Студія «Hurtom» | Збір на серіал Пан Робот (3 сезон)

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна
Автор Повідомлення
Студія Hurtom 
Відео Гуртом - фільмокрай

Востаннє: 23.11.17

2016-04-12 09:41  
Estranded написано:
Як справи із сайтом? Чи його не буде?

Мабуть не буде.

Почався збір на 3-ий сезон серіалу Кремнієва Долина (2016) і невеличкий збір на 1-ий сезон серіалу Останнє Королівство (2015) Після того, як зберемо кошти на Королівство почнеться збір на Картковий Будинок 3-4 сезони.
[email protected] 
Відео Гуртом - підтримка та поширення

Востаннє: 24.11.17

2016-04-12 18:52  
Сайт потрібен, більшість серйозних українських студій мають його - це показує рівень!)
Сайт треба!)
NeetScrool 

2016-04-13 06:43  
Студія Hurtom написано:
Мабуть не буде.

А чого так? Можете показати дизайн та технічне завдання?

Додано через 21 хвилину 36 секунд:

[email protected] написано:
айт потрібен, більшість серйозних українських студій мають його - це показує рівень!)

Це не показує нічого.
[email protected] 

2016-04-14 14:13  
Цитата:
Це не показує нічого

Не згоден з Вами, це піар-хід серед населення України. Більшість українців навіть не знають що існує така студія звукозапису та дубляжу(((
TheSoberOne 
Відео Гуртом - субтитрування

Востаннє: 14.11.17

2016-04-14 22:23  
[email protected]
Цитата:
Я з Гуртом на протязі

Цікаво, на якому це ви протязі? Хоч не дуже дме? Wide grin
Протягом!
"На протязі" - це калька з російського "на протяжении".
студія звукозапису та дубляжу(((

Ані UAteam, ані Студія Гуртом не дублюють серіали. Вони роблять озвучку (ви можете чути оригінал).
Більшість українців навіть не знають

Більшість українців спокійно собі дивляться і серіали і фільми у російській озвучці/дубляжі. Бо більшості українців абсолютно наплювати. Бо більшість українців такі українці, як і більшість білорусів білоруси. І саме тому, живучи у своєму рідному місті, у своїй рідній країні, де єдиною державною мовою є українська, я почуваюсь як іммігрант. У цьому чудовому місті, зайшовши до магазину, я можу не знайти україномовної преси, а ввімкнувши телевізор чи радіо (на високих FM хвилях) - не почути рідної мови. Проблема набагато ширша. І її набагато складніше вирішити.
UAteam мають сайт. А також вони мають постійні проблеми з фінансуванням. Я не певен, та мені здається, що у Студії Гуртом справи йдуть значно краще й без сайту (подивіться хто озвучив більше за минулий рік). Звісно, було б добре, якби сайт таки зробили. Та це не вирішить проблему незнання. Гуртом і так є найбільшим прихистком українського у мережі. Тут і так має бути найбільше небайдужих.
[email protected] 

2016-04-15 14:42  
TheSoberOne

Цитата:
Більшість українців спокійно собі дивляться і серіали і фільми у російській озвучці/дубляжі. Бо більшості українців абсолютно наплювати. Бо більшість українців такі українці, як і більшість білорусів білоруси. І саме тому, живучи у своєму рідному місті, у своїй рідній країні, де єдиною державною мовою є українська, я почуваюсь як іммігрант. У цьому чудовому місті, зайшовши до магазину, я можу не знайти україномовної преси, а ввімкнувши телевізор чи радіо (на високих FM хвилях) - не почути рідної мови. Проблема набагато ширша. І її набагато складніше вирішити.

Справа в тому що більшість українців не мають доступу до інтернету( я не кажу про молодих, а про більш старших та бідних людей), їх зомбують одним телевізором. Тому потрібно проводити рекламу даної студії, щоб потенційний глядач міг зайти на сайт оглянути що вже озвучено, на що збираються гроші, які вакансії необхідні для роботи, куди звертатися, яка допомога ще потрібна.

Потрібно показувати, ось він український продукт, а не десь запихнутий на якомусь торенті, більшість народу навіть не знає як користуватися такими програмами як торент. Мій товариш наприклад краще подивиться фільм на ФС.ТУ або в кращому випадку на ЕКС, йому впадляк думати наперед що він хоче подивитися і думати наперед. Всі нормальні люди переглядають розважальні програми коли виникає бажання, а не так я завтра подивлюся щось, тому сьогодні треба поставити на завантаження щоб за ніч завантажився фільм (не столиця, околиці, в Києві швидкість нормальна і то кульгає). Потрібно виходити на інший рівень, брати приклад з ЮАТІМ, триматися планки яку вони поставили, або ставити свою ще вище.

На сайті ЮАТІМ можна навіть скачати спокійно без торентів, тобто вони мають свої сервери, ще краще було б зразу зробити дубльовані відео онлайн.
Зайшов наприклад на сайт студії ГУРТОМ, натиснув дивитися і все насолоджуєшся фільмом чи відео.

Потрібно якось переманювати глядача не тільки українським продуктом, не тільки тим що він існує, а наприклад раніше зробити дубляж за російський аналог, більшість глядачів хочуть швидше подивитися нові серії серіалу. Або зробити перегляд онлайн, або просто чимось ВИДІЛИТИСЬ, щоб зацікавити глядача дивитися саме українською.
Студія Hurtom 

2016-04-17 16:06  
NeetScrool написано:
А чого так? Можете показати дизайн та технічне завдання?

Тут було обговорення https://toloka.to/t65304

[email protected], вам TheSoberOne усе чітко пояснив, наші думки збігаються.
а наприклад раніше зробити дубляж за російський аналог, більшість глядачів хочуть швидше подивитися нові серії серіалу

Юатім це робить, уже не перший рік, і що в підсумку? Постійно озвучують собі в мінус (і роблять 1-2 серіали) і це говорить про одне, більшість українців? і далі дивляться російською. Тож свої пропозиції ви адресуйте тим, хто дивитися російською, саме через них українське озвучення не може набрати обертів, і залишатиметься на тому ж рівні - як зараз. Окрім кінопрокату, бо там все витягнула постанова про дубляж. Якби її не було більшість і досі дивилася б московське озвучення і за вухами б лящало.

Справа в тому що більшість українців не мають доступу до інтернету( я не кажу про молодих, а про більш старших та бідних людей), їх зомбують одним телевізором.

І що ви пропонуєте? Їздити до них додому з флешками на кілька теребайт? Яким чином реклама проекту вплине на них, якщо вони не мають доступу до інтернету? І якщо людина настільки бідна, що немає інтернету, їй про роботу треба думати, а не про сидіння перед зомбіящиком і переглядати мило.
[email protected] 

2016-04-17 19:40  
Студія Hurtom

Цитата:
Юатім це робить, уже не перший рік, і що в підсумку? Постійно озвучують собі в мінус (і роблять 1-2 серіали) і це говорить про одне, більшість українців? і далі дивляться російською. Тож свої пропозиції ви адресуйте тим, хто дивитися російською, саме через них українське озвучення не може набрати обертів, і залишатиметься на тому ж рівні - як зараз.

Що в підсумку? Мій товариш почав дивитися Валькіного Дєда (Walking Dead) із сайту ЮАТІМ, я навіть не казав йому нічого, він сам знайшов, дивився і досі дивиться. Кажіть не кажіть, а свої плоди цей хід приносить.

Коли своїм знайомим чи друзям кажеш щоб вони дивитися українською, це ще більше їх дратує((. Вони самостійно мають усвідомити чому дивитися українською краще і зручніше, свідомо вибирати українську дивлячись фільм чи серіал.

Так, на рахунок доступу до інтернету я дещо схибив, але все одно сайт потрібен, кількість переваг перевищує недоліки, які стимулюватимуть розвиток студії.

Якщо немає добровольців для створення сайту краще зібрати гроші і замовити все до дрібниць це буде ефективніше та швидше. Не обов'язково що з першого разу він буде ідеальним, потім допіляти, головне стартувати, вийти в онлайн.
TheSoberOne 

Востаннє: 14.11.17

2016-04-17 21:24  
[email protected]
Тільки не сприйміть мій допис якось неправильно. Я згоден із тим, що Студії Гуртом було б круто мати власний сайт. Та ваші аргументи трохи дивні.
Коли своїм знайомим чи друзям кажеш щоб вони дивитися українською, це ще більше їх дратує((

Ще більше? Більше за що? За пораду "дивіться в оригіналі"?
Ви ж розумієте, що людина, яка не хоче дивитися українською нею дивитися й не буде (хіба що українська озвучка в рази перевершує російську."Сімпсони", наприклад. Чув багато схвальних відгуків від російськомовних). І проблема не в доступі. Хто захоче - той знайде. На тому ж ex чи fs розміщуються серіали/фільми з українськими звуковими доріжками (і від СГ теж). Це справа вибору (звісно, багато серіалів та фільмів не мають української доріжки, та я маю на увазі ті випадки, коли вибір все ж є). Від того, що у СГ з'явиться сайт кількість глядачів україномовного не набагато збільшиться.
свідомо вибирати українську дивлячись фільм чи серіал.

Це частина отієї вищезгаданої величезної проблеми. Свідомість із сайтом не з'явиться.
Валькіного Дєда

Серйозно?
на рахунок доступу до інтернету

Стосовно.

Додано через 7 хвилин 25 секунд:

Якщо немає добровольців для створення сайту краще зібрати гроші і замовити все до дрібниць

Гадаю на Гуртомі є достатньо веб розробників. Мабуть, гроші для мотивації їм би не завадили. І це точно було б дешевше, аніж замовляти деінде.
Estranded 
VIP

2016-04-21 20:46  
А що з цим серіалом? https://toloka.to/t69661 Над ним ще працюють?
Студія Hurtom 

2016-05-18 00:11  
Збір на Кремнієву Долину і Останнє Королівство завершено. 18 травня почався збір на 3-4 сезони серіалу Карткового будинку. Усі подробиці тут http://www.hurtom.com/portal/32028/series-dubbing-7
Студія Hurtom 

2016-05-18 05:10  
До речі, нещодавно озвучили і локалізували кумедне і корисне відео, про те, як робити непрямий масаж серця)

ALFROMEDA 

2016-06-23 23:28  
де замовляєте субтитри?
якщо є якась контора яку б ви рекомендували, можна провести голосування про субтитрування за $$$
[email protected] 

2016-06-24 11:16  
ALFROMEDA написано:
де замовляєте субтитри?
якщо є якась контора яку б ви рекомендували, можна провести голосування про субтитрування за $$$

Все у Ваших руках!)
Створюйте тему, оформлюєте, пишете що до чого і чому + голосування і все)

Додано через 18 хвилин 10 секунд:

TheSoberOne написано:

Від того, що у СГ з'явиться сайт кількість глядачів україномовного не набагато збільшиться.
Це частина отієї вищезгаданої величезної проблеми. Свідомість із сайтом не з'явиться.

Стосовно першого твердження не згоден!) Збільшення кількості україномовного контенту, в тому числі сайтів, це величезний плюс в розвитку UAсектору інтеренту.

Якщо свідомість і не з'явиться, то люди хоча б задумаються.
ALFROMEDA 

2016-06-26 15:40  
Цитата:
Стосовно першого твердження не згоден!) Збільшення кількості україномовного контенту, в тому числі сайтів, це величезний плюс в розвитку UAсектору інтеренту.

ви напишіть який сайт хочете, думаю хтось з радістю зробить.
Якщо щось нескладне аля Lostfilm.tv то таке навіть я зроблю)

Щодо серіалів для субтитрування створив тему
https://toloka.to/t74442

Скільки в середньому субтитри для 1 епізоду у грн\$ (ясна річ при замовленні 10+епізодів) коштують?
Студія Hurtom 

2016-06-26 22:01  
ALFROMEDA написано:

де замовляєте субтитри?

Самі робимо з перекладу. Робити лише самі субтитри - безглуздо. З українським озвученням і субтитрами мало сідують. А ви пропонуєте лише субтитри. Зайдіть у розділ субтитрованого і подивіться, що там.) Крім того, навіть якщо якимось дивом вдасться зібрати кошти на субтитри (а вартість субтитрів - це сам переклад, і це половина вартості серії разом з озвученням), і викласти, за ними можуть озвучити аматори - зіпсувавши озвучення, через відсутність або брак досвіду. І потім нам чи комусь іншому будуть закидати, та я слухав ваше озвучення цього серіалу воно лайняне. Розбиратись у тому, що субтитри-переклад зробили професійно одні люди, а озвучили аматори ніхто не буде. Ми просто субтитрувати не збираємось.

І годі тут рекламувати рос. сайти.

Додано через 1 хвилину 41 секунду:

До речі, по 1+1 крутили, як мінімум два серіали з укр. субтитрами і жодного тут ніхто не виклав.
famous37 

2016-07-31 23:51  
Привіт! Пропоную робити озвучення зі звуком 7.1, якщо такий є в оригіналі.
P.S. Планую переобладнати акустику у формат 7.1 та не поспішаю, бо не можу знайти жодного фільму з українським озвученням у цьому форматі.
Студія Hurtom 

2016-08-01 15:45  
Анонс 4 сезону Карткового будинку: https://toloka.to/t75102
Студія Hurtom 

2016-09-20 15:04  
vika-89 
Новенький

Востаннє: 23.09.16

2016-09-23 16:54  
От навіщо озвучувати серіал про окупацію для країни, яка переживає її кожну хвилину? Якби ж це був український серіал, і його потрібно було озвучити іноземними мовами для привернення уваги решти світу - не було б запитань.
Дивилася 1 сезон з субтитрами на цьому сайті, серіал дуже слабенький, і як кіно не представляє собою нічого особливого, на багато гірше за все що ви раніше озвучували.
Проведіть краще голосування за новий серіал, куди можна включили "Окуповані", і нехай вирішують люди.
Студія Hurtom 

2016-09-23 17:54  
vika-89 написано:
От навіщо озвучувати серіал про окупацію для країни, яка переживає її кожну хвилину? Якби ж це був український серіал, і його потрібно було озвучити іноземними мовами для привернення уваги решти світу - не було б запитань.

Щоб нагадати, бо багатьом здається, що це десь - там, далеко, і їх це не стосується. Бо хтось переживає, а комусь байдуже, і як у серіалі торгують з окупантам, живуть звичним життям наче за 3 роки нічого не сталося. Загалом, вам не подобається - не дивіться.
Robar III 
Попереджень: 2
Попереджень: 2 

Востаннє: 21.11.17

2016-09-23 19:38  
Студія Hurtom
+1. Допоможу гривнею у середині жовтня. Дякую за озвучення.
Smile =) 
Новенький

Востаннє: 26.10.16

2016-10-26 21:37  
Юейтім - за один день 3 озвучених серії, які вийшли в той же день!
Результат - скромне повідомлення, що студію можна підтримат фінансово.

Студія гуртом - збори на 4 сезон КБ почились в травні, озвучка тягнеться 7!! місяць.
Результат -
Травень: слава Україні - треба зібрати 30 кусків, бо нічого не будемо робити.
Червень Липень: перекладено вже 5 серій, це неймовірно - слава Україні.
Серпень: короч ціна зросла, скидайтесь бо це для поширення укр контенту.
Вересень: озвучень нема, але ви тримайтесь, всього хорошого.
Жовтень: слава Україні, озвучили 7 серій.. решта буде можливо через місяць.
[email protected] 

2016-10-26 23:07  
Smile =) написано:
Студія гуртом - збори на 4 сезон КБ почились в травні, озвучка тягнеться 7!! місяць.

Так, вони трошки оборзіли, піздюліну їм треба, щоб не розслаблялись Happy

Додано через 1 хвилину 36 секунд:

vika-89 написано:

Нехай буде, хочу його глянути Happy
Студія Hurtom 

2016-10-27 10:44  
Smile =) змініть ім’я на брехло, більше вам пасуватиме. У травні (https://toloka.to/t62802-120#806506) почався збір на 3 і 4 сезони кб. У липні вже був повний 3 сезон з українським озвученням і субтитрами.
[email protected] 

2016-10-27 11:58  
Студія Hurtom написано:
Smile =) змініть ім’я на брехло,

На Гуртом можна змінювати ім'я?)
[Captain] 
VIP

2016-10-28 14:49  
[email protected]
Ну якщо вмовити адміна...
Студія Hurtom 

2016-12-31 20:56  
Перший сезон Окупованих викладено, триває збір на 2 сезон, показ в Норвегії по ідеї має бути навесні. Після цього буде збір на Картковий будинок 5 сезон, який стартує 24 лютого 2017. (Усі 13 серій в один день)
Студія Hurtom 

2017-01-06 19:49  
На нашій сторінці у фейсбуці ми виклали дражнилку до 3 сезону Краще подзвоніть Солу (2017) Якщо на amc Україна не буде анонсів, будемо озвучувати 3 сезон.
Студія Hurtom 

2017-01-07 21:04  
Краще подзвоніть Солу | 3 сезон | Дражнилка (2017) Якщо на amc Україна не буде анонсів, будемо озвучувати 3 сезон.

Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступна