Царівна (Cерії 1-20) 1994

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
DarkOrchid 
Частий відвідувач

Востаннє: 28.08.18

2015-12-04 13:00  
У мене до тепер "Мелодія" Скорика асоціюється з цим серіалом)
Аркадій Дзиґа 
VIP

Востаннє: 16.11.18

2016-01-14 11:07  
Як на мене - це НАЙКРАЩИЙ Український серіял та один з найпрофесійніших, найякісніших та найкращих кінопродуктів України з часів Німого кіно до сьогоднішнього дня! "Царівна" нічим не поступається відомим серіялам-екранізаціям "Джен Ейр", "Гордість та упередження", "Ті, хто співає в терні", "Корольок - пташка співоча", "Майстер і Марґарита", "Ідіот". Браво, брвао, браво. А малобюджетність постановки, її музичний супровід, атмосферно-аурно-відтінково-барвиста гама разом із надзвичайно вдалим-правдоподібним перевтіленням акторів ставить "Царівну" вище усіх названих картин!!! Прикро, що Українське кіно відмирає, трансформується у те змосковщене жахіття на кшталт "День народження Буржуя", "Доярка з Хацапетівки", "Все одно ти будеш мій" чи "Битва за Севастополь"! Що, немає національних сюжетів - повно нечіпаних літературних творів. І Ми бачимо, що найкраще Українцям виходять власні екранізації, особливо фільми-вистави у яких грають актори театру, а не кіно!!! Яскравим 10-бальним прикладом цього є "Царівна"!! Хай живе Україна і все Українське!!! Слава Україні - Героям слава!!!
IvXynta 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 

Востаннє: 27.10.17

2017-02-21 10:28  
Серіал змушує глибоко замислитись про найкоротший шлях до сімейного щастя. Вартий уваги: свахам та сватам, неодруженим і закомплексованим на прізвиськах дівчатам й хлопцям-бобилям.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2