Комп'ютерні ігри

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступна
Автор Повідомлення
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-23 21:32  
EvGaS
Victoria 2
Xshot 
VIP


З нами з: 22.09.09
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 1650

2017-05-23 22:42  
EvGaS написано:

Питання: хтось знає якісь глобальні стратегії, де б можна було повноцінно грати за Україну/Січ/Русь?

На кшталт Supreme Ruler Ultimate чи SuperPower 2 до прикладу

Бо якось що не стратегія, то про нас якось взагалі забувають як про фракцію.

Серед не названих і не "глобальних", де можна пограти за Україну:
Mount & Blade: Вогнем і Мечем
Cossacks: European Wars, Art of War, Back to War
Cossacks 3
+ є ще
Hetmanat, мод для Empire: Total War
Geopolitical simulator
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-24 00:19  
Цитата:
Питання: хтось знає якісь глобальні стратегії, де б можна було повноцінно грати за Україну/Січ/Русь?
На кшталт Supreme Ruler Ultimate чи SuperPower 2 до прикладу
Бо якось що не стратегія, то про нас якось взагалі забувають як про фракцію.
ні, принаймні, я не чув. є тільки серія "Козаки", але я її не рекомендую - дуже анахронічна. особливо остання частина, думав, буде щось хоча б на рівні Battle for Middle-Earth, а вони 1 в 1 скопіювали першу. зате там від початку є українська локалізація - за це розробникам потискаю руки.

Додано через 6 хвилин 14 секунд:

Xshot написано:
Mount & Blade: Вогнем і Мечем
це взагалі не стратегія, а ролівка з елементами стратегії. крім того, через глюки гру неможливо пройти за Україну.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 06:22  
Krest0 написано:
Victoria 2

Не знаю чому, але серед усіх подібних подобається двигун та організація усього у HoI II, але там лишень через моди. Не знаю чому, але Вікторії чомусь ніяк не сподобаються, в них акценти на якихось інших, малоцікавих мені деталях. Може мало побудови економіки/технологічного розвитку й зсув на політику, точно не пригадаю.

Xshot написано:
Mount & Blade: Вогнем і Мечем

Рекомендую краще Mount & Blade - Warband, мод 1257AD, там можна непогано погуляти по Європі. Але монгольська навала вже була, Візантія теж майже поїдена турками, але є Галицько-Волинське Князівство, не надто велике, але міцне. В моді гарна історичність та гарно розкидане найкраще обладнання. Наприклад, Русь радує багатьма унікальними чи навіть найкращими предметами: найкращі в грі рукавиці, найкращі в грі шаблі (шкода, що названі ятаганами, але значно зручніші за прямі мечі), цікаві краплевидні щити для початку. Та й у сусідів є багато цікавого — у литовців метальні дрючки з величезним запасом, тевтонців можна пограбувати на епічні шоломи, монголів — на легкі й міцні чоботи, стріли та мініатюрних степних коней, які дуже фанові у поєднанні з лицарським європейським списом. Ще й є Візантія зі своїми унікальними шаблями та найкращими щитами. І це усе поряд, тож можна собі зібрати вельми веселу цілу команду. Бо майже усе найкраще обладнання зібране якраз у нашому кутку, а з ним і Київ з Черніговом не важко відвоювати. Але Бригантний захист, чи арабських скакунів чи чоботи доведеться пошукати трохи далі.

Головний недолік — обраний час, коли від Київської Русі вже майже нічого не лишилося, і її терени є боком мапи з величезними пустими відстанями, де представлені лишень найголовніші міста. Коли мод орієнтований на Італію, де від міст просто яблуку ніде впасти. Але це одна з найкращих збалансованих історичних реконструкцій. Бо гарна не лишень мапа, але й новаторства націй, і ми у цьому далеко не останні.

Додано через 16 хвилин 2 секунди:

Xshot написано:

Cossacks: European Wars, Art of War, Back to War
Cossacks 3

К.О.? Rolleyes (4)
Віддавна ще лежить диск найпершого видання, вже вздовж і впоперек, на «нове-3» навіть не бачу сенсу дивитись.

Xshot написано:
Hetmanat, мод для Empire: Total War

Тотал Вари скотилися та деградували в казуалку з шістьма клавішами, там глобалка вбита повністю, уся увага й сенс у битвах. Старі частини пропрацьовані набагато краще. В нових якщо ти раніш тиснув автобитви, то просто нічого немає, бо повний примітив «для галочки».

Xshot написано:
Geopolitical simulator

Та він якийсь сам по собі «ніякий», процес нудний, дії алогічні, графіка страшна та відверто мильна — ізометрію можна було куди краще зобразити, краще вже 2Д за таке 3Д. Гра просто невдала.

Virake написано:
Battle for Middle-Earth

Ну, у 2-гій частині навіть є глобалка наче. Wide grin Орки там теж наче є. І культурно Рохан дуже на нас походить як дружинною кіннотою, так і архітектурою. Але хотілося б не фентезі.

То як, немає глобалок чи покроковок більш? За 15 років самі Козаки, а в інших за принципом «є усі інші сотні країн, то є й ми»? Тоді це якось надто вже сумно.
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-24 07:08  
EvGaS написано:
Може мало побудови економіки/технологічного розвитку й зсув на політику, точно не пригадаю.

Як на мене, то якраз у Вікторії акцент на економіку і технологічний розвиток, а от Europa Universalis більше про політику.
EvGaS написано:
То як, немає глобалок чи покроковок більш?

Жанр глобальних стратегій сам по собі мало поширений. Це здебільшого або нішевий продукт або там якісь фентезійні чи футуристичні напрямки. От що реально сумно, так це що в серії Civilization нас немає. Я можу іще зрозуміти чому Україну туди не додали, але Запорізьку Січ чи Київську Русь могли б і додати.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 07:25  
Krest0 написано:
Як на мене, то якраз у Вікторії акцент на економіку і технологічний розвиток, а от Europa Universalis більше про політику.

Може й так. Дививсь давно, міг й переплутати.

Krest0 написано:
Жанр глобальних стратегій сам по собі мало поширений. Це здебільшого або нішевий продукт або там якісь фентезійні чи футуристичні напрямки.

+1, але футуризм не лякає, якщо там за нас можна буде зіграти.

Krest0 написано:
От що реально сумно, так це що в серії Civilization нас немає. Я можу іще зрозуміти чому Україну туди не додали, але Запорізьку Січ чи Київську Русь могли б і додати.

Додають лишень країни, від яких буде віддача покупців. В історичних іграх акцент історичності ведеться за ті країни, які відвалять найбільше грошей, чи за які б грали. Історичною достовірністю та рівністю маються переважно модороби, а гроробам аби гра продавалася. Гадаю в цьому причина.

Навіть якщо нас і додають до ваніли, бо ніяк не обійтися, то переважно щось невиразне та недорозвинене, як Русь у Тотал Варах Медіевал 1 та 2, яка була ну просто ніяким суб’єктом в усіх часових кампаніях — фоном нездатним до нормального розвитку на кутку мапи, або ж простим суб’єктом для побиттям евентом монгольської навали. Нехай деякі юніти й мали непогане підсилення, як масована недорога Дружина чи універсальна середньо-важка піхота з луками, але відстані для перекидання оборони були просто вбивчі (дуже мало міст та поселень та території областей розміром як у якійсь Сахарі), а рівень технологій був значно обмеженою версією Візантії без якихось унікальних особливостей, хіба що однієї будівельки з іконопису, яка б давала якийсь маленький бонус. Хоча і її наче могла будувати Візантія теж. Просто фонова територія для завоювання сусідами. Ось таке було представлення. Sad (1)
Krest0 
VIP


З нами з: 23.01.16
Востаннє: 07.12.23
Повідомлень: 2874

2017-05-24 07:44  
EvGaS написано:
Додають лишень країни, від яких буде віддача покупців. В історичних іграх акцент історичності ведеться за ті країни, які відвалять найбільше грошей, чи за які б грали.

Не завжди. В тій самій цивілізації 5 є наприклад Сонгай, Ірокези, Сіам, Шошони, Полінезія. Але погоджуюсь, що багато країн було додано заради віддачі від покупців. Так наприклад для мене дивно бачити в тій грі Бразилію, якій ще й двісті років немає, а їхня цивілізація радше вторинна. Але вона зараз в десятці країн з найбільшою економікою, тож одразу видно фінансовий інтерес.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 07:54  
А ще сумніше те, що Русь з 3 кампаній була переважно перейменованим Новгородом Великим. А пограти за Київ можна було взагалі в 1 кампанії, майже випадково, попри кількасотрічну історію держави.
І найсмішнішим було те, що якщо обираємо гру за Київ, то десь через 13-15 ходів до нас прискакують монголи у кілька повних елітних пачок, і треба бути просто епічно крутим, щоб те все перемолоти вручну на переправах та зайнятих лучниками кручах. Але навіть розбивши вщент монголів до нуля й увіпершись спиною в бік карти — можна почитати вище про сусідів. Русь у ванілі не може розвинутися настільки, щоб підтримувати великі елітні армії, й в автобитвах дуже слабка, а витягувати кожну сутичку вручну — те вже занадто. Проблем у фракції — катма, якоїсь компенсації чи вирішення — нуль. Бо навіть дороги гарні побудувати не дозволено. Що у тотал варах тих часів по суті є визначенням головних та другорядних націй. Бо це не просто швидкість переміщення, а ще й величезний вплив на економіку, який нічим не замінюється за значущістю, хіба що портами. Але знову ж… флот і рівень портів — «для галочки», непогано лишень на початкових етапах.

Додано через 2 хвилини 31 секунду:

Krest0 написано:
Сонгай, Ірокези, Сіам, Шошони, Полінезія

Додані для гри заради фану гравцям з «грошовитих» країн, які схочуть пограти не за себе (у певних країн є якісь власні зацікавленості екзотикою). Приклад — той самий екзотичний Сіам.

Або ж просто треба було чимось залатати дірку на мапі, як з Полінезією. Бо нічого іншого найімовірніше поряд знайти не спромоглися.

Додано через 4 хвилини 30 секунд:

Взагалі, 5-та Цива якось неприємно вразила зказуаленням. Третя була якось правдоподібнішою, навіть попри вічний прикол зулусів зі списами проти танків.

Додано через 1 хвилину 15 секунд:

Бо як від 5-рки відкинути графіку, то механіка примітивніша якась.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-24 13:04  
EvGaS написано:
Ну, у 2-гій частині навіть є глобалка наче. Wide grin Орки там теж наче є. І культурно Рохан дуже на нас походить як дружинною кіннотою, так і архітектурою. Але хотілося б не фентезі.
ви щось плутаєте. в другій частині якраз "глобалки" немає, і Рохану теж (його з Ґондором об'єднали в одну аморфну расу "Люди"). зате друга частина має краще пропрацьовані практично всі аспекти, нові механіки, більше юнітів, можливість створювати власного героя + аддон, який додає нову расу (це в додаток до вже присутніх нових ельфів, гномів і ґоблінів) + фанатський патч, який те все приводить до ладу.

зате перша частина має український переклад, зроблений моїми товаришами з UaLT.
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 11.04.24
Повідомлень: 244

2017-05-24 14:56  
EvGaS, на кшталт цих двох ігор більше наче взагалі немає ніц.
Стосовно глобальних стратегій, то крім парадоксових є ще дуже крутий мод на total war:empire.

Хоча я колись грав глобальну стратегію про сучасність, подібну якраз до SuperPower, і там ще купа різних сценаріїв, які спочатку регіональні, а потім більш масштабні. У початковому сценарії за Україну було на карті 4 країни - Румунія, Молдлова, Білорусь. Білорусь рано чи пізно нападала на Україну, а Румунія очікувала поки Україна втратить сили. Класна гра, лише не згадаю назви ніяк.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 15:37  
ser_rocko написано:
на кшталт цих двох ігор більше наче взагалі немає ніц.

Навіть якщо не обмежувати в часі та додати почерговки? Тоді журбинка, бо доведеться у якихось 4Х космостратегіях з генераторами рас перебиватися хіба що. =(

ser_rocko написано:
Стосовно глобальних стратегій, то крім парадоксових є ще дуже крутий мод на total war:empire.

Якщо на двигуні Імперії, то він мені не подобається й вважаю його невдалим. ТоталВари просто скатилися в казуальну масовість і розробники просто доють бренд та пхають графоній, мабуть так простіше.
Найперший Шогун якщо встановити, то він набагато цікавіший та атмосферніший, навіть попри значні косяки у ШІ. І це в мене не ностальгія. Просто робив якось експеримент, і пограв у нього опісля другого Шогуна (баланс а ля камінь-ножиці-наґіната) та Імперії чи Риму-2, точно не пригадаю кого з тих двох. І враження були далеко не на користь нових Тотал Варів. Ото як десь 4 перших вийшли — були норм, а потім почався якийсь маркетинг*. * — це таке лайливе слово.

ser_rocko написано:
Класна гра, лише не згадаю назви ніяк.

Шкода.

Може тоді якісь є глобальні моди на якісь ігри, де ми нормально представлені? Не в сенсі центричних модів на якійсь нації, або дрібних «врізань» потрібної фракції, а загальної глобальної зміни гри з нормальним балансом усіх, а не лишень улюбленців.

Додано через 7 хвилин 29 секунд:

Підкидуйте ідеї, де можна непогано зіграти за трипільців, скіфів, сарматів, роксоланів, русичів, січовиків, українців, та навіть за галактичну республіку — взагалі усе, хоч якось пов’язане з нами. Бо картина ігроробства виглядає стосовно нас просто якось жахливо. Аж не віриться, має ж щось бути, в кіно й те якось частіше згадували про нас. Невже за півтора десятиліття як наша ж контора зклепала про нас Козаків й отримала чимале міжнародне визнання — так все й було глухо?

Додано через 2 хвилини 44 секунди:

В сенсі, крім двох мегапісочниць як Супрім Рулер та Супер Павер. Ну гаразд, ще був Геополітичний Сім, чи як його там. Невже це все?
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-24 15:51  
якби було щось пристойне, то ми б про нього вже чули.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 15:57  
Virake написано:
якби було щось пристойне, то ми б про нього вже чули.

Непристойне теж можна, ніяких обмежень за віком! ))
shanjin 
VIP


З нами з: 17.04.13
Востаннє: 13.02.18
Повідомлень: 451

2017-05-24 16:11  
Зацікавлюють напевно ігри коли вони чогось вчать корисному на зразок іноземних мов чи допомогають психологічному розвантаженню.Самого зараз зацікавив класичний спрайтовий JRPG чи RPG пром середини та кінця 90-х років.Напевно томущо спрайти не так очі засмучують,як тогочасне 3D оформлення чи можливо томущо мій девайс відтворює краще спрайтове оформлення)хочя напевно бувають і винятки))
EvGaS
Напено лише коли скористатись РПГ створювачем (RPG maker) для відтворення прадавнього світу протоукраїнців) серьйознішим на зразок Unity чи Unreal Engine...
Про політику напевно історичний Iron Hearts сьогодення Supreme Ruler,Geopolitical simulator та Super Power.Ще є про історію азіатської частину світу стратегії відKoei Nabunaga Ambition,Romance of the three kingdoms та рпгешна ріж та рубай зі стратегічними чи тактичними елементами Samurai Warriors:Xtreme Legend чи можливо Empires та Dynasty Warriors:Empires...Де по бажанню можна використати різні етнічні елементи нашого світу...
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 11.04.24
Повідомлень: 244

2017-05-24 17:12  
EvGaS, є ще realpolitik. Недавно вийшла. Вона доволі така примітивненька, особливо в плані війни. Але мені сподобалась.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-24 17:25  
ser_rocko написано:
є ще realpolitik. Недавно вийшла. Вона доволі така примітивненька, особливо в плані війни. Але мені сподобалась.

Поглянемо, що воно з себе таке. Але з простотою треба обережніше, бо так і до Дефкону дійти можна. Happy
Xshot 
VIP


З нами з: 22.09.09
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 1650

2017-05-24 19:12  
Xshot написано:
Mount & Blade: Вогнем і Мечем

Virake написано:
це взагалі не стратегія, а ролівка з елементами стратегії. крім того, через глюки гру
неможливо пройти за Україну.

Не правда, це могло бути в старій версії v1.014 (до якої, до речі робився українізатор)
В новішій версії, "Чорний Гетьман" спокійно проходиться)

Додано через 46 хвилин 35 секунд:




Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-24 23:58  
Xshot написано:
В новішій версії, "Чорний Гетьман" спокійно проходиться
я проходив нову версію кілька разів. завжди застрягав на етапі, коли потрібно дістати інформацію від господаря Новгорода (здається, Борятинський?). і це ще не рахуючи всіх глюків, які трапляються до того та можуть безповоротно зупинити просування квесту. так що нічого там не виправлено.

до речі, якщо я не помиляюся, то квест називається "Чорна булава" (The Black Mace).
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-25 09:29  
Xshot
Майже повний повтор вже переліченого.
Щодо модів, наприклад, спробував мод на Вікторію — вона просто його ігнорує й стартує у ванілі, попри те, що він обраний у лаунчері.

Додано через 12 хвилин 5 секунд:

…може інша версія допоможе, бо воно нічого не каже взагалі.

Додано через 54 хвилини 48 секунд:

Розібрався — посилання на стару версію Modern Day, шукайте на моддб новішу версію 1.2. Сам мод стає на Вікторію ІІ версій десь 3.0.3-3.0.4, але тільки на англомовну, бо кириличні шрифти з модом несумісні й маємо абракадабру в написах.

Додано через 9 хвилин 6 секунд:

Але є два розчарування: мод не є точним, Маріуполь під контролем російських терористів. Також населеність країн схоже є станом на початок ХІХ ст. Тобто, мод сам по собі не є повним.

Щодо самої Вікторії ІІ, то вона більш має сподобатись полюбовувачам усіляких тайкунів. Там є багато промислового будівництва, торгівлі, економіки, політики. Але як поглянув у розділ технологій, то жахнувся — дерево відсутнє взагалі як таке. Там просто 30 технологій по 5 колонок зі 6-ма щаблями. Ну… як там нічого немає винаходити, то вона точно не для мене.
Xshot 
VIP


З нами з: 22.09.09
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 1650

2017-05-25 21:22  
Virake написано:

я проходив нову версію кілька разів. завжди застрягав на етапі, коли потрібно дістати інформацію від господаря Новгорода (здається, Борятинський?). і це ще не рахуючи всіх глюків, які трапляються до того та можуть безповоротно зупинити просування квесту. так що нічого там не виправлено.

до речі, якщо я не помиляюся, то квест називається "Чорна булава" (The Black Mace).

Я у свій час проходив Mount And Blade: Вогнем і Мечем. Золоте видання v1.017
Було важкувато, тож я діяв згідно настанов цього проходження і трохи гуглив по деяким питанням на форумах. Пам'ятаю дійшов до того, що разом з Хмельницьким створили державу "Русь" - а це вже майже кінець гілки сюжету "за Україну")

Щодо розмови з "Борятинським", то може його треба було зустріти саме на карті, а не в місті.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-26 00:06  
проблема була не в зустрічі, а в тому, що він не давав ніяких опцій діалогу, що просувають сюжет.
Xshot 
VIP


З нами з: 22.09.09
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 1650

2017-05-29 00:01  
Virake
А після того, як поговорили зі старостою села Несвіж про "Чорний гетьман", мали з'явитися чуваки поряд з селом (позначені синім). Саме вони у розмові називають прізвище "Борятинський" і дають перстень. Потім треба було спитати будь-якого московського князя, де шукати "Юрія Борянтиського". Мені, наприклад, сказали, що він "у дорозі біля Пскова". Я його розшукав, і одразу ж розмова полилася в констуктивне русло )
Діалог з Борятинським



















Серед глюків, які мені зустрічалися(а може, це так має бути) - десь пропадав Януш Радзивілл. Перший раз - після зустрічі з Жак де Клермонтом. (Я його тоді по всіх барах шукав, і не знайшов. Потім вирішив, потусуватися десь п'ять днів, потім знову пройтися по всіх кабаках. І через 5 діб я його таки знайшов, у Варшаві, хоч вона була захоплена шведами, а річ посполита вела війну проти шведів)
Другий раз зник Януш Радзивілл, коли став повноцінним королем. Так само зробив - перечекав кілька діб, і він знову з'явився.
Ну і ще глюки з текстурами часто + було кілька вильотів.
P.S. Версія гри - 1.143

Додано через 12 хвилин 12 секунд:

Один з найбільших геморів - прокачувати ставлення до себе. Наприклад, звідки знати, що знадобиться один польський лорд із ставленням "35", щоб повідомити про село Несвіж (бо король Януш Разивілл морозиться)? Ставлення одного з лордів "35" бажано заробляти заздалегідь, ще коли є можливість роздавати землі
OrangeMan 
Забанено
Забанено


З нами з: 10.12.14
Востаннє: 24.04.21
Повідомлень: 371

2017-05-29 09:20  
Вибачте , що вас відволікаю від обговорення . Але яку гру порадите для слабкого пк ? Характеристики такі:
1.9 ГГц Amd Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+
1.75 ГБ оперативки
Windows XP SP3 Professional
Hentaihunter 
VIP


З нами з: 16.08.08
Востаннє: 21.04.24
Повідомлень: 2580

2017-05-29 10:22  
OrangeMan написано:
яку гру порадите

"Katawa Shoujo". :)
OrangeMan 
Забанено
Забанено


З нами з: 10.12.14
Востаннє: 24.04.21
Повідомлень: 371

2017-05-29 10:43  
Hentaihunter
Спасибі . Happy
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-05-29 11:34  
OrangeMan
Має літати усе, включно до першого Сталкера.
А так краще вказувати жанр, інакше можу порадити встановити собі Цезаря ІІІ.
Virake 
Localize Team
Localize Team


З нами з: 07.07.09
Востаннє: 10.04.24
Повідомлень: 7278

2017-05-29 14:20  
раджу Ascendancy:

OrangeMan 
Забанено
Забанено


З нами з: 10.12.14
Востаннє: 24.04.21
Повідомлень: 371

2017-05-29 15:12  
EvGaS
Стрілялки , перегони , виживастики , квести , РПГ. Як раз таки і всю серію Сталкера пройшов Wide grin
pseudogiant 
VIP


З нами з: 24.08.12
Востаннє: 23.04.24
Повідомлень: 996

2017-05-29 15:34  
EvGaS написано:
Має літати усе, включно до першого Сталкера.

Сталкери всі підуть, якщо виставити налаштування на мінімум. Можливі проблеми з деякими модами. Відьмак-1. Відьмак-2, але потрібно знайти версію, яка піде під ХР. Щодо Відьмака-3 не знаю. Всі Герої з 6-ми включно. Раритети на кшталт Doom-3, Quake-4, Warcraft-3 підуть без питань.
OrangeMan 
Забанено
Забанено


З нами з: 10.12.14
Востаннє: 24.04.21
Повідомлень: 371

2017-05-29 16:46  
pseudogiant
Дякую. 4 Квейк пройшов , а 3 Дум бавився. А от щодо Відьмака можна подумати )
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступна