| Автор |
Повідомлення |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 16:51 |
Цікава реакція. Я сама розберусь, що мені треба купувати, а що не треба. А щодо форуму - це правильно. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-31 18:31 |
Нєєєє .... Треба тролити форум, щоб скинулись і купили весь комплект ... І перекупили Самійла до цьго комплекту впридачу ... А то бачу ламається ... Донатим богині сайту на похід в секс-шоп...
Додано через 49 секунд:
І - доречі... Треба флудильню №5 |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-31 18:53 |
11994455
Но но. Мене не приписуй. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-31 19:28 |
| Самійло написано: | | Мене не приписуй. |
Ми тебе купимо ... нє візьмемо в кредит... Ти, диба - і Mono2025 монашкою... |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-31 19:47 |
| grecos написано: | | Купи ризовий прутень |
Гадаю тут ця річ мало допоможе вже |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 19:48 |
| 11994455 написано: | | Донатим |
Донатьте, пустопорожні базікалки, я куплю собі е-книжку за 195 грн, почитаю залюбки.
А то книжку не можна, а манікюр можна - отакі є "християни". |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-31 19:50 |
| Mono2025 написано: | | Оцього (третій син джамали) треба приспати назавжди - і чоловічок зможе воювати. Просто ЧУДОВА ІДЕЯ, СКАЖІТЬ. Двоє ж залишаться, нормально. |
Кхе-кхеем... а що спонукало таку ідею зародитися у чиїсь голові? Яка мотивація і який із цього зиск? Оце канєшно делулу попаюлу отю-тю... |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-31 19:51 |
11994455
Вже б краще на пікапчик, або т6 скинулись. А то в "кредит" |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-31 19:51 |
| Mono2025 написано: | | я куплю собі е-книжку за 195 грн, почитаю залюбки. |
На сайті толоки де повно книжок роздається за так це звучить як образа) |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 20:44 |
Самійло, чого це ти маєш вмерти? Ти ж досі не помер.
Додано через 12 хвилин 59 секунд:
Християнки не роблять манікюр, це повна фігня, можна самій нафарбувати собі нігті та і все.
Додано через 18 хвилин 39 секунд:
Night_Hawk, ви хоч знаєте, що таке політична автономія? Культурна автономія? Вже першої татарві ніхто не залишить. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-31 23:04 |
Тфути блін ... При слові пікапчик згадався лисий з бразерс... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 11:12 |
| Цитата: | | Співачка Джамала хоче мати щонайменше п'ятьох дітей. |
джамала - шльондра, але несучка))) Звучить?
То чоловічку немає коли воювати, Джамалу ж треба трахати.
Ще й кепська несучка з неї, майже 43 р., а план досі й близько не виконаний.
От Усик той хоч би сказав - зробив (майже), а дружині лише 38.
| Цитата: | | Усик виховує 4 дітей разом зі своєю дружиною Катериною. Він не приховує, що хотів би 5-у дитину. |
Додано через 2 хвилини 56 секунд:
| 11994455 написано: | | монашкою |
Їхня жорстка ієрархія не для мене. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-01 12:32 |
Нікому нічого не навʼязую, але, якщо щось не так, то подивіться:
Небезпечний метод (2011)
| Цитата: | | На реальних фактах з біографії Зигмунда Фрейда, Карла Густава Юнга і Сабіни Шпільрейн... |
|
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-06-01 14:28 |
| Mono2025 написано: | | політична автономія? Культурна автономія? |
Яке це має значення до виникнення бажання смерті чужим дітям? |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 15:28 |
| Night_Hawk написано: | | чужим дітям |
Чого вони чужі?
Додано через 4 хвилини 11 секунд:
| 11994455 написано: | | Хто така ? Знаю тільки одного |
Послухаєш - дізнаєшся 3-го художника
На честь літа
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 19:18 |
| Самійло написано: | | Її знає модер Стас |
Ти знаєш мене краще за нього. Я знаю твої ім'я і прізвище, ти мені сам сказав весною 2018.
Додано через 1 хвилину 46 секунд:
Якщо так треба, я буду щасливою і без чоловіка. Ви не зможете зловтішатися.
Я вже розпитую ШІ на цю тему...
Додано через 35 хвилин 28 секунд:
Моя мама дуже любить дивитися фільми і серіали, а я ні. Можу за рік глянути 2-3 фільми... |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-01 19:25 |
ахахахаха |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 19:28 |
Ну 4-5 |
|
|
|
 |
ivanychkafomin VIP

З нами з: 10.01.17 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1800
|
2026-06-01 20:01 |
І що ж це за витвори, які привернули твою увагу?  |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 20:51 |
ivanychkafomin, такі запитання ви (не тільки ти) мені весь час ставите...що звучать як "покажи груди". Я напишу Самійлу приватно про фільми. Якщо він захоче, то скаже вам.
Додано через 6 хвилин 20 секунд:
Самійло, ти видалив старі ПП, щоб було місце для нових? Може, ще хтось захоче написати тобі. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-06-01 20:51 |
краще б груди скинула |
|
|
|
 |
ivanychkafomin VIP

З нами з: 10.01.17 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1800
|
2026-06-01 21:17 |
| Mono2025 написано: | | такі запитання ви (не тільки ти) мені весь час ставите...що звучать як "покажи груди" |
Не приписувала б ти мені того чого немає і не було в моїх намірах
| Mono2025 написано: | | Я напишу Самійлу приватно про фільми. Якщо він захоче, то скаже вам. |
Якийсь дивний процес комунікації з тобою...Безпосередній контакт становить якийсь ризик?  |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-01 21:33 |
Самійло, 300-й допис |
|
|
|
 |
ivanychkafomin VIP

З нами з: 10.01.17 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1800
|
2026-06-01 22:02 |
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 12:13 |
Вони в одязі.
| Самійло написано: | | краще б груди скинула |
я подумаю, якщо колись матиму настрій на це. Ти не сказав, фото яких саме грудей тобі потрібне, отже - будь-яких.
Додано через 5 хвилин 34 секунди:
Самійло, і досить брехати, що ти у ЗСУ. Сидиш там десь у тилу, сховався, щодня на цьому сайті ошиваєшся - звідкись час маєш.
Додано через 7 хвилин 42 секунди:
| Mono2025 написано: | | щодня на цьому сайті |
Хто б писав, хто б це писав))
Додано через 5 хвилин 41 секунду:
Все, мені тут писати більше немає чого, я втомилась...
Додано через 10 хвилин 41 секунду:
Самійло, у моїй голові? Ну і хай це буде у моїй голові. Зате у моїй голові щось є, на відміну від декого. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-02 12:13 |
Вони під одягом. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 12:19 |
ecover.to, і далі що? Є і добре.
Додано через 4 хвилини 58 секунд:
Самійло, можна подумати, що ти єдиний, хто пішов у ЗСУ. Чи куди ти там пішов. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-02 12:21 |
| Mono2025 написано: | | і далі що? |
Читай Книгу приповістей Соломонових. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-06-02 12:26 |
Черешеньки піду пошукаю спілої.
Додано через 1 хвилину 17 секунд:
Черешеньок |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-06-02 12:26 |
Стережись горобців!
Додано через 41 секунду:
Горобчиків. |
|
|
|
 |