Проект «Безконтакт»

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  наступна
Автор Повідомлення
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2017-06-24 15:51  
044
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 16:26  
omm написано:
І можливо хтось запропонує мені канал/сайт/блог/газету тощо, якому можна було б довіряти стосовно подій в Україні? Буду вдячний.

Уніан, Укрінформ, Голос України. Їм брехати не можна через те що вони є офіційними державними каналами, і в разі чого матеріали можуть бути використані в якихось міжнародних розборках. (як доказова база)

Коли приватні ЗМІ та блогери можуть брехати про що схочуть, підкладати несправжні докази, або без доказів взагалі чи поширювати чутки або ж ретранслювати переклад світових новин з москальських джерел (самим перекладати не найгарячіші матеріали марудно, інфа просто копіюється в сусідів).

Прохання не плутати офіційні канали інформування громадян з приватними. Це дві великі різниці, коли новина є там чи там. Бо інформація з державних джерел вважається визнаною й підтвердженою країною. Хоча й наразі бачимо й ситуації, коли державні джерела деяких країн-сусідів на північному сході йдуть ва-банк з усією державою й гонять відверту брехню й пропаганду, бо процес врублений на повну котушку, і оркестру з Титаніка все одно нікуди втекти, тож, «Махмуд, паджиґай!».

Коли й ці причини й наслідки не є зрозумілими людині, то нехай краще до церкви сходить, аніж продовжуватиме сприймати поливання брудом на замовлення. Бо цим і є крайня більшість «української журналістики» (її приватно-комерційного сектору, про причини чому не можна брехати державним джерелам — писав нагорі, ризики в них значно вищі, як і відповідальність за слова).

Додано через 6 хвилин 52 секунди:

omm написано:
народ, з чого ви взяли, що я модератор? Happy

Їх так мало й деякі так ховаються, що внесені до Червоної Книги Гуртому, і люди починають ввижати те, чого немає. Ну нічого. Не модератор, то можна зробити. Оно вже скільки пропозицій з визнанням зібралося. Happy
Nikko033 
VIP


З нами з: 31.12.12
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 668

2017-06-24 17:06  
omm написано:
ще один шанувальник ТСН і 5 каналу...

я вже десь років з п'ять не дивлюсь телевізор взагалі Wink (2) а щодо Шарія, то не варто вірити людині, яку обвинувачувала власна сестра в педофілії, яка зізнається в махінаціях (https://www.youtube.com/watch?v=3_fJ9N4Tm_Y з 7хвилини) і т.д. мене ще дуже цікавить чому замість освітлення проблем України він влазить в російські і об..сирає Навального???
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 17:29  
Gin_ger написано:
А ви напишіть про яку Україну мрієте?

заможну, процвітаючу, незалежну від усіляких росій,ЄСів,америк і тд
Gin_ger написано:
Напишіть про своє відношення до попєрєдніков

категорично негативне. Хоча не гірше, аніж до нинішньої влади
Gin_ger написано:
до Майдану

негативне (чекаю ярликів "москаль", "зрадник", "ворог України" і тд.. Якщо вам справді цікаво, можу аргументувати. Якщо хочете просто повісити ярлик - вперед!)
Gin_ger написано:
до Росії

до Росії - нормальне. До російської влади - категорично негативне
Gin_ger написано:
Кому на NewsOne довіряєте?

конкретно нікому. Просто подобається рівень подачі інформації і її аналізу. Там не вірять тупо кожному слову,сказаному представниками влади, і не кивають погоджувально, аби тільки лизнути зад. Завжди вимагають доказів, ставлять під сумнів. Загалом єдиний канал, на якому я бачу багатосторонній аналіз.. Хоча знову ж таки, частенько помічав необґрунтовані наїзди і прагнення зайвий раз розкритикувати владу (іноді навіть безпідставно), що теж недопустимо.
Gin_ger написано:
це створення майданчика для прикритої/не прикритої антиукраїнської пропаганди.

де ви такого понабирались всі? Хоча б одне слово антиукраїнської пропаганди в мене знайдіть
Gin_ger написано:
Не любити владу – не означає розвалювати Україну.

от і я про те. Я не люблю владу. Шарій не любить владу. То чого ж таких відразу в агентуру Кремля записують? Чи може майданівці дуже владу любили?
EvGaS написано:
Уніан, Укрінформ, Голос України. Їм брехати не можна через те що вони є офіційними державними каналами, і в разі чого матеріали можуть бути використані в якихось міжнародних розборках. (як доказова база)

якщо й не брешуть, то дивляться на ситуацію односторонньо. Багато чого замовчують. А для мене це - та сама брехня
EvGaS написано:
Прохання не плутати офіційні канали інформування громадян з приватними. Це дві великі різниці, коли новина є там чи там. Бо інформація з державних джерел вважається визнаною й підтвердженою країною.

Офіційні пишуть те, що угодно державі. Недавно Шарій через свого посередника підсунув 5 каналу фальшиві персональні дані про себе. 5 канал, не перевіривши анічогосінько, пустив це в ефір під видом сенсації. А коли Шарій розкрив карти, ведучий каналу був змушений визнати (в ефірі!) себе лохом і, за чутками (непідтвердженими), вся редакція отримала прочухана від порошенка, а міністр інформації пішов в відставку. Тож і в таких джерелах трапляється брехня, просто не на кожну брехню є ті,хто може її спростувати
EvGaS написано:
Коли й ці причини й наслідки не є зрозумілими людині, то нехай краще до церкви сходить, аніж продовжуватиме сприймати поливання брудом на замовлення. Бо цим і є крайня більшість «української журналістики» (її приватно-комерційного сектору, про причини чому не можна брехати державним джерелам — писав нагорі, ризики в них значно вищі, як і відповідальність за слова).

так, неофіційні журналісти можуть багато собі дозволити.. АЛЕ коли в тебе 1 млн підписників, які вірять тобі, то можливості для брехні теж різко падають.. Та й не зловив ж іще ніхто. Якби зловили - інша справа.. Державні ЗМІ чомусь ловлять, а "прокремлівського" Шарія ні разу не зловили на брехні.
EvGaS написано:
Їх так мало й деякі так ховаються, що внесені до Червоної Книги Гуртому, і люди починають ввижати те, чого немає. Ну нічого. Не модератор, то можна зробити. Оно вже скільки пропозицій з визнанням зібралося.

нічого собі. І чого тікають? Бояться відповідальності за діяльність на піратському сайті? Happy
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-06-24 17:38  
omm написано:
аргументи проти Шарія

ігроман, бандит. працює явно на росію і для росіян, якщо ви цього не бачите і вам нормально борсатися у одній калюжі з його аудиторію хворою, то ту вже нічого не поробиш.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 17:43  
Nikko033 написано:
то не варто вірити людині, яку обвинувачувала власна сестра в педофілії, яка зізнається в махінаціях (https://www.youtube.com/watch?v=3_fJ9N4Tm_Y з 7хвилини)

його конфлікти з сестрами, дружинами, коханками мене не цікавлять. І його минуле (ігроманія, фінансові махінації) мене теж не цікавить. Врешті-решт він цього не приховує і про все це сам розказував в інтерв'ю. А стосовно педофілії - він подав на сестру в суд за клевету, вона не з'явилась.
До речі, одне з його найрезонансніших розслідувань ще в часи роботи в Україні було про дитячий санаторій, який насправді був публічним домом для різних збочених шишок
Nikko033 написано:
мене ще дуже цікавить чому замість освітлення проблем України він влазить в російські і об..сирає Навального???

я раніше відповідав на аналогічне питання.. Шарій не лізе в рос.політику, але іноді вказує на брехню в російських медіа, в том числі в блозі Навального на ютуб.. І після однієї такої вказівку на брехню Навального, у самого Навального запитали, чи збираєтьсмя він відповідати Шарію. Навальний сказав, що Шарій - прокремлівський і постійно бреше.. А для політика так відповідь і такий наїзд неприпустимий. Отого Шарій і почав уважніше слідкувати за Навальним.. Причому кожен його ролик про Навального був у відповідь на чергове звинувачення Навальним Шарія
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 17:45  
omm написано:
вся редакція отримала прочухана від порошенка, а міністр інформації пішов в відставку.

ЛІЛ.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 17:49  
leicheman написано:
ігроман, бандит.

leicheman
про свою ігроманію він навіть в інтерв'ю Олександру Шевченко розказував в найдрібніших деталях.. Розказував, як не міг від цього позбутися, і як Бог і церква його витягнули.
Бандитизм - це ви маєте на увазі його захист дружини в Макдональдсі? Якби на мою дружину хтось наїхав, я б діяв аналогічним чином.
leicheman написано:
працює явно на росію і для росіян,

впритул не бачу. Бачу, що критикує російську владу і російські ЗМІ. А що працює на них, не бачу.. Просвітіть мене. Хоча б один доказ.. Не пусті слова, як все,що ви написали, а доказ.
leicheman написано:
і вам нормально борсатися у одній калюжі з його аудиторію хворою, то ту вже нічого не поробиш.

можна поцікавитись, звідки ви черпаєте інформацію? Теж хочу належати до здорової аудиторії
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 17:51  
omm написано:
Шарій не лізе в рос.політику, але іноді

ЛІЛ, який поворот, вже не лізе.

Додано через 47 секунд:

omm написано:
впритул не бачу. Бачу, що критикує російську владу і російські ЗМІ

ЛІЛ

Додано через 27 секунд:

omm написано:
що саме повеселило?

Повороти кормою на 180.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 17:58  
EvGaS
годі лілкати. Як діти
EvGaS написано:
Повороти кормою на 180.

а де я писав, що лізе? Писав, що критикує рос.канали і владу.. Це ж не тотожне. Критикувати за брехню і лізти в політику - різні речі

Додано через 4 хвилини 26 секунд:

EvGaS написано:

omm написано:
вся редакція отримала прочухана від порошенка, а міністр інформації пішов в відставку.

ЛІЛ.

отут що смішного?
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-06-24 18:08  
omm написано:
як не міг від цього позбутися, і як Бог і церква його витягнули.

колишніх наркоманів (ігроманів) не буває.
omm написано:
ви черпаєте інформацію?

дойча веля та бібісі
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 18:14  
omm, в мене виникло питання, з такою кількістю претензій до нього, скандалів, в тому числі й наближених людей, які його знають набагато краще за чужинців, він тобі складає враження людини, яка варта довіри?

Якщо відкинути усе й спробувати проаналізувати його психологічний портрет, за поведінкою, стилем розмови, тонами, рефлексами та несвідомими рухами, то мої висновки є доволі сумними. Згідно складеного портрету це є запальна особистість з низьким психологічним порогом до злочинів (аморальних дій). Можливо є приховані комплекси або ж психологічні відхилення від загальноприйнятої норми. На жаль, помиляюся я значно рідше, аніж мені б хотілося. А в нього занадто багато різних тривожних маячків. Навіть дещо шкода його стало, якщо відкинути обставини його діяльності, та якщо розглядати ознаки самої особистості.

Ще він не є тим типом, який може приховувати емоції, чи має акторські здібності. Це дуже маловірогідно. Принаймні, до здібностей політиків йому дуже далеко. Що теж зменшує вірогідність неправильних висновків.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 18:23  
leicheman написано:
колишніх наркоманів (ігроманів) не буває.

дурниця.. Багатьох особисто знаю, які в молодості бавились, а зараз навіть не подумають про це.
Та й якщо оступилась людина в молодості, то це все - ярлик на все життя?
Хотів би якісь аргументи стосовно його журналістської діяльності почути, а не перемивання брудної білизни.. Його колишні грішки не мають жодного значення
leicheman написано:
бібісі

теж прибріхують. Останнім часом принаймні
EvGaS написано:
в мене виникло питання, з такою кількістю претензій до нього, скандалів, в тому числі й наближених людей, які його знають набагато краще за чужинців, він тобі складає враження людини, яка варта довіри?

можливо, другом чи товаришем він би мені не став.. Характер в нього паскудний, і причини багатьох скандалів і непорозумінь можуть критись в цьому. Мене це не дуже цікавить. Як журналіст, він складає враження професіонала - для мене цього достатньо.
EvGaS написано:
Якщо відкинути усе й спробувати проаналізувати його психологічний портрет, за поведінкою, стилем розмови, тонами, рефлексами та несвідомими рухами, то мої висновки є доволі сумними. Згідно складеного портрету це є запальна особистість з низьким психологічним порогом до злочинів (аморальних дій). Можливо є приховані комплекси або ж психологічні відхилення від загальноприйнятої норми. На жаль, помиляюся я значно рідше, аніж мені б хотілося. А в нього занадто багато різних тривожних маячків. Навіть дещо шкода його стало, якщо відкинути обставини його діяльності, та якщо розглядати ознаки самої особистості.

це все лірика.. Як людина і особистість він мене не цікавить. У кожного свої таракани. Він мене цікавить як журналіст.
EvGaS написано:
Ще він не є тим типом, який може приховувати емоції, чи має акторські здібності. Це дуже маловірогідно. Принаймні, до здібностей політиків йому дуже далеко.

та це ж плюс.. Говорить те, що думає, і не грає на публіку - ідеально для політичного блогера..
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 18:31  
leicheman написано:
дойча веля та бібісі

Євроньювз ще можна для контрасту глянути. Інколи пороли дурню, але здебільшого конкретно коли йде мова про нас дають нейтральнішу й виваженішу інформацію, аніж українські та російські ЗМІ. Лишень не варто дивитись російського перекладу, бо там є відверта заангажованість та видалення чи підбір певних слів.

Додано через 5 хвилин 4 секунди:

omm написано:
та це ж плюс.. Говорить те, що думає, і не грає на публіку - ідеально для політичного блогера..

Ти переплутав, це мінус, бо емоційність не є мірилом правдивості. Брехати можна нарізно, і йшлася мова про брехню тіла та обличчя, які не є брехнею в класичному розумінні (актори можуть бути дуже чесними та моральними людьми, хоча й брешуть зовнішністю). Якщо це скласти зі схильністю до злочинів, то агресивна брехня має підвищену ймовірність через складання передумов.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-06-24 18:35  
EvGaS написано:
Євроньювз

Українську службу закрили.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 18:39  
omm написано:
Його колишні грішки не мають жодного значення

Дві відсидки Вітька теж не мали ніякого значення.
Певний багаж має вагу, і скидати його особистості інколи не надто легко. Крім того, багаж минулого ще й формує майбутню особистість.

Додано через 24 секунди:

leicheman написано:
Українську службу закрили.

Та знаю, відстій.

Додано через 1 хвилину 46 секунд:

omm написано:
Характер в нього паскудний, і причини багатьох скандалів і непорозумінь можуть критись в цьому. Мене це не дуже цікавить. Як журналіст

Він є паскудою. Ти сам це визнав. Професіоналізм же ж вимагає від людини інакших моральних якостей та портрету особистості.

Додано через 53 секунди:

omm написано:
це все лірика.. Як людина і особистість він мене не цікавить. У кожного свої таракани. Він мене цікавить як журналіст.

Вплив особистості має пряме віддзеркалення на професійну діяльність.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 19:02  
EvGaS написано:
Ти переплутав, це мінус, бо емоційність не є мірилом правдивості. Брехати можна нарізно, і йшлася мова про брехню тіла та обличчя, які не є брехнею в класичному розумінні (актори можуть бути дуже чесними та моральними людьми, хоча й брешуть зовнішністю). Якщо це скласти зі схильністю до злочинів, то агресивна брехня має підвищену ймовірність через складання передумов.

був би Шарій тележурналістом - подібні претензії мали б сенс.. А так він всього лише youtube-блогер, і в своєму блозі може говорити все,що заманеться, в тому числі висловлювати емоції, суб'єктивну оцінку тощо.. Тут потрібно оцінювати категоріями "є брехня чи немає", а не психологічною оцінкою його схильності до брехні.. Щоб це не виглядало, як з нашим МВС: доказів немає, але є всі підстави вважати,що замах на українських патріотів організували російські спецслужби Happy

Додано через 14 хвилин 12 секунд:

EvGaS написано:
Дві відсидки Вітька теж не мали ніякого значення.

для президента це має значення, бо конституція забороняє непогашену судимість.. В нього вона була погашена (в законному порядку чи ні - це вже інше питання), отже для професійної оцінки його діяльності це дійсно не мало ніякого значення і не повинно було мати.
EvGaS написано:
Крім того, багаж минулого ще й формує майбутню особистість.

вірю.. Та не про особистість мова.. Особистість Анатолій Шарій мене не цікавить. Мене цікавить журналіст Антолій Шарій.
EvGaS написано:
Він є паскудою. Ти сам це визнав.

не перекручуй. Паскудний характер і людина-паскуда - теж різні речі.
EvGaS написано:
Професіоналізм же ж вимагає від людини інакших моральних якостей та портрету особистості.

професіоналізм вимагає в першу чергу професійних якостей.. Моральні якості, звісно, бажані, але зовсім не обов'язкові
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 19:07  
omm написано:
Тут потрібно оцінювати категоріями "є брехня чи немає"

Очі мені кажуть, що брехня є.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 19:09  
EvGaS написано:
Вплив особистості має пряме віддзеркалення на професійну діяльність.

з того, що можна помітити, а отже що має значення для мене як глядача, можу відзначити тільки його різкість і грубість, однак особисто для мене це теж радше позитивний фактор

Додано через 51 секунду:

EvGaS написано:
Очі мені кажуть, що брехня є.

а мені інше кажуть. Все суб'єктивно
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 19:21  
А чи викрили її, чи викриють у майбутньому — тут вже схоже до прислів’я «не спійманий — не злодій».

Додано через 2 хвилини 9 секунд:

omm написано:
Особистість Анатолій Шарій мене не цікавить. Мене цікавить журналіст Антолій Шарій.

Це є єдиним комплексом однієї людини. Коли людина не є єдиним комплексом, то це вважається розладом під назвою шизофренія.

Додано через 3 хвилини 10 секунд:

omm написано:
не перекручуй. Паскудний характер і людина-паскуда - теж різні речі.

Паскудний характер веде до паскудних дій, що робить людину паскудною. Людина не здатна постійно переступати через власний характер, як й підсвідоме та несвідоме. Жити в масці ким ти не є може дуже небагато людей, і здебільшого професія, яка має людей з такими вміннями звецься шпигуном.

Додано через 1 хвилину 42 секунди:

omm написано:
професіоналізм вимагає в першу чергу професійних якостей.. Моральні якості, звісно, бажані, але зовсім не обов'язкові

Моральні якості забезпечують професіонала не бути продажною шльондрою.

Додано через 4 хвилини 24 секунди:

omm написано:
з того, що можна помітити, а отже що має значення для мене як глядача, можу відзначити тільки його різкість і грубість, однак особисто для мене це теж радше позитивний фактор

Це називається приязню до емоційних виявів та сплесків. В нас люди є більш схильними довіряти емоціям. Це регіональна особливість.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 19:26  
EvGaS написано:
А чи викрили її, чи викриють у майбутньому — тут вже схоже до прислів’я «не спійманий — не злодій».

навіть якщо він бреше, в мене особисто стосовно журналістів діє презумпція невинності. Викриють його брехню і він не визнає своєї помилки - першим від нього відпишусь..
EvGaS написано:
Це є єдиним комплексом однієї людини. Коли людина не є єдиним комплексом, то це вважається розладом під назвою шизофренія.

теорія теорією, але в реальності є досить багато людей з низькими моральними якостями, але високим професіоналізмом.
І, чесно кажучи, мене трохи дивує, коли ви оцінюєте діяльність журналіста з точки зору психології..
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 19:30  
omm написано:
а мені інше кажуть. Все суб'єктивно

Суб’єктивно це коли не сподобався і бісить. А якщо відкинути враження й спробувати розглянути один показник, інший, то це складається в об’єктивно.

Конкретно його мова тіла не вказує на принциповість чи якісь ідеали, які б мав мати професіонал. Ще усі згодні з його агресивністю, але у ознаках його поведінки немає впевненості, яку б мав мати професіонал. Він замінює це агресивністю, бо вони дуже ззовні схожі, та відрізнити їх майже неможливо. Що саме він намагається приховати під агресивністю мені невідомо, але зазвичай це є захисною психологічною реакцією для прикриття чогось, що особистість не бажає виявляти. Не в поганому сенсі, але є як є.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 19:36  
EvGaS написано:
Моральні якості забезпечують професіонала не бути продажною шльондрою.

це радше принципи, а не моральні якості - теж різні поняття. Якщо я не правий, поправте.. В цьому плані Шарій принциповий - мені так здається.. От стосовно стосунків з жінками, алкоголю,висловлювань тощо в нього дійсно можуть бути проблеми. Але хабар, гадаю, він не візьме.

EvGaS написано:
Це називається приязню до емоційних виявів та сплесків. В нас люди є більш схильними довіряти емоціям. Це регіональна особливість.

одне діло - орієнтуватись лишень на емоції, інше - орієнтуватись на інформацію, а емоційність,почуття гумору тощо сприймати як спосіб подачі інформації.

Додано через 5 хвилин 43 секунди:

EvGaS
EvGaS написано:

Суб’єктивно це коли не сподобався і бісить. А якщо відкинути враження й спробувати розглянути один показник, інший, то це складається в об’єктивно.

Конкретно його мова тіла не вказує на принциповість чи якісь ідеали, які б мав мати професіонал. Ще усі згодні з його агресивністю, але у ознаках його поведінки немає впевненості, яку б мав мати професіонал. Він замінює це агресивністю, бо вони дуже ззовні схожі, та відрізнити їх майже неможливо. Що саме він намагається приховати під агресивністю мені невідомо, але зазвичай це є захисною психологічною реакцією для прикриття чогось, що особистість не бажає виявляти. Не в поганому сенсі, але є як є.

гаразд. Я не настільки сильний в психології, щоб з вами сперечатись. Можливо, він і справді схильний до брехні.
Але ж ми не саджаємо людей, які мають схильність до злочину, до того як вони його скоять.
В сучасному інформаційному світі брехню журналіста викрити не так важко. І якщо журналіст полюбляє "прикрашати" інформацію, при цьому знімаючи по 3 ролики в день, то рано чи пізно його таки зловлять. Але ж за 3500 роликів ще так ніхто і не вказав, що отам і отам Шарій збрехав.. По державних ЗМІ при цьому проїхались неодноразово
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 20:05  
omm написано:
навіть якщо він бреше, в мене особисто стосовно журналістів діє презумпція невинності

Розкажи це американцям, які закривали газети у Другу Світову, які давали «альтернативну думку» (яка збігалася з точкою зору німецьких видань), а згодом знайшли на них докази фінансування Геббельсівською пропагандистською машиною в архівах Рейху. Докази. Після закінчення війни. Через 3-4 роки. А тепер питання — якби чекали до кінця війни, то скільки б шкоди вони завдали б?

Не вчаться наші люди. На дві України — чотири гетьмани… Чи ти віриш, що воно є чимось, що перейматиметься за долю України? Та йому на неї начхати. А у час війни є поділення на дві точки зору — на користь країни та на користь ворога. Критика державного апарату, збільшення незадоволення та розгойдування становища є діями на користь ворога. Шарій діє на користь ворога. Цю карту нічим бити.
Якби не було б війни, то нехай хоч на рогах з голови крутиться. А у воєнний час висловлення думок, які порушують єдність держави та силу її керівництва є ворожими. Розділяй та володарюй. Шарій виконує роль розділяча. Він не приносить користі Україні яка є в стані холодної (не оголошеної й не на повну потужність та не на усі прикодонні території) війни з Московією.
Хоча хоч двісті разів поясни, що розбиратися наскільки погане керівництво треба не під час війни, все одно, як з музичкою у вЗобані — аби на емоційного типу правдоруба™ подивитись. Хіба що правду рубає не в тому напрямку. Дождь не є опозиційним каналом, а показухою, аби було що показати на експорт (оно, в них же ж є опозиційний телеканал, Дождь). А Навальний не є Новодворською й тим паче — Нємцовим. Теж м’якеньке на показ. А ото Вовку добряче полаяти, а не для вдавання «щось десь було» — то в усього оберемку кишківник затонкий.

Додано через 3 хвилини 44 секунди:

Так, воно там має щось бути у критиці. Але рівно той мінімум, аби не можна було напряму закидати тотальну заангажованість чи замовність.
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 20:13  
EvGaS написано:
Розкажи це американцям, які закривали газети у Другу Світову, які давали «альтернативну думку» (яка збігалася з точкою зору німецьких видань), а згодом знайшли на них докази фінансування Геббельсівською пропагандистською машиною в архівах Рейху. Докази. Після закінчення війни. Через 3-4 роки. А тепер питання — якби чекали до кінця війни, то скільки б шкоди вони завдали б?

тільки от Шарій на відміну від тих видань, не ґлорить російську владу і не підтримує Росію в тому,що коїться на сході.

EvGaS написано:
Цю карту нічим бити.

є чим. В нас немає війни. В нас немає ворога. Щоправда, якщо ми почнемо дискутувати на цю тему, то це розтягнеться на десятки коментарів і мене, скоріше за все, забанять.

EvGaS написано:
що розбиратися наскільки погане керівництво треба не під час війни

а якщо керівництво "війну" підтримує і спонсорує, як бути? (про всяк випадок - це було моє оціночне судження, щоб не посадили)
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-06-24 20:14  
Чи є припустимою критика та сумніви в діях керівництва держави під час війни? У м’якій формі — так. Це подає ідеї та вказує на можливості, дає зворотній зв’язок між народом та владою.

Агресія, висміювання та інші необачні та необережні фактори та дії, які збільшують різкі настрої населення, а не його поміркованість та впевненість що їх ведуть правильним курсом під час кризи — приносять крім дуже небагатьох випадків шкоду.

Можна піти за поганим Гетьманом і виграти війну.
Але якщо Гетьман добрий, і за ним ніхто не йтиме — війни тим паче не виграти.
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2017-06-24 20:15  
045
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 12.06.12
Востаннє: 25.04.24
Повідомлень: 2572

2017-06-24 20:22  
Gin_ger написано:
Єдине, Україна не Атлантида, культурно, історично, географічно завжди була Європою. Завжди нею буде.

географічно - так. Культурно, історично - дуже розпливчаті поняття. Візьмемо Росію. Географічно до Уралу це Європа, далі - Азія. Культурно і історично куди Росію віднесете?
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2017-06-24 20:47  
046
tecumseh 
Свій


З нами з: 29.05.17
Востаннє: 25.06.17
Повідомлень: 102

2017-06-24 21:33  
прочитав цю сторінку, і ніяк не можу второпати одну річ
чого це раптом підстаркуватий губка_боб монополізував право "перейматися за долю України"?
манія величі, чи шо?
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  наступна