Так говорив Геббельс (2016) [fb2, pdf]

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
don pedro 
Попереджень: 1

Востаннє: 27.06.19

2016-06-05 12:59  
capitoshko
А скільки ПЕРЛИН видали вожді КНДР...
virtus8hur 

2016-06-05 19:14  
capitoshko написано:
Чому ж Леніна не читаєте?

Бо мені він не цікавий.

don pedro написано:
А скільки ПЕРЛИН видали вожді КНДР...

Аналогічно.
CrimsonAndrew 
Свій

Востаннє: 10.06.19

2016-06-24 04:51  
Це просто дивовижно. Зараз, коли до влади прийшли свідомі націоналісти, славаукраїнці, які щиро та свідомо ведуть країну до могили, годуючи народ ласими байками про Європу (стару Європу, авжеж, арійство), ще знаходяться люди, які кажуть "Ми - українці, недостатньо білі, якщо ми будемо достатньо білими, то все лихе омине Україну. Корупція, зовнішня заборгованість, деградація промисловості та сільського господарства, відтік молоді, все це зникне, бо ми будемо білими арійцями, а в білих арійців не буває проблем". Це не сліпота, це очі вивернуті вглиб черепа. Увесь цей білий націоналізм - це спроба сільських хлопців об'єднатися за якоюсь рисою, яка дана їм природою. В тебе білий чуб? Будеш моїм братом. Нехай у тебе в голові дьоготь, зато чуб БІЛИЙ! І в мене білий, ми - брати, а всі чорночуби нехай
їдуть геть. Гітлер вважав слов'ян недолюдьми, а ви вирішили, що ви не словяни, а АРІЇ! Арії зі Жмерінки.
virtus8hur 

2016-06-24 12:19  
CrimsonAndrew
Це просто дивовижно, наскільки викручено дехто сприймає, здавалося б, очевидні речі. І водночас просто смішно бачити, як декому просто відключає здоровий глузд при згадці про Гітлера чи Геббельса. Що ж, мабуть вони були великими геніами, що аж через 70 років світло цього генія затьмарює декому розум.
Мені більше нічого додати до останнього коментарю. Лишень
CrimsonAndrew написано:
Зараз, коли до влади прийшли свідомі націоналісти,

??? Це ви про кого ? Ви вважаєте Порошенка, Гройсмана, Яценюка та всіх лібералів із їхніх партій націоналістами ? Ми, напевне, плутаємося в поняттях.
lordfaust918 
Забанено
Забанено

Востаннє: 28.02.18

2016-06-25 12:53  
Жалюгідна пропаганда нацизму українськими неонацистами. А адмінам насрати... Їм на все насрати, бо у самих замість голови відро пусте або з гноєм. Дістало вже.
capitoshko 
Поважний учасник

Востаннє: 25.06.19

2016-06-25 22:45  
Я от також маю претензію по таких публікаціях до адмінів.
virtus8hur 

2016-06-25 23:43  
capitoshko
lordfaust918
А ви тицьніть пальцем у конкретне місце в даній книзі, яке вас так непокоїть. На що ви хочете поскаржитися ?
CrimsonAndrew 
Свій

2016-06-27 12:11  
virtus8hur написано:
А ви тицьніть пальцем у конкретне місце в даній книзі, яке вас так непокоїть. На що ви хочете поскаржитися ?

На це різдво в одному тільки Берліні через єврейські універмаги збанкрутувало шістсот малих підприємств! Ви хочете сказати, що навколо ще так багато німців? Нічого – до наступного різдва їх стане набагато менше. У Німеччині вже майже нічому і нікому банкрутувати. Так і повинно бути. Німеччина для євреїв! За це ми билися і спливали кров'ю. Заради цієї мети ми віддамо останні гроші.

Виставляйте на продаж різдвяні ялинки. Радійте, доньки Сіону! Добропорядні німці з кровно зароблених монет кують кайдани для самих себе. Єврейський фінансист буде використовувати їх для того, щоб тримати німців у вічному рабстві. Ну хто відмовиться допомогти світовому єврейству в його славетній справі? Для чого нам шия, як не для того, щоб носити ярмо? Ось уже десять років Німеччина розпродається і купується. Хіба хтось відмовиться допомогти? Хіба хтось запитує, від кого іграшка під різдвяною ялинкою – від єврея Тітца або німця Мюллера? Єврей буде жиріти від монет, які ви йому даєте, німець же буде вмирати від голоду. Ну і що? Нехай засяє світло над євреями, а німців огорне темрява! Це те, чого хоче бог євреїв, так само як і їх вірний дармоїд, міністр фінансів Гільфердінг. Майно не належить нікому, якщо воно не належить єврею. Шляхетності – нічого, банкам, біржам і шахраям з універмагів – все!

Але власне це дивна річ, пояснювати прихильницу нацистів, що саме нацистського в працях ідеологів нацизму.
фіцко 
Забанено
Забанено

Востаннє: 17.05.17

2016-06-28 17:12  
CrimsonAndrew
гарні цитати, пане. І як на диво, їх проблєматика дуже актуальні для сьогодення України. Мається на увазі засилля торгових мереж над дрібними магазинчиками.
І що ж нацистського у правді?
virtus8hur 

2016-06-28 22:11  
CrimsonAndrew написано:
На це різдво в одному тільки Берліні через єврейські універмаги збанкрутувало шістсот малих підприємств!

CrimsonAndrew написано:
Радійте, доньки Сіону! Добропорядні німці з кровно зароблених монет кують кайдани для самих себе.

І що вас дивує. Я звісно ж, не жив у Німеччині 1933, тому не знаю про збанкрутілі 600 малих підприємств, але загальновідою є жидівська загребущість. Іудаїм - це єдина релігія, що заохочує лихварство, причому давати під лихву можна тільки гоям. Якщо ви цього не знали, то це ваша проблема, але я створив цей реліз із розрахунком на мислячих людей.

фіцко написано:
І що ж нацистського у правді?

Влучно ти це сказав. Нині багато людей настільки відірвані від правди, що сама правда їх видається нацизмом. Як казав Орвелл, "в умовах тотальної брехні казати правду - це екстремізм".
CrimsonAndrew 
Свій

2016-06-29 07:45  
virtus8hur
Ви не жили тоді, не знаєте реалій того часу, але живете зараз і не знаєте реалій цього часу. Зараз проценти видають тільки євреї, грабають на відкатах тільки євреї. душать податками лише євреї, обирають нарід тільки євреї? Збанкрутіли 600 підприємств, але не сказано, чи збанкрутіли єврейські, які були причини банкрутства? Вас ці питання не зацікавили?

Ви дарма зараховуєте себе до мислячих людей. Мислячі люди не оперують висловами "загальновідома загребущість евреїв", "загальновідома схильність руських до пиятики", "загальновідома гостинність кавказців", "загальновідома працьвоитість китайців" та інше. Загальновідомі лише пересуди та сталі стереотипи щодо тієї чи іншої нації, щоб розуміти щось, потрібно дивитися на речі ширше. Єврейські банкіри існують, вони мають вплив на політику цього світу, але потрібно розуміти, як, чому, звідки вони виникли, як саме здійснюють цей вплив. Чи лише вони здійснюють цей вплив, чи вони лише одні з багатьох. І щоб відповісти на ці питання потрібно багато і багато читати, ставити багато-багато питать. У Вас же ніяких питань, бо уже всі відповіді готові: гнати всіх в шию, а там побачимо. Ось така узьколобість як раз і привела Німеччину до нацизму, і як раз з цієї причини розумні люди нацистські погляди не поділяють.
capitoshko 
Поважний учасник

2016-06-29 12:37  
virtus8hur типовий нацист, от і се
UAHistoryk 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 26.06.19

2016-06-29 20:36  
Людей поділяють на раси, народи, класи переважно різні філософи, ідеологи. Але мені найбільше запам'ятався один поділ зроблений простою людиною, що тричі була змушена змінювати країну проживання через війну. Він поділив людей лише на три групи: 1) люди, які не прочитали в житті жодної книги; 2) люди, які прочитали лише одну книгу; 3) люди які читали, читають і будуть читати багато різних книг. Перші - дикуни, варвари, другі - фанатики, релігійні, ідейні, футбольні, просто фанатики; треті - люди цивілізовані. Цей мій знайомий стверджував, що навіть з дикунами можна домовитися, уникнути вбивства, геноциду, а з фанатиками - не домовишся ніколи. Єдиний спосіб боротьби з ними - припинити про них згадувати, припинити поширювати їхні ідеї, думки, твори, вести серед молоді роботу, щоб вони читали не одну книгу (лише Тору, лише Біблію, лише Коран, лише Капітал Маркса, лише цитатник Мао і т. д.), а різні книги. Пропоную учасникам дискусії наступний варіант: припинити будь-які обговорення в таких дражливих темах - книга завантажена і хай. Хто хоче читає, хто не хоче - не читає. Це свобода, і ніхто нікому нічого не нав'язує. Опиниться книга трохи нижче в переліку оновлюваних тем- то менше дратуватиме і більше буде справді цільової аудиторії, а не випадкових перехожих. А то ці всі різні обговорення більше скидаються не на детальний аналіз книги, її змісту, як не приховану агітацію - ну прочитайте вже цю книгу...

А тим хто мріє стати Великим диктатором завдяки таким книгам можу зауважити, що шанси на таке є дуже мізерні, натомість шанс стати ізгоєм, жертвою тоталітаризму - ну дуже великий. Ви чимось виділяєтеся від маси - і все - Ви привернули до себе увагу. Ви можете не мати банку як євреї, чи темної шкіри як негри, але можете наприклад носити окуляри, підхопити якусь випадкову хворобу (це може статись навіть не з Вами, а з Вашими близькими), мати красиву дружину чи дочку (навіть сина), маєте крутий телефон, о Ви маєте комп'ютер з інтернетом - і все Ви з опори, апологета такої цінної для Вас системи тоталітаризму стали її жертвою. Думаєте хто розстріляв Ягоду, Єжова, Берію, Рема, хто позбавив влади Гінденбурга, хто вбив родину Бульби-Боровця? Напевно цигани, жиди і ліберасти.... А насправді - ті хто в житті прочитав лише одну книгу і став її посмертним фанатиком. Ті хто не вміє критично думати, хто не мвміє думати взагалі, хто не знає слова невірю..., хто на віру сприймає що саме збірна Півчнічної Кореї з футболу останні 3 мундіалі ставала чемпіоном світу, а не якісь там зачухані піндоси, іспанці, німці...
virtus8hur 

2016-06-29 22:25  
UAHistoryk написано:
Він поділив людей лише на три групи:

Ех... я вже ніколи не стану фанатиком ))

До речі, ті кого ви напевно вважаєте фанатиками - Гітлер і Геббельс згідно цієї класифікації були людьми цивілізованими )

UAHistoryk написано:
(лише Тору, лише Біблію, лише Коран,

Дарма ви на святі книги наступаєте.

З. І. А якщо серйозно, то ця класифікація не зовсім правильна.

UAHistoryk написано:
А тим хто мріє стати Великим диктатором завдяки таким книгам

Не знаю що ви тут не так зрозуміли, але я зовсім не прагну стати Великим диктатором, але я мрію що в Україні для цієї ролі знайдеться хтось інший. Розумієте, політика - це не моя справа. Я - так... пусте місце порівняно з Великим диктатором.
Але я захоплююся працями націонал-соціалістів, бо бачу у них багато світлих ідей. І роздаю я подібні релізи з метою пропаганди цих ідей.
UAHistoryk 
Оцифрування книг Гуртом

2016-06-29 22:33  
virtus8hur Ви не зовсім зрозуміли мою пропозицію. Я пропоную припинити обговорення цієї книги та інших подібних, що викликають такі бурхливі дискусії. Таким дискусіям місце на якомусь закритому форумі, а не тут. Є наприклад у Вікіпедії таке поняття як "війна посилань". Коли після багатьох багатьох правок сайт Вікіпедії подає власну версію статті і припиняє можливість вносити корективи. А то б таких статей як УПА, Сталін, Гітлер - у більш-менш прийнятному вигляді, без матів і образ просто б не було. Ось я прпопоную те ж саме - заблокувати подальше обговорення по цій темі.
virtus8hur 

2016-06-29 22:51  
UAHistoryk написано:
Я пропоную припинити обговорення цієї книги

Чудово. Я за. Я можу зараз припинити дискусію, але категорично проти того, щоб закривали тему. Треба надати можливість писати коментарі кожному.

UAHistoryk написано:
другі - фанатики, релігійні, ідейні, футбольні, просто фанатики;

Один великий фанатик прочитав за все життя лише одну книгу - "Хоббіт" Дж. Р. Р. Толкін. Ви не знаєте хто це був ?
UAHistoryk 
Оцифрування книг Гуртом

2016-06-29 23:40  
virtus8hur написано:
Один великий фанатик прочитав за все життя лише одну книгу - "Хоббіт" Дж. Р. Р. Толкін. Ви не знаєте хто це був ?
Ні не знаю.
virtus8hur 

2017-01-30 16:50  
У Мюнхені на 107-му році життя померла Брунгільда Помзель, секретарка Геббельса. Вважається, що вона була останньою живою людиною, яка особисто знала керівників Третього Райху. http://kp.ua/life/565363-106-letniaia-sekretar-hebbelsa-umerla-vo-sne

Щоденники Геббельса планують видати українською. Щоденники охоплюють період 1944-1945 рр. http://kp.ua/life/564946-dnevnyky-natsysta-hebbelsa-yzdadut-na-ukraynskom-yazyke
NovakBogdan 
Частий відвідувач

Востаннє: 22.06.19

2017-03-20 01:21  
virtus8hur
Цитата:
Щоденники Геббельса планують видати українською.

До речі, я читав, що цю книгу таки з російської перекладуть.
Сралін - мудак 
Забанено
Забанено

Востаннє: 15.04.17

2017-04-09 22:35  
virtus8hur написано:
Але я захоплююся працями націонал-соціалістів, бо бачу у них багато світлих ідей. І роздаю я подібні релізи з метою пропаганди цих ідей.

Після такого зізнання модератори мають право прикрити роздачу, бо пропаганду націонал-соціалізму в Україні заборонено законодавчо.
capitoshko 
Поважний учасник

2017-04-09 22:44  
Сралін - мудак

Я підтримую!
Patriot_ukr 
VIP

Востаннє: 23.06.19

2017-04-09 23:50  
Люди вище, Не підтримую!
virtus8hur 

2017-04-10 17:31  
Patriot_ukr написано:
Люди вище, Не підтримую!

Цей реліз уже давно має штамп "реліз перевірено", і ніхто вже не буде його переглядати. Тому не звертайте уваги на їхні репліки.
Gin_ger 

2017-04-10 18:15  
006
virtus8hur 

2017-04-10 21:09  
Gin_ger написано:
Невже цей Альфред Розенберг? https://uk.wikipedia.org/wiki/льфред_Розенберг

Сторінки такої немає, мабуть її видалили...
Якщо ви мали на увазі ось цього Альфреда Розенберга https://toloka.to/t72773
то так, це саме він. Українофіл, до речі.
ssTAss 
Модератор музики

2017-04-10 21:31  
virtus8hur написано:
Сторінки такої немає, мабуть її видалили...

є
тут
Сралін - мудак 
Забанено
Забанено

Востаннє: 15.04.17

2017-04-13 07:01  
virtus8hur написано:
Українофіл, до речі.

Про "українофільство" німецьких націонал-соціалістів розповідає наявна на толоці книга "Боротьба УПА проти німецьких окупантів": https://toloka.to/t4103.
Patriot_ukr написано:
Люди вище, Не підтримую!

Пан не підтримує законодавство Української держави, котрим заборонено пропаганду комунізму та націонал-соціалізму.
Patriot_ukr 
VIP

Востаннє: 23.06.19

2017-04-13 11:09  
Сралін - мудак написано:
Пан не підтримує законодавство Української держави, котрим заборонено пропаганду комунізму та націонал-соціалізму.
Є переклад українською - є на трекері. Антиукраїнський "Волинь" досі на трекері.
virtus8hur 

2017-04-13 15:42  
Сралін - мудак написано:
Про "українофільство" німецьких націонал-соціалістів розповідає наявна на толоці книга "Боротьба УПА проти німецьких окупантів": https://toloka.to/t4103.

І про що розповідається у цій книзі ? Опис до релізу там мало інформативний, а читати 832 (I том), + 216 (II том) сторінок не збираюсь.

Зрештою, я і не говорю про усіх німецьких націонал-соціалістів, а лише про Альфреда Розенберга. І його щира любов до України добре показана в доповідних записках, які вже скидав вище і скину ще раз https://toloka.to/t72773

Прочитати 24 сторінки ви легко встигнете за сьогоднішній вечір Happy)
Gin_ger 

2017-04-13 16:28  
007
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна