Українська національна ідея

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2

Увійдіть, щоб проголосувати
Автор Повідомлення
hetzendorf 
Забанено
Забанено


З нами з: 23.07.15
Востаннє: 05.01.21
Повідомлень: 2959

2018-01-30 23:39  
don pedro написано:
Фройд писав про цигарки?

Хіба що пан ніколи не бачив лоліпопів?
don pedro написано:
Виглядає як цигарка.
don pedro 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 29.06.11
Востаннє: 15.09.21
Повідомлень: 19454

2018-01-30 23:46  
hetzendorf написано:
Хіба що пан ніколи не бачив лоліпопів?

Як я без них жив?! Я спалю свої труси.
hetzendorf 
Забанено
Забанено


З нами з: 23.07.15
Востаннє: 05.01.21
Повідомлень: 2959

2018-01-30 23:55  
don pedro написано:
Я спалю свої труси.

Сподіваюся, пан викладатиме це на [ю]Тюбику -_-
SoliterDan 
VIP


З нами з: 16.09.14
Востаннє: 07.04.24
Повідомлень: 378

2018-02-04 02:17  
Добре, якщо без жартів, мемів та образ...

На мою думку, основна проблема концепції "Українська національна ідея" - люди не знають, що воно таке, бо ніколи воно їм було не потрібно, бо в нас не розвинена не тільки політична система, але і політична грамота. Але аби не затримувати час читача, розпочнемо відповідати...

BOHD@N написано:
Однак подальші плани розвитку української нації та держави загалом чітко ніде не окреслені.

Ось от тут починається основне непорозуміння, яке багато українців мають: "національна ідея" не повинна бути "окресленою", окресленими можуть бути лише політичні програми. Національна ідея - сукупність певних історичних навичок, культури, спеціалізації. Вона будується на вікових традиціях народу, не на папірцях. Той факт, що ми влаштували Майдан (поганий він був чи ні - не важливо) і хочемо проводити люстрацію те, що ми не хочемо аби село вмирало це і є наша "національна ідея". Як розумієте, у кожного вона своя, просто зі спільними рисами.
Але ж ми говоримо з вами не про "національну ідею". Ми намагаємося з вами говорити про "національну доктрину" - сукупність ідей та настанов як Громадянину України правильно жити і як державі під назвою Україна правильно та вміло маневрувати як в домашній, так і міжнародній політиці. І на цю думку мене наводять оці питання:

BOHD@N написано:

Які Ваші думки, щодо цього?
Як має жити українець як представник нації?
Яка має бути його поведінка?
До чого він має прагнути в житті?
Як українець має жити, щоб сприяти розвитку своєї країни?


І ось тут починається дуже сумна тенденція, яку я можу спостерігати не тільки в Україні, але і по усьому світові починаючи з 70-х років, коли соціалізм та його розбавлені варіації почали просочуватися в Європу, Америку та Африку та ідеологічний накарпас почали замінювати класовим.
Ви не розумієте чого ви хочете, та за що ви голосуєте. Ви не думаєте, не читаєте між рядками. Єдине, що вас хвилює - це особиста, в крайньому разі класова, вигода (читай - вигода колективу). І доки ви її маєте, вам усе одно хто буде керувати - фашисти, капіталісти, та хоч партія політики Путіна (до речі, офіційно зареєстрована політична сила, зараз відома як *Русь Єдина*).

Ось тому і чуємо постійно дуже прості, популістичні за своєю природою гасла, та і більша частина програм партій українських складається лише з гасел, бо навіщо? Якою файною не буде політична партія та ідеологія, якою б детальною не була ваша політична програма, люди будуть голосувати за обличчя, не за ідеї. А як тільки вони проголосують, люди не будуть очікувати та вимагати дотримання ідей, за які саме ідеї ви проголосували?

За збільшення зарплат та пенсій?
За покращення життя?
За безкоштовні лікарні?
За субсидії?
За сильну українську націю?

Ніколи не буде в Україні адекватної політичної еліти (яка, власне і повинна розробляти національну доктрину), якщо народ не розуміє хоча б простого поділу "праві-центр-ліві". Якщо народ не розуміє, що саме має на увазі партія 5.10, позиціюючи себе як мінархісти чи "Батьківщина", позиціюючи себе як солідаристи. І найголовніше, якщо народ, розуміючи що вони мають на увазі, не будуть вимагати дотримання їхніх гасел.

lex написано:
Людоньки, яка вдідька ідея. Дозвіл на носіння нарізної вогнепальної зброї для кожного

lex написано:
3. Зарядити з травмата в сраку мажору о святе
4. Як показує практика - злочинів стане менше. тому що гопніків швидко випиляють як клас + будь-який гіпотетичний москаль буде боятися сунутись. кіля ж бо прилетить від будь-кого

Моя хата скраю. Першим ворога стрічаю


Тобто, ви націонал-анархіст? Вам окрім зброї, нічого більше від України не потрібно? Чи ви вважаєте, що якщо кожному видати зброю, село перестане руйнуватися, зарплати стануть нормальними, корупція зникне, нас приймуть до НАТО? Постає тоді питання, якщо ви не поважаєте ідею влади та законів, чому ви взагалі за ідею України як нації?
Порівняємо, як буде ваша воля, чотири країни: США, Швейцарію, Німеччину та Францію.
- США: Зброя дозволена, злочинність висока
- Швейцарія: Зброя дозволена/обов'язкова, злочинність низька
- Німеччина: Зброя заборонена, злочинність низька
- Франція: Зброя заборонена, злочинність висока
Отже, це не доступна зброя, що демотивує людей вчиняти злочини. Чи може, вам просто хочеться погратися з пищиками?

cyberenergy написано:
Пануй за чужий рахунок. Підкорюй. Зневажай.

cyberenergy написано:
Егоцентризм та помста. Панування та підкорювання. Використання та маніпуляції. Ось Національна Ідея.

cyberenergy написано:
Після знищення козацтва Українці МАЙЖЕ перетворились на ХУДОБУ (хохлогоїв-гречкосіїв).
3 століття негативного генетичного відбору майже знищили гени панування, самоповаги, творчості...
Рабське мислення від народження до смерті. Ви десь бачили працюючого чеченця чи жида? А Українців на зарплатні $150 повно.

Потрібна повна зміна ментального виховання з дитинства.
Поперше - відмова від жидохристиянства.
Подруге - повна зневага до чесної праці.
Потретє - культивування образів воїнів або маніпуляторів. У мультикультурному світі (неоліберальному совку світового штибу) Українці мають створити панівну касту.

Це можна створити як це зробили жиди - Українська діаспора має проникати у всі ешелони влади самих потужних держав.

Тож ви альтернативно правий? Ви хочете імперіалістичну українську етнодержаву, яка буде домінувати в політиці сусідів? Ну гаразд, ідея непогана, яким чином будемо це робити? Чому інші держави проти нас не об'єднаються? Чи доживу я до результатів?
Чи може, ви просто сказали це, аби викликати у людей реакцію, адже расизм та антисемітизм у людей завше викликали болі в дупі?

LaserRun написано:
Нашому поколінню національна ідея має бути - вибудуймо середній клас наперекір всім обставинам!


Тобто, пане, ви фашист? В цьому нічого поганого немає, в решті решт, будь-яка людина, яка адекватно вчила політологію вам скаже, що фашизм це лише "третій шлях", поруч з капіталізмом та комунізмом. Але для чого саме нам потрібен середній клас? Хто буде ним керувати? Чому я повинен миритися з державними монополіями на ресурси та поліцією, що озброєна краще деяких армій?
Чи може, "під середнім класом" ви маєте на увазі підприємців? Для чого нам потрібні вони?

А щодо Іосіф Сралін, Іосіф Сралін, вам не соромно? Людина написала цю тему, хотіла почати хоча б якийсь адекватний дискурс, а ви тут розвели безлад, немов це якась ґаварілка втентаклі.

А наостанок, я хочу повторитися, що це все не тільки в Україні так сумно. В Росії є от Путін, Навальний, Жиріновський, але чи багато хто з вас читав, за що вони стоять, га? Чи знаєте ви, що в Канаді Трудо обрали завдяки заслугам його батька, на чому він наживається? Чи знаєте чи, що Тереза Мей, прикриваючись Брексітом хоче встановити диктатуру? Чи знаєте ви, що в Ірландії наразі готуються до референдуму щодо восьмої поправки конституції, скасовуючи яку, жінки зможуть отримати право робити аборти в будь який момент вагітності, за бажанням, бо ліві буквально хочуть відноситися до дитини як до товару?

І я розумію, що політика, як і релігія - штука важка. Неповоротка. Стиснута. Мало у кого є бажання лізти в ці стайні та розбиратися, де, що, як, навіщо. Увесь світ, усе нове покоління теперішніх людей таке, як зараз Україна. Нічого з цим не поробиш.

Але як не поробите, тоді і балакати про усілякі "національні ідеї" немає ніякого сенсу.
Gin_ger 
Забанено
Забанено


З нами з: 26.03.11
Востаннє: 01.08.19
Повідомлень: 1681

2018-02-08 21:26  
085
TropicaN 
Забанено
Забанено


З нами з: 14.03.18
Востаннє: 18.03.18
Повідомлень: 19

2018-03-17 03:57  
Нація культивується так само як порода собак. Ми повинні виростити націю тих хто домінує та має насолоду від влади.

Створити могутні діаспори у США, Канаді, Великобританії і за 150-200 років захопити там владу просто замінивши еліту на свою.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2