Як ви ставитесь до зміни Державного Гімну України?

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
TheSoberOne 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 07.07.15
Востаннє: 13.03.24
Повідомлень: 175

2016-06-22 11:24  
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2016-06-22 19:28  
володимирко2 написано:
А що то за німий у збірній України грає? Всі співають гімн, а він стоїть і дивиться


TheSoberOne написано:
володимирко2
То Ракицький.


володимирко2, TheSoberOne, а шо не так з Ракицьким?
хочете примусити його співати гімн ротом?
chіef 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 238

2016-06-22 19:34  
Люди так активно це коментують)
Мені дуже подобаються радки
"Душу й тіло ми положим за нашу свободу"
Я це розумію як, поки не вмремо, доти не станемо вільними.
[/n]
"а ми тую червону калину підіймемо..."
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 1261

2016-06-22 23:10  
фіцко написано:

володимирко2, TheSoberOne, а шо не так з Ракицьким?
хочете примусити його співати гімн ротом?

Та нічого. Я знаю, що наші футболісти трохи тупуваті. Вони живуть досі в якомусь міфічному Союзі. Коли йдеться про гімн, то треба прикласти наздвичайних інтелектуальних зусиль. Я пам'ятаю матч Україна-Швейцарія на чемпіонаті світу 2006-го року. Капітани команд читали звернення проти расизму в футболі. Виявилося, що Андрій Шевченко не москаль, а українець, вміє по-українськи правильно читати. А потім написали в газетах, що він вміє й по-українськи говорити, бо літом на канікулах їздив до діда в село. А ви чули від нього хоч десь кілька речень українською мовою? Так чомусь виходить, якщо прізвище закінчується на -енко, то більшого москаля, ніж "українець" не знайти.
Так вийшло, що матчі збірної я не міг дивитися, бо був на роботі в ці дні. А для експерименту вирішив подивитися початкові хвилини матчів, коли збірні виходять на поле. Гру з поляками не видів, знайшов у контакті попередні дві гри. Бачу, що всі співають, може хтось мелькає губами, не скажу точно. Але мікрофон ловить звук, Федецького голос чути, інших. А тут стоїть хтось, не знаю хто, бо номер прикритий рукою, просто стоїть і дивиться.
А потім допис
TheSoberOne написано:
То Ракицький.

Я почав шукати і знайшов таке:
Цитата:
Але для мене моя країна - це Донбас. Ніхто не буде сперечатися, що це унікальне місце. У людей, що виросли там, особливий менталітет, свої поняття. За «Шахтар» я готовий віддавати себе всього без залишку. Але я не можу грати за збірну бандерівців. Останньою краплею стала наша суботня гра у Львові. Чого тільки я не наслухався з трибун. А ці банери львівських фанів? Хто на них зображений? Шухевич і Бандера - вони ж злочинці. Нас так вчили в школі на Донбасі. Тому особисто я за «Об'єднаний чемпіонат». Донбас був, є і буде з Росією. І якби зараз на дворі була середина 90-х я б як Вітя Онопко почав виступати за російську команду. Не замислюючись, - цитує футболіста газета "Голос Енакиево".
http://footballtransfer.com.ua/ua/news-30989.html
Тепер знаю, що він не німий, він просто нас трохи ненавдить. Тільки за ігри в збірній платять добрі гроші, а замінити такого гравця нема ким. Це не дивно, бо 143-мільйонна Росія не вміє грати в футбол, що казати про 45-мільйонну Україну. Але образливо дуже. Люди, ви де живете, як ваша країна називаєтся, хто ви, чиї ви?
Keltirulla 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.08.15
Востаннє: 05.04.19
Повідомлень: 722

2016-06-22 23:31  
володимирко2 написано:
ксперименту вирішив подивитися початкові хвилини матчів, коли

+1
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 1261

2016-06-23 00:13  
От хтось починає зараз вперше читати цю тему. Шановний Robar III має свою думку, яка ще буде розвинута, коли він повернеться до нас після кари.
Robar III написано:
У нас у гімні просто писується процес агонії народу, але не нормальною мовою, а я б сказав "злібералізованою". А потрібен якраз адекватний оптимістичний гімн, а не той, що описує процес гниття...

От гімн Італії
Цитата:

Браття Італії,
Італія прокинулась,
Каску Сципіона
На голову наділа.
Де Перемога?
Хай вона поклониться,
Бо рабинею Рима
Бог її створив.

ПРИСПІВ:
Збираємся в когорту,
Ми готові на смерть,
Ми готові на смерть,
Італія призвала.
Збираємся в когорту,
Ми готові на смерть,
Ми готові на смерть,
Італія призвала!

Багато століть ми були
Пригнобленні й висміяні,
Бо ми не єдиний народ,
Бо ми розділені.
Хай один стяг, одна надія
Нас всіх з'єднає.
Час настав для
Нашого поєднання.

ПРИСПІВ

Єднаємось і любитимемо один одного,
Злагоду і любов
Покажи народу
Шлях Господній.
Поклянімося звільнити
Нашу рідну землю;
Поєднані перед Богом,
Хто нас зможе подолати?

ПРИСПІВ

Вони як очерет, що гніт
Мечі найманців:
Австрійський орел
Уже втратив оперення.
Кров Італії
Кров поляків
Він пив разом з козаками,
Але це обпекло його серце.

ПРИСПІВ

Об'єднаємося в когорти,
Ми готові померти!
Ми готові померти!
Італія покликала!
Об'єднаємося в когорти,
Ми готові померти!
Ми готові померти!
Італія покликала!


Отак співають свій гімн італійські футболісти

Скажіть італійцям про їхній недолугий гімн. Дійсно, що це таке: єднаймось, борімось, австріяки пригнічують, міняйте гімн і все тут, він застарілий, неактуальний. Вас засміють.

Тупі французи
Цитата:
Гей, діти рідної країни,
Ходім — настав славетний час!
Бо лютий ворог стяг руїни
Вже розгортає проти нас.
Вам чути, як здаля лунає
Той рев шалених вояків — Іде, іде проклята зграя,
Щоб ваших нищити синів.

(ПриспівHappy

Громадо, в бій ставай!
До лав, батьки й сини!
Рушай! Рушай!
Хай чорна кров напоїть борозни!

Свята любов до свого краю
Зміцнить удар наш у бою.
Злети ж до нас ти, воле, з раю
І силу нам подай свою!
Побіду під стяги кохані
Прикличмо з лав з усіх кінців, — Хай бачать недруги здолáні
І славу, і тріумф борців.

(ПриспівHappy

Коли ми здійсним наші мрії,
Батьки в могилах будуть спать,
Але їх прах і славні дії
Зумієм ми ушанувать.
Щоб не тягти життя нужденне,
Дали батьки нам гарту пай, — Нас кличе збурення натхненне
І смерть у помсті за свій край!

теж дурницями страждають. Добре живуть, а співають, про якихось міфічних ворогів. І непогано співають, на футболі аж бісяться від Марсельєзи.
Висновок: всі дурні і відсталі, лише українці мудрі.
Та якщо в теорії поставитись до заміни нашого гімну, то найкраще звучить Тарас Петриненко - Україна. Тільки там йдуть два куплети, аж потім приспів, це певний бар'єр. Але кращої заміни не знайдете.
TheSoberOne 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 07.07.15
Востаннє: 13.03.24
Повідомлень: 175

2016-06-23 16:41  
володимирко2
От вам ще цікавий факт. Я переглянув склад нашої футбольної збірної на Євро 2016 і помітив, що лише 2 (!) з 23 гравців є україномовними (Тимощук і Федецький). З'ясовував я це шляхом пошуку інтерв'ю з гравцями на youtube (навряд чи ті гравці інтерв'ю дають однією мовою, а спілкуються іншою). Але ж усі (окрім Ракицького), хто виходив в основі, гімн таки співали. Про щось це та говорить.

Мені гімн Чехії подобається:
Kde domov můj,
kde domov můj?
Voda hučí po lučinách,
bory šumí po skalinách,
v sadě skví se jara květ,
zemský ráj to na pohled!
A to je ta krásná země,
země česká domov můj,
země česká domov můj!

Переклад:
Де дім мій,
Де дім мій?
Вода шепотить по лугах,
Бори шумлять по скелях,
У садочку сяють квіти,
Земний рай то на погляд!
А то є красива земля,
Земля чеська, дім мій,
Земля чеська, дім мій!
TheSoberOne 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 07.07.15
Востаннє: 13.03.24
Повідомлень: 175

2016-06-26 00:24  
володимирко2 написано:
Тільки за ігри в збірній платять добрі гроші

http://www.champion.com.ua/euro2016/2016/06/25/655475/
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2016-06-30 11:18  
володимирко2 написано:
От гімн Італії

І як бачимо, в ньому немає ніяких сподівань, проте чітко сказано, що усі проблеми та загрози будуть вирішені самими ж італійцями. А не як у нас надії на т, що воріженьки самі згинуть...
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-06-30 21:38  
Чи не найкраще з обговорюваного приводу висловився публіцист Ігор Лосєв: "В Україні ніколи не було і напевно не буде дефіциту дивних людей, невиправних баламутів, професійних диваків, що не перестають вбачати причини всіх бід України в якихось периферійних обставинах. Вони й досі переконані, що країна потерпає виключно від того, що на нашому державному прапорі не так як слід розташовано смуги, треба щоб синє було знизу, а жовте-згори. Ось тоді все налагодиться і настане «мир і во человецех благоволєніє», припиниться корупція, масове крадійство, засилля бюрократії, свавілля олігархів тощо. Деякі з тих диваків час від часу вимагають перенести столицю з Києва до більш годящого міста та й гімн переписати, а то «ще не вмерла» якось похмуро звучить, потрібно щось більш життєствердне. Що до останнього, то під ці рядки вже пролито і проливається стільки української крові, що цей гімн уже давно перетворився на національну реліквію, незважаючи на будь-які його дрібні недоліки". Загалом стаття Ігоря Васильовича не про гімн, але ознайомитись із нею, мабуть, не завадить тим, хто читає тему: http://tyzhden.ua/Columns/50/166848.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 21:42  
Cleaf написано:
що на нашому державному прапорі не так як слід розташовано смуги,треба щоб синє було знизу,а жовте-згори

Не за "китайським" феншуємHappy
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-06-30 21:45  
Пане don pedro, й не кажіть, скоро за знаком Зодіаку визначатимуть, хто патріот))))))).
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 21:47  
Cleaf
Українці продовжують вперто страждати дурощами.
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-06-30 21:55  
don pedro, тож відволікаймо від дурощів, як можемо).
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 21:57  
Cleaf написано:
тож відволікаймо від дурощів,

Як?! Порвати з "глибинами української народної духовності"?! Зрада!
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-06-30 21:59  
don pedro, нічого, зможемо). Ото вище дав посилання на статтю розумного дядька - хтось із любителів дурощів пройде повз, а хтось, може, й прочитає - вже розуму побільшає).
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 22:00  
Cleaf
Я дам вам "парабеллум" (c).
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2016-06-30 22:03  
don pedro, ну, то вже надто похмуро). Не треба журитися, нещодавно наші вояки під Маріуполем трьох кацапів вколошкали та ще вісім полонили))))).
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2016-06-30 22:16  
от тільки проблема в тому, що вони позбавляються від люмпенів і непотрібу, а у нас гине переважно генофонд країни... он оперний співак загинув день тому.
patrioth.ua. 
VIP


З нами з: 20.11.12
Востаннє: 02.11.16
Повідомлень: 341

2016-06-30 22:29  
Цитата:
Українці продовжують вперто страждати дурощами.

От тому нас і кацапи не поважають, от тому і ця війна безглузда розпочалась. А словом не можна було такі питання вирішити, хоч вже й запізно?
Та де там? Ми будем перед я "квартал" дивитись і іншому переказувати. Розумію жарти і все таке, але в усьому є розумна межа? Сміятися з того які ми дураки дуже гарно?
А тепер, коли вже таке болото і не знати як все це виправити, то несвідомі громадяни за патріотизм почали були говорити. А де ваш був патріотизм коли Ющенко нічого не робив, або коли, Янукович, який навіть не знає тексту українського гімну, почав державу розкрадати. Патріоти!
А на рахунок
Цитата:
тож відволікаймо від дурощів
, це мало що дасть, лише нерви посадимо. Потрібно щоб вітер в інший бік подув, тоді вже щось можна буде думати, нехай перебісяцься
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 22:38  
patrioth.ua. написано:
А де ваш був патріотизм коли Ющенко нічого не робив, або коли, Янукович, який навіть не знає тексту українського гімну, почав державу розкрадати.

Якщо ви до мене, то я ніколи не підтримував згаданих вами діячів та відкрито про це говорив (за що мене називали "жидом"). А робити нічого особливого і не треба було - слід просто ходити на вибори, а не займатись божевіллям "противсіхства" і "неприйдихства", а також контролювати дії влади на місцевому рівні. Але це ж так складно - відірвати сраку від дивана у день виборів. Краще щось там напівбожевільно белькотіти про "жидів", "вони всі однакові" та "а я що?". А потім на вибори приходить куплене бидло, пєнси та інші маргінали, і у висліді маємо ОЗУ "Януковічь".
patrioth.ua. 
VIP


З нами з: 20.11.12
Востаннє: 02.11.16
Повідомлень: 341

2016-06-30 23:00  
don pedro
Ще на початку знав, що хто знає як робити, нехай робить. Будуть дураки які критикуватимуть, але в кінці всього подякують.
Тепер ці неуки влади захотіли в особі Ющенка вони її отримали. Я не проти Ющенка, він тоді був лицем продемократичним, біля нього гуртувались "правильні" сили не комуністи і не до кісток олігархи. Була якась віра. Але після того що з ним зробила тодішня влада я зрозумів, що цей чоловік керувати державою не в змозі, і почалось... А ворог не спав і маємо тепер війну і розколоте суспільство, а ще Петю, який крім своїх принципів нічого не бачить. Що хотіли те маєте!
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-06-30 23:03  
patrioth.ua. написано:
а ще Петю, який крім своїх принципів нічого не бачить.

Петя не має жодних принципів, і якраз це і є великою бідою для України.
patrioth.ua. 
VIP


З нами з: 20.11.12
Востаннє: 02.11.16
Повідомлень: 341

2016-06-30 23:22  
don pedro
Як дехто сказав: "Маємо те, що маємо".
А про зміну гімну раджу опам.ятатись. Не потрібно нічого змінювати, міняти, таким макаром ви скоро почнете частини тіла відтинати як непотрібні. Збожеволіли? Особисто я, вважаю що ви ще не виконали того що говориться у українському гімні, і музика хороша. А ви яку хочете, ламбаду? Я не говорю про хлопців на передовій, вони не словом, а ділом відстоюють гідність країни, боронять її, я говорю що боротьбу потрібно вести на всіх фронтах, визначити хто наш, а хто чужий, відмітити межі і вперед з піснею. І ради Бога, без фанатизму.
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 1261

2016-07-01 16:05  
Живи, Україно, прекрасна і сильна,
У вільній Європі ти щастя знайшла.
Між рівними рівна, між вільними вільна,
Під сонцем свободи, як цвіт розцвіла.

Слава Союзу Європейському, слава!
Слава Вітчизні на віки-віків!
Живи, Україно, квітуча державо,
В єдиній родині народів-братів!
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2016-07-01 16:11  
володимирко2 написано:
Союзу Європейському,

мене цікавить яким чином ця корупційно-бюрократична установа стосується України, що ми маємо згадати її у гімні.?
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 1261

2016-07-01 16:22  
Robar III написано:
мене цікавить яким чином ця корупційно-бюрократична установа стосується України, що ми маємо згадати її у гімні.?

Це на майбутнє, ми ж туди хочем. Гімн повинен бути актуальним, це якраз те, що треба. Оновлений старий гімн.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-07-01 18:31  
володимирко2
Шо?
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом


З нами з: 28.02.10
Востаннє: 23.03.24
Повідомлень: 1261

2016-07-01 18:57  
Robar III написано:
навіщо у державному гімні затверджувати слова агонії?

Robar III написано:
У нас у гімні просто писується процес агонії народу, але не нормальною мовою, а я б сказав "злібералізованою". А потрібен якраз адекватний оптимістичний гімн, а не той, що описує процес гниття...

Robar III написано:
мене цікавить яким чином ця корупційно-бюрократична установа стосується України, що ми маємо згадати її у гімні.?

Музика — авторський колектив під керівництвом Антона Лебединця, слова — Павло Тичина, поправка Миколи Бажана

Невелике вдосконалення:

Живи, Україно, прекрасна і сильна,
У вільній Європі ти щастя знайшла.
Між рівними рівна, між вільними вільна,
Під сонцем свободи, як цвіт розцвіла.

Слава союзу Європейських народів
Слава Вітчизні на віки-віків!
Живи, Україно, квітуча державо,
В єдиній родині народів-братів!
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2016-07-01 19:00  
володимирко2 написано:
Слава союзу Європейських народів

Ви в курсі, що ЄС може розвалитись, і нас там ніхто не чекає? Тому, як на мене, не зовсім доречно пхати слова про це дивне утворення в український славень?
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4  наступна