Флудильня - флуд, питання, новини і т.д.

Нові коментарі

Нова тема   Цю тему закрито
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 302, 303, 304  наступна
Автор Повідомлення
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-15 23:33  
virtus8hur
Цитата:
Навіть на толоці один мій однодумець знайшовся
ginzо написано:

і стосовно слів дугіна у відео
він там усе правильно каже. 100% підтримую

Ну це точно "показник", тут нічого коментувати чи додати!)))))
А враховуючи , що "він" "плодить" свої профілі, то зовсім скоро "вас" стане ще більше))

Цитата:
бо критичне мислення - це коли ти слухаєш автора, фокусуючи свою увагу на основній ідеї, яку він намагався донести

Та ні шановний, якраз "критичне мислення", тим і відрізняється, що потрібно в першу чергу аналізувати, щоб зрозуміти, з якою метою подаються (просувається) "якісь ідеї", бо завжди є якась мета, і навіть якщо Ви її не бачите (не хочете бачити) - вона все одно є ("дивитись в корінь")!!!

Цитата:
Мабуть тут ідеться про часи 2-тисячолітньої давності.

Знову ж таки, якщо "закопуватися" так глибоко, то можна взагалі дійти до поділу, всього світу, на кілька (декілька держав), це також маніпуляція минулим, для досягнення певних цілей зараз (майбутньому), звісно ж я, тільки за те щоб кожен народ (країна) ґрунтовно досліджували і вивчали свою історію від найдавніших часів..., але я категорично ПРОТИ, щоб на основі цього (чи просто цинічно використовуючи), якісь типу "старші" чи "великі" (чи якісь там...) "брати", просували "свої ідеї", і прикриваючись ними, втілювали ВИКЛЮЧНО свої інтереси!

Цитата:
Я вище казав, і повторю, що треба звертати увагу на основну ідею і з нею можна погоджуватися або ні. Де тут сліпа віра ?

Ну на "таких ідейних", в минулому сторіччі "будувалі камунєзм" і "виплоджували" колгоспи...))

Цитата:
І кому-кому, але точно не пігмеям його оцінювати.


Та Вам, з таким підходом (поглядами), потрібно створювати "сєкту дугіна", а потім молитися на його зображення, розбиваючи чоло до крові, а не вести тут дискусії з "якимись там пігмеями"..., "титан" Ви наш вельмишановний!))

А взагалі-то, мені стає зрозумілим чому Вам, так "складно" знайти співрозмовників...)
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-16 00:23  
ЕНЕЙ.12 написано:
зрозуміти, з якою метою подаються (просувається) "якісь ідеї", бо завжди є якась мета,

І як ви вважаєте - з якою ж метою Дугін записує і поширює в неті численні відео зі своїми виступами ?

ЕНЕЙ.12 написано:
Знову ж таки, якщо "закопуватися" так глибоко, то можна взагалі дійти до поділу, всього світу, на кілька (декілька держав), це також маніпуляція минулим,

Тут не стоїть мета доходити до якогось поділу, просто автор хотів сказати, що японці й корейці перейняли щось від китайців. До чого тут маніпулювання ?

ЕНЕЙ.12 написано:
Ну на "таких ідейних", в минулому сторіччі "будувалі камунєзм" і "виплоджували" колгоспи...))

А чому ви тут саме про комунізм згадали ?! На світі є дуже багато різних ідей, є навіть ціла солідна дисципліна, яка досліджує ідеї. Вона називається філософія. Чули про таку ? Ви що, хочете назвали усіх філософів від Платона до Канта "будівниками комунізму" ?!

ЕНЕЙ.12 написано:
потрібно створювати "сєкту дугіна"

Вона вже давно є.

ЕНЕЙ.12 написано:
мені стає зрозумілим чому Вам, так "складно" знайти співрозмовників...)

Співрозмовників та друзів у мене справді мало. На це є кілька факторів:
- я інтроверт;
- я людина трішки сором'язлива;
- я живу трохи відособлено, схильний до самотності;
- у мене інтереси не співпадають з інтересами більшості.
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-16 04:18  
virtus8hur
Буду писати цитатами.
Они принимали у Китая все кроме суверенитета. Корейская и вьетнамская. И Японская культура!
У японцев это еще ярче выражено. Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского, но когда китайцы говорят "Ну раз уж вы признаете всю нашу культуру, давайте теперь идите к нам в подчинение", они говорят - "Нет!". И начинается сопротивление антикитайское. Те есть тут интересный момент, они считают китайцев старшими братьями, но братьями. И когда старший брат хочет превратить тебя в раба, он говорит "нет, я твой младший брат" и именно, то что я брат, а не раб объясняет, что у меня есть твои иероглифы, твоя культура, твоя религия и так далее.
Мені стало лінь далі писати. Якщо коротко, то згідно його тверджень Японія та Корея мають тільки суверенітет свій, все інше китайське. Нічого не нагадує?
Нагадує. Він тут натягує бачення кацапами сучасних відносин Білорусі і Росії, на зовсім інші країни зі значно довшою і заплутанішою історією. Що взагалі не вірно. А насправді ж культурні відносини Китая з Японією і Кореєю більше схожі на відносини сучасної Італії з її колишніми володіннями, коли вона була ще Римською імперією. Це не повна аналогія, але найбільш схожа і зручна для розуміння українцям.
Так, на початку китайська культура сильно вплинула на розвиток японської і корейської культур, але потім вони пішли різними шляхами. Ще в першому тисячолітті японська культура почала самостійний рух розвитку. Так само і Римська імперія колись сильно вплинула на розвиток інших європейських культур. Мови країн, які колись були колишніми володіннями Риму, досі зберігають багато латинських слів, а латинський алфавіт збережено, хоч і з модифікаціями. Але часу пройшло вже багато і тепер Англію чи Францію неможливо асоціювати з Італією, яка є правонаступницею Римської імперії. Це тепер різні народи, з різною культурою, звичаями, мовами. Так само із Китаєм.
Я не буду говорити далі про Корею, бо я про неї знаю набагато менше, ніж про Японію (хоча знань достатньо, щоб сказати, що Корея нині теж має суттєві відмінності від китайської культури). Але оскільки Дугін наголошував, що Японія найбільше всього злизала у Китая, то цього повністю вистачить.

Розберемо по порядку.
virtus8hur написано:
Я думаю, Дугін, тут говорив про часи, значно давніші за ДСВ. Мабуть тут ідеться про часи 2-тисячолітньої давності.

Цитата:
когда китайцы говорят "Ну раз уж вы признаете всю нашу культуру, давайте теперь идите к нам в подчинение"

Він не міг говорити про ті часи, бо Китаю тоді було зовсім не до Кореї і Японії. Майже протягом всієї своєї історії в самому Китаї велася постійна боротьба за об'єднання всіх китайських земель. Під цими китайськими землями маються на увазі приблизно ті землі, якими Китай зараз володіє. Якщо почитати, то там у них ця боротьба майже ніколи не припинялася. Але це не вся проблема, бо Китай ще часто захоплювали також чужинці, як наприклад монголи, гуни, кидані, маньчжури і т.д. Через ті міжусобні війни і війни з чужинцями Китай міг тільки тихенько мріяти про Корею та Японію. Їм тоді свої ближні землі б консолідувати, а про інші можна було тільки мріяти. Корейці і японці були осторонь від тих воєн, бо були зайняті тим самим тільки у межах своїх країн.
Навіть навпаки, це Японія була першою, хто спробував почати завоювання Китаю та Кореї у XVI столітті. До речі, Корею вона майже завоювала, але після кількох поразок від об'єднаних сил корейців та китайців їм довелося відмовитися від експансії. Хороший же "молодший брат", який просить у Китаю не ставати китайським рабом.
А потім прийшли європейці і почалися періоди ізоляції від зовнішнього світу як Китаєм, так і Японією, що тільки більше розширило прірву між ними. А коли європейці почали повномаштабну експансію Китаю, то йому тим більше було не до Японії. Він свої землі вберегти намагався. І так тривало до кінця XIX століття коли "молодший брат" вирішив знову завдати удару і Китай ганебно програв, а європейці продовжили ділити Китай. Японія далі обмежилася невеликими сутичками з Китаєм.
У Другій Світовій Японія зробила чергову спробу захопити Китай.
Тож в який із цих періодів Китай говорив Японії "Ну раз уж вы признаете всю нашу культуру, давайте теперь идите к нам в подчинение" і коли там Японія наполягала називати себе молодшим братом, а не рабом? Судячи з усього, до Другої Світової саме Японія намагалась захопити Китай, а не навпаки. Тож хто ще просився не робити його рабом.
А якшо це так, то ми говоримо про сучасність, бо тільки зараз Китай достатньо міцний, щоб заявляти таке. А про відмінності сучасної японської культури від китайської я вже писав. І вислів про сучасну Японію "все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского" може сказати тільки людина, яка в китайській і японській культурі розбирається на рівні "вони всі там на одну пику".

virtus8hur написано:
Друже, мене вражає ваша упередженість та суб'єктивність. Невже не зрозуміло, що вислів "старший брат" - він алегоричний і відносний.

Яка в біса алегорія. Він конкретно казав, що Японія визнавала першість Китаю над собою і просила Китай, щоб він її не підкорював, не робив рабом. Але історія говорить, що Японія сама була непроти зробити Китай рабом і мала кілька вдалих спроб.

virtus8hur написано:
Дугін не казав, що у них прямо геть нічого свого немає

У японцев это еще ярче выражено. Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского. Це бісова цитата, прямо з відео.

virtus8hur написано:
І як ви вважаєте - з якою ж метою Дугін записує і поширює в неті численні відео зі своїми виступами ?

Бізнес. Людині хочеться добре заробляти. Нічого більшого. Саме тому він так активно підтримував окупацію грузинських та українських територій. Бо на хвилі урапатріотизму в Росії можна дуже добре пропіаритися.

virtus8hur написано:
Вчепилися лиш до одного моменту про Японію і Корею, неправильно зрозуміли ці його слова і носитеся з цим, думаючи що "викрили" лектора. Чому ніхто із вас не прокоментував?..

Я не прокоментував все інше, бо у мене більше не було бажання дивитися все відео. На моменті про Корею і Японію мені вже стало зрозуміло, що людина взагалі не розбирається в тому про що говорить. Я якраз все правильно зрозумів в його словах і вони далекі від дійсності. То який сенс дивитися далі? В математиці, якщо ти в самому початку написав неправильні дані, то який буде результат у кінці?
Але я все таки додивився відео. І що побачив. Про який в біса вмериканський аналог Commonwealth (26 хвилина) він говорить, в якому колонії Америки стануть напівзалежними? У США є залежні колонії в Тихоокеанському регіоні? Що за маячня? Про танки, які відправила РФ до кордонів КНДР він теж щось дивне почав молоти.
А CFR це звичайна організація для аналізу та налогодження міжнародних відносин. Зважаючи на сучасну роль США у світовій політиці, однозначно корисна для них організація. Але конспірологам всюди треба бачити чергову всесвітню змову. Наче їм жидомасонів і рептилоїдів не вистачає. Дугін, схоже, теж бачить змови повсюди.
Ну і нарешті, нарощення воєнних сил перед КНДР безумовно є однією з найважливіших подій на Тихоокеанській геополітичній арені, але я щось так і не почув чіткої причини нащо США це зробило. КНДР дуже дрібний гравець на цій арені і причина неочевидна. Там у тому відео здебільшого вода і тому я міг випадково прослухати момент пояснення. Якщо є таке, то можна, будь ласка, кинути на якій це хвилині?
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-16 13:19  
ВІТАЮ всіх, з радісною новиною, "царство небесне" москальським інтернет-манюпуляторам, що заробляли та зомбували українців, а саме: ватконтакт, КГБяндекс, милору, однорашники...!!!!!

http://24tv.ua/poroshenko_vviv_u_diyu_rishennya_rnbo_pro_zaboronu_sotsmerezh_vkontakte_ta_odnoklasniki_n818004
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2017-05-16 13:27  
До чого доводить віра у світові змови:
https://www.svoboda.org/a/28489470.html
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-16 14:10  
Krest0
Не треба спраймати цитату надто буквально. Я ці слова " Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского" розумію так, що йдуться про писемність, релігійні та філософські течії, може ще щось, що воно позичили від Китаю. Дзен-буддизм - це суто японське явище, але прийшло в Японію, воно через Китай, не знайшовши поширення в самому Китаї.
Щодо того, про які часи він говорив, - я не знаю точно. Тут краще було б запитати в самого Дугіна, він би вам відповів. Чесно кажучи, коли я це відео дивився, то я взагалі не звернув увагу на цей момент із Японією та Кореєю. Не знаю, чому ви стільки уваги його надали тільки через те, що вам якась цитата не сподобалась.

Krest0 написано:
В математиці, якщо ти в самому початку написав неправильні дані, то який буде результат у кінці?

Математика тим і відрізняється від наук гуманітарних, що математика - точно, а гуманітарні - ні. В гуманітарних галузях кожен експерт може говорит своє бачення.

Krest0 написано:
Бізнес. Людині хочеться добре заробляти.

Ви перевіряли його банківські рахунки ? Знаєте скільки він заробляє ?

Krest0 написано:
Саме тому він так активно підтримував окупацію грузинських та українських територій. Бо на хвилі урапатріотизму в Росії можна дуже добре пропіаритися.

А розмови про тихоокеанський регіон якось пов'язані із урапатріотичною хвилею ? У Дугані є багато інших тем, якими цікавиться дуже мала кількість людей. Для заробітків чи пропаганди вони не підходять.

Krest0 написано:
У США є залежні колонії в Тихоокеанському регіоні?

А ви що, досі цього не знали ??? США мають безліч військових баз - мабуть чи не найбільше скупчення військових баз. Є острів Гуам, який офіційно є залежною територією США. Японія, ПІвденна Корея, Австралія живуть під американською ядерною парасолькою, і США їх захищають від можливої атаки КНДР чи Китаю. Для вас це новина ? Щодо колоній, то сьогоднішні колонії, більш правильно називають client-state і їх багато є по всьому світу. В тому числі в Тихому океані.

Krest0 написано:
А CFR це звичайна організація для аналізу та налогодження міжнародних відносин.

Ну звісно ж, вони не скажуть, що це "американський commonwealth". Це стане зрозуміло тільки через десятиліття. Але Дугін такий прозорливий, що вже зараз до цього здогадався )))

ЕНЕЙ.12 написано:
ВІТАЮ всіх, з радісною новиною, "царство небесне" москальським інтернет-манюпуляторам, що заробляли та зомбували українців, а саме: ватконтакт, КГБяндекс, милору, однорашники...!!!!!

Коли цей указ вступить в силу ? Щойно заходив на ВК - усе добре працює. Іншими сервісами я не користуюсь, а про деякі з того списку я навіть не чув ніколи.
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2017-05-16 17:51  
ЕНЕЙ.12 написано:

ВІТАЮ всіх, з радісною новиною, "царство небесне" москальським інтернет-манюпуляторам, що заробляли та зомбували українців, а саме: ватконтакт, КГБяндекс, милору, однорашники...!!!!!

http://24tv.ua/poroshenko_vviv_u_diyu_rishennya_rnbo_pro_zaboronu_sotsmerezh_vkontakte_ta_odnoklasniki_n818004


щойно надійшла президентська телеграма:
Петро Порошенко написано:
Отвєчаю на вапрос ЕНЕЙ.12 - "кагда ета будєт?"
Запіші - двадцать шєстога мая ))))))))
Дякую вам за підтримку шановні неЗомбі
Слава Україні!


до цієї новини дуже доречно
"дядя пєтя - ти дурак?"
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-16 18:10  
virtus8hur
virtus8hur написано:
Ви перевіряли його банківські рахунки ? Знаєте скільки він заробляє ?

А знаєте, отут я погоджуся. Я дарма намагався зробити припущення про його мотиви. Взагалі, дізнатися мотиви інших людей важко. Не завжди знаєш навіть мотиви людей, які тебе оточують, а що там казати про людину, з якою особисто не знайомий. Там можуть бути будь-які мотиви: гроші, увага, наука, бажання просто потриндіти і т.д.

Але почнемо знову обговорення відео.
Все відео це суцільна вода і неправильні трактовки взаємовідносин. Математику я тут згадав, бо з геополітикою їх ріднить одна річ - ло-гі-ка. Він же не художній твір там створює, а говорить про конкретні речі і робить висновки і прогнозування на основі початкових даних. Якщо дані на початку неправильні, то висновки у кінці будуть неправильні так само як і в математиці.
Ідемо далі по всіх пунктах. Колонії.
Суть його розмови про CFR це те, що США скоро послабить контроль над "колоніями" і перетворить їх таким чином на напівзалежні держави. Тобто прямо зараз вони мають як мінімум менше половини незалежності, а то й взагалі повністю залежні. Що це за колонії? Де конкретика? Із кандидатур тільки Гуам більш-менш відповідає тим критеріям. Невже США втрачає владу над Гуамом? Та дзуськи! Для Гуаму воєнна база США це манна небесна, бо той острів більше нікому не всрався. Ті кілька тисяч жителів будуть з голими сраками бігати, якщо США звідти піде.
Японія і Південна Корея навіть не напівнезалежні? Нічорта подібного. Внутрішня політика підпоряковується тільки їм і США туди ніс не суне. То про яку там залежність можна говорити? Поговоримо тоді про зовнішню. Вони можуть представляти свої інтереси на міжнародній арені. Хоч і не без оглядки на США. Але якщо США послаблюватиме контроль, то вони стануть взагалі незалежними, а не напівзалежними, бо навіть напівзалежними їх зараз назвати можна з сильно великою натяжкою. Воєнні бази США на їхній території не говорять про них як про колонії. Це взаємовигідна угода. США таким чином має вплив в регіоні, регіон же неабиякий і має надзвичайну стратегічну важливість, особливо зараз, коли Китай посилюється. А Японія і Південна Корея отримують сильного воєнного союзника, який їм дуже потрібен, бо у обох є ворог.
Для Південної Кореї це КНДР. Зважаючи на те, що основним стовпом політики КНДР є нарощування воєнної сили, війна з ним буде дуже важкою. І хоч оснащення і техніка у Південної Кореї зараз набагато краща, ніж у КНДР, а населення вдвічі більше, але війна буде нелегка. Тут ще варто згадати, що Сеул - столиця Південної Кореї, а також найбільш розвинене економічно місто, в якому проживає чверть населення всієї Південної Кореї знаходиться ледве не біля кордону з КНДР. Чи варто казати, які наслідки для Південної Кореї будуть навіть в разі короткострокової війни? Тому і треба сильний союзник, проти якого КНДР боятиметься почати війну.
У Японії ворог Китай. І ні, Китай там не говорить "іди мій братику під один дах, ти ж такий же як я", як по суті каже Дугін. Китаю не треба Японія, бо для китайців очевидно, що японці зовсім інший народ, який вже занадто сильний в культурному плані, щоб опиратися китайській асиміляції. Їм потрібна лише невелика частина Японії, а конкретно острови Окінава. Для Китая зараз є тільки два серйозні суперники. Це США та Росія, але оскільки у Японії і Росії є неврегульоване територіальне питання, то вибір союзника очевидний.
Те що я написав, до речі, називається конкретика, друже мій, а не та маячня, яку молов Дугін. Конкретні мотиви і цілі всіх учасників.

Йдемо далі.
Ви питали про розстановку сил в тихому океані, про яку розповів Дугін. А знаєте, я те саме запитаю у вас, якщо його відео не викликало у вас запитань і ви там все зрозуміли, а також почерпнули нові знання.
От він згадав Індонезію і що вона намагається посилити свій вплив в регіоні. І це власне все про Індонезію. Дякую, капітане очевидність. Будь-яка країна намагатиметься посилити свій вплив, якщо отримає можливість. Це така істина, яку неможливо було збагнути простому смертному без Дугіна. А тепер питання: як? Що саме вона хоче? Як вона збирається збільшувати свій вплив? Що вона для цього може зробити? Нащо було згадувати Індонезію, якщо ніякої про неї конкретики? Це мені нагадує студента, який не підготувався до заняття, а відповідати що-небудь треба. Тобто ляпнув аби ляпнути.
Філіпіни. Тільки коли його поправили актуальними новинами, він інтерпретував теперішній стан Філіпін правильно, а так би робив висновки по застарілій інформації. Нове питання: як так сталося, що він дізнався про актуальні новини на лекції? Він же геополітик! Це його хліб знати найактуальніші політичні новини і на основі них робити припущення про подальший розвиток подій. Я розумію, що Філіпіни дрібний гравець на геополітичній арені і постійно слідкувати за новинами звідти ніхто не буде, але невже не можна було хоча б разок кинути оком на новини звідти перед лекцією, якщо збирається про них розповідати на ній.
Те, що зараз відбувається в КНДР це чи не найважливіша подія в Тихоокеанстькому регіоні, але з його відео мені зовсім нічорта не стало зрозуміло про це. Чому це відбувається? Тут я зізнаюся, що міг прослухати цей момент, а вдруге переглядати відео не маю бажання. Тож якщо там є момент з конкретикою про це, будь ласка, скажіть яка це хвилина або перескажіть його позицію з цього приводу.

virtus8hur написано:
Не треба спраймати цитату надто буквально. Я ці слова " Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского" розумію так, що йдуться про писемність, релігійні та філософські течії, може ще щось, що воно позичили від Китаю. Дзен-буддизм - це суто японське явище, але прийшло в Японію, воно через Китай, не знайшовши поширення в самому Китаї.

Він наче проводив лекцію, а не записував новий сезон "Твін Пікс" і його слова значать саме те, що він сказав. А він сказав: "Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского". Ну чіткіше ж нікуди - культура Японії немає нічого свого, все китайське. Крім дзен буддизму, який був китайською адаптацією індійської релігії і який до речі в Китаї слабко прижився, у Японії була інша стародавня релігія - синтоїзм, жива і нині. А з синтоїзмом і самостійний пантеон Богів. "Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского". Ой, виявляється у них було щось некитайське.
Ще можна згадати складову абетку хіраґану, яку японці самі розробили ще у IX столітті на основі ієрогліфів, і якій немає аналогів в китайській писемності. Ця абетка досі використовується у японців поряд з ієрогліфами. "Все берут у китайцев, там и свободного места нету. Ничего нет некитайского".
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-16 18:44  
Голосувалка!
Прохання кинути на головну!


Спробував максимально нейтрально пояснити стан справ.
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2017-05-16 19:15  
Krest0 написано:
що зараз відбувається в КНДР

а шо там відбувається?
все іде за планом
славлять дєдушку Лєніна, дєдушок Кімів
99,99% населення складають корейці. Жидів нема (хіба, що в сімействі Кімів є хтось)
будують гарну воєнну державу, суть якої зображена на їхньому гербі - єдність робітників (молот), селян (серп) та самураїв (спис)
ідеологія чучхе, це православний націонал-соціалізм подвійної дистиляції та фільтрації
ця ідеологія настільки кришталевочиста, що сполучені північноомериканські країни піндостану навіть не розглядають можливості замутити у КНДР кольорову революцію

Krest0 написано:
що буде далі?

тяжко передбачити, але всесвітньовідомий корейський філософ-ностардамус Кім Чен Ин якось про це розповідав
Хоча я підозрюю, що він свою філософську концепцію просто поцупив у призабутого стародавнього мислителя
"ми вам так ухнєм"


військові експерти кажуть, що із усіх країн світу до ядерної війни та її наслідків підготовлене лише КНДР. Не тільки - партвійськовекерівництво КНДР, а й увесь народ. Існує підземний КНДР
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-16 19:37  
фіцко
Я питав конкретно про позицію Дугіна з цього питання, бо ми обговорюємо його знання з геополітики, які я ставлю під сумнів.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-16 22:04  
Ох як пукан затріщав, від вихлопу емоцій, за "роднінькоє"..., і як вони ("ті українці") могли отак взяти і заборонити, вливати собі лайно в голову!?!)))
"Нє парядок ваобщє", тролі в шоці)))))

Додано через 1 хвилину 55 секунд:

Потрібно негайно скидатися грошима, на ліки від геморою, для всіх страждальних, після "таких" заборон!)))

Додано через 1 годину 43 хвилини 23 секунди:

virtus8hur
Цитата:
Коли цей указ вступить в силу ? Щойно заходив на ВК - усе добре працює.

З 01.06.2017р..., а от наскільки швидко, це втілиться технічно (повністю), буде залежати від багатьох чинників, в першу чергу від "покарання за невиконання..."!?

Цитата:
- я живу трохи відособлено, схильний до самотності;
- у мене інтереси не співпадають з інтересами більшості.


По останньому пункті, так це дуже поширене явище, в мене також дуже часто "не співпадають", і тут багато чинників...)
І більше того, навіть час-від-часу, "тікаю" від усього і усіх, щоб "перезавантажитися", але все ж потім тягне до людей))

А взагалі всі ми різні...)
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2017-05-16 23:51  
пєтєкантропам не дивитись, щоб не мішати добре лайно у голові з поганим лайном
Patriot_ukr 
VIP


З нами з: 06.04.15
Востаннє: 06.04.24
Повідомлень: 2240

2017-05-16 23:53  
фіцко написано:
пєтєкантропам не дивитись
фіцко 
Забанено
Забанено


З нами з: 21.10.15
Востаннє: 17.05.17
Повідомлень: 446

2017-05-17 02:51  
з Пєтєкантропами-патріотами все і так зрозуміло
а як зараз бути простим Патріотам-непєтєкантропам, яким в Україні подобається усе, що відбувається, але чомусь не подобається порошенко?
відповідь проста - полюбіть Президента усіма фібрами вашої душі. Не критикуйте його, а підтримуйте. Призначте його довічним президентом, а ще краще спадковим Гетьманом. Най усе в Україні належить йому.
У вас немає іншого вибору, шановні Патріоти-непєтєкантропи.
Порошенко в українців асоціюється з такими Перемогами, як декомунізація, бандеризація (в хорошому розумінні цього слова), безвізом та Славою Україні!
мій батько в 2014 році казав - "усе що не робиться, то все на краще!"
не міг я його тоді зрозуміти
топірка розумію
порошенко - це такий собі "провідник" Вільної України, як сусанін горбачов, що реформував СРСР
кращого піарменеджера для ідей донцова, крім нашого гаранта немає
саме за це стояв Майдан!

Бережіть Петра Олексійовича!
Якщо Його Шоколадність раптом захворіє (не дай бог), хто захистить вас від майбутніх репресій?

Отже - любіть і славте коронного гетьмана Вальцмана!
мир йому, та довгих років життя


до речі, хороша новина для усіх Патріотів
фіцька залишає патріотичну Тортугу
є інсайд, що указ порошенкомудака співпав з ініціативою гамерики надавати оперативну інфу з АНБ для СБУ про "непатріотичну" інтернетактивність мешканців України
цибулина тор також під ковпаком у АНБ, якщо хто не знає
тому підкоряючись здоровому інстинкту самозбереження - фіцька перетворюється на вселенський ефір та дякує усім за увагу
шановне козацтво, не згадуйте лихим словом
не беріть тяжкого у руки і т.д. і т.п.
Слава Славі!
для virtus8hur
не вступай у жодну націоналістичну "організацію"
їх "провідники" повністю лежать під владою і ці організації є собаками собакових
не віриш?
помедитуй над питанням: коли пройшов останній націоналістичний марш з нагоди річниці народження/загибелі українського Хорста Веселя - Олександра Музичка?

На Бога надійся, а сам не зівай!
Прощавай, Друже!
колись ми ще зіграємо з тобою у шахи
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2017-05-17 11:06  
Оскільки зараз усі кацапські пропагандони (Горниє, Шаріі, Пєрвиє анали і т. д. ), загидили інтернет та інші ЗМІ своїми висерами про те, як Україна пропаде через відсутність різного роду вірусів "Яндекса", "Каспєрскава", "Майлсру" та інших "ФКантактє", значить має місце один з нечисленних випадків, коли Соєва Шоколадка правий.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-17 16:23  
Krest0 написано:
Японія і Південна Корея навіть не напівнезалежні? Нічорта подібного.

Після ДСВ під тиском США в Японії змінили конститутцію, згідно якої імператор більше не є священною особою. В Японії досі немає своїх збройних сил, є лише сили самооборони. І така ситуація зберагіється протягом останніх 70 років.

Що ж до залежних територій, то ви загабули згадати про Тайвань, який без американського захисту швидко буде поглинутий Китаєм.

Krest0 написано:
Те що я написав, до речі, називається конкретика,

Ні. Ви просто описали своє бачення становища в Тихому Океані, яке не збігається з баченням Дугіна.

Krest0 написано:
Дякую, капітане очевидність. Будь-яка країна намагатиметься посилити свій вплив, якщо отримає можливість

Це далеко від правди.

Krest0 написано:
Те, що зараз відбувається в КНДР це чи не найважливіша подія в Тихоокеанстькому регіоні, але з його відео мені зовсім нічорта не стало зрозуміло про це.

По пам'яті можу сказати, що КНДР - це союзник Китаю, тому США бояться укріплення Китаю за рахунок КНДР. Тобто не можна допустити, щоб КНДР захопила Південну Корею та об'єднала Корею так, як колись Німеччина об'єдналася, тільки під керівництвом Кім Чен Ина Happy США взяли на себе зобов'язання по захисту Південної Кореї та Японії, тому тепер вони мусять тримати імідж.

Krest0 написано:
І хоч оснащення і техніка у Південної Кореї зараз набагато краща, ніж у КНДР, а населення вдвічі більше, але війна буде нелегка. Тут ще варто згадати, що Сеул - столиця Південної Кореї, а також найбільш розвинене економічно місто, в якому проживає чверть населення всієї Південної Кореї знаходиться ледве не біля кордону з КНДР.

Справа навіть не в техніці чи відстані від кордону. Південні корейці живуть заможно, вони звикли до комфорту і воювати їм не хотілося б. Зате північні корейці звикли все життя пахати за 300 грамів рису в ден. Пропаганда їх 70 років готувала до можливої війни. Тому коли війна реально почнеться, то північани побіжать в бій значно бадьоріше Happy

P. S. На решту ваших питань та зауважень я не відповідаю, бо вже сказав усе що хотів.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-17 17:57  
Як же я, та що там я - увесь Гуртом, ба навіть, щоб так "применшувати" весь український інтернет простір, переживе "відхід" такого вєлікаго як фіцька, і йому подібних)))))
Треба поплювати через ліве плече, щоб не зурочити!)))

don pedro
Цитата:
значить має місце один з нечисленних випадків, коли Соєва Шоколадка правий.

Як "не сумно" це визнавати, але правий бляха!)
Єдине, що зробив це з ВЕЛИЧЕЗНИМ запізненням, і вже після того, як прихерілися його фабрики в моськуляндії!!!))

Всім гуртомівцям важлива інформація, потрібно відправити панахиду за фіцькою (і всіма його іншими профілями), а ні то хоч сплакніть, "такого патєряєм" Wide grin Wide grin Wide grin
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-17 18:52  
virtus8hur написано:
В Японії досі немає своїх збройних сил, є лише сили самооборони. І така ситуація зберагіється протягом останніх 70 років.

Це ті сили самооборони, в яких служить всього навсього 240 тисяч солдатів? Для порівняння у Збройних Сил України зараз активно служить 250 тисяч. І це в країні, де йде війна між іншим. Бідні японці. По суті сили самооборони і є армією, тільки формально нею не називаються.
virtus8hur написано:
Після ДСВ під тиском США в Японії змінили конститутцію, згідно якої імператор більше не є священною особою.

І що? Японцям хтось заважає тепер повернути імператору цей статус? Є якісь рухи в Японії, яких це не влаштовує? Протести? Думаю, такий статус потрібен більше імператору, ніж японському народу.
virtus8hur написано:
Справа навіть не в техніці чи відстані від кордону. Південні корейці живуть заможно, вони звикли до комфорту і воювати їм не хотілося б. Зате північні корейці звикли все життя пахати за 300 грамів рису в ден. Пропаганда їх 70 років готувала до можливої війни. Тому коли війна реально почнеться, то північани побіжать в бій значно бадьоріше

Це не суперечить тому, що я написав. Я б сказав би навіть доповнює мій допис.
virtus8hur написано:
Що ж до залежних територій, то ви загабули згадати про Тайвань, який без американського захисту швидко буде поглинутий Китаєм.

Тайваню і США вигідне співробітництво. Тайвань має захист, США не дає посилюватися Китаю через поглинання Тайваню, захищаючи його. Але якщо послухаємо Дугіна і уявимо, що це все-таки колонія США. США втрачає контроль над цією колонією? Хоче надати Тайваню напівнезалежність? Яким чином? Прибере звідти свої бази? Думаю, Тайвань такого хоче навіть менше за США.
virtus8hur написано:
Це далеко від правди.

Тобто, не всі держави намагатимуться посилити свій вплив, якщо побачать таку можливість? Я правильно зрозумів?
virtus8hur написано:
Ні. Ви просто описали своє бачення становища в Тихому Океані, яке не збігається з баченням Дугіна.

Я то описав своє бачення становища в Тихому Океані. Описав з конретикою. Але це не означає, що воно розбігається з баченням Дугіна, бо він майже нічого не сказав по суті. Немає з чим розбігатися, коли проти конкретики беззмістовна вода. Ну крім Японії, де у нього була хоч якась конкретика, але по якій він продемонстрував тотальне незнання цієї країни.
virtus8hur написано:
На решту ваших питань та зауважень я не відповідаю, бо вже сказав усе що хотів.

А мені все ще хочеться почути відповідь на оце запитання. Про це ви нічого не казали.
Філіпіни. Тільки коли його поправили актуальними новинами, він інтерпретував теперішній стан Філіпін правильно, а так би робив висновки по застарілій інформації (судячи з усього інформації, коли ще Обама був президентом). Нове питання: як так сталося, що він дізнався про актуальні новини на лекції? Він же геополітик! Це його хліб знати найактуальніші політичні новини і на основі них робити припущення про подальший розвиток подій. Я розумію, що Філіпіни дрібний гравець на геополітичній арені і постійно слідкувати за новинами звідти ніхто не буде, але невже не можна було хоча б разок кинути оком на новини звідти перед лекцією, якщо збирається про них розповідати на ній.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-17 20:15  
Krest0
Цитата:

virtus8hur написано:
В Японії досі немає своїх збройних сил, є лише сили самооборони. І така ситуація зберагіється протягом останніх 70 років.

Це ті сили самооборони, в яких служить всього навсього 240 тисяч солдатів? Для порівняння у Збройних Сил України зараз активно служить 250 тисяч. І це в країні, де йде війна між іншим. Бідні японці. По суті сили самооборони і є армією, тільки формально нею не називаються.


Та й до всього, вище написаного Вами, ще й ухвалили "історичне рішення" (часто зустрічав вислів) - це застосування їхніх (японських) збройних сил, вибачте сил самооборони, за межами своєї країни, тобто які ще докази потрібні, що не у "назві" справа!?!
Отак "бідні" і "неповноцінні" збройні сили Японії, можуть воювати далеко "не для самооборони"!))
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2017-05-17 20:19  
ЕНЕЙ.12 написано:
"такого патєряєм"

Загін не помітив втрати бійця.
virtus8hur написано:
В Японії досі немає своїх збройних сил, є лише сили самооборони.

Тоді, якщо вірити назвам, так як їм вірите ви, Жирінофскій - ліберальний демократ, правителі КНР - комуністи, а ПуSSія - федерація.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-17 22:03  
Krest0 написано:
Це ті сили самооборони, в яких служить всього навсього 240 тисяч солдатів?

А скільки у них літаків, бойових кораблів (в тому числі підводних), ви не цікавилися ? І порівняйте це з іншими країнами в регіоні. Крім того, Японія має в тричі більше населення, ніж ми. А ядерна зброя у них хіба є ? Хоча технічно вони могли б легко її створити. Це не просто "назва", це обмеження військового потенціалу.

Krest0 написано:
Японцям хтось заважає тепер повернути імператору цей статус? Є якісь рухи в Японії, яких це не влаштовує? Протести? Думаю, такий статус потрібен більше імператору, ніж японському народу.

Погано ви знаєте Японію. У них є сильні консервативні рухи які хотять посилити монархію в країні. Імператор користується в них сильним авторитетом, це зовсім не "декоративна посада". І ще: на відміну від Німеччини, в Японії є сильні ревізіоністські школи, там шанують полеглив воїнів у ДСВ, вони досі пам'ятають хто скинув на них атомні бомби і досі тримають на них зло.
Про ставлення до ДСВ у Японії говорять хоча б їхні фільми (це те, що легкодоступне для українців). Можете глянути ось цей на дозвіллі https://www.youtube.com/watch?v=JgIP_V2FAn0
Щоб у Німеччині зняли щось аналогічно - це навіть уявити неймовірно.

Krest0 написано:
Тобто, не всі держави намагатимуться посилити свій вплив, якщо побачать таку можливість? Я правильно зрозумів?

Абсолютно правильно. Для того, щоб посилити свій вплив має бути одна незамінна умова - сильна національна еліта, яка має гідність і яка турбується про свою країну. Лише деякі країни мають таку еліту. Прикро визнавати, але навіть маленька Албанія насправді сильніша за Україну.

Krest0 написано:
як так сталося, що він дізнався про актуальні новини на лекції? Він же геополітик!

Дугін більше філософ, ніж геополітик. Він іще цікавиться питаннями релігії. А те, що він про якусь деталь не знав і дізнався лише на лекції - це несуттєвий момент, я не фокусую на цьому увагу.

ЕНЕЙ.12 написано:
Та й до всього, вище написаного Вами, ще й ухвалили "історичне рішення" (часто зустрічав вислів) - це застосування їхніх (японських) збройних сил, вибачте сил самооборони, за межами своєї країни,

Коли це рішення було ухвалене ? Десь нещодавно. Точно не в 50х рр. ХХст. А Окінава коли була повернена Японії ? Теж не одразу після ДСВ. Я просто веду до того, що Японія лише зараз після 70 років окупація поступово повертає собі своє.

P. S. Я відповів на усі питання, що варті уваги. Прошу не піднімати вкотре несуттєві питання, бо я їх свідомо ігнорую.
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-17 23:56  
virtus8hur написано:
А скільки у них літаків, бойових кораблів (в тому числі підводних), ви не цікавилися ? І порівняйте це з іншими країнами в регіоні.

Літаки - 1595 проти 1393 в Південної Кореї, 383 у Індонезії, 1785 у Індії і 2788 у Китаю.
Загалом скільки кораблів не знайшов, а по підводних кораблях - 16 штук. Тут Китай сильно обганяє з 69 підводними кораблями. Але якщо взяти інші країни регіону для порівняння: у Індії 17, у Південної Кореї 14, у Індонезії - 2.
На неіснуючу армію Японія витратила всього лиш 41 мільярд доларів у 2015 році, що є третім найбільшим воєнним бюджетом в Азії після Китаю та Індії.
virtus8hur написано:
Крім того, Японія має в тричі більше населення, ніж ми.

І у них немає війни. Відчуйте різницю. Крім того, Японія переживає тяжку економічну кризу, яка почалася ще в 90-і роки. Відношення заборгованості до ВВП - 225%. Вище здається тільки у Греції. Як думаєте, їм зараз хочеться збільшити кількість солдатів у армії, які ляжуть додатковим тягарем на державний бюджет?
virtus8hur написано:
А ядерна зброя у них хіба є ? Хоча технічно вони могли б легко її створити.

Могли б. Але японці зараз одна з націй, які найбільше закликають про виключно мирне використання ядерних технологій. Кому як не їм знати про наслідки від використання ядерної зброї? У 2002 році була спроба політиків підняти питання про створення хочаб невеликої кількості ядерної зброї виключно для самозахисту, але населення підняло галас і уряд дав задню.
virtus8hur написано:
Погано ви знаєте Японію. У них є сильні консервативні рухи які хотять посилити монархію в країні. Імператор користується в них сильним авторитетом, це зовсім не "декоративна посада".

І які ж це сильні консервативні рухи? Це яка-небуть партія в парламенті, організація чи вони діють підпільно? Я щось жодного такого серйозного руху не знайшов. Єдине, що можна сказати точно, що імператора дійсно поважають як символ держави і позбуватися монархії ніхто не буде. Тут це дуже схоже на британську монархію. Її так само залишили, як символ держави. Підвищувати ж статус імператора ніхто не збирається, а особливо молоде покоління.
virtus8hur написано:
І ще: на відміну від Німеччини, в Японії є сильні ревізіоністські школи, там шанують полеглив воїнів у ДСВ, вони досі пам'ятають хто скинув на них атомні бомби і досі тримають на них зло.

Тут згоден, так і є. Але японці прагматики. Їм треба такий союзник, як США, бо по-перше, Китай зараз страшніший за США, а по-друге, США це один із основних ринків для японського експорту. Тому вони підтримуватимуть і далі хороші відносини з США.
virtus8hur написано:
Дугін більше філософ, ніж геополітик

Якшо він в своїх філософських роздумах так само ллє воду, як в геополітиці, то такий собі з нього філософ.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-18 01:02  
Krest0 написано:
Літаки - 1595 проти 1393 в Південної Кореї, 383 у Індонезії, 1785 у Індії і 2788 у Китаю.

Ну, це непогано наче. Але все ж Японії не дозволяють створювати власну ядерну зброю, коли в регіоні її мають аж 3 держави, не надто дружніх до Японії - РФ, Китай та КНДР.

Krest0 написано:
І які ж це сильні консервативні рухи? Це яка-небуть партія в парламенті, організація чи вони діють підпільно?

Деталей не знаю, але це точно не підпільні рухи. Японські праві - це не маргінали. Ось один із них - його тепер знає увесь світ.
Японський імператор володіє неформальним впливом, коли він щось "думає", до його думок прислухаються міністри. Нинішній прем'єр-міністр - теж за імператора.

Krest0 написано:
І у них немає війни. Відчуйте різницю.

Згоден, зате є спірні острови з Китаєм та РФ, а це може в майбутньому призвести до війни.

Krest0 написано:
імператора дійсно поважають як символ держави і позбуватися монархії ніхто не буде.

Як я вже казав вище, після ДСВ за наполяганням США в Японії змінили конституції і оголосили, що імператор більше не є божественною особою, а просто символ нації. Але це було так зроблено, що тепер багато хто вважає ті поправки нелегітимними і хотять їх скасувати.
А взагалі японська монархія - це цікава річ. Нинішній імператом є нащадком імператора Дзімму, а то, у свою чергу - нащадок богині сонця Аматерасу. Одна імператорська родина править країною безперервно напротязі 27 віків. Аналогів у світі немає. http://azov.press/ukr/27-storich-bezperervnoi-derzhavnosti-ta-uroki-yaponii-dlya-svitu

P. S. Як вам фільм "Камікадзе. За тих, кого ми любимо" ? Раджу глянути. Кіно дуже сильне, емоційне.
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-18 02:32  
virtus8hur написано:
хотять

Уже не вперше помічаю цю помилку. Хочуть.
virtus8hur написано:
Але все ж Японії не дозволяють створювати власну ядерну зброю

І я написав хто не дозволяє. У 2002 році була спроба політиків підняти питання про створення хочаб невеликої кількості ядерної зброї виключно для самозахисту, але населення підняло галас і уряд дав задню. Не знаю, як би до цього віднеслося США, але їхньої участі там і не знадобилося.
virtus8hur написано:
Як я вже казав вище, після ДСВ за наполяганням США в Японії змінили конституції і оголосили, що імператор більше не є божественною особою, а просто символ нації. Але це було так зроблено, що тепер багато хто вважає ті поправки нелегітимними і хотять їх скасувати.

Так в чому проблема? 2/3 парламентських голосів і будь-яку статтю Конститиції можна змінити. Тим більше, що цього разу США це навряд чи буде цікаво.
virtus8hur написано:
Нинішній прем'єр-міністр - теж за імператора.

Звісно він за імператора. Японський політик, який скаже, що він проти імператора, підпише смертний вирок своїй політичній кар'єрі. Це ж як-не-як їхній національний символ.
virtus8hur написано:
Деталей не знаю, але це точно не підпільні рухи. Японські праві - це не маргінали. Ось один із них - його тепер знає увесь світ.

Тобто він намагався влаштувати переворот, а його проігнорували? І це по-вашому сильні консервативні рухи? Брейвік он теж намагався боротися з еміграцією насильницькими методами. Скільки жителів Норвегії послідувало його прикладу? Я ж не казав, що там взагалі немає жодних прихильників посилення імператорського статусу. Але питання в тому, скільки їх і яка їх підтримка в суспільстві. Як не дивно, але навіть в Україні є монархістські рухи. Але назвати їх сильними неможливо. Їхній вплив і підтримка населення настільки низький, що їхнє існування можна проігнорувати.
virtus8hur написано:
Згоден, зате є спірні острови з Китаєм та РФ, а це може в майбутньому призвести до війни.

Воно то може й так, але як я і написав, коли економіка за крок від сраки, то гіпотетична війна відступає на другий план, особливо коли за спиною стоїть держава з найпотужнішими збройними силами світу. Потенційним ворогом Японії навряд чи стане РФ, бо це Японія бажає отримати території, якими володіє РФ, а не навпаки. Росії немає сенсу нападати першими.
virtus8hur написано:
Раджу глянути. Кіно дуже сильне, емоційне.

Не сумніваюсь. Може, колись буде час і подивлюсь.
iwan wan 
VIP


З нами з: 01.10.09
Востаннє: 15.04.24
Повідомлень: 2045

2017-05-18 11:54  
ну тут і геополітика.... йо мо йо)))
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-18 12:11  
iwan wan
У мене тут між іншим важлива місія була. Я намагаюся переконати товариша virtus8hur в тому, що Дугіна слухати не варто і щоб він не витрачав свій час на того пропагандиста русского міра і православного комунізму. Але здається, що мої намагання були марними. Ну і нехай. Хто я такий, щоб заважати людям забивати свої мізки всілякою маячнею.

До речі, сумаватимеш за Фіцком? Він же оголосив про свою втечу з піратського гніздечка.
virtus8hur 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 06.02.10
Востаннє: 20.04.24
Повідомлень: 4169

2017-05-18 12:42  
Krest0 написано:
У 2002 році була спроба політиків підняти питання про створення хочаб невеликої кількості ядерної зброї виключно для самозахисту, але населення підняло галас і уряд дав задню.

Хто зна, а може це такий прояв гібридної війни проти Японії ? У нас теж є трохи "населення" яке вимагає припинити "громадянську війну на донбасі" Happy

Krest0 написано:
Так в чому проблема? 2/3 парламентських голосів і будь-яку статтю Конститиції можна змінити.

Це не так просто як ви думаєте. Те, що ви чули про роботу парламенту - це лиш вершина айсберга, ви не знаєте його "підводної частини". От якби ви спробували там попрацювати чи покерувати ним, ви б мене зрозуміли.
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-18 12:51  
virtus8hur
Мені вже стало лінь відповідати. Тим більше, що ми вже давно відійшли від основної теми.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-05-18 13:04  
Krest0
Цитата:
У мене тут між іншим важлива місія була. Я намагаюся переконати товариша virtus8hur в тому, що Дугіна слухати не варто і щоб він не витрачав свій час на того пропагандиста русского міра і православного комунізму.

Та це й не дивно, я сумніваюся, що virtus8hurа, навіть найближчим часом, хтось переконає в цьому)
Мимоволі виникають асоціації з сектою..., а всі чули наскільки складно "вирвати" звідти людину?!
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Цю тему закрито Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 302, 303, 304  наступна