Так говорив Геббельс (2016) [fb2, pdf]

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
capitoshko 
Поважний учасник

Востаннє: 14.06.19

2016-05-08 09:41  
virtus8hur

Давайте ще будемо публікувати твори Сталіна та Леніна. А чом би ні? Вони також бо знищили мільйони людей (до речі далеко більше людей аніж нацисти), і це лише 1/100 од їхніх прекрасних ідей.

Вважаю цей реліз відвертою пропагандою нацизму, як і будь-який інший реліз лідерів комунізму вважатиму відвертою пропагандою комунізму.
virtus8hur 
Попереджень: 1

Востаннє: 11.06.19

2016-05-08 10:44  
capitoshko написано:
Давайте ще будемо публікувати твори Сталіна та Леніна. А чом би ні?

Мене вони мало цікавлять - я не буду робити релізів. Якщо Вам вони потрібні - викладайте. Із комуняцької спадщини мене зараз хіба що творчість Мао цікавить.

Cleaf написано:
Так, бо Алі належав до "Чорних мусульман" - расистської негритянської секти.

don pedro написано:
А посилатись у серйозних питаннях на думку боксера з відбитим мозком - явне безглуздя.

Нема чого тут переходити на особистості (щодо Алі). Краще скажіть у чому конкретно він не привий у цьому інтерв'ю. Справді: сині пташки тягнуться до синіх, червоні - до червоних. Ви хочете сказати, що усі пташки - расисти ?!

Cleaf написано:
пропаганда отої "спадщини" заборонена українським законодавством і повинна викидатися без сумніву.

Не впевнений, чи отой закон про декомунізацію та денацифікацію стосується інтернет-ресурсів. Та зрештою, мене це мало цікавить.
don pedro 

Востаннє: 19.06.19

2016-05-08 10:53  
virtus8hur написано:
Справді: сині пташки тягнуться до синіх, червоні - до червоних. Ви хочете сказати, що усі пташки - расисти ?!

Пташки належать до різних біологічних видів, а чорні і білі люди - до одного виду homo sapiens. Звісно, боксерові можна цього і не знати, а от ви могли б тут і не ганьбитись. Це рівень якогось "народного мудрагеля", я таких багато знав. І зводити людину розумну до якихось "пташок" - ознака відсутності розуму.
virtus8hur 

2016-05-08 12:01  
don pedro
Та все ж між різними расама є суттєва різниця. Лише вдумайтесь в ці слова:
Раса — у фізичній антропології біологічний таксон виду «людина розумна», який відповідає підвиду тварин (породам). Визначається за фенотипом і генотипом. Традиційне фенотипічне визначення раси характеризуються спільними спадковими фізичними ознаками (формою черепа; меншою мірою зростом, кольором очей та пігментацією волосся)

don pedro написано:
"вдячні" німці здійснили на "фюрера" багато цілком реальних замахів.

Якщо ви про операцію "Валькірія", то тут варто згадати слова камрада Нахтігаля (Юрка Михальчишина) з цього приводу, що ті офіцери планували замах зовсім не тому, що були анти-нацистами, навпаки - вони були ще більшими нацистами, ніж сам Гітлер.

don pedro написано:
кращі люди Німеччини втікали від них як від чуми,

Хтось тікав, але інші залишались на батьківщині і кричали "Heil Hitler!". А дехто підтримував націонал-соціалізм навіть після розгрому Німеччини в 1945 і звинувачував Гітлера, тільки в тому, що програв війну. Тому не треба дивитися на це так однобоко, як ви дивитеся. Це доволі складне питання, щоб давати йому однозначну оцінку.
don pedro 

2016-05-08 12:08  
virtus8hur написано:
Хтось тікав, але інші залишались на батьківщині і кричали "Heil Hitler!". А дехто підтримував націонал-соціалізм навіть після розгрому Німеччини в 1945 і звинувачував Гітлера, тільки в тому, що програв війну.

Дурних багато. Це і України стосується. У нас от на "таваріщєй" усе ще надрочують.

virtus8hur написано:
Тому не треба дивитися на це так однобоко, як ви дивитеся. Це доволі складне питання, щоб давати йому однозначну оцінку.

Життя простіше і дурніше, аніж ви думаєте.

virtus8hur написано:
Якщо ви про операцію "Валькірія"

Не про неї.

virtus8hur написано:
камрада Нахтігаля (Юрка Михальчишина)

Хто це такий я не знаю і знати не хочу (здається, його вигнали зі "Свободи"), тож його слова ваги не мають. Висловлюйте свої думки.

virtus8hur написано:
Лише вдумайтесь в ці слова:

Для чого ви переказуєте відомі речі з виразом першовідкривача?
virtus8hur 

2016-05-08 12:31  
don pedro написано:
Хто це такий я не знаю і знати не хочу (здається, його вигнали зі "Свободи")

Ось його блог http://mykhalchyshyn.info/
і тут , а ще раджу глянути його сторінку у ФБ.
Звідки ви взяли, що його "вигнали" зі "Свободи". Чи ви можете підтвердити "вигнання" ?
Я чув, що він пішов працювати в СБУ щоб боротися з російською агресією на Донбасі. А оскільки сбу-шники, так само як і військові не можуть бути членами партій, то він вийшов з партії.

don pedro написано:
тож його слова ваги не мають. Висловлюйте свої думки.

Мають вагу, бо Михальчишин Юрій Адріянович - германофіл, глибоко ознайомлений з тематикою нашої розмови. Здається у нього навіть кандидатська дисертація була про Геббельса, а років 10 тому він навіть вів спеціальний блог імені Геббельса, який пізніше був перейменований у Ернста Юнгера.
То ж я тут покладаюсь на авторитет та знання Михальчишина.
don pedro 

2016-05-08 12:35  
virtus8hur написано:
То ж я тут покладаюсь на авторитет та знання Михальчишина.

І це прекрасно.
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 03.05.19

2016-05-08 13:35  
virtus8hur написано:
Юрій Адріянович - германофіл, глибоко ознайомлений з тематикою нашої розмови. Здається у нього навіть кандидатська дисертація була про Геббельса

Михальчишин Ю. А. Трансформація політичного руху в масову політичну партію нового типу на прикладі NSDAP і PNF (порівняльний аналіз). – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та процеси. – Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, 2009.

У дисертації на підставі опрацювання широкого кола джерел і матеріалів досліджено проблему трансформації протестного соціально-політичного руху в масову антисистемну політичну партію нового типу на прикладі Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (NSDAP) та Національної фашистської партії Італії (PNF) у період 1919–1925 та 1919–1922 рр. У роботі запропоновано авторську робочу модель транзиту дивергентних політичних феноменів, якими є рухи та партії, на підставі методів структурної конфліктології та системи якісних індикаторів інституалізації. Визначено основні характеристики ідеологічної бази й соціального складу націонал-соціалістичного та фашистського рухів, тенденції до зміни цих параметрів і їхнього впливу на конституювання NSDAP і PNF як антисистемних партій-рухів.
virtus8hur 

2016-05-08 18:38  
володимирко2 написано:
існих індикато

Дякую за уточнення. Дисертація була не конкретно про Геббельса, а про націонал-соціалістичний рух, до якого доктор Геббельс має пряме відношення.
Cleaf 
Забанено
Забанено

Востаннє: 23.03.18

2016-05-09 21:30  
Не впевнений, чи отой закон про декомунізацію та денацифікацію стосується інтернет-ресурсів. Та зрештою, мене це мало цікавить.
----------------------------------------------
Стосується, чого ж ні. Якщо ж ясновельможні прихильники німецьких окупантів мало цікавляться законодавством Української держави, то нагадаємо, що незнання закону не звільняє від відповідальності.

Додано через 3 хвилини 53 секунди:

Нема чого тут переходити на особистості (щодо Алі). Краще скажіть у чому конкретно він не привий у цьому інтерв'ю.
----------------------------
Не правий в тому, що намагається вирішувати, кому й де належить жити та/або перебувати. Що є неприпустимим, бо право на вільне пересування ніхто не відміняв - отже, про сегрегацію фантазувати не варто.

Додано через 5 хвилин 39 секунд:

Та все ж між різними расама є суттєва різниця.
---------------------------------------------
Хай собі й далі буде, що ж тут поганого.
ssTAss 
Модератор музики

2016-05-10 19:24  
Cleaf написано:

----------------------------------------------
Стосується, чого ж ні. Якщо ж ясновельможні прихильники німецьких окупантів мало цікавляться законодавством Української держави, то нагадаємо, що незнання закону не звільняє від відповідальності.

пане Cleaf'е, якщо хочете когось цитувати, то виділіть текст (чи частину) в повідомленні цього користувача і натисніть "цитувати" в правому верхньому куті цього ж повідомлення
цитата автоматично появиться у вікні "швидка відповідь"
virtus8hur 

2016-05-12 17:31  
Націонал-соціалістична Німеччина першою в світі визнала Голодомор в Україні ще 1935 р. - славнозвісна промова Йозефа Геббельса "Комунізм без маски". http://zl.if.ua/pershoyu-derzhavoyu-scho-vyznala-holodomor-stala-hitlerivska-nimechchyna/
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 03.05.19

2016-05-12 19:39  
virtus8hur написано:
Націонал-соціалістична Німеччина першою в світі визнала Голодомор в Україні ще 1935 р.

Дурниці, там зовсім не про те.
don pedro 

2016-05-12 19:42  
virtus8hur
А потім уклала союз з СРСР та влаштувала свій Голодомор на окупованих українських землях.
solomon+vedmak+kein 
Частий відвідувач

Востаннє: 18.06.19

2016-05-27 09:45  
virtus8hur
Знаєте, мені не подобаються люди, котрі воліють бачити "білу Україну" тому, що вони готові пробачити все навіть ворогам, аби ті були білими.
Звісно ж, проти книги нічого не маю, але коли хтось хоче побратати нас з вічним пихатим ворогом то це починає дратувати.
Нордичні кацапи? хах... а скільки вони переселили до себе і призвичаїли? Скільки українців, білорусів, німців.... ? Там тої нордичности мов кіт наплакав, але ж кацапи вміють вихвалятися тим, чим тре' їм.

Додано через 1 хвилину 3 секунди:

virtus8hur
А коли перекладуть "Моя Боротьба" Адольфа Ґітлера?
virtus8hur 

2016-05-27 13:52  
solomon+vedmak+kein написано:
Знаєте, мені не подобаються люди, котрі воліють бачити "білу Україну"

Знаєте, мені не подобається те, що у нас розвелося багато лібералів, антифашистів та інших людей, які готові погубити свій народ і свою расу, аби лишень виглядати "цивілізованими" перед ЄС.

У спільноті "Арійське Право" кажуть, що вже почали над цим працювати.
virtus8hur 

2016-05-28 13:32  
володимирко2 написано:
Дурниці, там зовсім не про те.

Ви читали цю промову "Комунізм без маски" ? Вона є у мому релізі, першим розділом іде.

Саме про це там і йдеться. Єдине, що Геббельс, говорячи Про голодомор та мільйонні жертви, не вживає слова "Україна", говорить натомісь "Радянська Росія". До-речі, він там згадує про два Голодомори - 1921-1922 та 1933.
А вкінці проповіді він таки вживає слово "Україна".
«чи повторяться наступної голодної весни події, аналогічні тим, що мали місце в 1933 році, коли від голоду померло безліч невинних людей в Україні, на Поволжі та Північному Кавказі й інших областях?»

Де ви бачите тут якісь дурниці чи невідповідність моїх слів зі словами Геббельса ?
solomon+vedmak+kein 
Частий відвідувач

2016-05-28 22:07  
virtus8hur написано:
Знаєте, мені не подобається те, що у нас розвелося багато лібералів, антифашистів та інших людей, які готові погубити свій народ і свою расу, аби лишень виглядати "цивілізованими" перед ЄС.

На біса цитувати не повне речення, щоб перекручувати?

Додано через 3 хвилини 47 секунд:

virtus8hur написано:
які готові погубити свій народ і свою расу,

Наш народ не на стільки збудований і згуртований, щоб взагалі про "расу" думати. А ви парите про расу та про расу. Кому воно взагалі тре'? Будь-який расизм дуже швидко закінчиться на українському питанні, особливо, коли мова буде з поляками, чи московитами.

А "білу Україну" тре' будувати на українських звичаях та нашій літературі. Звісно ж чужого навчатись корисно, але що толку коли ми весь час те чуже й поглинаємо, а свого не знаємо. І напрошується питання, чи не губимо цим свій народ?
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 24.08.18

2016-05-28 22:31  
virtus8hur написано:

У спільноті "Арійське Право" кажуть, що вже почали над цим працювати.

перекладатимуть також із кацапської як і цю? Чи у спільноті "Арійське право" на феесбешному фкантакті хтось володіє німецькою?
don pedro 

2016-05-28 22:44  
Ярпен написано:
фкантакті хтось володіє німецькою

Для дебілізації українців вистачить і перекладу з російської. Та й авдиторія читачів цього "видатного" твору відповідна. Їм і уривків про поганих євреїв вистачить для цитатника.
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 24.08.18

2016-05-28 22:57  
virtus8hur написано:
Я це питання серйозно не досліджував, але можу назвати кілька варіантів "куди ділися", окрім загибелі:
-втекли з окупованих німцями територій;
-були евакуйовані;
-посиділи деякий час у концтаборах, а після краху Німеччини щасливо жили багато років;
-асимілювалися, тобто стали приховувати своє походження.

Друже, я народився і виріс на так званому "жидівському грунті". А сусіднє село було до ДСВ узагалі "жидівським містечком". Так от у яру між двома селами і загинули майже усі жиди (окрім трьох!) із двох сіл (це по польських статистичних даних поверх 1500 чоловік).
virtus8hur 

2016-05-29 16:08  
Ярпен написано:
перекладатимуть також із кацапської як і цю?

Я думаю, що перекладатимуть як і цю з оригіналу на українську.

don pedro написано:
Та й авдиторія читачів цього "видатного" твору відповідна. Їм і уривків про поганих євреїв вистачить для цитатника.

Я читав цей видатний твір повністю (в рос. перекладі). Скажу, що твір геніальний, і автор теж геніальний. Його варто читати кожній освіченій людині. А корисного і пізнавального там дуже багато, окрім цитат про євреїв.
solomon+vedmak+kein 
Частий відвідувач

2016-05-29 22:43  
Ярпен написано:
перекладатимуть також із кацапської як і цю? Чи у спільноті "Арійське право" на феесбешному фкантакті хтось володіє німецькою?

Читав, що мають з німецької перекласти, але на тому сайті не сказано коли і що. З приводу Арійського Права то за них не знаю.
nokialynx 
Новенький

Востаннє: 28.08.18

2016-05-31 11:16  
Хочу сказати про саму роздачу. Файл у форматі FB2 - неякісний. Немає змісту, на початку книги - якийсь незрозумілий зміст зі сторінками...
Просто переконвертація з ворду якогось! Sad (2)
virtus8hur 

2016-05-31 18:50  
nokialynx написано:
Просто переконвертація з ворду якогось!

Так і є ( Це я його зконвертував, зате файл doc нормальний, гарно оформлений.
nokialynx 
Новенький

2016-06-02 23:32  
Прочитав цей збірник статтей Геббельса. Для антисемітів та гнобителів більшовиків - те що треба! А головне - все правда. Було цікаво читати. Дякую за матеріал.
virtus8hur 

2016-06-04 15:59  
nokialynx написано:
Для антисемітів та гнобителів більшовиків

Так, але це не єдине, про що писав доктор Геббельс.

Як вам розділ 5 "Для майбутніх фюрерів" ? Це ж просто класика політичної думки. Усі ті "антифашисти" які бідкаються про аушвіц, засліплені емоціями і просто не здатні оцінити талант націонал-соціалістів. Я думаю, що коли показати цей розділ комусь і не казати хто автор - то скажуть "круто ! розумна людина писала, може це Платон писав ?"
nokialynx 
Новенький

2016-06-05 08:17  
Цитата:
Я думаю, що коли показати цей розділ комусь і не казати хто автор - то скажуть "круто ! розумна людина писала, може це Платон писав ?"

100%! В наш час мало хто вміє так гарно писати. Й прийом в маркетингу мене дуже вразив. Я думав це такі маркетологи розумні маніпулятори, а виявилось - нацист це придумав.
Вже з'явилось бажання й Кампф почитати.. Wide grin
virtus8hur 

2016-06-05 11:07  
nokialynx написано:
Вже з'явилось бажання й Кампф почитати..

Та читайте на здоров'я. Якщо вам сподобався ось цей збірник статей Геббельса, то "Моя боротьба тим більше має сподоабатися". Написане у схожому стилі, тільки значно більше (600 сторінок дрібним шрифтом), але рівень аналітики там теж достатньо високий.

Цікаво, що в молодості доктор Геббельс писав і художні твори, такі як "Der Wanderer" або "Michael. Ein deutsches Schicksal in Tagebuchblättern". Хтось їх читав ? Можете розказати як враження ?
capitoshko 
Поважний учасник

Востаннє: 14.06.19

2016-06-05 12:46  
Я бачу тут серйозні думки піднімаються - глибокі думки Гітлера. Чому ж Леніна не читаєте? В нього також шістдесятники шукали зміст свого життя Wink (1)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна