Ірена Карпа (Фактично самі, Qarpa) - Дискографiя (10 CD) (1998-2015) [MP3] | Alternative / Lo-Fi

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
Virake 
Localize Team
Localize Team

Востаннє: 23.11.17

2016-03-25 23:18  
taxtar написано:
а якщо у когось починає свербіти в "дупі" від лайки,відвертості текстів, або від того що там у Карпи в особистому житті відбувається
знущаєтеся? не про це мова зовсім!
kolpavel 
VIP

Востаннє: 21.11.17

2016-03-25 23:27  
taxtar, насолоджуйтесь.
Леля22 
Попереджень: 2

Востаннє: 22.11.17

2016-03-26 13:20  
taxtar
я з вами! а всі блюстітелі моралі, "моралісти" (читай - повії, лицеміри та підараси) хай йдуть в сад. топ-топ.

таку штуку, таку цікавинку, таке диво дивовижне, як людяність, ще ніхто не скасовував. ось так, малята))
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-03-26 17:27  
Леля22 написано:
а всі блюстітелі моралі, "моралісти" (читай - повії, лицеміри та підараси) хай йдуть в сад. топ-топ.
віддаю належне - ви довго стримувалися. але цей вибрик вам честі не додає.
Леля22 написано:
таку штуку, таку цікавинку, таке диво дивовижне, як людяність, ще ніхто не скасовував. ось так, малята))
що ви намагаєтеся цим сказати? по-вашому, захищати російську мову, прикидаючись патріоткою - це нормально з боку Карпи?
Леля22 

2016-03-26 18:43  
Virake написано:
честі

ясно))... палитеся, Віраке..

це не захист рос.мови, але бачу вам ніколи не зрозуміти. мені вас шкода, з одного боку, а з іншого боку - ні. Людей з такою позицію щодо мов в Україні більшість, бо якби більшість людей було з такою позицією, як оце у вас - України вже не було б, розірвали б на кавалки. Слова "розділяй і володарюй" - вам про щось говорять? Мудрість...

я навіть не полінувалася і знайшла, в тему... вам, Віраке, слухати на 48:43 хвилини. No logo))) шкода, окремо цієї пісні не знайшлося.

я кінчила. )))

Додано через 48 хвилин 24 секунди:

Virake написано:
по-вашому,

а що по-вашому? от скажіть, що по-вашому? розстріляти чи, може, депортувати тих, хто розмовляє російською? чи що - карати, бити за розмови російською? що, по-вашому? я не розумію... я розумію, коли держ.службовець зобов'язаний українською розмовляти на службі... що за зневагу до української мови чиновників треба звільняти... це я розумію. а вас я не розумію.
так, Карпа сказала грубовато, з емоціями, але якщо відкинути емоції, то, по-суті, що вона каже: "Я розмовляю, співаю, пишу українською мовою, бо це моя рідна мова... державна мова - українська... якщо хтось, послухавши мої україномовні пісні чи прочитавши книжку - захоче перейти на українську, я буду рада, але якщо ні... ну що поробиш, головне, щоб не було зневаги..."

ви не можете сказати людині, яка вас не любить: ану, люби, мене, суко! не можете її змусити... а якщо змушувати, то думаю не важко здогадатися, як це називається... так, вам може бути обідно, що ви такий хороший, а вас не люблять, не цінують... українська така гарна, але не всі це цінують...

не любить... побажай щастя і відпусти...

мова - це така ж інтимна річ, як і кохання... це має бути всередині. я читала, що одна харківська родина (чоловік і дружина), почитавши Карпу, вирішили перейти на українську. я розумію, що моя проповідь може добряче дратувати... мене теж деколи дратує, що мені тато каже, дає поради... хоча в глибині душі я розумію, що він має рацію, але коли людина починає повчати, вона наче стає вище за того, кого повчає і це, звісно, не може не дратувати..
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-03-26 18:53  
Леля22, ви не розумієте, бо не хочете цього. вам зручніше залишатися у межах своєї омани. але... може, це я погано пояснюю? нехай, спробуємо ще раз.

отож. що робити з російськомовними? перетворити на україномовних шляхом повного усунення російського інформаційного продукту з українського інформаційного простору.

що робити з тими, хто активно, пасивно чи ненароком сприяє поширенню російської мови? нівелювати їхній вплив. яким саме чином - депортацією, розстрілом, ув'язненням чи примусовим курсом лекцій - це вже нехай у кожному випадку окремо вирішує чесний суд (коли у нас такий з'явиться).

ні про яку любов не йдеться. йдеться про виживання української державності, що напряму пов'язано із мовою. тож, заради всього святого, не втирайте тут ці сентиментальності про "те, що в середині".

але ви були праві в одному - мовних підлабузників в Україні і справді більшість. і ми бачимо, до чого це призвело - росія проникла в кожен закуток. при чому без жодного спротиву - бо люди, на кшталт вас, не розуміють, що мають справу із шакалами, яких м'якістю не переможеш.
Леля22 написано:
ясно))... палитеся, Віраке..
що б це могло значити?

щодо Карпи. вона має привселюдно визнати, що було неправа, і так само привселюдно попросити вибачення - спершу у спільноти ИТакПоймут, а потім і в усього народу України. поки вона цього не зробить - жодні виправдання і пояснення з неї тавро не знімуть.
Леля22 

2016-03-26 19:19  
Virake написано:
це могло значити

нічого, не зважайте... ) все нормально)

через гординю, егоїзм, заздрість людей, недостачу людяності, невміння пробачати - всюди, всюди діє диявольський принцип "розділяй і володарюй"... якби на Майдані російськомовні та україномовні почали сваритися, хто більше любить Україну, хто більший українець, хто більший патріот - Янукович би переміг, бо всі б пересварилися і нічого б позитивного не добилися... бо сила в єдності...

невже, хтось справді думає, що якби Україна була повністю україномовною, то Росія не напала б?
Вона б не напала, якби більшість людей у Криму та на Донбасі були проукраїнськими людьми незалежно від мови... а ті люди, що кричали "Росія, прийди!" просто захотіли халяви, вони захотіли рос.пенсій, зарплат... і потрапили у пастку, у мишоловку, багато з них вже плачуть і шкодують, що так вчинили, бо вони ж найбільше і постраждали. на війні найбільше гине мирного населення.
а так, яка різниця кричати: "Путин, пошел вон!" або "Путін, йди геть!"...

я взагалі оце пишу і не розумію, нащо я це пишу... адже, хто хотів зрозуміти це, то вже давно все зрозумів?..

можливо, комусь просто мріється нагнути російськомовних, змусивши їх розмовляти українською?... от просто так нагнути, щоб відчути свою перевагу... типу, ми ж такі, справжні українці, а ви якісь не такі, неповноцінні якісь, але нічого ми вас врятуємо... ми вас силою будемо рятувати..
а, можливо, це бажання помститися... от нас колись нагнули, нав'язували нам російську, ображали за українську, називали "селюками", а ми тепер вам відплатимо тим самим, нагнемо вас...
людей один раз згвалтували, змусивши перейти на російську, а дехто тепер хоче ще й другий раз згвалтувати, змусивши перейти на українську, замість того, щоб просто пожаліти...
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-03-26 20:19  
ви не розумієте однієї фундаментальної речі. мова - це не питання естетичних уподобань. це питання національної безпеки. будь-яка поступка - це крок на користь ворога.

мені огидно бачити, як підло ви маніпулюєте тим ненормальним станом, в якому перебуває наше поросійщене суспільство. коли більшість послуговується мовою ворога - це в жодному разі не прийнятно. ця двоїстість розмила кордони в свідомості наших громадян, і тепер вони не можуть чітко відрізнити свої інтереси від інтересів ворога. це шизофренія.

кажете, Майдан би нічого не досягнув, якби були тертя на мовному ґрунті? був би розкол? ось тут я вас і підловлю, адже, насправді, Майдан так і не об'єднався. він складався з певної кількості незалежних одна від одної груп, кожна з яких діяла на свій розсуд. часто - жорстко всупереч своїм товаришам по барикадах, із якими через це були ще й які тертя - доходило до мордобою і стрілянини. не знали?

і, врешті, треба задуматися - а чи переміг Майдан? янукович утік - але він це зробив тільки тому, що боягуз. ніякої дійсної загрози його життю не було. навіть його спільники після цього вважають зрадником. що ж до інших здобутків Майдану, то ми їх зараз активно втрачаємо. особливо у мовній сфері - зараз ворожої мови в нас чи не більше, ніж у 91 році. і це ще не найгірше. до Майдану українська мова була символом державницької позиції, а тепер - із неї намагаються зліпити якийсь інструмент розколу суспільства. ну, звісно ж - об'єднання можливо тільки і виключно навколо російської мови - це той самий меседж, який ви тут вторите із разу враз. одна біда - це вже буде ніяка не Україна, а ліберальна версія росії.

чи напала би росія, якби Україна була нормальною здоровою країною і не дала завоювати свій інформаційний простір? я більш ніж певен, що ні. адже тоді б це коштувало росії значно, значно більше за те, що вона втратила зараз.

чи може людина бути українською незалежно від мови? тут треба ставити інше питання. чи може людина бути українською, якщо робить вибір на користь ворога (хай не у всіх питаннях), ще й відстоює "право" на такий вибір? ні, не може. а всі ці історії про російськомовних патріотів пояснюються їхнім елементарним невіглаством. так, серед патріотів є російськомовні - але не тому, що це нормально, а якраз навпаки - бо НЕ нормально. бути патріотом однієї країни і поширювати мову ворожої - це божевілля.
Леля22 написано:
можливо, комусь просто мріється нагнути російськомовних, змусивши їх розмовляти українською?... от просто так нагнути, щоб відчути свою перевагу... типу, ми ж такі, справжні українці, а ви якісь не такі, неповноцінні якісь
люди бувають різні. є й такі. але для них справа зовсім не в мові.
Леля22 написано:
а, можливо, це бажання помститися... от нас колись нагнули, нав'язували нам російську, ображали за українську, називали "селюками", а ми тепер вам відплатимо тим самим, нагнемо вас...
ви мислите якимись емоційними категоріями. а я вам намагаюся пояснити, що від мови залежить виживання нашої держави. яка тут до біса помста? ми ж не росію українізуємо, їй богу.
Леля22 написано:
просто пожаліти...
то чого ж одразу не сказали, що вас треба просто пожаліти? із цим би не було жодних проблем. мені дійсно шкода всіх тих, кого змусили перейти на російську. але це не значить, що я буду потурати вашій травмі, підставляючи цілу країну. та й вам, і таким як ви, я раджу себе не жаліти - ви так тільки законсервуєте цю травму, і вже не зможете з неї вийти. так і будете каліками до кінця життя.
Cleaf 

Востаннє: 19.11.17

2016-03-26 20:35  
Наявність творчих здібностей в громадянки Карпи переконливо доведено її творчим доробком. Сподіваємося, колись буде доведено й наявність в неї розумових здібностей.
Леля22 

2016-03-26 22:25  
Virake
ні, жаліти нікого не треба. не так висловилася.

ну що я можу сказати... Віраке, успіхів вам у вашій боротьбі, у вашій місіонерській справі, діяльності!
Успіхів!

Додано через 1 годину 32 хвилини 35 секунд:

Virake
і від того, що людина розмовляє російською, вона меншим українцем не стає!, це все в душі.
якщо ви, звісно, взагалі вірите в існування душі...
Оксана Форостина написала таку статтю: http://krytyka.com/ua/articles/dobyrayuchy-movy

там вона говорить про своє навернення... зрештою, все просто: україномовні були чудові. і вони мене любили...
а ще: що кажуть, будь собою - розмовляй українською. а вона говорить, якщо я до 18 років розмовляла російською, то чи не є подальший перехід на українську зрадою частини себе?..

я пробувала розмовляти й українською... але не можу зрозуміти: я є собою, коли розмовляю російською, чи коли українською... а бути собою - це найголовніше, це значить бути вільним.

Орест Лютий дав позитивний оптимістичний прогноз (не люблю песимістів, зневіра - це не від Бога йде, а від диявола), що діти російськомовних патріотів будуть україномовними. все буде, поступово. а хто хоче всього й одразу, як правило, не отримує нічого.
я б хотіла, щоб мої дітки були україномовними... а де знайти такого чоловіка... треба, мабуть, тільки шукати також, російськомовного українця, бо україномовні гидують...

один писав хлопчик: шукає україномовну дівчину... прям україномовну йому подавай...
а може, російськомовна його б полюбила і перейшла на українську... а ні, україномовну.

тож, бажаю цьому хлопчику зустріти україномовну суку, яка його жорстко кине одного прекрасного дня. і так йому, снобу україномовному, буде й треба.
gunnarukr 
Поважний учасник

Востаннє: 28.01.17

2016-03-26 22:37  
Леля22 написано:
тож, бажаю цьому хлопчику

а ви злі... Я он теж україномовну хочу. Російськомовні не те -)

А якщо чесно, то вашу то енергію та у позитивне русло...
poolvetrum 
Поважний учасник

2016-03-26 23:05  
Леля22
Не буває російськомовних українців. Є носії або української культури, або російської. (Білінський)
Власне, поки у нас існують так звані "російськомовні українці", вони завжди будуть об'єктом зазіхань імперських амбіцій Росії. І раз на 50 чи 100 років наші нащадки будуть відбивати ці атаки, поки ми не станемо монолітною нацією, яку не можливо побудувати на двомовності. Можна побудувати успішну державу - націю ні.

Відразу відіб'ю ваші потенційні випади. Я не дуже критично ставлюся до "рос-мовних українців". Адже сам таким був і розумію, що існують різні перешкоди, які не кожен в змозі подолати. Але я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє - лагідна українізація таки відбудеться, але вже після уходу нинішньої клептократичної еліти Wink (1)
Леля22 

2016-03-26 23:14  
poolvetrum написано:
Але я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє - лагідна українізація таки відбудеться, але вже після уходу нинішньої клептократичної еліти

ок.
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-03-26 23:36  
Леля22, що тут скажеш... вельми емоційна реакція. видно, ця тема вам сильно болить. мабуть, не склалися із кимось стосунки - і якраз на мовному ґрунті. інакше б не стали про це згадувати і опускатися до матюччя. тому не мислите раціонально.

Додано через 2 хвилини 24 секунди:

poolvetrum написано:
Можна побудувати успішну державу - націю ні.
ось це не правда. в світі немає жодної іншої країни, де люди так вперемішку розмовляють двома різними мовами. а якщо і є - то десь на марґінезах, тож, до успішних ніяк не зарахувати.

Додано через 1 хвилину 32 секунди:

poolvetrum написано:
лагідна українізація таки відбудеться
так би було, якби з нею не конкурувала агресивна русифікація.
gunnarukr 
Поважний учасник

Востаннє: 28.01.17

2016-03-27 09:12  
Virake написано:
в світі немає жодної іншої країни, де люди так вперемішку розмовляють двома різними мовами. а якщо і є - то десь на марґінезах, тож, до успішних ніяк не зарахувати.

Бельгія, Швейцарія. В Європі дуже багато земель та регіонів, де спілкуються недержавною мовою. Південний Тіроль в Італії наприклад. Там німецька в основному у вжитку.

poolvetrum написано:
лагідна українізація таки відбудеться,

А вона вже років так з 12 відбувається. Тільки вона "дуже лагідна". Тому на основну "масу споживачів" і не діє...

Virake написано:
якби з нею не конкурувала агресивна русифікація.

Та немає в Україні агресивної русифікації. Є просто вибір: вибирати українське чи російське. Але так як заміни російскомовного продукту почасти не існує, то на виході сумна статистика. А ще недолуге законодавство яке так і не змусило держчиновників і держслужбовців розмовляти українською. А з цього все і починається...
Virake 
Localize Team
Localize Team

2016-03-27 11:05  
щоб не офтопити, відповів у новій темі: https://toloka.to/t72678
Форкуш 
VIP

2016-12-17 19:19  
Пропишіть може де Фактично самі і де вже Qarpa, виправте 2007 - Kosmik Vacuum - на Космічний вакуум
Zombie35 
Поважний учасник

Востаннє: 21.11.17

2017-01-16 15:17  
ій місце за поребріком
Форкуш 
VIP

2017-09-12 19:17  
У альбомі InЖир трек Зникнути взагалі треба обрізати..
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2