Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 389, 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-05 21:32  
ecover.to написано:
Послухай, янголятко

Та хоч чортенятко, мені до сраки. Захотіла - написала - все.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 1355

2026-06-05 22:15  
Керівник церкви баптистів, який вже побував у низці ДТП: що відомо про водія Mercedes, який вбив чотирьох людей у Києві
https://unn.ua/news/kerivnyk-tserkvy-baptystiv-yakyi-vzhe-pobuvav-u-nyztsi-dtp-shcho-vidomo-pro-vodiia-mercedes-yakyi-vbyv-chotyrokh-liudei-u-kyievi
Цитата:
У Києві 5 червня сталася смертельна ДТП за участю автомобіля Mercedes-Benz. За кермом автівки був 49-річний уродженець Херсонської області, керівник церкви баптистів, який неодноразово притягався до відповідальності за перевищення швидкості та вчинення ДТП.

Відео:
https://www.youtube.com/shorts/h7FPER3SRko

Додано через 1 хвилину 24 секунди:

Що відомо про водія? Підарас!

Додано через 6 хвилин 28 секунд:

Mono2025 написано:
чортенятко

Краще будь янголятком.
Pegass 
VIP


З нами з: 17.12.09
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 2870

2026-06-06 02:23  
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-06 11:16  
ecover.to написано:
Краще

Краще ти збирай ягоди (їстівні) замість грибів.

Додано через 3 хвилини 26 секунд:

ecover.to, знаєш, що таке гострий ніж? Подумай про це, це справді дуже важливо, серйозно.
А тупі ножі не люблю. Тому мені не сподобався Дронь... На жаль.

Додано через 1 годину 45 хвилин 43 секунди:

Гострий ніж
Щоб ним різати ягоду малинки
На дрібні-дрібні-дрібні шматочки
Як кров
Як любов

Додано через 1 хвилину 27 секунд:

Цитата:
як ріст малин

треба було писати
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-06 21:03  
Цитата:
Гемінґвей нічого не знає

Гемінґвей давно помер, так і навряд він (мертва людина) може щось знати. А ось за життя він щось знав - наприклад, кілька мов.

Додано через 2 години 58 хвилин 11 секунд:

Срані гуманітарії, слабаки, вчитимете математику як миленькі.
До речі, художник це не гуманітарій.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-08 11:53  
"ЛьвівПрайд 2026": у Львові одночасно триває акція ЛГБТІК+ і акція противників
https://tvoemisto.tv/uk/news/4484-lvivprayd-2026-u-lvovi-odnochasno-tryvaye-aktsiya-lhbtik-i-aktsiya-protyvnykiv
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-08 21:40  
Я не можу і не хочу вважати себе християнкою, не прочитавши повністю Новий Завіт.
Отже, як бачите, і не християнка, може бути проти ЛГБТ. Цікаво.

Додано через 38 хвилин 42 секунди:

Вам цікаво, коли ж я хочу, планую дочитати НЗ? Ні?

Додано через 2 хвилини 29 секунд:

Жаль.

Додано через 20 хвилин 35 секунд:

Обміняю 3 саморобних epub на 1 epub. Пишіть у ПП.

Додано через 23 секунди:

Happy

Додано через 1 годину 29 хвилин 40 секунд:

Самійло написано:
Дівці нудно, криє. То хай пише.

Який ти добрий. Здуріти можна.
Напишу про Харлан, і все.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-09 11:48  
Мало нам свого сміття, ще треба цей молдованин, той турок.
А за образу пташок його взагалі треба депортувати з України нахрін. Хоч і видалив відео після релігійного скандалу.

Вона - гарний шмат м'яса.


Додано через 41 хвилину 37 секунд:

Liulenov написано:
В'яну під Лану Дель Рей...

Я не слухаю Дель Рей, вона для мене стара.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-09 18:08  
Самійло, не хочуть в Іноземний легіон - Іван Люленов, Grandma's Smuzi - уся ця срань безпаспортна. А тексти пісень які пафосні, з претензією.
Коли ти сцикло, то хоч співай без претензій.

Додано через 1 хвилину 16 секунд:

Ластівки, ромашки, черешні, ля-ля-ля - отак і співай.
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 632

2026-06-09 19:28  
Mono2025 написано:
не хочуть в Іноземний легіон - Іван Люленов, Grandma's Smuzi

У них свій, культурний фронт 🌚

Додано через 2 хвилини 11 секунд:

Pegass написано:
Alien: Isolation 2

Попри 17 доданих мов, української нема, зате р0снявою навіть озвучка буде. Та й таке...

Додано через 47 секунд:

Mono2025 написано:
Ластівки, ромашки, черешні, ля-ля-ля

Вишні-черешні-сливки
У моєму серці назавжди
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-09 20:21  
Night_Hawk написано:
культурний фронт

А як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки?

Додано через 5 хвилин 1 секунду:

Night_Hawk написано:
Вишні-черешні-сливки

І попелиця (тля), хай вона здохне(

Додано через 7 хвилин 20 секунд:

Що ще... Я думала, що Оля Харлан вже народить, а вона ще ні.

Додано через 40 хвилин 22 секунди:

Її чоловік італієць, ви мали б це знати))
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 632

2026-06-10 00:40  
Mono2025 написано:
як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки?

Парадокс - чим більше намагатимуться це довести аби не змінити вид фронту - тим бездарнішими будуть творіння їхні. Але це лише моє припущення на основі спостережень 🤷‍♂️
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 1318

2026-06-10 13:36  
Mono2025 написано:
А як вони докажуть, що вони культура, а не бездарні пісеньки?

Саме тому не слухаю радіо з 2014... Пісні українські - но повна фігня...
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 1355

2026-06-10 15:39  
Якщо тут не можна хвалити “русскій мір” - то будемо обсирати все українське.

Додано через 1 хвилину 52 секунди:

Якщо для вас громадянин Молдови Іван Васильович Люленов (рум. Ivan Liulenov; болг. Иван Василев Люленов) - ЕТАЛОН, (МІРИЛО) української популярної музики, The Best, тоді я вас вітаю.

11994455
Кажуть, що про смаки не спорять. І все ж.
Хтось ходить в Оперу. Хтось ходить в Філармонію. Хтось слухає хорову музику. А хтось сумує за “Бутиркою”...

Ну виріс ти на на російському шансоні, і що? (Купуй хату в Ростові.)

Додано через 4 хвилини:

Mono2025
Пташко! Сонечко! Черешенько! Ну як тебе привітати?

Ти ж знаєш як липа шелестить?
https://www.youtube.com/watch?v=_76is2-NAOc

Ти тут з 2015 року все “християниш” і “християниш”, але так і не змогла прочитати Новий Завіт?

Ти все вчиш і вчиш англійську мову? Ти дійсно вчиш англійську мову? Напевно, ти її вчиш так як я займаюсь спортом? Деколи.

Ти чим займаєшся?
Я гриби збираю.
Додано через 1 хвилину 42 секунди:

А тим часом вона християнка. https://www.youtube.com/shorts/6yidyxRB2Gc
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-11 08:46  
ecover.to
Що ти п'єш?

Додано через 2 хвилини 21 секунду:

ecover.to
Відвали зі своєю Джамалою та іншою СІРІСТЮ, яка виступала в росії наприкінці 2014-го.

Додано через 58 хвилин 3 секунди:

ecover.to написано:
А тим часом вона християнка.

Хто? Може, релігійниця, а не християнка? Ти б не плутався.

Додано через 3 хвилини 10 секунд:

ecover.to написано:
Пташко! Сонечко! Черешенько! Ну як тебе привітати?

Це ж так просто, дуже дивно, що ти не здогадався.
Mono2025 написано:
Ластівки, ромашки, черешні

КВІТОЧКО
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-11 13:18  
ecover.to, я не "християню", я біжу МАРАТОН. На відміну від колгоспниць і сірих мишей усіляких. Це зрозуміло?

Додано через 3 хвилини 21 секунду:

ecover.to написано:
вона християнка

Це та, що розводить курей? Фу. Ненавиджу їжу.

Додано через 4 хвилини 24 секунди:

ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 1355

2026-06-11 15:07  
Mono2025 написано:
... я біжу МАРАТОН.

Без належних тренувань на першому кілометрі буде повний о-рон.

Mono2025 написано:
На відміну від колгоспниць

Ти городська з первого етажа.

Додано через 46 секунд:

Знаєш хто там модератор? Happy

Додано через 1 хвилину 59 секунд:

Mono2025 написано:
Фу. Ненавиджу їжу.

Квіточко! Півоніє! Їсти любиш, а їжу ненавидиш? Це все через надмірну вагу. Happy
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-11 17:02  
ecover.to написано:
їжу

Grandma's Smuzi назва смачна, а смачної пісні не мають. Ну хіба ж не лицемірство?
Туфан Чіґдем, я тобі трошки допоможу 2 рядки, далі сам, ти ж митець, ти зможеш! Дуже не вистачає такої пісні)
Цитата:
Хурма, апельсин, виноград
У моєму серці назавжди!

ecover.to, надати тобі список українських пісень, які я слухаю? Щось ще?

Додано через 35 хвилин 26 секунд:

ecover.to написано:
Знаєш хто там модератор?

Де там? Я знаю, що сьогодні 11 червня.
Що вам ще від мене треба?
Вся сірість іде нахєр.
Що вам ще від мене треба?

Додано через 3 хвилини 10 секунд:

Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-11 20:28  
Так... Слава бунтівникам!
Справжні християни теж бунтівники.
А ті чемні створіння, "бджілкинаші", що вдають із себе християн, - і нудно, і сумно дивитись на них.
Позбавляють себе гостроти відчуттів.

Я близька до нашого ідеалу...

Додано через 16 хвилин 40 секунд:

Я не бджілка. Я дівчина, яка їсть смачні українські вишні й слухає аудіокнижку українською.
Як це у мене виходить? Такою народилась.

Додано через 15 хвилин 39 секунд:

І ці фантомні болі за Самійлом...
Де ти зараз, Самійло? Смішний і страшно матюкливий.
Бігати по форуму зі словами "я воюю, а ти")))
А я теж, давай воювати разом. Ку-ку

Додано через 1 хвилину 9 секунд:

Достатньо
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-12 11:05  
Самійло написано:
Вже б краще на пікапчик, або т6 скинулись

І ті, які постраждали НЕ найбільше, найголосніше кричатимуть Я ВЕТЕРАН.
Зіркова хвороба це не жарт.
А потім маєш: "Дякую за службу, але ставлю вашій книжці 2 бали з 5".

Додано через 4 хвилини 22 секунди:

Баночка під свічку)
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-12 15:55  
Цитата:
Тому для всіх, кого так сильно непокоять християнські цінності, я їх нагадаю: безумовна любов, милосердя, співчуття, повага до гідності, чесність і правдивість, і ні разу це не про ненависть до чужої веселки.

Пишіть ще, цю маячню. Бог не любов. Бог любов і СУД.
Дуже багатьом слово СУД не подобається. Ну не подобається і не подобається... Ваші проблеми.
Читаю відгуки на книжку принца Гаррі...
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 632

2026-06-13 00:58  
Mono2025 написано:

І ті, які постраждали НЕ найбільше, найголосніше кричатимуть Я ВЕТЕРАН.
Зіркова хвороба це не жарт.
Входить Йорік з пляшками і Заратустрою під пахвою. Він підступно преться без черги.
Йорік.
Пустіть! Я контужен на хуй! Я воював!
Пока ти сука в тилу баб портів, я в танкє горєл!
Я – льотчік!
https://doslidy.org.ua/p-iesy2/korol-litr-trahediia/
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-13 13:02  
Night_Hawk, це не туди.
Просто мені подобається, як український читач дає справедливу оцінку тим українським військовим, які не дружать зі словом справедливість.

Додано через 2 хвилини 57 секунд:



Додано через 2 години 15 хвилин 32 секунди:

ecover.to, вчи мови. Ліпа співає
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 4224

2026-06-13 17:28  
Mono2025 написано:
Я не можу і не хочу вважати себе християнкою, не прочитавши повністю Новий Завіт.

А от я Новий Заповіт не тільки прочитав повністю, але й перечитував окремі уривки по багато разів. Тоді як Старий Заповіт я колись був почав читати і закинув на Книзі Суддів.

Mono2025
Я вам написав у приват.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-13 22:29  
virtus8hur написано:
Я вам написав у приват.

Добре, завтра прочитаю...

Додано через 2 хвилини 57 секунд:

Коли поганих, несправедливих людей перестануть брати в армію? НІКОЛИ.
Людство дуже далеко зайшло, і ЗЛО є всюди. І в будь-якій сфері діяльності.

Додано через 6 хвилин 28 секунд:

Самійло ЗАВЖДИ знав, що я так звана гомофобка. І все одно писав мені, морочив мені голову, просив, щоб не ігнорувала його. Видно, прагнув зробити з мене лгбтшницю. А ось я ніколи НЕ прагнула зробити з нього християнина.
Нащо ти мене чіпав?
11994455 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 07.04.14
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 1318

2026-06-13 22:43  
Mono2025 написано:
Самійло ЗАВЖДИ знав, що я так звана гомофобка.

А яке ставлення до трансів....
ecover.to написано:
А хтось сумує за “Бутиркою”...

Петлюру мені ... якщо хтось пам'ятає такого...
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-13 22:54  
Я вважаю, що націоналізм і християнство не поєднувані. Треба обрати щось одне.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 4224

2026-06-13 23:07  
Mono2025 написано:
Я вважаю, що націоналізм і християнство не поєднувані.

А Ви про християнина (католика) - націоналіста Ігоря Загребельного знаєте?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-14 20:47  
virtus8hur, ні. Я знаю про Олександра "Терена" Будька.

Додано через 1 хвилину 46 секунд:

virtus8hur написано:
Я вам написав у приват

Я думала, це фанати Самійла написали мені образи в приват, тому не читала.

Додано через 40 хвилин 2 секунди:

Mono2025 написано:
Олександра "Терена" Будька

Наразі лише одну двійку отримала його книжка. Поки все складається добре. Якщо так буде і далі - куплю його книжку.
Для мене однієї-двох двійок замало, щоб не читати книжку.

Почекаю...

Додано через 17 хвилин 37 секунд:

Недовірливо ставлюсь до ветеранів, знаю, як деякі з них байдуже і зверхньо ставляться до цивільних.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 25.06.26
Повідомлень: 522

2026-06-15 12:03  
ця сторінка хай вже йде у небуття
ecover.to написано:
вона християнка.

Маю що сказати.

Додано через 7 хвилин 15 секунд:

ecover.to, є християни. А є релігійні люди. Ми ще про це з тобою побалакаємо, Буратіно)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 389, 390, 391, 392  наступна