М'ясо, лайка, вбивства і голі цицьки

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна
Автор Повідомлення
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 31.07.19

2017-05-30 15:40  
Соломон Кeйн написано:
Якщо для Вас, Енею, 15 тисяч боргів, - це мурня, то Ви, мабуть, порошенко.

Так, так треба втоптувати в багно власного президента, щоб прийшов ворожий. До речі, за приблизними підрахунками можливих тіньових рахунків Володька є найбагатшим президентом у світі, то чому його в приклад не ставити?
Невже важко зрозуміти, що це просто кремлівська мрія — вигнати поганого Порошенка, і поставити на чолі якогось Симоненка, Вітренко чи Захарченка. З ними ж-бо домовитись простіше буде. І як зрадіють ще деякі наші політики, як президента скинуть з крісла, ой не уявляєте… Бо те крісло їм ночами сниться, як той дурнуватий залізний трон у кіно…
ЕНЕЙ.12 
VIP

Востаннє: 02.12.21

2017-05-30 16:18  
Соломон Кeйн
Просто я, на відміну від "підприємливих" людей, звик зі своїми боргами розраховуватися сам, а не за рахунок інших, через якісь мутні схеми "допомоги"!)

А щодо "бурхливих" реакцій типу "до стінки...". я вже звик, так як по роду роботи, майже щотижня (бувало і частіше), зіштовхуюся з "меґапропозиціями" від "розумників-шахраїв...))
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

Востаннє: 08.01.18

2017-05-30 16:28  
Що Ви тут дезу розвели? Яке "за рахунок інших"?
selb 
Відео Гуртом - підтримка та поширення

2017-05-30 17:49  
Сама по собі, ідея залучення коштів рекламодавців хороша.
Просто потрібно зразу попереджати рекламодавців про технічні особливості реклами.

Тут можуть бути варіанти, наприклад, мій:
загалом не більше трьох разів;
гучність не перевищуватиме загальної;
жодної реклами під час діалогів та активних подій.

Далі потрібен якийсь «аукціон», де рекламодавці могли би представити свої пропозиції, а студії могли б вибирати. Все це за умов, що Толока/Гуртом матимуть свій % та контролюватимуть «торги», щоб не було демпінгу чи монополізму.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 17:56  
Та не в рекламі у фільмах річ. Ідея, звісно, непогана, але поки що я це не дуже уявляю собі. На Гуртом є чимала аудиторія. Надавши потрібну послугу, отримані кошти переказуються на озвучення. Нічого складного.
leicheman 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай

2017-05-30 18:14  
selb
Нажаль варіант , як у студій в московії в нас не вийде, бо ті хто готовий замовляти у студій рекламу не будуть замовляти її у українських студій, бо аудиторія не така велика. Та й гуртомівці погано приймають її, он чого тільки було коли фільм спонсурувала "Хортиця" такий галас пиндець.
Але я маю надію, що колись все ж знайдеться студія і нормальна реклама для серіалів і фільмів. Бо не може ж усе триматися на "діаспорі" яка дає більше половини грошей для озвучення.

Щодо пропозиції ТСа , то каламутна тема і бачив стільки срачів через Вас , то нажаль довіри не створюєте.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 18:32  
Ну як на жаль, то хай ідея так і залишається на словах. А могла б бути користь. За провокаторів срачу нічого доброго сказати не можу, але вони - не причина, щоб не довіряти мені.

Додано через 2 хвилини 23 секунди:

Конфуцій міг би скористатися цією ідеєю і завдяки своїм можливостям розсилки на пошту дати нове дихання збору коштів на фільми чи серіали. Проблема в тому, що він мені не вірить, та й сам по собі якось дивно (не запитуючи в нього, уже знаю відповідь) реагує на інноваційні ідеї.
selb 

2017-05-30 18:48  
leicheman, реакція глядачів на неадекватну рекламу зрозуміла та виправдана. І персонаж «Соломон Кeйн» зовсім не потрібен для фін. потоків. Достатньо вищої ланки адміністрації.
Вважаю, що толоці /гуртом «рекламні» гроші не лише не зашкодять, а й згодом допоможуть розширити перелік фільмів для перекладу.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 19:01  
selb
Оскільки в цьому бізнесі я кручуся не перший місяць, можу з упевненістю сказати, що перший ліпший "будь-хто" не факт, що буде здатен виконувати покладену на себе роботу. Прийміть, як факт.
AngryBirdsUA 
Свій

Востаннє: 29.11.21

2017-05-30 21:27  
Цитата:
Якщо для Вас, Енею, 15 тисяч боргів, - це мурня, то Ви, мабуть, порошенко.

Всім насрати на твої борги!
Як не маєш де взяти кошти то віддай hdd комусь з команди поширення!
ЕНЕЙ.12 
VIP

2017-05-30 21:46  
Цитата:
Соломон Кeйн
Оскільки в цьому бізнесі я кручуся не перший місяць,

Воно й видно, якого "масштабу спеціаліст", накрутилося аж 15 тисяч боргів, і десь hdd, на які тут люи гроші збирали, теж "закрутилися"!))

Якщо дійсно потрібно повернути довіру спільноти Гуртому, то почати потрібно з передачі (повернення) hdd, комусь із "команди поширення", чи хоч самому адміну (нехай вирішує хто зберігатиме)!!!
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 22:18  
Та якось після цинічного бану на сайті, коли ще навіть половини не було зібрано, не думаю, що навіть мова може йти за вінчестери. Розмовляти і вирішувати потрібно було ДО бану, не ПІСЛЯ. І, Енею, нічого особистого, але ти й гадки не маєш, навіщо були потрібні ці 15 тисяч. І якби ти сказав мені це в обличчя, я б не знаю, як стримував себе, щоб не вирвати тобі хребта.

Додано через 12 хвилин 48 секунд:

Я вже мовчу про те, що сам додав до грошей на вічестери півтори тисячі від себе, а також допоміг друг із Гуртому, який, до речі, не проти того, що вони залишилися в мене.
ЕНЕЙ.12 
VIP

2017-05-30 22:27  
Ой як же смішно це звучить "вирвати тобі хребта" - і це не особисте???
Скільки вже "таких виривак" було, навіть важко пригадати, і всі такі "богатирі" на словах, а потім ..., зовсім щось не веселі стають)))

І не потрібно "прикриватися" добрими намірами, я ж не кричу на всі боки, скільки куди віддав... "більше справ менше галасу"!

Одним словом людські гроші прихопив, не хай там половина чи четвертина, байдуже, вони ж не твої, і їх потрібно повернути (чи якщо вже куплений hdd), а все інше то "відмазки" і шахрайство?!!
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 22:35  
Гроші використані на те, задля чого люди їх надсилали - файли збережено. Те, що ви собі все додаєте в голові - лише ваше бачення ситуації. Тож нехай це зараз це звучить трохи дико, але хай ці два вінчестери стануть невеликою компенсацією за багаторічний вклад у локалізацію ігор. Ні, 42 тисячі за переклад понад 5 мільйонів символів тексту - це, курва, МАЗАХІЗМ, а не шахрайство. Вчіться дивитися на речі не тільки під одним своїм істинно правильним кутом.
AngryBirdsUA 
Свій

2017-05-30 22:40  
Цитата:
Я вже мовчу про те, що сам додав до грошей на вічестери півтори тисячі від себе

Та ти вже з десяток раз про це казав, мовчить він.
Цитата:
ії. Тож нехай це зараз це звучить трохи дико, але хай ці два вінчестери стануть невеликою компенсацією за багаторічний вклад у локалізацію ігор.

І який твій вклад в переклад ігор, переклав одну нікому не потрібну гру?
DukeNukem 
VIP

2017-05-30 22:41  
Соломон Кeйн написано:
Гроші використані на те, задля чого люди їх надсилали - файли збережено. Те, що ви собі все додаєте в голові - лише ваше бачення ситуації. Тож нехай це зараз це звучить трохи дико, але хай ці два вінчестери стануть невеликою компенсацією за багаторічний вклад у локалізацію ігор. Ні, 42 тисячі за переклад понад 5 мільйонів символів тексту - це, курва, МАЗАХІЗМ, а не шахрайство. Вчіться дивитися на речі не тільки під одним своїм істинно правильним кутом.

Аж на сльозу пробиває. 50к грн. - це 26% перекладу і 2 роки часу. А і ще й підлий бан. Як же ж бгато на Вас всього навалилося....
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-30 22:57  
Уже як вийде GTA VI на PS4 та Xbox One, я таки використаю Гуртом, як рекламний майданчик, зберу спершу команду перекладачів, частково заготуємо переклад. Як буде реліз на ПК, зроблю розсилку зі збором коштів, і ціна перекладу буде адекватною, і не ставитиме в такі рамки, як оце маємо зараз. І ніяка ґуґл капча мене не зупинить. Якщо така реакція Конфуція на одну з попередніх розсилок, то якого ця одна людина має зупиняти прогрес?

Додано через 11 хвилин 30 секунд:

Viva la срач!

DukeNukem, якщо ти ніколи в житті не працював над перекладом, це ще нічого. Але якщо втямити не можеш, що за 42 (не за 50, не бреши, шолудиве) тисячі з таким об'ємом тексту ти не зможеш закрити 2 людей в кімнаті, поки переклад не буде завершено - це вже абзац, просто щоб не казати більше. Якщо мета - якісний переклад, то живими вони звідти не вийдуть, і переклад до кінця не доведуть. Якщо мета - халтура, то достатньо буде пляшки пива і пів-дня роботи з google translate. У твоєму розумінні, усе так і робиться, тільки замість пива - пляшка вина Chateau Cheval-Blanc 1947-го року. Яке ж ти противне, людино. Реально.

Додано через 3 хвилини 18 секунд:

AngryBirdsUA написано:
переклав одну нікому не потрібну гру?

Якби ж. Хіти - Max Payne 3 і GTA EFLC. Це лише слабаків вистачає на переклад ігор, вагою від 1 мб із системними вимогами - відеокарта 32 мб, і так далі.
Krest0 
VIP

Востаннє: 14.11.21

2017-05-31 02:14  
Соломон Кeйн написано:
Але якщо втямити не можеш, що за 42 (не за 50, не бреши, шолудиве) тисячі

Та ви обоє тут брешете.
Станом на 30.08.2016 зібрано: 43902 грн., 103,61%
kll1 
Забанено
Забанено

Востаннє: 04.06.18

2017-05-31 04:27  
Соломон Кeйн написано:
я таки використаю Гуртом, як рекламний майданчик, зберу спершу команду перекладачів, частково заготуємо переклад. Як буде реліз на ПК, зроблю розсилку зі збором коштів, і ціна перекладу буде адекватною, і не ставитиме в такі рамки, як оце маємо зараз. І ніяка ґуґл капча мене не зупинить

Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 08:56  
Це ж наче як образа. Хай би модератори відреагували.
DukeNukem 
VIP

2017-05-31 08:58  
Соломон Кeйн написано:
Уже як вийде GTA VI на PS4 та Xbox One, я таки використаю Гуртом, як рекламний майданчик, зберу спершу команду перекладачів, частково заготуємо переклад. Як буде реліз на ПК, зроблю розсилку зі збором коштів, і ціна перекладу буде адекватною, і не ставитиме в такі рамки, як оце маємо зараз. І ніяка ґуґл капча мене не зупинить. Якщо така реакція Конфуція на одну з попередніх розсилок, то якого ця одна людина має зупиняти прогрес?

На щастя вдруге я на це не куплюся і маю надію що ніхто не поведеться.
Соломон Кeйн написано:
якщо ти ніколи в житті не працював над перекладом, це ще нічого. Але якщо втямити не можеш, що за 42 (не за 50, не бреши, шолудиве) тисячі з таким об'ємом тексту ти не зможеш закрити 2 людей в кімнаті, поки переклад не буде завершено - це вже абзац, просто щоб не казати більше. Якщо мета - якісний переклад, то живими вони звідти не вийдуть, і переклад до кінця не доведуть. Якщо мета - халтура, то достатньо буде пляшки пива і пів-дня роботи з google translate. У твоєму розумінні, усе так і робиться, тільки замість пива - пляшка вина Chateau Cheval-Blanc 1947-го року. Яке ж ти противне, людино. Реально.

Ваші плачі і звинувачення всіх у ВЛАСНИХ помилках та проблемах нікому не цікаві. Можете й далі писати тиради, можливо когось вони й переконають.
Krest0 написано:

Та ви обоє тут брешете.
Станом на 30.08.2016 зібрано: 43902 грн., 103,61%

Ще додай до цієї суми кошти з привласнених hhd та ті що прийшли після спапу в ПП.
Хоча різниця в 10% не зіграє великої ролі.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 09:08  
Якщо ти вважаєш, що за гроші можеш будь-яку людину зробити своїм рабом, то дуже помиляєшся, і "думка" такої "людини" не важить абсолютно нічого.
DukeNukem 
VIP

2017-05-31 09:30  
Соломон Кeйн написано:
Якщо ти вважаєш, що за гроші можеш будь-яку людину зробити своїм рабом, то дуже помиляєшся, і "думка" такої "людини" не важить абсолютно нічого.

То кажеш: зібрати з людей кошти і робити вигляд, що ти щось робиш - це не шахрайство. Гм... Мабуть ''бізнес'' в якому ти крутишся - МММ.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 09:34  
Я не роблю вигляд, а справді перекладаю.
EvGaS 

2017-05-31 13:21  
Соломон Кeйн написано:
після цинічного бану на сайті, коли ще навіть половини не було зібрано, не думаю, що навіть мова може йти за вінчестери

Соломон Кeйн написано:
Гроші використані на те, задля чого люди їх надсилали - файли збережено. Те, що ви собі все додаєте в голові - лише ваше бачення ситуації. Тож нехай це зараз це звучить трохи дико, але хай ці два вінчестери стануть невеликою компенсацією за багаторічний вклад у локалізацію ігор.

Соломон Кeйн написано:
я таки використаю Гуртом, як рекламний майданчик

Соломон Кeйн написано:
ніяка ґуґл капча мене не зупинить.

http://sum.in.ua/s/shakhrajstvo

Додано через 2 хвилини 8 секунд:

http://bit.ly/2sd9P0J

1) Хитрий і спритний обман; крутійство, ошуканство.
2) Заволодіння індивідуальним майном громадян або набуття права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 13:23  
Я не розумію, яке шахрайство, якщо гроші використано за прямим призначенням?
EvGaS 

2017-05-31 13:25  
Соломон Кeйн написано:

EvGaS написано:
2) Заволодіння індивідуальним майном громадян або набуття права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 13:30  
Ото ви заладили. Люди скидалися задля певної мети, яку було досягнуто. І ніхто з меценатів збору не піднімав питання про те, чиї то будуть вінчестери. Чомусь це питання піднімають виключно ті, які своєї копійки не доклали до збору.
AngryBirdsUA 
Свій

2017-05-31 13:31  
Соломон Кeйн написано:

Ти що жартуєш?
Ти збирав гроші на hdd для збереження файлів з екс юа, а щзаграбачтав їх собі іі кажеш що це тобі винагорода за дві тормознуті гри.
Соломон Кeйн 
Забанено
Забанено

2017-05-31 13:33  
Це здається трохи дивним. Щоправда, маю сказати, на забанений профіль надходили повідомлення, але й так зрозуміло, що їх уже не прочитаєш. А гадати на кавовій гущі - улюблене заняття для чималої кількості наших форумчан.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна