Анігіляція / Annihilation (2018) AVC Ukr/Eng | Sub Ukr/Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна
Автор Повідомлення
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 

Востаннє: 14.08.20

2018-05-07 21:36  
Son_of_Anarchy написано:
А то лише одні срачі в коментарях.

Срачі - невід'ємна складова спілкування на цьому сайті, не чіпайте іміджу.
Ту-16 
Новенький

Востаннє: 29.07.20

2018-05-08 19:59  
Навіть не на один раз, до половини - все прогнозовано і нудно. Переклад для не носіїв української. Якийсь дивний новомов.
v700a 
Новенький

Востаннє: 12.08.20

2018-05-08 23:05  
Вибачте Адмін, вибачте жителі Толоки, якщо когось образив своїми текстами, але мені все ввижається музичний супровід Сталкера Тарковського... мо глюки... (сумніваюсь...) намагаюсь додивитись з вчорашнього обриву за недолугістю фільму... поки що нудно...

Додано через 3 хвилини 11 секунд:

v700a
не новомов, а тупомов, як з "метро", "пальто"... тим, сраним, мовникам аби показати, що вони не дарма отимують зарплатню ... м-м-мать...

Додано через 1 хвилину 28 секунд:

пардон, не знаю як відповідати...
MrCartmanUA 
Новенький

Востаннє: 13.08.20

2018-05-11 01:43  
Фільм для любителів наукової фантастики з крихтою філософії.
З "Солярісом" тут схожий сам контакт прибульця з людьми. Точніше його часткова неможливість. Адже як і в Лема рівень сприйняття живого океану був далекий від людського , так і в фільмі місцевий аліен далекий для людського розуміння. В фільмі як і в книзі "прибулець" більше реагує, ніж контактує. В Аннігіляції він не має фізичної форми, невідомий його склад, будова, він не веде жодної коммунікації, невідомо чи взагалі має якісь цілі чи мотиви, чим він керується. На фоні того ж "Прибуття" Вільньова це набагато складіше, там прибульці показані все таки простіше, більш зрозуміло для нашого людського сприйняття: їхні образи (фільм позиціонували як "нове та оригінальне бачення контакту", що без сумніву так і було в 2016р. ) все рівно нагадують нам земних восьминогів, вони мали чіткі ціль і мотиви (допомогти людству), вони мали своє письмо. В Солярісі ж було ясно, що люди , можливо, і не зможуть встановити контакт з Океаном ніколи. В Аннігіляції те ж саме. Такий контакт більш схожий на реальність))
А "Пікнік..." Стругацьких фільм (як і книга) нагадав Зоною та її аномальними явищами. В фільмі з цим порядок Wink (2)
Та в фільмі ще є пряма аналогія данного "аліена" з раковими клітинами, і теорія запрограмованної смерті людини на клітинному рівні, і ще куча всякого... Гарленд багато чого додав від себе, чого не було в книзі Вандермеєра, тому і фільм і книга дещо різні за тим, що хочуть донести...

Графіка в фільмі дещо кидається в очі, але робота художників та самі декорації - шик. Класно показали саму Зону (Shimmer)
Режиссер ,можливо, не все зміг сказати, що хотів, відчувалося деяка недосказаність або просто нібито ще чогось не вистачало. Проте все інше цей недолік закриває. Ідеї Гарленда, його бачення Зони та самого прибульця - шикарні.
Всі персонажі неоднозначні (в хорошому сенсі): немає бравих,правильних та повністю негативних персонажів. Наталка Портмоне тут достойно відіграла.
Саундтрек не чіпляв взагалі,аж до 3 акту, де просто почала рвати наушники крута електронна "психоделіка". Для останніх 30 хвилин фільму - саунд просто ідеальний.
Сцена з медведем - взагалі жесть. Не кожен хоррор зможе так наганяти саспенс, шокувати та бути моторошним.

Для мене поки-що - кращий фільм року. 9,5/10

Любителям Sci-Fi - однозначно дивитися.

P.S.
Blade Runner 2049 - найбільший кассовий провал 2017р., хоча як на мене - кращий фільм того ж 2017р. Цей фільм також провалився. Тяжка доля в даного жанру...
P.S.S. "Прибуття" Вільнова - також крутий фільм в даному жанрі. Проте Аннігіляція, як на мене, цікавіше.
Skorpiom 
Новенький

Востаннє: 03.08.20

2018-05-12 18:33  
Мурня якась. Здається що у фантазерів закінчується фантазія.
pisceword 
Новенький

Востаннє: 11.08.20

2018-05-13 21:29  
Переклад просто капець! Логіки у сюжеті нуль: якого милого треба було лізти дебрями фігзна скільки часу до маяка, якщо можна було до нього підплисти на човні?, і як можна було кудись взагалі дійти якщо не памятати вчорашній день? А про прибульця взагалі мовчу Muted
White_123 
Поважний учасник

Востаннє: 04.08.20

2018-05-13 21:43  
MrCartmanUA
Blade Runner 2049 - найбільший кассовий провал 2017р.

Якщо вірити вікіпедії, при бюджеті 150млн. він зібрав 259млн. Я б не називав 100млн. доларів заробітку найбільшим касовим провалом)
KeryaS 
VIP

2018-05-13 22:09  
White_123
Касові збори включають в себе ще й прибутки від прокату, що йдуть кінотеатрам, на маркетинг і таке інше, а це близько половини. Тому якщо фільм не заробив в прокаті подвійну касу - він вважається провальним.
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-14 21:14  
Про "Солярс", "Пікнік на узбіччі" і "The Thing" вже писав хтось? Wide grin.

Але все одно сказати що Анігіляція вторинна, якось не виходить. Не знаю як там у книжках було, але у кіно на цих ідеях не стільки паразитують, скільки просувають їх далі. Згодом на їх темній поверхі починаєш бачити своє власне відображення. Цього не було ні в Солярисі ні у Пікніках.

Спочатку фільм нагадує тобі про те що ти, у першу чергу - білкова структура, а вже потім - той про кого написаний твій паспорт. Вбивши цей клин між реальністю і тобою, його починають розхитувати. Кіно поступово набирає обертів і під кінець НФ, філософія, містика та езотерика зтискаються до стану сингулярності. Захлинаючись ти хапаєшся за все відразу, але зрештою тебе викидає у щось трансперсональне і ти вже просто пропускаєш образи крізь себе, як провід пропускає струм. Щось у тобі опрацьовує цю інформацію, але це не розум. Не раціональне. Вже пізніше ти будеш раціоналізовувати сам для себе, про що було це кіно і чи життя прекрасне, огидне, чи йому властиві обидві якості одночасно.

Шкода що це кіно було дешевим. Але з іншого боку, ніякий бюджет не врятував би його від провалу )

MrCartmanUA Гарно увірвались. Поставте аву. Пишіть ще)
SoulBurn 
Новенький

2018-05-20 13:10  
Надзвичайно тішить тенденція: ..., Interstellar, Arrival, Blade Runner 2049, Annihilation. Незвичайна, некваплива, вдумлива Фантастика. Добре, що хоча б раз на рік виходять такі фільми. Ніби ковток свіжого повітря.

dexterboy11 написано:
Шкода що це кіно було дешевим. Але з іншого боку, ніякий бюджет не врятував би його від провалу )

Як на мене, дешевизною тут і не пахне, спецефектів рівно стільки, скільки потрібно, актори прекрасно справляються зі своїми ролями, сюжет поступово згущується аж до феєричного фіналу. З іншого боку "бюджет" (вимоги продюсерів) перенаситив би фільм масою зайвої комп'ютерної графіки, купою піу-піу і пищь-пидищь для "цінителів" Марвелів, Трансформерів і іншого подібного мотлоху, і позбавив би його бодай якоїсь думки. Добре, що не було бюджету.
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-20 21:10  
SoulBurn у мене після перегляду склалось враження, що чувакам дуже бракувало коштів аби зробити все як їм хотілось. Фільм наче поспішав кудись і перескакував там де можна було б розтягнути задоволення і вбити ще кілька цвяхів. Зона пролетіла досить швидко, на ній затримались лише у ключових пунктах, аби окреслити найбільш важливі та вражаючі моменти. Хоча мабуть можна було б плавно провести глядача крізь зону, щоб ще глибше і непомітніше влізти йому під шкіру.

Також трохи не сподобались спецефекти у кінці фільму. Місцями відчувалось, що якби ось тут трошки більше вклали у спецефекти, то взагалі дах пробило б до фундаменту. Картинка місцями трохи обломувала тріп. Але тут може і справді більше вина порожнякових блокбастерів із феєрверками по 150 мільйонів, які привчили глядача до дорогої картинки.
alex2 
Поважний учасник

2018-05-22 23:05  
don pedro написано:
Якщо комусь цікаво, то є книги-першоджерело українською

дуже дякую за посилання - вже купую!
HEKPOMAH 
Частий відвідувач

Востаннє: 30.07.20

2018-05-24 02:58  
Якщо б скоротити фільм на 2/3, то, мабуть, він нічого б не втратив. Перезатягнули.
Актори стараються, але це не рятує. Більше ніж на 6 не оцінюю.
І чому все ж така назва - "Анігіляція"?
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-24 11:59  
HEKPOMAH написано:
Якщо б скоротити фільм на 2/3, то, мабуть, він нічого б не втратив

Мабуть. Але якби розтягнули до трьох годин - було б краще Happy

HEKPOMAH написано:
чому все ж така назва - "Анігіляція"?

Анігіляція — взаємодія елементарних частинок і античастинок, внаслідок якої вони перетворюються в інші форми матерії. (с) Вікіпедія. Пояснювати метафору?)
Х-Хед 
VIP

Востаннє: 10.08.20

2018-05-26 22:55  
Це убожество навіть у Польщі розкручене. Гроші використані на фільм напевне включають вартість реклами і розкрутки, бо це настільки примітивне, аж нудить. Ніякої фантазії -- тупа обробка готових тварин, рослин і людей доповненою реальністю---3 д фотошоп. Крім цього , фільм позбочували сценами з нахилом психоклініки. Я поставив 2 і не маю бажання дякувати.
hatnyk 
Новенький

Востаннє: 10.07.20

2018-05-28 00:12  
Це якийсь маріхуанський треш, дивитися треба або після дуже якісного канабісу, або людям, які люблять цей жанр. Відчуття після перегляду, наче з'їла лсд чи "грибів". Якби хоч один відгук дорослої тверезої людини мене попередив не дивитися це, я б прислухалася. Що там робить Портман? Може за відсутності запрошень на інші ролі? Не знаю.
Коротше, не рекомендую. Це яскраві наркотики зі смаком ужастику та фантастики без якогось логічного пояснення.
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-28 12:39  
hatnyk написано:
Що там робить Портман?

Писала у Вайбер, що очищає карму після Марвел Happy

hatnyk написано:
Це яскраві наркотики зі смаком ужастику та фантастики без якогось логічного пояснення.

Саме так. Глядачам залишається лише розібратись із такими питаннями як: "Що таке наркотики і де їх можна придбати?", "Що таке логіка?", "Чому ми так прагнемо пояснень?", "Хто я є?", "Куди я потрапив?" і "Що, у біса, відбувається?". Wide grin
Продовжу топити за це бідолашне кіно і скажу що
Логічних пояснень цього фільму насправді може бути багато. Але їх доведеться шукати самому. Їх навіть можна самому вигадувати (уявляєте яке нахабство?!). І у цьому власне і фішка подібних історій. Вас не годують з ложечки. Ваші враження від перегляду багато у чому залежатимуть від особистого бекграунду, легковірності, відкритості розуму, здатності сприймати і перейматись різними бздурами (що звичайно є неприпустимим у певних колах).

MrCartmanUA озвучив гарну класичну інтерпретацію про можливу складність позаземних контактів. Хоча нам насправді ж ніхто і не каже, що причиною аномалій Зони є саме позаземна форма життя. Тим більше свідоме воно чи ні. Тут варіантів теж маса, від земних і до позаземних технологій, від випробувань зброї та експериментів до інопланетного вторгнення та тераформінгу. Зрештою це могло бути просто рідкісне природне явище. На ютубі є також пояснення про рак і метафору на нього. Також можна зайти на це кіно з релігійно-езотеричного боку і розгледіти тут якісь системи вищого порядку та нірвани (Як це робить у кіно персонаж Тесси Томпсон, що вирішує піддатись зоні, замість того щоб їй протистояти). Коротше, чим більше знаєш тим гірше спиш. Але так чи інакше, глядача висаджує в першу чергу його ж власна ксенофобія. Страх, захоплення, та заціпеніння перед невідомим, чужим та незвичним.

По суті кіно дуже виважене і логічне, ніякої наркоманії у ньому немає (якщо тільки ви не схильні впадати у транс, при наближені до зон когнітивної турбулентності) У фільмі є багатошаровість, недосказаність і сильні відео та аудіо ряди. Є певна некомфортність для сприйняття та посягання на загальноприйняті уявлення про реальність (зокрема і на цю "дорослу тверезість" (на яку розраховує hatnyk) - одну із надбудов нашої програмної оболонки, що покликана забезпечити нашу психічну рівновагу, соціальну адаптацію та як наслідок репродуктивний успіх у рамках людського суспільства Wide grin)

Мене ж кіно найбільше зачепило саме своєю "екзистенціальною біологією" (Назвемо це так. До того ж головна героїня - біолог, і очевидно що це теж не випадково). Ми всі знаємо що ми створені із м'яса, що нас формують гени, що ці ланцюжки тягнуться вже дуже давно і все таке. Але мало хто над цим задумується і робить із цього якісь висновки. Ми насправді проживаємо життя уявляючи, що ми є чимось більшим ніж механізмом на конвеєрі життя, який було запущено одного разу і який досі не може спинитись. Нам простіше повірити у якусь приємну релігійну маячню,гуманізм, любов, високе призначення людини, патріотизм, ідеї соціальної успішності чи раціоналізм і тверезість (що б ці поняття не означали), ніж наштовхуватись на неприємні висновки, що лежать на поверхні і яких ми воліємо не помічати. І як на мене, то де тут насправді реальність, а де марево та наркоманія, ще варто розбиратись.
Ua.bos_01 
VIP

2018-05-28 12:59  
Переглядали в чотирьох, я дівчина, та брат зі своєю подругою, на моєму 66 дюймовому домашньому кінотеатрі, зі шикарним звуком і 3Д. Але це все понти :-) Саме же фільм цілковите "на про що". Даремна трата часу за висновками всіма чотирма глядачами.
MrRyanCooper 
VIP

2018-05-31 16:55  
дуже давно чекав це "Винищення", та з таким перекладом навряд осилю.
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-31 22:01  
Продовжую топити
На одному із російських торрент трекерів наштовхнувся на один коментар, а точніше на ще одну чудову інтерпретацію, що до цього фільму. Зважаючи на те яка вона чудово очевидно непомітна, не можу стриматись аби не поділитись нею тут. Посилання давати не буду. Перекажу своїми словами.
Ви можете не повірити, але
цей фільм також можна розглядати як метафору на душевні переживання через подружню зраду. Чоловік дізнається про зраду дружини і замикається у собі (вирушає у Зону). Пройти Зону це ніби здолати психологічну травму - пройти шлях від образи до пробачення та прийняття. Розуміючи те що чоловік дізнався про зраду, жінка теж проходить цей самий шлях (теж вирушає у Зону услід за чоловіком). У кінці цього всього, подружжя проживає зраду і примирюється. Хоча і розуміють що від тепер щось у їхніх стосунках змінилось назавжди. Вони стали іншими, і вже ніколи не будуть такими як раніше. Зрада і Зона змінюють їх назавжди.

На тлі цієї інтерпретації, спалення себе фосфорною гранатою це не тільки якесь езотеричне просвітління (як здається на перший погляд), а щей анігіляція старої особистості і народження нової.

Це бляха бімба! Воістину фантастичне кіно та неперевершена взаємодіє автора та глядача.
Ще можна спробувати осилити ось цю цеглину, якщо не боїтесь обломаних зубів Happy https://psy.wikireading.ru/26239 Трохи складно, але теж по темі.
Final trip Wide grin
До мене тільки зараз дійшло, що це за алхімія і що насправді сховано у серці цього моноліту: інопланетний контак, психологічна травма, зрада, загроза, смертельна хвороба, зустріч із невідомим та страх перед ним - за цим всім стоїть один і той же архетип. Архетип який можна було б назвати словом що об'єднало б поняття незвичного, чужого, невідомого (xenos?). Базове лекало за яким ми сприймаємо і реагуємо на подібні речі. І цей архетип у фільмі загорнуто одночасно у декілька обгорток і притрушено різними спеціями типу біології, філософії і тд.

Але в основі лежить схема, що накреслена на якомусь фундаментальному рівні існування земного біологічного життя. Схема якою послуговується мабуть кожна земна істота, ускладнюючи її, надбудовуючи над нею вже якісь вищі шари своєї психіки, аж до людського розуму та світосприйняття. Саме до цього фундаменту, до базового шару і пробивається кіно. Саме це у ньому і заворожує. Це наче мати тривожне передчуття, але не розуміти передчуттям чого саме воно є. І саме цю комунікацію так важко вхопити і визначити розуму, що звик працювати із накатаною буденністю і звичними категоріями. Розум, що не сприймає цієї первісної архитипічної мови, а зосереддується на обгортках намагаючись скласти їх до купи, і зрештою пасуючи перед цим завданням видає результат:"Це психодел і наркоманія". Хоча фільм насправді цілісний, він наче різними слова передає одне і те ж послання: "чуже-невідоме-загроза", яке проходить повз розум та логіку, але зачіпає ту первісну архерипічну рептилію. І анігіляція це перетворення що відбувається після зіткнення із ксеносом (будь то біологічна анігіляція, психологічна чи фізична. Це все відбувається по одній схемі)

Коротше кіно ніби грає на складності передачі інформації між різними шарами психіки. І це вищий пілотаж.

Дядько Юнг однозначно лайкнув би і поставив би 10/10 Happy
Х-Хед 
VIP

2018-05-31 22:12  
dexterboy11 написано:

Зрада і Зона змінюють їх назавжди.

Це бляха бімба! Воістину фантастичне кіно та неперевершена взаємодіє автора та глядача.

Курнув бомбу-і маєш неперевершену взаємодію...Так може вже буде оцінено достойно фільми де не потрібно зраджувати, щоб дивитись фільм??? А то получається-мистецтво це те, що дає пережити збочення якось комфортніше і невинуватіше.
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-31 22:16  
Х-Хед написано:
Так може вже буде оцінено достойно фільми де не потрібно зраджувати, щоб дивитись фільм???

А може ще зняти кіно для перегляду якого не потрібно жити?
Х-Хед 
VIP

2018-05-31 22:37  
dexterboy11 написано:
А може ще зняти кіно для перегляду якого не потрібно жити?

Ти підписався цими словами, що тобі чинити перелюб так само просто, як йти попри будову і дихати будівельною пилюкою. Я волію не ходити попри будову--ти мені будеш вказувати який склад повітря визначає якість життя????
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-05-31 22:58  
Х-Хед
Ясно. Понятно. Як будете там де Ви ставите свічки, поставте ще і за мою грішну душу кілька. Може попустить. (Хоча із Ваших слів можна припусти, що Ви більше по осикових кілках і спаленнях виступаєте)
OlENn 
Новенький

2018-06-01 10:03  
dexterboy11
Дякую за те, що продовжуєте топити за фильм. Дуже цікава кінокартина, і кожен бачить щось своє.
Після книги деякі моменти стають проясняються - не пам'ятають декілька днів, бо були під гипнозом. Слово анігіляція використовувалося як примушення до самогубства, та Психолог сама використала це слово для себе.
Я рада, що хоча б раз на рік з'являються такі сильні фільми. Тут і фантастика, і філософія, і наука, і ще щось незрозуміле, що не можно пояснити.
Як на мене, це більше подорож жінки, яка хоче розібратися в собі, бо в ній сплелися незадоволеність своїм життям, тяжке відчуття провини, відсутність чіткою мети, загальна депресія. Ну і трошки філософіі з наукою... Звісно, що чужинець, який все віддзеркалював не думаючи, вже Наталку Портман віддзеркалити не зміг, не зумів. І зламався. :-)
Х-Хед 
VIP

2018-06-01 23:32  
У кожному коментарі прихильників є , або натякається на слово, НЕЗРОЗУМІЛЕ. Все чітко стає на свої місця. Є супер-альфа-самець невловимий Незрозуміле, якому тут ладан підносять. Не слідкуватиму за цією темою. На споко.
Zerta 
Частий відвідувач

Востаннє: 23.07.20

2018-06-03 22:40  
Депресивний фільм з елементами жахів і фантастики.
Aleks_Cat 
Частий відвідувач

2018-06-05 08:06  
10110
dexterboy11 
Поважний учасник

2018-06-05 08:40  
Aleks_Cat написано:
цей фільм - прекрасна ілюстрація того трешу і угару, який коївся би на Землі, якби теорія еволюції була правдивою

Цей комент є прекрасною ілюстрацією того як люди, які нічого конкретного не знають про теорію еволюції, роблять свої висновки про неї Happy

Від трешу і угару нас рятує природний добір. О, великий розвіювачу наукових теорійHappy
ortt11 
Частий відвідувач

2018-06-05 21:06  
Aleks_Cat
Радше навпаки. У фільмі немає і натяку на якусь еволюцію, на бодай якесь змагання чи індивідів чи популяцій за місце під сонцем у тій зоні. Більше схоже на перемішування, перетасовування без якоїсь осяжної кінцевої мети різних елементів і навіть процесів фізичної дійсності.

І окрема подяка MrCartmanUA та dexterboy11 за добрі слова про цей фільм.

Занадто мало подібних фільмів.

P.S. "Пікнік край дороги" не читав, тож порівнювати не можу. Що до "Соляриса" то як на мене подібним є
лише фінальна нерозгаданість Явища, ситуація коли відсутній справжній контакт, натомість є лише сповнена припущень взаємодія з Невідомим.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна