Так говорив Геббельс (2016) [fb2, pdf]

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна
Автор Повідомлення
Krig 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 25.06.19

2016-04-23 20:09  
virtus8hur

Я кажу про генетичні данні (аутосомний аналіз). Північні росіяни займають проміжне місце між вепсами і комі, Центральні проміжне між татарами і мордвою, і лише південні трохи наближаються до слов’янського пулу:

Про антропологічні, де росіяни займають проміжне становище між українцями і неслов’янськими народами Росії (фіно-уграми і тюрками):

До речі, про зріст:

І що до так званої "татаркуватості" галичан (чим світліший відтінок на графіку, тим генетично ближча популяція до татар):

Дані взяті з робіт генетика Балановського, та антропологів Алєксєєвої та Бунака.

Все інше ваші вигадки і маячня.
Keltirulla 
Забанено
Забанено

Востаннє: 05.04.19

2016-04-23 20:14  
Абсолютно чистих націй не існує уже. Завдяки переселенням війнам ясирам й тп. Тому не бачу сенсу взагалі це обговорювати. Хоча я також не прихильник змішання рас

Додано через 3 хвилини 4 секунди:

Дякую за дані, можете написати яи дати посилання на книгу, скачаю як буду з пк
Krig 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2016-04-23 20:16  
Keltirulla
Чистих націй звичайно не існує, але до древніх слов'ян з усіх сучасних народів найближче знаходяться саме українці. Власне на території сучасної України слов’яни і сформувалися. Росіяни ж до слов’ян практично ніякого відношення не мають, за виключенням запозиченої у слов’ян мови.
Keltirulla 
Забанено
Забанено

Востаннє: 05.04.19

2016-04-23 20:19  
Я з вамми повністю погоджуюсь, я сам займався вивченням цього питаня. Проте більше з історичної точки зору а не генетичної. А ваша книга зацікавила, потрібно почитати.
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 24.08.18

2016-04-23 23:15  
virtus8hur написано:
Так говорив Геббельс

virtus8hur написано:
Джерело: переклад з мови оригіналу ексклюзивно для

Йозеф Геббельс говорив кацапською?
кацапською
Статья эта вызвала невероятное количество жарких дискуссий в международных кругах, что служит лишним доказательством того, что даже в самых видных западноевропейских кругах существует поразительное непонимание той опасности, которую коммунизм представляет для жизни отдельного человека и всего народа. Эти люди продолжают оставаться при своём мнении, невзирая на все те жуткие и опустошительные события, которые имели место в России в последние восемнадцать лет.
"переклад"
Стаття ця викликала неймовірну кількість палких дискусій в міжнародних колах, що служить зайвим доказом того, що навіть у найвидатніших західноєвропейських колах існує разюче нерозуміння тієї небезпеки, яку комунізм становить для життя окремої людини і всього народу. Ці люди продовжують залишатися при своїй думці, незважаючи на всі ті страшні і жорстокі події, які відбулися в Росії останні вісімнадцять років.
Іще уривок:
"переклад"
Ніщо так сильно не характеризує відповідальність Москви, як ретельно продуманий план з перетворення громадянської війни, розпочатої більшовизмом в Іспанії, в міжнародний конфлікт. Єврей Шверник, голова профспілок СРСР, відкрито визнав їх намір втрутитися в події, заявивши, згідно з «Ізвєстіями», що Центральний Комітет... закликає всіх робітників і всі маси Радянського Союзу надати матеріальну допомогу іспанським бійцям, які відстоюють демократичну республіку зі зброєю в руках.
кацапською
Ничто так сильно не характеризует ответственность Москвы, как тщательно продуманный план по превращению гражданской войны, начатой большевизмом в Испании, в международный конфликт. Еврей Шверник, председатель профсоюзов СССР, открыто признал их намерение вмешаться в происходящее, заявив, согласно "Известиям", что Центральный Комитет... призывает всех рабочих и все массы Советского Союза предоставить материальную помощь испанским бойцам, отстаивающим демократическую республику с оружием в руках.
virtus8hur 
Попереджень: 1

Востаннє: 26.06.19

2016-04-24 00:09  
Krig
Ви знаєте що таке "частковий випадок" ? Цитата Корчинського саме була таким випадком - він запросто може не вписуватися в наукові дані, на те він і частковий.

Keltirulla написано:
Абсолютно чистих націй не існує уже. Завдяки переселенням війнам ясирам й тп.

Це аж ніяк не означає, що не нам не треба берегти ту умовну чистоту, яку ми зараз маємо. Крім того, Ви ж самі пишете, що проти змішування.

Ярпен написано:
Йозеф Геббельс говорив кацапською?

Ви знайшли кацапську в цій книзі ?? На якій сторінці ?
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2016-04-24 10:20  
virtus8hur написано:
Ви знайшли кацапську в цій книзі ?? На якій сторінці ?

Переклад з кацапської, а не
virtus8hur написано:
Джерело: переклад з мови оригіналу

Можу ще привести уривки для порівняння. Слово в слово.
shanjin 
VIP

Востаннє: 13.02.18

2016-04-24 15:23  
Згоден про те що біла раса українців антропологічно походила від багатьох рас...Навіть можливо не тільки білих і у таких випадках що ж тоді робити з індоіранськими коренями,які напевно були досить такі не білі та які начебто вважаються одною зі складових арійської теорії походження.Бо в українській крові можливо тече змішаний багатогенетичний букет історичної присутності різних племен можливо шумерів чи напевно симітів;кімерійців;скіфів,савроматів чи кавказськіх племен;греків;готів;гунів чи можливо середньоазійські племена;венедів;тюрків та т.і.Набіги, переселення народів у процесі рятування від різних загроз,війни,голодомори,асиміляція територій та і про генезис росіян можна досить багато розповідати...А після ж шкіри можна ще далі зайти у пошуках ознак міфічних арійців у розділенні людей по антропологічним ознакам.Все ж це вже начебто проходили навіщо знову повторювати помилки минулого.А у сучасних умовах не генетика робить українцем українця,а більше етногенез без крихт якого ми собі б незадавали питання про кордони.Бо розділи на почві різних речей в нас вже на сході та на півдні присутні.Притримуватись різних поглядів,то одна справ,а ось з гіршого в гірше тягти за собою то інша...'
Spawn 182 
Свій

2016-04-24 20:39  
virtus8hur написано:
Це не минуле, а вічність і Традиція. Народи завжди відрізнятимуться фізичними ознаками.

Немає нічого вічного крім тимчасового... Багато народів народилось за всю історію існування людства, а з них вийшли інші народи!!! Такий процес, який не спинити!!! Це життя, це еволюція!!!

Додано через 3 хвилини 12 секунд:

virtus8hur написано:
Ні. Маніпулювання - це погано, але я вважаю, що в деяких випадках доводиться маніпулювати.

Це не виправдовує, адже недарма є приказка, що насильство породжує насильство!!! Гітлер теж виступав за чистоту нації і до чого це привело... До загибелі інших націй!!!
virtus8hur 

2016-04-24 22:34  
Ярпен написано:

Чим ви це обгрунтуєте ? Звідки у вас ця недовіра ?

Spawn 182 написано:
недарма є приказка, що насильство породжує насильство!!!

Це просто хибне розуміння насилля.

Spawn 182 написано:
Гітлер теж виступав за чистоту нації і до чого це привело... До загибелі інших націй!!!

Назвіть хоч одну націю, яка б загинула від Гітлера.

P. S. Мені дуже шкода, що так мало кому дано зрозуміти націонал-соціалізм.
ssTAss 
Модератор музики

2016-04-24 22:44  
virtus8hur написано:

маленький хлопчик 
VIP

2016-04-24 22:48  
ssTAss от якраз хотів відписати, але випередив!
https://pp.vk.me/c631221/v631221681/14d13/Cw2kpAZwpb8.jpg
ssTAss 
Модератор музики

2016-04-24 23:17  
маленький хлопчик
Ярпeн 
Забанено
Забанено

Востаннє: 25.04.16

2016-04-25 18:00  
Ну, ssTAssе, оце ти дав!
І прикинь, тобі, як модератору нічого не буде.
Я також би пішов у модератори, але один пунктик у правилах заважає...

P.S. Але ти тонко цього шлімазла підколов.
А шо? хай не лізуть

Додано через 33 хвилини 36 секунд:

don pedro написано:
Оце все обговорення якихось слов'ян завжди залишалось для мене глибоко незрозумілим і позбавленим будь-якої злободенності та доречності. Доволі смішно обговорювати подібні глупства у 2016 році.

справді, "обговорення якихось слов'ян" не злободенне та недоречне.
Зовсім друге діло, відкрите Вашою науковістю, "вторгнення давнього Китаю у Європу (іго)"
https://toloka.to/t71139-450#798614
Там Вам доречі питаннячко з цього приводу задали. Погано бачите?
Spawn 182 
Свій

2016-04-25 19:02  
virtus8hur написано:
Назвіть хоч одну націю, яка б загинула від Гітлера.

Євреї, Українці, Білоруси і ще багато націй.... Всі ми були для Гітлера другосортними людьми яких вибачте за порівняння, як "худобу" травили в газових камерах і розстрілювали!!!!
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2016-04-25 19:32  
Ярпен написано:

virtus8hur написано:

Обгрунтувать легко: у цьому "перекладі з мови оригіналу" так само як і у кацапському тексті жодного разу не трапляється слово "жид". Окрім того, Ґуґля на запит "Also sprach Goebbels" нічого не знаходить.
virtus8hur 

2016-04-26 00:40  
Spawn 182 написано:
Євреї, Українці, Білоруси і ще багато націй....

Важко назвати "загиблими" нації, що нараховують мільйони представників. Може Ви хотіли сказати "постраждали", а не "загинули" ? Але це деталі, а головне те, що збереження чистоти своєї раси зовсім не означає саме по собі винищення інших рас. Це треба зрозуміти !

Ярпен написано:
жодного разу не трапляється слово "жид"

Все просто: анонімний перекладач вирішив ужити слово "єврей". Якщо ви з цим не згодні - напишіть листа із зауваженням перекладачу (тобто спільноті "Арійське Право", бо перекладач себе на називає).

Ярпен написано:
Ґуґля на запит "Also sprach Goebbels" нічого не знаходить.

А тому що такого збірника німецькою мовою "Also sprach Goebbels" не існує. Анонімний перекладч, він же упорядник даної книжечки, просто взяв різні промови та виступи Геббельса і зібрав їх в одну працю і назвав її "Так Говорив Геббельс". Але ж перекладав ці промови він із німецької.

Ярпен написано:
кацапською

Звідки Ви взяли той текст під спойлером ? Самі придумали/переклали ? Чи може ви десь зустріли його в неті, що співпадає з текстом у моєму релізі ?
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 03.05.19

2016-04-26 10:39  
Переклад з німецької на англійську, з англійської на російську, з російської на українську. Люди, ви про щось сперечаєтесь, але ніхто не подивиться хоч у вікіпедії про Геббельса. Отам є посилання на оцей переклад перекладу з перекладу. http://hedrook.vho.org/goebbels/index.htm

Якщо наші доморощені наці читають якусь книгу свого божества через треті-п’яті руки (тобто мови), то на...й вони комусь потрібні, дурнуваті неуки. Вибачте за різкість, шановні модератори та пане Адміністратор.
Spawn 182 
Свій

2016-04-27 19:07  
virtus8hur написано:
Важко назвати "загиблими" нації, що нараховують мільйони представників. Може Ви хотіли сказати "постраждали", а не "загинули" ? Але це деталі, а головне те, що збереження чистоти своєї раси зовсім не означає саме по собі винищення інших рас. Це треба зрозуміти !

Якби "постраждали" то мільйони людей були б живі!!!Не можна так легковажно говорити про смерть мільйонів чоловіків, жінок та дітей... Вони не деталі!!!
Я Вам на останок так скажу, що огляніться в історію - всі ці справи по збереженню чистоти нації крім конфліктів нічого путнього не породжували!!! Проти життя не попреш!!! Якщо монголу чи китайцю подобається українка, а українцю - монголка чи китаянка, то що їм не можна зустрічатись бо порушиться чистота нації?! Абсурд...

Змішування націй - один з елементів еволюції людства!!! І проти цього як і проти життя не попреш!!!
virtus8hur 

2016-04-27 22:35  
Spawn 182 написано:
Не можна так легковажно говорити про смерть мільйонів чоловіків, жінок та дітей... Вони не деталі!!!

Я не казав, що смерть мільйонів - це деталі. Читайте уважніше:
virtus8hur написано:
Може Ви хотіли сказати "постраждали", а не "загинули" ? Але це деталі,

Spawn 182 написано:
Я Вам на останок так скажу, що огляніться в історію - всі ці справи по збереженню чистоти нації крім конфліктів нічого путнього не породжували!!!

Та я на диво частенько оглядуюсь в історію, але бачу там зовсім інше - не те, що Ви написали.

Spawn 182 написано:
Якщо монголу чи китайцю подобається українка, а українцю - монголка чи китаянка,

Це означає, що у них з головою не все гаразд. Нормальна людина може тягнутися лише до собі подібних. Ось мене, наприклад, ніколи не тягнуло до негритянок чи азіаток, тільки до білих.

Spawn 182
А чому Ви так захищаєте змішування націй ? У Вас що, перепрошую, - дружина монголка і син-метис ??
володимирко2 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 03.05.19

2016-04-28 00:12  
virtus8hur написано:
Ось мене, наприклад, ніколи не тягнуло до негритянок чи азіаток

Мене до азіаток тягне, мову навіть вчу.
маленький хлопчик 
VIP

2016-04-28 12:47  
володимирко2 ти значиться дегенерат і з головою у тебе все "ненормально." От віртус у нас чистокровний арієць. Доречі, ви впевнені на 100 % у "чистоті" ваших предків так до "коліна" 5? А раптом випливе, що ваша пра-пра бабця "согрєшила" з якимось євреєм чи циганом, ви тоді втопитесь?, ні напевне повішаєтесь. А так вам скажу, чоловіче лишіться того ровера, і не страдайте хернею, то вас тягне на якихось Каддафі (араб здається), то нацистів, у голові у вас ще той фарш. І не судіть все по собі, що не подобається вам, то може подобатись іншим, і тим більше що ви не еталон як особистість.
Володимирко2, азіатки це крутяк, краще вже до японок, чи пд.кореянок - вони багаті.
virtus8hur 

2016-04-28 17:20  
маленький хлопчик написано:
ви впевнені на 100 % у "чистоті" ваших предків так до "коліна" 5?

Happy
Я сам ходив по архівах і досліджував свій родовід. Результат - усі предки по батьківській лінії до 6 коліна були українськими селянами, усі жили в одному селі. Щоправда, аристократичних коренів у мене немає, усі були простолюдинами. Материнську лінії досліджувати важче з певних причин, але там теж усі відомі мені предки були українцями.

вас тягне на якихось Каддафі (араб здається),

Полковник Каддафі був бедуїном, тобто кочовим арабом. Але ж я не казав, що хочу пов'язатися з ним сім'ями ! Я лише захоплююсь його політичної практикою і теорією.

От віртус у нас чистокровний арієць.

Я тут не фахівець, кажуть що арійці - це носії Y-хромосоми R1A1. Я свої хромосоми не перевіряв, то ж не можу сказати. Хоча за статистикою 50+ % усіх українців мають цю хромосому - отже є біологічними нащадками одного Прабатька, який жив 7-13 тис. років тому.
Cleaf 
Забанено
Забанено

Востаннє: 23.03.18

2016-05-06 20:31  
Оскільки націонал-соціалістичну батьківщину Геббельса було розтрощено й пошматовано (в німців відібрано Австрію, Сілезію, Прусію тощо), схоже, наслідувати того пройдисвіта-німця немає сенсу.
virtus8hur 

2016-05-06 23:43  
Cleaf написано:
націонал-соціалістичну батьківщину Геббельса було розтрощено й пошматовано

І що з цього ? Ви думаєте, якщо війну програно, то тепер усю націонал-соціалістичну спадщину треба на смітник викидати ?

І ще раз про сегрегацію:
Cleaf 
Забанено
Забанено

2016-05-07 22:57  
І що з цього ? Ви думаєте, якщо війну програно, то тепер усю націонал-соціалістичну спадщину треба на смітник викидати ?
------------------------------------------
Не ясно, про яку спадщину йдеться. Мабуть, про Освенцім чи Аушвіц? Хоча воно й не важливо: в Україні діє закон про заборону пропаганди комуністичного та нацистського режимів, тому фанати нацистів можуть не смішити людей.

Додано через 10 хвилин 54 секунди:

Цитата: "І ще раз про сегрегацію"
----------------------------------------
Розпалювання ворожості до інших етносів чи рас в Україні заборонено, нікому сегрегація не цікава.
virtus8hur 

2016-05-07 23:40  
Cleaf написано:
Розпалювання ворожості до інших етносів чи рас в Україні заборонено, нікому сегрегація не цікава.

Ви бачите розпалювання ворожості у словах Мохаммеда Алі ? Хотів би заперечити Ваше "нікому" - Ви певно ніколи не обговорювали це з кимось.

Cleaf написано:
Не ясно, про яку спадщину йдеться. Мабуть, про Освенцім чи Аушвіц?

Спадщина, про яку я казав, то всеохпне поняття. Освенцім чи Аушвіц - то тільки 1/100 всієї спадщини. В даному випадку під спадщиною розуміються твори націонал-соціалістів і конкретно даний реліз. Поразка у війні зовсім не означає, що уся творча спадщина повинна викидатися.
Cleaf 
Забанено
Забанено

2016-05-08 00:51  
Ви бачите розпалювання ворожості у словах Мохаммеда Алі ?
----------------------------------------
Так, бо Алі належав до "Чорних мусульман" - расистської негритянської секти. Ще ми бачимо чиїсь намагання переконати присутніх у потрібності спадщини нацистського режиму. Що заборонено законодавчо.

Хотів би заперечити Ваше "нікому" - Ви певно ніколи не обговорювали це з кимось.
--------------------------------------------------------------
Уточнюємо: нікому, окрім прихильників німецьких окупантів.

Спадщина, про яку я казав, то всеохпне поняття. Освенцім чи Аушвіц - то тільки 1/100 всієї спадщини. В даному випадку під спадщиною розуміються твори націонал-соціалістів і конкретно даний реліз. Поразка у війні зовсім не означає, що уся творча спадщина повинна викидатися.
---------------------------------------------------
Якщо під спадщиною малося саме оте, то згадаємо, що пропаганда отої "спадщини" заборонена українським законодавством і повинна викидатися без сумніву.
Ярпен 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

2016-05-08 01:07  
virtus8hur написано:
І ще раз про сегрегацію

Касіюс Клей іще так молодо виглядає. Якого то року запис?
don pedro 

2016-05-08 01:23  
virtus8hur написано:
Освенцім чи Аушвіц - то тільки 1/100 всієї спадщини.

1% отрути у бочівці меду знищують мед і того, хто його з'їсть. Що ж до "спадщини", то вона відкидається через її людиноненависництво і розпалювання війни та дискримінацію людей за расою, політичними переконаннями, сексуальною орієнтацією, способом життя та релігією. Їх "ідейки" були настільки "поступовими", що кращі люди Німеччини втікали від них як від чуми, а "вдячні" німці здійснили на "фюрера" багато цілком реальних замахів.
А посилатись у серйозних питаннях на думку боксера з відбитим мозком - явне безглуздя. Хоча для країни, де міським головою її столиці обрали іншого боксера - це не дивина.
Cleaf написано:
"Чорних мусульман" - расистської негритянської секти

А ще терористичної організації.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5  наступна