| Автор |
Повідомлення |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-05 21:32 |
| ecover.to написано: | | Послухай, янголятко |
Та хоч чортенятко, мені до сраки. Захотіла - написала - все. |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-05 22:15 |
|
|
|
|
 |
Pegass VIP

З нами з: 17.12.09 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 2870
|
2026-06-06 02:23 |
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-06 11:16 |
| ecover.to написано: | | Краще |
Краще ти збирай ягоди (їстівні) замість грибів.
Додано через 3 хвилини 26 секунд:
ecover.to, знаєш, що таке гострий ніж? Подумай про це, це справді дуже важливо, серйозно.
А тупі ножі не люблю. Тому мені не сподобався Дронь... На жаль.
Додано через 1 годину 45 хвилин 43 секунди:
Гострий ніж
Щоб ним різати ягоду малинки
На дрібні-дрібні-дрібні шматочки
Як кров
Як любов
Додано через 1 хвилину 27 секунд:
треба було писати |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-06 21:03 |
| Цитата: | | Гемінґвей нічого не знає |
Гемінґвей давно помер, так і навряд він (мертва людина) може щось знати. А ось за життя він щось знав - наприклад, кілька мов.
Додано через 2 години 58 хвилин 11 секунд:
Срані гуманітарії, слабаки, вчитимете математику як миленькі.
До речі, художник це не гуманітарій. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-08 11:53 |
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-08 21:40 |
Я не можу і не хочу вважати себе християнкою, не прочитавши повністю Новий Завіт.
Отже, як бачите, і не християнка, може бути проти ЛГБТ. Цікаво.
Додано через 38 хвилин 42 секунди:
Вам цікаво, коли ж я хочу, планую дочитати НЗ? Ні?
Додано через 2 хвилини 29 секунд:
Жаль.
Додано через 20 хвилин 35 секунд:
Обміняю 3 саморобних epub на 1 epub. Пишіть у ПП.
Додано через 23 секунди:
Додано через 1 годину 29 хвилин 40 секунд:
| Самійло написано: | | Дівці нудно, криє. То хай пише. |
Який ти добрий. Здуріти можна.
Напишу про Харлан, і все. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-09 11:48 |
Мало нам свого сміття, ще треба цей молдованин, той турок.
А за образу пташок його взагалі треба депортувати з України нахрін. Хоч і видалив відео після релігійного скандалу.
Вона - гарний шмат м'яса.
Додано через 41 хвилину 37 секунд:
| Liulenov написано: | | В'яну під Лану Дель Рей... |
Я не слухаю Дель Рей, вона для мене стара. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-09 18:08 |
Самійло, не хочуть в Іноземний легіон - Іван Люленов, Grandma's Smuzi - уся ця срань безпаспортна. А тексти пісень які пафосні, з претензією.
Коли ти сцикло, то хоч співай без претензій.
Додано через 1 хвилину 16 секунд:
Ластівки, ромашки, черешні, ля-ля-ля - отак і співай. |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-06-09 19:28 |
| Mono2025 написано: | | не хочуть в Іноземний легіон - Іван Люленов, Grandma's Smuzi |
У них свій, культурний фронт 🌚
Додано через 2 хвилини 11 секунд:
| Pegass написано: | | Alien: Isolation 2 |
Попри 17 доданих мов, української нема, зате р0снявою навіть озвучка буде. Та й таке...
Додано через 47 секунд:
| Mono2025 написано: | | Ластівки, ромашки, черешні, ля-ля-ля |
Вишні-черешні-сливки
У моєму серці назавжди |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-09 20:21 |
| Night_Hawk написано: | | культурний фронт |
А як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки?
Додано через 5 хвилин 1 секунду:
| Night_Hawk написано: | | Вишні-черешні-сливки |
І попелиця (тля), хай вона здохне(
Додано через 7 хвилин 20 секунд:
Що ще... Я думала, що Оля Харлан вже народить, а вона ще ні.
Додано через 40 хвилин 22 секунди:
Її чоловік італієць, ви мали б це знати)) |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-06-10 00:40 |
| Mono2025 написано: | | як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки? |
Парадокс - чим більше намагатимуться це довести аби не змінити вид фронту - тим бездарнішими будуть творіння їхні. Але це лише моє припущення на основі спостережень 🤷♂️ |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-10 13:36 |
| Mono2025 написано: | | А як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки? |
Саме тому не слухаю радіо з 2014... Пісні українські - но повна фігня... |
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-10 15:39 |
Якщо тут не можна хвалити “русскій мір” - то будемо обсирати все українське.
Додано через 1 хвилину 52 секунди:
Якщо для вас громадянин Молдови Іван Васильович Люленов (рум. Ivan Liulenov; болг. Иван Василев Люленов) - ЕТАЛОН, (МІРИЛО) української популярної музики, The Best, тоді я вас вітаю.
11994455
Кажуть, що про смаки не спорять. І все ж.
Хтось ходить в Оперу. Хтось ходить в Філармонію. Хтось слухає хорову музику. А хтось сумує за “Бутиркою”...
Ну виріс ти на на російському шансоні, і що? (Купуй хату в Ростові.)
Додано через 4 хвилини:
Mono2025
Пташко! Сонечко! Черешенько! Ну як тебе привітати?
Ти ж знаєш як липа шелестить?
https://www.youtube.com/watch?v=_76is2-NAOc
Ти тут з 2015 року все “християниш” і “християниш”, але так і не змогла прочитати Новий Завіт?
Ти все вчиш і вчиш англійську мову? Ти дійсно вчиш англійську мову? Напевно, ти її вчиш так як я займаюсь спортом? Деколи.
Ти чим займаєшся? Додано через 1 хвилину 42 секунди:
А тим часом вона християнка. https://www.youtube.com/shorts/6yidyxRB2Gc |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-11 08:46 |
ecover.to
Що ти п'єш?
Додано через 2 хвилини 21 секунду:
ecover.to
Відвали зі своєю Джамалою та іншою СІРІСТЮ, яка виступала в росії наприкінці 2014-го.
Додано через 58 хвилин 3 секунди:
| ecover.to написано: | | А тим часом вона християнка. |
Хто? Може, релігійниця, а не християнка? Ти б не плутався.
Додано через 3 хвилини 10 секунд:
| ecover.to написано: | | Пташко! Сонечко! Черешенько! Ну як тебе привітати? |
Це ж так просто, дуже дивно, що ти не здогадався.
| Mono2025 написано: | | Ластівки, ромашки, черешні |
КВІТОЧКО |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-11 13:18 |
ecover.to, я не "християню", я біжу МАРАТОН. На відміну від колгоспниць і сірих мишей усіляких. Це зрозуміло?
Додано через 3 хвилини 21 секунду:
| ecover.to написано: | | вона християнка |
Це та, що розводить курей? Фу. Ненавиджу їжу.
Додано через 4 хвилини 24 секунди:
|
|
|
|
 |
ecover.to VIP

З нами з: 26.08.20 Востаннє: 24.06.26 Повідомлень: 1355
|
2026-06-11 15:07 |
| Mono2025 написано: | | ... я біжу МАРАТОН. |
Без належних тренувань на першому кілометрі буде повний о-рон.
| Mono2025 написано: | | На відміну від колгоспниць |
Ти городська з первого етажа.
Додано через 46 секунд:
Знаєш хто там модератор?
Додано через 1 хвилину 59 секунд:
| Mono2025 написано: | | Фу. Ненавиджу їжу. |
Квіточко! Півоніє! Їсти любиш, а їжу ненавидиш? Це все через надмірну вагу.  |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-11 17:02 |
Grandma's Smuzi назва смачна, а смачної пісні не мають. Ну хіба ж не лицемірство?
Туфан Чіґдем, я тобі трошки допоможу 2 рядки, далі сам, ти ж митець, ти зможеш! Дуже не вистачає такої пісні)
| Цитата: | Хурма, апельсин, виноград
У моєму серці назавжди! |
ecover.to, надати тобі список українських пісень, які я слухаю? Щось ще?
Додано через 35 хвилин 26 секунд:
| ecover.to написано: | | Знаєш хто там модератор? |
Де там? Я знаю, що сьогодні 11 червня.
Що вам ще від мене треба?
Вся сірість іде нахєр.
Що вам ще від мене треба?
Додано через 3 хвилини 10 секунд:
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-11 20:28 |
Так... Слава бунтівникам!
Справжні християни теж бунтівники.
А ті чемні створіння, "бджілкинаші", що вдають із себе християн, - і нудно, і сумно дивитись на них.
Позбавляють себе гостроти відчуттів.
Я близька до нашого ідеалу...
Додано через 16 хвилин 40 секунд:
Я не бджілка. Я дівчина, яка їсть смачні українські вишні й слухає аудіокнижку українською.
Як це у мене виходить? Такою народилась.
Додано через 15 хвилин 39 секунд:
І ці фантомні болі за Самійлом...
Де ти зараз, Самійло? Смішний і страшно матюкливий.
Бігати по форуму зі словами "я воюю, а ти")))
А я теж, давай воювати разом. Ку-ку
Додано через 1 хвилину 9 секунд:
Достатньо |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-12 11:05 |
| Самійло написано: | | Вже б краще на пікапчик, або т6 скинулись |
І ті, які постраждали НЕ найбільше, найголосніше кричатимуть Я ВЕТЕРАН.
Зіркова хвороба це не жарт.
А потім маєш: "Дякую за службу, але ставлю вашій книжці 2 бали з 5".
Додано через 4 хвилини 22 секунди:
Баночка під свічку)
|
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-12 15:55 |
| Цитата: | | Тому для всіх, кого так сильно непокоять християнські цінності, я їх нагадаю: безумовна любов, милосердя, співчуття, повага до гідності, чесність і правдивість, і ні разу це не про ненависть до чужої веселки. |
Пишіть ще, цю маячню. Бог не любов. Бог любов і СУД.
Дуже багатьом слово СУД не подобається. Ну не подобається і не подобається... Ваші проблеми.
Читаю відгуки на книжку принца Гаррі... |
|
|
|
 |
Night_Hawk VIP

З нами з: 10.03.12 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 632
|
2026-06-13 00:58 |
| Mono2025 написано: |
І ті, які постраждали НЕ найбільше, найголосніше кричатимуть Я ВЕТЕРАН.
Зіркова хвороба це не жарт.
| |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-13 13:02 |
Night_Hawk, це не туди.
Просто мені подобається, як український читач дає справедливу оцінку тим українським військовим, які не дружать зі словом справедливість.
Додано через 2 хвилини 57 секунд:
Додано через 2 години 15 хвилин 32 секунди:
ecover.to, вчи мови. Ліпа співає
|
|
|
|
 |
virtus8hur Попереджень: 2

З нами з: 06.02.10 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 4224
|
2026-06-13 17:28 |
| Mono2025 написано: | | Я не можу і не хочу вважати себе християнкою, не прочитавши повністю Новий Завіт. |
А от я Новий Заповіт не тільки прочитав повністю, але й перечитував окремі уривки по багато разів. Тоді як Старий Заповіт я колись був почав читати і закинув на Книзі Суддів.
Mono2025
Я вам написав у приват. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-13 22:29 |
| virtus8hur написано: | | Я вам написав у приват. |
Добре, завтра прочитаю...
Додано через 2 хвилини 57 секунд:
Коли поганих, несправедливих людей перестануть брати в армію? НІКОЛИ.
Людство дуже далеко зайшло, і ЗЛО є всюди. І в будь-якій сфері діяльності.
Додано через 6 хвилин 28 секунд:
Самійло ЗАВЖДИ знав, що я так звана гомофобка. І все одно писав мені, морочив мені голову, просив, щоб не ігнорувала його. Видно, прагнув зробити з мене лгбтшницю. А ось я ніколи НЕ прагнула зробити з нього християнина.
Нащо ти мене чіпав? |
|
|
|
 |
11994455 Попереджень: 2

З нами з: 07.04.14 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 1318
|
2026-06-13 22:43 |
| Mono2025 написано: | | Самійло ЗАВЖДИ знав, що я так звана гомофобка. |
А яке ставлення до трансів.... | ecover.to написано: | | А хтось сумує за “Бутиркою”... |
Петлюру мені ... якщо хтось пам'ятає такого... |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-13 22:54 |
Я вважаю, що націоналізм і християнство не поєднувані. Треба обрати щось одне. |
|
|
|
 |
virtus8hur Попереджень: 2

З нами з: 06.02.10 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 4224
|
2026-06-13 23:07 |
| Mono2025 написано: | | Я вважаю, що націоналізм і християнство не поєднувані. |
А Ви про християнина (католика) - націоналіста Ігоря Загребельного знаєте? |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-14 20:47 |
virtus8hur, ні. Я знаю про Олександра "Терена" Будька.
Додано через 1 хвилину 46 секунд:
| virtus8hur написано: | | Я вам написав у приват |
Я думала, це фанати Самійла написали мені образи в приват, тому не читала.
Додано через 40 хвилин 2 секунди:
| Mono2025 написано: | | Олександра "Терена" Будька |
Наразі лише одну двійку отримала його книжка. Поки все складається добре. Якщо так буде і далі - куплю його книжку.
Для мене однієї-двох двійок замало, щоб не читати книжку.
Почекаю...
Додано через 17 хвилин 37 секунд:
Недовірливо ставлюсь до ветеранів, знаю, як деякі з них байдуже і зверхньо ставляться до цивільних. |
|
|
|
 |
Mono2025 VIP

З нами з: 20.02.25 Востаннє: 25.06.26 Повідомлень: 522
|
2026-06-15 12:03 |
ця сторінка хай вже йде у небуття
| ecover.to написано: | | вона християнка. |
Маю що сказати.
Додано через 7 хвилин 15 секунд:
ecover.to, є християни. А є релігійні люди. Ми ще про це з тобою побалакаємо, Буратіно) |
|
|
|
 |