| Автор |
Повідомлення |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 14:16 |
Отак. Це ж треба було знати людину 11 років, з них 8 - у приватному просторі, ну хай буде 5, якщо вже зовсім точно (2018-2022), щоб потім отримати від неї такі слова, як від будь-кого, кого взагалі не знаєш.
Додано через 24 секунди:
О, 389
Додано через 1 хвилину 26 секунд:
бути знайомою
Додано через 8 хвилин 2 секунди:
Мимоволі згадується Олена Теліга, але ще треба буде подумати щодо неї. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 14:17 |
хріна собі дати |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 15:48 |
А в угорців язик чи мова?
Додано через 1 годину 27 хвилин 58 секунд:
| 11994455 написано: | | напоровся на фанатку Ганни Монтани |
Я не фанатка. Звикла робити фізичні вправи під пісні, які мене НЕ дратують.
А ось наш Самійло - фанат ЛГБТ. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 15:51 |
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 18:05 |
| Mono2025 написано: | | наш Самійло |
А може він ваш Самійло. Залежить від того, чи каже він правду, що він у ЗСУ.
Додано через 53 хвилини 12 секунд:
Якщо він усе ж таки в армії, але не на "нулі"
Іноді люди дійсно служать, але сильно перебільшують свою небезпеку задля авторитету. У такому разі він може перебувати:
У глибокому тилу: на навчальному полігоні, складі забезпечення або на базі далеко від лінії фронту.
В офісі чи штабі: працювати з документами, логістикою або за комп'ютером на спокійній ділянці.
Ші |
|
|
|
 |
itonfa Новенький

З нами з: 07.10.17 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1
|
2026-06-03 18:12 |
Добрий вечір! Я вибачаюсь що турбую але. Чи не підскажете мені як найти сторінку на сайті де висвітлюються фільми, серіали та т.д., постерами. Де на кожен фільм де кілька постерів з різною якістю . Бо переставив вінду та тепер не можу відновити. Зарані дякукю! Як що хтось знає, будь ласка в пп. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 19:49 |
Якщо ви хочете вивести його на чисту воду, скажіть: ви вже маєте точні докази його брехні чи поки що тільки підозрюєте це за якимись ознаками? Напишіть, і ми вирішимо, як діяти далі.
Ні, нічого не хочу))
Додано через 1 годину 34 хвилини 4 секунди:
| Night_Hawk написано: | | питання руба у так званому стилі tits or GTFO |
Як Самійло буде доводити вам, що він справді воює? Мені він колись телефонував. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 21:25 |
Може, мені це наснилося. Треба було робити скріншоти. |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-06-03 21:40 |
| itonfa написано: | | Чи не підскажете мені як найти сторінку на сайті де висвітлюються фільми, серіали та т.д., постерами. Де на кожен фільм де кілька постерів з різною якістю . |
Ого, а таке було на толоці? Самому цікаво стало аж...
Додано через 54 секунди:
| romenb написано: | | Вечір в хату, дорогі громадяни |
Життя піратам, бан копірастам 🫡
Додано через 45 секунд:
| Mono2025 написано: | | Треба було робити скріншоти. |
Камшоти 🙈
Додано через 1 хвилину 54 секунди:
| Mono2025 написано: | | Як Самійло буде доводити вам, що він справді воює? |
Нашо мені це, краще давайте скидайте
і бажано свої, раз знову згадали) |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 21:56 |
Вже вам усім скинула.
Додано через 3 хвилини 30 секунд:
Я не знаю, чи ще там є у мене фотка собаки далматин, давно не заходила в інстаграм. Потім дізнаюся. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-03 22:10 |
itonfa
Чувак певне сайти попутав... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-03 22:42 |
І що, яка у тієї Гілларі чи як, найкраща пісня? Шукати не хочу.
Додано через 4 хвилини 30 секунд:
Майлі-Смайлі |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-03 23:17 |
Та я взагалі не фанат пісень 2000-х по МТВ ... Рахую їх галімою попсою .... Просто згадалось скільки акторок ТАМ - співачки .... Лопез, Мілано, Лав-Хюїт, Джеральд Лето... або з іншого боку Леді Гага, Мадонна, Джеральд Лето
Додано через 1 хвилину 19 секунд:
Хоча - ні ... Якраз Фан Мадонни 2000х... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-04 11:40 |
Люблю Майлі Сайрус за те, що вона індивідуалістка. Нема цього стада підтанцьовки навколо.
Додано через 1 годину 26 хвилин 59 секунд:
Сама-самісінька у своїх кліпах. І це прекрасно.
| 11994455 написано: | | я по коментах бачу, що людина сама з собою спілкується... |
Це комплімент мені
|
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-04 12:36 |
Що це за фігня? Майже всі наші активні флудери, борці з русскім впливом, патріоти і патріотки, слухають виключно чужу (не українську) попмузику. Ще й кічаться цим.
Додано через 1 хвилину 25 секунд:
Воно і “понятно”.
.
Головні історичні помилки України
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-04 15:51 |
Chico & Qatoshi
Додано через 2 години 39 хвилин 18 секунд:
Самійло, як у тебе було у школі з математикою? |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-04 17:12 |
Колись слухала його, а тепер мені не подобається оце "не плач".
|
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-04 18:35 |
ecover.to
Проблема з 2014 року ... Коли заборонили російських виконавців на радіо ... а українську класику 90х не крутили ... Тоді я дізнався що таке український шансон ... Або почали переспівувати російські пісні ... Недавно чув переспівану пісню ЛЮБОВЬ ПОХОЖАЯ НА СОН.... Кохання схоже на ... а забув ...
| Mono2025 написано: | | І що, яка у тієї Гілларі |
Блін - різниці між Лізі Магваєр і Аньою Монтаною небачу ... 1 по Новому точно крутили .... а 2 ?
Додано через 1 хвилину 3 секунди:
| Самійло написано: | | хріна собі дати |
Якась рекурсія... |
|
|
|
 |
lpershyi Попереджень: 2

З нами з: 04.01.11 Востаннє: 05.06.26 Повідомлень: 2891
|
2026-06-04 19:11 |
11994455
Нічого не заборонили, а шкода. Навпаки знищували все українське, навіть наш другий ютюб канал Перший (перший з мільйонами перекладів знищено через іноземну російську в 2008), який знову посмів українізувати своє. З 2013 почали більше крутити українофобського та ворогомовного контенту на всіх радіостанціях і телеканалах.
І не забуваймо: чим більше ми співаємо це разом, тим швидше зникне ворожий шансон та все ворогомовне
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-04 21:19 |
Самійло, а якщо я почну підтримувати ЛГБТ, ти повернешся до мене?
Але я не можу. Доти, доки вірю і бачу, що Бог добрий.
Додано через 6 хвилин 30 секунд:
Я тебе питала, чи ти одружений. А хто така просто дівчина (якщо є). Дівчина це по суті ніхто. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-04 21:41 |
Біда не в тому, що хтось пише вірші на російській мові, Біда не втому, що хтось відвідує російськомовні ресурси. Біда не тому, що хтось слухає англомовні пісні. Біда не в тому, що хтось Надєжда, а хтось Надія. Біда в тому, що хтось лукавить. Російськомовну музику заборонили, а українська музика нам не до вподоби.
Як в цьому дописі:
| ivanychkafomin написано: | | Понасмічували тут.... |
Це допис відомого патріота-борцуна-русофоба з теми “Музика”.
Ніхто не помітив?
Цей допис знецінює україномовну пісню.
(Для чого вона тут? Це ж сміття?)
Совок живе. Совок перемагає. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-04 21:57 |
Взагалі не розумію, як я сюди потрапила і нащо...
Додано через 4 хвилини 3 секунди:
Щось я не бачу, щоб тут писала сестра Самійла.
А я маю двоюрідного брата. І його теж тут не бачу)) |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-04 22:28 |
ото вона під хвоста хоче....
ні, навіть якби мені заплатили пару лямів $ |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-04 23:24 |
| ecover.to написано: | | Російськомовну музику заборонили, а українська музика нам не до вподоби. |
Шо є...то є... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-05 15:37 |
| Самійло написано: | | вона під хвоста хоче |
Це про ана**ний секс, спробуй не брехати хоча б для різноманіття...
Додано через 25 хвилин 35 секунд:
ecover.to, ти так переживаєш за українські пісні.
Де ж посилання на українську пісню у твоєму підписі?
Додано через 16 секунд:
Пустодзвін |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-05 16:41 |
| Mono2025 написано: | | Де ж посилання... |
Послухай, янголятко, яке посилання тобі потрібне?
Додано через 3 хвилини 41 секунду:
Гарні дівчата! Trio Mandili - Як тебе не любити, Києве мій!
Trio Mandili - Abadelia
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-05 19:25 |
В Албанії протестують проти розкішного курорту, який хоче побудувати зять Трампа
Додано через 2 години 1 хвилину 13 секунд:
Знайти чоловіка християнина ВКРАЙ складно, але я постараюсь. Ви про це не дізнаєтеся. |
|
|
|
 |
lpershyi Попереджень: 2

З нами з: 04.01.11 Востаннє: 05.06.26 Повідомлень: 2891
|
2026-06-05 20:19 |
Nazar4eg
українською – Добрий вечір!
На ворожо-вірусних тєлєґамах сидять не українці та всі, хто хоче, щоб не існувала українська Україна.
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 520
|
2026-06-05 20:38 |
Самійло, я попрошу Бога, щоб ти не пропав, щоб все було добре у тебе. Це буквально одиничний випадок.
Лише тому, що ми давно знайомі.
Додано через 3 хвилини 8 секунд:
А що ти зробив з цуценятами, потопив? |
|
|
|
 |
CyBerPunk96 Новенький

З нами з: 17.05.24 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 15
|
2026-06-05 21:12 |
Nazar4eg Не звертай уваги...нажаль попадається контингент і таких людей... |
|
|
|
 |