З оригіналу, чи з російської?

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
TSpell 
Свій


З нами з: 13.12.14
Востаннє: 24.03.23
Повідомлень: 134

2015-03-05 15:24  
краще з оригіналу, а то вийде зіпсований телефон
Hedera helix 
Частий відвідувач


З нами з: 15.05.15
Востаннє: 01.01.23
Повідомлень: 40

2015-06-10 11:21  
Я виступаю за переклад виключно з мови оригіналу. Коли оригінал - російська, теж начебто все зрозуміло. Вже давно все сказали до мене. Якби гра була б французькою, чи, скажімо, японською мовою випущена розробниками, а мені сильно припекло її перекласти... Я б шукала людину, яка володіє потрібною мовою на достатньому рівні. І хай вже вона робить переклад.
Хоч і сама іноді підглядаю у польську чи російську локалізацію, коли розумію, що запропонований мною варіант ні в які ворота. Але не так це вже й допомагає.

Взагалі не втямлю, чому люди вирішують перекладати з рос.локалізації - на мою думку, вибір очевидний. Вони будуть перекладати з перекладу і називати свою "працю" перекладом? Гм... А, по-моєму, таке - не переклад. Вважаю, тут справа у відповідальності перед користувачами: або робити на совість, перекласти з оригіналу, просмакувати кожне слово, і у випадку заперечень обґрунтувати своє рішення; або швиденько перекласти з російської, і вважати, що молодець, наче ж добре діло зробив, але, коли поставлять запитання "Та що це тут за дурня?" - ніяково змовчати, а то й нагрубити.
Людей, які тицьнули варіант "Можна з російської.", на сьогодні 38. Але жоден з них не написав коментаря щодо своєї позиції у цій темі))
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3