[ВИДАЛІТЬ ТЕМУ] В Україні подорожчає Інтернет з 2018 року на 50% і більше [ВИДАЛІТЬ ТЕМУ]

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
Роман2211 
VIP


З нами з: 13.06.10
Востаннє: 17.03.24
Повідомлень: 611

2017-10-10 06:25  
Вони забули, що в Європі безкоштовний WiFi 1мб\с, ви будете смiятися, але справа в тому, що якби у нас був такий, багато хто користувався б
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-10-10 06:50  
ЕНЕЙ.12 написано:
що київстар-домашній

Ну, від них теж колобок втік ©. Найбільше гемору було з відключенням, бо треба було їхати чорту на роги до їхнього офісу та скасовувати контракт, під яким навіть не ставив підпису.

Додано через 6 хвилин 19 секунд:

Це вар’янт, коли мені було ліньки відмикати антивір, торент з 3-ма активними завантаженнями по світу, з десяток закладок у браузері, та виганяти з вафель десь 2 ноути та 5 мобілок/планшетів сусідів, та ще інше, що лізе до мережі:



Додано через 4 хвилини 41 секунду:

Роман2211 написано:
Вони забули, що в Європі безкоштовний WiFi 1мб\с,


а що поробиш — цивілізація…
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 1241

2017-10-10 07:36  
У нас уже давненько підняли ціну зі 100 до 120 грн. за 100 Мбіт/с.
У залежності від того на скільки піднімуть цього разу, буду розглядати інші, дешевші, тарифи.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 09:22  
Між іншим, я вже мабуть з початку року сплачую 125 грн за умовні "до 100 мБіт/сек".
Хоча насправді speedtest показує 47/50 по Львову http://beta.speedtest.net/result/6693863111.

Цікаво було, коли в мого провайдера вищестоячий міжнародний канал просів і speedtest для Німеччини показував гірші показники, ніж під intertelecom. Підтримка мені тоді вперто казала, що треба speedtest вибирати Львів і ніщо інше. Ну ясно, їм за це гроші платять, щоб відсікати на першому рівні підтримки більшість скарг. Щоправда, наступного дня ситуація виправилася.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 13:35  
Цікаво, чи в когось з тих, хто прокоментував вище про домашні "100 мегабіт/сек", дійсно такі показники від speedtest (принаймні якщо вибрати місцевий сервер) ?
Чув, що в якійсь країні зобов'язали провайдерів вказувати в рекламних проспектах не наш варіант "до N мегабіт/сек", а чесні "від N мегабіт/сек".
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-10-10 14:15  
marchelloUA, ну, в мене доходить до практичного максимуму 100-мегабітки. Десь на 5-15% нижче за її теоретичний максимум. Принаймні, в умовах комунікацій багатоквартирних будинків — доводилося користуватися й випадками зі значно більшими втратами. Якщо 100-мегабітка дає від 60 мегабіт на спідтесті, та до 5 мс місцевпй пінг — то вона ще прокладена нормально, може просто обладнання далеко від квартири. Якщо ж менш — то вже або явні негаразди з дротами, самим обладнанням, забиттям сусідами, чи провайдер щось мутить, і не дає чесної 100-мегабітки, тоді тут ані про яку 100 не може йти мови, і це вже шахрайство. Ну й ще є клясичний варіант відвалу на штекері чи пошкодженні дроту десь посередині на заламах, і маємо 10-мегабітку за фізичною швидкістю та розпізнаванням на компі. )))

Найгірше, пам’ятаю, в мене було з коаксіалом — там завжди було у 32 рази менш за заявлений максимум, і було величезним святом, якщо швидкість Україною «підскакувала» у дуже рідкісну днину «аж» до 5-ти разів менш за максимум.

Тож усе залежить від провайдера, технології, ба навіть — забиття спільного каналу сусідами, особливо для тих технологій, де це критично. Але у таких випадках дійсно варто мати закон, який змушуватиме поділяти вказане можливе значення трафіку поміж вказаними користувачами як середнє арифметичне, а не теоретичний максимум у неймовірній ситуації, коли 49 чолоівік чекають й нічого не роблять, а 50-тий може щось собі потягти з інету на максимальній швидкості.
NeetScrool 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 10.01.13
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 3205

2017-10-10 14:22  
ЕНЕЙ.12 написано:
А таким чином, він обраний голова місцевої громади (чи голова депутати районної ради + адміністрація), таки деякі гроші, з податків (які і я сплачую також), залишаються тут, обіцяли (і навіть проголосували), тобто кошти ніби знайшли, і готові були виділити, знайшлася якась "німецька фірма", яка сама запропонувала свою допомогу, навіть є "план розвитку" і вони готові вкладати частину своїх коштів (і зараз не відмовляються), але "кошти перерозподіляють на інші "важливіші" проблеми"...!?! При тому навіщо було ж так пафосно обіцяти в місцевих ЗМІ, та й перед виборами також???

Щоб електорат проголосував, очевиднео же. Обіцяти не мішки носити.
Але ви хочете, щоб за державний кошт, місцева влада проклала мережу, якою потім користуватимуться приватники? Так виходить? Без усякої співвласності без долі в компанії і т.д. Просто допогли приватнику стригти з вас гроші.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 14:22  
Ну і наступне питання - трафік до того ж ютубу, скажімо, йде на Київський сервер переважно, бо в них там орендований cdn. А якщо закордонний сервіс не орендував тут cdn, то - в Нідерланди, Німеччину, а то й через океан в Штати. Так що ще й важливі вищестоячі міжнародні канали провайдера. Ну поки що такого правила нема щоб їх контролювати, тому нам простим користувачам залишається голосувати гривнею - вибирати кращого серед тих, що є (якщо є вибір взагалі).
mrsdoubtfire 
Поважний учасник


З нами з: 22.10.15
Востаннє: 06.02.18
Повідомлень: 161

2017-10-10 14:43  
Мене вже торкнулось підвищення: з ₴55 до ₴75 за 50Mb на світ. Мені аж полегшало, бо виникали питання як за таку плату можна бути рентабельними. Хоча, якщо мій провайдер читає це тут, більше підвищень не требаWink (1)
[Captain] 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 18.02.12
Востаннє: 28.02.24
Повідомлень: 2638

2017-10-10 16:19  
marchelloUA
просто коли людина неосвічена, вона в усьому звинувачує владу
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-10-10 19:23  
EvGaS
Цитата:
Ну, від них теж колобок втік ©.

Не знаю як там у вас в столиці, а Полтаві все гаразд з підключенням/відключенням, а от заявлена швидкість, в тарифному плані, в них одна з найчесніших, і навіть години пік - такі місцеві реалії, бо й вибір не такий вже великий, а в деяких мікрорайонах взагалі убогий (воля, тріолан + якийсь дядя Вася), це з дротових варіантів.

NeetScrool
Цитата:
Щоб електорат проголосував, очевиднео же. Обіцяти не мішки носити.

Та я ж, не вчора народився))) Так пафос і регулярні нагадування тривають і далі, навіть без нагадувань, а результату нуль (скоро особисто, поспілкуюся з деякими людьми із місцевої влади, обіцяли розповісти щось цікаве)?!
Цитата:
Але ви хочете, щоб за державний кошт, місцева влада проклала мережу, якою потім користуватимуться приватники? Так виходить? Без усякої співвласності без долі в компанії і т.д. Просто допогли приватнику стригти з вас гроші.

От будь ласка, не пишіть дурниць...)
По-перше: який "державний кошт", коли це кошти місцевої громади, які ми МІСЦЕВІ жителі ЧЕСНО сплатили у вигляді податків, і вони по праву належать САМЕ нам!!! Ви щось про децентралізацію чули?))
По-друге: Інтернетизація всіх, і віддалених також, населених пунктів, офіційно закладена в програму розвитку місцевої громади та й району в цілому (і ухвалена також), приватна компанія на правах ґранду ДОПОМАГАЄ розвивати в нас цивілізацію, за умови, що певний відсоток оплатить, саме місцевий бюджет, та й буде створено ніби спільна фірма (тому кошти від прибутку будь відповідно ділитися), чи то просто буде той же безкоштовний вай-фай та безкоштовний інет в школах, бібліотеках, таборах відпочинку і т.д. (там є кілька варіантів...), а окупиться все лише за 2-3 роки, а тоді вже прибутки...!
Далі, матиму більше інформації, то скажу точніше, а зараз поки-що все!)

marchelloUA
Цитата:
Ну і наступне питання - трафік до того ж ютубу, скажімо, йде на Київський сервер переважно, бо в них там орендований cdn.

А я, щось подібне теж підозрював, адже навіть сраний інтертелеком "веселіше" працює, коли дивишся щось на ютубі, вже давно підмітив!))
А про "мікротік" запитав у знайомого "винахідника", то сказав, що пробував, та ефекту мало, а от клопоту вдосталь (він зараз не користується, плюнув та шукає інші варіанти)...))

Додано через 5 хвилин 33 секунди:

NeetScrool
Цитата:
Але ви хочете, щоб за державний кошт, місцева влада проклала мережу, якою потім користуватимуться приватники? Так виходить? Без усякої співвласності без долі в компанії і т.д. Просто допогли приватнику стригти з вас гроші.

А Вас не бентежить, що щось подібне відбувається зараз із обленерго, облгазами та іншими подібними огранізаціями - "стрижуть на повну"?)))
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 19:35  
ЕНЕЙ.12 написано:
А про "мікротік" запитав у знайомого "винахідника", то сказав, що пробував, та ефекту мало, а от клопоту вдосталь (він зараз не користується, плюнув та шукає інші варіанти)...))


В якості перемикача між основним та резервним провайдером - працює як годинник. Налаштовувати дійсно треба було ретельно і непросто. Про інші варіанти, особливо про агрегацію двох і більше провайдерів одночасно, мені і самому було би цікаво дізнатися.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-10-10 21:46  
marchelloUA
Та він же, й аґрегатував двох мобільних операторів (в основному інтертелеком + ще..., чи два інтертелекоми), щось таке, бо він з тих людей "яким простіше зробити ніж пояснити", а то він ще й без бажання розповідав, та поспішав (постійно кудись поспішає), одним словом складно щось випитати, а тим більше зрозуміти "його пояснення"..., я коротко запитав - "діє, є сенс", на що отримав відповідь - "багато гемору та мало толку, забий"))

Додано через 3 хвилини 31 секунду:

До кінця не можу зрозуміти, навіщо Вам це, адже у Вас 100 мб провідний, я б не навіть не цікавився чи є "такі варіанти", якби мав нормальний доступ до інету?!
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 21:54  
ЕНЕЙ.12
Є такий одеський анекдот, там в трамваї туристу сказали що це вже Дерибасівська і він вийшов. А коли спитав перехожого, чого йому так рано підказали виходити, то він спитав - "а ви сиділи, чи стояли?"

Так і тут, я підозрюю що той знавець так відповів, бо в разі якби він похвалив це рішення, то ви би його прохали і вам зробити. Якщо це не його основний хліб, то нащо йому то треба (мені майстер налаштовував години 4, потім я вже сам розібрався трохи більше). Ну це припущення.

Що ж до того, нащо воно мені - бо я працюю з дому і це не той випадок, коли "ой, щось зараз торенти не дуже добре качаються, ну нічого, пізніше скачаються". Нормальний доступ - він нормальний, поки якийсь метеорит не впаде. Ну і в принципі перемикання на резервного виручає, та тоді ssh сесії рвуться. Одним словом, в мене все одно вже краще ніж у пересічній сусідській квартирі, та хочеться ще краще, бо це для роботи.
ЕНЕЙ.12 
VIP


З нами з: 18.11.13
Востаннє: 23.02.22
Повідомлень: 1002

2017-10-10 22:38  
marchelloUA
Та ні, він скоріше любитель-колупатор, хоча й тямучий, мабуть від природи..., а заробляє ходячи на роботу, і зовсім не пов'язаною з цією сферою, тому варіант з "анекдотом" відпадає!)

Ну якщо для роботи, то зрозуміло, та й в містах же 3G, від gsm-операторів є, а в мене тільки мтс стабільно дає 3G (так покриття та робота мережі в них гівно, одні базові станції замість сот, а в нас він на "першому місці", тому завантажений), в от KS, з кінця весни розпочали роботи "по модернізації" (мабуть роблять 3G), ну і лайф попросту не дістає трішки..., тому чекаю на KS, якщо таки зроблять, то справи покращаться.
marchelloUA 
VIP


З нами з: 13.04.11
Востаннє: 12.08.19
Повідомлень: 1079

2017-10-10 22:46  
ЕНЕЙ.12
Десь читав спробу дослідження цього питання, так от, людина знайшла в своїй глухій місцевості ще й провайдера по радіоканалу з найближчого обласного центру, плюс укртелекомівське ого-го, також тв-провайдера (в котрого інтернет був побічною послугою, щоправда поганенькою), а ще супутниковий інтернет ловиться в будь-якій точці покриття супутником. І якщо оте все докупи скрутити колючим дротом за допомогою агрегування мікротіком, то якось жити можна буде. Бюджет такого міксу - це вже інше питання.
Arch Enemy 
VIP


З нами з: 30.08.12
Востаннє: 27.03.24
Повідомлень: 2155

2017-10-10 23:01  
60 грн. в місяць за 100 Мбіт/сек
(по дефолту мав би платити 120грн.)
ст

Все ж робота інтернет-провайдером має свої переваги. Wide grin

Взагалі вважаю підвищення тарифів обумовленим чуткою про подорожчання радіочастот (яка була ще десь рік тому), тоді Укрчастотнагляд лякав подорожчанням х10.
Та й дійсно - у нас мабуть найдешевші тарифи ніж у багатьох інших країнах.
Наприклад, наразі у нас по області в якомусь забутому селі, котре нараховує 20 хат, людина в середньому за радіо-зв'язок платить біля 200 грн за 2-8 Мбіт (залежить від дальності від обласного центру).
Вже ближче до обласних центрів по області при підключенні по PON-техногогії (оптоволокном) за 100Мбіт людина сплачує бизько 150-200 грн.

То у чому проблема? Невже вас так лякає подорожчання х2?
Уявіть, скільки сплачуватиме людина у віддалених точках області? - ось там це дійсно буде відчутно.
А якщо у місті ви маєте тариф 100 Мбіт за 100 грн, то невже так страшно платити за них 200 грн?
Тимпаче наразі у нас в країні доволі непоганий 3Г зв'язок.
Чому лякатися? у нас ціни за інтернет 10літньої давності, тому це ще нам за щастя, що вони так довго роздуплялися із цим.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2