Аліта: Бойовий ангел / Alita: Battle Angel (2019) AVC Ukr/Eng | Sub Ukr/Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
Sirco 
Свій

Востаннє: 23.08.19

2019-07-16 23:19  
10 / 10 Фільм дуже сподобався . Думаю буде продовження , багато питань на які нема відповідей у першому фільмі , значить потрібно розкривати у 2-й , а можливо й 3-й частинах .
Після перегляду зацікавився першоджерелом , мангою ,, Сни зброї,, , не фанат коміксів та думаю що
Родрігес з Камероном зняли навіть кращу історію за першоджерело Юкіто Кішіро .
DeFoX про моторбол та бійку в барі є і в манзі , але там суперник не Грішка а Макака Happy (Грішика , Макаку) , Грішка повинен був з"явитись пізніше .
Продовження , якщо не адаптувати до наукової фантастики , буде гіршим . Знімати є за чим - читання манги вистачить на 10 годин , заглянув в кінець ( з цікавості Happy ) та порівняв початок з фільмом .
Р.S. Сьогодні у Рози Салазар (Аліти ) день народження , наші вітання Happy
DeFoX 
Частий відвідувач

Востаннє: 21.08.19

2019-07-16 23:41  
Panther2214 написано:
Хочете вірте, хочете ні - та я не знаю, що таке аніме, мені здалось що це фентезі, і вийшло досить непогано...

Я власне про це: https://toloka.to/t66547

Panther2214 написано:
а може відхилення від оригіналу, може це на краще???

В 95% - ні. Тому що екранізують зазвичай те, що вже набуло неабиякої популярності, і зміни скоріш лише все зіпсують. Потрібно дуже добре відчувати оригінал, щоб внесені зміни підкреслювали його, а не перекреслювали. В даному випадку в аніме, як художньому твору, чогось відчутно бракувало, тож додані в фільм елементи, як на мене не викликають дисонанс, а навпаки - заповнюють прогалини.

Panther2214 написано:
врятувати Гюго, а потім у кінці його втратити, навіщо було показувати верхній світ (Залем), якщо до нього ні разу ніхто не дійшов???

От тут вже конфлікт фільму з оригіналом. В аніме Гюго загинув не через підступність Нови (який запустив пилки), а через свою одержимість Залемом - він не прислухався до Аліти, та до останнього намагався досягти своєї мрії. В фільмі йому додали клепки в голову, але змінювати сюжет не стали.
Panther2214 
Забанено
Забанено

Востаннє: 14.08.19

2019-07-17 22:46  
DeFoX

Може те саме аніме, але я не інтересуюсь мультфільмами, тупить мозок тай не переглядаю... Але все ж таки фільм вийшов на славу, погоджуєтесь??? Оригіналу не бачив, тому нічого у відповідь додати, але творці старались чи не так??? А чого саме бракувало у фільмі, ваша думка??? Ну звісно ж Гюго був одержимий Залемом - це була його мрія, жити краще та прихопити з собою Аліту, яка в останню мить жертвувала своїм серцем заради кращого майбутнього, драма в кінці вразила таким перебігом подій стосовно почуттів одне до одного, але все перекреслено не в кращу сторону, як кажуть вийшло без хепі - енда, невже Аліта залишиться одна??? Радий, що сюди прикрутили романтику, та чомусь кінцівка сумна вийшла... Сподіваюсь, продовження буде кращим чи не так???
toma1408 
Поважний учасник

Востаннє: 21.08.19

2019-08-18 15:48  
9/10 Все-таки такі цікаві фантастичні фільми рідкість останнім часом.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4