Чи потрібен онлайн кінотеатр гуртом

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 14:51  
Tarasyk написано:
Ви коли їжу чи одяг купуєте, ви ж не думаєте, що вам її хтось безкоштовно дасть? Тоді чому ви думаєте, що хтось вам дасть безкоштовно фільми, у які вкладаються мільйони долларів, над якими працюють сотні і тисячі людей? Для цих людей це така ж сама робота, як для когось у пекарні чи на фермі.

Але ж там платити треба Happy (то була іронія)

Цитата:
Ну що ви таке кажете. Он вам відкрився Нетфлікс - 8-12 долларів на місяць, хіба це багато для безмежного контенту? Або Amazon Prime - 8-10 долларів. Мегого - скільки там, 3 доллари на місяць?
Хочете слухати музику - он Spotify - за 10 баксів на місяць. Ну це ж зовсім небагато за той контент, що вони пропонують споживати цілком легально.

Невже там увесь контент українською? Happy Ну гаразд, вже за ті максимальні 12 баксів (340 грн) який ми маємо відсоток українською від запропонованих послуг? Дуже низький, якщо не нульовий в деяких з них. Можливо, було б справедливо зробити уцінку і лінійно прив’язати відсоток ціни послуги до відсотку адаптованого українською? =D Звісно ж, економічно це нонсенс, але ідейно те що пропонують теж так собі. Якби за 3-12 не наших єнотів пропонували б українцю контент українською, як іншим країнам, до яких ставлення серйозне — то вже було б зовсім інше питання.

Tarasyk написано:
Держава нікому нічого не повинна. Її єдиною задачею має бути захист життя, здоров’я і власності громадян. Усе інше - взагалі не її справа.

Саме так, вона має сприяти розвитку кращих умов для власних громадян, це логічно. (захист психологічного здоров’я, незалежність самоідентифікації, самооцінку, та інтелектуальну власність. Інакше населення без культурного самовизначення …ну, вже маємо на прикладі ПіСУАР. Маються на увазі не окремі індивіди, а населення країни вцілому. Країна без відстоювання якихось спільних ідей перестає бути країною, і стає просто територією з біомасою населення, харчем для інших країн).
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 14:54  
Tarasyk написано:
Нетфлікс - 8-12

Tarasyk написано:
Spotify - за 10 баксів на місяць.

Tarasyk написано:
Amazon Prime - 8-10 долларів

Tarasyk написано:
Мегого - скільки там, 3 доллари на місяць?

А тепер рахуємо, за вашими словами на все це має йти 35$. А середня зарплата в Україні зараз якраз в межах 30-40$.
Це по перше, а по друге, якщо я щось купую то я хочу користуватись цим, коли мені захочеться, у будь який час. А то потім ресурс, що надавав послугу, закриється й я втрачу доступ до того, що придбав.

Додано через 59 секунд:

https://www.facebook.com/VJaroslaw/posts/1339006296169863
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 15:02  
Robar III написано:
а по друге, якщо я щось купую то я хочу користуватись цим, коли мені захочеться, у будь який час. А то потім ресурс, що надавав послугу, закриється й я втрачу доступ до того, що придбав.

Віднесись до цього як до абонементу до бібліотеки з тимчасовим доступом до приміщення з книжками. Вона теж може згоріти, переїхати, збанкрутувати, чи власник захоче з неї зробити якийсь гостинний двір чи публічний дім з преферансом та бібліотекарками.
The_Marlboro 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 23.05.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 2938

2017-01-17 15:12  
Robar III написано:

А тепер рахуємо, за вашими словами на все це має йти 35$. А середня зарплата в Україні зараз якраз в межах 30-40$.
Це по перше, а по друге, якщо я щось купую то я хочу користуватись цим, коли мені захочеться, у будь який час. А то потім ресурс, що надавав послугу, закриється й я втрачу доступ до того, що придбав.

Маразм.
1. 10 доларів за спотіфай, якщо реєструватися не через США, буде дешевше, я плачу 18 злотих (130 грн) на місяць, і дуже задоволений. 8 доларів нетфлікс, 8 амазон, 3 мегого - і треба то один із цих ресурсів, а не всі зразу. Середня зарплата 30-40 доларів теж маячня, все-таки щось в проміжку 120 - 180. І як бачимо можна викрутитися, щоб платити 15 (нетфлікс та спотіфай) доларів на місяць за весь аудіо-візуальний контент. Оу, а ще, спотіфай, бляха, можна ЛЕГАЛЬНО юзати безкоштовно, просто з рекламою.
2. Закриється ресурс? Це ще та маячня, це ж не закритий клуб з одноразовим внеском, щомісячна плата. Ресурс закрився (що саме-собою малоймовірно) - переходимо на інший.

От і все, було б бажання, ато тільки нити усі вміють, що хочуть усе легально і безплатно.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-17 15:16  
The_Marlboro написано:
щоб платити 15 (нетфлікс та спотіфай) доларів на місяць за весь аудіо-візуальний контент.

підкажіть ресурс з українізованим контентом, хоча б в 50% від наявного на Толоці.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 15:21  
igor911 написано:
підкажіть ресурс з українізованим контентом, хоча б в 50% від наявного на Толоці.

Такого не існує. (пояснення на пальцях)
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 15:22  
The_Marlboro
Як я розумію ви знаходитесь у Польщі?
The_Marlboro написано:
і треба то один із цих ресурсів, а не всі зразу.

я це розумію. Але мав наувазі інше, що це лиш ресурси, що надають частково контент. А людям тоді треба окремо купувати книги, й т.п. і т.д.
The_Marlboro написано:
Середня зарплата 30-40 доларів теж маячня, все-таки щось в проміжку 120 - 180.

XD
Я навіть спецііально статистику передивився. Зараз $ до гривні як 1 до 28.
Середня зарплата 3к грн. + податки + збір на АТО,+ інші "збори". А ще ж на щось жити треба.
The_Marlboro написано:
. Закриється ресурс? Це ще та маячня,

Я вам дав посилання на фейсбук, де людина наводить приклади. Там правда про книги, але сенс той же.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-17 15:23  
EvGaS написано:
Такого не існує.

то тим більше дивно читати ці "нравоучєнія" від адміністрації піратського сайту Wink (1)
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 15:25  
Robar III написано:
А тепер рахуємо, за вашими словами на все це має йти 35$. А середня зарплата в Україні зараз якраз в межах 30-40$.

Що? Середня зарплата в листопаді 2016 року була 5406 грн, тобто 200 долларів. Що ви мелете, які 20-40?
По-друге, ніхто не каже, що потрібно одночасно купувати Мегого, Амазон, Нетфлікс і Спотіфай. Можна купити щось одне, якщо вже так дуже хочеться.
По-третє і найголовніше, якого біса, людям, які зароблять 200 баксів на місяць потрібен онлайн-кінотеатр??? Працювати їм потрбіно і вчитися, щоб підвищувати свою конкурентноспроможність на ринку праці, а не лежати на дивані пузом догори!
По-четверте, за статистикою 2015 року в Україні 25% людей палять, в середньому по 15 цигарок на день. Скільки там коштує одна пачка, гривень 15? Отже 25% населення України щомісяця витрачають на цигарки гривень 300-400. На цигарки гроші є, а на Мегого чи Нетфлікс немає?

EvGaS написано:
Невже там увесь контент українською?

Це вже інше питання, але про це треба питати в самого Нетфлікса. Ви його спитали? Звісно ні Happy То чому Нетфлікс має щось змінювати і витрачати гроші на озвучення, якщо немає попиту?

Robar III написано:
Це по перше, а по друге, якщо я щось купую то я хочу користуватись цим, коли мені захочеться, у будь який час. А то потім ресурс, що надавав послугу, закриється й я втрачу доступ до того, що придбав.

Ви однією й тією ж буханкою хліба теж весь час користуєтеся? Чи одну й ту саму сорочку все життя носите? За одним квитком все життя в кінотеатр ходите? Що за маразм? Ви платите за сервіс, який вам надається протягом фіксованого часу, в даному випадку - кілька долларів на місяць.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 15:28  
Tarasyk написано:
Це вже інше питання

Це перше питання.

Додано через 2 хвилини 30 секунд:

Tarasyk написано:
По-третє і найголовніше, якого біса, людям, які зароблять 200 баксів на місяць потрібен онлайн-кінотеатр??? Працювати їм потрбіно і вчитися, щоб підвищувати свою конкурентноспроможність на ринку праці, а не лежати на дивані пузом догори!

Гаруй, негре, сонце ще в зеніті.
(щось десь з приказок народів світу)
The_Marlboro 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 23.05.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 2938

2017-01-17 15:30  
Robar III написано:
Як я розумію ви знаходитесь у Польщі?

в Україні
igor911 написано:
підкажіть ресурс з українізованим контентом, хоча б в 50% від наявного на Толоці.

Економіка не так працює, нетфлікс зараз має в кращому випадку 1к людей з України - навіщо їм українізовувати контент? Реєструйтесь, пишіть в підтримку, і за кілька років матимемо хороший сервіс.
Як не крутіть, а торент-трекери помирають. За своєю суттю, бо ніхто не хоче вантажити щось собі, всюди є інтернет, і смерть торент-трекерів загалом, і толоки як представника - питання часу.
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 15:32  
Tarasyk написано:
Що? Середня зарплата в листопаді 2016 року була 5406 грн, тобто 200 долларів. Що ви мелете, які 20-40?

Це де? Хіба, що якщо додати зарплати депутатів, то так... тоді може і вийде середня така.
Tarasyk написано:
По-третє і найголовніше, якого біса, людям, які зароблять 200 баксів на місяць потрібен онлайн-кінотеатр??? Працювати їм потрбіно і вчитися, щоб підвищувати свою конкурентноспроможність на ринку праці, а не лежати на дивані пузом догори!

Знову за рибу гроші. У більшості моїх знайомих, які якраз мають зарплату в 3-4к грн, по 2/3 освіти. Тому не треба тут про підвищення кваліфікації.
Tarasyk написано:
Ви однією й тією ж буханкою хліба теж весь час користуєтеся? Чи одну й ту саму сорочку все життя носите? За одним квитком все життя в кінотеатр ходите? Що за маразм? Ви платите за сервіс, який вам надається протягом фіксованого часу, в даному випадку - кілька долларів на місяць.

Якщо я купую книгу, то якого біса я маю її віддати через тиждень?місяць?Рік? Я нею користуюсь поки хочу, маю натхнення.
Чи ви купили книгу, і відразу віддали її продавцю. Потримали в руках і досить.

Додано через 2 хвилини 1 секунду:

The_Marlboro написано:
Як не крутіть, а торент-трекери помирають. За своєю суттю, бо ніхто не хоче вантажити щось собі, всюди є інтернет, і смерть торент-трекерів загалом, і толоки як представника - питання часу.

Торренти ніколи не вмруть. Принаймні вмиратимуть стільки ж скільки західний капіталізм.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 15:32  
EvGaS написано:
Це перше питання.

Юзайте Мегого. Точного відсотку україномовного контенту не знаю, але досить багато. Принаймні багато новинок знайти можна.

Ну і ще раз по Нетфліксу. Уявіть, ви власник компанії, яка хоче провести телебачення і поставити телевізор десь у джунглях, щоб місцеві тубільці могли дивитися ТБ. Ви багато знаєте про тих тубільців? Ні, бо ви тут раніше ніколи не були, мови не знаєте, настроїв населення не знаєте, знаєте тільки, що вони всесвітньо відомі пірати і хакери. І чуваки для початку просто вивчають ринок, збирають різні метрики, дивляться на смаки людей, спілкуються з ними через імейли та тех.підтримку. Якщо їм тисячі людей напишуть, що хочуть саме українську доріжку, а не російську чи англійську, як ви думаєте, вони її додадуть? Звісно так, бо це їх бізнес, інакше вони втратять своїх користувачів і гроші. Але де ці тисячі українських глядачів, що вже вистроїлися в чергу, щоб дивитися Нетфлікс?
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 15:32  
The_Marlboro написано:
в Україні

У вас польський провайдер, що ви в злотих платите?
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 15:36  
Robar III написано:
Знову за рибу гроші. У більшості моїх знайомих, які якраз мають зарплату в 3-4к грн, по 2/3 освіти. Тому не треба тут про підвищення кваліфікації.

Це не освіта, це називається диплом. Освіта це інше, а дипломом можуть хіба підтертися. Курсера та Прометеус вам у поміч. Чи ви думаєте, що 80-річні старпери в універі можуть когось навчити сучасним технологіям? Про що взагалі мова? Чи ви думаєте, що раз отримали диплом, то тепер все життя можна ніфіга не робити і пролежати на дивані, а вам за це платитимуть тисячі баксів?

Додано через 1 хвилину 28 секунд:

Robar III написано:
Торренти ніколи не вмруть. Принаймні вмиратимуть стільки ж скільки західний капіталізм.

Ахахах, то ви ще й історію не вчили... все печально.
The_Marlboro 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 23.05.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 2938

2017-01-17 15:37  
Robar III написано:
Якщо я купую книгу, то якого біса я маю її віддати через тиждень?

Серйозно?
Купуєш фізичні книги - вони твої, купуєш один фільм чи альбом (пісню) на айтюнсі - він твій - завантажив, зберігаєш. Але коштує 1 фільм/альбом майже як місячна підписка на ресурс з тисячами таких фільмів/альбомів.
Robar III написано:
по 2/3 освіти. Тому не треба тут про підвищення кваліфікації.

диплом і кваліфікація - речі різні. Якщо ваші друзі заробляють 3-4к грн і нічого не роблять, щоб заробляти більше - значить їх влаштовує. Заробляти більше можливість в Україні є. Важко, але можна. Питання бажання.

Robar III написано:
Я вам дав посилання на фейсбук, де людина наводить приклади. Там правда про книги, але сенс той же.

жоден з запропонованих ресурсів не працює так як додаток, що описаний там
ALFROMEDA 
Відео Гуртом - підтримка та поширення
Відео Гуртом - підтримка та поширення


З нами з: 09.07.12
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 460

2017-01-17 15:38  
The_Marlboro написано:
Як не крутіть, а торент-трекери помирають. За своєю суттю, бо ніхто не хоче вантажити щось собі, всюди є інтернет, і смерть торент-трекерів загалом, і толоки як представника - питання часу.

не помирають. тільки трохи зменшилась аудиторія.

а по темі більше турбує, що дятли кінороби не хочуть розробити нормальну стратегію і заливати фільми на всі сервіси itunes, google play, microsoft market і т.д. Але тут як то говориться нічого особистого тільки бізнес, хоча деякі речі все одно нелогічні.

Я б хотів аби наші дистриб'ютери контактували більше з фірмами фільмів і надавали українські доріжки для itunes іт.д., бо дивно, коли фільм був в кіно українською а після показів ніде не знайдеш.
The_Marlboro 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 23.05.10
Востаннє: 28.03.24
Повідомлень: 2938

2017-01-17 15:38  
Robar III написано:
У вас польський провайдер, що ви в злотих платите?

Robar III, ні український. Я просто захотів собі спотіфай, платити насправді досить легко.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 15:44  
Robar III написано:

Якщо я купую книгу, то якого біса я маю її віддати через тиждень?місяць?Рік? Я нею користуюсь поки хочу, маю натхнення.
Чи ви купили книгу, і відразу віддали її продавцю. Потримали в руках і досить.

Тому що книга і онлайн-кінотеатр це різні речі. Я вам ще раз кажу - ви за одним квитком усе життя в кіно ходите? Чи все ж таки на кожен фільм купуєте окремий квиток? Ви взагалі розумієте різницю між фізичним товаром і послугою (сервісом)?

Додано через 5 хвилин 3 секунди:

ALFROMEDA написано:
а по темі більше турбує, що дятли кінороби не хочуть розробити нормальну стратегію і заливати фільми на всі сервіси itunes, google play, microsoft market і т.д. Але тут як то говориться нічого особистого тільки бізнес, хоча деякі речі все одно нелогічні.

Вони дуже консервативні, майже як усі величезні бізнеси. Але вони теж змінюються. Або зникають, бо на зміну ним приходять молоді й нові - нетфлікси і амазони. Тому зміна кіноіндустрії та дистрибуції - це лише питання часу. Вже зараз на тому ж Нетфліксі можна переглядати багато фільмів вироблених іншими студіями.

Тобто питання залишається лише в локалізації цих сервісів, от і все.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 15:46  
The_Marlboro написано:
і за кілька років матимемо хороший сервіс.

Це ж йопересете скільки їм викласти за кілька років треба, аби вони зглянулися? Інвестиції в перспективні ринки? Ні, не чули. Нехай все йде волоком користувачів стагнаційної країни. (іронія)

The_Marlboro написано:
Як не крутіть, а торент-трекери помирають. За своєю суттю, бо ніхто не хоче вантажити щось собі, всюди є інтернет, і смерть торент-трекерів загалом, і толоки як представника - питання часу.

Нагадало комедійне кіно про хмаринковий сервіс. )) Звісно що вмирає, й приходять інші технології.

Але не зміниться три речі:
-те, що запросто так хтось десь в інтернеті не зберігатиме твою інформацію
-все, що зберігається не тобою або ти за це не платиш гроші чи не маєш якихось методів впливу для диктування політики тому, хто зберігає — підлягає цензурі інших (!)
-єдиний надійний метод зберігання власної потрібної інформації — в себе на диску, і ще десь зроблена копія і покладена десь далеко на зберігання. Такі люди нікуди не дінуться. Конкретно в мене торрент — це доповнення до власних фільмотек на дисках. А десь там в інтернеті, сьогодні є, а завтра в якогось екса заграє жадоба і він прикриє лавку, перейде дорогу, і відкриє дорожчу де кращий ґешефт.
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 15:48  
EvGaS написано:
Інвестиції в перспективні ринки? Ні, не чули. Нехай все йде волоком користувачів стагнаційної країни. (іронія)

де ви тут бачите перспективи з таким населенням - жлоби і пірати Happy
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-17 15:48  
The_Marlboro написано:
Економіка не так працює

За цією логікою, без прийнятого Закону про обов'язкове дублювання українською мовою в кіно, ви й досі б радили писати в кінотеатри і благати показати кіно українською.
EvGaS 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 27.02.12
Востаннє: 26.02.22
Повідомлень: 5656

2017-01-17 15:56  
Tarasyk написано:
де ви тут бачите перспективи з таким населенням - жлоби і пірати Happy

- Бачиш песспективу?
- Ні.
- А вона є.
©
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 16:02  
Та звісно що є, але я показую, як це виглядає зі сторони. Для нетфліксу - ми дикуни із джунглів, дуже ризикований ринок, у який вони не хочуть вкладатися. Нафіга їм перекладати українською, якщо, по-перше, в самій Україні до української мови ставлення неоднозначне (маю безліч друзів яким просто пофігу якою мовою дивитися фільм чи серіал, от тупо просто пофігу, якщо російську знайдуть швидше, будуть дивитися російською). А, по-друге, нафіга їм Україна, якщо, наприклад, є Франція чи Німеччина, де рівень життя набагато вищий, населення однорідніше і в рази більш платоспроможне.
bot 
робот


З нами з: 30.09.07
Востаннє: 26.05.05
Повідомлень: 38942

2017-01-17 16:02  
Тему перенесено з Обговорення роботи трекера до форуму Про все

Причина перенесення: до трекера не має відношення
Tarasyk
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 16:24  
The_Marlboro написано:
диплом і кваліфікація - речі різні.

безперечно.
Tarasyk написано:
Чи ви думаєте, що 80-річні старпери в універі можуть когось навчити сучасним технологіям?

це де в універах бачили 80 річних? там зараз сидять відносно молоді люди. Справа не у віці, а у "системі" освіти, й ліності людей.
Tarasyk написано:
що раз отримали диплом, то тепер все життя можна ніфіга не робити і пролежати на дивані, а вам за це платитимуть тисячі баксів?

цікаво. коли я про це писав....
Tarasyk написано:
Ахахах, то ви ще й історію не вчили... все печально.

аххах. Хочете подискутувати на історичні теми?
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 16:42  
Robar III, чудово, ви уникаєте моїх запитань Happy

Robar III написано:
це де в універах бачили 80 річних?

Нещодавно, в своєму універі, на власні очі.

Robar III написано:
Справа не у віці, а у "системі" освіти, й ліності людей.

Справа в тому, що люди вважають диплом панацеєю і гарантією високої зарплати, але по факту - зараз туалетний папір вартісниший за той диплом. Тому казати, що якщо людина має 3 дипломи, то має заробляти тисячі долларів - це хибно. Диплом (як і кількість "освіт") не є показником нічого.

Якщо люди постійно не вчаться і постійно не досконалюються, то хай і далі зароблять свої 100 долларів, заслужили.

Robar III написано:
аххах. Хочете подискутувати на історичні теми?

Ви не чули про телеграф? Або про дротовий телефон? Про монітори з електронно-променевою трубкою? Про пейджери, про ICQ, врешті про файлообмінники? Потрібно більше аналогій? Чи може достатньо, щоб зрозуміти, що незабаром і торренти стануть нашим минулим?
Robar III 
Забанено
Забанено


З нами з: 18.08.11
Востаннє: 01.05.20
Повідомлень: 4897

2017-01-17 16:49  
Tarasyk
У розвинених країнах так. А от в країнах з "економікою, шо розвивається" вони не вмруть.
Смерті торентів ні в короткостроковій, ні в середньостроковій перспективі, на наших теренах не предбачається. тут як і з корупцією. Люди звикли до халяви. не стане гуртому, буде рутрекер, ннм, бітнова, рабг.

Додано через 35 секунд:

Tarasyk написано:
то має заробляти тисячі долларів - це хибно.

знову, де я це стверджував?
Tarasyk 
Відео Гуртом - фільмокрай
Відео Гуртом - фільмокрай


З нами з: 26.08.09
Востаннє: 11.03.20
Повідомлень: 6802

2017-01-17 16:53  
Ось де:
Robar III написано:
У більшості моїх знайомих, які якраз мають зарплату в 3-4к грн, по 2/3 освіти. Тому не треба тут про підвищення кваліфікації.

По-вашому кількість освіт - це основне мірило кваліфікації і зарплатні, бо це єдиний ваш аргумент Happy
[Captain] 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 18.02.12
Востаннє: 28.02.24
Повідомлень: 2638

2017-01-17 17:03  
Tarasyk написано:
По-третє і найголовніше, якого біса, людям, які зароблять 200 баксів на місяць потрібен онлайн-кінотеатр??? Працювати їм потрбіно і вчитися, щоб підвищувати свою конкурентноспроможність на ринку праці, а не лежати на дивані пузом догори!

зберіг собі цей текст на майбутнє
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна