Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-30 00:32  
11994455 написано:
Не розумію - він це, чи вона...

Таки та, панове, оскільки відомо що жінок в інтернеті нема - слід починати ставити так зване питання руба у так званому стилі tits or GTFO
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 10:58  
Night_Hawk написано:
відомо що жінок в інтернеті нема

А де ж вони? Вже не знаєте, як вигнати мене... Останній варіант - стать.

Додано через 3 хвилини 43 секунди:

Самійло, раніше ти не був таким злим... Шкода, але цей процес незворотний, тому я замовкаю вже.
А злий ти, бо тобі доводиться воювати.

Додано через 11 хвилин 55 секунд:

А злитися є на що. Я винна, що мені не хочеться жити у сараї. А його сестрі, його дівчині - хочеться, просто мріють про це.

Додано через 23 хвилини 10 секунд:

І як висновок: коли думав, що армія - це більш-менш легкі гроші, але щось пішло не так... Не подобається? Звісно. Мені теж багато чого не подобається.
То що ж таке армія?

Додано через 1 годину 55 хвилин 37 секунд:

Та ви ж тут тільки те і робите, що ПРОКЛИНАЄТЕ УКРАЇНЦІВ і взагалі всіх підряд. Ви це хоч бачите? Та ви не здатні до РЕФЛЕКСІЇ. Нещасні створіння.
Ну я вам не заважатиму.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 11:11  
Mono2025 написано:
А його сестрі, його дівчині -

Ага ... майже розібрався зі статтю ... Тепер питання в географії глобальній і локальній і віку даного пОцИєнта ... Може сусідка САМІЙЛа років 50 а може 60 ... Він їй ненароком спалив поле коноплі в кукурузі (разом з нею)... Так - місце дії - Всетаки не ставлю на Івано-Франківську область, а на Чернівецьку...
Жінок на сайті прошу підключитись - булити так булити...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 13:19  
АЛе я навіть вам допоможу
Mono2025 написано:
То що ж таке армія?

Армія - це братерство.
То не на цьому форумі мав би щодня ошиватися військовий, а бути зі своїми побратимами.

Додано через 1 годину 38 хвилин 50 секунд:

ecover.to написано:
Дмитро Кулеба

Слухати, читати Кулебу - це гівноїдство. Не знав?
Вже одружився зі своєю повією. З ким вона спала, щоб стати співзасновницею книговидавництва.
Собача бійка до собачої крові під час війни - це звісно серйозно і варте окремої уваги.
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-30 13:22  
Mono2025 написано:
Вже не знаєте, як вигнати мене... Останній варіант - стать.

Ну варто все-таки довести що немає якогось корисливого мотиву у представленні себе жінкою, бо це типовий старий як світ паттерн поведінки в мережі)
Вигнати звісно не завжди можливо, але от ігнорити у такому разі - само собою напрошуватиметься.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 13:55  
Night_Hawk написано:
Вигнати звісно не завжди можливо, але от ігнорити у такому разі - само собою напрошуватиметься.

Не поможе - я по коментах бачу, що людина сама з собою спілкується...
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-30 14:28  
11994455
Це стара форумчанка. Леля22, здається. Ще в 2015-16 срався з нею, старим профілем, от запав у серце видно....

Додано через 29 секунд:

Її знає модер Стас

Додано через 1 хвилину 24 секунди:

Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році.

Додано через 42 секунди:

Але, на щастя, особисто з нею не бачився ніколи. І між нами завжди було пару областей простору))
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-30 15:18  
Самійло написано:
Це стара форумчанка. Леля22, здається.

Все тоді, свою вимогу про
Night_Hawk написано:
tits or GTFO

готовий зняти, питання закриваю)
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 15:38  
Самійло написано:
Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році.

А в мене багато питань - коли розвелась (не вірю що в неї є зараз мужик)... Дітям скільки років (хоча може тільки одна - певне підліткового віку) ... І основне - Вона не БУГАЛТЕР ... Тоді в мене подвійна ненависть ... Нелюблю бугалтерів , як вона гриби... (я люблю гриби - хоч сам не з заходу)...

Додано через 2 хвилини 11 секунд:

Самійло написано:
Її знає модер Стас

А я думаю чого він такий дьорганий - може родич...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 18:07  
11994455, дитино, не слухай його, ми з ним спілкувались і у 2018, і у 2019, і у 2021, і у 2022-му. За 20-й щось не дуже пам'ятаю, мабуть, теж.

Додано через 3 хвилини 12 секунд:

Самійло написано:
Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році.

НІ

Додано через 2 хвилини 40 секунд:

А Самійлу буде 31 рік, у цьому році.

Додано через 6 хвилин 6 секунд:

11994455, запитай Самійла, нащо він знову так відверто бреше про 15-16 роки. Мені теж це цікаво.

Додано через 1 годину 9 хвилин 35 секунд:

Самійло написано:
Але, на щастя,

І що це за щастя таке?
Сидиш тут, спілкуєшся з цивільними-сцикунами переважно (бо я до таких не належу)), а чого так? Воїни тебе не приймають?
То хоч таких друзів собі знайшов, на щастя))
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-30 18:56  
Перші дві флудильні, якийсь фільмик ту про іссу, де вірянка леля і ко пизділа дохуя. Це якраз 15-16 роки

Додано через 5 хвилин 51 секунду:

https://toloka.to/t73888-240#837251
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 19:13  
Я побачила фотографії Богдана, ветерана війни, у відкритому доступі, й мені стало його шкода.
Твої фотографії, вірянине у силу грошей, ніколи не побачу. Ти скритний, гордий.

Додано через 7 хвилин 7 секунд:

Самійло, ти, може, дезертир? Чи ні?

Додано через 6 хвилин 24 секунди:

Самійло, я тебе питаю, чому ти з воїнами не дружиш, а з форумними цивільними-сцикунами?
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 19:15  
Альфонс значить...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 20:00  
Самійло написано:
15-16 роки

А якщо я маю скріншоти з іншими роками? 2018, 2019, 2021, 2022
І твоя собака далматин з цуценятами, фото 2022.

Додано через 5 хвилин 45 секунд:

Фото собачки у мене в інсті десь має бути.
Я його показувала одному козлу із США, як виявилось. О, у нього вчора був день народження.

Додано через 11 хвилин 46 секунд:

Це звісно дивно, що я фото собаки Самійла показала якомусь типу із США, але це був 2024 р., більше так не роблю))

Додано через 15 хвилин 36 секунд:

Самійло, і який же ти все-таки дріб'язковий... Згадувати якісь 2015-16 роки...
foxdgv 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 18.06.19
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1355

2026-05-30 20:11  
А може ви нарешті перейдете в приват і там будете з'ясовувати свої ніжні відносини? Ви розумієте, що це читає вся Україна? Цікаво, коли модератор вже нарешті прикриє цей срач і перестане плекати цю забігайлівку для флудерів та тролів?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 20:23  
foxdgv написано:
приват і там будете з'ясовувати свої ніжні відносини?

Я б залюбки, та він не хоче... І отак я страждаю без кохання)) Майже як одна велика художниця...
Хіба вам не жаль?)
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-30 20:41  
foxdgv
Ти не знаєш, скільки у мене листів у приватні від неї)))
Дівці нудно, криє. То хай пише.

Додано через 11 хвилин 24 секунди:

А далматинець живе собі краще життя, у Львівській області. Подалі від вибухів.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 20:49  
Можу і не писати, іноді пишу в електронний щоденник, за порадою Ади Роговцевої.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 21:19  
Знаєте - у москалів в нижньому інтернеті в період 2019-2023 був період названий "Воперними войнами" між їх движухою типу Гобліна, Хованського, продюсера Іванова ... які є в Ютюбі ... Тут - в українському сегменті хоч чатик можна почитати...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-30 21:45  
Самійло написано:
нудно

Дуже дивний вибір слова.

Додано через 6 хвилин 25 секунд:

Самійло написано:
Подалі від

Подалі від тебе, зрадника. У 2022-му ти мені сам написав, відповідав, приватно.

Додано через 7 хвилин 8 секунд:

Беруть і таких у ЗСУ. Бо з голодухи їстимеш і маргарин, і несмачні, як дерев'яні, яблука.

Додано через 3 хвилини 11 секунд:

Довбані горобці зжирають черешні. Кажу собаці: охороняй дерево, гавкай на них.
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-30 21:57  
Wink (1)
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-30 22:51  
Самійло написано:
Ой чи пан, чи пропав - двічі не вмирати!

Пропав ти ... пропав...

Додано через 1 хвилину 21 секунду:

Mono2025 написано:
Майже як одна велика художниця...

Хто така ? Знаю тільки одного ... австрійського...
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-31 01:18  
foxdgv написано:
Ви розумієте, що це читає вся Україна?

Мінусів не бачу)

foxdgv написано:
Цікаво, коли модератор вже нарешті прикриє цей срач і перестане плекати цю забігайлівку для флудерів та тролів?

Так це ж Флудильня №4, прикрити її вийде хібащо коли №5 відкриється)

Mono2025 написано:
Беруть і таких у ЗСУ.

Жинок теж беруть, до речі.

Mono2025 написано:
Майже як одна велика художниця...

Теж цікаво хто це

11994455 написано:
Знаю тільки одного ... австрійського...

Ну в цього із так званим коханням були специфічні взаємини, скажемо так.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-31 11:04  
Night_Hawk написано:
Жинок теж беруть, до речі.

Серйозно? Я наступна, одразу після джамали.

Додано через 20 хвилин 13 секунд:

Чого це він пропав? Він живий і при тямі.

Додано через 1 годину 15 хвилин 47 секунд:

А що за художниця - мені не хочеться казати, чесно...

Додано через 18 хвилин 40 секунд:

Mono2025 написано:
Аліма (2024 р.н.).

Оцього (третій син джамали) треба приспати назавжди - і чоловічок зможе воювати. Просто ЧУДОВА ІДЕЯ, СКАЖІТЬ. Двоє ж залишаться, нормально.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-31 11:56  
Бог міг би це зробити, але чомусь не хоче, жаль.

Додано через 3 хвилини 39 секунд:

Терпить усю цю пиздоту, одна надія на пекло.
Мені пекло подобається навіть більше, ніж рай. Для інших)

Додано через 11 хвилин 23 секунди:

Самійло, я тобі вже ПП не пишу... А що писати, коли зараз навіть моєму двоюрідному брату-християнинові не пишу...

Додано через 32 хвилини 53 секунди:

Можливо, якби це була сестра, а не брат, кузен, не знаю...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-31 14:15  
Ось тут, прямо перед моїм носом, користувач Marrina2011...мабуть, це жінка. Як ви думаєте?
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-31 14:29  
Mono2025 написано:
Фух, візьмусь я трохи за малювання, заспокоюся...

Ти, напевно, малюєш квіточки і все, що смачне та корисне? Wink (1)

Додано через 2 хвилини 15 секунд:

З тобою, ніби, все нормально, більш-менш, поки не прочитаєш таке:
Mono2025 написано:
Оцього (третій син джамали) треба приспати назавжди - і чоловічок зможе воювати. Просто ЧУДОВА ІДЕЯ, СКАЖІТЬ. Двоє ж залишаться, нормально.


і таке ти пишеш не вперше.

Можеш показати діагноз?

Додано через 1 хвилину 25 секунд:

Mono2025 написано:
як одна велика художниця...

Катерина Білокур.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-31 14:31  
Mono2025 написано:
Marrina2011

Цікаво - вона флудильню читає ... Може підключиться...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-31 16:28  
ecover.to написано:
З тобою, ніби, все нормально, більш-менш, поки не прочитаєш таке

Не сміши, я ж пишу не для того, щоб ти написав про мене
ecover.to написано:
З тобою, ніби, все нормально, більш-менш


Додано через 1 хвилину 26 секунд:

11994455 написано:
Може підключиться

Ну то знайди її, це дуже легко.

Додано через 7 хвилин 59 секунд:

Сподіваюсь, Бог зробить українцям подарунок, і у джамали НІКОЛИ НЕ БУДЕ ДОНЬКИ.

Додано через 20 хвилин 41 секунду:

ecover.to, ще щось тебе цікавить? ЗАПИТУЙ - Я НЕ ВІДПОВІМ.
ДЕБІЛИ

Додано через 32 хвилини 10 секунд:

ecover.to написано:
Ти, напевно

Ви, напевно, думаєте, що християни це ті, хто бігає за всякими недоумками і просить, вмовляє їх теж стати християнами різними солодкими словами. ВИ ВЗАГАЛІ не знаєте, хто такі християни. ПРОСТО 0 розуміння, навіть МІНУС.
Та чхати християни на вас хотіли! Не хочете - йдіть у пекло, ВСЕ!

Додано через 11 хвилин 41 секунду:

Я тебе, ВИБЛЯДКА, хіба просила писати прізвище художниці! Ні, не просила!
З мене досить.
grecos 
Частий відвідувач


З нами з: 13.05.12
Востаннє: 18.06.26
Повідомлень: 32

2026-05-31 16:46  
ШАЛАВА, ІДИ НА ХУЙ!

Заїбала реально. Купи ризовий прутень і від'єбись від форуму. Сука/!
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 390, 391, 392  наступна