Europa Universalis IV (2013)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  наступна
Автор Повідомлення
Grishazahid 
Свій


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 17.02.24
Повідомлень: 85

2013-09-20 11:35  
Andriy-and http://uus.in.ua
andros507 
VIP


З нами з: 15.09.10
Востаннє: 01.05.24
Повідомлень: 331

2013-10-05 22:35  
посилання на файли для перекладу мертве
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2013-10-06 16:28  
Посилання виправив. Там вийшов новий патч, тому файли змінились.
tpictah 
Новенький


З нами з: 06.08.11
Востаннє: 18.10.13
Повідомлень: 1

2013-10-09 13:22  
Доречі, добре би було зробити мод для Запорізьких козаків,
додати незалежних Запорожців на карту раніше, ніж воно є,
прописати нові типи військ і прописати їм стати, змінити прапор-герб,
форму правління, додати високі показники обєму рекрутів, швидкість їх поповнення
і максимальну к-сть військ для запоріжжя.

Можливо ідею реалізую самостійно.
AaLeSsHhKka 
VIP


З нами з: 07.01.13
Востаннє: 02.05.15
Повідомлень: 664

2013-10-10 00:24  
Прошу прибрати галочку біля файлів, де присутнє моє ім'я, так як гра мені не до душі.
Denonion 
Новенький


З нами з: 04.05.13
Востаннє: 18.01.18
Повідомлень: 13

2013-10-10 11:54  
Добрий день шановні.
На форумі UUS створив копію теми.
Теж збираюсь перекладати, беру:
tradenodes_l_english.txt
USA_dlc_l_english.txt
triggers_and_effects_l_english.txt
modifers_l_english.txt рядки
Grishazahid 
Свій


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 17.02.24
Повідомлень: 85

2013-10-11 21:01  
tpictah http://uus.in.ua/forum/viewtopic.php?f=22&t=9 можеш скористатися моїми напрацюваннями для моду EU3 (history-файли, повстання, і тд). Якщо серйозно візьмешся - будь-ласка відписуйся
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2013-11-03 22:04  
Нещодавно з'явився новий патч - 1.3. А також вийшла російська локалізація. Росіяни ще не переклали файли з папок common i history, але те що вже є може трохи допомогти пришвидшити наш переклад. Їхні файли можна завантажити за цим посиланням - http://yadi.sk/d/VKLLwQ2_C2PbK

Переклад потрохи просувається, але я щось давно не отримував нічого від наших перекладачів.
AaLeSsHhKka 
VIP


З нами з: 07.01.13
Востаннє: 02.05.15
Повідомлень: 664

2013-11-03 23:24  
Можу допомогти. Дещо згодом повідомлю про взяті рядки.
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2013-11-04 01:55  
AaLeSsHhKka, хіба ти не зайнятий Вікторією?
AaLeSsHhKka 
VIP


З нами з: 07.01.13
Востаннє: 02.05.15
Повідомлень: 664

2013-11-04 09:16  
Мені треба якусь відпустку, перемкнутися на щось інше, бо весь час працювати над одним проєктом дуже сутужно)
Grishazahid 
Свій


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 17.02.24
Повідомлень: 85

2013-12-21 19:46  
14.01.2014 виходить нове DLC - Conques of paradise
Mo11oh 
Новенький


З нами з: 27.12.13
Востаннє: 28.08.16
Повідомлень: 1

2013-12-27 12:08  
Панове, прошу дати пораду - є бажання, змінити переклад під себе, бо як на мене деякі моменти спірні. Справа в тому, що в текстовому редакторі одні крякозябри - прелопатив дві сторінкі гуглу скориставсь двома варіантами, але підсумок той же....буду радий допомозі!
з.і. 7х64 тестував в редакторі по дефолту, ++ і akeipad ((
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2013-12-27 20:59  
Mo11oh, переклад ще в процесі, і до завершення ще дуже далеко. Якщо вкажете на спірні моменти, то це може допомогти. Якщо бажаєте взяти взяти участь у проекті, то напишіть мені в приват.
"Крякозябри" в тексті є тому, що гра не сприймає кирилицю. Через це всі букви кирилиці спеціальним макросом замінюються на символи з розширеної латиниці, а потім графічні шрифти у грі зображують відповідну латинську букву як кириличну.
AaLeSsHhKka 
VIP


З нами з: 07.01.13
Востаннє: 02.05.15
Повідомлень: 664

2014-01-10 18:50  
Переклад ще не заморозився, перекладати щось іще можна?
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-01-10 21:35  
Ми розмовляли в Skype, але я скажу ще тут. Переклад триває, хоч і повільними темпами. Багато людей, які взяли собі файли для перекладу, мені не відповідають. Свій прогрес я щотижня викладаю в цій темі. Якщо є бажання допомогти - звертайтеся, роботи вистачить. Вся інформація у шапці.
Denonion 
Новенький


З нами з: 04.05.13
Востаннє: 18.01.18
Повідомлень: 13

2014-01-14 19:51  
Перекладаю, вибачте, що не відсилаю файли, чекайте на другі неділі)
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-02-11 01:40  
Хвилинка офтопу:
Я закінчив ще одну партію. Цього разу я обрав Віджаянагарську імперію, і поставив завдання об'єднати всю Індію у її географічних межах.
Хоча Віджаянагара на початку гри має доволі стійке становище, і є найсильнішою індуїстською державою на півострові, проте навколо неї багато потенційних ворогів, у складі яких навіть є кілька національних провінцій цієї держави. Це дає законні приводи до війни, проте для реконкісти потрібно підготуватися. На півдні є кілька ізольованих дрібних індуїстських країн, а також практично поруч знаходиться буддійський Цейлон. Їх потрібно приєднати у першу чергу. Оскільки в нас спільна релігія, то я вирішив піти дипломатичним шляхом, зробивши їх васалами, після чого анексував. Це дало мені час на впорядкування економіки, формування армії, і накопичення резервів новобранців. Попереду нас чекали століття кровопролитних воєн, тому армія стала пріоритетом. У сфері технологій Індія має дуже багато штрафів, тому для таких країн іноді краще витрачати силу монарха на ідеї. Але у військовій гілці я все-таки зробив ставку на розвиток науки, оскільки кожен наступний рівень технології відкриває доступ до кращих видів військ, а це дає більшу перевагу ніж якийсь незначний бонус від ідеї. В майбутньому ця стратегія себе повністю виправдала.
Також є дуже важливим розмір держави, оскільки це впливає не лише на економіку, а й на максимальну кількість доступних військ, і на рівень приросту новобранців. На початку гри рекрути це особливо відчутно, тому важлива кожна провінція.
Після приєднання Цейлону, Малабару, Кочіну і Венаду, настав час починати велику війну. Питання - хто стане першою жертвою? У Віджаянагари є 3 сусіди - ісламські Гуджарат і Бахмані, а також індуїстська Орісса. Гуджарат знаходиться далеко на півночі, і до нього немає жодних претензій, тому його час ще не настав. Бахмані є ворожою ісламською країною, і нашим обов'язком є захист наших одновірців та одноплемінників, яких окупували кляті язичники. Але наразі нам може не вистачити сил. А ось Орісса, хоч і є потенційним союзником, але вона надто велика, щоб стати васалом. Тому перший удар було спрямовано на неї, що дало нам у результаті 2 провінції. Після короткого відпочинку настав час Бахмані. І поступово, крок за кроком, Віджаянагара почала просуватися на північ. В той же час Бенгалія розкололи на частини вороги, і більшу її частину окупував Шан. Що означало неминучу війну з цією країною в далекій перспективі. Це змусило пришвидшити нашу військову експансію, поки ще більше індійських земель не відійшло до могутніх сусідів. Особливе занепокоєння викликали Тимуріди. Вони успішно придушили повстання перських націоналістів, і дуже відчутно укріпили державу. І конфорнтація з ними була лише питанням часу.
Втім інші держави Індійського субконтиненту також не стояли на місці, і не могли не реагувати на мої активні воєнні дії. Держави на півночі, такі як Делі, Джаунпур, і Гуджарат, збільшили свою територію за рахунок слабких сусідів, і вже були силою, з якою варто рахуватися. Дуже скоро настав той час, коли вони сформували проти мене коаліцію. І поки я завойовував центральні землі, ослаблені антимусульманськими повстаннями, ця коаліція перетворювала війну за одну нещасну провінцію в довгу і виснажливу кампанію. Але з кожною приєднаною провінцією, з кожною виграною війною моя держава ставала все сильнішою, а вороги все слабшими. І коли залишились лише найсильніші, а я вже примірявся захопити Делі, і перенести туди свою столицю, у гру вступили Тимуріди, в коаліції з усіма моїми ісламськими сусідами. Це була справжня бійня, у мене закінчились всі війська, і ворожу столицю брали найманці, куплені на останні гроші. Єдине що врятувало, це випередження ворогів за технологіями, завдяки чому в мене були кращі війська. Це дозволило компенсувати їхню кількісну перевагу. Після перемоги вороги втратили значну частину своїх земель, а Тимуріди так і не змогли відновитися, одразу піднялися масові повстання, від країни відокремилися Хорасан і Белуджистан, а Оман і Росія захопили решту. Мої ісламські сусіди, програвши війну, і втративши значні землі, були приречені на загибель. Одразу після закінчення перемир'я їхню долю було вирішено. Після цього столицю держави було перенесено у Матхуру, а також проголошено державу Індостан, із жовто-біло-зеленим прапором. Це дало претензії на всі провінції, які географічно розташовані на Індійському субконтиненті. Проблема була в тому, що вони знаходилися в складі інших держав, і доволі не слабких. Особливе занепокоєння викликав Кашмір, який захопила Ногайська орда, яка була протекторатом Росії. І як би мене не тішила їдея повоювати з Росією, але у мене було багато інших планів на сході. На щастя, поки я відновлювався після попередніх воєн, на Кашмірі спалахнуло повстання, і він проголосив незалежність від орди. Довго ця незалежність не тривала, і Кашмір увійшов до складу Індійської держави. Наступним на черзі були Тибет і Шан. Стотисячна армія індійських солдат швидко відвоювала наші законні землі, в результаті чого Індія нарешті повністю об'єдналася під одним прапором. Від Інду до Гангу, від Гімалаїв до Цейлону - один субконтинент, одна держава, одна релігія.
Тепер можна було поглянути на світ. В Європі Австрія дуже активно розширилася, Франція ледве виживає, а Британія з Кастилією та Португалією традиційно займаються колонізацією. Росія зробила протекторатами всі наявні орди, і безуспішно воює проти всієї Європи незрозуміло за що, і стабільно програє від Австрії. Трохи згодом Португалія з Британією вирішили поглянути на мене, стабільно ологошуючи мені війни. Перший раз я відбився, хоча це виявилося не просто, бо технологічно вони вирвалися дуже далеко. Зрештою я усвідомив, що від них простіше відкупитися, що я і робив постійно. Завдяки багатій землі, а також славнозвісній торгівлі спеціями, грошей у мене було повно.
До завершення гри було ще півтора століття, а зайнятися було ніим, тому я вирішив зробити собі кілька васалів. Перш за все - Тибет. Династія Мін, яка об'єднала практично весь Китай, і мала в якості васала сильну Корею, була дуже могутнім гравцем в Азії. І врешті наші інтереси зустрілися. Китайці захопили частину тибетських земель, а я дуже співчуваю тибетцям, і вболіваю за їхню свободу. Тому для їхнього ж захисту я захопив Тибет, сформував з нього васала, і відбив у китайців решту етнічних тибетських земель. На південному сході теж мені не все подобалося. Тайська держава Аюттхая проводила дуже агресивну політику, захоплювала сусідні народи, відбираючи їхнє право на самовизначення. Щоб навести порядок, довелося там захопити все, і створити васалів. Кожній нації - по державі. Китайці були дуже проти, що стало навіть заважати, після того як вони вестернізувалися, але врешті всі мої плани були виконані. Індія займала всю свою географічну територію, між нею і Китаєм знаходився ряд вірних відданих васалів, торгівля процвітала, міста росли, і у Вікторіанську епоху Індія увійшла в якості шостої за рейтингом держави світу.

Denonion 
Новенький


З нами з: 04.05.13
Востаннє: 18.01.18
Повідомлень: 13

2014-02-28 15:59  
Дуже круто!)
istoruk 
Свій


З нами з: 12.04.09
Востаннє: 17.06.22
Повідомлень: 147

2014-04-07 18:52  
Долучусь до роботи над перекладом
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2014-04-11 16:19  
Як права над проектом? оновіть будь ласка
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-04-11 20:23  
Robar III, я зараз працюю над редагуванням файлів у ..\common\countries\
Але готовий результат буде ще дуже не скоро.
Vova256 
Поважний учасник


З нами з: 06.01.13
Востаннє: 10.01.24
Повідомлень: 179

2014-04-22 22:12  
Бажаю допомогти з перекладом, та доступу до посилання з текстами немає. Може хтось знає в чому справа?
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-04-22 22:50  
Vova256, посилання http://yadi.sk/d/V5Kb4ffvLz5V6 працює. Крім того ці файли є в самій грі повністю розпаковані, у папці localization.
Якщо є якісь запитання, або ти взяв собі якусь частину тексту - пиши мені в приват.
Vova256 
Поважний учасник


З нами з: 06.01.13
Востаннє: 10.01.24
Повідомлень: 179

2014-04-23 19:28  
Зараз не зможу, допоможу хіба пізніше.

Додано через 1 годину 3 хвилини 3 секунди:

Відкривати *.yml файли можна через інші текстові редактори? Через *.txt можна?
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-04-23 21:18  
Будь-яким. Раджу akelpad.
Vova256 
Поважний учасник


З нами з: 06.01.13
Востаннє: 10.01.24
Повідомлень: 179

2014-04-28 21:01  
Як можна перекласти це:
"When a diplomatic agreement is broken due to lack of power"?

Також не розумію:
the traitorous
is serving
рядок : "who invested §Y$POINTS$§! in the cardinal."
рядок : "Cardinal $NAME$ has died, long live His Eminence $NEWCARDINAL$!"
рядок : "When a cardinal outside the curia has died.", що таке Курія?
як перекласти "He was loyal to $LOYALNAME$, and we had invested §Y$YOURPOINTS$§!"?
"Cardinal no longer loyal"
"When a cardinal previously loyal to us changes his loyalty."
"We have invested §Y$YOURPOINTS$§! papal influence in this cardinal!"
"Go to" - це йти до, чи пішли до? Або якесь інше значення?

"to $RESULT$ $WHO$'s offer of Fleet Basing Rights." - точно незнаю бо треба мати на увазі і текст в тегах "$текст$"
"$ACTOR$ is now granting $WHO$ fleet basing rights." напевно так "$ACTOR$ тепер надає $WHO$ права на базування флоту."

Якби Хтось допоміг мені з цими рядками я буду дуже вдячний, і це послужить мені шаблоном який допоможе мені в майбутньому локалізувати велику частину тексту.(планую взятись за інші рядки)
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-04-29 18:48  
Vova256, у шапці є посилання на російську локалізацію. Глянь як вони переклали.
Vova256 
Поважний учасник


З нами з: 06.01.13
Востаннє: 10.01.24
Повідомлень: 179

2014-04-30 17:27  
"ОК" Я замінив на "Добре"
"Go to", знайшов, то буде "Перейти"
За всі інші можна не хвилюватись проблема вирішується Wink (1)

Додано через 10 хвилин 6 секунд:

Там де "новини з Священного Престолу" можна замінити "з Ватикану", як івам ідея?
ser_rocko 
Поважний учасник


З нами з: 02.09.08
Востаннє: 28.04.24
Повідомлень: 244

2014-05-01 00:48  
Vova256, Ватикан існує з 1929 року. До того часу це була Папська держава. Допускаю що назва "Ватикан" вживалася в такому контексті, як зараз часто вживається слово "Банкова", де розташована адміністрація президента. Але не треба ускладнювати собі життя, і відступати від оригіналу.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  наступна