Чорна Пантера / Black Panther (2018) AVC

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
yasav 
Поважний учасник

Востаннє: 22.02.19

2018-07-02 19:48  
Самий нудний і тупорилий фільм Марвел знятий просто для галочки
Space707 
Попереджень: 1

Востаннє: 02.02.19

2018-07-02 22:02  
Зараз в тренді фільми про бідненьких чорношкірих, бідненьких жінок і гомосексуалістів. До України і інших доберуться через 25-50 років або взагалі проігнорують.
ybivatel 
Новенький

Востаннє: 12.01.19

2018-07-15 14:00  
Дивився це кінце з дружиною в кінотеатрі. Фільм файний і акторська гра тут на висоті . Проте це намагання всюди втиснути нігерів , лезбі , геїв і тому подібного л@йна , починає дратувати . Антагоніст бореться за те , щоб його БРАТАМ була видана новітня супер зброя . Адже нігерів всюди притісняють , б'ють та ображають... Серйозно ??? Це те саме , коли москаль каже , що "Мой їзик рускій , і яво ущемляють НА Українє" . Що за маячня ? Питання расової дискримінації в 2018 році ... Я трошки бував у країнах Європи і скажу , що ущемляють саме БІЛИХ. Спробуйте в Італії в громадському транспорті ненароком зачепити чорну людину - так через 5 хвилин буде поліція і вас навіть не будуть нічого питати . Коли побачать , що існує певний конфлікт між білою людиною та чорною - пов'яжуть одразу білу , бо нігери будуть кричати РАСИСТ .був свідком подібної ситуації .
В США ж є цікавий факт - немає закладів тільки для білих - це расизм . Проте є заклади тільки для чорних - і це СВОДОБА . Тому вся ця біганина і всплески оргазму навколо картини в якій близько 90% акторського складу та знімальної групи чорні , мені здається награною і притянутою за пісь... Ой в сенсі за вуха. Фільм дійсно класний , але без зайвих лаврів
tpolit 
VIP

Востаннє: 23.02.19

2018-07-15 15:37  
ybivatel, +1, але мої схожі коменти з фразами типу "ода неграм" миттєво видалялися з толоки, цікаво чи ваш комент довго проживе ))
Space707 

Востаннє: 02.02.19

2018-07-15 16:32  
tpolit
Така у нас свобода слова... Кгм-кгм. Всі критикуюсь владу, але хто б до влади не дорвався, то тими ж методами користується. Всім закрити роти, і всіх закрити. Вже весь світ з розуму з'їхав від тих "бідних" і "зацюцьканих" слабкохребетних жінок і бідненьких чорних. Саме смішне, що представники інших рас чомусь не співають про расизм. Думаю, що все це підігрування чорним зародило комплекси неповноцінності у цілої раси людей.
vagon30 
Свій

2018-08-11 14:14  
фільм для 10-річних) перемотав і витер
а загалом зі всієї марвелівської кіношняги (ой перепрошую кіноюніверса) вартий уваги тільки старк (та й то через дауні-молодшого), дедпул і єнот
klepanaz 
Новенький

Востаннє: 28.01.19

2018-08-11 21:33  
don pedro
Ти напевно не розбирається в фільмах, клоун)))) супер кіно

Додано через 2 хвилини 15 секунд:

Дуже круте кіно, спецефекти, саундтреки. До перегляду обов'язково
Violator 
VIP

2018-08-28 13:58  
Користувач онлайн сервісу Reddit під ніком thecruiser_ зродився ідеею розшифрувати написи на костюмі Чорної пантери, за допомогою онлайн-перекладача прочитав вакандський напис. Виявилося, що там написано “ти ***ар”.
kuraj 
Новенький

Востаннє: 20.02.19

2018-08-28 18:18  
мені не сподобався, дивився від дзвінка до дзвінка - г...о пантеряче і носорожаче! подивіться і зрозумієте, що я маю на увазі. Графіка Людей ікс 1 краща ніж цього фільму, а між фільмами майже 20 років! та й сюжет - г...а в"язка.
deepfree 
VIP

2018-08-30 00:33  
фільм повне гів.., навіть не хочу витрачати свій час описуючи чому він Г, згоден з попередніми дописувачами.
Влодко G 
Поважний учасник

2018-09-03 14:22  
Мені фільм сподобався.
tpolit 
VIP

2018-09-03 17:21  
Давайте всі подякуємо Таносу, що прорідив трохи цих героїв )
Studio 
Новенький

Востаннє: 20.02.19

2018-09-10 19:16  
Jurgensson
Надіюся, другої не буде Happy)))
dexterboy11 
Свій

2018-09-10 22:56  
ybivatel написано:

Проте це намагання всюди втиснути нігерів , лезбі , геїв і тому подібного л@йна , починає дратувати . Антагоніст бореться за те , щоб його БРАТАМ була видана новітня супер зброя . Адже нігерів всюди притісняють , б'ють та ображають... Серйозно ??? Це те саме , коли москаль каже , що "Мой їзик рускій , і яво ущемляють НА Українє" . Що за маячня ? Питання расової дискримінації в 2018 році ... Я трошки бував у країнах Європи і скажу , що ущемляють саме БІЛИХ. Спробуйте в Італії в громадському транспорті ненароком зачепити чорну людину - так через 5 хвилин буде поліція і вас навіть не будуть нічого питати . Коли побачать , що існує певний конфлікт між білою людиною та чорною - пов'яжуть одразу білу , бо нігери будуть кричати РАСИСТ .був свідком подібної ситуації .
В США ж є цікавий факт - немає закладів тільки для білих - це расизм . Проте є заклади тільки для чорних - і це СВОДОБА . Тому вся ця біганина і всплески оргазму навколо картини в якій близько 90% акторського складу та знімальної групи чорні , мені здається награною і притянутою за пісь...

Бомбить у мене від таких коментів. От просто бомбить і все тут. До того ж це зовсім не той випадок коли чорного взяли на роль Ісуса.

Так це комікс про расизм, Карл. І жодна біла дупа не постраждала під час його зйомок. Хоча скільки білих дуп воно порвало під час прокату і продовжує рвати...
Вам дивно, що маятник відхилився у другий бік? Не дають чорних у транспорті принижувати? Так подякуйте, що цей самий маятник не знає що таке справедливість, і що таке "око за око та зуб за зуб".

Ще у 60х у США діяла сегрегація. А те що виробляли із чорними до того, це взагалі історії про людожерство і високу культуру. Але це ж все не про нас, правда?

Бідненькі очка не можуть вже дивитись на чорних у кіно. Ой як же ж ми втомились. І яке це взагалі нахабство - комікс про расизм! Та ще й стільки негрів у кадрі! Та як вони посміли, як вони до такого додумались?!

Важко зрозуміти для чого це? А спробуйте дізнатись як чорні реагують на це кіно. І як зі сльозами на очах вони його коментують, розповідаючи, що чекали 25 років на цю екранізацію. Слабо емпатію увімкнути хочаб на 10хв і спробувати зрозуміти, чим це кіно є для них? Як це бути нащадками рабів? Як це коли ще твої батьки застали часи апартеїду? Чи це справді так смішно коли твої пращури топились дорогою від Африки до Америки? Чи коли твоя бабуся отримала громадянство Франції лише через те, що дід виконував роль гарматного м'ясом на війні, бо французи не дуже хотіли гинути?

Але для чого це нам? У нас тут своя кухня з кацапами, репресіями, рідною мовою і національними трагедіями. Ми ж дуже хочемо щоб світ перейнявся нашим болем. Що нам до тих негрів! Тим більше коли існують такі класні інформаційні тренди про чорний расизм, які так гарно лягають на ріднесеньку печерну ксенофобію.

Фільм дає повно підстав для роздумів. Це справді класний комікс. Він зачіпає тисячолітні проблеми. Про людство, про його походження, про співіснування. Але на жаль собачки Павлова - такі собачки Павлова. Бачиш чорного - думай про квоти.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3