Вітряна ріка / Wind River (2017) AVC 2xUkr/Eng | Sub Ukr/Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
DeFoX 
Свій

Востаннє: 08.08.20

2019-06-29 10:08  
kostyatest написано:
Дівчина батьки якої тримається традицій, не намагалась навіть зробити багаття, або якось зробити одяг відповідним, що там згадувати досвід суомі (ховатись у пагорбах снігу).

Про яке "тримання традицій" йдеться? Батько Наталі ясно дав зрозуміти, що з попередніх поколінь нікого не залишилося, і чимало традицій забулися. Самі ж вони живуть не в наметах, а в звичайних будинках; їздять не на конях, а на позашляховиках та снігоходах; одягаються - в сучасний одяг для холодного клімату. Я ще, може, зрозумів би, коли б мова йшла про головного героя, який все ж таки мисливець і багато часу проводить на природі (та й то...), але дівча тут до чого?

kostyatest написано:
Листям дерев можна наповнити одяг, чим утеплити його. Багаття можна зробити тертям (це звісно вимагае традицій, можливо втрачених). А пояснення шоком подолавшим інстинкти-навички дотогож ускладненним відчайдушним бажанням врятувати коханого? Мабуть був нокаут. Я незадоволений :-(

1) Розвести багаття тертям посеред снігу, на морозі, босоніж?
2) Куди пхати листя, якщо в Наталі були обморожені стопи ніг через відсутність взуття? Не кажучи вже про те, що значна частина дерев там ніби хвойні?
3) Доки Наталі розводила б багаття, її б наздогнали. Більше того, вогонь ще й спростив переслідувачам пошуки.
4) Наталі померла власне не від холоду як такого, а через руйнацію легенів, спричинену бігом в умовах низької температури. А бігла вона тому, що тікала від ґвалтівників та убивць. В них були снігоходи, за допомогою яких вони могли без проблем наздогнати дівчину по слідах, тож єдиної надією було встигнути дістатися до людей (селища або траси), доки покидьки вбивають Мета, приходять до тями та переслідують її.
kostyatest 
Свій

2019-11-09 21:06  
DeFoX
Які традиції? У жалобі 'батько' малює обличча, 'матір' відрізає пальці - тобто цілком традиційно. Але дітей своїх від зими, гір та річки мабуть ховали :-( Що незавадило дівчині-сюпевумєн взимку кинувши супровід, і на томуж самому холоді, в тому самому одязі пішки зробити той самий шлях. Але надиво без істеричної відмови легень Sad (2)

Як відсутність взуття заважає напхати листя в куртку та штані, і де зникає показане опале листя перекладіть на притямну, томущо припускаю ви з індустрією хвільмів використовуєте якесь диво Happy

Глузд та логіка стрічки відсутні
+380954897458 
Попереджень: 1

2019-11-09 23:16  
kostyatest написано:
Глузд та логіка стрічки відсутні

Бляха, який же Ви розумний! Що б ми, дурні, без Вас робили, і далі вважали стрічку повною здорового глузду та логіки? Дякуємо що показали як воно є насправді!
Panther2214 

Востаннє: 04.08.20

2019-11-09 23:28  
+380954897458

Не кажи нікому / Таємниця Марго / Tell No One / Ne le dis à personne (2006) рекомендую вам цей фільм, де є логіка і найкращий у своєму жанрі... Приємного перегляду....
kostyatest 
Свій

2019-11-10 01:25  
+380954897458
здається мені ви нервуєте Happy

Лише помітив та висловив рису, що мене (аматора-мандрівника у мріях) здивувала. Що втому 'такого'? Є наприклад серіал 'Хаус м.д.', в ньому медична ахінея. Безумовно. І що з того?
Zerta 
Частий відвідувач

Востаннє: 23.07.20

2019-11-24 19:36  
Класний фільм. 10 з 10.
Cartwright 
VIP

2020-01-06 01:06  
kostyatest

Ви пишете повну маячню. Які до біса традиції в тій ситуації в якій опинилась дівчина. Вона не 50-річний чоловік, який любить ходити в походи та виживати в дикій природі. Їй 18 років, її побили та зґвалтували, на очах вбили її хлопця, а єдине що вона могла це просто бігти. Будь-яка зупинка = смерть. Чи ви гадаєте що та зграя злочинців не намагалася її вистежити? Стосовно листя, то це взагалі смішно. Де ви там листя побачили? Поблизу тієї станції навіть дерев немає, а пробігши кілометр босим по снігу = відморозити все що тільки можливо. Зупинка в межах кілометра чи двох = дати вистежити себе злочинцям. Там відкритий простір! А пробігши кілометр роздягненим при морозі -20 вже якось не потрібне ні листя, ні будь-що інше. Пальці відмерзають, легеням стає важко дихати, людина - знесилена, єдине що тримає людину на ногах це бажання бігти. Знову ж. Будь-яка зупинка = смерть (або від холоду поки шукатиме ваше заповітне листя та намагатиметься серед снігу щось розпалити, або її наздоженуть злочинці у яких є снігоходи). До того ж варто врахувати її моральний стан. Навіть якби вона переглянула 1000 випусків передач про виживання з Бером Гріллзом, то вона б все одно не згадала посеред крижаної пустелі у спробі врятуватися від вбивць про його поради з виживання. Ви пишете абсолютну ахінею, яка не корелюється з реальністю. Можливо якби на її місці був Рембо, то він з його підготовкою здогадався б як вижити оголеному після побиття та зґвалтування в крижаній пустелі під час спроби втечі, коли за тобою женеться зграя злочинців. Проте це був не Рембо, а 18-річна дівчина, яка максимум що робила на природі це їздила на конях (які є в її батьків) і сумніваюсь, що ходила в походи з ночівлями як це роблять чоловіки. От і все. Поки писав свій коментар ще раз переконався в ахінеї вашої критики. Дарма витратив свій час.
kostyalive 
Новенький

Востаннє: 16.03.20

2020-01-06 13:04  
Cartwright
коли ви пишете, без бажання зрозуміти, то справді дарма :-)
Ще додайте захоплення діями поліціянтів (для мого повного 'піднесення'), тим як йдучи до підозрюваних у вогнепальному вбивстві, вони дали себе оточити :-), мабуть той коп-індіанець мав досвід :-))
Єдине, що можу - перевірити свій розум та пам'ять - подивитись 'чи не примарився мені дерева'. Але це ж, знову треба даунлоадінг
Привсьому тому: Дякую
behemot86 
Свій

Востаннє: 07.08.20

2020-01-07 20:06  
Справді хороший фільм.
palmotron 
Свій

Востаннє: 02.08.20

2020-01-08 00:32  
Крутий фільм! Вартий уваги!
BatenkoBMW 
Свій

Востаннє: 04.07.20

2020-01-25 21:59  
Фільм сподобався, єдине, що бісила акторка у ролі агента ФБР. Якось ця роль їй взагалі не підходила. Але загалом 8 з 10. Однозначно, вартий перегляду.
Nikko033 
VIP

Востаннє: 07.08.20

2020-03-30 22:57  
kostyalive давно не чув такої маячні! поглянув би я на тебе, диванний ти наш герой, якби б тебе викинули на такий мороз, босяком, зі зламаними ребрами!
watcher3105 
Частий відвідувач

2020-03-31 22:50  
Чудовий фільм, і бойовик/детектив - лише тло сенсу фільму. 10/10
nebooo 
Новенький

Востаннє: 03.08.20

2020-04-01 12:35  
Чудовий фільм. Рекомендую.
kostyatest 
Свій

2020-04-01 19:22  
Nikko033 Дуже 'цікавить' ваше приємне звернення. Тещо досвід мандрувати, розум відсутні взагалі зрозуміло, а от чим паскудство пояснити загадка.
demass 
Свій

Востаннє: 17.07.20

2020-04-01 22:53  
Величезна подяка за озвучення!
Дивився раніше із повністю заглушеними всіма звуками і музикою - повністю спаскудили все враження від фільму.
А фільм дійсно вартий уваги.
volodymyr_sav 
VIP

2020-06-30 16:20  
Єдине, що мене збентежило, коли Реннер сказав, що вона боєць, а це виявилось тільки в тому, що вона змогла - 9км пробігти? Джеремі - мисливець, знав її змалку, за логікою сценарію (до речі примітивного) повинен був разом з навиками батьків хоч елементарне виживання передати, хоча б через популярні а-ля скаутські ночівлі з палатками. Фінал справді фантастичний. Агентка дійсно тупенька, хоч й гарнюня, тому жаль Реннера, нехай би хоч трохи йому з еротикою пощастило.
Ідея дуже цікава, особливо зважаючи на фінальні репліки. Автор справді заплутався. Я не звик чіплятись до дрібниць і роблю розумні правки на фізичний стан і мороз, і одяг, але ніяк не можу погодитись з тим, що бажання вижити, яке вмикає інстинкт на зміну абсолютно вимикає інтелект/логіку через біг в нікуди. Адже вона місцева (весь час жила в цих умовах), орієнтувалась як добиралась сюди, невже нічого всередині не підказало, що шанси вижити нульові? Краще б валила покидьків, думаю гострих і важких предметів там вистачало. Чи крала б снігохід. Автор дуже невдало опрацював класну ідею, що й породило усі ці коментарі.
Фільм викликав співпереживання,хоч і ляпів було не мало: з тими копами й агенткою і Реннером, що як виявилось був досвідченим армійським снайпером (займання позиції в екстремальних умовах і відстріл тих виродків)? Я б хотів продовження ситуації з охоронцями після втечі дівчини (нехай навіть після розкриття цього детективного ходу). Тай взагалі та ситуація у вагончику з дубовим Метом, який колодою лежав до останнього, або круто було б пояснити стосунки в колективі, які по кілька місяців живуть разом?
8/10 - як би там не було, фільм зачепив, я лишу його в колекції, з прикладом того як не потрібно робити. Й на останок: Правда найдемократичніших справді одностороння, але вони як ніхто вміють наполягти на своєму і силою відбити чуже - отака демократія.
volodymyr_sav 
VIP

2020-07-01 08:07  
Зовсім забув про тему втрати близької людини. Гра Реннера сподобалась в загальному і особливо в епізодах, де він розказує про дочку і переживання болю після загибелі. Дуже переконливо вийшло і той глядач який стикався з проблемою смерті близької людини обов'язково оцінить і зрозуміє
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2