SOS! Будьласка, допоможіть чайнику!

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
katolik 
VIP


З нами з: 01.12.08
Востаннє: 22.12.18
Повідомлень: 310

2017-01-21 03:06  
Шановні Друзі, прошу вашого милосердя і допомоги, бо вчора, у процесі поширення посилань на парафіяльний сайт (викладав новини) FaseBook - заблокував мій рахунок, але не так, як це було вже не раз раніше, тобто не через надмірну активність, а з причини зараження програми. Отже, я, як чайник, зрозумів, що йдеться про вірус у моєму браузері Mozilla v42.0 але... після встановлення новенької v50.01 - нічого не змінилося. Тобто ФБ і далі мене не впускає з тієї ж причини. Ба, більше, бо пропонує завантажити ФБ-сканер на мій комп, або, як альтернативу, москалячого Каспера, для сканування компа на наявність хробаків. Але це якась фігня, бо я перевіряв зі свіжими базами сигнатур своїм ЕСЕТом і... нічого, жодної зарази не виявив.

То ж прошу вас ТЕРМІНОВО дати мені якісь поради, щоб відновити вхід на ФБ, бо від того залежить рейтинг та індексація парафіяльного сайту http://preobrazhennja.org.ua/ , а також спілкування з потребуючими духовної опіки братами і сестрами у Христі.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-21 08:42  
katolik, я так зрозумів, що тебе забанив фейсбук через твою активність, схожу на поведінку віруса - поширення сторонніх посилань. Спробуй або виконати їх вимоги щодо розблокування або створи додатковий акаунт.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1241

2017-01-21 11:16  
katolik написано:
йдеться про вірус у моєму браузері Mozilla v42.0 але... після встановлення новенької v50.01 - нічого не змінилося

Це не панацея. Якщо ви щось підчепили, то потрібно, як мінімум, робити новий профіль.
katolik написано:
Ба, більше, бо пропонує завантажити ФБ-сканер на мій комп

Вперше про таке чую. Прошу шановне панство підтвердити або спростувати про таку пропозицію від фейсбуку, бо більше схоже на переадресацію на фішинговий сайт.
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-21 12:26  
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1241

2017-01-21 12:37  
igor911, оно воно що, цікаво.
katolik, все ж таки спробуйте запустити браузер з новим профілем.
katolik 
VIP


З нами з: 01.12.08
Востаннє: 22.12.18
Повідомлень: 310

2017-01-25 10:43  
Щиро дякую вам, усім моїм друзям, за оперативну інформацію та корисні поради, які я, за чергою, вже спробував втілити в життя, після глибокого он-лайн сканування компа сканером з офіційного сайту ESET і, ось результати:
Від st_78:
Цитата:
katolik, все ж таки спробуйте запустити браузер з новим профілем.
- вже спробував і без змін. Sad (1)

Від igor911:
Цитата:
katolik, я так зрозумів, що тебе забанив фейсбук через твою активність, схожу на поведінку віруса - поширення сторонніх посилань. Спробуй або виконати їх вимоги щодо розблокування або створи додатковий акаунт.
- поки-що... все ще без змін. Sad (1)

Але Ігор має рацію, бо саме це (активність поширення сторонніх посилань) є причиною блокування ФБ мого облікового запису.
І тут теж не обійшлося без шахрайства з боку Адміністрації української гілки ФБ, бо з одного боку вони щоразу і в різний спосіб заохочують членів до створення нових груп та подій, а з іншого, коли я наповнюю інформацією ті групи і події, то мене нахабно блокують за НАДМІРНУ АКТИВНІСТЬ!?
Чи ж не маразм???
igor911 
Модератор відео


З нами з: 18.01.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 17142

2017-01-25 10:58  
katolik, просто треба знати правила та вимоги ФБ, технологію та прийоми роботи, щоб не потрапляти в такі ситуації.
katolik 
VIP


З нами з: 01.12.08
Востаннє: 22.12.18
Повідомлень: 310

2017-01-26 02:20  
Шановні Друзі, щиро дякую вам за милосердя і оперативну допомогу з вирішенням проблеми на ФБ. Після моєї згоди на сканування їх прогою компа, яке не виявило на ньому жодного хробака крім потенційно небезпечної програми STDUViewer-1.6.350, яку я завантажив кілька місяців тому тут, з толоки, мені розблокували вхід на Fasebook. Так що тепер, все гаразд!

Але в мене є ще ціла купа інших проблем, яких я самотужки, без Вашої допомоги, вирішити не спроможний, тож прошу Вас допомагати мені й надалі, якщо, звісно ж, Ви будете мати на те час і бажання.

З повагою, Леонід.

Додано через 12 хвилин 18 секунд:

Цитата:
katolik, просто треба знати правила та вимоги ФБ, технологію та прийоми роботи, щоб не потрапляти в такі ситуації.


Шановний друже igor911, дуже дякую за пораду, але... на мій превеликий жаль, я не маю такої можливості щодо вивчення ВСІХ їхніх (масонських) драконівських правил. До того ж вони, тобто Адміністрація ФБ, не послідовні у своїх діях, а у вимогах - маразматичні. Колись, ледве не воловими шнурами тягли мене до себе, щоб я зареєструвався і став активним учасником ФБ, а потім... ніби здуріли, почали блокувати ледь не кожен місяць... Тож згодом я наклепав цілу низку облікових записів, щоб мати змогу спілкуватися з друзями та поширювати посилання на парафіяльний сайт, але вони, якимось, незбагненним для мене дивом, щоразу вичисляли мене за черговим вигаданим мною псевдом і блокували. Одного разу я навіть косив під жінку-монахиню і... всеодно - заблокували.
st_78 
VIP


З нами з: 18.11.16
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 1241

2017-01-26 06:27  
katolik написано:
Одного разу я навіть косив під жінку-монахиню і... всеодно - заблокували.

В історії є випадки невдалих переодягань у жінку, тож ви не переймайтесь може наступного разу все вдасться Happy
bot 
робот


З нами з: 30.09.07
Востаннє: 26.05.05
Повідомлень: 38942

2017-01-28 00:44  
Тему перенесено з Питання та проблеми до форуму Про все

Причина перенесення: не має відношення до Толоки
Tarasyk
katolik 
VIP


З нами з: 01.12.08
Востаннє: 22.12.18
Повідомлень: 310

2017-01-28 01:10  
Друже BOT, будьласка, поверніть мою ГАРЯЧУ ТЕМУ у попередній розділ форуму, бо ваше визначення щодо відношення ТЕМИ до ТОЛОКИ є несправедливим і немилосердним.

Ну, скажіть будьласка, хто мені-чайнику (зі стажем), ще допоможе, з моїми численними проблемами, як не мої друзі з ТОЛОКИ? Адже крім цього форуму на ТОЛОЦІ, у мережі нема жодного, такого ж українського і щирого, як тут. Хіба ж, не так?!
ssTAss 
Загальний модератор Толоки


З нами з: 05.07.08
Востаннє: 29.03.24
Повідомлень: 23137

2017-01-28 01:18  
katolik
не переживайте, в цьому розділі теж отримаєте допомогу
просто Ваша тема не зовсім стосується Толоки, а більш загальних питань, от її сюди і перенесли
все нормально
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2