| Автор |
Повідомлення |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-30 00:32 |
| 11994455 написано: | | Не розумію - він це, чи вона... |
Таки та, панове, оскільки відомо що жінок в інтернеті нема - слід починати ставити так зване питання руба у так званому стилі tits or GTFO |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 10:58 |
| Night_Hawk написано: | | відомо що жінок в інтернеті нема |
А де ж вони? Вже не знаєте, як вигнати мене... Останній варіант - стать.
Додано через 3 хвилини 43 секунди:
Самійло, раніше ти не був таким злим... Шкода, але цей процес незворотний, тому я замовкаю вже.
А злий ти, бо тобі доводиться воювати.
Додано через 11 хвилин 55 секунд:
А злитися є на що. Я винна, що мені не хочеться жити у сараї. А його сестрі, його дівчині - хочеться, просто мріють про це.
Додано через 23 хвилини 10 секунд:
І як висновок: коли думав, що армія - це більш-менш легкі гроші, але щось пішло не так... Не подобається? Звісно. Мені теж багато чого не подобається.
То що ж таке армія?
Додано через 1 годину 55 хвилин 37 секунд:
Та ви ж тут тільки те і робите, що ПРОКЛИНАЄТЕ УКРАЇНЦІВ і взагалі всіх підряд. Ви це хоч бачите? Та ви не здатні до РЕФЛЕКСІЇ. Нещасні створіння.
Ну я вам не заважатиму. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 11:11 |
| Mono2025 написано: | | А його сестрі, його дівчині - |
Ага ... майже розібрався зі статтю ... Тепер питання в географії глобальній і локальній і віку даного пОцИєнта ... Може сусідка САМІЙЛа років 50 а може 60 ... Він їй ненароком спалив поле коноплі в кукурузі (разом з нею)... Так - місце дії - Всетаки не ставлю на Івано-Франківську область, а на Чернівецьку...
Жінок на сайті прошу підключитись - булити так булити... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 13:19 |
АЛе я навіть вам допоможу
| Mono2025 написано: | | То що ж таке армія? |
Армія - це братерство.
То не на цьому форумі мав би щодня ошиватися військовий, а бути зі своїми побратимами.
Додано через 1 годину 38 хвилин 50 секунд:
| ecover.to написано: | | Дмитро Кулеба |
Слухати, читати Кулебу - це гівноїдство. Не знав?
Вже одружився зі своєю повією. З ким вона спала, щоб стати співзасновницею книговидавництва.
Собача бійка до собачої крові під час війни - це звісно серйозно і варте окремої уваги. |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-30 13:22 |
| Mono2025 написано: | | Вже не знаєте, як вигнати мене... Останній варіант - стать. |
Ну варто все-таки довести що немає якогось корисливого мотиву у представленні себе жінкою, бо це типовий старий як світ паттерн поведінки в мережі)
Вигнати звісно не завжди можливо, але от ігнорити у такому разі - само собою напрошуватиметься. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 13:55 |
| Night_Hawk написано: | | Вигнати звісно не завжди можливо, але от ігнорити у такому разі - само собою напрошуватиметься. |
Не поможе - я по коментах бачу, що людина сама з собою спілкується... |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-30 14:28 |
11994455
Це стара форумчанка. Леля22, здається. Ще в 2015-16 срався з нею, старим профілем, от запав у серце видно....
Додано через 29 секунд:
Її знає модер Стас
Додано через 1 хвилину 24 секунди:
Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році.
Додано через 42 секунди:
Але, на щастя, особисто з нею не бачився ніколи. І між нами завжди було пару областей простору)) |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-30 15:18 |
| Самійло написано: | | Це стара форумчанка. Леля22, здається. |
Все тоді, свою вимогу про
| Night_Hawk написано: | | tits or GTFO |
готовий зняти, питання закриваю) |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 15:38 |
| Самійло написано: | | Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році. |
А в мене багато питань - коли розвелась (не вірю що в неї є зараз мужик)... Дітям скільки років (хоча може тільки одна - певне підліткового віку) ... І основне - Вона не БУГАЛТЕР ... Тоді в мене подвійна ненависть ... Нелюблю бугалтерів , як вона гриби... (я люблю гриби - хоч сам не з заходу)...
Додано через 2 хвилини 11 секунд:
| Самійло написано: | | Її знає модер Стас |
А я думаю чого він такий дьорганий - може родич... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 18:07 |
11994455, дитино, не слухай його, ми з ним спілкувались і у 2018, і у 2019, і у 2021, і у 2022-му. За 20-й щось не дуже пам'ятаю, мабуть, теж.
Додано через 3 хвилини 12 секунд:
| Самійло написано: | | Здається їй 35 чи 36 років має бути, в цьому році. |
НІ
Додано через 2 хвилини 40 секунд:
А Самійлу буде 31 рік, у цьому році.
Додано через 6 хвилин 6 секунд:
11994455, запитай Самійла, нащо він знову так відверто бреше про 15-16 роки. Мені теж це цікаво.
Додано через 1 годину 9 хвилин 35 секунд:
| Самійло написано: | | Але, на щастя, |
І що це за щастя таке?
Сидиш тут, спілкуєшся з цивільними-сцикунами переважно (бо я до таких не належу)), а чого так? Воїни тебе не приймають?
То хоч таких друзів собі знайшов, на щастя)) |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-30 18:56 |
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 19:13 |
Я побачила фотографії Богдана, ветерана війни, у відкритому доступі, й мені стало його шкода.
Твої фотографії, вірянине у силу грошей, ніколи не побачу. Ти скритний, гордий.
Додано через 7 хвилин 7 секунд:
Самійло, ти, може, дезертир? Чи ні?
Додано через 6 хвилин 24 секунди:
Самійло, я тебе питаю, чому ти з воїнами не дружиш, а з форумними цивільними-сцикунами? |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 19:15 |
Альфонс значить... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 20:00 |
| Самійло написано: | | 15-16 роки |
А якщо я маю скріншоти з іншими роками? 2018, 2019, 2021, 2022
І твоя собака далматин з цуценятами, фото 2022.
Додано через 5 хвилин 45 секунд:
Фото собачки у мене в інсті десь має бути.
Я його показувала одному козлу із США, як виявилось. О, у нього вчора був день народження.
Додано через 11 хвилин 46 секунд:
Це звісно дивно, що я фото собаки Самійла показала якомусь типу із США, але це був 2024 р., більше так не роблю))
Додано через 15 хвилин 36 секунд:
Самійло, і який же ти все-таки дріб'язковий... Згадувати якісь 2015-16 роки... |
|
|
|
 |
foxdgv Попереджень: 1

З нами з: 18.06.19 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-05-30 20:11 |
А може ви нарешті перейдете в приват і там будете з'ясовувати свої ніжні відносини? Ви розумієте, що це читає вся Україна? Цікаво, коли модератор вже нарешті прикриє цей срач і перестане плекати цю забігайлівку для флудерів та тролів? |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 20:23 |
| foxdgv написано: | | приват і там будете з'ясовувати свої ніжні відносини? |
Я б залюбки, та він не хоче... І отак я страждаю без кохання)) Майже як одна велика художниця...
Хіба вам не жаль?) |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-30 20:41 |
foxdgv
Ти не знаєш, скільки у мене листів у приватні від неї)))
Дівці нудно, криє. То хай пише.
Додано через 11 хвилин 24 секунди:
А далматинець живе собі краще життя, у Львівській області. Подалі від вибухів. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 20:49 |
Можу і не писати, іноді пишу в електронний щоденник, за порадою Ади Роговцевої. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 21:19 |
Знаєте - у москалів в нижньому інтернеті в період 2019-2023 був період названий "Воперними войнами" між їх движухою типу Гобліна, Хованського, продюсера Іванова ... які є в Ютюбі ... Тут - в українському сегменті хоч чатик можна почитати... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-30 21:45 |
Дуже дивний вибір слова.
Додано через 6 хвилин 25 секунд:
| Самійло написано: | | Подалі від |
Подалі від тебе, зрадника. У 2022-му ти мені сам написав, відповідав, приватно.
Додано через 7 хвилин 8 секунд:
Беруть і таких у ЗСУ. Бо з голодухи їстимеш і маргарин, і несмачні, як дерев'яні, яблука.
Додано через 3 хвилини 11 секунд:
Довбані горобці зжирають черешні. Кажу собаці: охороняй дерево, гавкай на них. |
|
|
|
 |
Самійло VIP

З нами з: 20.04.15 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 314
|
2026-05-30 21:57 |
|
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-30 22:51 |
| Самійло написано: | | Ой чи пан, чи пропав - двічі не вмирати! |
Пропав ти ... пропав...
Додано через 1 хвилину 21 секунду:
| Mono2025 написано: | | Майже як одна велика художниця... |
Хто така ? Знаю тільки одного ... австрійського... |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-05-31 01:18 |
| foxdgv написано: | | Ви розумієте, що це читає вся Україна? |
Мінусів не бачу)
| foxdgv написано: | | Цікаво, коли модератор вже нарешті прикриє цей срач і перестане плекати цю забігайлівку для флудерів та тролів? |
Так це ж Флудильня №4, прикрити її вийде хібащо коли №5 відкриється)
| Mono2025 написано: | | Беруть і таких у ЗСУ. |
Жинок теж беруть, до речі.
| Mono2025 написано: | | Майже як одна велика художниця... |
Теж цікаво хто це
| 11994455 написано: | | Знаю тільки одного ... австрійського... |
Ну в цього із так званим коханням були специфічні взаємини, скажемо так. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 11:04 |
| Night_Hawk написано: | | Жинок теж беруть, до речі. |
Серйозно? Я наступна, одразу після джамали.
Додано через 20 хвилин 13 секунд:
Чого це він пропав? Він живий і при тямі.
Додано через 1 годину 15 хвилин 47 секунд:
А що за художниця - мені не хочеться казати, чесно...
Додано через 18 хвилин 40 секунд:
| Mono2025 написано: | | Аліма (2024 р.н.). |
Оцього (третій син джамали) треба приспати назавжди - і чоловічок зможе воювати. Просто ЧУДОВА ІДЕЯ, СКАЖІТЬ. Двоє ж залишаться, нормально. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 11:56 |
Бог міг би це зробити, але чомусь не хоче, жаль.
Додано через 3 хвилини 39 секунд:
Терпить усю цю пиздоту, одна надія на пекло.
Мені пекло подобається навіть більше, ніж рай. Для інших)
Додано через 11 хвилин 23 секунди:
Самійло, я тобі вже ПП не пишу... А що писати, коли зараз навіть моєму двоюрідному брату-християнинові не пишу...
Додано через 32 хвилини 53 секунди:
Можливо, якби це була сестра, а не брат, кузен, не знаю... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 14:15 |
Ось тут, прямо перед моїм носом, користувач Marrina2011...мабуть, це жінка. Як ви думаєте? |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 1354
|
2026-05-31 14:29 |
| Mono2025 написано: | | Фух, візьмусь я трохи за малювання, заспокоюся... |
Ти, напевно, малюєш квіточки і все, що смачне та корисне?
Додано через 2 хвилини 15 секунд:
З тобою, ніби, все нормально, більш-менш, поки не прочитаєш таке:
| Mono2025 написано: | | Оцього (третій син джамали) треба приспати назавжди - і чоловічок зможе воювати. Просто ЧУДОВА ІДЕЯ, СКАЖІТЬ. Двоє ж залишаться, нормально. |
і таке ти пишеш не вперше.
Можеш показати діагноз?
Додано через 1 хвилину 25 секунд:
| Mono2025 написано: | | як одна велика художниця... |
Катерина Білокур. |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 22.06.26 Повідомлень: 1317
|
2026-05-31 14:31 |
| Mono2025 написано: | | Marrina2011 |
Цікаво - вона флудильню читає ... Може підключиться... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 23.06.26 Повідомлень: 517
|
2026-05-31 16:28 |
| ecover.to написано: | | З тобою, ніби, все нормально, більш-менш, поки не прочитаєш таке |
Не сміши, я ж пишу не для того, щоб ти написав про мене
| ecover.to написано: | | З тобою, ніби, все нормально, більш-менш |
Додано через 1 хвилину 26 секунд:
| 11994455 написано: | | Може підключиться |
Ну то знайди її, це дуже легко.
Додано через 7 хвилин 59 секунд:
Сподіваюсь, Бог зробить українцям подарунок, і у джамали НІКОЛИ НЕ БУДЕ ДОНЬКИ.
Додано через 20 хвилин 41 секунду:
ecover.to, ще щось тебе цікавить? ЗАПИТУЙ - Я НЕ ВІДПОВІМ.
ДЕБІЛИ
Додано через 32 хвилини 10 секунд:
| ecover.to написано: | | Ти, напевно |
Ви, напевно, думаєте, що християни це ті, хто бігає за всякими недоумками і просить, вмовляє їх теж стати християнами різними солодкими словами. ВИ ВЗАГАЛІ не знаєте, хто такі християни. ПРОСТО 0 розуміння, навіть МІНУС.
Та чхати християни на вас хотіли! Не хочете - йдіть у пекло, ВСЕ!
Додано через 11 хвилин 41 секунду:
Я тебе, ВИБЛЯДКА, хіба просила писати прізвище художниці! Ні, не просила!
З мене досить. |
|
|
|
 |
grecos Частий відвідувач

З нами з: 13.05.12 Востаннє: 18.06.26 Повідомлень: 32
|
2026-05-31 16:46 |
ШАЛАВА, ІДИ НА ХУЙ!
Заїбала реально. Купи ризовий прутень і від'єбись від форуму. Сука/! |
|
|
|
 |