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 14:42  
ssTAss написано:
Щоб трошки заспокоїти пана Arsenfpu

Прям полегшало! Виявляється у Львові ТАКИ можна знайти людину, яка є кацапом у душі! Хух... у цю ніч спатиму спокійно, а то виходиш у київський двір і прям потрапляєш у Кострому якусь - всі акають і чтокають....
ssTAss написано:
тому, що це столиця нашої країни...

Тому треба вкидати посилання із усякого роду брєдом...
ssTAss написано:
"ти са львова?"

За все своє життя НІКОЛИ не чув такого питання до себе! Де ви таке взяли, що так говорять?
ssTAss написано:
і Ваш сарказм абсолютно недоречний

Кожному своє...
ssTAss написано:
Там і слова нема про "всі",

Та ви шо! Ну, то ось читайте: "Далі почала дослуховуватися: на вулиці, на майданчиках, в магазинах майже всі розмовляли не так, як у нас вдома. "
ssTAss написано:
З цим треба боротися, а ховати голову в пісок - так проблема не зникне.

Проблему треба окреслювати ОБ'ЄКТИВНО, а не однобоко і як полюбляв говорити у свій час голова верховної ради Ткаченко - заангажовано
ssTAss написано:
Продовжуйте в тому ж дусі, Вам це "личить".

У кожного свій стиль Happy
ssTAss написано:
До автора теми Ви чомусь претензій не маєте

Отакої, а зобов'язаний?
А реагував так, бо вважаю ті ваші дописи необ'єктивними і у певних речах (які я вище зазначав) провокативними.
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 23137

2019-11-12 15:05  
Arsenfpu написано:
Тому треба вкидати посилання із усякого роду брєдом...

Купили сьте рожеві окуляри? І як, пасує?
Arsenfpu написано:
За все своє життя НІКОЛИ не чув такого питання до себе! Де ви таке взяли, що так говорять?

Якщо Ви за все своє життя не були в Перу, то це не значить, що такої країни не існує.
Arsenfpu написано:
Та ви шо! Ну, то ось читайте: "Далі почала дослуховуватися: на вулиці, на майданчиках, в магазинах майже всі розмовляли не так, як у нас вдома. "

А слово перед "всі" Вам релігія не дозволяє прочитати (чи зрозуміти)?
Arsenfpu написано:
У кожного свій стиль

Та й справді - будьте паяцом далі, може президентом станете))
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 15:09  
ssTAss написано:
Купили сьте рожеві окуляри? І як, пасує?

Нормально. Інакше було б прикольно як людина зі Львова розказує мені яка мовна ситуація в Києві Happy
ssTAss написано:
Якщо Ви за все своє життя не були в Перу, то це не значить, що такої країни не існує.

Не був. Але глобусу вірю. То ж не якась замітка невідомої панянки...
ssTAss написано:
А слово перед "всі" Вам релігія не дозволяє прочитати (чи зрозуміти)?

Пане, це я написав: "Там і слова нема про "всі",??? Чи перуанці?
ssTAss написано:
Та й справді - будьте паяцом далі, може президентом станете))

Поступлюсь більш розумнішим Happy
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 23137

2019-11-12 15:14  
Arsenfpu написано:
Кожному своє...

в нас про таких кажуть "Тішиться як дурень цьвочком"
Arsenfpu написано:
Пане, це я написав: "Там і слова нема про "всі",???

Всі і майже всі, якось не одне і те саме, нє?
Arsenfpu написано:
Поступлюсь більш розумнішим

І це прекрасно. Країна другого паяца не витримає))
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 15:17  
ssTAss
Пане, як немає аргументів переходите на образи?
Отаке вам личить? Happy
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 24.03.24
Повідомлень: 7278

2019-11-12 15:19  
Arsenfpu написано:
За все своє життя НІКОЛИ не чув такого питання до себе! Де ви таке взяли, що так говорять?
львів'яни у Києві дійсно вирізняються з-поміж місцевих, але справа не тільки (чи не стільки) в мові. манера поведінки інакша, інші інтонації. в Києві незнайомі люди практично не спілкуються між собою, а Львів'яни трохи відкритіші. вони тримаються по-іншому.

от в Донецьку дійсно за мову закидають «западенство». принаймні, так казав мій дідусь.
Arsenfpu написано:
Проблему треба окреслювати ОБ'ЄКТИВНО, а не однобоко і як полюбляв говорити у свій час голова верховної ради Ткаченко - заангажовано
думаю, тут справа не в об'єктивності (чи її відсутності), а в тому, що дописи пана Стаса не спонукають до чогось конструктивного. інакше кажучи: чорнуха.
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 23137

2019-11-12 15:26  
Arsenfpu написано:
Пане, як немає аргументів переходите на образи?

Аргументи Ви не слухаєте (не бачите), окуляри заважають)
Virake написано:
не спонукають до чогось конструктивного

нє, курча, дописи пана Вірейка аж переповнені конструктивізмом)
Київ у нас україномовний, порох - найкращий президент з часів Володимира Великого, а навколо одні зрадники... Фройд би плакав, чесслово)
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 12274

2019-11-12 15:35  
Virake
У нас насправді велика територіально країна, частини якої у свій час були під впливом різних народів, країн. Тому цілком логічним є те, що українська розмовна мова Галичини різниться від такої ж з Полтавщини. То ж їдучи щодень у метрополітені повз станцію Вокзальна, мені доводиться чути всяке, зокрема очевидно в багатьох випадках з яких країв хто прибув. Стверджую це ще так, бо щодень спілкуюся із людьми по телефону з усіх регіонів країни.
Тому, можливо, закиди "ти со львова" і були в бік тих, хто таки звідти. Я кажу по факту.
Про Донецьк не скажу - не був.
Я далекий від ідеалізації стану нашої мови у Києві, але коли ліплять всякі нісенітниці притрушені штампами, то як мені ще реагувати?

Додано через 1 хвилину 34 секунди:

ssTAss написано:
Київ у нас україномовний, порох - найкращий президент з часів Володимира Великого, а навколо одні зрадники... Фройд би плакав, чесслово)

Та не гарячкуйте так завзято: найкраща це ВО Свобода, без базару. Тільки чогось самі львів'яни обирають собі мером якусь не рибу-не м'ясо Happy
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 24.03.24
Повідомлень: 7278

2019-11-12 16:42  
ssTAss написано:
Київ у нас україномовний
5 сторінок теми, а ви досі не можете зрозуміти, що ситуація не така проста і однозначна, щоб місто можна було назвати україномовним чи російськомовним?
ssTAss написано:
порох - найкращий президент
за останні 30 років — безперечно. та це тільки моя думка. більшості українців не сподобався той напрямок, в якому країна рухалася під час його правління. проте, вони вирішили не заморочуватися з вирішенням проблем, а просто все розвалити.
ssTAss написано:
а навколо одні зрадники...
не одні. але їх виявилося набагато більше, ніж я собі міг уявити.
ssTAss написано:
пана Вірейка аж переповнені конструктивізмом
я пропоную працювати над створенням кращого, використовуючи те хороше, що в нас уже є. чим не конструктив?

Arsenfpu написано:
Я далекий від ідеалізації стану нашої мови у Києві, але коли ліплять всякі нісенітниці притрушені штампами, то як мені ще реагувати?
мене це теж обурило.
drymbaUA 
VIP


З нами з: 21.01.19
Востаннє: 28.11.20
Повідомлень: 659

2019-11-13 00:43  
drymbaUA написано:
3) встановити в налаштуваннях ютубу англомовну країну

Наразі перейшов на використання ютубу без рекомендацій та реклами. Реклама особливо дістала, коли почалися якісь незрозумілі індійські пісні (добре що не російською, та все одно дістало) на 40 хвилин або годину.

Ліричний відступ: десь читав в інтернетах, що люди зустрічали рекламу в ютубі на годину, на котрій нема кнопки "пропустити", ну але такого трешу особисто я ще не бачив.

Отже, на андроїдах всюди встановив Play Lite for YouTube (виробник - якась Panagola). Не рекламую, а просто дивуюся - як це твориво пропустили в google play. І ще цікаво, скільки це продовжиться. Бо "завдяки" цьому додатку google недоотримує прибуток ж.

В дитячій кімнаті в плеєрі на базі raspberry pi колись встановив osmc kodi, там є плагін для ютубу, все ок - ні реклами, ні рекомендацій.

На комп'ютерах користуюся GTK YouTube Viewer 3.5.0 (дійсно гарно шукає потрібні відео за ключовими пошуковими словами), а також ClipGrab для скачування потрібних роликів собі на диск.

Краса. Стало легше справді.

Додано через 1 хвилину 49 секунд:

О, забув сказати чого саме я так кардинально вчинив. Бо до мене в хату заліз Медведчук!!! Через ютуб рекламу! Розповідав щось в рекламних роликах по пів години. Все, досить цього неподобства!
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 24.03.24
Повідомлень: 7278

2019-11-13 00:48  
як дивно. а в мене чому нема проблем з рекомендаціями?

Додано через 1 хвилину 14 секунд:

навіть не можу уявити користування Ютубом без цієї функції. познаходив масу цікавих каналів, на які зараз підписаний, саме завдяки їй.
drymbaUA 
VIP


З нами з: 21.01.19
Востаннє: 28.11.20
Повідомлень: 659

2019-11-13 11:11  
drymbaUA написано:
google недоотримує прибуток ж

Прочитав про зміну політики ютубу. Отже, з 10 грудня 2019 року набуває чинності один цікавий пункт.
Цитата:
Account Suspension and Termination
...
Terminations by YouTube for Service Changes

YouTube may terminate your access, or your Google account’s access to all or part of the Service if YouTube reasonably believes that its provision of the Service to you is no longer commercially viable.

Знавці юридичних термінів - прохання висловлюватися, що саме це означає. Версії вже гуляють інтернетами. Нагадаю, акаунт ютубу - це гугл, на котрий зав'язано gmail (потроху відмовляюся), calendar (пробую відмовлятися, та поки що ще користуюся), а також android. По-моєму, варто вже починати реєструвати для ютубу окремий акаунт якщо що.
Жовтий Клин 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.11.19
Востаннє: 29.11.19
Повідомлень: 24

2019-11-15 21:15  
Arsenfpu написано:
самі львів'яни обирають

Arsenfpu написано:
самі


ахахах такий великий а у вибори вірить
Arsen4uk 
Свій


З нами з: 08.12.11
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 50

2020-06-05 18:08  
Якби в Києві не реклама українською і поодинокі випадки розмов українською на вулиці — було б нормальне таке російське місто. В центрі, з 10 прохожих на вулиці, 1-2 говорили українською. Часто почувався чужаком там, але принципово спілкувався українською — рідко хтось переключався теж на українську, але то було для них більше екзотикою. 2 роки там прожив і вернувся до західних, рідних країв Wink (1)
Але тут ситуація інша, багато підлітків виховуються російською культурою... рос поп/реп/блогери.. біля шкіл постійно то все транслюється. В природі часто, коли більше давить менше.. і культури тут, не є виключенням.
Тому діяти треба рішуче і думаю, навіть жорстко-підсупно — створювати більше хороших продуктів/послуг/умов і встановлювати там правила — тільки українська культура.
Вплив цього торенту/ кінопрокату / деяких компаній / фірм — хороший тому приклад.
Як буде дальше? На мою думку, якщо вистачить залізних яєць, тим хто захищає і розвиває українську культуру — ситуація поступово буде мінятися. Але культура невід'ємна від фінансів, де більше грошей платять — на такій мові говорять, на такій співають, книжки пишуть, на такій культ і будують. Тому треба і добре заробляти і про культуру пам'ятати Wink (1)
А вона в нас достатньо сильна, щоб стати ще більшою!)
І пам'ятайте її розміри залежать від кожного з нас!)
vavlap 
Поважний учасник


З нами з: 24.01.15
Востаннє: 25.03.24
Повідомлень: 215

2020-06-16 12:55  
Дозвольте викласти свої вагомі п'ять копійок у вашу дискусію про мовну ситуацію в Києві зокрема, і в Україні вцілому.

На мою думку ситуація із мовою таки покращується. Це, можливо, не так помітно тим, хто приїздить із україномовних регіонів до Києва на вакації чи з якоїсь іншої оказії, але мені, що народився в Києві і по суті є корінним киянином, це відчутно.

Так, у шістдесятих-сімдесятих роках минулого тисячоліття було чутно більше української мови у транспорті, зокрема, але то лише через велику міграційну хвилю, викликану розкріпаченням селян (видачею їм паспортів, щоб і вони нарешті могли відчути себе людьми, переїхавши до міста). Проте вже діти цих селян віддавали перевагу російській мові і вже в наступному поколінні говорили виключно московською. Причиною цьому була та сама ганебна державна політика зросійщення.

В чому зараз на мою думку ситуація кардинально відрізняєтьсяч від тієї. Повагом, неквапом, але невблаганно українська "еліта", будучи сама до кінчиків своїх нігтів російськомовною, починає розуміти необхідність українізації України (написав і аж самого покоробила ця "маслянізація масла"). Тому свідченням є законодавчі акти про музичні квоти на радіо, про функціонування української мови як державної, тощо. Такому ходу подій немало сприяє й поведінка росії та її ізоляція міжнародною спільнотою, а також дедалі ясніше розуміння того факту, що: а нафіга нам ця російська мова, якщо нею розмовляє одна росія, котра скоро або розпадеться, або стане другою Північною Кореєю, або і те, і інше. Ті хто лобіював російську мову через економічні зв'язки, тепер не має такого підгрунтя. Також до владної верхівки поступово починає доходити, що саме російськомовність Криму та Донбасу стали одним із факторів, що спровокували російську агресію: адже агресору легше нав'язувати свою пропаганду, коли населення розмовляє мовою агресора, а не мовою своїх предків. Тож навіть від Зеленського, поборника миру із росією, ми не бачимо якихось рішучих кроків в сторону повернення політики русифікації України, скоріше бачимо кволе та нерішуче продовження мовної політики, започаткованої таким ненависним йому Петром Порошенком.

Отже, підсумовуючи сказане, можу запевнити, що мовна ситуація на сьогоднішній день є винятково заручником як інерційності мислення самих українців, так і наслідком утисків української мови вже від таких інтернет гігантів як Гугл. Не існує інших логічних пояснень тому факту, що станція технічного обслуговування, наприклад, у Василькові, створює свій сайт виключно російською мовою, або тому факту, що навіть україномовні блогери дають заголовки до своїх відео на Ютюбі російською.

Як людина, котра намагається проводити більш-менш активну позицію щодо відновлення статусу української мови в житті, не можу не відзначити більшу податливість, наприклад, закладів торгівлі в питаннях обслуговування громадян українською мовою. Наприклад сьогодні, мені зателефонували із компанії Алло із міста Дніпро і щирою українською мовою ми побалакали про долю гарантійного талону на придбану мною у них мишку. Причому приємним для мене сюрпризом було те, що мені навіть не довелось нагадувати про те, що я українець і зі мною потрібно розмовляти українською. Другий приклад - компанія Ашан, яка на мої наполегливі прохання зрештою зробила той київський супермаркет, в якому я закуповуюсь, зразково україномовним.

Тож моя вам порада, дорогі співвітчизники: проявляйте менше скиглення і більш проактивну позицію в питаннях мови, і все у нас буде гаразд. Поїзд вже зрушив з місця, панове присяжні та засідателі, крига скресла. Не забувайте лишень про свободу волі інших громадян: вона священна і чіпати її зась!

Борітеся не проти, борітеся за. З нами правда, закон, ну і Сила.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1121

2020-06-18 21:44  
Поговоримо про нетой "нарід".... Згадую 2 українізації -Ющенківську і порошенківську...
При слабодухому Ющенку в мирний час українізували все що могли - навіть Дім-2 по ТЕТ, єдине за що вчепилися, це субтитрування радянських фільмів замість озвучки...
При відносно сильному Порошенкові і в воєнний час ... блін... придираються до всього ... і ніяк невиходить...
Доречі екс.юей закрили при Поросі (не виню його конкретно), навіть при Янику невиходило...
А як згадаю як після 2004 все почало розвиватьсь - після 2014 якось не так...
Питання - що нетак з цим народом....
DDBj 
VIP


З нами з: 09.01.12
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1199

2020-06-19 16:24  
11994455 написано:
Питання - що нетак з цим народом....

Може припинити писати про "народ", як якийсь монолітний одноклітинний організм, а зрозуміти, що є мільйони людей з різними смаками, уподобаннями й рівнем освіти. Це лише серед представників однієї нації. А в Україні живуть інші народи, купа колаборантів. Кожен тягне лямку, яку може.
З 2014 почало розвиватися книговидавництво й кінематограф, шкода, що ви цього не помітили. При цьому дублювання й озвучення збільшилося, у порівнянні з обсягами 2004-2009. А якою мовою транслюється Дом-2 мені абсолютно по цимбалах.
Народ такий, як і скрізь. Просто розкиданий, змішаний і з тупим сусідом під боком.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1121

2020-06-19 18:25  
DDBj написано:
З 2014 почало розвиватися книговидавництво й кінематограф, шкода, що ви цього не помітили. При цьому дублювання й озвучення збільшилося, у порівнянні з обсягами 2004-2009. А якою мовою транслюється Дом-2 мені абсолютно по цимбалах.

Ага - по телику якраз крутять шось типу "дім-2" з субтитрами і все... На рахунок непомітили - якщо цим цікавитись, то знайдеш - а якщо включити СТБ чи 1+1 то гаплик...
ihornauka 
Свій


З нами з: 31.03.13
Востаннє: 12.05.23
Повідомлень: 85

2020-06-25 15:22  
Питання не у відсотках українізації українців, а у ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНСТВА (культури, глузду, гідності, правової козацької держави). Якби свого часу переміг Гітлер, то ці російськоговорящі своїм радньім язьіком називали б німецьку мову. Зараз переможцем досі є совіцький союз, а ми досі раби-совки без правової української держави, тому простолюдини (яким байдужа совість, гідність, глузд...) тягнуться до російськомовності.
Зараз ми лузєри і українська - мова лузєрів. Тому усікови ламачєнкови та гвоздікови перевзуваються у лапті і їм байдуже, на солов'їну та глузд, це тваринний рефлекс підлизуватися до переможця.
Треба відновлювати переможний образ українця, перемагати на державницькій ниві за народні права, вольності (безподатковість середнього класу), закон про зброю на зразок американського, відібрати ЗМІ та культуру в окупантів, та хоча б як поляки з литовцями стандартний пакет законів правової держави для початку ухвалити, тоді і злидні підгавкуватимуть козакам переможцям.
Та й перекладати не тільки бадьорі бойовички, а й духовні відичні бесіди, наприклад, Садхгуру (https://www.youtube.com/c/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D1%85%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%83/videos)
DDBj 
VIP


З нами з: 09.01.12
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1199

2020-06-25 16:13  
ihornauka написано:
Зараз ми лузєри і українська - мова лузєрів.

Я не лузєр, моя мова не є мовою лузєрів. Моє оточення українськомовне у Києві точно себе лузєрами не вважає) Може вам якусь іншу драхмапутру почитати, аби самооцінку підтягнути?
0mage0 
VIP


З нами з: 06.10.15
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1047

2020-06-25 19:00  
DDBj написано:

ihornauka написано:
Зараз ми лузєри і українська - мова лузєрів.

Я не лузєр, моя мова не є мовою лузєрів. Моє оточення українськомовне у Києві точно себе лузєрами не вважає) Може вам якусь іншу драхмапутру почитати, аби самооцінку підтягнути?

Як би гірко не було це визнавати, але я погоджуюся ihornauka. На жаль, наразі ми в повній сраці Sad (1) Я вірю в нашу перемогу, але просто так москвини не здадуться, тільки в боротьбі ми можемо отримати своє місце під сонцем, інакше нас знищать протягом пари поколінь Sad (1)
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1121

2020-06-25 19:51  
ihornauka написано:
Якби свого часу переміг Гітлер, то ці російськоговорящі своїм радньім язьіком називали б німецьку мову. Зараз переможцем досі є совіцький союз, а ми досі раби-совки без правової української держави, тому простолюдини (яким байдужа совість, гідність, глузд...) тягнуться до російськомовності.

Підтримую...
PanDera_ 
Свій


З нами з: 22.09.16
Востаннє: 17.12.23
Повідомлень: 55

2020-06-25 22:39  
Sandar написано:
чув про значну українізацію Вінниці


В Вінниці нічого не змінилось)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступна