Обговорюємо серіали

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 160, 161, 162  наступна
Автор Повідомлення
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-16 23:25  
Bandit 01 написано:
В масовій поп-культурі володарює точно не поцінування якісного контенту.

тричі ха, прикладів, звісно, не буде.

Bandit 01 написано:
А чи було б так, якби не 10річна розкрутка гри на плейстейшені?

Певно що було б, багато хто про гру не чув, або в гру не грав і вирішив тільки після серіалу.

Але я забуваю, то ж все експерти з гуртом, які знають все і краще за всіх Wide grin
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-17 10:57  
PuMa.ua написано:
просто серіал був популярний, багато серіалів і фільмів мали сильну розкрутку, але якби вони були глобально лайном, то за 9 тижнів його б кинули, а не він би встановив черговий рекорд. розумію, цінності багатьох тут той-во, похитнулись після третього епізоду, але знов таки, як добре, що HBO чхати на купку людей, що застрягли в камʼяному віці...

Я ж не кажу, що він був глобальним лайном. Він досить якісний, хоча і вторичний. Але грішить рікролами з горбатої гори.
PuMa.ua написано:
тю, то не дивіться, це ж не якесь зобовʼязання))) знов таки, HBO і їх якість думаю якось теє переживуть...

О так, вони переживуть втрату цільової аудиторії=) Вже Bud пережили.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-17 11:02  
pechenenko написано:
Але грішить рікролами з горбатої гори.

Кажу ж, застряли в камʼяному віці. Не помилився Happy))))

pechenenko написано:
О так, вони переживуть втрату цільової аудиторії

Ого, а ви це певно з Америки пишете і за HBO окремо заплатили своєму кабельному оператору? Вибачайте, не знав що на гуртомі такі сидять))))
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-17 11:31  
PuMa.ua
PuMa.ua написано:
Кажу ж, застряли в камʼяному віці. Не помилився ))))

Я живу в 21 столітті, де ліваки і їхня повістка вийшла з під контролю.
PuMa.ua написано:
Ого, а ви це певно з Америки пишете і за HBO окремо заплатили своєму кабельному оператору? Вибачайте, не знав що на гуртомі такі сидять))))

Я не платив. І цільова аудиторія більше не заплатить.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-17 11:46  
pechenenko
Поспішаю ваз розчарувати, цільова аудиторія два місяці у серіалу збільшувалась, а отже платили, платять і платитимуть. А ви і надалі можете забитись в печері і розповідати, що якісний продукт це не про якість)))
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-17 12:02  
PuMa.ua написано:
Поспішаю ваз розчарувати, цільова аудиторія два місяці у серіалу збільшувалась, а отже платили, платять і платитимуть. А ви і надалі можете забитись в печері і розповідати, що якісний продукт це не про якість)))

Час нас розсудить.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-17 14:17  
PuMa.ua написано:
Але я забуваю, то ж все експерти з гуртом, які знають все і краще за всіх

Ага й ви один з них.
А стосовно серіалу особисто мені чергова історія про зомбі- апокаліпсіс не цікава.
Вважаю цю тему на рівні з перезапусками фільмів та мультиків кризою ідей.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-17 14:26  
Rokers написано:
Ага й ви один з них.

тю, я кажу лише про те, що знаю, на відміну від Happy))

Додано через 1 хвилину 20 секунд:

Rokers написано:
А стосовно серіалу особисто мені чергова історія про зомбі- апокаліпсіс не цікава.

і знов, ми кажемо про якість в цілому. для HBO це якість. а не про кожного, типу вас, окремо

Rokers написано:
Вважаю цю тему на рівні з перезапусками фільмів та мультиків кризою ідей.

придумайте, напишіть і спродюсуйте краще. все в ваших руках! Happy
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-17 14:33  
PuMa.ua написано:
ми кажемо про якість в цілому. для HBO це якість

Так про якість самого серіалу, я нічого не казав й сперечатись про це не буду бо серіал не дивився, бо мене він не зацікавив тож оцінувати його якість не можу.
Він може бути якісним чому б ні.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-17 14:35  
Rokers написано:
Він може якісним чому б ні.

ну то ви б читали перше повідомлення, з якого все почалося Happy

пан pechenenko в якого, навіть не питаючи, вочевидь підгоріло від третьої серії почав розповідати, що HBO то не про якість Happy (В новині про те, що Max лишився без HBO, бо бренд вирішив зберегти за HBO відзнаку якісного продукту)
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-17 14:41  
PuMa.ua
Цитата:
вочевидь підгоріло від третьої серії почав розповідати,

А, що такго в третій серії дайте вгадаю секунда згадка ЛГБТ?
Від HBO я дивився лише Світ Дикий Захід й цей серіал дійсно якісний принаймні перші два сезони.
А буде HBO з MAX чи ні мені якось все одно, бо на бренди мені байдуже, дивлюсь лише тоді коли трейлер мене зацікавив, ну або якщо продовження якось франшзи типу Форсажа бо цікава чим ця нісенітниця закінчиться, якщо звісно вона закінчиться Wide grin
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-17 15:08  
Rokers написано:
Від HBO я дивився лише Світ Дикий Захід й цей серіал дійсно якісний принаймні перші два сезони.

дарма (що тільки його). Бо як мінімум спадкоємці, перрі мейсон і баррі не менш якісні серіали Happy може й ще щось є, але так одразу й не згадаю.

Rokers написано:
А, що такго в третій серії дайте вгадаю секунда згадка ЛГБТ?

Звісно, ціла серія двом персонажам присвячена.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 16:20  
Rokers написано:
А, що такго в третій серії дайте вгадаю секунда згадка ЛГБТ?

Так не згадака про лгбт. Там рікрол. Вмикаєш третю серію подивитись зомбі-апокаліпсис, а дивишся горбату гору 2. І тут сама справа не в самому лгбт, а в намірі нав'язати їх нам. Ця серія була абсолютно не потрібна для сюжету, а виступала в ролі маніфесту лгбт. Можливо пану PuMa.ua подобаються такі речі і він вважає себе від цього ще більше європейцем, але я особисто такий перформанс не оцінив.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 16:33  
pechenenko
Ніхто нічого не нав'язує, це лиш показ того, що в світі бувають й такі люди і в цьому немає нічого страшного.
Мене більше дратує скиглення на цю тему ніж самі сцени і бувають такі, що від секундної згадки в людей починається істерика мов трапився кінець світу.
А ви наступні серії після цього дивилися, може вони там вважливу роль у сюжеті зіграються?
Чи ви після цього записали серіал у лайно, а на основні кретерії оцінки забили?
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 16:43  
Цитата:
Ніхто нічого не нав'язує, це лиш показ того, що в світі бувають й такі люди і в цьому немає нічого страшного.

Бувають, от тільки та серія була вимученою. Наче в цільну картину вставили латку і намалювали, щось зайве.
Типу як на фото
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 16:53  
pechenenko
І що?
Вони такі ж люди, як і усі й нічім не гірші, а може в чомусь й кращі, я вважаю, що у 21 столітті судити людей за орентацію це середновіччя або совкове мишлення воно ж мислення сучасної росії, хочете жити за їхніми стеріотипами будь ласка, а я хочу в цівілозованому світі.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 16:54  
Rokers написано:
А ви наступні серії після цього дивилися, може вони там вважливу роль у сюжеті зіграються?

Ні не зіграють. Джоел і Еллі знаходять їхню хату, лутають її і їдуть далі. Серіал я додивився до кінця. Через кілька серій вони знов вставили гомофілер. Уявіть попередня серія кліфгенґер, замість його розв'язки ми знову дивимось непотрібні нам лезбійські стосунки.
Rokers написано:
Мене більше дратує скиглення на цю тему ніж самі сцени і бувають такі, що від секундної згадки в людей починається істерика мов трапився кінець світу.

До цього ми вже всі звикли, я навіть увагу не звертаю, але тут якісно новий рівень.

Додано через 49 секунд:

Rokers написано:
Вони такі ж люди, як і усі й нічім не гірші, а може в чомусь й кращі, я вважаю, що у 21 столітті судити людей за орентацію

Я не суджу лгбт за орієнтацію, я суджу авторів серіалу за такий вибрик.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 16:56  
pechenenko
Автори всього на своьго показили вам, що на планеті є такі люди.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 16:58  
Rokers написано:
Автори всього на свього показили вам, що на планеті є такі люди.

Ніодин серіал не обходиться без лгбт персонажів. Ми вже всі їх помітили. Різниця в тому, що саме цей серіал нас обманює. Заманює одним сюжетом, а показує зовсім інший.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 17:05  
pechenenko
Але це не робить серіал гіршим, бо серали й фільми оцінюють за іншими кретеріями.
Сам серіал не дивився бо мені приїлася тема зомбі.
В серіалі зомби були то все вас ніде не обманули, а кожен серіал має філерні серії бо треба зняти, що на усю кількість, що замовив продюсер.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 17:09  
Rokers написано:
В серіалі зомби були то все вас ніде не обманули, а кожен серіал має філерні серії бо треба зняти, що на усю кількість, що замовив продюсер.

А це інша проблема серіалу. Він дуже короткий і серії скомкані. І це заради двох філлерів.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-18 17:10  
Rokers написано:
це середновіччя або совкове мишлення воно ж мислення сучасної росії

о, отут як то кажуть "тисну лапку", бо такої ж думки, бо всі ці скиглення віють гєбнею та упц-мпшними попами, які скиглять так, наче люди іншої статевої орієнтації не мають цюцюрок, двох ручок-двох ніжок і зовсім інші.

pechenenko написано:
Заманює одним сюжетом, а показує зовсім інший.

то ж певно серіал мав бути про зомбі (ну всі девʼять годин), а виявився не про зомбі? та наче ж про них, просто у вас дупця-біль, бува.

pechenenko написано:
Можливо пану PuMa.ua подобаються такі речі і він вважає себе від цього ще більше європейцем

пану пумаюа чхати на орієнтацію людей і на те, що їх показують, від того що ви (і не тільки ви) тут про це скиглите вони раптово не зникнуть з планети Земля. пан пумаюа одружений і від того, що навкруги хтось встромляє піструна не туди, куди "ісконно вєруючим" сказали або шпекається ножичками, чесно кажучи, ні спекотно, ні холодно. Вони такі самі люди і це їх право.

Додано через 1 хвилину 6 секунд:

pechenenko написано:
Він дуже короткий

9 годин серіалу це дуже короткий? (і з подовженням на другий сезон).

Всі серіали по 2-3 години тотал рантайму (6-8 серій по 20 хвилин) такі зараз "вау, то ми тоді може взагалі не серіали?"
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 17:24  
PuMa.ua написано:
то ж певно серіал мав бути про зомбі (ну всі девʼять годин), а виявився не про зомбі? та наче ж про них, просто у вас дупця-біль, бува.

Про Джоела і Еллі.
PuMa.ua написано:
у вас дупця-біль, бува.

Навіщо ви мене провокуєте? Я з вами розмовляю коректно.
PuMa.ua написано:
9 годин серіалу це дуже короткий?

Вважайте що було 6 серій основного сюжету Еллі і Джоела і їх руху з точки а в точку б. Так, це дуже мало. Стандарт це 20 серій на сезон по 40 хвилин. Такі студії як бі бі сі чи ей бі оу, знімають скорочені сезони по 12-13 серій, гра престолів на приклад. Так, серіал дуже короткий.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 17:30  
pechenenko
Цитата:
Стандарт це 20 серій на сезон по 40 хвилин

Цей стандарт вже застарів, й він надто розтягнутий.
Й Доктор Хаус тому чудовий приклад, серіал хороший, але коли починають його розтягувати на ці 20 серій нуднми пацієнтами та різними філрними серіями типу день Кадді, стає трохи нудно його дивитися.
А от 10 в ідеалі по 40- 60 хвилин чи максимум 15 серії, це ідеальна кількість серії як одному з кращого після першого четвертого сезону Хауса.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-18 17:31  
pechenenko написано:
Такі студії як бі бі сі

Знайдіть для початку хоча б десяток серіалів бібісі більших за 8 серій (і то, це велика рідкість), а коли не зможете подумайте ще раз про те, що написали. (Гри престолів також стосується, знаходите один сезон хоча б на 12-13 серій - пишете, а оскільки не знаходите ні один, то ви і тут в прольоті, бо для британців, HBO і загалом ЯКІСНОГО (вкотре) ТБ менше і якісніше - це запорука успіху.)

pechenenko написано:
Навіщо ви мене провокуєте?

Та я не провокую, я ж бачу вам болить. Ви ще й поняття рікрол використовуєте котре повідомлення поспіль некоректно, але вам певно подобається, то не заважатиму.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 17:38  
Rokers написано:
А от 10 в ідеалі по 40- 60 хвилин максимум 15 серії, це ідеальна кількість серії як одному й кращому після першого четвертого сезону Хауса.

Хаус має мати по 20 серій. Не плутайте формат. Хаус це процедуал. Одна серія один випадок. Він має мати по 20 серій. Глобальний сюжет там грає роль зв'язування окремих серій. Як я казав, зараз популярний інший формат 12-13 серій. В ньому не місце для філлерів. Особливо, коли ми ще не встигли звикнути до основних персонажів.

Додано через 1 хвилину 56 секунд:

PuMa.ua
Я не маю бажання продовжувати з вами спілкування. Ви вирішили, що ви у мами знатний троль, хоча ви звичайнісінький хам.
PuMa.ua 
VIP


З нами з: 29.08.08
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2397

2023-04-18 17:40  
pechenenko написано:
Як я казав, зараз популярний інший формат 12-13 серій

ви помиляєтесь, зараз популярний формат (кабельне тб, стрімінги, нетфлікс). 8-10 серій. І не обовʼязково по годині.

Додано через 1 хвилину 46 секунд:

pechenenko написано:
Я не маю бажання продовжувати з вами спілкування. Ви вирішили, що ви у мами знатний троль, хоча ви звичайнісінький хам.

тю, та будь ласка. бачу і тут підгоріло буває Happy я вам тисячу разів довів з прикладами, чому ви не праві (постійні пікові рейтинги, купа схвальних відгуків, сезони по 8 серій за стандарт), а ви не маючи чим це відбити вирішили бігти з поля суперечки. бува Happy готуйтесь краще
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 17:41  
pechenenko
Але це не завадило зробити один з кращих сезонів не на 20, а 15 серії.
Й не усі випадки у Хаусі були цікаві особливо у другому сезоні.
Цитата:
Як я казав, зараз популярний інший формат 12-13 серій

Й це ідеальний формат, хоча такий я не бачив зазвичай не більше 10.
Цитата:
В ньому не місце для філлерів

Це стандарт серіалу, й подабається вам це ні- це вже ваша справа.
Цитата:
Особливо, коли ми ще не встигли звикнути до основних персонажів.

Вам 70 хвилин першої серії мало, що звикнути до основних персонажів, та це майже вже фільм.
pechenenko 
VIP


З нами з: 23.10.09
Востаннє: 09.05.24
Повідомлень: 250

2023-04-18 17:48  
Rokers
Rokers написано:
Але це не завадило зробити один з кращих сезонів не на 20, а 15 серії.

Там було 16 серій. І зв'язано це з страйком сценаристів в 2007-2008 роках. В той рік дуже багато серіалів були скорочені.
Rokers написано:
Це стандарт серіалу, й подабається вам це ні- це вже ваша справа.

Це не стандарт. Це трюк, коли немає хорошого матеріалу для основної сюжетною арки, але треба заповнити хронометраж. І роблять його не в першому сезоні, і не в третій серій. Скоріше десь ближче до третього сезону.
Rokers написано:
Вам 70 хвилин першої серії мало, що звикнути до основних персонажів, та майже вже фільм.

Іноді буває і сезону замало.
Rokers 
VIP


З нами з: 21.11.16
Востаннє: 10.05.24
Повідомлень: 2280

2023-04-18 17:51  
pechenenko
Цитата:
Це трюк, коли немає хорошого матеріалу для основної сюжетною арки, але треба заповнити хронометраж.

Чому не робити меньшу кількість серії, що не треба було заповнювати хронометраж?
Цитата:
І зв'язано це з страйком сценаристів в 2007-2008 роках.

Ну і молодці сценаристи, зате зробили один з кращих сезонів без філерних серії.
Цитата:
І роблять його не в першому сезоні

Це роблять в усіх сезонах. Та ж сама п'ята серія Венздей, вона є філерною бо не рухає основний сюжет серіалу.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 160, 161, 162  наступна