| Автор |
Повідомлення |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 14:00 |
Самійло, ні ну це просто цікаво, як це Самійло став фанатом ЛГБТ. Наче ж раніше не був.
Може, погано воював, тому мав час на таке.
Додано через 57 хвилин 1 секунду:
| Самійло написано: |
Ти не знаєш, скільки у мене листів у приватні від неї))) |
А чого ж ти не попросиш модератора, що забанив мене за спам у ПП тобі? Йому це на раз. Я тобі це вже пропонувала.
Довів би свою зраду до кінця. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-02 14:14 |
| Mono2025 написано: | | А чого ж ти не попросиш модератора, що забанив мене за спам у ПП тобі? Йому це на раз. Я тобі це вже пропонувала. |
та писав я Стасу і не раз, про твої дублі. ти ж як саранча тут же створюєш новий. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 14:32 |
| Самійло написано: | | ти ж як саранча тут же створюєш новий. |
Це неправда.
Додано через 1 хвилину 45 секунд:
Самійло, і не саранча, а гомофобка, щось ти заплутався.
Додано через 8 хвилин 34 секунди:
Самійло, сарана чи саранча це росіяни. Ти мене росіянкою вважаєш? З якого дива? Я громадянка України, російського громадянства не маю.
То мені можна тебе тоді китайцем якимось вважати. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-02 14:44 |
та хоть папою римським |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 15:20 |
Самійло, всі твої дівки галичанки? Інші українки не люблять тебе?
Додано через 26 хвилин 46 секунд:
Франківськ. Це я пам'ятаю. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-02 15:26 |
так, щоб мінімум 6 поколінь місцевих у родоводі було |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 19:58 |
Самійло, то мої ПП не заважали тобі воювати за Україну? Ти мені такого не писав.
А де ж ти воюєш, що тобі нічого не заважає?
Додано через 26 хвилин 55 секунд:
Сикомор. Дерево.
Додано через 45 хвилин 4 секунди:
ecover.to, обов'язково. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-02 20:34 |
| Mono2025 написано: | | всі твої дівки галичанки |
А мені галичанок нетреба - цікавлюся дівчатами з Волині ... Вони не такі пальнуті...? |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 21:25 |
11994455, не знаю, хто там пальнутий, а я добра людина, і пишу Самійлу приватно різні добрі, приємні новини.
А він і не проти. Так і живемо ми (він і я).
Додано через 4 хвилини 20 секунд:
| Mono2025 написано: | | я добра |
І розумна.
Додано через 9 хвилин 30 секунд:
Самійло, так, любий, ти знаєш, що зараз психологічно важко, але треба рухатися, вчити англійську і т.д. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-02 21:37 |
| Mono2025 написано: | | обов'язково. |
Шо?
Додано через 3 хвилини 45 секунд:
Не тільки для добрих і розумних, але і для романтичних...
Дмитро Павличко ***
Я в пазуху зайду тайком,
Неначе злодій до комори.
Там пахнуть груди молоком,
Мов травами гуцульські гори.
Нічого більше там нема,
Лиш хрестик золотий – між ними,
І запах, що мене з ума
Збиває тайнами хмільними.
Я не вкраду того хреста,
Бо золота мені не треба.
Я тільки притулю уста
До тих висот, немов до неба.
***
Твої груди, наче свічі,
Палахтять.
Дві долоні чоловічі
Вже горять.
То горять мої долоні,
І на грудях, і на лоні –
Пальців сто – не п'ять!
Може, я золотою стану
І впаду.
Саме біля твого стану
В грань руду.
Ти – моє святе кострище,
То ж бери мене ще ближче
В пломінь молоду.
Закричи з жалю до мене
Люто й зло,
Щоб моє життя натхненне
Ще жило,
Щоб виймав я – ти ж горіла! –
Біль солодкий з твого тіла,
Як бджоли жало. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-02 21:58 |
| Mono2025 написано: | | а я добра людина |
Певне блондинка, 1,65 метрів і 90 кіл ваги ... або 45... |
|
|
|
 |
romenb Свій

З нами з: 12.04.18 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 115
|
2026-06-03 00:56 |
Вечір в хату, дорогі громадяни |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 07:56 |
Самійло, то чого ж ти не пишеш, що ти ПРОТИ?
Стаса він писав... І не раз... А мені жодного. Стас значить страждає у Львові від війни, а я не страждаю, ага, звісно...
Додано через 22 секунди:
Стасу
Додано через 3 хвилини 52 секунди:
11994455, так, це я, Майлі Сайрус. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 10:18 |
та від'їбись, блядь, уже. тупо заїбала усіх |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 10:47 |
Так ти і не сказав, що ти проти. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-03 11:03 |
| Mono2025 написано: | | Майлі Сайрус |
Я взагалі-то за Гіларі Дафф ... Тьола зараз виглядає крутіше ніж якась Сайрус ... Скоро Сігала переплюне... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 11:10 |
Hilary Duff. А підписників чому в неї майже у 20 разів менше? |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 11:18 |
ага, мало тебе слали |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 11:39 |
слав. Не міг боротися зі мною один на один, потрібна група підтримки тобі? Трохи схоже на шакалів. А мені не потрібна. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-03 12:01 |
| Mono2025 написано: | | А підписників чому в неї майже у 20 разів менше? |
Я маю на увазі як Сігал - вже в екран не влазить ... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 12:18 |
11994455, сігал проросійський, ти теж? |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 12:19 |
та нахуй ти здалась комусь. від'єбись вже своїм ротовим поносом від людей. заїбала вже усіх. нікому ти нахуй не треба. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 12:22 |
На війну повертайся, дезертире. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-03 12:50 |
ахахаха |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-03 13:25 |
Mono2025
Я проугорський - хочу хату в Рахові ... Бажано з іншого боку Тиси.... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 13:25 |
СЗЧ |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-03 13:32 |
158 см. 63-65 кг.
Додано через 1 хвилину 12 секунд:
| 11994455 написано: | | з іншого боку Тиси.... |
Там Румунія. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-03 13:33 |
| 11994455 написано: | | Я проугорський |
Давай віршик угорського автора в оригіналі. Бери приклад з ecover.to. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-06-03 13:39 |
| ecover.to написано: | | 158 см. 63-65 кг. |
З таким характером - вона, або худа як тріска, або жиртрест ... Чого згадав колись крутеницьку Hilary Duff ... А тут виходить напоровся на фанатку Ганни Монтани...
| ecover.to написано: | | Там Румунія. |
Отож-бо... Молдавани думають як я...
| Mono2025 написано: | | Давай віршик угорського автора в оригіналі. |
В мене не угорськоязична челюсть... |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-03 13:57 |
Omega - Gyöngyhajú lány (Дівчина з перловим волоссям)
|
|
|
|
 |