Моя прекрасна няня...

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
ssTAss 
Модератор музики

Востаннє: 01.06.20

2017-08-16 20:54  
omm написано:
То чому ж все-таки лайно?

це тема не про шлюхрія, завелика честь
omm написано:
Бо 1+1 чи 5 канал сказав?

великими літерами написати чи як? Я НЕ ДИВЛЮСЬ ТБ ВЗАГАЛІ
побачили? сподіваюсь..
omm написано:
Думаєте, канали хочуть закуповувати російський продукт? Аж ніяк

кацапо-жидівські власники телеканалів не хочуть закуповувати свій же продукт? ага, повірив
"це ж своє, рідне, зрозуміле, мишебратья"
он навіть чесний і правдивий шлюхрій цим ізиком вєщає Wink (2)
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 31.07.19

2017-08-16 20:59  
ssTAss, не роби «наїздів» на авторитета з ідеальною логікою ©.

ssTAss написано:
Я НЕ ДИВЛЮСЬ ТБ ВЗАГАЛІ

Якось на аргумент не тягне, я підозрюю що це тобі з ТБ підказали. %)
omm 
Відео Гуртом - фільмокрай

2017-08-16 21:03  
EvGaS написано:
Щось я вже заплутався, то вони брешуть чи ні?

брешуть.. Але є певна інформація, яку підтасувати неможливо, або вкрай важко
EvGaS написано:
Так, так, підірвати трубу зі сховищами й не заробляти на транзиті та буферному збереженні, якраз балтійська донна труба стане актуальнішою. Треба ж створити гостріший дефіцит, аби в європейському регіоні виросли ціни на газ, це ж в першу чергу вигідно зовсім не Московії. Чекаю ще на антипатріотичні плани. %)

припинення торгівлі/співпраці з Росією в будь-якій сфері, цілком очевидно, нашкодить обом сторонам. Чи в даному випадку і усім трьом. То може ну нафіг ті санкції?
І чому ж народу по ТБ продовжують заганяти, і Порошенко раз за разом повторює, що ми відмовились від російського газу? На чиєму ж тоді газі ми закрутки варимо?
EvGaS написано:

«Захід зовсім загнив»
(написане москальським політиком у Тві з автоматичним підписом: надіслано з айфона)
)))))

і до чого тут це? Навіть найпопулярніші американські серіали або провалюють слоти, або ледь-ледь середню аудиторію каналів збирають. "Шерлока" хіба що непогано дивились, та й мабуть усе.
EvGaS 

2017-08-16 21:04  
omm написано:
брешуть.. Але є певна інформація, яку підтасувати неможливо, або вкрай важко

Я якось ще більш заплутався.
Neytreenor 
Відео Гуртом - запис з ТБ

2017-08-16 21:06  
omm написано:
Американський здебільшого навіть дешевший, але ж його не дивляться.

Не знаю, як там з ціною, але щодо "не дивляться" - це, на жаль, правда. Телеглядачі в нашій країні - це давно вже окремий прошарок населення, смаки якого значно різняться від смаків населення в цілому, не кажучи вже про тих, хто "не дивиться ТБ взагалі".

І це наврядчи вже змінити, бо саме лінейне телебачення вже архаїзм.
EvGaS 

2017-08-16 21:09  
omm
я й не знав, що газ усієї планети знаходиться в Тайзі…

Додано через 2 хвилини 2 секунди:

omm написано:
американські серіали або провалюють слоти, або ледь-ледь середню аудиторію каналів збирають

щось я ще більш про брехню телеканалів заплутавсі… чи це шахрій розбалакав?
tarick 

2017-08-16 21:09  
Neytreenor написано:
Телеглядачі в нашій країні - це давно вже окремий прошарок населення, смаки якого значно різняться від смаків населення в цілому

Якраз "в цілому", тобто більшість утворюють такі телеглядачі, а не навпаки.
EvGaS 

2017-08-16 21:13  
Neytreenor написано:
Телеглядачі в нашій країні - це давно вже окремий прошарок населення, смаки якого значно різняться від смаків населення в цілому

Тобто, ти хочеш сказати, що головна частина телеглядачів зараз складається з людей, близьких до ідіотизму? =(

Додано через 2 хвилини 33 секунди:

Neytreenor написано:

не кажучи вже про тих, хто "не дивиться ТБ взагалі".

І це наврядчи вже змінити, бо саме лінейне телебачення вже архаїзм.

Як сказати… востаннє ТБ дививсь роки 3 тому. (в сенсі, випадки довші за якісь 5 хвилин)
omm 

2017-08-16 21:23  
ssTAss написано:
це тема не про шлюхрія, завелика честь

гм, цікаво, ви ж перші його не до теми згадали.. А як до пруфів дійшло, то все, я в кущі, бо тема не про нього? Можете в ПП скинути - обов'язково ознайомлюсь
EvGaS написано:
я й не знав, що газ усієї планети знаходиться в Тайзі…

так чи інакше, ми користуємося газом російського походження, купуючи його в країн, які його купують в Росії.. Як двічі два
EvGaS написано:
щось я ще більш про брехню телеканалів заплутавсі

про серіали ж мова. Про що ви взагалі говорите?
EvGaS написано:
Тобто, ти хочеш сказати, що головна частина телеглядачів зараз складається з людей, близьких до ідіотизму? =(

питання не до мене, та все ж:
тут відразу необхідне уточнення, про яких саме телеглядачів мова.. Якщо про глядачів фільмів/серіалів, адекватних програм неполітичного змісту, то про них неможливо щось сказати.
Якщо про глядачів новин, інформаційних програм політичного характеру, які при цьому сліпо вірять показаному, то так , вони ідіоти
Neytreenor 

2017-08-16 21:29  
EvGaS написано:

Скажімо так, більшість телеглядачів влаштовує те, що їм показують. Їх влаштовує дивитись щось звичне в кільканадцятий раз на фоні. Або щось схоже на звичне їм. А увімкни їм щось нове, "для поціновувачів якісного кіно" - перемикають канал.

Подивиться рейтинги переглядів нашіх каналів й побачите, що показати у тридцятий раз Сватів - це майже вірний спосіб виграти боротьбу за топ переглядів, а от західні серіали якщо й згадають у рейтингу, то плентаються вони наприкінці списку. Або відкрийте сторінки каналів у соцмережах й почитайте.
EvGaS 

2017-08-16 21:41  
omm написано:
Якщо про глядачів новин, інформаційних програм політичного характеру, які при цьому сліпо вірять показаному, то так , вони ідіоти

omm написано:
логіка в нього бездоганна, аргументація на вищому рівні, за брехнею не помічений, за українофобією тим паче. І ніхто з його хейтерів не може довести зворотнього.

Wide grin

Додано через 6 хвилин 35 секунд:

Krest0
ну ти ж не тітонька 50 років, у якої в квартирі немає не те що інтернету, але й комп’ютер або відсутній, або слугує за меблі.
Krest0 
VIP

2017-08-16 21:52  
EvGaS
Та в мене вже навіть батьки почали інтернетизуватися. Навіть їм набридли нескінченні кола одних і тих же серіалів із Росії.
EvGaS 

2017-08-16 21:57  
Щось ютуб останнім часом тупити почав — мінусуєш відео, так він тобі наступного дня оберемок подібних в запропонованих пхає.

Додано через 4 хвилини 15 секунд:

Krest0
мабуть просто треба кільком телеканалам вмерти, тоді може якість мовлення покращиться. Бо замкнене коло виходить. Тоді з більшою концентрацією глядачів стане знов можливим розподілення зацікавленостей, а не універсальна джинса.
11994455 
Попереджень: 1

Востаннє: 31.05.20

2017-08-16 23:15  
Нє люди добрі - в інеті ти дивишся що хочеш а по телику що показують - більшість людей старшого покоління особливо по новинах це влаштовує...
aaa4523 
VIP

2017-08-17 18:16  
Хто там говорив що пару каналів мають вмерти, щоб щось змінилося. Як у воду глядів. QTV закрили(закривають), а замість нього буде "Оце"(назва каналу). І "Оце" буде таким- http://detector.media/rinok/article/129009/2017-08-17-qtv-stae-telekanalom-otse-logotip-video/
Тож будемо мати ще один СТБ та Новий канал. Напевно в нас така фігня не діє, або діє, але в негативному ключі. А от щодо змін то правда, але тільки не такі як хотілося.
EvGaS 

2017-08-17 19:17  
aaa4523 написано:
Як у воду глядів.

Та в мене таке вангування напостій.

aaa4523 написано:
Напевно в нас така фігня не діє, або діє, але в негативному ключі. А от щодо змін то правда, але тільки не такі як хотілося.

Це просто етап погіршення кризи. Насправді між рядками читається, що все йде до одного клоноканалу.
З такою стратегією втоптування усієї телеіндустрії в багно та вигребання на головах інших є два фінальні результати: або телебачення остаточно деградує, в ньому буде, ну, телеканали-холдинги десь три-чотири, і найімовірніше воно взагалі вимре на відміну від радіо. Або ж після масового мору та кризи буде омолодження саду. Тут вже все залежить не від глядачів та рекламодавців, а власників та керівництва телеканалів. А вони більш виявляють схильність до деструктиву та швидкої вигоди. Тим не менш, навряд фінал буде поганим — їх можуть просто «заламати» в потрібному напрямку, як нещодавно з квотами. Чи ще в нас поступово відроджується кіно- та мульт- індустрії, тому власників «українських» телеканалів зрештою можуть й «заламати» транслювати ненависне їм українське, що все ж попри міри, які зазвичай ведуть то погіршення становища у здоровому середовищі, призведе до покращення мовлення українського ТБ через банальне покращення все більшої кількості української продукції завдяки набутому досвіду.

А так, було б добре, якби найближчим часом викосило б якийсь цілий медіа-холдинг, тоді б точно в телеефірі стало б легше дихати, і стало б більше різноманіття у ефірі. (як не дивно. Бо медіяхолдинги в нас все одно те й роблять, що клонують, менше клонів — більше різноманіття, це як грядку від бур’яну почистити)

Додано через 5 хвилин 52 секунди:

А QTV шкода, глядачі його любили. Але ТБ показують заради рекламодавців. А їм важлива кількість худоби. А кого насправді цікавить думка худоби? На полиці прилавку смак же ж не видно.
aaa4523 
VIP

2017-08-17 19:43  
Цитата:
Та в мене таке вангування напостій.

Дід Відун Wide grin

Цитата:
або телебачення остаточно деградує, в ньому буде, ну, телеканали-холдинги десь три-чотири,

Схоже на те що до того все йде. А потім може, знову ж таки може буде те що ви написали-
Цитата:
Або ж після масового мору та кризи буде омолодження саду.

Але думаю, що якщо й буде якесь покращення, то це ще дуже не скоро. Спочатку як завжди буде повна дупа. А от потім, або ще гірше, або зявиться світло в кінці тунелю. Ото вся надія тільки на те, що змінеться склад власників та керівництва телеканалів. Тільки тоді може щось покращитись, нові люди все таке, але знову ж таки не факт, що це подіє. Бо в нас іноді відбуваються речі, які за логікою не мають бути. І оця фігня з клонами тому підтвердження. Тому в нас може статись все що завгодно, навіть того про що навіть ніколи й не подумав би.

Цитата:
А QTV шкода, глядачі його любили. Але ТБ показують заради рекламодавців. А їм важлива кількість худоби. А кого насправді цікавить думка худоби? На полиці прилавку смак же ж не видно.

Та шкода не те слово. По-перше, шкода що не все вдалося звідти записати, а також не все вони допоказали нове, продовження старого що показували раніше. По-друге, немає заміни, схожого каналу з такою ж тематикою. Тому це така втрата я б сказав буде відчутна.
11994455 

Востаннє: 31.05.20

2017-08-17 21:39  
НЛО-ТБ - буває щось покаже , але мало...
І доречі - Няня нянью - но вони Букіних теж дублянули - от ржак якщо Логінова дублював би Притула (вони кажсь дружать)...
omm 

2017-08-23 16:44  
Пише хтось ці серіали?
Cleaf 
Забанено
Забанено

Востаннє: 23.03.18

2017-08-23 18:40  
Зрозуміло, чому телеавдиторії потрохи меншає щороку. Телеканали здебільшого не витримують конкуренції з мережею, бо не здатні запропонувати те, що справді привертає увагу та зацікавлює - вони безладно пхають до ефіру те саме набридле лайно.
VIKTOtor 
Поважний учасник

2017-09-06 11:38  
То що, чи буде Нянька на Толоці? Хтось записує?
EvGaS 

2017-09-06 12:53  
VIKTOtor
Ніхто на таке не наважився, гадаю. Happy
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3