Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-23 17:13  
Mono2025 написано:
ти знаєш значення слова хуй?



Етимологічний словник української мови у 7 т. [Т. 6] Ред. О.С. Мельничук та ін. (2012)
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-23 22:01  
Як стягнути відео з uafix.net
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-23 22:54  
11994455 написано:
Як стягнути відео з uafix.net

Написав у пп
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-24 11:44  
Самійло, я передумала.

Додано через 5 хвилин 9 секунд:

Чи має право жінка на аборт?
Це МАЯЧНЯ, бо
1. Якщо жінка справді християнка, її ніколи ніхто не зґвалтує, наприклад. Бо вона під Божим захистом перебуває. Докази нижче.
2. Накидати біблійних цитат і сказати: "Народжуй, тобі обов'язково хтось допоможе" - так будь-хто може. А ось сам візьми і допоможи, запропонуй свою допомогу.



Додано через 8 хвилин 2 секунди:

Mono2025 написано:
Докази

Вiд Луки 12:6-7
Чи не п'ять горобців продають за два асарії? І жодний з них не забутий перед Богом. Адже навіть волосся на вашій голові все полічене. Не бійтеся: ви кращі за багатьох горобців.

Вiд Луки 21:17-18
І будуть ненавидіти вас усі через Моє Ім'я. Але й волосина з вашої голови не пропаде.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-24 16:43  
Гонорея та сифіліс: у Європі зафіксували рекордне зростання інфікувань
https://www.unian.ua/health/gonoreya-ta-sifilis-u-yevropi-2024-ecdc-zafiksuvav-rekordne-zrostannya-ipssh-13388583.html

І це ж новина не про Африку.

Додано через 28 хвилин 47 секунд:

Mono2025 написано:
за два асарії

АСАРІЙ - одні з найдавніших монет на території України. Виготовляли в давньогрецькій колонії Ольвії у Північному Причорноморʼї у III-II столітті до н.е. та більше відомі не асарії, а монети у формі дельфінів. У часи генуезької колонізації в Причорноморʼї можна було зустріти АСИРИ. У Кримському ханстві вони були відомі як АХЧЕ.
https://weekend.today/kolonki/groshi-ukrayiny.htm
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-25 11:46  
Цитата:
А якщо жінку зґвалтували? Вона ж буде все життя згадувати те дивлячись на дитину і ненавидітиме її. Тоді можливо краще народити і відмовитися від цієї дитини

Непогана думка, а загалом не дуже. Спочатку треба знайти відповідь для себе самої на запитання:
Чи може вирости нормальна людина з немовля, в якого батько ґвалтівник, а мама від нього відмовилась? Є такі випадки?

Жінка не повинна 9 місяців віддавати свої сили і носити у собі, знаючи, що з того точно виросте погана людина.

Додано через 7 хвилин 38 секунд:

Важка тема, я більше не хочу про цю тему думати.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-26 08:56  
Записуйте)) висновки
1. Краще бути НЕхристиянкою, ніж псевдохристиянкою. Так само і для чоловіків. Тому я сильно не поспішаю і роблю як відчуваю.
2. Показушність і християнство несумісні. Можна навіть роками бути з людиною у добрих стосунках (сусіди, наприклад) і не знати, що вона християнка. І таке буває.

Надєжда, твій хід! Покличте Надєжду.

Додано через 2 хвилини 4 секунди:

Хай йому грець, щойно кажу "Надєжда" - одразу згадується рядок з російської пісні, про компас. Як же гидота в'їдається в пам'ять.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-26 13:28  


Додано через 1 годину 15 хвилин 23 секунди:

Переписуємо комірки пам'яті.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-26 18:51  
З фб, отож
Цитата:
Кулеба ти казав якщо не вистачить зброї візьмеш лопату і підеш воювати, агов ти де Рембо?
ua_man 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 10.02.10
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 618

2026-05-26 18:54  
Кандидат від "ЄС" П’ятигорець відмовився від мандата нардепа. ВIДЕО

Денис П'ятигорець, якого Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом України від "Європейської Солідарності", відмовився від мандата. Своє рішення він пояснив тим, що вважає себе більш корисним у бізнесі та волонтерській діяльності під час війни.

https://www.youtube.com/shorts/S9xBQTj0lS0

Ось так чинять порохоботи, а зепідарботи що? Підарня зелена, де ваші вчинки? Крадівництво?
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-26 20:58  
А бодай тобі курка насрала!

Невже всі від порохосрані - це колишні регіонали?

Додано через 17 хвилин 59 секунд:

І, обовʼязково, поцікавтесь хто там наступний (наступні) по списку від ЄС?
ua_man 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 10.02.10
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 618

2026-05-26 21:23  
Ти, гандон, за своїх скажи? Скільки зелена шобла накрала за 7 років при владі?
Коли прийде край злочинній владі зеленого шапіто?

Досить прикриватись папєрєднікамі. Ви сім років крадете, підарня. Відповідати прийдеться.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-26 22:15  
93 млн грн Укрзалізниці: НАБУ завершило слідство щодо депутата Дубневича
https://hromadske.ua/posts/93-mln-grn-ukrzaliznici-nabu-zavershilo-slidstvo-shodo-deputata-dubnevicha

ВАКС закрив справу Дубневича про розкрадання 93 млн грн «Укрзалізниці»
https://hromadske.ua/kryminal/264756-vaks-zakryv-spravu-dubnevycha-pro-rozkradannia-93-mln-hrn-ukrzaliznytsi

Шо за фігня?
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-26 22:54  
ecover.to написано:
93 млн грн Укрзалізниці: НАБУ завершило слідство щодо депутата Дубневича

Бодьку виправдали, тепер черга за Славком мабуть.

ua_man написано:
Коли прийде край злочинній владі зеленого шапіто?

Того ніхто не зна...

Mono2025 написано:
Краще бути НЕхристиянкою, ніж псевдохристиянкою.

Згадав собі що істинно випадкову множину чисел згенерувати майже неможливо, а от псевдовипадкову - будь ласка, треба лише комп і пару утиліт. І отакево.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-27 11:12  
Самійло, бачиш, я така, як ти. І ти не християнин, і я не християнка - факт.
Це що, ти за 4 роки перескочив з групи "нейтрально ставлюсь до ЛГБТ" у групу "позитивно ставлюсь"... Треба було краще воювати, тоді б не мав часу скакати групами.

Додано через 5 хвилин 27 секунд:

Не можна називатися християнкою, коли ти навіть не прочитала повністю Новий Завіт.
А чому я не хочу зараз дочитати Новий Завіт... Бо відчуваю, що поки не готова, що якщо прочитаю - воно мені все одно нічого не дасть. Треба спершу підготувати ґрунт, підготувати свою душу.
І цій моїй думці є біблійне підтвердження:
Цитата:
1 до Коринтян 15:46
Але не духовне перше, а душевне, потім - духовне.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-27 13:59  
Тут певне в когось ПМС...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-27 15:41  
А тобі яке діло, я звертаюсь до Самійла.
Що за люди, обов'язково треба всунути свій ніс, скажу м'яко...

Додано через 4 хвилини 23 секунди:

Цікаві факти про малину: секрети улюбленої ягоди
https://wem.ua/czikavi-fakty-pro-malynu-sekrety-ulyublenoyi-yagody/

Додано через 13 хвилин 29 секунд:

Скоро (дуже) поділюся з вами epub (цікава, коротка історія Нідерландів англійською). Тобто - запропоную. Дороблю...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-27 21:13  
Самійло написано:
я уявляю як би вона зайобувала, якби побував у ній

А я не уявляю, зовсім. А чого ж не ділишся - як? Ти казав, ти щедрий.

Завтра почну слухати книжку...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-28 12:06  
Самійло, щойно дізналася, що Богдан "Леннон" Ковальчук тепер ветеран війни, демобілізований з III групою інвалідності, а ти казав...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-28 17:16  
Я не дружу з людьми, які тягнуть мене вниз. Хтось з такими дружить, бо жаліє. Ні-ні, жалка на всіх не вистачить.
Це ж треба розуміти, відчувати, що певна людина тягне тебе вниз.

Додано через 57 хвилин 12 секунд:

Самійло, тож твої претензії до Богдана необґрунтовані. Я до нього маю тільки пораду: бути більш розбірливим у виборі друзів. Але йому до моїх порад байдуже, ну байдуже то й байдуже, проїхали.

Додано через 1 хвилину 31 секунду:

Mono2025 написано:
твої претензії

можливо, колишні.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-28 20:07  
Самійло, скажи, ти дружиш з ухилянтами?
Що ти не дружиш з християнами і потенційними християнами - це я зрозуміла. Тільки НЕ християни і НЕ потенційні християни кликали в Україну рускій мір - ТОЧНО.. але ж тобі на це байдуже, чомусь.

Додано через 6 хвилин 30 секунд:

Соромишся зізнатися, не хочеш, ну як хочеш.

Додано через 2 хвилини 11 секунд:

А Богдан так, він пішов у ЗСУ. Але. У 2019-му разом з дівчиною він їздив у маскву на могилу репера децла - НАЩО???

Додано через 4 хвилини 31 секунду:

Всі вони "харошіє расіяні", поки не почати розмову про репарації.

Додано через 32 хвилини 9 секунд:

Алілуя, НАРЕШТІ ДО МЕНЕ ДІЙШЛО, чому я не можу порозумітися із Самійлом. Бо Самійло дружить з ухилянтами!
Самійло, ну не бійся, покажи мені список твоїх друзів, я знайду там ухилянта. ЗНАЙДИ УХИЛЯНТА)
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-28 20:23  
Mono2025
як там андрюшка? з хати вже вийшов за 10 рочків?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-29 15:39  
Самійло, то як там твоя дівчина з Івано-Франківська?
Вигідна дівчина. Не те, що з Херсона, Гуляйполя чи з Нікополя.

Додано через 24 хвилини 52 секунди:

Самійло написано:
андрюшка

З цього видно, Самійло, що ти або бісексуал, або гей.
Дитячі травми так сумно на тебе вплинули...
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-29 15:40  
Цитата:
Цей відеоблог я свідомо назвав «Війну треба закінчувати» - на потіху собі, аби подивитися, скільки матолків набіжить з очманілими криками: яяяй, ганьба, це ж капітуляція, ми маємо воювати до останнього!

Матолкам буде цікаво дізнатися, що слова "війну треба закінчувати" належать В.О.Зеленському. Війну треба закінчувати – це офіційна державна позиція, визвучена нашим донорам і союзникам. Дослівно повторюючи слова Месії, кожен має ствердити: авжеж, війну треба закінчувати. А ви що, палаєте бажанням воювати до кінця життя своїх онуків? Сильно великі черги спостерігаються до стаціонарної м’ясорубки (термін Залужного)? Люди, либонь, мріють кувати свою незламність у вічній війні до останнього вкраїнця, чи як?

Цим відеоблогом попрошу вдумливу авдиторію поміркувати над парадоксом: чому назовні подаються цілком притомні меседжі про готовність закінчувати війну з невідворотними територіяльними утратами – а всередині суспільства, загнаного в безвихідь, осатаніло напомповується цілком протилежна парадигма про «ніяких поступок», про вічну війну, про «воювати до останнього», про «непохитну незламність» та інші фантазми.

👇

Це каже цар назовні, а всередині нав’язує Некрокульт і прославу смерті як нову соціяльну норму

Цитата:
Звичка до перманентного горя позбавляє потреби виламуватися з нього. Суспільство настільки зранене, що воліє не ставити складних запитань, а лікуватися однобоким поглядом на світ, який бульбашкою не є й ніколи не буде.

Легше оселитися в конструкті «як би мало бути в ідеалі» замість постановки більш релевантних досяжних завдань. Це прощається травмованому суспільству, яке, перебуваючи в воєнній аномалії, живе й діє здебільшого ірраціонально, адреналінно, на помсті, на «гідній відповіді». Коли мозок кипить люттю – він думає гарячково.

Відтак усе прагматичне, що не вписується в контур самоуяви, автоматично прирівнюється до капітуляції – бо звучить не так героїчно. Героїчніше плавати в фантазмах, ніби війна коли-небудь закінчиться на всеціло наших умовах. Ну і що, що весь світ цього не проглядає – зате ми прибиремо розбите шкло й покрокуємо далі марити кордонами-1991.

Ми дуже багато чого важливого пропустили в оцінці себе й світу. Пиха, самоперебільшення і лицемірство – ця тріяда зараз рулить загнаними у безвихідь. Особливо лицемірство.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-29 15:49  
Я так розумію, що коротка історія Нідерландів (epub, англійською) тут нікому не треба. Тим паче - отримана з моїх "отруйних" рук.
Не треба то й не треба. А я почитаю.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-29 20:01  
Самійло
Я НЕ ПРОСИЛА ТЕБЕ ЙТИ У ЗСУ.
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-29 20:13  
Шо тут за движуха ... Розкажіть мені за цю сімейну драму... А то навчальний рік вже кінчився...
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-29 20:15  
11994455
та ніякої драми. просто єбанута на всю голову дівка страждає хернею) з купою вигаданих людей у її голові
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-29 20:38  
І ти думаєш, що всі українські військові думають так як ти? Та навіть твоя собака не думає так як ти.
Вона вже мабуть померла з горя, бо в її господаря кам'яне серце.
Жаль, не знаю як її звати, звали...
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1317

2026-05-29 22:45  
Та тут прочитав її коменти - 14 сторінок .... Не розумію - він це, чи вона...
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 390, 391, 392  наступна