youtube-канал TrailersUA заблоковано

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
odin_doma2 
Свій


З нами з: 22.07.08
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 84

2017-12-07 17:14  
пропоную альтернативну назву - Trailers4UA Happy

Додано через 1 хвилину 4 секунди:

EvGaS
повністю згоден.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-12-07 17:17  
MutuLI
Можеш набрати в ютубі Ukraine, обмежити останнім тижнем пошук, і побачити, скільки москальських пропагандистських антиукраїнських помиїв вливається у ту відеомережу.
Місцева модерація ютубу не лише не бачить цього, але й активно сприяє, пропихаючи пропозиції до перегляду та накрутки переглядів потрібним акаунтам та відео.

Конкретний випадок у цій темі — крапля в морі, і треба розуміти, що це не поодиноке окреме.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-12-07 17:20  
EvGaS
Я не любитель змов тож хочу запитати, а є докази, що український Ютуб модерують москалі ? Бо в їх офісі там сидить "3 з половиною людини" які не займаються модерацією наскільки мені відомо.
Було б чудово , як би якесь послання надали з доказами чи типу розслідування.
Гадаю тут значно простіше і московські троль-ферми просто використовують баги і недосконалість ютубу для блокування відео і каналів.
NeetScrool 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 10.01.13
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 3205

2017-12-07 17:41  
EvGaS написано:
Місцева модерація ютубу не лише не бачить цього, але й активно сприяє, пропихаючи пропозиції до перегляду та накрутки переглядів потрібним акаунтам та відео.

А де прямі докази, що модератори цим займаються? Де докази, що таке взагалі можливо?

Особисто я думаю, що у відео накручується лічильник переглядів, далі воно чинає пропонуватися людям, які впринципі цікавляться Україною.

Ютуб не розуміє, пропаганда там чи ні.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-12-07 18:47  
Ну ок, виходить — вони не знають що в них там коїться і не знають хто використовує багоюз і для чого.

Додано через 9 хвилин 54 секунди:

leicheman написано:
Я не любитель змов тож хочу запитати, а є докази, що український Ютуб модерують москалі ?

А ніякої змови — контроль модерації світом поділений на певні регіони / мови, Україна не є значною з їхньої точки зору і не є чимось особливим чи окремим і є просто сателітом відданим модерації РФ.
І ніяких конспірологій — законодавство РФ вимагає доступу до ресурсів та статистики ютубу навіть без інформування місцевого офісу ютубу, так, там сидить Великий Брат і нагядає за тим, що скажуть.
Тож за тими трьома нещасними людинами може ще сидіти бозна скільки люду і лізти туди, куди звичайні люди не лазять, а не лише плодити ботів. Ну або ж уявімо, що у москалів не працює розвідка для саботажу, а принцеси ніколи в житті не пукають. Rolleyes (1)
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 03.07.14
Востаннє: 17.04.24
Повідомлень: 7347

2017-12-07 21:00  
EvGaS
Ну я зрозумів, що доказів немає нажаль. Було б чудово, щоб це довели і якось підняли цю ситуацію, але насправді там менше 200х людей сидять. Майже сотня то інженери різні , іші то піар , ще люди які працюють з монетизацією і партнеркою, ще десяток займається хромом і ще є люди які займаються іншими продуктами гугла типу джимейлу і гуглмепс.
Я більше повірю у те, що московія у головні офіси з десяток людей пропала , а ті вже по їх наказу банять те, що для них загрозливе.
Але це теж тема на кшталт змови та конспірології.
mrsdoubtfire 
Поважний учасник


З нами з: 22.10.15
Востаннє: 06.02.18
Повідомлень: 161

2017-12-08 18:58  
На мою думку TrailersUA закрили через принаймні, зокрема, один випадок порушення правил спільноти у частині сексуально провокативного контенту у піктограмах - через трейлер Дуже поганих матусь 2, який за ост. декілька місяців набрав більше 4млн переглядів і напевно, став занадто помітним аби за долею випадку хтось не надіслав про це скаргу.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 17144

2017-12-08 19:02  
mrsdoubtfire написано:
аби за долею випадку хтось не надіслав про це скаргу

часом не Зося, що нещодавно відкрила свою залу... трейлерів?
Estranded 
VIP


З нами з: 09.02.14
Востаннє: 24.04.24
Повідомлень: 2600

2017-12-08 19:13  
Просто ютуб униле говніцо, його треба заблокувати на законодавчому рівні, поки в них не буде офісу в Україні.
mrsdoubtfire 
Поважний учасник


З нами з: 22.10.15
Востаннє: 06.02.18
Повідомлень: 161

2017-12-08 19:17  
Зося таким не займається, і мені було б відомо, адже я належу до командиWink (1) У будь-якому випадку, це лише здогадка.

Додано через 4 хвилини 28 секунд:

З власного досвіду, Ютуб ніколи не вказує нічого конкретного, коли щось не працює, наприклад як в нас - монетизація. Пишуть - спробуйте подати заявку знов, наче це вікторина від Кока-Коли.
havryk 
VIP


З нами з: 29.06.10
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 875

2017-12-08 21:56  
mrsdoubtfire написано:
сексуально провокативного контенту у піктограмах - через трейлер Дуже поганих матусь 2

То був скріншот з трейлера. І при бажанні вони могли б просто поставити вікове обмеження.
mrsdoubtfire 
Поважний учасник


З нами з: 22.10.15
Востаннє: 06.02.18
Повідомлень: 161

2017-12-09 01:12  
havryk
У правилах (оманливі або відверті значки відео) двозначною мовою розписано, що видаляється справді лише ескіз. Тому не знаю. На моїй пам'яті ви завантажили два трейлери, які були заблоковані правовласниками і не доступні на каналах оф. дистриб'юторів - Твоє ім'я та Санта і компанія (перший раз). Ви не назбирали собі 3 страйки?
havryk 
VIP


З нами з: 29.06.10
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 875

2017-12-09 11:24  
mrsdoubtfire написано:
Твоє ім'я та Санта і компанія

З ними жодних проблем не було. Твоє ім'я з часом стало доступним, а Санту Кіноманія видалила, бо відправила трейлер на переозвучено деяких реплік.
piznajko 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 24.02.09
Востаннє: 23.04.21
Повідомлень: 2189

2017-12-10 08:04  
Роблю перепост тут. Кому не байдуже - пишіть керівництву Google Україна

piznajko написано:

Ого це дуже погана новина. Це був єдини канал на Youtube який я стабільно дивився.

пс. Якщо власники TrailersUA є на Гуртом (а я впевнений вони є), робіть YouTube Account Termination Appeal Process. Ось посилання Тільки не спішіть з цим - спочатку розпишіть дуже ретельно причини чому ви вірити що ваше блокуванння було недоречне. І пояснення краще пишіть на англійською (ось посилання на Account Termination Appeal Process англійською http://support.google.com/youtube/bin/request.py?contact_type=accountdisabled&hl=en-US; якщо треба допомога з нормальним перекладом на англійську - звертайтесь в ПП)

А і також. треба аби підключився адвокат, бо бували прецеденти коли Youtube блокував рахунок без належної легальної причини. Якщо власники TrailersUA це зараз читають - пишіть в ПП, можливо я зможу чимось допомогти (хоча не впевнений чим, але хоч до штаб-квартири Youtube мені тут близенько - хоч піду та пікет влаштую з однієї особи там Sad (1)((

ппс. Кому не байдужа доля TrailersUA - пишіть напряму на імейл та facebook, Linkedin директора Google Україна (Дмитро Шоломко ) Треба тиснути на Google громадою, бо це срака вже ні в які ворота не лізе. А іще, хто на роботі при серйозній посаді у великій міжнародній корпорації - пишіть Шоломку з корпоративного імейлу (це буде виглядати більш сейозно ніж якшо писати з простенького @gmail.com чи @outlook.com)

LInkedin: https://www.linkedin.com/in/dsholomko
Google+: https://plus.google.com/+DmytroSholomko
Facebook: https://www.facebook.com/vallon (не активний з 2011 року, так шо в принципі сюди писать сенсу немає)
Email: [email protected]
cyberenergy 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.10.15
Востаннє: 09.02.18
Повідомлень: 129

2017-12-24 02:28  
Просто зробіть 10 дзеркальних нових каналів і заливайте туди трейлери одночасно.
Також зробіть канал на vimeo, москалів там анально принижують. Наприклад оце відео з ютаба постійно випилюють, а звідти - неможуть
libertus-proza 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 07.11.16
Востаннє: 23.06.19
Повідомлень: 77

2017-12-31 09:52  
Панове!
Насправді усе трохи інакше. Зараз поясню, щоби ви заспокоїлися та не витрачали дарма свої нервові клітини.
Політика напів-автоматичного блокування має місце не тільки на Ютубі, але й на усіх великих порталах чи соцмережах. І це робиться з певною метою.
Поясню на прикладі ВКонтакті, де дуже часто можна побачити аватари заблокованих аккаунтів.
Ні з того ні з сього, ваш акаунт можуть там заблокувати, звинувативши у тому, що Ви, наприклад, якійсь людині останнім часом поставили занадто багато лайків. І неважливо, що особисто Ви не те що взагалі мало сидите у ВКонтакті, рідко кому лайкаєте, і навіть цю людину уперше бачите. І неважливо, що сам факт кількості лайків рівно ніяким чином не може бути злочином. Це все начхати. Справедливості Ви не знайдете. Ваш аккаунт заблоковано не за якісь гріхи, а заради того, щоби Ви знову мусили зареєструвати новий аккаунт. Таким чином, вони підіймають собі статистику сайту, щоби показати на увесь світ: "Ось бачите, на нашому сайті зареєстровано вже мільярд користувачів".
Те саме відбувається і на Ютубі.
І москалі тут зовсім ні при чому. Бо сайти блокують самі власники Ютубу.
Тому єдиний спосіб захистити свій контент - це просто вести одночасно два аккаунта, які дублюють одне одного. Звісно, задля безпеки обох ці аккаунти краще не пов'язувати одне з одним спільним посиланням, а вести їх незалежно одне від одного.
На цьому все. Тому заспокойтеся, і робіть розумно.

Але якщо вже вкрай хочете примусити власників Ютубу розблокувати канал - то тоді подавайте позов до міжнародного Суду (ООН), і вчиняйте міжнародний скандал, вимагаючи відшкодування матеріальних та моральних збитків. Бонусом буде те, що таким чином про Україну взнають у всьому світі... Щасти вам.
cyberenergy 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.10.15
Востаннє: 09.02.18
Повідомлень: 129

2017-12-31 13:35  
libertus-proza написано:
І москалі тут зовсім ні при чому


ЕЕ ні, друже з прапором вільної Карелії, боти шмарія тільки і займаються тим що кидають страйки.
libertus-proza 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 07.11.16
Востаннє: 23.06.19
Повідомлень: 77

2017-12-31 14:05  
cyberenergy написано:
ЕЕ ні, друже з прапором вільної Карелії, боти шмарія тільки і займаються тим що кидають страйки.

Хто б це не робив, а це їхня робота, їм за це платять. І міжнаціональна ненависть тут не має жодного значення. Бізнес є бізнес... Як то кажуть, нічого особистого. Коли на Ютубі точнісінько так само зникають аккаунти росіян - то Ви це теж спишете на ботів Шмарія? Не будьте таким наївним. Якби цей випадок був першим, то росіяни б не знали і не відали, що достукатися до керівництва Ютуба у пошуках справедливості - марна справа. Бо тут інтересами керують тільки гроші. Чим більше вимушених завантажень - тим вища популярність Ютуба. Чим більше популярність Ютуба - тим більше грошей капнуло у їхні кишені. Задарма вони не будуть навіть ненавидіти вас... Не те що пакостити.
cyberenergy 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.10.15
Востаннє: 09.02.18
Повідомлень: 129

2017-12-31 14:10  
libertus-proza написано:
Задарма вони не будуть


Хоч серед руССопєдів і є корисні безкоштовні ідіоти, та більшість працює за 40 000 рушлів у Невограді на савущкіна 55 та бізнесцентрі лахті-2.

libertus-proza 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 07.11.16
Востаннє: 23.06.19
Повідомлень: 77

2017-12-31 14:16  
cyberenergy написано:
друже з прапором вільної Карелії

М-м-м... Солодка фраза... Словосполучення "вільна Карелія" - це найсолодша мрія кожного карела, і моя теж. Дякую за те, що і Ви повірили в те, що колись Карелія дійсно стане вільною країною. Незалежною від Ерефії... Як би я хотів жити саме в незалежній Карелії, якби Ви тільки могли уявити, друже...

cyberenergy написано:
Хоч серед руССопєдів і є корисні безкоштовні ідіоти, та більшість працює за 40 000 рушлів

Я про що і кажу. Безкоштовні ідіоти не зможуть заблокувати чийсь канал, це роблять тільки проплачені. У них є на це достатньо уповноважень, - на відміну від безкоштовних. І якщо проплачені росіяни блокують український канал - то міжнаціональна ненависть тут не має жодного значення. Вони і своїх не щадять.
cyberenergy 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.10.15
Востаннє: 09.02.18
Повідомлень: 129

2017-12-31 14:30  
libertus-proza написано:
Дякую за те, що і Ви повірили в те


Я не вірю, Я ЗНАЮ



Додано через 12 хвилин 46 секунд:

libertus-proza написано:
І якщо проплачені росіяни блокують український канал - то міжнаціональна ненависть тут не має жодного значення


Має найперше значення. Вони втрачають нас як колонію. Зараз йде гібридна війна ідеологій, і виховування поколінь і є запорукою матеріальної стабільності ворожих еліт. Революція приведе до втрати руССоблядками влади та нафтогрошей, тому всі вільнодумства там блокуються.

З останніх прикладів - телеграм дурова (агента руССні) заблокував понад мільйон Іранських акаунтів, а в них САМЕ ЗАРАЗ революція, що кацапам невигідна. При тому що через телеграм вільно купувати заборонеі речі.

Завжди шукай кому вигідно.
libertus-proza 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 07.11.16
Востаннє: 23.06.19
Повідомлень: 77

2017-12-31 15:02  
cyberenergy написано:
Я не вірю, Я ЗНАЮ

Дуже гарна мапа! Мені подобається. Якщо питати особисто мою думку про союз усіх країн, які увійшли у зелене поле - то я тільки За. Але - за союз незалежних держав, - без натяку на федеральність чи іншого виду колонізацію. До речі, на запропонованій карті якраз у складі є усі країни, які симпатичні особисто мені. І мене це приємно вражає: виявляється, ще хтось солідарний зі мною у смаках.

Щоправда, на цій мапі є деякі порушення - тому я напишу свої зауваження, бо хотілося б, аби ці порушення були виправлені тим, хто складав цю мапу.

1) По-перше, на відсутня територія Лапландії (вона ж Сапмі): замість того вона, згідно з задумом автора мапи, увійшла до складу Карелії. Це неправильно. Хоч я і карел, але я не потерплю, щоби моя країна дискримінувала іншу. Я не хочу, щоби у лапландців був привід ненавидіти Карелію. Тому я - за існування Лапландії.

2) По-друге, на мапі відсутня Вепсія. Замість того вона увійшла до складу Інгрії. Це неправильно.

3) Ну, і по-третє, прапором усієї Карелії автор чомусь призначив прапор Лівгілі (народу ліввиків, одного з народів Карелії). Це теж неправильно. Бо, крім ліввиків, в Карелії також проживають людики - у них подібний прапор, але з синім хрестом замість чорного. І, крім цих двох народів, в Карелії живуть ще віени (вони ж біломорські карели), чиїм прапором від початку був прапор Otava - синій прапор з сузір'ям Великої Ведмедиці у верхньому лівому кутку. Потім за чиїмось рішенням Otava замінили на прапор ліввиків, хоча ліввики навіть географічно ніколи не жили на території тодішньої Ухтінської Республіки (вона ж Північно-Карельська держава, або Біломорська Карелія). Але я знаю причини, чому було прийнято це рішення. Це було зроблено тому, що саме ліввики у плані мови знаходяться посередині між віенами (біломорськими карелами) та людиками. Це власне те саме, що білоруси у мовному питанні знаходяться посередині між українцями та росіянами, бо у них є щось спільне між тими і тими. І от, уявіть собі, що усім трьом народам призначили прапор Білорусії, яка знаходиться посередині. Це було би неправильно. Так само неправильно використовувати прапор Лівгілі по відношенню до усієї Карелії. Прапор нинішньої Карелії - червоно-синьо-зелений триколор. І хоча не сказати, що карели у захваті саме від цього варіанту республіканського прапору - тим паче, що його нав'язала Карелії точно така сама триколорна Росія - але що поробиш, питання про інший варіант прапору для всієї Карелії поки що відкрите.

Що стосується тексту у відео, у плані нав'язування гомофобного мислення геть усім - то тут я лише поблажливо посміхнуся. Ненависть до гомосексуалістів - це не найкращий спосіб розвалити Російську Федерацію. Уж в чому, а в дискримінації озвучених народів гомосексуалісто ні в чому не винні, і ніякого відношення до цих питань узагалі не мають.

Ну, а щодо того, що Російська Федерація (нерушима Федерація) мусить розвалитися (за зразком Союзу Нерушимих Республік Вільних) - то в цьому я цілком згоден. Це мусить статися. Цього хочуть усі існуючі на даний момент утворені Республіки, і всі Республіки, які ще не утворені. І щоб це якнайскоріше сталося, ми усі - кожен окремо - маємо прикласти до цього якнайбільше зусиль. Усе, що тільки від нас залежить. І перш за все - не мовчати, а говорити.

І власне, це найперша причина, чому я тут. Бо я хочу, аби Україна нам у цьому допомогла. Вважаю, ніхто не буде проти, якщо нашими зусиллями - у вік інтернету та демократії, коли все більше набувають популярності народні голосування - це таки станеться, і Російської Федерації не стане. Думаю, ніхто з присутніх не заперечуватиме.

Додано через 7 хвилин 28 секунд:

cyberenergy написано:

тому всі вільнодумства там блокуються.

З останніх прикладів - телеграм дурова (агента руССні) заблокував понад мільйон Іранських акаунтів, а в них САМЕ ЗАРАЗ революція, що кацапам невигідна. При тому що через телеграм вільно купувати заборонеі речі.

Завжди шукай кому вигідно.

Так. Саме так. Але треба зауважити, що не всі знають про Тор та про так званий "чорний інтернет", який не підконтрольний державним структурам (в усякразі, поки що). Тому більшість простих користувачів інтернету - мусить користуватися підконтрольним "білим", і оргібати за це на горіхи, - в тому числі і сідати у тюрму за зручною Росії 282-ю статтею. Але, в принципі, це не привід мовчати зовсім. Бо це єдиний спосіб бодай щось змінити.
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2017-12-31 15:52  
libertus-proza написано:
Ну, а щодо того, що Російська Федерація (нерушима Федерація) мусить розвалитися (за зразком Союзу Нерушимих Республік Вільних) - то в цьому я цілком згоден. Це мусить статися. Цього хочуть усі існуючі на даний момент утворені Республіки, і всі Республіки, які ще не утворені.

Навіть гомосексуалісти (посилання: https://toloka.to/t19418-30#944283) хочуть незалежності))). Хай живе Гейська Тайожна Республіка)))).
libertus-proza 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 07.11.16
Востаннє: 23.06.19
Повідомлень: 77

2017-12-31 16:32  
Пане Cleaf, залиште гомосексуалістів у спокої. Краще займіться корисним ділом.

Чи може гомосексуалісти не дають Вам спати? Ви ночами ворочаєтеся, не в силах заснути, від думок про них? То значить, Ви закохані, і хочете з ними сексу. Підіть у гей-клуб, і познайомтеся, - сподіваюся, Вам пощастить, і хтось захоче з Вами лягти у ліжко. А якщо не схочуть - то вибачайте, мусите зрозуміти, що ніхто не повинен. Це діло інтимне: треба ще викликати бажання з Вами цим займатися...

Але ми тут не про Ваші особисті незадоволені сексуальні потреби говорили, а про причини блокування каналу TrailersUA . Отож, давайте не відхилятися від теми.
Cleaf 
Забанено
Забанено


З нами з: 15.10.12
Востаннє: 23.03.18
Повідомлень: 1894

2018-01-01 17:27  
libertus-proza написано:
То значить, Ви закохані, і хочете з ними сексу.

Ото логіка. Для libertus-proza кохання - то лише секс, чи що?))
odin_doma2 
Свій


З нами з: 22.07.08
Востаннє: 22.04.24
Повідомлень: 84

2018-01-18 17:01  
https://www.facebook.com/TrailersUA/posts/1978747412154850

Цитата:

Ми повернулись!

Ні, канал не розблокували. Спілкування зі службою підтримки YouTube не дало жодних результатів, бо важко отримати результат не отримуючи відповідей на численні листи. Тому ми вирішили піти іншим шляхом і просто створили інший канал. Там вже є трейлери майбутніх прем'єр, тож якщо щось пропустили - саме час надолужити.

Дякуємо всім за підтримку. Сподіваємось, що завдяки Вам новий канал досягне та перевершить показники свого попередника.

P.S. Якщо ви дочитали цей короткий пост аж до постскриптума, то заслуговуєте побачити посилання на канал: https://www.youtube.com/channel/UCdXE8uVb_Ysdzglf7Sz21VA Так, посилання довгеньке, та коли назбирається сотня підписників ми його трішки підкоротимо)
piznajko 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 24.02.09
Востаннє: 23.04.21
Повідомлень: 2189

2018-07-12 05:41  
тепер і theTrailersUA (https://www.youtube.com/channel/UCdXE8uVb_Ysdzglf7Sz21VA) заблоковано також. Це торба... (дивіться тут https://toloka.to/t93326#1014041)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2