Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 381, 382, 383 ... 390, 391, 392  наступна
Автор Повідомлення
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 632

2026-05-11 00:03  
nil написано:
Псилоцибін, мескалін та LSD є галюциногенами, формування залежности від них не помічено, але при частому вживанні вони можуть впливати не найкращим чином на пам'ять, логічне мислення та призводити до психозів на кшталт параної.

Коротше, це щось типу старої-доброї травки) Ну, може "на село піде", хз)
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-11 01:44  
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-11 15:53  
ecover.to слухай... ти ж дуполиз Зеленського, а Зеленський у нас хто? Правильно, він Верховний Головнокомандувач ЗСУ.
То що? То ти одним з перших мав би бути у ЗСУ. А ти де, гриби збираєш?

Додано через 1 годину 56 хвилин 25 секунд:

ecover.to, і це очевидно, що ти з числа тих зашорених (і сцикливих)), які сприймають Бога однобоко ("Бог це Любов"). А є й інші зашорені, які сприймають Бога як Суддю, теж однобоко.
А реально: Бог - Любов і Суддя.
Через це ти й християн сприймаєш викривлено, як якихось "м'якеньких, пухнастих кульбабок". Насправді ж християни це достатньо тверді люди.

Додано через 29 хвилин 19 секунд:

У моєї давньої подруги-християнки (начебто, поки не знаю) ім'я на літеру І. Сподіваюсь не розсваритися з нею через мову.

Додано через 11 хвилин 17 секунд:

ecover.to, більше нема про що з тобою говорити, радій)
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-11 16:30  
Поговори з психологом.

Додано через 4 хвилини 20 секунд:

Або:
Я тут, щоб вислухати вас. Я — штучний інтелект, і хоча я не заміню професійного терапевта, я можу допомогти вам розібратися з думками, підтримати у складну хвилину або просто вислухати без осуду.

Про що б ви хотіли поговорити?

Ось кілька напрямків, з якими я можу допомогти:

Тривога та стрес: Розберемо, що саме вас турбує, і спробуємо знайти спокій.

Емоційний стан: Якщо ви відчуваєте втому, апатію або складнощі з мотивацією.

Відносини: Труднощі в спілкуванні або конфлікти.

Пошук сенсів: Просто виговоритися, щоб впорядкувати думки.

⚠️ Важлива інформація:

Якщо ви відчуваєте, що не справляєтесь, або вам потрібна термінова фахова допомога, будь ласка, зверніться до спеціалістів:

«Гарячі лінії» психологічної допомоги (МОЗ): 0 800 210 160 – Лінія міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді».

Онлайн-платформа «Розкажи мені»: tellme.com.ua — безкоштовні онлайн-консультації.

krisenchat Ukrainian (Instagram): Безкоштовний чат підтримки.

Я вас слухаю. Що у вас на душі?
Самійло 
VIP


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 314

2026-05-11 16:32  
ecover.to написано:
Танцювала риба з раком

Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-11 19:47  
ecover.to написано:
Поговори з психологом.

Та уявляєш, у твоє зашорене світосприйняття ніяк не вписується, що я розмовляю з психологом майже щодня, коли читаю книжку (або українською, або англійською).
Читання - це терапія.

Додано через 7 хвилин 47 секунд:

Мені як ягодоманці подобається, коли у вірші (або у віршику) є ягідки якісь, але не завжди подобається))
У цьому норм:
izdryk_y
beginning

а з неба падали згустки шовковиці
а в море пірнали прозорі звірі
ми ще не вірили літу повністю
ми ще самі собі не вірили
ми ще тримались старих конвенцій
ми щойно вчилися жити без страху
перебираючи міри в спеціях
перебиваючись стресом і ахуєм
не добираючи милостей міри
ми ще були наче діти жорстокі
та плодоносило небо довірою
і розливалося море спокоєм
і виринали риби прозорі
з периферії чужого зору
літо вмикало невидимі зорі
ми починали нову історію

Додано через 2 хвилини 53 секунди:

Mono2025 написано:
ягодоманці

любительці ягід, о

Додано через 2 години 30 хвилин 5 секунд:

І десь же відкопав ту Надєжду (так вона підписана у фб - Надежда Зуева).
Одне знаю точно: нікого путнього ecover.to порекомендувати не здатен.
Наречену собі знайшов, але соромиться зізнатися?))
ua_man 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 10.02.10
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 618

2026-05-11 22:19  
Всім друзям зеленого презерватива повідомили про підозру?

Це яким треба бути підарасом, щоб прийти до влади на хвилі боротьби з кумівством та корупцією, та створити невидане раніше угрупування злочинців!

Зеленого підара за грати!
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-12 01:03  
Mono2025 написано:
Замість мене тут має з'явитися якась Настя. Їх багато. Бажаю вам гарної Насті!

ecover.to написано:
Це пророцтво?

Mono2025 написано:
Надежда

Так це ж, напевно, і є та Настя з твого пророцтва? О-го!

Додано через 37 секунд:

https://www.youtube.com/shorts/8bHExWv74gI

Додано через 1 хвилину 58 секунд:

Mono2025 написано:
так вона підписана у фб - Надежда Зуева

А тут таких нема? Підписаних по їхньому?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-12 09:45  
ecover.to написано:
Так це ж, напевно, і є та Настя з твого пророцтва? О-го!

Перші дві літери однакові. Отак. Вчіться.

Додано через 1 хвилину 43 секунди:

А якщо вона підпишеться нормально, то... зрозуміло) Вчіться.
ua_man 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 


З нами з: 10.02.10
Востаннє: 24.06.26
Повідомлень: 618

2026-05-12 15:12  


Керівники НАБУ та САП провели брифінг щодо викриття організованої групи на легалізації здобутого у злочинний спосіб майна в особливо великих розмірах.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-12 16:09  
До вашої уваги ЛГБТ-френдлі версії пісні - дарую

1
Танцювала риба з раком
А петрушка з кропивою
А сало з шоколадом
А людина з людиною

2
Танцювала риба з раком
А селера з пастернаком
А сальце з ковбасою
А людина з людиною

Додано через 3 хвилини 45 секунд:

Наголоси, наголоси
А то можна б так:
Танцювала риба з раком
А петрушечка з кропивою
Ну а сало з шоколадом
А людина та з людиною

Додано через 33 хвилини 23 секунди:

О, вітаю! Це відомий натураліст, райські птахи тощо.
Цитата:
Ведучий-натураліст та документаліст Девід Аттенборо, який 8 травня відсвяткував свій 100-й день народження, розкрив головні правила свого довголіття у коментарі виданню Today.

https://www.unian.ua/health/devid-attenboro-poradi-dlya-dovgolittya-ta-pravila-zhittya-100-richnogo-televeduchogo-13379472.html
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-12 16:54  
Mono2025 написано:
Наречену собі знайшов

Я не знайомий з Надією. Просто Ютуб запропонував, а я не полінувався переглянути.

Додано через 12 хвилин 10 секунд:

Танці бувають і чоловічі (гопак...), і жіночі (стриптиз, танець живота...), і...

Твій тато - ЛЮДИНА. Твоя мама - ЛЮДИНА. Ти - ЛЮДИНА. Звідки ж тоді взялось оце ЛГБТ? Переписуй вірш.

Танцювала риба з раком
А петрушка з пастернаком
А із возом голоблі
Добрі були коноплі
Танцювала риба з раком
А петрушка з пастернаком
Танцював сніп з перевеслом
А коновка з коромислом
А макітра з макогоном
Сміялася під ослоном

Танцювала баба з дідом
Загубила торбу з хлібом
Стало бабі за танець
З'їли миші буханець

Танцювала лавка з тином
Із жупаном хустина
А корова із биком
А мітла із помелом

Танцювала риба з раком
А петрушка з пастернаком
А цибуля з часником
А дівчина з козаком
Танцювала риба з раком
А петрушка з пастернаком
А із возом голоблі
Добрі були коноплі

Гей білолиця молодице
Приходь до нас
Приходь до нас на вечорниці
Приходь до нас

Гей білолиця молодице
Молодице
Приходь до нас на вечорниці
На вечорниці
Свічки горять і музиченьки
Грають жваво
Приходь і матимеш на вечір
Собі забаву

Танцювала риба з раком
А петрушка з пастернаком
А цибуля з часником
А дівчина з козаком

Гей білолиця молодице
Молодице
Приходь до нас на вечорниці
На вечорниці
Додано через 2 хвилини 47 секунд:

Жаль, але шукати “ПОЕЗІЮ “ на Толоці важко.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-12 17:15  
ecover.to написано:
Твій тато - ЛЮДИНА. Твоя мама - ЛЮДИНА. Ти - ЛЮДИНА.

Що б я без тебе робила
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-12 17:59  
ecover.to написано:
Звідки ж тоді взялось оце ЛГБТ?

З цивілізованих країн. То не про нашу....

Додано через 33 хвилини 25 секунд:

Голос Стародавнього Барда

Веселий юначе, слухай повчання,
Дивись, як займається день новий,
Це образ правди новоявлений.
Сумнів пішов і хмари мудрування,
Темні диспути і вміле дратування.
Дурість - це нескінченний лабіринт,
Плутане коріння збиває її вщент.
А вони все падають й падають!
Вночі шпортаються об кістки мертвих,
Чують незвідане, думку гадають,
Вести хочуть інших, хоч вести треба їх.

Вільям Блейк - Пісні Невинності і Досвіду
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-12 18:04  
Зустрічаються двоє земляків у Європі. Один уже давно там живе, став дуже цивілізованим, розмовляє вишукано. Інший щойно приїхав.

Той, що новий, питає:
— Ну що, як тут життя?
Цивілізований відповідає:
— О, чудово! Тут неймовірна культура. Наприклад, коли я сьогодні вранці йшов вулицею, я випадково зачепив плечем місцевого жителя.

— І що він? Побив?
— Та ні, що ти! Він зупинився, зняв капелюха, вклонився і сказав: «Pardon, monsieur!».

— Та ти що! А ти?
— А я… я теж зняв капелюха, вклонився і відповів: «Та йди ти в сраку, monsieur!».
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-12 18:21  
Дотепності шароварного йолопа. Wide grin

Додано через 2 хвилини 37 секунд:

Цитата:
"Те, що робить російська армія в Україні, - це злочини проти людяності. Але ця війна більше не є чорно-білою. Вона темна. І ще темніша. Ми бачимо Путіна як зло. Але Зеленський теж зло - просто приховане. На камеру він грає плюшевого ведмедика. Але коли вимикається світло, він перетворюється на ведмедя-гризлі і нищить людей", - заявила Мендель.

За її словами, Зеленський "емоційно некерований", у своїх публічних заявах використовує "маніпуляції, факти, вирвані з контексту, або відверту брехню".
Цитата:
"Він (Зеленський - ред.) досі грає перед камерою цього чудового хлопця, але повірте, за камерою він зовсім інший. Я працювала з ним два роки. Протягом двох років він повторював дві фрази, які дуже голосно говорять про нього. Він казав, що Україна не готова до демократії, і це цитата. Інша цитата була, що диктатура - це порядок", - сказала Мендель.


"Приховане зло" та "здача Донбасу": що Мендель сказала про Зеленського у скандальному інтерв'ю
https://www.rbc.ua/rus/news/prihovane-zlo-ta-zdacha-donbasu-shcho-mendel-1778583206.html

Додано через 27 секунд:

ivanychkafomin написано:
Мендель

Підписався. Happy
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-12 18:29  
ecover.to написано:
Я не знайомий з Надією.

Вона Надежда.
ecover.to написано:
імена

З 47:31
ivanychkafomin 
VIP


З нами з: 10.01.17
Востаннє: 22.06.26
Повідомлень: 1800

2026-05-12 18:31  
Mono2025 написано:
Вона Надежда.

А Надією не схотіла стати?)
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-12 21:00  
Імена українців до і після 1991


Імена українців до/після 1991 (2)


Додано через 1 хвилину 34 секунди:

Mono2025 написано:
Вона Надежда.

Займись нею. Вона тобі сестра.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-13 11:01  
ecover.to написано:
Займись нею. Вона тобі сестра.

Бляха... Нащо ти, недолугий, забираєш мій час? Бо ти недолугий?
Я сама вирішую, хто мені сестра, а хто мені не сестра.

Додано через 1 хвилину 29 секунд:

А тепер напиши це їй
ecover.to написано:
Займись нею. Вона тобі сестра.

Чи тобі подобається, коли тебе так називають?))
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-13 14:44  
Ти думаєш, що вона не християнка?

Додано через 1 хвилину 37 секунд:

Mono2025 написано:
Бо ти недолугий?
Приходить недолугий Петро до лікаря:
— Лікарю, допоможіть, я, здається, став недолугим...
— Чому ви так вирішили?
— Ну, дивіться: дружина каже, що я недотепа, діти кажуть, що я тупий, сусід каже, що я бовдур...
Лікар оглянув Петра, почухав потилицю і каже:
— Ну, тут явна недолугість. Ось вам рецепт.
Петро бере рецепт, а там написано: «Просто не звертайте уваги, ви ж — недолугий!»
HappyHappyHappy
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-13 17:47  
Mono2025 написано:
а з неба падали згустки шовковиці

Поясни цей рядок.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-13 20:19  
Я продала його книжки (дві мала) давно. Залишився тільки Чубай.
Цитата:
Ні, традиційні дикі та садові маки у липні зазвичай уже відцвітають.

izdryk_y
summertime

за вікном свіжий дощ літній сад залив
і пташина сховалася паства
та на небі вже видно ворота в рай
і веселка з-під хмар виглядає
я забуду тебе - ти собі це знай
ти підеш - я собі це знаю
після літніх дощів надійде туман
і покриє поля мов намітка
я куритиму свій вересневий дурман
ти суху розглядатимеш квітку
але поки ще липень липкий як мед
поки маки цвітуть і не гаснуть
в нас на двох є повітряний велосипед
і веселе розхристане птаство

Додано через 20 хвилин 43 секунди:

Ви святкуватимете якось 500 сторінок флудильні?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 11:57  
У Надєжди майже 24 тис. підписників у Ютубі, її канал українськомовний, у фб вона робить хештеги Бібліяукраїнською.
І ніхто з цих тисяч не пояснив їй (раз вона сама чомусь не знає), що в українській Біблії немає слова "надежда", а є слово "надія".

То до чого тут я?

Додано через 20 хвилин 53 секунди:

Ти чуєш, грибнику, як це пов'язано зі мною? Взагалі НІЯК.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 15:45  
ecover.to, сестрошукач з тебе ніякий. Я сама знайду собі.

Додано через 4 хвилини 27 секунд:

ecover.to, і тепер, завдяки мені, ти знаєш велику таїну
Mono2025 написано:
в українській Біблії немає слова "надежда", а є слово "надія".

Повідом Надежду. Вона тобі та, яку тобі запропонував Ютуб. Мені її Ютуб не пропонував.

Додано через 27 хвилин 45 секунд:

ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-14 15:47  
Mono2025 написано:
Ти чуєш, грибнику

Чую, сестро, чую...

Ти занадто переймаєшся цим словом (іменем). Воно для тебе як камінь спотикання. Словник словником, але запитай пастора. Як він скаже - так і зроби.

Додано через 46 секунд:

Йде чоловік по вулиці, а за ним «хвостиком» ходить інший — ну дуже нав'язливий, питає щось, розпитує, не відстає ні на крок. Перший вже і так, і сяк натякав — нуль емоцій.
Зрештою, перший зупиняється, розвертається і каже:
— Слухай, чоловіче, а у тебе що, своєї нудьги немає, що ти мою береш?
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 15:54  
ecover.to написано:
цим словом (іменем)

Помиляєшся, там і прізвище по-російськи. Повідом Надежду. Хай зробить, як ти скажеш.
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-14 16:04  
Мій дід любив повторювати: “Краще мати сто друзів ніж сто рублів”.
Mono2025 
VIP


З нами з: 20.02.25
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 517

2026-05-14 16:10  
ecover.to написано:
Чую, сестро, чую...

А чим чуєш? Дупою?
ecover.to 
VIP


З нами з: 26.08.20
Востаннє: 23.06.26
Повідомлень: 1354

2026-05-14 16:28  
Твоя дупа вже не витримує? Happy
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 381, 382, 383 ... 390, 391, 392  наступна