Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 21:22  
Сподіваюсь, відсвяткуємо, ми з нею з 98-го знайомі. Ого! Не з твоєю Надєждою, ecover.

Додано через 4 хвилини 46 секунд:

Йду красиво - як завжди!
Якщо буде 500-та сторінка - я зайду (це було б справедливо, адже тут і я свою лапку приклала, як казав Кривцов).
А поки - відпочивайте і
Dream A Little Dream Of Me


Додано через 1 годину 24 хвилини 55 секунд:

Моя дорога І. Я її не вигадала! Просто тимчасово не спілкуємося (так сталося).
Але в її синів є мій подарунок (подарувала восени 2021-го).

Додано через 19 хвилин 38 секунд:

Мабуть, завітаю до неї цим літом. Бо скільки можна, справді!
Сподіваюсь, мій втомлений вигляд не налякає її хлопчиків... Так, саме так.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-14 21:36  
— Ой, я на тебе образилася!
— Та ну тебе! Всесвіт розширюється, галактики гинуть, а ти все про свої образи...

Додано через 1 хвилину 30 секунд:

Чому ти вважаєш, що тебе тут усі мають любити? А кого тут люблять?

Тепер про “Надєжду”? Щось тут не так? Ти її знаєш?
(Могла знати. Християни постійно спілкуються між собою. В соцмережах, наприклад...)
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 22:31  
Ти плутаєш літери І та Н, ти ще щось жереш, крім грибів?
500 сторінок це звісно круто. Як мене взагалі сюди занесло...
Може, це завдання Бога мені. Відчути на собі, що таке мати справу з людьми, яких не цікавить нічого, крім власної шкурки...

Додано через 4 хвилини 29 секунд:

Важливий досвід, так би мовити. А ви працюйте - строчіть сторінки.
Потім перевірю.
Моя дорога І. Ти ж не зрадиш мене? Ні.

Додано через 8 хвилин 52 секунди:

ecover.to
З якого хріна я мала б ображатися на такого хробака, як ти? Навіть не смішно, просто похріну.
Надєжда, займись мною!!! Твого брата ображаю, страшно!

Додано через 2 хвилини 41 секунду:

Зараз Надєжда зайде сюди, прочитає і займеться - почекайте трошки.
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-14 22:47  
Mono2025 написано:
500 сторінок це звісно круто.

Якщо рахувати попередні флудильні, то тут вже кілька тисяч буде.

Mono2025 написано:
Якщо буде 500-та сторінка - я зайду

Ставлю сто купонокарбованців що це трапиться значно раніше)
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-15 11:12  
ecover.to написано:
Могла знати. Християни

З якого дива, з якого х.. та Надежда Зуева християнка? Вона пристосуванка, конформістка, а не християнка.
Вдає із себе овечку, а сама звичайна коза.

Додано через 7 хвилин 43 секунди:

ecover.to, і ти, мудило, думаєш, я не розумію, що навіть в Україні нормальних (сумлінних) людей меншість? Як і в будь-якій країні світу.
Цитата:
1-е Iвана 5:19
Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі.

Але в Україні приблизно 30% нормальних людей є, з них 4-5% християни. Від загальної чисельності жителів України. Для нашого світу це дуже багато.

Додано через 1 хвилину 23 секунди:

Night_Hawk написано:
це трапиться значно раніше

Вже можна вважати, що сталося, чи ще ні?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-15 14:36  
Mono2025 написано:
Dream A Little Dream Of Me

Цитата:
Кесс Елліот володіла неабияким IQ - понад 160.

Ого.
Цитата:
Попри відсутність документального підтвердження тесту, Кесс Елліот безперечно була надзвичайно кмітливою, дотепною та ерудованою жінкою з чудовим почуттям гумору, що неодноразово відзначали колеги та журналісти. Навіть без точної цифри 165 її інтелект та музичний геній були незаперечними.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-15 15:45  
Прощальні гастролі.
ua_man 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 10.02.10
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 618

2026-05-15 19:59  
ecover.to
Закинув єрмаку доляху?
Ти ж за нього дупу так рвав.
Казав що Порох корупціонер, а зепідарчмо зеленський чим відрізняється від корупціонера?

R1 - щоб ти здох!
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-15 22:18  
БЕРЛІНСЬКА відповіла на звинувачення Гончаренка | Що трапилось на ТСК щодо розслідування «Мідас»
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-15 23:23  
ecover.to написано:
БЕРЛІНСЬКА

Брехлива страховидна собака.

Цитата:
Фантастичні дурні. Ті, хто нами править, ті, хто нас грабують, і ті, хто цей цирк на крові виправдовує.

Сьогодні відбулося засідання ТСК Гончаренко. Були присутні Берлінська, Штілерман, та інші.

Берлінська свій захист побудувала на звинуваченні Гончаренко в проросійської позиції і розповіді, як вона героїчно боронила Майдан, самотужки виносила вбитих, і захищала всю Україну з 2014 року.

Берлінська намагалася влаштувати скандал, зривала засідання ТСК, і маніпулювала нібито своїм «бойовим досвідом», і своєю роздутою значимістю.

Коротше, Берлінська спалилася. Я обовʼязково викладу свої «плівки міндіча», щоб всі нарешті побачили, хто така Маша Берлінська.

Коротко зараз: у дівчини в 2014 році не було жодної профільної освіти, і не було її надбано в майбутні роки, не було створено жодного дрона, виробництва дронів; вона ходила до мене дивитися на наше волонтерське виробництво дронів восени 2014 року, коли ми вже кілька місяців працювали дронами на фронті, вона випрошувала в мене дрони на початку 2015 року, вона запрошувала мене читати лекції по дронам в наступні роки, і з 2018 до 2022 року знаходилася в США, і зовсім не «займалася дронами».

Чому ця дівчина, з її слів, тепер каже, що вона «матір українських дронів», каже, що 12 років «займається дронами», каже що знайома «зі всіма виробниками дронів», з Єрмаком, Зеленським, і дає першим особам держави свої поради, стверджує, що вона «створила технологічну революцію дронів»?.. Це взагалі хто?.. І що це взагалі?..

Про Штілермана напишу окремо. Там своя особиста шизофренія.


Юрій Касьянов
https://t.me/kasjanovcom/4258

Додано через 4 хвилини 49 секунд:

Цитата:
Вероніка Феншуй.

Це все, що треба знати про перемогу, про цілі у війні, про якісне воєначальство, про державний менеджмент, про провідництво нації в найчорніший її час.

По довіреності царя Україною 5 років правив діяч, який при прийнятті державних рішень консультувався з Веронікою Феншуй. Схоже, народ так і не потрафить усвідомити глибини дна й ширини безодні, куди Зеленський опустив Державу. Кожен, кого він за руку привів на Олімп, є ходячим діягнозом.

Зевс притягував до себе лише таких – наполовину чокнутих, відбитих на всю голову, хворобливо амбітних, тотально непрофесійних, деінтелектуалізованих невігласів, які повноту влади реалізовували з повнотою нерозуміння, чим є Держава, державна політика, кадровий кастинг, експертна думка, фахове прийняття рішень.

Той треш і крінж, яким виявився царський двір, треба запивати чимось високоградусним або занюхувати чимось вставляльним. Нормальна людина не здатна на свою голову натягнути весь цей сором, у який перетворено зеленське правління.

Усі ці хворі люди, наділені клейнодами абсолютної влади, приватизували нещасну Україну й стали нею. Від того вдвічі болючішим є усвідомлення: який це жах.


Остап Дроздов

https://t.me/OstapDrozdovOfficial/5576

Цитата:
Цей відеоблог про «справу Єрмака» має акцентовану думку, що Єрмак – це Зеленський.

Ближчої до царя фігури не існує. Наступне тіло після Єрмакового – царське. Й це накладає підвищену відповідальність нарешті розхитати мафію, яка з багатомільярдного общака легко може витягнути будь-яку суму для викупу свого розпорядника.

Справа Єрмака – це бойове випробування мафії на омерту. Якщо й далі всі мовчатимуть, покриваючи один одного – вожак задоволено спекається носіїв компромату на нього й обзаведеться новими кооперативщиками.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-16 13:05  
Так, і ще одне. Бог своїм людям допомагає. Завжди. Їй (тій Надежде Зуевой) Бог не допоміг - висновок очевидний.
Хата у мертвому, забитому селі на Хмельниччині - це не допомога.
А допомагає по-різному. Наприклад, допомагає знайти нормального чоловіка, з яким можна буде жити у місті ну або в нормальному селі.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-16 15:46  
І нарешті: що їй там подобається? Розмовляти з котами і з курами?)
Так це називається кото- і куроманка, а не християнка)

Додано через 20 хвилин 25 секунд:

Ластівки, ластівки, ластівки
Ромашки, ромашки, ромашки
Вишні, черешні, сливки
У моєму серці назавжди

Ластівки, ластівки, ластівки
(Ой, летіли ластівки)
Ромашки, ромашки, ромашки
(Коли цвіли сади)
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-16 19:18  
Добре тобі. Тобі Бог дає, а їй треба працювати.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-16 21:00  
ecover.to, закрийся, чорноротий. Ще й троль)

Додано через 2 хвилини 33 секунди:

ecover.to написано:
дає

Mono2025 написано:
допомагає

Змінюй раціон. А то одні гриби...
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-16 21:11  
Підозра Єрмаку. Аналітика. Дмитро Кулеба
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-16 22:03  
Mono2025 написано:
Вже можна вважати, що сталося

Так)

Mono2025 написано:
Змінюй раціон. А то одні гриби...

Гриби майже не несуть поживи, до речі, одна клітковина 🤷‍♂️

ivanychkafomin написано:
Я обовʼязково викладу свої «плівки міндіча»

Не хотів би захищати цю ганьбу, бо їй ще за удар по Чернігову іскандером відповідати, але... Так а чого ж він досі то все не виклав?) Цей пан теж муткар ще той)
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-17 15:05  
Night_Hawk написано:
Так)

Так треба. Це було моє завдання) Щоб ви хоча б не плутали християн з колгоспниками.

Додано через 4 хвилини 33 секунди:

Бо я офігіваю. Просто дві сільські баби (мама і дочечка) записують відео про те, як вони вирощують курей, саджають город і ладнають хату.
І показушно приплели до цього віру. Видно, щоб більше підписалося, слаборозвинених.
Так, ніби християни - це колгоспники. Так, ніби нехристияни не заводять курей і не саджають город)
Була б вона нормальною, можна було б з нею подружитися, а так...

Додано через 16 хвилин 7 секунд:

Основні групи нехристиян
Віряни інших світових релігій: мусульмани, юдеї, буддисти, індуїсти.
Представники етнічних вірувань: люди, які сповідують синтоїзм, язичництво (рідновірство) або традиційні африканські релігії.
Нерелігійні люди: атеїсти (заперечують існування Бога) та агностики (вважають існування Бога недоведеним).

Додано через 2 години 27 хвилин 40 секунд:

Mono2025 написано:
Основні групи нехристиян

І це не всі основні.
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-17 15:37  
Night_Hawk написано:
Не хотів би захищати цю ганьбу, бо їй ще за удар по Чернігову іскандером відповідати, але... Так а чого ж він досі то все не виклав?) Цей пан теж муткар ще той)

Та хто його знає)) Може пізніше буде. А може взагалі не викласть. Я вже нічому не здивуюсь.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-17 15:50  
Гадаю, це зрозуміло, що я не проти саду-городу. Я проти показухи. Назви свій канал "Курочка і петрушка" (як ШІ рекомендує)) і не ліпи віру туди, де нею не пахне. Ось і все.
nil 
Поважний учасник


З нами з: 03.11.08
Востаннє: 17.06.26
Повідомлень: 167

2026-05-17 17:49  
Night_Hawk написано:
Гриби майже не несуть поживи, до речі, одна клітковина

Гриби складаються з клітин, але не містять клітковини (целюлози). Гриби є окремою групою організмів, яка має спільні риси як з рослинами, так і з тваринами. Зокрема клітинні стінки грибів, якщо вони (клітинні стінки) взагалі є, складаються з хітину та білків, а не з целюлози. Детальніше тут.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-17 21:43  
Здається, Зуева це єврейське прізвище... Читайте Нечуя-Левицького.
ecover.to написано:
Поговори з психологом. Або з ШІ

Ти що, заховався? Правильно, знай своє місце. З хєра ти вирішив, що я єдина християнка в Україні, що мені залишається тільки або психолог або ші?))
Дозволяю тобі вилізти - я йду.

Додано через 45 секунд:

Тим більше я ще не християнка)) Але найближчим часом стану. Сильно не поспішаю.

ecover.to, пиши-не пиши, я більше не читатиму того.

Додано через 27 хвилин 23 секунди:

Як же мене дратують ці тупі курки, всі ці Наді, Мані, Срані.
Треба написати одному християнину, хай купить мені книжку, мені потрібні позитивні емоції. Гроші йому потім поверну.

Додано через 31 хвилину 23 секунди:

ecover.to
Для мене приємні емоції це читати цікаву і корисну книжку, а не в жопу курці (курка) заглядати. Незрозуміло написала ЩОСЬ?

Додано через 2 хвилини 26 секунд:

Треба буде завтра останнє повторити. Щоб було вам зрозуміліше) Гарно сказала!
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-17 22:02  
Привітаймо:

DARA - Bangaranga (LIVE) | Bulgaria 🇧🇬 | Grand Final | Winner of Eurovision 2026
lpershyi 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 04.01.11
Востаннє: 05.06.26
Повідомлень: 2891

2026-05-18 06:08  
Чи дійсно музичний твір від ПП про користувачів Koful, ivanychkafomin, Mono2025 та інших дописувачів у флудильні?

Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-18 10:17  
Коли ти тупа, то й поводься відповідно, знай своє місце. А не "я вирощую курей, я велика українка" - халява звичайна ти.
Я їй насиплю "вподобайок".

Додано через 30 хвилин 7 секунд:

І на її занюханому каналі по курячі яйця))) є навіть модератор. Який уважно слідкує, щоб з її Величністю королевою домашньої курятини чемненько розмовляли. Охрініти, я таке вперше бачу.

Додано через 16 секунд:

Про

Додано через 1 годину 13 хвилин 10 секунд:

Тупа пизда Надюша, твій прямий обов'язок - молитися за повну перемогу України, а не в курячі дупи заглядати. Передайте їй хтось, бо мій стиль написання їй не до вподоби))
Фух, візьмусь я трохи за малювання, заспокоюся...
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-18 11:30  
"з неба падали згустки шовковиці"
прямо на твою дурну голову
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-18 12:11  
- Ізю, ну що там?!
- Наші таки перемагають!
- А наші - це хто?
- Таки скоро дізнаємось…

Додано через 15 хвилин:

ecover.to, ти збираєш гриби - ну і збирай. Такі клопи як ти теж потрібні) Теж мені "важливий продукт" - гриби.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-18 12:19  
Колобок, колобок...
(видалила повідомлення?)

Додано через 2 хвилини 10 секунд:

Те, що ти “вчена” - помітно. Але ж щось воно не так?
Живеш в своєму окремому вимріяному світі де “ні курей, ні яєць”... тільки ти і одні ніщаки.

Пора повертатись на землю.

Додано через 4 хвилини 44 секунди:

Mono2025 написано:
"важливий продукт"

Люблю збирати мухомори червоніючі, а ти?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-18 13:32  
В Україні війна. І треба перемогти. Бо мертвим ані гриби, ані курячі яйця не потрібні.
Але ж ти паразит і щось написав, я не читаю того.

Додано через 1 годину 2 хвилини 37 секунд:

Просто мені, тонкій натурі, зовсім чужі всі ці сірі, приземлені Наді, Мані.
Ну відпочила на них природа, так буває...
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-18 14:22  
А користі від твоєї тонкої натури?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-18 15:33  
ecover.to написано:
А користі від твоєї тонкої натури?

Ну якби такі немічні, як ти, бачили користь, де вона є, ми б жили у зовсім іншому світі.
А так мені доводиться жити з вами на одній планеті, на жаль.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 390, 391, 392  наступна