Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна
Автор Повідомлення
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2018-01-09 23:26  
virtus8hur написано:
Звідки Ви знаєте що я був модератором ? Адже я був ним ще до того, як Ви з'явились на толоці

Віртусе, то Ваш кацапський друг піцька.
LaserRun 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.12.17
Востаннє: 06.04.18
Повідомлень: 237

2018-01-10 00:37  
Давно ще була тема чайний гриб розводити...
Зараз можна мабуть якихось шиншил, часто вони того? Плодяться коротше
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-10 01:10  
LaserRun написано:
чайний гриб розводити...

На цьому можна заробляти ?
LaserRun 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.12.17
Востаннє: 06.04.18
Повідомлень: 237

2018-01-10 01:12  
virtus8hur

на початку нульових таким займались, не знаю чи прибутково воно було
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2018-01-10 01:17  
LaserRun написано:
Щодо роботи... я вважаю себе людиною що випередила час десь на 20-30 років.


LaserRun написано:
Давно ще була тема чайний гриб розводити...
Зараз можна мабуть якихось шиншил, часто вони того?


ахахахахахахахах))))) то он воно яке сумне майбутнє нас чекає за 30 років...
LaserRun 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.12.17
Востаннє: 06.04.18
Повідомлень: 237

2018-01-10 01:44  
ню-ню...
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2018-01-10 01:52  
LaserRun написано:
ню-ню...

Удачі!
POMEO 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 01.07.08
Востаннє: 15.04.24
Повідомлень: 1269

2018-01-10 02:18  
Сьогодні випадково взнав ціни на метеорити, на ОЛХ їх достатньо... Мені цікаво, їх хтось дійсно купує?
LaserRun 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.12.17
Востаннє: 06.04.18
Повідомлень: 237

2018-01-10 02:21  
Вони схожі на артефакти зі сталкерів))
ПатріотUA 
Забанено
Забанено


З нами з: 05.09.17
Востаннє: 17.01.18
Повідомлень: 85

2018-01-10 02:33  
virtus8hur написано:
Адже я був ним ще до того, як Ви з'явились на толоці

на толоці я "з'явився" раніше ніж ти став модератором

kryk-v.ya. написано:
о чому закинули?

бо я і не починав. то був експеримент

POMEO написано:
основна теза

справді, унікальний контент, то головна умова. І не просто унікальний, а той що викликає інтерес у відвідувачів сайту
у багатьох з цим виникають труднощі. Але хто шукає, той знаходить
Для початку можна брати файли з scribd`а, twirpx`а та інших подібних ресурсів
POMEO 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 01.07.08
Востаннє: 15.04.24
Повідомлень: 1269

2018-01-10 02:50  
ПатріотUA
я теж колись займався викладкою музики на файлообмінниках, але це був для мене не заробіток, а як хоббі, тому за пару років на ifolders набігло аж 1000 (приблизно) рублів, які я встиг переказати сюди на озвучення якесь Happy
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2018-01-10 07:25  
Tarasyk написано:

Давно ще була тема чайний гриб розводити...
Зараз можна мабуть якихось шиншил, часто вони того?

В мене теж одні знайомі хотіли розводити для Копенгагенського хутрового ринку.
А знаєте, на чому все різко завершилося?
Хто буде вбивати звірят і де взяти шкуродера.

Rolleyes (1)

Додано через 10 хвилин 30 секунд:

POMEO написано:
Сьогодні випадково взнав ціни на метеорити, на ОЛХ їх достатньо... Мені цікаво, їх хтось дійсно купує?

Ба звісно ж, що таке купують.

Від культистів до дурнів та науковців.
LaserRun 
Забанено
Забанено


З нами з: 04.12.17
Востаннє: 06.04.18
Повідомлень: 237

2018-01-10 08:14  
EvGaS написано:
вбивати звірят


Та ну нах, я не заради хутра це запропонував. Тай заради хутра їх треба тисячі.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-31 11:28  
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2018-01-31 12:02  
Напиши книжку про те як ти шукав легкі шляши заробити грошей і вирішив написати книжку про те як ти шукав легкі шляши заробити грошей!
ALFROMEDA 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 09.07.12
Востаннє: 16.04.24
Повідомлень: 460

2018-01-31 12:11  
Найлегше можна підняти капусту програмуванням.
Головне щоб була мотивація + самодисципліна, бо без неї краще зразу йти в стойло (супермаркет, тощо).
NeetScrool 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 10.01.13
Востаннє: 13.04.24
Повідомлень: 3205

2018-01-31 12:33  
Програмування / переклад / озвучення (якщо є хист до цього) / майнінг
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-31 13:36  
NeetScrool написано:
Програмування / переклад / озвучення (якщо є хист до цього) / майнінг

Програмувати я не вмію (хоча й вчився на програмування), а от решта ваших пропозицій для мене підходять - спробую...
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2018-01-31 19:13  
Сформулюйте 3-4 найбільших, натриваліших проблеми у вашому житті. А тепер сформулюйте по кілька варіантів діяльності присвячених для вирішення кожної проблеми. Тепер у вас 20-30 варіантів чим можна зайнятись вирішуючи ці проблеми. Обирайте який найбільше сподобався. Заодно і проблеми вирішите і грошей заробите допомагаючи людям у подібних ситуаціях, так як у вас буде досвід вирішення подібних проблем люди залюбки платитимуть за допомогу у вирішенні.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-31 20:22  
SaratRich написано:
формулюйте 3-4 найбільших, натриваліших проблеми у вашому житті.

Головна моя проблема вже сформульована в назві цієї теми. Шляхи вирішення я сам шукаю.
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2018-01-31 21:17  
virtus8hur
Тепер сформулюйте ваші сильні риси характеру і ваші навички. Оберіть ваші найсильніші навички, як правило ви їх проявляєте все життя. Тепер якщо у вас кілька сильних навичок спробуте їх скомбінувати.Наприклад: прекладач книг по програмуванню, якщо знаєте англійську та програмування. Доростете до видавництва!) Якщо вам таке подобається.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-31 21:23  
SaratRich написано:
прекладач книг по програмуванню, якщо знаєте англійську та програмування.

Я думаю, що необов'язково саме програмування перекладати. Зате мови (людські, не програмні) я люблю. Якщо переконаюсь в тому, що на цьому можна заробити - то зможу вивчити ще декілька мов.
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2018-01-31 21:51  
virtus8hur
Спробуйте знайти людей які досягли в цьому найбільших висот. Побачите які церспективи відкриває, що дає, скільки зусиль потрібно докласти. Якщо вам такий шлях сподобається - то може вважати що ви знайшли себе. До речі, ящо ви знаєте кілька мов, влаштутесь десь перекладачем, відкрийте школу із вивчення цих мов, напишіть книгу про дослілдження цих мов, як вони формвалися в чому особливості кожної із них. Головне Бажання!
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-01-31 22:05  
SaratRich написано:
ящо ви знаєте кілька мов

Поки що ні )
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2018-01-31 22:24  
SaratRich
таке враженя що ви "обсмоктались" тими відео з ютубу з "самовдосконалення" лише однією думкою.. і то виглядає по-дурному. на цій сторінці щодного натяку на якесь навчання а лише перерахунок вмінь сидіння, приклад:
сидить людина перед компом і бачить ту писанину від SaratRich і думає сидіти вмію читати наче теж переваги вмію дооовго сидіти та шей ліньки встати, - це вже успіх ?!

постійне навчання, перекваліфікація, досвід - о з таким можна розганятись.

а така дешва пропаганда невідомо чого, нагадує якийсь клас для розумово відсталих.
"-що ми вміієм?
-в'язати шнурки!
-молодці!"
УСПІХ!
SaratRich 6 років на толоці, припустимо 1 рік такої філософії, коли ми про вас почуєм як про генія, коли почнеться друк ваших книг бо
SaratRich написано:
Напиши книжку про те як ти шукав легкі шляши заробити грошей і вирішив написати книжку про те як ти шукав легкі шляши заробити грошей!

таке смітя я точно купувати не буде і не раджу
а від поважного філософа-генія, який випередив свій час - можна
SaratRich 
VIP


З нами з: 29.05.12
Востаннє: 24.08.23
Повідомлень: 385

2018-01-31 23:31  
starlost
Порадував ваш текст, в одному ключі. От ви вмієте виражжати свою думку словом і текстом Wink (2) Користуйтесь цим наздоров'я!
Дивіться ширше, природа вже нагородила нас певними вміннями, а те яка освіта, вибачте, до дупи, тільки якщо вона не розкриває природних вмінь. Бо всі люди які розкрили в собі вміння вже зробили наше життя набагато цікавішим і приємнішим чого і вам бажаю.
До речі про філософію https://toloka.to/t85114
starlost 
VIP


З нами з: 07.08.15
Востаннє: 22.03.22
Повідомлень: 1019

2018-02-01 00:33  
SaratRich написано:
Порадував ваш текст, в одному ключі. От ви вмієте виражжати свою думку словом і текстом Користуйтесь цим наздоров'я!

жорстоко: найпростіше - найлегше зрозуміти.
і це щоб навіть великі уми зрозуміли Wink (2)
SaratRich написано:
Дивіться ширше

пф.. ширше.. хто б казав. приклад:
starlost написано:
щодного натяку на якесь навчання

SaratRich написано:
а те яка освіта, вибачте, до дупи

а про освіту, тобто про диплом - не йшлося.
навчання - пізнання чогось нового, розширення горизонтів. потрібно постійно чогось навчатись, ніколи не зупинятись, постійно вперед.
SaratRich написано:
природа вже нагородила нас певними вміннями

пощастить якщо маєш вроджений талант/хист а як ні, тоді що? якщо ти чогось прагнеш це завжди тяжка праця. а життя на мінімумі це як квашений огірок у банці, ні туди ні сюди.
SaratRich написано:
Бо всі люди які розкрили в собі вміння вже зробили наше життя набагато цікавішим і приємнішим чого і вам бажаю.
і які це ще вміння? (чи може то просто реалістичний погляд на стан справ, а я просто не так це сприймаю, гм..) і де ці люди? я ж кажу, йдете прям летите вперед не зупиняючись створюючи шлях порятунку для сірої маси яка крокує в безодню (культ/вчення, послідовники, інституції, визнання світовим співтовариством ----- і вуаля, ви врятували людство)

і в мене питання, якщо ви такі розумні і дивитесь ширше і стоїте вище ніж я, тоді чому ви не бачите що стоїть нижче (відповідь не така, примітивна)? чи може ви пихатий і ніс дерете до неба через що не бачите що у вас під ногами?, обережно можна спіткнутись...
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2018-02-01 02:07  
virtus8hur написано:
Програмувати я не вмію (хоча й вчився на програмування)


Можна детальніше?

Ну... в цілому я можу припустити, що це щось на зразок мого випадку з предметом "бухоблік" (маю диплом з фінансів). Отже, це був третій курс, коли я вже працював і на пари в основному не з'являвся. На екзамен з бухобліку прийшов, сказав що в сім'ї потрібні дуже гроші і тому працюю, бухобліком займатися не збираюся і цей предмет мені не потрібен буде в житті. Одним словом, поставте трійку і я піду геть. Поставили.

Однак в даному випадку пропоную замислитись ось над чим. Я не вчився в інституті на програміста (див. попередній абзац), мав тільки основи - Pascal (котрий навіть не спробував освоїти), загальні комп'ютерні навички, Excel, Word. Відповідно базисних знань не маю. Навчився sql на безкоштовних онлайн курсах як перший крок. Відповідно фундаментальних знань не маю, і навіть не можу мати. А от ви можете їх мати, бо навіть граючи на задній лавці в карти всі 5 років, щось краєм вуха чули.

Як висновок, пропоную все ж пройти онлайн курси з тієї мови програмування, яка найближча до того що вчили/проходили в інституті. Зараз заробітки програмістів варті того.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 4168

2018-02-01 09:13  
marchelloUA написано:
щось краєм вуха чули.

У програмуванні недостатньо щось "чути", треба мати практики, щоб розібратися. Ще в школі я трохи займався програмуванням, але то було виключно алгоритмічне, вирішення якоїсь математичної задачки з допомогою програмування, на Pascal. В університеті я самостійно вивчив С - але це було фактично те саме, тільки оператори трішки по-іншому записуються.
Реальне програмування - це хоча б створення інтернет-магазинів, чи сайтів, чого я робити взагалі не вмію, навіть не знаю з якого боку до цього підійти. Саме навчання в універі - це взагалі повна лажа, програмування там не вчать. Якщо не вірите мені - запитайте будь-кого хто вчився. Деякі розумники серед викладачів чи деканів кажуть що "вища освіта - це самостійна робота". Мудро, але навіщо тоді університет існує. Самостійно вивчити його я не зміг. Але ні для кого не секрет, що програмування - це дуже складна і морочлива штука.
marchelloUA написано:
Навчився sql на безкоштовних онлайн курсах

Скільки тривали ваші курси ? А головне - це змогли Ви потім заробляти гроші завдяки своїм навичкам sql ? Просто сидіти вдома і рішати якісь задачки - це одне, а працювати програмістом - то зовсім інше, там вимоги інші. Кажуть, що бувають у програмуванні легкі вакансії, де тебе можуть взяти щоб потім навчити, але мені таке не попадалось.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2018-02-01 11:43  
virtus8hur
Я про те, що давали за 5 років досить теорії. На онлайн курсах теорія складає близько 40%, а тут - обана, я це вже проходив і просто треба згадати.

Цитата:
самостійно вивчив С

На чистому С знайомий програмує вдома мікропроцесори. Це порівняно трохи більша морока, ніж працювати віддалено програмістом баз даних (як я), бо треба ходити на пошту і висилати результати замовнику. Але порівняти роботу програмістом вдома з мікропроцесорами і ... якусь фігню типу клеїти конверти (чи інші вказані вище варіанти), бо ... ліньки (?) розібратися...

Цитата:
вища освіта - це самостійна робота

Так є, і дуже багато програмістів задаються питанням, нащо було витрачати ці 5 років, якщо потім все одно сам вчився. Відповідей декілька.
1. 18-річному балбєсу важко, навіть переважно неможливо самоорганізуватися, щоб пройти ті ж онлайн курси до кінця. В середовищі легше.
2. Такі заскорузлі організації як банки і їм подібні, навіть не розглядають резюме без диплому. Ну є винятки, коли особливо обдарованих студентів останніх курсів беруть на неповний день, але диплом очікують потім. Мій варіант пройти через чорний хід в айті був саме через банк.

Цитата:
Скільки тривали ваші курси ?

Я їх багато різних пройшов, а якщо зокрема sql, то мабуть менше місяця.

Цитата:
це змогли Ви потім заробляти гроші завдяки своїм навичкам sql ?

Так, це мій основний хліб. З цього живе моя сім'я з трьома дітьми, а також допомагаємо батькам.

Цитата:
бувають у програмуванні легкі вакансії, де тебе можуть взяти щоб потім навчити, але мені таке не попадалось

Бо треба шукати. Ключове слово - трейні (trainee). Купа їх.

Додано через 8 хвилин 13 секунд:

Цитата:
створення інтернет-магазинів, чи сайтів

Якраз це завдяки різним готовим CMS двіжкам стало ледь не мавп'ячою роботою.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна