Завантажити та скачати торренти українською

Гетьман (2015)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна
Автор Повідомлення
bohdk 
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 26.02.17

2016-04-03 19:38  
Virake
Оплата кваліфікованого консультанта-мовника неспівмірно менша від вартості навіть однієї години зйомки. Крім того, "розрахунку" вистачило на дубляж їхньої "польської", вже б давали фоном по цілому фільму, а не тулили де-не-де. Менше б вухо різало. Шануватися треба, не керуватися одвічним "піпл схаває".
urshula 
Свій

Востаннє: 22.02.17

2016-04-17 20:28  
загалом кіно добре, хоча трохи зібгано, то б на серій так 30 розвернути, та з баталіями, та з політичними інтригами... розмріялась Happy може колись і буде

але польська... люди добрі, це не просто жах, ну як так можна?!! невже в країні не знайшлось когось, хто б знав її? та хоч якого студента? оце таки зовсім зле, бо костюми і баталії ще можна кошторисом оправдати. а це неподобство чим?
zaika 
VIP

2016-04-24 18:39  
Іще один "погляд" на історію України. На цей раз з креольської точки зору (яким без сумніву є народний депутат першого скликання і бізнесмен Віктор Веретенніков). Вони (креоли) теж за незалежну Україну, але на нас аборигенів поглядають звисока. Саме тому, а не обмеженістю у фінансуванні, пояснюється те що вийшов ось такий голодранський фільм. Командний склад українського війська - якісь напівпридурки, обжирілі селюки. Хоч в дійсності це була українська шляхта, гарно освідчені (більшість з них мали вищу європейську освіту), досить заможна і маєтна, маюча величезний мілітарний досвід. Майже повна відсутність сподвижників Хмельницького - Кричевського, Кривоноса, Небаби, Мужиловського, Ганжі, Джалалія, Золотаренка, Нечая, Капусти, Пушкаря і др. Для чогось приплетено Сірка, який хоч і приймав учась у війні з поляками, але не на перших ролях. А ще це запопадливе відношення до москви, послів якої чекає-не дочекається Хмельницький. І взагалі - це не фільм а насмішка над нашою історією. Краще дивитись фільм Є. Гофмана, там більше історичности. 1/10.
Virake 
Localize Team
Localize Team

Востаннє: 27.02.17

2016-04-25 17:37  
zaika написано:
Краще дивитись фільм Є. Гофмана, там більше історичности
там козаки теж показані безкультурними п'яницями і голодранцями.
Keltirulla 
VIP

2016-04-25 19:45  
zaika написано:
Краще дивитись фільм Є. Гофмана, там більше історичности. 1/10.

Угу, козаки вдягнені як монголи -- історичність.
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-04-25 19:56  
Keltirulla написано:
Угу, козаки вдягнені як монголи -- історичність.
що ви маєте на увазі "як монголи"?
Keltirulla 
VIP

2016-04-25 20:09  
Virake написано:
що ви маєте на увазі "як монголи"?

Був там фрагмент, коли злі козаки нападають на добрих поляків уякі переходять брід, й частина з них вдягнена більше в монгольський одяг, а не український чи козацький.
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-04-25 20:16  
може це тому, що козаки в той час були в союзі з татарами?
Keltirulla написано:
злі козаки нападають на добрих поляків
ось це насмішило...
Keltirulla 
VIP

2016-04-25 22:16  
Virake написано:
ось це насмішило...

Це те, що було у фільмі. Я звичайно з іронізував.
Там поляки спочатку намагаються домовитись, проте козаки просто сміються з них й тп , а потім віроломно нападають при спробі поляків перейти річку. Давно дивився таких деталей вже е пам'ятаю.
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-04-25 22:35  
Keltirulla, наскільки я пам'ятаю, то нападають вони не при переході річки, а коли головний герой з компанією сидять у таборі на березі Дніпра.

основна проблема фільму Гофмана в тому, що він повен історичних стереотипів - польських. а ми чекаємо стереотипів українських - де козаки всі як один прядні та чесні лицарі, захисники вітчизни та борці за самостійну українську державу.

звісно, без козаків ніякої держави не було б, але, як історик, я просто не можу й далі втримувати в уяві той привитий ореол благородства козаків. вони не були святими, вони були звичайними людьми. різними, з різних країв та різних характерів. деякі, а саме - старшина, були дійсними родовитими шляхтичами, з усім, що з цього випливає. інші ж були простолюдинами, а що хорошого може робити зграя простолюду зі зброєю - ми добре знаємо.

це треба визнати й прийняти - так, як ми визнали й прийняли ОУН-УПА, попри їхню почасти неоднозначну діяльність. і ті, і другі є нашими національними героями - інших не маємо, тож нічого крутити носом.
Keltirulla 
VIP

2016-04-25 22:45  
Virake написано:
вісно, без козаків ніякої держави не було б, але, як історик, я просто не можу й далі втримувати в уяві той привитий ореол благородства козаків

Я з цим погоджуюсь. І не ідеалізую козацтво. Сама їх історія це показує. Грубо кажучи там своя гра престолів була.
Те ж саме з шляхтою -- типова шляхта того часу. Просто як на мене то цих кліше необхідно позбуватись. Так само як з міфіми та мітами. Котрих повно. Бо будемо реагувати так як вата реагує правду про другу світову.
zaika 
VIP

2016-04-26 07:44  
Virake [quote]
Цитата:
там козаки теж показані безкультурними п'яницями і голодранцями

Мушу нагадати пану, що не не тільки козаки показані Гофманом не на висоті. Згадайте салют шляхетними дупами вояків посполитого рушення. Або звірства князя Вишневецького, батька майбутнього короля Польщі. А українську старшину він одів все-така в гідні їхньому положеню шати, а не так як Ямбурський - в свитки з галунами, ніби московських стрільців. Якраз в таких деталях і виявляється історичність. І це при тому, що для Польщі Хмельниччина була не революцією, а бунтом черні, ребелією.
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-04-26 15:36  
дякую, але я той фільм бачив багато разів, і ТБ-версію теж - не треба мені пояснювати. я ж не кажу, що поляки там зображені кращими людьми за українців - навпаки. взяти того ж таки Заґлобу - страшенно бридкий персонаж, але при цьому один із головних. і те, що інші головні герої з ним товаришують - це їх не білить анітрохи. парадоксальним чином козаки вийшли набагато живішими за своїх суперників. а Богун? попри жорстокість, всі його мотиви можна зрозуміти, побачити цю історію з його очей. весь дівчачий фан-арт теж про нього. "польська сторона" чимось таким похвалитися не в стані. хто зна, може, мені так здається, бо я сам вболіваю за козаків, а може тому, що й самому режисерові козаки цікавіші за одноплемінників (не дарма ж він випустив також серію "історичних" фільмів про Україну). за "Вогнем і мечем" його в Польщі сильно критикували - мовляв, не поставився з повагою до першоджерела.
zaika 
VIP

2016-04-27 05:58  
Virake
Ось тот я цілком з вами погоджуюсь.
genygenij 
Новенький

Востаннє: 19.08.16

2016-05-02 13:31  
igor911
https://toloka.to/t73357

Додано через 11 хвилин 50 секунд:

Оператор
https://toloka.to/t73357
igor911 
Відео Гуртом
Відео Гуртом

2016-05-02 13:37  
genygenij, відписав у тій темі
genygenij 
Новенький

Востаннє: 19.08.16

2016-05-02 13:37  
Гарний фільм. Критикани завжди були та будуть. Якщо ці критикани можуть зробити краще - хай зроблять. А як що ні - то хай краще мовчать!
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-05-02 18:20  
genygenij написано:
Якщо ці критикани можуть зробити краще - хай зроблять. А як що ні - то хай краще мовчать!
неподобвста завжди треба викривати - особливо у фільмах з такою дражливою темою.
Віктор 

2016-05-02 18:30  
genygenij написано:
Критикани завжди були та будуть.

Дійсно, за що критикувати, ліпше глянути звіт щодо касових зборів.) Хвилиночку, а вони є взагалі?
stryiko 
Свій

Востаннє: 04.12.16

2016-05-08 09:36  
Свого часу пам'ятаю як мене вразив фільм "Вогнем і мечем" Єжи Гофмана. Для мене це був рівень Голівуду: операторська робота, постановка масштабних сцен, підбір і гра акторів і так далі. Хіба що мені як українцеві не могло сподобатись якими були зображені козаки. Але ж фільм польський, ще й знятий за книгою Сенкевича. З того часу якось випадково натрапляв на інші польські фільми, такі як "Відьмак", "Хлопаки не плачуть", "Катинь" та інші. Тоді я побачив, що поляки вміють знімати якісне кіно.

Відтоді мені й стало цікаво, а що ж наші? Чи знімають у нас вартісне кіно? І найважливіше на той момент, чи зможе хтось з українських режисерів достойно відповісти на "Вогнем і мечем"?
Тоді почав шукати кіно про козаків. Переглянув "Молитву за гетьмана Мазепу", "Чорну раду" і був розчарований. Ще був фільм "Мамай" Олеся Саніна. Сподобався, але це не історичне кіно і не для широкого загалу. Записали мені тоді добрі люди на ДВД ще кілька фільмів на козацьку тематику знятих в 1990-х роках. Найбільше сподобався "Дорога на Січ", особливо ідейно. Там справді козаки показані як славні лицарі. Та все ж таки це було типово українське кіно з невеликим бюджетом і порівнювати його з "Вогнем і мечем" важко.

І ось року десь року 2006-го дізнався, що в нас знімають "Богдан-Зиновій Хмельницький". Чекав його нетерпляче. Сподівався, що буде вартісний фільм, який не соромно було б показати чужоземцям. І знову на жаль, розчарування. Тепер вже в 2014-му коли побачив трейлер до "Гетьмана" ні на що й не розраховував. Враження від фільму залишились майже такі ж самі, що і від попереднього. І тут я певен багато залежало від режисера. Певен, що Санін чи Янчук могли б зняти значно краще.

До слова, більшість звикли бачити в образі Хмельницького Богдана Ступку. Та й загалом всі захоплюються ним так ніби у нас немає інших акторів. Є Іван Гаврилюк, Михайло Голубович та про них чомусь забули. Ступка був хорошим актором та для мене він найвідоміший український актор сучасності. Так і ОЕ найвідоміший український рок-гурт, хоча є не гірші, а навіть кращі гурти...
Keltirulla 
VIP

2016-05-08 09:42  
stryiko
Ще є гарний український фільм "Козаки йдуть"
ЕНЕЙ.12 
VIP

2016-05-29 23:38  
Знаєте, подивився..., склалося враження, що знімали не українці про нашу славну козацьку добу та історію, а хтось "зацікавлено інший"... десь так!
Віктор 

2016-05-30 00:50  
ЕНЕЙ.12 написано:
Знаєте, подивився..., склалося враження, що знімали не українці про нашу славну козацьку добу та історію, а хтось "зацікавлено інший"... десь так!

Можливо тому, що режисер залюбки поїхав до окупованого Криму на срушний фестиваль http://zaxid.net/news/showNews.do?uchast_ukrayintsiv_u_kinofestivali_v_krimu_vivchatime_komisiya_z_etiki_nsku&objectId=1393274
маленький хлопчик 
VIP

2016-06-01 17:37  
Не сподобалось. Не цікаво. З акторів тільки нормально зіграли Фатіма Горбенко, ну і ще трохи Костянтин Лінартович, решта - жах просто. Перекопський мурза - якийсь селюк з бурси. Козацька старшина і запорожці - купка підсвинків (маємо другу "Чорну раду"), ще поплавського сюди бракує. Кінець битви (як такої битви і не було, за батальні сцени можна сміло ставити 0), в нього курва-мать біла сорочка і дві плями від крові, решта сорочки чиста. Та то ж літо, пилюка, піт, дим - та вони всі мали бути з голови до п'ят брудні як чорти. Короче так по-хлопськи - пальба повна. Тут з "Вогнем і мечем" немає що порівнювати. Краще вже "Гетьманські клейноди" подивитись ще раз.
ЕНЕЙ.12 
VIP

2016-06-01 22:39  
Дякую Вам, Віктор , за посилання, хоча я й так переглядаючи "це творіння" розумів "звідки ноги ростуть", й навіть відкинувши свої, досить непогані знання з історії (зокрема дуже цікавився саме цим відрізком нашої історії, ще навіть до початку вивчення цього розділу в школі, тому перечитав багато різних книг, з різними поглядами...), все одно на рівні інстинкту відчув, що не УКРАЇНЕЦЬ для УКРАЇНЦІВ знімав дане кіно!!!
Не хай би бідно, та навіть убого, через брак коштів..., як завжди, але щоб справді було патріотично і з душею..., з посланням для нащадків, з підняттям національної свідомості..., та про що це я, "тут" такого й не могло бути!((

Пи.Си.: Та вірю, й знаю, що таки знімуть гідне НАС кіно, й про "Добу Хмельницького", й про Івана Мазепу (якому в нас, нарешті поставили пам'ятник!!!), і про інших НАШИХ СЛАВНИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ!!!
Віктор 

2016-06-02 12:06  
ЕНЕЙ.12 написано:
Не хай би бідно, та навіть убого, через брак коштів..., як завжди, але щоб справді було патріотично і з душею..., з посланням для нащадків, з підняттям національної свідомості..., та про що це я, "тут" такого й не могло бути!((

Такі фільми мають знімати молоді, проукраїнські режисери, як Тарас Химич. А не совки. Тоді буде діло.
igor911 
Відео Гуртом
Відео Гуртом

2016-06-18 19:54  
Keltirulla 
VIP

2016-06-18 20:08  
igor911
а мені ще подобалось як він зіграв у фільмі "козаки йдуть". Не думав, що він стане зрадником України... ;(
ЕНЕЙ.12 
VIP

2016-06-20 20:24  
То що ж..., на одну "ракову клітину" поменшало, в нашій державі...! Отак, "вони" тихо сиділи і підточували нас із середини, а скільки ж ще сидить...?!
Матійченко 
Поважний учасник

2016-07-06 21:32  
Як для українських реалій фільм непоганий. Актори на головні ролі підібрані вдало (Хмельницький, Гелена, Чаплинський).
Звісно, про масштабність батальних сцен годі говорити. Кумедно виглядають вибори Гетьмана чи козацькі ради, коли стоїть тільки купка людей.
Відмічу, що головний режисер зробив спробу показати Богдана Хмельницького не лише як військового і державного діяча, а й як звичайну людину, якій властиві свої слабкості. І, в принципі, це в нього вийшло. По польській мові нічого не скажу. Не фахівець.
Суб'єктивно, дав би 8/10. Дивитися було цікаво.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3  наступна