Чужий: Заповіт / Alien: Covenant (2017)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3
Автор Повідомлення
Nikko033 
VIP

Востаннє: 21.09.18

2017-08-07 18:35  
GR 17-004 написано:
Насправді на Землі проводилась програма з покращення генофонду в процесі якої вони відібрали 2000 найбільших дибілів і відправили їх куда-подалі в космос. А так як космонавти ресурс цінний, то й команду теж набирали з тих дибілів. Інших пояснень тотальній тупості того що відбувалося на екрані, я не знайшов.

це поки що найкраща гіпотеза, що пояснюю тотальний ідіотизм стрічки Wide grin
роман xa 
Поважний учасник

Востаннє: 23.09.18

2017-08-07 20:52  
Covenant написано:
А що до дурості команди, є таке. Надіюсь на режисерську версію, де буде більш логічно все розставлено в сюжеті

А що тут уже може виправити монтаж, якщо капітаном поставлено релігійного фанатика?
tripple_shadow 
Новенький

Востаннє: 28.08.18

2017-08-10 11:55  
Білі! Ніколи не дивися цього фільму! Інакше твоє психічне здоров'я не вартуватиме ані шелягаHappy
PS Той момент, коли робота з дубляжу/озвучки варта більшого, аніж оригіналHappy
meolanta 
Новенький

Востаннє: 30.08.18

2017-08-10 15:11  
Очікувала більшого... Sad (1)
Dante_Sinner 
Новенький

2017-08-11 11:14  
Рідлі, ти шо?.. 5 / 10
jaroslove 
Свій

Востаннє: 05.09.18

2017-08-20 22:12  
White_123 написано:

Я розчарований фільмом....
Купа ляпів та відвертого маразму....
Я терпів команду дебілів, я терпів маразматичну ідею з "вірусом чужого", але коли чужий виріс за декілька хвилин з пісюна до здоровили - це вже просто капець...
Відверте знущання над першими двома частинами.
Ще й мужики цілуються, нехай й синтетичні...
Повний провал, треш та сміття!

+100!

Такого лайна я не очікував взагалі. Я навіть готовий закрити очі на відверті ляпи, (де в одному кадрі обличчя акторки в крові, а за секунду вона вже чистісінька, наче "пралась тайдом", а через мить вона знову "в фарбі") ідіотський сценарій, абсолютну несумісність з першими чотирма частинами, але ж ні, тут бачте (через 100 з гаком років) космічний корабель має вітрила, а зброя в команди ще з "лихих 90-их", і взагалі, розгерметизація корабля ніяк не впливає на героїв, бо в них бачте чудо взуття на магнітах, а от на транспорт вагою енну кількість тонн вищезгадана розгерметизація таки має вплив(!)...
Мені слів бракує, щоб описати своє розчарування. Тішить лише той факт, що Сігурні таки не знялась в цьому гівні.
izyuk1998 
Новенький

2017-08-25 21:10  
Askold25
сер Рідлі Скотт першу і другу частину "Чужого проти Хижака" взагалі до уваги не приймає. Якщо я не помиляюсь, то в другій частині Хижака хтось по приколу повісив на стіну череп Чужого. І з цього моменту пішли всякі комікси, ігри і т.д, а потім вийшов ЧпХ в 2004.

Про сам фільм:

З самого виходу Прометея і новин про другу частину я чекав цей фільм. Подивившись перший трейлер, я ще більше загорівся бажанням його подивитись. І бляха (вибачайте, емоції), перед походом в кінотеатр, я прочитав ввесь сюжет на Вікіпедії. Потім, подивившись його в кіно, моя оцінка була 7 лицехватів з 10, а потім подивившись з корейськими субтитрами я понизив оцінку до 6. Чому? Тому що:
ДАЛІ БУДУТЬ СПОЙЛЕРИ!!!
- справді якась маячня с нейтринним спалахом
- як, у далекому майбутньому, можна було допустити в довгостроковій колонізаторські місії брак кріокапсули, в якії "згорів" капітан (ну мені просто Джеймса Франко шкода)
- якийсь туповатий новий капітан, який ходить куди не треба, і робить що не треба (це я про те (далі по ходу самого фільму побачите), що перед тобою стоїть андроїд, який винен в смерті як мінімум 10 членів екіпажу, ти почув про його експерименти і ідеш з ним, що б подивитись на "його успіхи, яким потрібна матір")
- ну і бог з тією атмосферою, по прильоту на планету (Мати оголошувала, я навіть в кінотеатрі це чув) і ще на кораблі (Рікс казав) було ясно, що там можна бути без скафандрів, але вони ж не думали про наявність хвороб, вірусів і т.п. і пішли звичайно ж - БЕЗ СКАФАНДРІВ
- тупі члени загону, які на всі питання з приводу їх стану здоров'я відповідають - "Все нормально" замість "Мені погано, ідемо швидше до кораблю"
- тупа жінка "шофера" корабля і капітана корабля. Перша панікує і бігає в істериці "туди-сюди" і стріляє куди попало, а друга - не могла ще раз "пригріти" неоморфа (так-так, то був саме НЕОМОРФ) з ноги, або якимось "тупим, тяжким предметом", залишилась лежати на підлозі в "обіймах" неоморфа. В підсумку - що одна, що друга згоріли
- якісь гей-сцени з Уолтером і Девідом
- тупий "шофер" корабля, по при усі попередження щодо цілісності корабля, ембріонів і колоністів, хоче підлетіти ближче до бурі, що би (МОЖЕ) був кращий зв'язок і можна було б зв'язатись з командою і своєю дружиною
- як ті придуки, тиняються по одинці, в тому місці де живе Девід
- якось Чужий і Неоморф дуже швидко ростуть, і ведуться на рухи і подих Девіда
- чому після слів Уолтера, Деніелс, знаючи про все, що тут робив Девід, пішла, а не залишилась, не допомогла (чим змогла б), і не забрала Уолтера
- як лицехват, який був на лиці сержанта Лоупа кілька секунд, міг його заразити личинкою Чужого. І чому він втік, не допомігши члену свого загону. І чого в Лоупа не попитали, звідки в нього на лиці опік, і не просканували його на можливі сторонні "предмети" в організмі
- якого милого Рікс і Апвот влупили музику в душі, і що, не можна було заблокувати до них двері
- і як Девід за кілька хвилин зумів завантажити себе у Уолтера, новішу за себе версію

Плюс до того, чому в "Чужому" 1979 року Еш був глючний (навіть Бішоп з Берком в другій частині Чужого це підтвердили), а Уолтер так гарно працював
Так, зараз можуть полетіти в мою сторону гнилі помідори і виправдання щодо сюжету і головних героїв, але я незнаю, шо вже курили чи нюхали ті сценаристи, що вони зробили такий тупий і місцями абсурдний сюжет.

Єдине що може змінити мою думку, це режисерська або фанатська версія, яка розтавить все по своїх полицях

P.S. Режисерська версія не планується, а от розширена фанатами версія точно буде
dumpkin 
Новенький

Востаннє: 15.09.18

2017-08-25 23:26  
такий собі... і все через сюжет і дебілізм команди.
Ніби відео про п'яних москалів із ведмедьом подивився (про "Нє лезь, дєбіл %ля, она тебя сожрьот!!") Тепер зрозуміло, де взялися ксеноморфи в колонії з другого фільму Чужих.
Хоча там планета називалася ЛВ-426, думаю це ляп сценарисів. Або це все туфта і ніякого зв'язку тут немає.
Anonymous 

2017-09-03 13:47  
оновлено до ліцензії з блюра
Mikelest 
Свій

Востаннє: 19.09.18

2017-09-04 11:51  
4/10 більше не можу. тупі члени екіпажу, примітивні помилки і сюжет.
п.с. дуже шкода що планета прибульців вся знищена, для мене ця частина сюжету була найцікавішою, допоки її не поховали...
не знаю, наступна частина буде ше більше висосана з пальця Sad (1)
SOS6666 
Частий відвідувач

2017-09-04 12:33  
Чудове кіно! Варто би відкинути агресивність і глянути уважно. Присутня і логіка, і розвиток історії, і по-новому розставлені акценти, щоб з трешу зробити щось більше. Таке відчуття, що "Чужий" і повинен бути таким - щось більше аніж проста м'ясорубка. Геніальний епізод спілкування двох синтетиків. Якщо не сприймати цього кіно, то не варто дивитися і плюватися. Якось так. Моя думка.
mancunian 
Частий відвідувач

2017-09-04 16:02  
от не люблю я "Чужого" передививсь думав щось варте уваги. Ні - знову мимо.
Поганий кінець то не моє
RamsayB 
Новенький

2017-09-05 20:51  
Очікував більшого від Рідлі Скотта...Розчарувався
vladsobaka 
Новенький

Востаннє: 22.09.18

2017-09-06 00:34  
dodik87
))))))))))))))))))))

Додано через 1 хвилину 26 секунд:

GR 17-004
[/quote]
хаха повністю підтримую!))))))
RR2094 
Новенький

Востаннє: 24.09.18

2017-09-19 01:55  
Здається, це найтупіший фільм із серії Чужих, які я дивився. А дивився я всі)
2/10
Послідовність розвитку самих чужих взагалі не така як у перших фільмах, команда просто тупаки, а головна героїня взагалі не приваблива ні як персонаж, ні як жінка. Дитяче ображене лице, ця зачіска....
Короче хто дивився поередні, майже впевнений, буде розчарований

Додано через 39 хвилин 4 секунди:

а момент коли два Фассбендера по черзі дують в одну сопілку це вже вибачте)
emili89 
Новенький

Востаннє: 19.06.18

2017-09-21 09:53  
Даремно витрачений час!!! Тупа команда, яка нічого не чула про техніку безпеки на чужій планеті, розсусолювання на тему "нащо потрібні люди", фінал вгадується вже при першій появі чувака в каптурі, а це на початку фільму. Розчарував абсолютно.
boroznaya 
VIP

2017-11-22 21:46  
Нічого собливого від фільму не очікувала, адже вже наперед знала, що нічого хорошого з цього задуму не вийде. Хтось писав, що пан Скотт цим фільмом зіпсував хороші враження про колекцію "Чужих" і повністю вбив бажання переглядати ці фільми. Не буду настільки кардинальною, адже продовження не настільки жахливе. Мені фільм почав подобатись приблизно з середини, де вже почали відбуватись конкретно цікаві події. Фінал був трохи передбачуваним, але все одно цікавим. На тверду 6/10 заслуговує!
andij_b 
Новенький

Востаннє: 02.06.18

2018-04-02 01:02  
Rostik23
Цитата:
Від фільму очікували розкриття таємниць всесвіту Alien(Історія раси Велетнів, теорія походження людства), а отримали черговий фантастичний бойовик з сюжетом,..

У фільмі це питання розкрито. Дивіться уважно. А надто версію з росмовними субтитрами-поясненнями, які по ходу фільму дає сам режисер.
У "Прометеї" на самому початку показано, як видається, безлюдну Землю і як щось "ширяє" по ній (тут маємо відсилання до Біблії, де "земля була пуста і дух ширяв по ній") і як один із представників раси Велетнів/Інженерів/Творців, якого з їхнього корабля доставили сюди для місії, стоячи на краю водоспада, випиває з флакона якусь органічну субстанцію і починає на очах розкладатися, падає вниз і в товщі води завершує свій розклад аж до ДНК. З якої, наштовхує нас на цю думку режисер, і постала нова форма життя... Людська?
Щодо походження Чужих, то вони утворилися після того, як ця органіка (інша органіка чи та сама, що він її випив?) витекла з тих ваз-глеків і тамтешні місцеві хробаки скуштували її і почали рости, набуваючи агресивних рис. Щоб далі напасти на інший живий організм, у нього внедритися і вийти з нього переображеним. Але це була 1-а фаза творення, її показано в "Прометеї". 2-у фазу творення довершив у "Заповіті" "злий" андроїд Девід (в одній із росмовних версій - Давид: як біблійний Давид) експериментує з цими агресивними потворами, вживляючи їх у різноманітні живі істоти, як от звірі, птахи, комахи, поміж тим і людину - жінку-науковця Шо, котру він підманув, а вона йому повірила. І він її, точніше її тіло, використовував як інкубатор. І саме він створив оті яйця, у яких теплиться невідома форма життя Чужих і які тільки чекають, аби якась жива істота наблизилася до них впритул. І тоді ті яйця рефлекторно відкриваються, даючи ембріонам Чужих вискочити і впиватися в свою жертву як донора-інкубатора для подальшого перетворення. І історія розпочинається! )
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3