Синхронізація звуку в Sony Vegas Pro 13

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  наступна
Автор Повідомлення
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-09-27 14:41  
Electroz
та я поставив 18 вегас, але там нема
Electroz 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 18.09.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 5259

2020-09-27 14:49  
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
та я поставив 18 вегас, але там нема

Став 17 версію, там точно працює, посилання тобі скинув.
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-09-27 14:52  
Neytreenor написано:

Має бути якось так:
Якщо раніше ключа в системі не було, то частину шляху доведеться створити самому

не працює
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 4199

2020-09-27 16:13  
Electroz написано:
Став 17 версію

не поділитесь враженнями, я ще 13 версію юзаю...що там є, чи приймає ас3 на вхід, чи робить розтягування, як у форджі?
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-09-27 17:52  
kryk-v.ya. написано:
не поділитесь враженнями, я ще 13 версію юзаю...що там є, чи приймає ас3 на вхід, чи робить розтягування, як у форджі?

Ну особисто для тих хто тільки зі звуком працює ніц не змінилося, окрім графічного інтерфейсу.
АС3 не приймає
Розтягувати звук він здається давно вміє.

Додано через 13 хвилин 28 секунд:

-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
Розтягувати звук він здається давно вміє.

https://rutracker.net/forum/viewtopic.php?t=2660561
Устранение рассинхронизации->Произвольная синхронизация (прогрессирующая рассинхронизация)->Vegas (by Mikky72)
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 4199

2020-09-27 18:15  
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
Розтягувати звук він здається давно вміє.

по методу міккі я вкурсі як це робиться, але то не то пальто, не зручно...я ж там чітко написав як у форджі це реалізовано...то б було супер...а так то це одна мурдація...
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4230

2020-09-27 18:19  
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
не працює

Ну, на зображенні дані схожі на те, як треба. Можливо, помилка не в ключі.
Electroz 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 18.09.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 5259

2020-09-27 18:20  
kryk-v.ya. написано:
по методу міккі я вкурсі як це робиться, але то не то пальто, не зручно...я ж там чітко написав як у форджі це реалізовано...то б було супер...а так то це одна мурдація...

Фордж також вміє розтягувати доріжку за пару секунд?
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 4199

2020-09-27 19:16  
Electroz написано:
доріжку за пару секунд?

можна сказати що це не суттєво(для мене то точно) але фордж на виході не зрізає спектр, а вегас ріже.
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-09-27 19:42  
kryk-v.ya.
тоді просто пропустіть пункт 2у цій інструкції
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:

https://rutracker.net/forum/viewtopic.php?t=2660561
Устранение рассинхронизации->Произвольная синхронизация (прогрессирующая рассинхронизация)->Vegas (by Mikky72)

фордж зрізає просто потім його знову добудовує
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4230

2020-09-27 19:49  
kryk-v.ya.
Для розтягування зі збереженням тону радять TimeFactory користуватися, ніби краще працює за альтернативи. Але що воно таке - я не бачив. Та й взагалі вважаю домальовування тону в цьому випадку зайвим спотворенням аудіо.
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 4199

2020-09-27 20:07  
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
фордж зрізає просто потім його знову добудовує

жартуєте?
Neytreenor написано:
Але що воно таке - я не бачив.

я цим теж не користувався...
та і ми трохи відходимо в степ...
я на початку запитав чи новіший вегас щось змінив суттєвого, та вийшло що змінив основне-інтерфейс...дуже суттєва а головне просто необхідна новація Happy
але раз вже зайшла мова то напишу...
часто ми в своїх релізах зустрічаємо випадки коли доводиться додавати доріжки з двдріпів, а вони як правило у 25фпс, от я і питав чи реалізовано на вхід ас3 у новішій версії, та виходить шо ні, а у Аудишині все це є...але аудишин для мене страшно невдобний і для мого "заліза" не підходить...
було б не погано мати таку прогу яка б приймала ас3, потім можна її перетягнути у потрібний фпс, і там же її відсинхронити і наново закодувати у ас3 ...
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-09-27 20:16  
kryk-v.ya. написано:
жартуєте

Не
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2020-10-02 12:09  
Хто знаю чи opus (ogg) поступається і якщо так то на скільки гірший?
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4230

2020-10-02 12:46  
leicheman написано:
Хто знаю чи opus (ogg) поступається і якщо так то на скільки гірший?

Мабуть, в першу чергу підтримкою різними плеєрами.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2020-10-02 13:00  
Neytreenor написано:
Мабуть, в першу чергу підтримкою різними плеєрами

Мене більше цікавить сам процес стискання і якості, а підтримка залізними плеєрами вже у останню чергу (пк все одно відтворить)
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2020-10-27 21:31  
чому я не можу поправити шаблон на ас3 5.1?
знімок
ситуація така: є окремі 6 каналів у wav з редагованим центром і треба це все зібрати в ас3 5.1.

здається, колись був потрібний платний плагін для ас3 5.1, а в 13 вегасі так само?

і, чи має значення в якій послідовності збираються ті доріжки, але за умови що лівий лишається лівим, тобто чи стоїть він першим чи останнім?
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-10-27 21:37  
starlost написано:
ому я не можу поправити шаблон на ас3 5.1?

бо треба активувать ас3 ПРО плугін
starlost написано:
і, чи має значення в якій послідовності збираються ті доріжки, але за умови що лівий лишається лівим, тобто чи стоїть він першим чи останнім?

нема різниці

Додано через 3 хвилини 4 секунди:

відкрити блокнот і написати там таке
Цитата:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Sony Media Software\AC-3 Encoder\1.0\License]
"CurrentKey"="вставити ключ згенерований креком"
"keyRegFile"="вставити ключ згенерований креком"


зберегти з розшеренням .reg

Додано через 31 секунду:

якщо у вас віндус 7
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2020-10-27 21:39  
-_-B_Е_N_D_E_R-_-
ага, та я вже горнув сторінку, що аналогічне обговорення)

до речі, вийшло активувати його? самі прописували ключі в реєстрі?

Додано через 27 секунд:

-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
якщо у вас віндус 7

10
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4230

2020-10-27 21:47  
starlost
Зверни увагу, що згенерований ключ має мати вигляд "H3-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX", в генераторі ключів треба вибирати не Vegas, а щось типу AC-3 Encoder, вже не пам'ятаю точно що. Якщо ключ починається не на H3, то він не підійде.
-_-B_Е_N_D_E_R-_- 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.03.20
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 735

2020-10-27 21:55  
starlost написано:
до речі, вийшло активувати його? самі прописували ключі в реєстрі?

у мене був 18 вегас там не активувався
starlost написано:
10

спробуйте, як не активується закачай уже активований 17 вегас https://repack.me/software/repacks/multimedia/396-magix-vegas-pro-17.html
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2020-10-27 22:03  
Neytreenor написано:
Зверни увагу, що згенерований ключ має мати вигляд "H3-XXXXXX-XXXXXX-XXXXXX", в генераторі ключів треба вибирати не Vegas, а щось типу AC-3 Encoder, вже не пам'ятаю точно що. Якщо ключ починається не на H3, то він не підійде.

все так і зробив, в реєстр прописував вручну, перезавантажив і нічого, віз і досі там(
-_-B_Е_N_D_E_R-_- написано:
спробуйте, як не активується закачай уже активований 17 вегас

матиму на увазі, дякую
feron9 
Забанено
Забанено


З нами з: 07.11.17
Востаннє: 21.01.21
Повідомлень: 54

2020-10-27 22:06  
starlost
Є прога Minnetonka Audio SurCode for Dolby Digital, в неї закидуєш 6 моно файлів і отримуєш файл. Специ рекомендують.
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2660561
Цитата:

Конвертація з формату WAV
- Dolby
- Minnetonka Audio SurCode for Dolby Digital
sergiyko.5 
Забанено
Забанено


З нами з: 25.02.16
Востаннє: 29.10.20
Повідомлень: 3624

2020-10-29 16:13  
feron9 написано:
Minnetonka Audio SurCode for Dolby Digital

Нормальна програма, правда кодує довго, звук до фільму хвилин 10. Але не довше Sound Forge.
tilda4334 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 15.08.14
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 1942

2020-11-02 21:16  
Підкажіть будь ласка з яким звуком краще зводити?
ось спек

і ось тут самі записи - https://fex.net/uk/s/vey3efn
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 23194

2020-11-20 19:56  
Neytreenor написано:

Пункт #0: Необхідні програми
Пункт #1: Підготовка до синхронізації
Пункт #2: Інструментарій Vegas
Пункт #3: Власне синхронізація
Пункт #4: Рендеринґ та перевірка результату

найнеобхідніший пункт (і найважливіший) - це запам'ятати комбінацію клавіш ctrl+s і якомога частіше ними користуватись) Wide grin
воно то ніби є автозберігання, але якось дивно працює.. вчора складний проєкт "злетів" Sad (2).. майже повністю
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 23194

2020-11-23 15:04  
товариство, потрібна ваша допомога
хто має 5.1 акустику (ну, і не бачив ще фільму Love Happens (2009) Wide grin ) чи міг би протестувати доріжку?
зробив 5.1 з нашої 2.0 (це мій перший проєкт, тому прошу сильно не копати), надішлю через фекс
не хочеться відразу викладати, може щось поправити треба, хоча на 2.0 слухається нормально і звісно набагато краще від наявної доріжки
Толоківчанини 
VIP


З нами з: 12.01.21
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 1263

2021-02-08 14:52  
Синхронізація 5.1 у Вегасє
Інструкція
Програмки:
BatchEncoder
UsEac3to130
Це основне те чим звук перегеняти у w64 і змінювати FPS.
Також треба Vegas PRO ОБОВЯЗКОВО З АКТИВОВАНИМ ПЛУГІНОМ PRO, Speak та інший софт яким муксувати і тд, решту не перераховуватиму все як для 2.0 звуку.

*Ще таке - ці програми не люблять кирилиці, тому всі шляхи до файлів і програм мають бути виключно на інгліші

Після того як закачали звук, фільм та решту чого треба було, можна приступати до роботи.
#1: Розпакування у w64, розпаковувати саме у W64 так як зазвичай розмір ропакованої шести канальної доріжки в середньому 5гб, то звичайний wav тут не заканає там обмеження на розмір файло до 4 гб. Воно звісно розпакує у wav, але частину звук обріже.

І так, зазвичай 5.1 звук у нас у форматі або також буває і і wav але для них такаж інструкція як для , різниця тільки для або .

[/b]Для того щоб розпакувати звук у w64 потрібно скористатися BatchEncoder , для цього відкриваємо програму і перетягуємо туди звук який потрібно перекодувати у w64. У випадному списку під назвою Format вибираємо Decode to WAV -faad (Див. скрін).

Але це не все, для того щоб звук розпакувася у w64 потрібно зайти Options у списку вибрати Configure format (Див. скрін).
І у полі Output extension замість wav написати w64 і натиснути OK.

Потім вибираймо місце куди зберегти Output path і натискує на кнопку Convert, і чекаємо поки у полі Status не зявиться напис Done.
З усе, дальше інструкція така ж як для , w64, , wav.
*бувають випадки що програма видає помилку, у більшості випадків це звязано з тим що файл криво закачаний з цих срімінґових сервісів, потрібно закачати заново.

#2: Зміна FPS для цього використаймо програму eac3to після запуску програми тиснемо на кнопочку Input File і вибираємо файл якому треба змінити fps
У деяких файлах , eac3to покаже метадані з параметрами кодування (див. скрін нижче) їх варто запамятати згодяться коли будемо знову звук у кодовувати.
До прикладу: , 5.1 channels, 1:28:34, 448kbps, 48kHz, dialnorm: -24dB

Найчастіше приходиться переганяти звук з 25.000 fps у 23.976 або у 24.000

Перекодувати звук з 25.000 fps у 23.976 для цього у полі Track input and Output format у "другій комірці" Happy потрібно вибрати формат у яким ми зберігатимемо файл, у даному випадку це w64 і натисну на кнопочку Add яка знаходиться по сусідству з цим параметром.

У сусідній комірці під назвою Frequent parameter вибираймо -slowdown і натисну на кнопочку Add (скрін нижче).

У комірці More paramrters вибираємо -no2ndpass і знову натискуємо на кнопочку Add (скрін нижче).

В підсумку має вийти рядок з такими значеннями %_.w64 -slowdown -no2ndpass, після цього тиснемо RUN CL.

Має відкритися страшнюче чорне вікно з циферками потрібно зачекати поки не пролунає противний квік чи писк щось з того, не прогадаєш Happy

Тут варіанти перекодування звук

Перекодування звуку 25.000 fps у 24.000 для цього вибираємо ті ж самі параметри що і при перекодуванні 25.000 fps у 23.976 за виключенням -slowdown його потрібно замінити на -changeTo24.000 -25.000 ВАЖЛИВО ЩОБ УСІ ПАРАМЕТРИ ЗБЕРІГЛИ СВОЮ ПОСЛІДОВНІСТЬ

Перекодування звуку 24.000у 23.976 для цього вибираємо ті ж самі параметри за виключенням -slowdown його потрібно замінити на -changeTo23.976 -24.000ВАЖЛИВО ЩОБ УСІ ПАРАМЕТРИ ЗБЕРІГЛИ СВОЮ ПОСЛІДОВНІСТЬ

Ще таке важливе, оригінал 5.1 нам також потрібен для цього обираймо ті ж самі параметри що і у попередніх випадках тільки не вказувати параметри зміни fps має вийти таке значення %_.w64 -no2ndpass
На цім зі зміною фпс усе.

#3: Синхронізаці 5.1 у VEGAS PRO для цього треба його трохи налаштувати Neutral . Маю вегас 17 на інгліші, якщо маєте старіший вегас або українізований, то пункти можуть відрізнятися.
1. Тикаємо мишкою по File у списку вибираємо Properties... клікаєме по ньому.

У вікні що відкриється переходимо у розділ Audio і/та наклікуємо параметри як на скріни нижче, зберігаємо їх.


З налаштуваннями усе, тепер закидуємо наші файли які ми розпакуваои у w64 у\в vegas, спочатку оригінал, а потім укр звук, але це не принципово, має вийти як на скріні

Наступним кроком треба розкласти правильно канали, eac3to такий негідник, що задні правий та лівий канал домішує до решти, гляди скрін.

На кожній доріжці є такий квадратик у кутах якого розміщені динаміки\колонки там де вони повністю білі, то це означає що канал активний, а там де такі пусті, то не активні, винятком є канал LFE який вмикається натискуванні по нім ПКМ і обранням параметра Only LFE
Трохи про вегас і як він канали розставляє:
у даному випадку вони згруповані передній правий і передній лівий якщо глянути на скрін вище, то можна побачити що там передній правий і лівий канал активні, так має бути. Центральний канал і LFE ідуть окремими доріжками з ними також все добре канали правильно розкладені.
А от тепер задній правий та лівий канали тут як можна побачити усі "динаміки" активні чого б не мало бути, це треба виправляти - для цього ЛКМ клікаємо по передніх каналах роблячи їх порожніми типу виключаємо Happy мають залишитися активні тільки задні канали. З каналми все ще треба помаранчеву крапку яка в центрі цього квадратика опустити до низу, для цього наводимо на відповідний квадратик курсор і крутимо колеском миші або уверх а вниз (точно не скажу бо маю ноут тут на течпеді треба пальцями у верх провести) в підсумку має вийти так як на картинці нижче.


Після зроблених маніпуляцій для зручної синхронізації раджу мінімізувати усі доріжки окрім центральних каналів оригінальної та української доріжки, а центральні канали розширити\збільшити маштаб (не знаю як це зветься див. скрін має вийти так).


З налаштуваннями усе тепер сама синхронізація
вона тут нічим не відрізняється від звичайної стерео доріжки за винятком того, що при залатуванні укр доріжки треба вибрати параметер Selection Edit Tool і виділити усі канали оригінальної дріжки того шматка якими лататимемо, якщо не виділити то воно перетягне тільки один канал (Диви скріни).
Для активації Selection Edit Tool треба тикнути на курсор з квадратиком.

Після чого виділи шматок яким латитимеш.

Клікаємо по нім ЛКМ і утримуємо, і перетягаємо на укр доріжку.

усе, ПІСЛЯ ЦЬОГО ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕГЛЯДАЄМО УСІ КАНАЛИ ЧИ РАПТОМ НІЧОГО ТАМ НЕ ПОМІНЯЛОСЯ МІСЦЯ , БО ВСЯКЕ буває.
Якщо все норм усі канали на місці, що у оригіналі що в укр доріжці і все що треба залатали тоді пожна приступати до кодування

#4: Кодування звуку 5.1 у VEGAS PRO
Перед кодування уже готовий проєкт раджу зберегти після збереження усі канали оригінальної доріжки та всяке зайве треба повидаляти, залишивши тільки українську доріжку над якою ви працювали (Скрін див).

Ще раз звіряємо усі канали та прослуховуємо місця які латали, якщо норм то кодуємо, переходимо у File -> Render As -> Dolby Digital Pro -> 5.1 Surround DVD


Ще є таке питання, риторичне звісно, з якими параметрами кодувати?...
Це можна зрозуміти з першоджерела українського звук, требу глянути на спектр у програмі Speak.
Якщо звук має 20кгц тоді тут кодувати треба з бітрейтом 448 кб\с такий звук буває із записіві ВОЛЯ+ або блюрей\двд, або нетфлікс, ну або десь студійка надибаласяRolleyes (4)
Якщо 18 кгц ,то тут треба кодувати з бітрейтом 384 кб\с такий звук є з айтюнсу або ще є канал воля+ сіне кідс ХД
Ну а якщо це іві або світтб, то тут уже нічого не поробиш, звук там лайно що кодуй що не кодуй, його можна закодувати з бітрейтом 384кб\с

Після вирішення питання з якими параметрами кодувати тикаємо Custom settings вибираємо бітрейт який нам треба також якщо початковий файл містив метадані то можемо вибрати Dialog normalization. Якщо такого нема тоді залишаємо цей параметр у стандартному заначенні.
Тиснемо ОК і Render очікуємо поки кодується.
На цім усе, казочці кінець, а хто слухав - молодець Happy
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 03.04.11
Востаннє: 19.04.24
Повідомлень: 4230

2021-02-09 00:37  
Толоківчанини написано:
не треба додавати, це ж люди засміють....

Як знаєш Happy.
Толоківчанини 
VIP


З нами з: 12.01.21
Востаннє: 18.04.24
Повідомлень: 1263

2021-02-10 19:55  
Neytreenor написано:
Як знаєш .

Осьо, трохи виправив помилок
Інструкція
Код:
[b]Програми які нам стануть у нагоді:[/b]
[url=https://www.videohelp.com/software/BatchEncoder]BatchEncoder[/url]
[url=https://www.videohelp.com/software/eac3to]UsEac3to130[/url]
Це основне те чим звук перегеняти у [b]w64[/b] і змінювати FPS.
Також треба [b]Vegas PRO ОБОВЯЗКОВО З АКТИВОВАНИМ ПЛУГІНОМ PRO[/b], [b]Speak[/b] та інший софт яким муксувати і тд, решту не перераховуватиму все як для 2.0 звуку.

[b]*[color=Red][i]Ще таке - ці програми не люблять кирилиці, тому всі шляхи до файлів і програм мають бути виключно на інгліші[/i][/color][/b]

Після того як закачали звук, фільм та решту чого треба було, можна приступати до роботи.
[b]#1: Розпакування[/b] у [b]w64[/b], розпаковувати саме у [b]W64[/b] так як зазвичай розмір ропакованої шести канальної доріжки в середньому 5гб, то звичайний [b]wav [/b] тут не заканає там обмеження на розмір файло до 4 гб. Воно звісно розпакує у wav, але частину звук обріже.

І так, зазвичай 5.1 звук у нас у форматі [b][/b] або [b][/b] також буває і [b][/b] і [b]wav[/b] але для них такаж інструкція як для [b][/b], різниця тільки для [b][/b] або [b][/b].

[/b]Для  того щоб розпакувати звук [b] [/b]у [b]w64[/b] потрібно скористатися [b]BatchEncoder[/b] , для цього відкриваємо програму і перетягуємо туди звук [b][/b] який потрібно перекодувати у [b]w64[/b]. У випадному списку під назвою [b]Format[/b] вибираємо [b]Decode to WAV -faad[/b] (Див. скрін).
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHR][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image6758f895ff79296b.md.png[/img][/url]
Але це не все, для того щоб звук розпакувася у [b]w64[/b] потрібно зайти [b]Options[/b] у списку вибрати [b]Configure format[/b] (Див. скрін).[url=https://img.hurtom.com/image/CRHZ][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image02f6ae7a737c0189.md.png[/img][/url]
І у полі [b]Output extension[/b] замість [b]wav[/b] написати [b]w64[/b] і натиснути [b]OK[/b].
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHc][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/imageff61a5a11eaec5fc.md.png[/img][/url]
Потім вибираймо місце куди зберегти [b]Output path[/b] і натискує на кнопку [b]Convert[/b], і чекаємо поки у полі [b]Status[/b] не зявиться напис [b]Done[/b].
З усе, дальше інструкція така ж як для , w64, , wav.
[i][color=Red]*бувають випадки що програма видає помилку, у більшості випадків це звязано з тим що файл криво закачаний з цих срімінґових сервісів, потрібно закачати заново.[/color][/i]

[b]#2: Зміна FPS[/b] для цього використаймо програму [b]eac3to[/b] після запуску програми тиснемо на кнопочку [b]Input File[/b] і вибираємо файл якому треба змінити [b]fps[/b]
У деяких файлах , eac3to покаже метадані з параметрами кодування (див. скрін нижче) їх варто запамятати згодяться коли будемо знову звук у [b][/b] кодовувати.
[color=Red]До прикладу:[/color] [i], 5.1 channels, 1:28:34, 448kbps, 48kHz, dialnorm: -24dB[/i]
[url=https://img.hurtom.com/image/CRH1][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image95f29b92637c700e.md.png[/img][/url]
Найчастіше приходиться переганяти звук з [b]25.000 fps[/b] у [b]23.976[/b] або у [b]24.000[/b]

Перекодувати звук з [b]25.000 fps[/b] у [b]23.976[/b] для цього у полі [b]Track input and Output format[/b] у "другій комірці" :)  потрібно вибрати формат у яким ми зберігатимемо файл, у даному випадку це [b]w64[/b] і натисну на кнопочку [b]Add[/b] яка знаходиться по сусідству з цим параметром.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHG][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image7bfe9fc6897f906b.md.png[/img][/url]
У сусідній комірці під назвою[b] Frequent parameter[/b] вибираймо [b]-slowdown[/b]  і натисну на кнопочку [b]Add[/b] (скрін нижче).
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHn][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image41d8f2257a0122a1.md.png[/img][/url]
У комірці [b]More paramrters[/b] вибираємо [b]-no2ndpass[/b] і знову натискуємо на кнопочку [b]Add[/b]  (скрін нижче).
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHr][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image1ef3639ec2f131f3.md.png[/img][/url]
В підсумку має вийти рядок з такими значеннями[b] %_.w64 -slowdown -no2ndpass[/b], після цього тиснемо [b]RUN CL[/b].
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHu][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image7e2d307887c2404e.png[/img][/url]
Має відкритися страшнюче чорне вікно з циферками потрібно зачекати поки не пролунає противний квік чи писк щось з того, не прогадаєш  :)

[color=Red]Тут варіанти перекодування звук[/color][hr]
Перекодування звуку [b]25.000 fps[/b] у [b]24.000[/b] для цього вибираємо ті ж самі параметри що і при перекодуванні 25.000 fps у 23.976 [color=Red]за виключенням[/color] [b]-slowdown[/b] його потрібно [color=Red]замінити[/color] на [b]-changeTo24.000 -25.000[/b] [color=Red]ВАЖЛИВО ЩОБ УСІ ПАРАМЕТРИ ЗБЕРІГЛИ СВОЮ ПОСЛІДОВНІСТЬ[/color]

Перекодування звуку [b]24.000[/b]у [b]23.976[/b] для цього вибираємо ті ж самі параметри [color=Red]за виключенням[/color] [b]-slowdown[/b] його потрібно [color=Red]замінити[/color] на [b]-changeTo23.976 -24.000[/b][color=Red]ВАЖЛИВО ЩОБ УСІ ПАРАМЕТРИ ЗБЕРІГЛИ СВОЮ ПОСЛІДОВНІСТЬ[/color]

Ще таке важливе, оригінал 5.1 нам також потрібен для цього обираймо ті ж самі параметри що і у попередніх випадках тільки не вказувати параметри зміни fps має вийти таке значення [b]%_.w64 -no2ndpass[/b]
На цім зі зміною фпс усе.

[b]#3: Синхронізаці 5.1 у VEGAS PRO[/b] для цього треба його трохи налаштувати :| . Маю вегас 17 на інгліші, якщо маєте старіший вегас або українізований, то пункти можуть відрізнятися.
1. Тикаємо мишкою по [b]File[/b] у списку вибираємо [b]Properties...[/b] клікаєме по ньому.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHP][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/imageaf03609e9b429a7c.md.png[/img][/url]
У вікні що відкриється переходимо у розділ [b]Audio[/b] і/та наклікуємо параметри як на скріни нижче, зберігаємо їх.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHi][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image2b26f8f613057e84.md.png[/img][/url]

З налаштуваннями усе, тепер закидуємо наші файли які ми розпакуваои у w64 у\в vegas, спочатку оригінал, а потім укр звук, але це не принципово, має вийти як на скріні
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHo][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/imagec6db7b80f17aac87.md.png[/img][/url]
Наступним кроком треба розкласти правильно канали, eac3to такий негідник, що задні правий та лівий канал домішує до решти, гляди скрін.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRHt][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image9b8c2b1c856f4dbc.png[/img][/url]
На кожній доріжці є такий квадратик у кутах якого розміщені динаміки\колонки там де вони повністю білі, то це означає що канал активний, а там де такі пусті, то не активні, винятком є канал [b]LFE[/b] який вмикається натискуванні по нім [b]ПКМ[/b] і обранням параметра [b]Only LFE[/b]
Трохи про вегас і як він канали розставляє:
у даному випадку вони згруповані передній правий і передній лівий якщо глянути на скрін вище, то можна побачити що там передній правий і лівий канал активні, так має бути. Центральний канал і LFE ідуть окремими доріжками з ними також все добре канали правильно розкладені.
А от тепер задній правий та лівий канали тут як можна побачити усі "динаміки" активні чого б не мало бути, це треба виправляти - для цього ЛКМ клікаємо по передніх каналах роблячи їх порожніми типу виключаємо :) мають залишитися активні тільки задні канали. З каналми все ще треба помаранчеву крапку яка в центрі цього квадратика опустити до низу, для цього наводимо на відповідний квадратик курсор і крутимо колеском миші або уверх а вниз (точно не скажу бо маю ноут тут на течпеді треба пальцями у верх провести) в підсумку має вийти так як на картинці нижче.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRM7][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image223516052cd607d6.png[/img][/url]

Після зроблених маніпуляцій для зручної синхронізації раджу мінімізувати усі доріжки окрім центральних каналів оригінальної та української доріжки, а центральні канали розширити\збільшити маштаб (не знаю як це зветься див. скрін має вийти так).
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMC][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image235b75dd80cd6156.md.png[/img][/url]
[b]
З налаштуваннями усе тепер сама синхронізація[/b] вона тут нічим не відрізняється від звичайної стерео доріжки за винятком того, що при залатуванні укр доріжки треба вибрати параметер [b]Selection Edit Tool[/b] і виділити усі канали оригінальної дріжки того шматка якими лататимемо, якщо не виділити то воно перетягне тільки один канал (Диви скріни).
Для активації [b]Selection Edit Tool[/b] треба тикнути на курсор з квадратиком.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMM][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/imagec1ce3d9fa4cfe771.md.png[/img][/url]
Після чого виділи шматок яким латитимеш.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMh][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image46ceddc76a839c2e.md.png[/img][/url]
Клікаємо по нім ЛКМ і утримуємо, і перетягаємо на укр доріжку.
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMJ][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/imagea71d765e77f343ca.md.png[/img][/url]
усе, [b][color=Red]ПІСЛЯ ЦЬОГО ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕГЛЯДАЄМО УСІ КАНАЛИ ЧИ РАПТОМ НІЧОГО ТАМ НЕ ПОМІНЯЛОСЯ МІСЦЯ[/color][/b] , БО ВСЯКЕ буває.
Якщо все норм усі канали на місці, що у оригіналі що в укр доріжці і все що треба залатали тоді пожна приступати до кодування

[b]#4: Кодування звуку 5.1 у VEGAS PRO[/b]
Перед кодування уже готовий проєкт раджу зберегти після збереження усі канали оригінальної доріжки та всяке зайве треба повидаляти, залишивши тільки українську доріжку над якою ви працювали (Скрін див).
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMU][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image5b713e2c65d1a5c9.md.png[/img][/url]
Ще раз звіряємо усі канали та прослуховуємо місця які латали, якщо норм то кодуємо, переходимо у [b]File -> Render As -> Dolby Digital Pro -> 5.1 Surround DVD[/b]
[url=https://img.hurtom.com/image/CRMW][img]https://img.hurtom.com/i/2021/02/image8e23e9188aa00ccb.md.png[/img][/url]

[color=Red]Ще є таке питання, риторичне звісно, з якими параметрами кодувати?...[/color]
Це можна зрозуміти з першоджерела українського звук, требу глянути на спектр у програмі Speak.
Якщо звук має [b]20кгц [/b]тоді тут кодувати треба з бітрейтом [b]448 кб\с[/b] такий звук буває із записіві ВОЛЯ+ або блюрей\двд, або нетфлікс, ну або десь студійка надибалася:roll4:
Якщо [b]18 кгц[/b] ,то тут треба кодувати з бітрейтом [b]384 кб\с[/b] такий звук є з айтюнсу або ще є канал воля+ сіне кідс ХД
Ну а якщо це іві або світтб, то тут уже нічого не поробиш, звук там лайно що кодуй що не кодуй, його можна закодувати з бітрейтом 384кб\с

Після вирішення питання з якими параметрами кодувати тикаємо [b]Custom settings[/b] вибираємо бітрейт який нам треба також якщо початковий файл містив метадані то можемо вибрати [b]Dialog normalization[/b]. Якщо такого нема тоді залишаємо цей параметр у стандартному заначенні.
Тиснемо [b]ОК[/b] і [b]Render[/b]  очікуємо поки кодується.
На цім усе, казочці кінець, а хто слухав - молодець :)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  наступна