Флудильня №3

Нові коментарі

Нова тема   Цю тему закрито
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 531, 532, 533  наступна
Автор Повідомлення
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 08:22  
Та мені все одно, нехай навіть намаханий спробує пояснити власну точку зору.
Бо ж повністю пусте місце.
Нуль.
Вакуум.

Додано через 1 хвилину 51 секунду:

Невже так складно вийти, стати за пюпітра з мікрохвоном, і один єдиний раз за 5 хвилин пояснити суто конкретикою свої плани?
Бо ж повна пустота.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 08:22  
Список "достойників", які підтримують Зе поповнився ще на одну "визначну особистість" Wide grin
Савченко визначилася, кого підтримає у другому турі виборі
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 08:46  
Arsenfpu написано:

Список "достойників", які підтримують Зе поповнився ще на одну "визначну особистість" Wide grin
Савченко визначилася, кого підтримає у другому турі виборі

Ганьба.

Додано через 20 хвилин 25 секунд:

Новина:

Президент України Петро Порошенко звернувся до громадян України напередодні дебатів з претендентом на посаду главу держави Володимиром Зеленським.
"Я не здаюся і не здамся, я буду боротися за Україну як президент, як кандидат, як громадянин!

П’ять років тому ви довірилися мені. Я робив помилки, але мені точно не соромно за ці п’ять років.

Розумію, що мало з вами говорив – я займався країною. І тому зараз я намагаюся достукатися до вас усіма засобами.

Використовую методи опонента, і можливо навіть виглядаю незвично, але я цього не боюся, якщо так ви мене почуєте!"
, - заявив Порошенко.

https://prm.ua/ya-ne-zdayusya-i-ne-zdamsya-ya-budu-borotisya-za-ukrayinu-petro-poroshenko/


https://www.youtube.com/watch?v=Qytrx0E3eUQ

В кого там була алергія і нетерпіж на довгі монологи і не витримували мізки бо було нудно — ось вам короткий і гарний ролик.
З блекджеком та спецехвектами.


А от Зеленський вчора на тб-шоу кажуть обкалявся з «ілітною» командою і нормально слів не зв’язав. Довгих роліків немає — бо не може довго розмовляти на тему, чи як?
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2019-04-19 11:42  
Шабаш продовжується. Це ви так за Україну переживаєте…

Моя думка чітка: у нас вкрали п'ять років, я так вважаю. Я не хочу зараз нікого обзивати, ображати, топити в болоті. Просто не хочу. Ось ці п'ять років. І на дебатах ми просто побачимо двох людей.
Після того, що було зроблено за ці п'ять років, я вважаю, що я можу взагалі мовчати. І маю виграти для того, щоб дати шанс країні. Якщо я не впораюся з цим шансом, я зубами триматися не буду.
/Володимир Олександрович Зеленський/


Борис Херсонський
Письменник, поет, перекладач
Крутий поворот. Ми тактично програли
https://nv.ua/ukr/opinion/krutiy-povorot-mi-taktichno-prograli-50017370.html
Більшості наших громадян немає діла до наших зовнішньополітичних досягнень. Ми думали інакше. Проте помилились
Цитата:
Я переконаний, що зараз ми маємо справу з реваншем і нас чекає крутий поворот, який поглибить розкол у країні та може знищити зовнішньополітичні досягнення України за останні роки.

Але більшості наших громадян немає діла до наших зовнішньополітичних досягнень.
Ми думали інакше. Але помилилися.

Жодних внутрішньополітичних досягнень в України не було. У плані ідеології ми орієнтувалися на західні регіони України. Але ні перейменування вулиць, ні відкриття нових пам'ятників, ні знесення старого не стерли регіональних відмінностей, а радше посилило їх.

Але варто зробити висновок – це все громадян України не хвилює.

Жодний закон про мову не замінить капіталовкладень в освіту і не змусить тих, хто говорить росыйською, перейти на державну мову, якої вони не знають і – будемо відверті – не хочуть знати.

Ми можемо називати їх малоросами, можемо рекомендувати їм валізи-вокзали-Росію. Ми можемо називати їх ватою. Жодних симпатій до цієї частини населення у мене немає. Але жодних реальних варіантів – ігнорувати інтереси значної частини наших громадян у нас немає тим більше.

Жодна боротьба з корупцією не закінчиться перемогою. Ми всі, підкреслюю, всі тією чи іншою мірою винні якщо не в співучасті в корупційних схемах, то в покорі і мовчазній згоді.

Я колись написав, що Верховну Раду потрібно називати сходняком, бюджет – общаком, а податки – відкатом. Це жорстко. Але близько до істини.

Громадяни обурюються корупцією і беруть участь в ній одночасно. Чхати вони на це хотіли. А тим, для кого корупція мати рідна, як відійти від корита?

Ми думаємо, що наші громадяни ставляться до Путіна та РФ, як до ворогів. Але більшості до цього немає діла. Між тими, хто кладе життя на лінії розділу (щоб не сказати – лінії фронту) і тими, хто п'є каву і віскі в кафе і ресторанах – величезна прірва. І ті, хто розважається, зроблять все, щоб їхні діти не потрапили на війну.

І це теж правда про нас.

Я колись писав, що поки я хвилин двадцять на Київському вокзалі чекав посадки на потяг до Одеси, три потяги вирушили на Москву і один прибув.

Я часто проїжджаю повз масивні будівлі консульства РФ в Одесі. Тут працює Росспівробітництво.
І це теж правда.

Я думаю, ми тактично програли. Громадяни можуть проголосувати за порожнє крісло і манекен, або за племінного жеребця.

Тут багато букв. Але той, хто дочитає до кінця, дізнається: сьогоднішній програш не назавжди. І що нинішнє голосування – протестне. Що байдужі і – чого гріха таїти – зациклені на ТВ-шоу громадяни перемогли тимчасово. І що ми залишаємося незмінними.


Додано через 18 хвилин 26 секунд:

Ігор Коломойський: Я вважаю, що Порошенко – моя маріонетка
https://www.epravda.com.ua/publications/2019/04/18/647171/
Цього разу мільярдер розповів, в чому вигода Петра Порошенка від націоналізації Приватбанку, як Борис Ложкін "прискакав спокутувати провину", і чому він вважає чинного президента своєю маріонеткою.
Цитата:
Гонтарева і Рожкова доповіли йому, що в заставах Приватбанку є акції "1 + 1 Продакшн".

Але "1 + 1 Продакшн" - це не компанія, на якій ліцензія, а яка просто робить контент. Це звичайна продюсерська компанія. Його неправильно інформували, він - дурень - не розібрався. Він до цього часу вів тривалі переговори з Суркісами про те, щоб відкупити у них 25%, які належать Ігорю Суркісу.

Порошенко вів ці переговори починаючи з 2015 року ... Сума була солідна - близько 200 млн. доларів. Тоді до нього прийшла Гонтарева і сказала: "Навіщо вам, пане президент, гроші витрачати? Давайте заберемо Приватбанк - там в заставі ці акції і купимо НЕ контрольний, але блокуючий пакет".

І Порошенко дав зелене світло. В якості застави були і інші пакети. Вони з Гонтаревою вирішили змінити правила гри і поживитися. З причини прийдешніх виборів Порошенка дуже цікавив пакет "1 + 1".

Цитата:
У 2016 році він нічого не отримав. Коли розібралися, що це не те, за чим вони йшли, то Порошенко так кричав на Гонтареву, що викликали швидку допомогу. Він кидався на неї всім, що у неї на столі було і обзивав останніми словами...

Говорив, що вона показала йому, як ослу - морквину, і він, як осел - йшов за нею півроку. Порошенка обдурили. Замість того, щоб нормально купити у Суркісів пакет акцій, він в блуд вліз.

Цитата:
Гонтарева - одна банда з ICU і Пасенюком . Убиті банки вони відправляли Ворушиліну (глава Фонду гарантування вкладів) в ФГВФО і продавали за 1-2% вартості.

Найголовніше, що цікавило Гонтареву - це зерновий термінал "Боріваш". Був покупець, який готовий був заплатити 250 млн. доларів, а вона хотіла його за 100 млн. доларів вкрасти з банку. І у них був покупець на "Буковель".

Цитата:
Ложкін тут два тижні відсиджувався, поки від Кулика переховувався. (Прокурор Костянтин Кулик мав намір вручити підозри оточенню президента ) Порошенко адже кричав, що це Кулик у мене був. Насправді я Ложкіна тут переховував.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2019-04-19 11:43  
Virake написано:
а що ви пропонуєте? фізичний розстріл неугодних суддів? всі інші важелі було задіяно.

Вибачте, які в сраку важелі?
Де законопроект про зняття суддівської недоторканості? Президент має право законодавчої ініціативи. Він може подати будь-який законопроект на розгляд до Верховної ради. Такий законопроект було подано? Ні. Так що не треба тут казати про "тупо нема повноважень". І я не кажу вже про зняття депутатської недоторканості і закон про імпічмент, які також обіцяли в 2014.

Почитайте статтю, що я наводив:
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/03/14/7209169/

Хто мав звільняти сіддів? Хто несе відповідальність за люстрацію? Хто мав вносити і закріплювати законодавчі зміни до судової системи? Хто мав відкривати кримінальні провадження і переслідувати суддів за хабарництво, незадеклароване майно і злочинні рішення часів Януковича?

Суд це зручний важіль, який можна смикати, коли заманеться. Тому отямтеся, просто ні в президента, ні в парламенту не було ніякого бажання і волі щось змінювати і очищувати, бо якщо раптом суддівська система все ж таки очиститься і стане незалежною, як тоді приймати рішення на свою користь? Усі 5 років судову реформу успішно симулювали як і більшість інших реформ.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 11:45  
Gin_ger написано:
Шабаш продовжується. Це ви так за Україну переживаєте…

Ото вам аби щось таке ляпнути щоб ляпнути. Без сенсу й змісту.

Gin_ger написано:

Моя думка чітка: у нас вкрали п'ять років, я так вважаю. Я не хочу зараз нікого обзивати, ображати, топити в болоті. Просто не хочу. Ось ці п'ять років. І на дебатах ми просто побачимо двох людей.
Після того, що було зроблено за ці п'ять років, я вважаю, що я можу взагалі мовчати. І маю виграти для того, щоб дати шанс країні. Якщо я не впораюся з цим шансом, я зубами триматися не буду. /Володимир Олександрович Зеленський/


А де тут конкретика? Це суцільна вода і балабольство — де сенс заяви?

Gin_ger написано:
І маю виграти для того, щоб дати шанс країні. Якщо я не впораюся з цим шансом, я зубами триматися не буду.


Що-що? Взагалі не зрозумів — тобто якщо у нього щось не вийде дати країні шанс, то він одразу ж після першої невдачі спустить рукави? В стилі пробачте пацани, я старався але нічого не вийшло?

Якось взагалі виглядає як заготовка для злиття України у fail state для подальшого поділу й інтеграції потрібних частин до Московії. Обмовки за дідусем Зіґмундом, чи як?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 11:46  
Tarasyk
Тепер з судами все буде ОК! Wide grin
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2019-04-19 11:50  
Ігор Коломойський: Я вважаю, що Порошенко – моя маріонетка
https://www.epravda.com.ua/publications/2019/04/18/647171/
Цього разу мільярдер розповів, в чому вигода Петра Порошенка від націоналізації Приватбанку, як Борис Ложкін "прискакав спокутувати провину", і чому він вважає чинного президента своєю маріонеткою.
Цитата:
Гонтарева і Рожкова доповіли йому, що в заставах Приватбанку є акції "1 + 1 Продакшн".

Але "1 + 1 Продакшн" - це не компанія, на якій ліцензія, а яка просто робить контент. Це звичайна продюсерська компанія. Його неправильно інформували, він - дурень - не розібрався. Він до цього часу вів тривалі переговори з Суркісами про те, щоб відкупити у них 25%, які належать Ігорю Суркісу.

Порошенко вів ці переговори починаючи з 2015 року ... Сума була солідна - близько 200 млн. доларів. Тоді до нього прийшла Гонтарева і сказала: "Навіщо вам, пане президент, гроші витрачати? Давайте заберемо Приватбанк - там в заставі ці акції і купимо НЕ контрольний, але блокуючий пакет".

І Порошенко дав зелене світло. В якості застави були і інші пакети. Вони з Гонтаревою вирішили змінити правила гри і поживитися. З причини прийдешніх виборів Порошенка дуже цікавив пакет "1 + 1".

Цитата:
У 2016 році він нічого не отримав. Коли розібралися, що це не те, за чим вони йшли, то Порошенко так кричав на Гонтареву, що викликали швидку допомогу. Він кидався на неї всім, що у неї на столі було і обзивав останніми словами ...

Говорив, що вона показала йому, як ослу - морквину, і він, як осел - йшов за нею півроку. Порошенка обдурили. Замість того, щоб нормально купити у Суркісів пакет акцій, він в блуд вліз.

Цитата:
Гонтарева - одна банда з ICU і Пасенюком . Убиті банки вони відправляли Ворушиліну (глава Фонду гарантування вкладів) в ФГВФО і продавали за 1-2% вартості.

Найголовніше, що цікавило Гонтареву - це зерновий термінал "Боріваш". Був покупець, який готовий був заплатити 250 млн. доларів, а вона хотіла його за 100 млн. доларів вкрасти з банку. І у них був покупець на "Буковель".

Цитата:
Ложкін тут два тижні відсиджувався, поки від Кулика переховувався. (Прокурор Костянтин Кулик мав намір вручити підозри оточенню президента ) Порошенко адже кричав, що це Кулик у мене був. Насправді я Ложкіна тут переховував.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 11:52  
Gin_ger
Не чіпайте Коломойського - за нього підписався крутий авторитет - ЗЕ!
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2019-04-19 11:55  
Arsenfpu
Не дуркуйте!

Додано через 2 хвилини 2 секунди:

Arsenfpu
Ви тут (на Толоці) живите?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 11:56  
Gin_ger написано:
Не дуркуйте!

Вчора у цьому практикувався ЗЕ, відповідаючи на запитання журналістів. Зокрема і про Коломойського.
Wide grin Було цікаво!

Додано через 46 секунд:

Gin_ger написано:
Ви тут (на Толоці) живите?

Ви все більше і більше цікавитесь моїм особистим життям. ШО ТАКОЄ??? Wide grin
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2019-04-19 11:58  
Arsenfpu
Ви бот? Бувайте здорові!
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 12:07  
Arsenfpu написано:
Тепер з судами все буде ОК! Wide grin

Ну так, жестяч0к.

Згадуємо, як при януковочі судили активістку, яка кинула сніжкою в регіоналку.
Звинуваченням було замах на вбивство.

Tarasyk
розумію ваше розчарування і навіть поділяю його, але:
1 вочевидь є якісь обставини внутрішнього лобіювання. Ви ж самі сказали, що за це ще й парламент відповіда, а зараз там ще чортів не злічити
2 можуть бути обставини зовнішньої політики, де могла бути неписана умова «м’яких реформ» без утисків судів, журналістів, тощо
3 дуже важко побороти колективні змови — як лікарі прикривають лікарів коли невдача і хтось через помилку помирає на столі, так само і прикривають юристи, особливо чітко відпрацьованої корупційної системи як у нас. Звісно що можна або всіх розстріляти, або без закону тупо вигнати і судити сторонніми свіженабраними суддями, але є проблема з пунктом 2. Плюс у нас глибоко корупційно-орієнтоване законодавство з величезною кількістю дірок. І навіть молоде покоління суддів вже при навчанні почасти має собі на перспективі збагачуватися на хабарах — мав розмову зі студентом свого часу, який сам зізнався нащо хоче вивчитись на суддю. Зрозумійте що це ціла глибока система і інша з трьох гілок влади. Де все занадто добре підмазано і замазано. Звісно що не стану заперечувати вашої думки про корисність такого стану справ для політикуму — але як ви вже й самі сказали, навіть якби й президент те зробив, у парламенті воно б не пройшло нинішньому.
4 чи ви певні що вам відомі всі обставини відсутності суддівської реформи, може є речі, які просто не можуть зробити загальновідомими? Чи ви переконані що точно можете прийти до правильних висновків і для цього знаєте абсолютно усе?
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 12:09  
Gin_ger написано:

А як не бот, то то здоров'я не побажаєте? Нехай, комаровський мені буде у поміч Happy
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2019-04-19 12:17  
Arsenfpu, я й не казав, що все буде ок, все буде погано, так.

Але мені здається, що консервування недієздатного режиму, який щодня дає збої, і з кожним днем ці збої стають все потужнішими, позбавлене сенсу. Будь-які зміни, навіть негативні, краще ніж болото імітації та симуляції. Тому що вони мобілізують суспільство, тому що починають працювати соціальні ліфти, відкриваються якісь нові можливості. Будь-який рух і зміни - це плюс, навіть якщо для початку доведеться зробити кілька кроків назад.

Після майдану вікно можливостей і швидких реформ закрилося дуже швидко, мабуть вже за півроку. Далі почалася імітація, цементування і оновлення існуючої системи.

Дивіться, ви ж розумієте, що якщо залишити усе як є, то наступні 5 років так само нічого не зміниться? Який сенс залишати усе як є? Які після цього перспективи?

Натомість, зміна влади демократичним шляхом - це дуже хороший знак. По-перше, це знімає ризок узурпації влади діючою владою. По-друге, це показує, що навіть в Україні діє принцип політичної відповідальності. І якщо 5 років займатися окозамилюванням, то люди це бачать і вже на наступних виборах обирають іншу владу.

Нехай політики роблять висновки. Нехай змінюються. Нехай перестають брехати. Нехай змінюють свої принципи. Нехай ретельніше обирають своє оточення і свою команду. І вже на парламентських виборах ми побачимо, які уроки з цього винесла діюча влада і наскільки Порошенко визнав свої помилки, як змінить своє оточення, на яких принципах обиратиме свою нову команду і людей до своєї партії.

Так діє демократія. Довго, болісно, страшно, але діє.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 12:26  
Tarasyk
Та я згоден з усім написаним Вами. Я не захищаю Порошенка як такого. Власне, думаю, що більшість тутешньої публіки, хто за нього 21-го голосуватиме теж такої думки. Якби ми мали вибір між поганим (Порошенком) і кращим (Зеленським), то я б незадумуючись віддав би голос за останнього. Але картина інша. Я не бачу ЖОДНОГО аргументу ЧОМУ Зеленський краще. Жодного! Зрештою, можна було б і провести сміливий експеримент - "а може?!", та наша країна не знаходиться десь посеред Європи, де до нас нікому діла немає. За ліпшої нагоди наші сусіди порвуть нас на частини. І це не переляк слабого на голову, а сумна реальність.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2019-04-19 12:27  
EvGaS написано:
1 вочевидь є якісь обставини внутрішнього лобіювання. Ви ж самі сказали, що за це ще й парламент відповіда, а зараз там ще чортів не злічити

Більшіть у парламенті провладна, найбільша фракція названа на честь діючого президента. Що ще треба для змін, окрім бажання і політичної волі?

EvGaS написано:
2 можуть бути обставини зовнішньої політики, де могла бути неписана умова «м’яких реформ» без утисків судів, журналістів, тощо

Маячня. По-перше, журналісти і судді зовсім різні професії. Судді - державні службовці, які представляють окрему гілку влади. Захід як ніхто зацікавлений в тому, щоб Україна врешті стала прозорою правовою державою. Вони сюди вливають мільярди грошей, які потім розчиняються в повітрі, як дороги весною після снігу. Думаєте, їм це дуже подобається?

EvGaS написано:
навіть якби й президент те зробив, у парламенті воно б не пройшло нинішньому.

Ще раз. У парламанті є провладна коаліція. Є найбільша фракція названа на честь діючого президента. В чому проблема?

EvGaS написано:
4 чи ви певні що вам відомі всі обставини відсутності суддівської реформи, може є речі, які просто не можуть зробити загальновідомими? Чи ви переконані що точно можете прийти до правильних висновків і для цього знаєте абсолютно усе?

А що з цього має бути секретним? З яких пір антикорупційні реформи мають бути кулуарними? Діяльність ради, зереєстровані законопроекти - усе це є прозорим і відкритим. Чому ні президент, ні депутати, ні прокурор не подали відповідних законів на розгляд?
Це вже схоже на те як Волох писав, що корупція в Україні це добре, бо допомагає державі існувати, функціонувати і вести війну, інакше ми б уже програли. Гарна позиція.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 12:34  
Tarasyk написано:
Усі 5 років судову реформу успішно симулювали як і більшість інших реформ.

Ну на мою думку через це ставати на бік, де регіонали і комуняки — теж занадто.

Чи зробив Порошенко усе що хотілося — ні.
Чи є у нього багато досягнень — так.

- вдала зовнішньодипломатична кампанія
- вдала військова кампанія (фронтове розмежування не по Дніпру і немає московитсько-молдовського кордону і староімперської одеської чорноморської бази)
- реформація структури війська
- переозброєння війська
- міжнародні військові навчання з виїздом українських військових за кордон як досвідчених
- декомунізація паперова
- декомунізація фактична
- проведені міжнародні заходи як Євробечення (престиж держави)
- демократичність дій і виборів (допущені міжнародні спостерігачі)
- свобода ЗМІ
- свобода висловлення й інші громадянські свободи
- дії у межах законодавства (престиж держави)
- церковна реформа
- створення окремої української православної церкви
- становлення і міжнародне визнання провідника окремої української православної церкви
- скасування візового режиму до великої кількості країн
- розвиток аграрного сектору
- розвиток світового експорту аграрного сектору, вихід на перші світові позиції серед світових лідерів
- побудова нових фабрик, заводів і підприємств у більшій кількості, ніж за усі минулі роки незалежності
- заведення іноземних інвесторів до країни
- запобіжено післяреволюційному дефолтові (перенабрали кредитів у борг)
- гарні стосунки з МВФ
- ріст оцінки країни у фінансових прогнозах і надання їй кращих рейтингів
- заміна боргів держборгу на маловідцоткові кредити
- збільшення золотовалютного запасу й казни
- відкриття європейського ринку для експортного збуту наших товарів
- тупо втомився ще перелічувати, бо цей список мабуть ще на двоє можна помножити, якщо почати архівно копати новини, тому нехай буде тупо ненависть до нього лідера агресора, а одже — і визнання вартим супротивником

Але до дідька того поганого Порошенка, бо його по телику лаяли, ліпш обрати Зеленського, і нехай буде що буде!

Ну не можна сказати що президент нічого не робив чи ніде не буває — він вочевидь працює. Але коли країна в стані роздовбаної руїни — усе одразу не встигнеш попідпирати. Чи був у нас такий плідний на реформи президент? На скільки згадую Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича… Не було.
Чи зможе потягти Зеленський таку масу реформаторства — дуже сумніваюся.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2019-04-19 12:37  
Arsenfpu, я ж вам і пояснюю - він нічим не кращий.
Але кращим є принцип демократії, за якого політик, який не виправдовує довіри (небезпідставно!), має йти на відпочинок.
Лише так країна може змінюватися і лише так поступово рік за роком на зміну старим людям і старим світоглядам приходить щось нове. Це відбувається довго, не одразу. Спочатку на зміну одних корупціонерів приходять інші, потім на зміну корупціонерам пробивається вже якісь нові люди. Але інакше відбувається застій і узурпація влади. П. нав’язує свою безальтернативність, ніби або він, або кінець нації/країни/світу, тим самим перетворюючись на міні-путіна чи лукашенка і узурпуючи владу.
Якби при цьому відбувалися "рішучу зміни" на краще, я б зараз мовчки за це радів. Але це ж не так. Реванш уже давно відбувся. Система часів януковича вже давно відновилася і це лише питання часу, коли знову почнуть переслідувати людей за кинуті сніжки чи за коментарі в інтернеті.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 12:43  
Tarasyk написано:
Більшіть у парламенті провладна

Більшість у парламенті не провладна, а проституційна. Лобісти чи опортуністи.
Ситуативні перебіжники, які ніколи не стануть голосувати за «жорсткі» реформаторські закони.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 12:44  
Tarasyk написано:
Але кращим є принцип демократії, за якого політик, який не виправдовує довіри (небезпідставно!), має йти на відпочинок.

Наче я кажу, що як порох програє, то візьмусь за ножа і буду усю Зелень винищувати... Happy
Tarasyk написано:
перетворюючись на міні-путіна чи лукашенка і узурпуючи владу

Чесно скажу, що я не бачу, що Петро Олексійович узурпував владу.

Але я бачу більші ризики для Держави при Зе, ніж при По. Але це мій вибір, як, власне, інших людей - протилежний. Сподіваюсь, кожен з нас у своєму виборі є відповідальним і не буде завтра казати: "а я не ходив/ла, а я зіпсував/ла".
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 12:51  
Tarasyk написано:
Ще раз. У парламанті є провладна коаліція. Є найбільша фракція названа на честь діючого президента. В чому проблема?

У тому що партія яка стосовна президента не здатна самотужки приймати закони, і коаліція це вже зовсім не синонім партії. Пояснення чому — вище. Потрібно переобирати Раду. Зміна президента не дасть бажаного вам результату.

Додано через 3 хвилини:

Tarasyk написано:
А що з цього має бути секретним? З яких пір антикорупційні реформи мають бути кулуарними?

А відколи в історії політика взагалі не була кулуарною?
Політика — це мистецтво загнати ножа у спину так, щоб ніхто не знав, скористатися можливістю поки вона є, мати привітний вигляд і дружити з усіма довкола. Хоча так, існують різні щабелі відкритості і некулуарності політики.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2019-04-19 12:53  
EvGaS написано:
Більшість у парламенті не провладна, а проституційна. Лобісти чи опортуністи.
Ситуативні перебіжники, які ніколи не стануть голосувати за «жорсткі» реформаторські закони.

Ну чекайте. А хто їх набирав у свою партію? А хто нестиме за це відповідальність? У БПП 135 депутатів.
Хто всі ці люди? Чому вони не хочуть голосувати за власні програмні ініціативи або ініціативи президента?
Ви ж розумієте, що ми знову повертаємося до питання політичної відповідальності і необхідності зворотного зв’язку від громадян?
У нас це завжди проявлялося через майдан. Зараз є шанс зробити це мирно, просто вказавши на двері тим, хто не відповідає займаним посадам, хто зібрав до свого оточення всякий мотлох, щоб вони зробили висновки на майбутнє і ретельніше добирали собі оточення. І робити це доки влада не почне вирішувати проблеми громадян і виконувати обіцяне.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 13:29  
Arsenfpu написано:
Але я бачу більші ризики для Держави при Зе, ніж при По.

Так ото ж.

Досвіду немає.
Незрозумілі зв’язки.
Незрозумілі пріоритети лобіювання.
Незрозумілі напрямки праці.
Сумнівна незалежність власного «я».
Погане ставлення до нього тих, хто видає й оновлює нашій країні кредити.
Гарне ставлення до нього ворогів нашої країни — комуністів, регіоналів, російського політикуму.
Присутність перебіжчиків, які потрапили у немилість нинішньому правлінню, і на яких є справи чи підозри у незаконному збагаченні.
Присутність корумпованих елементів у тих посадовців, які сядуть на посади разом з ним. Включно з явно корумпованою пропонованою суддею. https://toloka.to/t100198-1380#1086584
Вірогідність що вони щось змінять на краще — надзвичайно мала, можливі ризики для країни — доволі високі.
Якщо є бажання плюнути на те, скільки люди боролися люди і прохезати країну, і ненависть до нинішнього президента, яким би він поганий не був, — більша за інстинкт самозбереження власної країни, тоді що ще додаси. Історія початку ХХ ст. нічому не вчить, замало у шкільній програмі про неї розповідали і забагато про досягнення комунізму.

Додано через 2 хвилини 34 секунди:

Tarasyk написано:
У БПП 135 депутатів.

Цього явно замало щоб прийняти закон, навіть якщо вишикувати кожну людину в партії на «так точно».
Щоб отримати більше голосів — потрібно підмазувати.
(дивіться відео з ВР, де депутат регіоналів казав «якщо нам вистачить грошей, … якщо нам вистачить голосів …»)

Додано через 7 хвилин 15 секунд:

Tarasyk
Таке враження, наче ви взагалі не маєте уявлення як насправді працює політика, і керуєтесь лише якоюсь книжковою теорією.

У головах обранців зараз здебільшого явно не любов до країни.
Так, їх потрібно поступово міняти.
Хочеться екстриму і драйву під час конфлікту з добрим десятком тисяч смертей? Експеримент? Ну побачимо. Моя думка що є реформи на часі, і є реформи не на часі. Ви ж не підтягуєтесь на турнікеті і не бігаєте крос під дощем коли хворієте? Оце така ж аналогія. Зеленський може стати нашим бронхітом.

Додано через 13 хвилин 27 секунд:

Новина:

Найбільш повторюване слово президента Порошенка на людних виступах: Україна.
Порівняння:
Порошенко — 463 рази
Зеленський — 3 рази

Власна думка.
За теорією з психології — найбільш вживане слово у промовах політика з великою вірогідністю висвітлює те що в нього може бути несвідомо на думці, за що він найчастіше думає і переживає. Так, це не точно можна сказати, і так, можна цілком усе підкрутити написаними «спітчами». Хоча тут наврядчи випадок коли статистика помиляється — Порошенко не читає з папірців і банально не має часу завчати такі довгі монологи, які видає. Тож є вірогідність що все ж тут щось може бути близьким до правди. Як і те що Зеленський про Україну переважно не думає. Або думає у іншому уявленні, наприклад, невизначеному «эта страна» (хто не знає — це луркморівське визначення РФ). Тобто, у стилі якоїсь сірої пасивної безнаціональної маси ОРДЛО, яка себе ніяк не асоціює і не визначає. Тобто у кожного в голові власні таргани бігають і ворохають стружку… Та між уявленнями «Україна» і «Не Україна» все ж є різниця, через яку варто задуматись.

Джерело підрахункової статистики: детектор медія

Додано через 1 хвилину 6 секунд:

Hector Escaton написано:
Брехня.

1) Доведіть що це брехня, будь ласка.
2) Зараз піду на сайт найавторитетніших і найдавніших організацій націоналістів шукати.
hetzendorf 
Забанено
Забанено


З нами з: 23.07.15
Востаннє: 05.01.21
Повідомлень: 2959

2019-04-19 13:36  
Virake написано:
а що ви пропонуєте? фізичний розстріл неугодних суддів? всі інші важелі було задіяно.

Ну ввели ж обов'язкове декларування, звідки й дізнався народ, що в переважної більшості усіх тих, в т. ч. й суддів, майна, статків і витрат чомусь більше, аніж доходів. Виходить «A» сказали, а з «B» навіть бебекання не вийшло. Адже далі за логікою слід усіх, в кого витрати не збігаються з доходами притягувати до відповідальності. Суворість покарання (умовний термі, посадка, шмагання, смертна кара) як на мене можна варіювати, проте обов'язковими мусять бути 2 речі:
a. конфіскація — повна (в обсязі перевищення витрат над доходами) й безумовна у всіх без винятку родичів аж до найвіддаленіших
b. люстрація, тобто пожиттєва заборона обіймати посади у структурах державної влади та балотуватися на виборні посади.
Стосовно хто їх судитиме й де взяти чесних суддів, то як на мене слід просто набрати з вулиці осіб з вищою освітою, що ніколи не навчалися й не працювали у юриспруденції й вчити на курсах — так як робили з патрульною поліцією — нехай навіть рік. Не думаю, що за півроку неможливо навчити основам юриспруденції і права, а задача судді — співставити відповідність діяння з законами, оцінюючи відповідні докази сторін. А це, погодьтеся, не так складно, як ядерна фізика, мікроелектроніка чи генетика.

Додано через 4 хвилини 54 секунди:

EvGaS написано:
Згадуємо, як при януковочі судили активістку, яка кинула сніжкою в регіоналку.
Звинуваченням було замах на вбивство.

Та ригоаналка здається була Ірина Горіна, починала свою політичну кар'єру на парламентських виборах 200? (2-го здається) року у партій «Озиме покоління» — тодішні «нові обличчя», на які я тоді купився й голосував за них. Що цікаво, в них таки була програма й вони розказували свої майбутні кроки, з конкретикою, не ховаючись від журналістів.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2019-04-19 13:45  
Новина:

УНА-УНСО заявляє про підтримку Порошенка в другому турі

https://www.ukrinform.ua/rubric-elections/2674345-unaunso-zaavlae-pro-pidtrimku-porosenka-v-drugomu-turi.html
https://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/132112/

Питання: кого вам ще треба, як не їх для доказів, і чи я збрехав?

Додано через 8 хвилин 34 секунди:

Новина:

"Загроза обрання Володимира Зеленського – реальна загроза реваншу Москви". УНА-УНСО підтримала Порошенка на виборах президента України

У прес-службі партії УНА-УНСО заявили, що мають претензії до чинного президента України Петра Порошенка, проте не забувають його заслуг. Націоналісти висловили думку, що в разі обрання президентом шоумена Володимира Зеленського в Україну повернуться засилля олігархів та російський вплив.

"Україна знову підійшла до Рубікону – перед важким вибором і загрозою втрати державності. 100 років тому через амбіції лідерів УНР і демагогію більшовиків українська революція була втоплена у крові. А потім був Голодомор, репресії, знищення всього українського. Тому сьогодні керівництво УНА-УНСО прийняло рішення підтримати у другому турі президентських виборів Петра Порошенка. Бо загроза обрання Володимира Зеленського – це не тільки загроза повернення всевладдя олігархів. Це прорив "русского мира" в саме серце Української держави – це реальна загроза реваншу Москви", – ідеться в заяві.

У партії підкреслили, що в них є претензії до Порошенка та її активісти вимагатимуть від нього дій проти корупціонерів, "зрадників та інших ворогів українського народу".

"Але при всіх його недоліках він президент, за якого держава вистояла під російською навалою, і зроблено чи не найбільше для розвитку української мови й культури, становлення Православної церкви України. Тому що нам потрібен президент, який продовжить курс України в ЄС і НАТО. Тому що йде війна з Росією, а шлях України – геть від Москви", – зазначили в партії.

В УНА-УНСО закликали ВО "Свободу", "Правий сектор", "Конгрес українських націоналістів", "Національний корпус", ОУН, "14", "Карпатську Січ" та інші патріотичні організації "зробити правильний вибір".

"Звертаємося до наших воїнів на фронті та всіх громадян України, для кого армія, мова й віра не порожні слова, – не будьте легковірними! Не будьте байдужими до долі держави! Слава Україні!" – підсумували в партії.


https://gordonua.com/ukr/news/politics/zagroza-obrannja-volodimira-zelenskogo-realna-zagroza-revanshu-moskvi-una-unso-pidtrimala-poroshenka-na-viborah-prezidenta-ukrajini-862009.html
(сайт УНА наразі лежить)

На мою думку — якщо вже до них «націоналісти» не дослухаються, то то вже не націоналісти, а вже якісь приватні розважальні маскі-шоу чи підкормлені москалями праві/ліві/будь-які рухи, є в них така практика для створення і впровадження старої радянської агентури. Старі традиції навряд куди могли подітися.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 4169

2019-04-19 13:57  
Дивлюсь інтерв'ю, яке Зеленський дав РБК. Що характерно, він потроху намагається вдавати із себе націоналіста Happy Мабуть це вже якимось трендом стало.
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2019-04-19 14:05  
Юрий Касьянов
У Порошенка залишився тільки один аргумент перед другим туром
https://glavred.info/opinions/10064459-u-poroshenko-ostalsya-tolko-odin-argument-pered-vtorym-turom.html
Театр абсурду і інформаційний кошмар від президента треба зупинити.
Цитата:
Страх - основний аргумент команди Порошенка напередодні другого туру президентських виборів. Страх перед реваншем проросійських сил, страх перед майбутнім, страх перед невідомістю. Розрахунок робиться на те, що заляканий обиватель/виборець вибере того чорта, якого він вже знає, ніж кота в мішку.

Ці панове дуже не хочуть іти з влади. Напередодні першого туру вони лякали нас страшними образами Тимошенко, Гриценко, Зеленського ... Тепер всю силу пропагандистської машини, весь чорний піар кинули на Зе. Він і наркоман, і маріонетка, і непатріот, і пособник Кремля, і хлопчиків розпинає і снігурів смажить. Небачена за розмахом кампанія по огульної дискредитації опонента.

Тим часом, російський реванш вже давно відбувся. Він в проросійських мерах, проросійських політиків в Раді, в зростанні товарообігу з Росією, в покупці російського газу і палива під виглядом європейського, у військових поразках, відвертій зраді, і нескінченній брехні.

Власне кажучи, ось ця тотальна брехня, вся ця чорнуха, помножена на нескінченне злодійство - і є горезвісний "русскій мір". Саме так править Кремль - лякає населення Заходом, Америкою, антикорупціонерами і демократами, заповнює всі ефіри чорнухою, опускає населення до рівня бидла, і відправляє його помирати в Сирію і на Донбас.

Сьогодні Порошенко нагадує обридлого чоловіка, який постійно брехав, крав гроші з сімейного бюджету, поселив у квартирі всіх своїх родичів і друзів, спійманий на місці злочину ходив до церкви, обіцяв виправитися, і знову брехав, крав, ходив наліво ... А коли у дружини з'явився інший, і вона чоловікові вказала на двері, став обзивати суперника наркоманом, покидьком, злодієм, імпотентом. І лізти в бійку.

Я не фанат Зе. І не любитель олігархів взагалі, а Коломойського зокрема. Але цей театр абсурду, цей інформаційний кошмар треба зупинити. Петя повинен піти. Україна повинна отримати шанс на нове життя. А буде російський реванш чи не буде - залежить від нас з вами.
Arsenfpu 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 30.04.09
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 12423

2019-04-19 14:20  
virtus8hur написано:
вдавати із себе націоналіста

У чому це Ви побачили таке?

Додано через 15 хвилин 4 секунди:

Обрання Зеленського президентом ставить під загрозу українську державність, - заява відомих українських діячів

57 відомих українських діячів виступили із заявою щодо другого туру виборів президента України, в якій закликали не голосувати за кандидата в президенти Володимира Зеленського.

"Другий тур президентських перегонів – це вибір між двома кандидатами. Зараз голос кожного з нас є важливим, оскільки це голос за перемогу лише одного з двох. Іншого варіанта в нас немає. Нинішній формат другого туру – результат вмілої маніпуляції суспільною свідомістю. Так, ми всі втомилися від економічних негараздів, роздратовані корупційними скандалами, відчуваємо постійну тривогу через війну. Це все стало гарним підґрунтям для просування нового "альтернативного" кандидата. Але обирати альтернативу має сенс лише тоді, коли вона справжня і якщо веде до змін на краще. Інше – це не завжди краще. Чи є справді альтернативним новий та несистемний кандидат, у незалежності якого є підстави сумніватися? Ми маємо розуміти, що такий Президент буде вигідним, у першу чергу, олігархам, які зможуть реалізувати через нього всі свої плани", - йдеться в заяві.

"Чи додає впевненості кандидат, який обіцяє змінити все й одразу, не беручи до уваги наслідки таких змін? Ми всі хочемо бачити щирий діалог суспільства з владою. Але чи можна цього очікувати від кандидата, який протягом усієї кампанії ховається від спілкування з пресою й від дебатів зі своїм опонентом? Зараз кожен з нас має зробити свідомий вибір. Для цього треба поставити на шальки терезів наші досягнення за останні п’ять років й ті ризики, що йдуть за кандидатом, про якого ми нічого по суті не знаємо. Без сумніву, кожен наш голос вплине на майбутнє України. Сьогодні ми, як ніколи раніше, стоїмо перед вибором між збереженням держави та ілюзіями, нав’язаними українському суспільству олігархічними медіа", - додали "Однодумці".

Обрання Володимира Зеленського – це обрання слабкого та несамостійного Президента. Такий вибір ставить під загрозу не лише економічний розвиток та безпеку наших дітей, але й саму українську державність", - акцентували члени громадської платформи.

"П’ять років тому ми вийшли на захист нашого європейського майбутнього з прагненням позбутися російського імперського гніту. Наше завдання сьогодні – зберегти свій вибір. Євромайдан і був нашим референдумом щодо ЄС та НАТО. Ми знаємо про всі перемоги і розчарування останніх п’яти років. Саме тому ми вимагатимемо від чинного Президента Петра Порошенка оновлення його команди, переформатування НАЗК та антикорупційної прокуратури, зміни кадрової політики в силових структурах, реформування виборчої системи України, затвердження стратегії деокупації Криму та реалізації інших важливих кроків. Виконання цих завдань пов’язані з нагальними очікуваннями українського народу", - наголошується в заяві..

"Ми переконані, що вибори Президента – це не експеримент над українцями, а вибір майбутнього Глави Держави і Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України на наступні 5 років. Тому віримо, що кожен українець ще раз замислиться перед тим, як ставити позначку у виборчому бюлетені. Оберіть свій пріоритет – європейське майбутнє незалежної УКРАЇНИ!" - резюмували "Однодумці".

Далі подаємо список осіб, які підписали заяву:

Алієв Алім - співзасновник ГО "КримSOS", програмний директор ДП "Кримський дім"

Арсен Жумаділов - керівник відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу

Білоус Павло - ветеран батальйону спецпризначення "Гарпун"

Бобрович Валерій - голова політичної партії УНА-УНСО

Бронюк Віктор - музикант, лідер гурту ТІК

Брюховецький В‘ячеслав - почесний президент Києво-Могилянської академії

Бурко Роман - засновник та волонтер міжнародної спільноти InformNapalm

Васько Наталія - акторка театру і кіно

Венжик Катерина - проектний офіс реформи фінансового сектору

Винницький Михайло - доцент Києво-Могилянської академії (НаУКМА), викладач Львівської бізнес-школи (LvBS)

Висоцький Сергій – народний депутат України

Вітовська Ірма – акторка театру та кіно

Ганущак Юрій - співрозробник реформи децентралізації

Гопко Ганна – народний депутат України

Горбач Володимир – політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва

Данилов Сергій – центр близькосхідних досліджень, заступник директора

Денисенко Лариса - письменниця, правозахисниця, адвокатка, ведуча та членкиня правління Громадського радіо

Єднак Остап -¬ народний депутат України

Жемчугов Володимир - учасник спротиву російській агресії, Герой України

Зінченко Роман - співзасновник і голова правління, ГО "Greencubator"

Зісельс Йосиф - виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України

Квіт Сергій - професор Києво-Могилянської академії, міністр освіти та науки України (2014-2016рр.)

Кириченко Юлія - керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ

Климпуш-Цинцадзе Іванна – віце-прем’єр-міністр з писань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України

Кокотюха Андрій - письменник, кіносценарист

Колібабчук Михайло – засновник громадського проекту NATO QUEST

Конончук Світлана - виконавчий директор Українського національного центру політичних досліджень

Курков Андрій – письменник

Левус Андрій - народний депутат України

Леньо Іван - лідер гурту "Козак System"

Лукеря Іван, експерт з питань місцевого самоврядування та децентралізації, учасник коаліції РПР

Лук‘янова Марина – виконавчий директор платформи Однодумці

Мазур Ігор "Тополя" - заступник Головного Командира Украінської Національної Самооборони, лейтенант ЗСУ

Мудрак Лариса - медіа експерт, громадський діяч

Павлюк Святослав – громадський діяч

Пархоменко Сергій – директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. Олександра Никонорова

Пекар Валерій - підприємець, викладач

Попова Діана - директор департаменту культури КМДА

Пташник Вікторія - народний депутат України

Різаненко Павло - народний депутат України

Роздобудько Ірен – письменниця

Рудницька Анжеліка - співачка, художниця, радниця міністра культури, волонтерка

Северин Сашко – кандидат юридичних наук, публіцист

Сеітаблаєв Ахтем – кінорежисер

Семиволос Ігор - виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень

Стародубцев Одександр - експерт з реформи держу правління

Струтинський Богдан – режисер, директор і художній керівник Київського національного академічного театру оперети

Таранцова Ганна - фахівець у сфері зв‘язків з органами влади та поводження з відходами

Ташева Таміла - Голова Правління ГО "КримSOS"

Тельнюк Галина – співачка (Гурт "Сестри Тельнюк")

Тельнюк Леся – співачка (Гурт "Сестри Тельнюк")

Ушинський Олександр - голова асоціації учасників АТО, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців

Чайка Роман – журналіст

Шульга Наталя - виконавчий директор Українського наукового клубу

Юринець Оксана - народний депутат України

Юрчишин Ярослав - громадський діяч

Яресько Наталія - міністр фінансів України (2014-2016)
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2019-04-19 14:30  
Що для мене найцікавіше: немає жодної реальної інформації про те, як Зеленський збирається виконувати свій найважливіший (в умовах війни) посадовий обов'язок - головнокомандувача. А це і справді насторожує, бо війна ще як слід і не починалась.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Цю тему закрито Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 531, 532, 533  наступна