Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-02 14:00  
Самійло, ні ну це просто цікаво, як це Самійло став фанатом ЛГБТ. Наче ж раніше не був.
Може, погано воював, тому мав час на таке.

Додано через 57 хвилин 1 секунду:

Самійло написано:

Ти не знаєш, скільки у мене листів у приватні від неї)))

А чого ж ти не попросиш модератора, що забанив мене за спам у ПП тобі? Йому це на раз. Я тобі це вже пропонувала.
Довів би свою зраду до кінця.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-02 14:14  
Mono2025 написано:
А чого ж ти не попросиш модератора, що забанив мене за спам у ПП тобі? Йому це на раз. Я тобі це вже пропонувала.

та писав я Стасу і не раз, про твої дублі. ти ж як саранча тут же створюєш новий.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-02 14:32  
Самійло написано:
ти ж як саранча тут же створюєш новий.

Це неправда.

Додано через 1 хвилину 45 секунд:

Самійло, і не саранча, а гомофобка, щось ти заплутався.

Додано через 8 хвилин 34 секунди:

Самійло, сарана чи саранча це росіяни. Ти мене росіянкою вважаєш? З якого дива? Я громадянка України, російського громадянства не маю.
То мені можна тебе тоді китайцем якимось вважати.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-02 14:44  
та хоть папою римським
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-02 15:20  
Самійло, всі твої дівки галичанки? Інші українки не люблять тебе?

Додано через 26 хвилин 46 секунд:

Франківськ. Це я пам'ятаю.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-02 15:26  
так, щоб мінімум 6 поколінь місцевих у родоводі було
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-02 19:58  
Самійло, то мої ПП не заважали тобі воювати за Україну? Ти мені такого не писав.
А де ж ти воюєш, що тобі нічого не заважає?

Додано через 26 хвилин 55 секунд:

Сикомор. Дерево.

Додано через 45 хвилин 4 секунди:

ecover.to, обов'язково.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-02 20:34  
Mono2025 написано:
всі твої дівки галичанки

А мені галичанок нетреба - цікавлюся дівчатами з Волині ... Вони не такі пальнуті...?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-02 21:25  
11994455, не знаю, хто там пальнутий, а я добра людина, і пишу Самійлу приватно різні добрі, приємні новини.
А він і не проти. Так і живемо ми (він і я).

Додано через 4 хвилини 20 секунд:

Mono2025 написано:
я добра

І розумна.

Додано через 9 хвилин 30 секунд:

Самійло, так, любий, ти знаєш, що зараз психологічно важко, але треба рухатися, вчити англійську і т.д.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-06-02 21:37  
Mono2025 написано:
обов'язково.

Шо?

Додано через 3 хвилини 45 секунд:

Не тільки для добрих і розумних, але і для романтичних...

Дмитро Павличко
***
Я в пазуху зайду тайком,
Неначе злодій до комори.
Там пахнуть груди молоком,
Мов травами гуцульські гори.

Нічого більше там нема,
Лиш хрестик золотий – між ними,
І запах, що мене з ума
Збиває тайнами хмільними.

Я не вкраду того хреста,
Бо золота мені не треба.
Я тільки притулю уста
До тих висот, немов до неба.

***
Твої груди, наче свічі,
Палахтять.
Дві долоні чоловічі
Вже горять.
То горять мої долоні,
І на грудях, і на лоні –
Пальців сто – не п'ять!

Може, я золотою стану
І впаду.
Саме біля твого стану
В грань руду.
Ти – моє святе кострище,
То ж бери мене ще ближче
В пломінь молоду.

Закричи з жалю до мене
Люто й зло,
Щоб моє життя натхненне
Ще жило,
Щоб виймав я – ти ж горіла! –
Біль солодкий з твого тіла,
Як бджоли жало.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-02 21:58  
Mono2025 написано:
а я добра людина

Певне блондинка, 1,65 метрів і 90 кіл ваги ... або 45...
romenb 
Свій


З нами з: 12.04.18
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 115

2026-06-03 00:56  
Вечір в хату, дорогі громадяни
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 07:56  
Самійло, то чого ж ти не пишеш, що ти ПРОТИ?
Стаса він писав... І не раз... А мені жодного. Стас значить страждає у Львові від війни, а я не страждаю, ага, звісно...

Додано через 22 секунди:

Стасу

Додано через 3 хвилини 52 секунди:

11994455, так, це я, Майлі Сайрус.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-03 10:18  
та від'їбись, блядь, уже. тупо заїбала усіх
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 10:47  
Так ти і не сказав, що ти проти.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-03 11:03  
Mono2025 написано:
Майлі Сайрус

Я взагалі-то за Гіларі Дафф ... Тьола зараз виглядає крутіше ніж якась Сайрус ... Скоро Сігала переплюне...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 11:10  
Hilary Duff. А підписників чому в неї майже у 20 разів менше?
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-03 11:18  
ага, мало тебе слали
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 11:39  
Самійло написано:
слали

слав. Не міг боротися зі мною один на один, потрібна група підтримки тобі? Трохи схоже на шакалів. А мені не потрібна.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-03 12:01  
Mono2025 написано:
А підписників чому в неї майже у 20 разів менше?

Я маю на увазі як Сігал - вже в екран не влазить ...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 12:18  
11994455, сігал проросійський, ти теж?
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-03 12:19  
та нахуй ти здалась комусь. від'єбись вже своїм ротовим поносом від людей. заїбала вже усіх. нікому ти нахуй не треба.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 12:22  
На війну повертайся, дезертире.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-06-03 12:50  
ахахаха
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-03 13:25  
Mono2025
Я проугорський - хочу хату в Рахові ... Бажано з іншого боку Тиси....
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 13:25  
СЗЧ
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-06-03 13:32  
158 см. 63-65 кг.

Додано через 1 хвилину 12 секунд:

11994455 написано:
з іншого боку Тиси....

Там Румунія.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-06-03 13:33  
11994455 написано:
Я проугорський

Давай віршик угорського автора в оригіналі. Бери приклад з ecover.to.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-06-03 13:39  
ecover.to написано:
158 см. 63-65 кг.

З таким характером - вона, або худа як тріска, або жиртрест ... Чого згадав колись крутеницьку Hilary Duff ... А тут виходить напоровся на фанатку Ганни Монтани...
ecover.to написано:
Там Румунія.

Отож-бо... Молдавани думають як я...
Mono2025 написано:
Давай віршик угорського автора в оригіналі.

В мене не угорськоязична челюсть...
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-06-03 13:57  
Omega - Gyöngyhajú lány (Дівчина з перловим волоссям)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392  наступна