УТ-1, УТ-2, УТ-3, Перший національний (ред.) РОЗШУКУЮТЬСЯ ЗАПИСИ НА VHS АБО DVD

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Автор Повідомлення
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2014-10-22 17:44  
Тут буде інформація про фільми/серіяли/мультфільми/мультсеріяли, що показували українською на УТ-1, УТ-2, УТ-3, Першому національному.

Якщо у вас залишилися записи на VHS або DVD повідомте у цій темі

Аркадій Дзиґа: Передмова і список.

Цитата:
УТ-1
(Вічний канал Українського телебачення – канал, з якого почалося національне телевізійне мовлення України. 24 серпня 1991 року Україна ступила на стежину нової доби, позаяк стала ВІЛЬНОЮ, НЕЗАЛЕЖНОЮ, САМОСТІЙНОЮ та СУВЕРЕННОЮ! Ця подія дала поштовх розвитку українського телебачення, українського шоу-бізнесу. У перші роки незалежності УТ-1 зіткнувся з великими проблемами – мізерне фінансування у зв’язку з тривалою економічною кризою, та політичними проблемами України, а разом з тим – шалені телестрибки російського «Останкіно», продукуючи цікаву свою та закуповуючи добротну зарубіжну телепродукцію. УТ-1, здебільшого, випускав свої традиційні та нові програми, транслював українські художні фільми, фільми-вистави, музичні фільми й документальні фільми історично-патріотичного, культурного і науково-пізнавального характеру. Україна ПОВИННА БУЛА йти цим шляхом – народ МАВ знати свою ПРАВДИВУ історію і літературу, любити й поважати своє минуле, свою мову, свою культурну спадщину, гордитися своєю героїчною минувшиною і відстоювати свої традиції, увіковічнити пам’ять героїв і жертв тисячолітньої боротьби за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ України! Додам, що українські передачі, музичні й документальні фільми, теленариси були зроблені з душею та патріотизмом, а їхні назви випромінювали неабиякий розум, багату творчу уяву, елементи символізму, метафори і порівняння. Їхній сюжет цілком і повністю відповідав назві, а декорації, оформлення та музичний супровід добре продумані й гранично якісно реалізовані. Разом з тим УТ-1 не збавляв темпів у трансляції концертів класичної музики, української естрадної та народної музики, опер, балетів, вистав, фільмів-опер, фільмів-балетів, телевистав, лялькових вистав, мистецьких і релігійних програм – таким чином знайомив й популяризував серед населення всіх вікових категорій надбання української і закордонної класичної літератури, класичної музики, художнього мистецтва, театру, скульптури й архітектури, рідної музичної спадщини, а також віри у Бога. Ну, звичайно, традиційним «старожилами» на УТ-1 були інформаційні та політичні програми. УТ-1 ЦІЛКОМ і ПОВНІСТЮ враховував потреби різних вікових категорій та структуру населення (дошкільнята, школярі, солдати, пенсіонери, працюючі) й цілком справедливо ділив етерний час між телепродукцією, яка могла б залучити різні верстви населення у зручний їм час. Але окрім навчання, пізнання, віри у Бога, інформованості про події в Україні та світі, співчуття і жалю, публіка прагнула розради й розваг. Саме тому вимагала від телебачення не тільки джерела знань, віри, патріотичних почуттів, усвідомлення проблем реальної дійсності, але чогось втішного, захоплюючого – у цьому канал «Останкіно» мав істотну перевагу – красиві зарубіжні фільми (««Голіаф» чекає», «Голубе і сіре», «Останні дні Помпеї», «Шина – королева джунґлів», «Крістіна», «Анастасія – загадка Анни», «Справа Сен-Романів», «Шлях героїну» «Наполеон та Жозефіна», «Війна Дженні», «Людина яка сміється», «Диво вовків», «Людина яка біжить»…), серіяли («Багаті теж плачуть», «Спрут», «Пригоди Чорного красеня», «Підводна Одіссея команди Кусто», «Елен і друзі», «Просто Марія», «Твін Пікс»…) і мультсеріяли («Качині історії», «Чіп і Дейл спішать на допомогу», «Бджола Майя», «Війна ґоботів»…) і російські передачі. Звичайно, УТ-1, з останніх сил виконуючи свою святу культурно-пізнавально-патріотичну місію, по цій лінії явно програвав «Останкіно» і на його тлі втрачав свої і без того НИЗЬКІ рейтинґи. Але з часом УТ-1 спершу дуже повільно, а потім дедалі частіше робить несподіванку за несподіванкою – кожна наступна перевершує попередню: мультсеріяли «Пригоди у Королівстві», «Літаючий будинок», «Кругосвітня подорож Віллі Фоґа» й «Д’Артаньгав і три пси-мушкетери», а також серіял «Бодетаун – місто на кордоні» (1992-1993 роки) → мультсеріял «Суперкнига ІІ» і серіял «Ніхто, крім тебе» (1993-1994 роки) → серіяли «Дона Бейжа» і «Гелена», мультиплікаційні цикли «Сторінки Великої книги», «Шекспіріада» й «Мультопера» та мультфільм «Уявна опера» (1994-1995 роки) → художні фільми «Ночі Декамерона», «Спартак і десять гладіаторів», «Чоловік і жінка», «Ангел», «Ромео і Джульєтта», «Грозовий перевал», «Кінець світу в нашому подружньому ложі в одну з дощових ночей» і мультсеріяли «Динозаврики» й «Захисники каменів» (1995-1996 роки) – і все це (окрім мультоперних арій!) озвучено РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!! Також у цей час УТ-1 представив рубрики фільмів «Сінема 100», «Уперше на екрані УТ», «Екран пригодницького фільму», «Літературна класика на екрані», «З української класики», «На замовлення глядачів», «Художній фільм для дітей», а також різножанрово-розважальну музично-мультиплікаційно-кінематографічну рубрику «Нічний телезал». Великим досягненням і справою честі УТ-1 була всеосяжна популяризація українського художнього й документального кіно (совєтської та незалежної України) у різних «Ретроспективах» присвячених Івану Миколайчуку, Олександру Довженку, Одеській кіностудії, театру імені Івана Франка, Миколі Хвильовому.., а також окремими показами і в деяких вищеназваних рубриках. САМЕ ТУТ і САМЕ В ЦЕЙ ЧАС у моїх очах (і напевно у багатьох інших українських телеглядачів) відбулася остаточна перемога УТ-1 над каналом «Останкіно». У період з вересня 1995-го по грудень 1996-го на хвилі УТ-1 почала працювати Студія «1+1», яка дуже повільно, але розширювала свій час мовлення і вся увага була прикута до її якісної телепродукції. Додам, що телезмагання і навіть телеконкуренція була між новими «учасниками» українського телепростору – каналом УТ-2 і Студією «1+1», а УТ-1 в цей час знаходився осторонь і займав позицію «спостерігача». Так, перлина УТ-2 «Санта Барбара» разом з «Кенді», «Тарзаном», «Лицарями магії», «Шерлоком Голмсом» та «Окаванґо» була в ажурі паралельно з «Сенсацією», «Королівством», «Убивствами Чорного восьминога» і «Поверненням Арсена Люпена», які транслювала Студія «1+1», так би мовити балансувалися глядацькі симпатії між УТ-2 і Студією «1+1». Разом з тим, рубрика УТ-2 «Сторінки світового кіно» на противагу рубрикам «Класика світового кіно» і «Найкращі» Студії «1+1» також утримувала цей стан телетерезів. Ситуація від вересня 1995-го по грудень 1995-го оберталась навколо рівноваги, оскільки якісні характеристики телепродукції «новачків» у своїй сукупності були майже однаковими, але з 1 січня 1996 року ситуація змінилася – Студія «1+1» запустила свою «важку артилерію» – «Династію» і все круто й безповоротно почалося змінюватися. Глядачі масово «переходили» від «Санта Барбари» до «Династії» – вони майже одночасно були запущені в етер. Таким чином телепротистояння основних «ударних» телесил було на користь Студії «1+1», яка все активніше набирала обертів. І вже з 1 січня 1997 року Студія «1+1» перейшла на УТ-2, а УТ-1 майже на півроку занурився у провалля телевізійного застою і єдине, що підвищувало його рейтинґи – це кілька хороших зарубіжних фільмів і чотиримісячна (травень-серпень 1997-го) заразно-залежно-паразитична кінорубрика «Зі скарбниці Студії «1+1»». У період з грудня 1996 по червень 1997-го першими ледь примітними сиґнальними телеіскрами виходу з цієї теледепресійної ями були мультфільми «Страхіття перед Різдвом» та «Як Ґрінч украв Різдво!», фільми «Скрудж», «Джекіл і Гайд», «Джек-різник», «Анна Кареніна», «Людина в залізній масці», «На західному фронті без змін», «Електра», «Енеїда», «Гамлет», «Портрет Доріана Ґрея», дилогія «Сімейка Адамсів».., серіял «Спадок Гульденбурґів» з українським озвученням! Відтак, серпень 1997-го подарував українському глядачеві серіял «Кордьє», а у вересні 1997-го розпочався показ мультиплікаційного циклу «Світова анімація» також з українським озвученням. «Світова анімація» услід за «Шекспіріадою» та «Мультоперою» була своєрідним продовженням традиції окультурення дітей і молоді шляхом ненав’язливого ознайомлення й зацікавлення шедеврами літературної та музичної класики! А потім пішла зарубіжна телепродукція з українським озвученням, яку почергово транслював УТ-1 з вересня 1997-го року по травень 2003-го року: серіяли («Таурус набирає силу», «Мене привели сюди сни», «Індаба», «Новели Катрін Куксон», «Леґенда про Загублене місто», «Комісар Рекс», «Нічні лікарі», «Орли», «Провина», «Перемога кохання», «Команда Акапулько», «Хлоп’ята з майбутнього», «Дік Турпін», «Відчайдушні», «Марія Вандамм», «Катрін Кураж», «Челенджерс», «Час кохати», «Супербой», «Лейтенант Рокка», «Коли посміхаються небеса», «Жар сонця», «Водяні щури», «Вітер у спину», «Відчайдушні», «Темні небеса», «Чудові Азераки», «Вихор квітів», «Лицарі неба», «Люди з Моґадору», «Маленький волоцюга», «Діаманти», «Удар», «Кентервільський привид», «Окаванґо», «Галіфакс», «Земля обітована», «Блакитне дерево», «Спілка адвокатів», «Люди Тайфона», «Названий син», «Ангели Чарлі», «Федеральна поліція», «Романтична колекція», «Королі ячменю», «Карл Великий», «Шведські сірники», «Гроно любові», «Чи боїшся ти темряви?», «Зниклі безвісти», «Космічні пригоди», «Дотик янгола», «Школа ризику», «Битва за тварин», «Служба порятунку 911», «Південна паралель», «Шукачі золота», «Жермена і Бенжамен», «Близькі та далекі», «Провінціалка», «Людинозвір», «Клан», «У погоні за вітром», «Нічний світ», «Пікнік у Озиріса»), документальні серіяли («Підводний світ Кусто», «Славетні втечі», «Хроніки дикої Африки», «Хроніки дикої Амазонії», «Хроніки дикої Австралії», «Хроніки дикої Азії», «Тварини-дітлахи», «Небесні мисливці», «Червоні зірки», «Живі заокеанські леґенди», «Живе море з Джоном Стоунленом», «Дика Європа», «Американські національні парки», «Світ дикої природи», «Забуті цивілізації», «Землі леґенд», «Мандруючи світом», «Морські леґенди», «Планета тварин», «Закохані в природу», «Казки лісу», «Діти дикої природи»), мультфільми і мультсеріяли («Різдвяна пісня», «Принц Лускунчик».., «Чорний ліс», «Тентен», «Книга джунґлів»…) й художні фільми (…«Дюна», «Велетні Риму», «Північна зірка», «Примара кохання», «Примара», «Привид і темрява», «Небо і земля», «Попелюшка і Принц».., …«Венеція взимку», «Щоденник Синьої панчохи», «Філадельфійський експеримент», «Філадельфійський експеримент ІІ».., …«Карамболь», «Вечеря у Фреді», «Король – Полярний ведмідь», «Жнива в океані»…). Канал УТ-1 якісно модернізує власні старі і представляє Україні цілу купу своїх нових програм із каркоомними сюжетами та красивим оформленням. З лютого 1999-го року Телерадіокомпанія «Ера» підсилює оборону «часових кордонів» телепростору УТ-1 своїми передачами «Доброго ранку, Україно!» (під час якої показували серіял «Чорна перлина» з українським озвученням), «Доброї ночі, Україно!» (у рубриці якої транслювали серіял «Щоденник червоних черевичків» з рос. озвучкою), «Сім Нот», «Стадіон»... До речі, вище перераховані серіяли, які транслював УТ-1 з 1997-го по 2003 рік, – прості життєві, не нав’язливі, не інтриґуючі, не захопливі, місцями нуднуваті. Проте, це не позбавляло у моїх очах симпатії до них – вони добрі та обнадійливі. Навіть негатив мене не пригнічував, не розкручував думок у песимістичному полі, не розповсюджував неприємної енерґетики в зовнішню та внутрішню атмосферу. Ба більше, майже вся зарубіжна кіно-мультиплікаційна продукція, яку представляв УТ-1 були нуднуватими й енерґетично однотипними – з обмеженим діяпазоном мого особистого сприйняття зла й добра, а відтак такий самий вузький спектр почутів – біль притуплювався, а радість стримувалася! Тобто, ЗА МОЇМ ОСОБИСТИМ СПРИЙНЯТТЯМ І ВРАЖЕННЯМИ, були однотипними за своєю сюжетно-знімальною основою, але різними за величиною, глибиною і розмахом емоційно-сприйняттєвими моделями! І я їх умовно позначаю як родзинка УТ-1. Після їхнього перегляду мій настрій і мої враження залишалися близькими до нейтрального. Це, з одного боку, добре. Навіть музика, барви й тони, гра акторів і голоси українського озвучення притуплювали сплеск почуттів у будь-якому напрямі. Це, на мою думку, і було ориґінальною родзинкою УТ-1, саме це вирізняло його і якісно відрізняло від Студії «1+1» та від УТ-2. І тому конкуренції між ними у моїй свідомості не було, адже кінопродукція УТ-1 була цілковитою противагою кінопродукції Студії «1+1», яку не можна ні порівнювати, ні співставляти – тільки доповнювати одну одною. А УТ-2 – це свого часу з’єднуюча ланка між УТ-1 і Студією «1+1»!)
(Примітка: список наводиться з невеличкими викривленнями з таких причин: по-перше, окремі телепередачі, фільми та мультфільми можуть повторюватися, адже, з одного боку, важко все відстежити і потім самому перевірити, а з іншого – я з особистих причин СПЕЦІЯЛЬНО залишав окремі виявлені повтори; по-друге, якщо не було жодної підказки чи я не пам’ятав, або ж я не дивився чи не встиг з’ясувати – тоді я записував мовою ориґіналу всі віднайдені мною фільми в Інтернеті з однаковими назвами. Уся інформація у списку (назва, рубрика і країна) виписана з програми телепередач, а назви мовою ориґіналу й рік – віднайдені мною в Інтернеті. Я подописував підказки до фільмів, які були у паперовому варіянті з ґазет.
Отож, вирушаємо у минуле каналу УТ-1 і побачимо зародження й хід розвитку національного телемовлення незалежної України:
з 26 травня 1991


з 26 по 31 Травня-1991
1. Ритмічна гімнастика
2. Ранкова інформаційно-музична програма «У Неділю вранці»
3. Новини
4. х/ф «Неспокійне літо»
5. м/ф «Пригоди коваля Вакули» (1977)
6. Інструментальна музика
7. для дітей Канал «Д»
8. для дітей «Чиста криниця»
9. опера «Тоска» (Дж.Пуччіні)
10. передача «Село і люди»
11. музична передача за листами глядачів «Ви нам писали»
12. програма «Служба солдатська»
13. розважальна передача для дітей «Кукурік і К0»
14. передача «Телеспортарена»
15. інформаційна програма «Актуальна камера»
16. м/ф «Пригоди малюка Гіпопо» (1974)
17. х/ф з субтитрами «Вілла «Орхідея»»
18. інформаційна програма «Вечірній вісник»
19. фільм-балет «Одруження Бальзамінова»
20. передача для дітей «На добраніч, діти!»
21. музична програма для дітей «До, мі, соль»
22. телефільм «Два слова в листі»
23. музичний фільм «Карнавал»
24. фільм «На іменній заставі»
25. музичний фільм «Ранок туманний»
26. х/ф з субтитрами «Вікенд за мільйон / Вихідні за мільйон»
27. фільм-опера «Ріґолетто»
28. відеоблок «Ранкова мозаїка» (рубрики: «Гімнастика», «Мультфільм», «Телеекспрес», «Школа радіаційної гігієни», «Музика», «Зворотний зв’язок», «Господарю на замітку», «Мальовнича Україна», «Погода»)
29. передача «Доброго вам здоров’я»
30. передача «Усе про кіно»
31. музичний фільм «Ритми полум’яної душі»
32. програма фільмів студій України: «Обличчя на полотні», «Малі Гуляки», «Благословенні кольори»
33. громадсько-політичний відеотижневик «Хто ми…» (по дві частини в будні дні: перша – 19.30-20.45, друга – 21.30-33.30)
34. музична програма «Інтершанс-91»
35. опера «Кармен» (Ж. Бізе)
36. х/ф «Гамлет Щигровського повіту»
37. для дітей «Сонячне коло»
38. телефільм «Справа честі»
39. фільм-опера «Кощій Безсмертний»
40. м/ф «Паперовий змiй» (1978)
41. д/ф: «Експозиція», «Із життя художника»
42. програма «Музичний телеярмарок»
43. вистава «Назар Стодоля» (Т.Г.Шевченко)
44. х/ф «Джек Восьмьоркін – американець»
45. Відлуння телемарафону «Дзвони Чорнобиля»
46. музичний фільм «Гласом моїм»
47. для дітей «Веселка»
48. Циркова програма
49. музичний фільм «Виріс барвіночок мені на віночок»
50. молодіжна студія «Гарт»
51. м/ф «Оленятко – білі ріжки» (1974)
52. для дітей «Джерельце»
53. телефільм «У небо на колесі»
54. телефільми: «Спадкоємець», «Ми не раби»
55. передача «Візит до лікаря»
56. програма «Земле моя»
Червень-1991
57. музичний фільм «Купалинка»
59. м/ф «Подарунок» (1968)
60. балетна вистава «Айболить»
61. х/ф «Червоні маки Іссик-Кулю»
62. передача «Карнавал казок»
63. телерадіоканал «Право»
64. х/ф «Ярослав Мудрий» (1981)
65. телевистава «Міські історії» (А.Дімаров)
66. телефільм «Зачаровані життям»
67. опера «Турандот» (Дж.Пуччіні)
68. х/ф «Червоний камінь»
69. музичний відеофільм «Весілля сойок»
70. фільм-концерт «За байраком байрак»
71. науково-популярний фільм «Але не зрозуміли сказаних їм слів»
72. музичний фільм «Співучою силою камінь окрилений»
73. х/ф «Біла кістка»
74. х/ф «Громадянський позов»
75. музичний фільм «Монолог про кохання»
76. музичний фільм «Манускрипт»
77. м/ф «Пригоди електромонтерів»
78. музичний фільм «Серенада для струнних»
79. музичний фільм «Подоляночки»
80. телемарафон «Дзвони Чорнобиля»
81. д/ф «Краса земна»
82. музичний фільм «Ох, любов, любов»
83. х/ф «Заповіт професора Довеля»
84. м/ф «Пригоди Парасольки» (1973-1980)
85. музична програма «Святкуємо день»
86. вистава «Зачарована фея»
87. телефільм «Золоте плесо»
88. д/ф «Підземні води»
89. х/ф «Водій автобуса»
90. передача «Кобзарська думка»
92. м/ф «Свара» (1978)
93. хореографічна вистава «Пригоди Барвінка»
94. телефільм «Елегія»
96. музичний фільм «Українські посиденьки»
97. м/ф «День, коли щастить» (1983)
98. телеопера «Ноктюрн» (М.Лисенко)
100. музична програма «ТБ Шоу»
101. музичний фільм «Вернісаж на Андріївському узвозі»
102. м/ф «Велика подорож» (1987)
103. х/ф «Пригоди Тома Соєра і Гекльберрі Фінна»
104. науково-популярний фільм «Мова тварин»
105. х/ф «Війна» (частий «гість» на УТ-1)
106. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Сон» (1964)
107. м/ф «Мотузочка» (1990)
108. цикл «Майстри гумору» – «Козацькому роду – нема переводу»
109. передача мультфільмів для дітей «У країні Мультляндії» (Недільна обідня програма)
110. 500-річчю Українського козацтва присвячується…
111. музичний фільм «Повернення в леґенду»
112. «Світанкова фея» (А.Кассака)
113. фільм-концерт «Київські фрески»
114. м/ф «Найсправжнісінька пригода» (1990)
115. х/ф «Коли б не нещастя»
116. науково-пізнавальна передача «Альфа і омега»
117. передача «Говоримо Українською»
118. балетна вистава «Лускунчик»
119. телефільми «Вірю», «Сліди»
120. музичний фільм «Час у звуках»
121. музичний фільм «Нам рано жити спогадами»
122. д/ф «Портрет у борг»
123. Концерт симфонічної музики
124. м/ф «Про всіх на світі» (1984)
125. телефільм «Біловезький зубр»
126. х/ф «Дім батька твого» (1986)
127. «Гірка пам’ять землі»
128. х/ф «Жила собі дівчинка»
129. опера «Мадам Баттерфляй» (Дж.Пуччіні)
130. передача «Живе слово»
131. телевізійна вистава «Березова гілка» (Ю.Візбор)
132. вистава «Фронт» (О.Корнійчук)
133. х/ф «Зеро»
134. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Тіні забутих предків» (1964)
135. музичний фільм «Тихі пісні»
136. передача «Театр і час»
137. х/ф «Алегро з вогнем»
138. фільм-вистава «Сватання на Гончарівці»
139. фільм-опера «Лючія ді Ламмермур» (1980) (Ґ.Доніцетті)
140. музичний фільм «Грай, моя Бандуро!»
141. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Вовк-мисливець та Мудрець»
142. д/ф «Три храми на моїй долоні»
144. д/ф «Гомоніла Україна»
146. вистава «Мати Ісуса» (О.Володін)
147. телетурнір самодіяльних художніх колективів областей України «Сонячні кларнети» (Субота)
148. Зірки Української естради. Тарас Петриненко
149. х/ф «Женихи» (1985)
150. 340-річчю битви під Берестечком присвячується…
151. д/ф «Планета не тільки людей»
152. фільм-балет «Па дексьйон»
153. вистава «Розплата» (В.Винниченко)
154. програма для людей старшого віку «Надвечір’я»
155. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Помилка Оноре де Бальзака» (1968)
Липень-1991
156. д/ф «Сліди поколінь у пам’ятниках Києва»
157. музичний фільм «Дустар»
158. фільм-концерт «Волинські забави»
159. музичний фільм «Наче дерево гілками»
160. передача «Спадщина»
161. д/ф «Ой, на горі калина»
162. Камерний концерт
165. фільм-концерт «Гори відлунюють нам»
166. музичний фільм «Через усі відстані»
167. х/ф «Інтервенція»
168. музичний світ «Свята»
169. вистава «Лев узимку» (Д.Ґолдмен)
170. кінофільм «Пастка»
171. х/ф «Не болить голова у дятла»
172. передача «Золоті ворота»
173. х/ф «Вечір на Івана Купала» (1968) (у ніч 6 липня, в ніч на Івана Купала, в ніч, коли зацвітає папороть, як на мене – в наймістичнішу ніч в Україні)
174. х/ф «Купальська ніч» (у ніч 6 липня, в ніч на Івана Купала, в ніч, коли зацвітає папороть, як на мене – в наймістичнішу ніч в Україні)
175. Грає «Вівальді-оркестр»
176. д/ф «Біль мій, біль земний»
177. передача «Музичні зустрічі»
178. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Анничка» (1968)
180. фільм-концерт «Голосочок»
181. вистава Тернопільського обласного театру ляльок «Зустріч Тралялінських»
183. фільм-концерт «Мені наснилась музика»
184. фільм-концерт «Поет, море і натхнення»
185. д/ф «Чумацьким шляхом»
186. передача «Альманах кіноподорожей»
188. музичний фільм «Заграва»
189. Український романс
190. передача «Любителям балету»
191. д/ф «Гортаючи Червону книгу»
192. фільм-концерт «Білий слон»
193. д/ф «Реквієм сонечка»
194. музична передача «Фрески»
195. х/ф «Під сузір’ям Близнюків»
196. д/ф «Інша кров»
197. музичний фільм «Життя у танці»
198. телевистава «Одержима» (Леся Українка)
199. х/ф «Камінна душа» (1989)
200. музичний фільм «Подорож у Липні»
201. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Комісари» (1970)
202. музичний фільм «Триптих»
203. д/ф: «Сон серед білого дня», «Під Святим Курилом»
204. х/ф «Цуценя»
205. телефільм «Щоб ґроно не згасло»
206. фільм-вистава «Назар Стодоля» (1989)
207. Екран пригодницького фільму – х/ф «Раллі»
208. телевистава «Як чоловіки про жінок говорили»
209. фільм-балет «Спомин»
210. Програма мультфільмів
211. телефільм «Ніна Матвієнко у фільмі «Глибокий колодязь»»
212. оперна вистава Тернопільського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка «Наталка Полтавка» (М.Лисенко)
213. «Коли цвіте папороть» (Є.Станкович)
214. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Пропала грамота» (1972)
215. концерт «Тобі, Україно!»
216. телефільм «Оддання»
217. передача «Українська біржа»
218. х/ф «Недільна ніч»
219. вистава «Сліпий» (Т.Г.Шевченко)
220. х/ф «Наказ 0-27»
221. х/ф «Двоє під однією парасолькою»
222. д/ф «Селянський статус»
223. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Рушники долі»
224. вистава «Чіпполіно»
225. фільм-концерт «Часи не обирають»
226. вистава «Бояриня» (Леся Українка)
227. д/ф «Театр Параджанова»
228. д/ф: «Я пам’ятаю мить чудову», «Підемо з тобою у нічне», «Намисто голубки»
230. телефільм «Вольниця»
231. відеофільм-вистава «Закут» (М.Куліш)
232. Концерт фортепіянної музики
233. Концерт симфонічної музики
234. Концерт камерного оркестру
236. фільм-концерт «Насіба»
237. Співає Інеса Братущик
238. телефільм «Собор»
239. фільм-концерт «Дума»
240. Нічний телезал – опера «Аїда» (Дж.Верді)
241. д/ф «Поневіряння»
242. фільм-концерт «Співучою силою камінь окрилений»
243. Співає Тарас Петриненко
244. музичний фільм «Зачерпни з рідного колодязя»
245. х/ф з субтитрами «Панночки з Вільно» (Польща)
246. музичний фільм «Знову чую голос»
247. фільм-вистава «Синій птах»
248. музичний фільм «Кобзо моя»
249. д/ф «Вовченята»
250. Ретроспективний показ фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Вавилон ХХ» (1979)
251. д/ф «Спокуса»
252. Співає Раїса Кириченко
253. музичний фільм «Борис Гмиря»
254. концерт Євгенії Мірошниченко
255. д/ф «Азовське море»
257. х/ф «Смерть під вітрилами»
258. музичний фільм «Наче дерево гілками»
259. Нічний телезал – д/ф «Прогноз на завтра, або Чортове колесо»
260. телефільм «Хранитель»
261. відеофільм-вистава «Конотопська відьма» (1987)
Серпень-1991
262. телефільм «…тому що люблю»
263. х/ф «Добрі наміри»
264. д/ф «Перед дверима пекла»
265. Кінопрограма (телефільми: «Міста і роки», «Наш сучасник», «Кілька слів про скороминуще життя», «Учитель історії», «Про море, коня та Рябикіна»)
266. х/ф «Мільйони Ферфакса»
267. телефільм «Місячний глобус»
268. музичний фільм «Хай буде»
269. вечір-посвята В.Івасюку «Вернись зі спогадів»
270. музичний фільм «Якщо запалюють зірки»
271. Дитячий телетеатр – лялькова вистава Японського театру «Дитячий телетайп»
272. передача «Цирк, цирк, цирк…»
273. х/ф «Останній довід королів» (1983)
274. фільм-спектакль «Сторінка щоденника» (1973)
275. передача «Живе слово»
276. Реклама
277. художньо-публіцистичний телефільм «Іван Миколайчук. Тризна»
278. х/ф «На початку славетних справ»
279. співає Ауріка Ротару
280. вистава «Чистка» (В.Козак)
281. х/ф з субтитрами «Недоладні канікули»
282. музичний фільм «Ритми полум’яної душі»
283. фільм-опера «Комедіянти»
284. для дітей «Сім нот»
285. телефільм «Бажаємо вам щастя»
286. музичний фільм «Мені люди пісню подарували»
287. «Всі ми – Українці»
288. музичний фільм «Ритми палаючої душі»
289. музичний фільм «Повернення в леґенду»
290. х/ф «Юність Петра»
291. Асоціація «Україна». «Круглий стіл» УТ
292. д/ф «На семи кольорах»
293. фільм-концерт «Білі крила»
294. Дитячий телетеатр – лялькова вистава Японського театру «Кошенятко Банні»
295. музичний фільм «Весняні розваги»
296. х/ф з субтитрами «Принцеса Пава»
297. музичний фільм «Ранок туманний»
298. телефільм «Коли квітне королева ночі»
299. музичний фільм «Додому нас веде дорога»
300. д/ф «Дивотворіння»
301. фільм-балет «Єгипетські ночі»
302. х/ф «З любов’ю і болем»
303. д/ф «Життя в сідлі»
304. х/ф «Заяче серце»
307. передача «Спрага джазу»
308. д/ф «Крик птаха»
310. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Івасик-Телесик»
312. фільм-концерт «Вірую»
313. теленарис «Жив у Києві художник»
314. музичний фільм «Часи не вибирають»
315. моноопера «Чекання»
316. концерт-фестиваль «Червона рута»
317. х/ф «Ідеальний злочин»
318. х/ф «Комета»
319. х/ф «Покровські ворота»
320. музичний фільм «Співуча земля»
321. телефільм «У пошуках теплого дому»
322. науково-популярний фільм «Дорога через шість річок»
324. х/ф «Фотографія із жінкою та диким кабаном»
327. вистава «Сватання на Гончарівці» (Г.Квітка-Основ’яненко)
328. музичний фільм «Хореографічні новини»
329. д/ф «Крилата Україна»
330. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Лисиця, яка впала з неба»
331. д/ф «Де, воно, королівство Лебедія»
332. х/ф «Чортова дюжина» (1970)
333. Співає Олександр Тищенко
334. Всеукраїнський фестиваль співочої поезії та авторської пісні «Оберіг-91»
335. фільм-вистава «Мина Мазайло» (1991)
336. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Подарунок з Кощиця»
337. фільм-опера «Мандрівник з Булгарі»
338. фільм-концерт «Лише шість струн»
340. телефільм «Ескалатор»
341. передача для людей старшого віку «Надвечір’я»
342. х/ф «Капітан Немо»
343. оперна вистава «Любовний напій» (Ґ.Доніцетті)
344. фільм-концерт «Поет, море, натхнення»
345. музичний фільм «Вогнище»
346. х/ф «Комічний коханець, або Любовні витівки сера Джона Фальстафа»
347. вистава «Віддавали батька в прийми» (В.Канівець)
348. фільм-концерт «І доки на землі існує любов»
349. х/ф «Скандальна подія у Брікмілії»
350. д/ф «І знову я належу не собі»
351. фільм-концерт «Жайворонки прилітайте»
352. Нічний телезал – х/ф «Замах на ГОЕРЛО»
353. художньо-публіцистична програма «Плеяда»
354. музичний фільм «Снігом стелиться життя»
355. програма «Екольоґія і радіація»
356. музичний фільм «Жити – не співати»
357. д/ф: «Що наше життя?», «Гра!», «Не з першого погляду», «Дивак»
358. фільм-балет «Ольга»
359. х/ф «На вістрі меча»
360. музичний фільм «Лечу до тебе мрією»
361. х/ф для дітей «Неспокійне літо»
364. х/ф «Поза межами болю» (1989)
365. Нічний телезал – музичний фільм «Синій птах»
Вересень-1991
366. х/ф для дітей «Першокласниця» (Школа, рідна Школа – безнадійно загубилася у часі звідки немає вороття)
367. телефільм «Дзвіночки мої…»
368. Нічний телезал – х/ф «Молода дружина»
369. науково-популярний фільм «Заповідне»
370. х/ф «Степові люди»
371. Нічний телезал – музичний фільм «Український квінтет»
372. Нічний телезал – х/ф «Страх»
373. балетна вистава «Жизель» («Giselle» (1969) або «Giselle» (1979)) (А.Адан)
374. телефільм «Хохловка»
375. телефільм «Про лелеку, зозулю та зозуленят»
376. музичний фільм «Малахітова скринька»
377. фільм-концерт «Глечик біля Колодязя»
379. телефільм «Сутність»
380. тележурнал «Поступ»
381. Нічний телезал – фільм-вистава «Украдене щастя» (1952)
382. музичний фільм «Голосушка»
383. телефільми: «Телефільм про Стандартград», «Післямова до фільму»
384. вистава «Білосніжка і семеро гномів» (Б.Павловський)
386. музичний фільм «Солов’їний романс»
387. мистецький альманах «Відсвіти»
388. музичний фільм «Верховино, світку наш»
389. Естрадний концерт
390. Нічний телезал – музичний фільм «Мій дім – мій театр»
391. фільм-концерт «Київські фрески»
392. Шкільний екран (рубрики: «Основи інформатики й обчислювальної техніки», «Історія України», «Українська література», «Музика», «Фізика», «Російська література»)
393. Нічний телезал – х/ф «Майська ніч, або Утоплениця» (1952)
394. передача «Літературна карта України»
395. відеофільм-вистава «Ретро»
396. передача «Перлини душі народної»
397. х/ф «З вечора до полудня»
398. фільм-вистава «Павло Полуботок»
399. оперна вистава «Травіата» (Дж.Верді)
401. Мультипанорама
402. кіноконцерт «Мелодії літа та любові»
403. вистава Львівського драмтеатру імені М.Заньковецької «Маруся Чурай»
404. фільм-концерт «Дума»
405. Нічний телезал – х/ф «Українська рапсодія» (1961)
406. передача «Народні таланти»
407. програма «Джазові вітражі»
408. науково-популярний фільм «Птах-віщун»
409. х/ф «Таємниця острова Бек-Кап»
410. теленарис «Наш ліс – наш дім»
411. музичний фільм «Пасакалія»
412. фільм-вистава «Подарунок»
413. музичний фільм «Осінні контрасти»
414. вистава «Ой, сусідко» (Г.Аронов)
415. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Смачного, тигре!»
416. Студія «1 грудня»
417. Республіканська фізико-математична школа
418. Маленький концерт
419. вистава «Різдвяний обід» (Т.Вайдлер, Т.Вільямс, Т.Турріні)
420. х/ф «Камінний хрест» (1968)
421. телефільм «Елегія»
422. д/ф «Почута музика»
423. вистава «Москаль-чарівник» (Г.Квітка-Основ’яненко)
424. телевізійний клуб жінок «Світлиця»
425. д/ф «Дім. Рідна земля»
426. м/ф «Котигорошко» (1970)
427. д/ф «День поминання»
428. Нічний телезал – фільм-вистава «Не судилось» (1967)
429. х/ф «Мідний ангел»
430. кіноконцерт «Сторінки улюблених фільмів»
431. х/ф «Пригоди принца Флорізеля»
432. м/ф «Колосок» (1982)
433. музичний фільм «Румба, вальс, молодість»
434. д/ф «Це вам не іграшка»
435. д/ф «На семи кольорах»
436. музичний фільм «Лявани»
437. м/ф «Колискова» (1984)
438. д/ф «Бабин Яр»
439. передача «На допомогу Школі»
440. х/ф «Остання реліквія»
441. Нічний телезал – х/ф «Лісова пісня» (1961)
443. х/ф «Якось, 20 років тому»
444. вистава «Палата хлопчиків» (Є.Щедрін)
447. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Солдат і відьма»
448. інформаційна програма «УТН» («Українські телевізійні новини») (перший випуск – на зміну «Актуальній камері»)
449. Нічний телезал – «Одна у човні»
Жовтень-1991
450. телефільм «День на спаді тепла»
451. Нічний телезал – «Розповідь про неспокій. Лесь Курбас»
452. м/ф «Квітка папороті» (1979)
453. телефільм «Відродження»
454. д/ф «Бабин Яр – правда про трагедію»
455. Нічний телезал – «Незабутні. Марко Кропивницький»
456. Нічний телезал – музичний фільм «Русалчин тиждень» (1988)
457. м/ф «Кіт Базіліо та мишеня Пік» (1974)
458. балетна вистава «Єврейська балада»
459. телевистава «Похорон» (І.Франко)
461. м/ф: «Капітошка» (1980), «Повертайся, Капітошко!» (1989)
462. телефільм «Гімназисти» («Укртелефільм»)
463. концерт «Ще не вмерла наша слава»
464. д/ф «Дорога довжиною півстоліття»
465. Нічний телезал – фільм-вистава «Безталанна» (1966)
466. м/ф «Кам’яний вік» (1987)
467. фільм-вистава «Сто тисяч» (1958)
468. х/ф «За двома зайцями» (1961)
469. телефільм «Лабіринт»
470. х/ф «Дама з папугою»
471. х/ф «Метічара – звір морський»
472. телефільм «Сон серед білого дня»
473. Нічний телезал – х/ф «Мартин Боруля» (1953))
474. м/ф «Казки про машини» (1975)
475. Нічний телезал – фільм-опера «Наймичка» (1963)
476. м/ф «Солом’яний бичок» (1954)
477. концерт «Пісня калинова»
478. Нічний телезал – м/ф для дорослих: «Ціль» та інші
480. Нічний телезал – х/ф «Вечорниці» (1986)
481. м/ф «Про порося, яке вміло грати у шашки» (1972)
482. х/ф «Вікно навпроти» (1991)
483. музичний фільм «Ніч у маю»
484. Нічний телезал – х/ф «Буйна» (1990)
485. м/ф «Казка про доброго носорога» (1970)
486. д/ф «Підземні води»
487. Концерт оркестру народних інструментів
488. Українські народні пісні
489. х/ф «Філумена Мартурано»
490. вистава «Група» (О.Галін)
491. телефільм «Розкажи про мене»
492. Співає Володимир Гришко
493. Нічний телезал – фільм-вистава «Хазяїн» (1979)
494. м/ф «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб» (1986)
495. Нічний телезал – х/ф «Зниклі свідки»
496. музичний фільм «Ой там, на горі»
497. Нічний телезал – фільм-опера І.Кавалерідзе «Запорожець за Дунаєм» (1937)
498. м/ф «Казка про білу крижинку» (1974)
499. Нічний телезал – фільм-опера І.Кавалерідзе «Наталка Полтавка» (1936)
500. м/ф «Івасик-Телесик» (1968) або «Івасик-Телесик» (1989)
501. Нічний телезал – фільм І.Кавалерідзе «Коліївщина» (1933)
502. м/ф «Жили собі думки» (1983)
503. Нічний телезал – фільм І.Тасіна «Кармелюк» (1938)
504. м/ф «Іванко та Воронячий цар» (1985)
505. Нічний телезал – фільм І.Тасіна «Назар Стодоля» (1936)
506. м/ф «Дуже давня казка» (1982)
507. передача «Музичний глобус»
508. Класична музика
509. передача «Музичний телеярмарок»
510. телефільм «Біля відмітки 17 віків»
512. «Чарівний світ куліс»
513. Нічний телезал – х/ф «Блакитна троянда»
514. х/ф для дітей «Руда фея»
515. телефільм «Володимирська гірка»
516. відеофільм-вистава «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» (1990)
517. м/ф «Жар-Птиця» (1983)
518. х/ф «Три Марії та Іван»
519. Нічний телезал – х/ф «Лісова пісня. Мавка (1981)
520. м/ф «Жив-був пес» (1982)
521. Нічний телезал – фільм-вистава «Свiччине весілля» (1962)
522. м/ф «Золоторогий Олень» (1979)
524. телефільм «Біль і крик»
Листопад-1991
525. програма «Віче»
526. «Незалежність Суверенної України»
527. Перший Всеукраїнський фестиваль документальних фільмів – д/ф: «Ой горе, це ж гості до мене», «Дах»
528. Нічний телезал – х/ф «Майська ніч» (1940)
529. м/ф «Знахідка» (1986)
530. х/ф «Циганка Аза» (1987)
531. відеофільм-вистава «Меланхолійний вальс»
532. теленарис «Доля»
533. Виступає тріо «Либідь»
534. д/ф «Щаслива»
535. х/ф «Гріх» (1991)
536. вистава «Роксолана» (П.Загребельний)
538. Нічний телезал – фільм-вистава «Житейське море» (1983)
539. м/ф «Дерево і кішка» (1983)
540. х/ф «Лимерівна»
541. х/ф «Гори димлять» (1989)
542. музичний фільм «Мого батька пісні»
543. фільм-концерт «Благослови, душе моя»
544. д/ф «Соната» («Укртелефільм»)
545. Нічний телезал – фільм-вистава «Суєта» (1985)
546. м/ф «Гра» (1985)
547. х/ф з субтитрами «Смерть манекенниці»
548. вистава «Кайдашева сім’я» (І.Нечуй-Левицький)
549. вистава «Як у нас на Україні»
550. музичне телешоу «Національний хіт-парад»
551. Нічний телезал – фільм-вистава «Для домашнього вогнища (1970)
552. м/ф «Двоє справедливих курчат» (1984)
553. д/ф «Мікрофон»
554. Пісенний вернісаж-92
555. х/ф «Далі польоту стріли» (1990)
556. м/ф «Дівчинка та зайці» (1985)
557. Клуб Української пісні «Пломінь»
558. х/ф «Хибне коло»
559. програма «Любителям оперної музики»
560. вистава «Дотики та злиття» (П.Маріво)
561. телефільм «Осінні кольори гірського Криму»
562. фільм-концерт «Пшеничне перевесло»
563. х/ф «Таємниця дерев’яних ідолів»
564. Нічний телезал – фільм-вистава «Камінний господар» (1971)
565. м/ф «Дощику, Дощику, Припусти!» (1982)
566. телефільм «І голос наш почує світ»
567. фільм «Яворівська забава»
568. х/ф «Осінній марафон»
569. вистава «Нові пригоди Кози-Дерези»
570. симфонічна сюїта «Американець у Парижі» (Дж.Гершвін)
571. Концерт для фортепіяно з симфонічним оркестром (С.Рахманінов)
572. вистава «Моменто» (Є.Максименко, В.Вількін)
573. фільм-балет «Полум’яна Айседора»
574. передача «За незалежність України»
575. програма «Світ поезії. Олена Теліга»
578. м/ф «Дивне Китеня» (1971)
579. телефільм «Матір людська»
580. телефільм «Крик птаха»
581. вистава «Гамлет» (В.Шекспір)
582. фільм-концерт «Вогнище»
583. Урочисте засідання Верховної Ради України, присвячене 125 річчю з дня народження М.С.Грушевського. Святковий концерт
584. фільм-концерт «Ой, ішли хлопці з ярмарку»
585. вистава «Поминальна молитва» (О.Горін)
586. телефільм «Прогулянки по Києву»
588. фільм-концерт «Добрий вечір, сусідонько»
589. концерт «Жовтий листок»
590. фільм-концерт «Знову чую голос твій»
591. х/ф «Народний Малахій» (1991)
592. м/ф «Де ти, мій коню…» (1988)
593. х/ф «Острів»
594. х/ф «Подорож пана Ляпки»
595. х/ф «Голод-33» («Famine-33» (1991))
Грудень-1991
596. Сьогодні 1 грудня. Коментар (1 грудня – Всеукраїнський референдум)
597. УТН (в перерві Музика, «На добраніч, діти!») (1 грудня – Всеукраїнський референдум)
598. Спецвипуск УТН (1 грудня – Всеукраїнський референдум)
599. фільм Г.Кохана «Кармелюк» (1986) (2 грудня – Україна НЕЗАЛЕЖНА, Леонід Кравчук – Президент! Слава Україні – Героям слава!)
600. м/ф «Горщик-сміхотун» (1990)
601. Перший Всеукраїнський фестиваль документальних фільмів – д/ф: «Розірвання Угоди» (2 грудня – Україна НЕЗАЛЕЖНА, Леонід Кравчук – Президент! Слава Україні – Героям слава!)
602. фільм В.Івченка «Назар Стодоля» (1955) (2 грудня – Україна НЕЗАЛЕЖНА, Леонід Кравчук – Президент! Слава Україні – Героям слава!)
603. вистава Кіровоградського музично-драматичного театру імені М.Кропивницького «97» (М.Куліш)
604. Вперше на екрані УТ – х/ф з субтитрами «ЕСД»
605. телефільм «Допомоги просять діти»
606. д/ф «Коні. Чудо-коні»
607. телефільм-вистава «Кассандра» (1974)
608. Нічний телезал – х/ф «Сорочинська ярмарка» (1939)
609. м/ф «Бегемот і сонце» (1972)
610. х/ф «Очима сатани»
611. естрадна розважальна програма «Яйце-райце»
612. передача «Все про хліб»
613. хореографічна новела «Дон Жуан» (Р.Штраус)
614. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Бука»
615. вистава «Дні нашого життя» (А.Андрєєв)
616. х/ф «...час збирати каміння» (1990-1996)
617. м/ф «Ватажок» (1978)
618. х/ф «В степах України» (1952)
619. фільм-концерт «За думою дума»
620. х/ф «Матч відбудеться за будь-якої погоди»
621. телевистава «Ліс пам’ятає» (П.Можаровський)
622. х/ф «Данило – князь Галицький» (1987)
623. м/ф «Безтолковий Вомбат» (1990)
624. музична програма «Хай святиться ім’я твоє»
625. музичний фільм «Зачаровані піснею»
626. передача «Пісенне намисто»
627. х/ф «Засуджений»
628. для дітей «Зірки, на сцену!»
629. х/ф «На припоні біля злітної смуги»
630. передача «На хвилі дружби»
631. Нічний телезал – д/ф «Чумацьким шляхом»
632. розважальна програма для дітей «Подарунок»
633. х/ф «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці» (1978)
634. м/ф «Ведмедик і Той, Що живе в Річці» (1966)
635. х/ф для дітей «Ельзара»
636. телевистава «Коріння» (Г.Тютюнник)
637. фільм-концерт «Українська баркарола»
638. д/ф «НЛО з … 1908 року»
639. естрадна програма «Може це любов ходить поміж нами»
640. д/ф «Зоряні хвилини нашого життя»
641. д/ф «Від Малоросії до України»
642. Дитячий телетеатр – лялькова вистава «Лисеня хитре»
643. вистава «Мина Мазайло» (М.Куліш)
645. м/ф «Кицькин дім» (31 грудня)
646. телефільм «Дід Мороз» (31 грудня)
648. м/ф «Вася і динозавр» (1971) (31 грудня)
649. х/ф «Іванко і цар Поганин» (1984) (31 грудня)
650. м/ф «Незвичайні пригоди мушкетерів» (31 грудня)
651. Новорічний концерт: 1 ч. «Представляємо переможців фестивалю «Червона Рута»», 1 ч. «Представляємо «Студію Лева»» (31 грудня)
652. м/ф «Все про козаків» (1967-1995) (Новорічна ніч)
653. Привітання Президента Л.М.Кравчука Українському народу (Новорічна ніч)
654. «Щедрий вечір добрим людям» (Новорічна ніч)
655. Нічна феєрія (Новорічна ніч)
656. Кіноконцерт (Новорічна ніч)
657. Концерт виконавців України (Новорічна ніч)
Січень-1992
659. м/ф «Кошеня з вулиці Лизюкова»
660. Концерт-вальс
661. програма «Сонячний круг»
662. інформаційна програма «Дніпро» (перший випуск)
665. телефільм «Горлиця»
669. телевистава «Івасик-Телесик»
670. вистава «Фея світанку»
673. фільм-концерт «Всі зірки»
674. передача «Прийди, казко»
675. Корифей джазу «Рок-гітара. Ностальґія»
676. Музична казка (Святвечір)
677. Духовна музика (Святвечір)
678. м/ф «Як чоловіки жінок провчили» (1976) (Святвечір)
679. «Таємниця льодяної скриньки» (Святвечір)
680. телеспектакль «Віфлеємська ніч» (Святвечір)
681. х/ф «Ніч перед Різдвом» (1961) (Святвечір)
682. х/ф «Вій» (1967) (Святвечір)
683. Хорові твори Леонтовича (Святвечір)
684. передача «Христос рождається» (Святвечір, 60 хвилин)
685. Звучить старовинна музика (Святвечір)
686. «Ой, дай Боже» (Святвечір, 85 хвилин)
687. Різдвяна програма «Тиха ніч» (Святвечір)
688. передача «Різдво в Україні» (Святвечір, 90 хвилин)
689. Малюкам про народні свята «Грайлик» (Різдво)
690. «Сім слів Христа» Н.Гайдан (Різдво)
691. телефільм «Птах Українського вертепу» (Різдво)
693. святкова програма «Прийшла в дім Коляда» (Різдво)
695. опера «Різдвяна ніч» (М.Лисенко) (Різдво)
696. м/ф «Як козак щастя шукав» (1969) (Різдво)
697. програма «Різдво в сім’ї Франків» (Різдво)
698. Водевіль (Різдво)
699. «Срібні дзвони Коляди» (Різдво)
700. передача «Сторінками дитячої Біблії» (Різдво)
701. А.Кошіц Літурґія (Різдво)
702. х/ф «Білий птах з чорною ознакою» (1970) (Різдво)
703. Українські колядки та щедрівки (Різдво)
704. ранкова інформаційно-музична програма «З восьмої до десятої» (8 січня)
705. м/ф «Як Кошеня і Песик мили підлогу» (1977) (8 січня)
706. «Джерела Бугу» (8 січня)
707. класичний балет – «Лісова пісня» (М.Скорульський) (8 січня)
708. х/ф «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1983) (8 січня)
709. передача «Світ поезії» (8 січня)
710. передача «Вас запрошує оперета» (8 січня)
711. х/ф «День народження»
712. м/ф «Як Петрик П’яточкін слоників рахував» (1984)
713. Звучать старовинні романси та пісні
714. «Повернення майстра»
715. Студія «Оберіг»
716. телефільм «Тут хтось був»
717. х/ф «Людина ні звідки»
718. програма «Мій театр»
719. «Обличчя на полотні»
720. «Закарпатські візерунки»
721. вистава «Грозове світло» (П.Гамільтон)
722. х/ф «Мати людська»
723. м/ф «Як їжачок шубку міняв» (1970)
724. Співає гурт «Соколи»
726. ранкова інформаційно-розважальна програма «Вранці-раненько»
727. Свято новорічної ялинки (палац культури «Україна»)
728. м/ф «Щасливий принц» (1990)
729. х/ф «Обіцянка щастя»
730. програма «Апостол правди і науки. М.Драгоманов»
731. програма «Кінозустрічі» (13 січня)
732. м/ф «Як їжачок та ведмедик міняли небо» (1985) (13 січня)
733. для дітей «Вулик» (13 січня)
734. х/ф «Богдан Хмельницький» (1941) (13 січня)
735. Нічний телезал – Новорічний концерт (13 січня)
736. «В об’єктиві – тварини» (Старий Новий рік)
737. святкова програма «Різдво на Буковині» (Старий Новий рік)
738. м/ф «Як жінки чоловiкiв продавли» (1972) (Старий Новий рік)
739. опера для дітей «Зима і Весна, або Снігова краля» (М.Лисенко) (Старий Новий рік)
740. телефільм «Звільни нас від Лукавого» (Старий Новий рік)
741. х/ф «Особисте життя Діда Мороза» (Старий Новий рік)
742. Нічний телезал – фільм-балет «Лілея» (К.Данькевич) (Старий Новий рік)
743. д/ф «Княгиня милосердя»
744. м/ф «Що на що схоже» (1974)
745. телефільм «Володимир зорав, Ярослав засіяв»
746. Грають юні виконавці
747. Кінопрограма «У світі цікавого»
748. Нічний телезал – х/ф «Земля» (1930)
749. класичний балет – «Баядерка»
751. вистава «Санітарна зона» (М.Хвильовий)
752. м/ф «Чотири нерозлучні таргани та цвіркунець» (1975)
753. х/ф «Осіння дорога до матері» (1981)
754. музичний фільм «Пісеньки білої зими»
755. фільм-спетакль «Фараони» (1964)
756. Спогади про руту «Другий фестиваль Української пісні» (Щедрівка)
757. х/ф «Украдене щастя» (1984) (Щедрівка)
758. концерт квартету «Явір» (Щедрівка)
759. м/ф «Чарівник Ох» (1971) (Щедрівка)
760. Вечір танців (Щедрівка)
761. Нічний телезал – «Наталка Полтавка» (1978) (Щедрівка)
762. передача «Художня панорама» (Йордана)
763. опера для дітей «Пан Коцький» (М.Лисенко) (Йордана)
764. м/ф «Неслухняний Горобець» («Біда навчить») (1970) (Йордана)
765. опера «Назар Стодоля» (К.Данькевич) (Йордана)
766. програма «Маю честь» (Йордана)
767. х/ф «Незабутнє» («Україна в огні») (1967) (Йордана)
768. Здрастуй, хор!(Йордана)
771. м/ф «Чому зникла шапка-невидимка» (1991)
773. м/ф «Чарівні окуляри» (1989)
774. Нічний телезал – х/ф «Повість полум'яних літ» (1960)
775. м/ф «Чому у ялинки колючі голочки» (1973)
776. Нічний телезал – х/ф «Поема про море» (1958)
777. м/ф «Таємниця Країни суниць» (1973)
778. Нічний телезал – х/ф «Вир» (1983)
779. Закарпатські візерунки
780. м/ф «Страшна помста» (1987)
781. Нічний телезал – х/ф «Сватання на Гончарівці» (1958)
782. музичний фільм «Козацьке коло»
783. д/ф: «Сайгаки», «Джунгарський тритон»
784. Свято бального танцю
785. м/ф «Три Панька хазяйнують» (1990)
786. Нічний телезал – х/ф «Іван» (1932)
788. опера для дітей «Коза-Дереза» (М.Лисенко)
789. м/ф «Старовинна балада» (1989)
790. х/ф «Кров людська – не водиця» (1960)
791. Нічна феєрія
792. Тхеквандо по-українськи
793. вистава Севастопольського драматичного театру імені А.Луначарського «Чорна Пантері і Білий Ведмідь» (В.Винниченко)
794. республіканський конкурс з культуризму «Містер Україна»
795. м/ф «Сонячний коровай» (1981)
796. х/ф «Весь світ в очах твоїх» (1977)
797. х/ф «Чужий випадок»
798. для дітей «Музичне кафе»
799. м/ф «Старий швець» (1987)
800. «Манто із Жмеринки»
802. м/ф «Справжній Ведмедик» (1977)
803. Естрадні ритми
804. Нічний телезал – відеофільм-вистава «Мистецтво подобатися жінкам»
805. м/ф «Старий і Півень» (1984)
806. телефільм «Клоун з осінню в серці»
807. музичний фільм «Пассаколія»
808. вистава «Пан Коцький»
809. Нічний телезал – х/ф «Солом’яні дзвони» (1987)
Лютий-1992
811. м/ф «Справа доручається детективу Тедді. Справа № 001 – Бурий та Білий» (1976)
812. фільм-опера «Запорожець за Дунаєм» (1953)
813. м/ф «Нікудишко» (1977)
814. З концертів Міжнародного фестивалю Української пісні «Золоті трембіти»
815. Науково-популярний фільм «Будинок дитини. Терміном на три роки»
816. х/ф для дітей «Приятель веселого бісеняти»
817. м/ф «Ненаписаний лист» (1985)
818. д/ф «Там не зупинятимуться поїзди»
819. опера «Богдан Хмельницький» (К.Данькевич)
820. м/ф «Неслухняна мама» (1989)
821. фільм-концерт «Вихиляс»
822. Нічний телезал – х/ф «Високий перевал» (1981)
823. Джерело. Зимові народні обряди
824. м/ф «Ніч перед Різдвом» (1951)
825. фільм-концерт «Червона рута – квітка надії»
826. Бесіда на актуальну тему
827. д/ф «Срібний вік. Повернення у забуття» («Укртелефільм»)
828. Незалежна Україна та національна безпека
830. Нічний телезал – фільм-опера «Фауст» (1982)
831. для дітей «Старти надій»
832. музична програма «Бабине літо в Ілляшівці»
833. м/ф «Ой, куди ж ти їдеш, Явтуше?» (1988)
834. Нічний телезал – фільм-опера «Чарівна флейта» («Die Zauberflote» (1971) або «Die Zauberflote» (1975))
835. Якось у «Проліску»
836. Духовні твори М.Лисенка
837. х/ф для дітей «Золотоволоска» («Zlatovlaska» (1973))
838. м/ф «Маруся Богуславка» (1966)
839. Нічний телезал – фільм-опера «Ярослав Мудрий» (Г.Майборода)
840. х/ф «Не можу сказати «прощай»» («Не могу сказать «прощай» (1982))
841. програма для дітей «Мультфільм на замовлення»
842. інформаційна програма «Тиждень»
843. м/ф «Два клени»
844. концерт «Суцвіття дружби»
845. Нічний телезал – х/ф «Відьма» (1990)
846. м/ф «Малята-мишенята» (1982)
847. вистава «Мама для мамонтеняти»
848. х/ф «Загадка Кальмана»
849. Нічний телезал – опера «Утоплена» (М.Лисенко)
850. м/ф «Людина і лев» (1986)
851. концерт «Рок-Рух»
852. х/ф «Відвага» (1971)
853. вистава «Па-де-де» (А.Дяченко)
854. м/ф «Любов і смерть картоплі звичайної» (1990)
855. х/ф для дітей «Чарівний голос Джельсоміно»
856. теленарис «Виклик долі»
857. телефільм «Заповідь – свіча, а Тора – світ»
858. м/ф «Найдорожчий малюнок» (1975)
860. д/ф «Я єсть народ»
861. Нічний телезал – фільм-спектакль «Капітанша» (1987)
862. телегра «Клас-юніор-бізнес»
863. м/ф «Лісова пісня» (1976)
864. х/ф «Зоряне відрядження» (1982)
865. д/ф «Я той, хто в мені»
866. музичний фільм «Ательс»
867. м/ф «Навколо шахів» (1990)
868. Нічний телезал – фільм-спектакль «Дві сім’ї» (1979)
869. м/ф «Лисичка з качалкою» (1977)
870. Нічний телезал – науково-популярний фільм «Чи думають тварини?»
871. вистава «Поліція» (С.Мрожек)
872. х/ф «Чорна Долина» (1988)
873. м/ф «Навколо світу мимоволі» (1972)
874. Нічний телезал – Співає Софія Ротару
875. теленарис «Сміх під сонцем»
877. м/ф «Музичні малюнки» (1968)
878. вистава «Між двох сил» (В.Винниченко)
879. «Реквієм» (В.А.Моцарт)
880. м/ф «Червоненька квіточка»
881. х/ф «Райська яблуня»
882. д/ф «Кривда»
883. м/ф «Кульбаба – товсті щоки» (1971)
884. х/ф «Гуси-лебедi летять» (1974)
885. х/ф «Щедрий вечір» (1976)
886. Кінопрограма: телефільми «Древній Чернігів», «Дзвони»
887. фільм «Білий ведмідь»
888. ранкова інформаційно-розважальна програма «З восьмої до дев’ятої»
889. вистава «Дон Кіхот» (29 лютого)
890. м/ф «Про бегемота на ім’я Ну-І-Нехай» (1986) (29 лютого)
891. д/ф «Липневі грози. Страйк» (29 лютого)
892. «Барви природи» (29 лютого)
893. Нічний телезал – вистава «Остання жінка сеньйора Хуана» (29 лютого)
Березень-1992
894. м/ф «Острів скарбів» (1988)
895. д/ф «Викид»
896. Співає заслужена артистка України Н.Козлова
897. музичний спектакль «Чарівний сон» (М.Лисенко)
898. відеопрограма «Свічадо»
899. телефільм «Канва життя»
900. передача «Акценти»
901. науково-популярний фільм «У пошуках прибульців»
902. телевистава «Мої дні, мов хрести»
903. х/ф «Гра без козирів»
904. х/ф «Леді Макбет Мценського повіту»
905. вистава Львівського драматичного театру імені М.Заньковецької «Гайдамаки» (Т.Г.Шевченко)
906. музичний фільм «Буфонада»
908. музична вистава «Катерина»
909. «Кукурік-шоу»
910. д/ф «Доля художника Тараса Шевченка»
911. музичний фільм «Дороги кобзарські»
912. Літературно-художнє свято до 178-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка
913. х/ф «Тарас Шевченко» (1951)
914. Літературно-музична композиція «Дума Кобзаря»
915. Відверта розмова
916. Благодійний телевізійний вечір, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка
917. «Шевченко-художник»
918. Концерт лауреатів міжнародних конкурсів «Віват, таланти!»
920. х/ф «Горобець – також птах»
921. музичний фільм «Весела прогулянка»
922. Екран пригодницького фільму – х/ф «Випадок в аеропорту»
923. д/ф «Тандир, арча, вогонь»
924. х/ф «Капітан «Піліґриму»» («Капитан «Пилигрима»» (1986))
925. телефільм «Збирач слави козацької» («Укртелефільм»)
926. Концерт естрадно-симфонічного оркестру Держтелерадіомовної компанії України
927. телефільм «Маленька подорож до Єгипту»
928. Музичні зустрічі. Оперне мистецтво та молоді виконавці
929. науково-популярні фільми: «Без мене», «Російські острови гетьмана Сагайдачного» («Київнаукфільм»)
930. д/ф «Дім. Рідна земля» («Укрхроніка»)
931. фільм «Воскресіння мертвих» («Київнаукфільм»)
932. вистава Чернігівського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка «Сліпий» (Т.Г.Шевченко)
933. для дітей «Клоун-мім-театр», «Артобстріл»
934. до 150-річчя з дня народження Миколи Лисенка опера «Тарас Бульба» у виконанні артистів Київського державного академічного театру опери та балету імені Т.Г.Шевченка
935. д/ф «Часи козацькі»
936. д/ф «Парад-але»
937. х/ф для дітей «Стороннім вхід дозволено»
938. опера «Чорноморці» (М.Лисенко)
939. Нічний телезал – х/ф «Повія» (1961)
940. концертна програма «Народні таланти»
941. для дітей «Кавалери запрошують дам»
942. балет «Дон Жуан»
943. опера «Севільський цирульник» (Дж.Россіні)
944. до 150-річчя з дня народження Миколи Лисенка х/ф «І в звуках пам’ять відгукнеться»
946. Вперше на екрані УТ – х/ф з субтитрами «У мене все гаразд»
947. Іспанська осінь в Одесі за участю іспанського гітариста Ф.Моралеса
948. для дітей «Казки перського балету»
949. Нічний телезал – х/ф «Олекса Довбуш» (1959)
950. Для людей і для добра. Театр Української пісні «Дивоцвіт»
951. ораторія «Стабат Матер» (Дж.Россіні)
952. х/ф «Дорогою ціною» (1957)
954. д/ф «І знову я належу не собі»
955. Мелодія через віки. Грає оркестр М.Скорика
956. х/ф «Поїздки в старому автобусі»
957. Нічний телезал – опера «Золото Рейну» (перша частина тетралогії Р.Ваґнера «Перстень Нібелунґів»)
958. Нічний телезал – опера «Валькірія» (друга частина тетралогії Р.Ваґнера «Перстень Нібелунґів»)
959. Нічний телезал – опера «Зіґфрід» (третя частина тетралогії Р.Ваґнера «Перстень Нібелунґів»)
960. Нічний телезал – опера «Загибель богів» (четверта частина тетралогії Р.Ваґнера «Перстень Нібелунґів»)
961. х/ф «Захар Беркут» (1971)
962. цикл програм американської компанії «Сі-Бі-Ен»
964. опера «Золотий обруч» (Б.Лятошинський)
965. Вперше на екрані УТ – х/ф «Не хникай, білочко» (Чехословаччина)
966. виступ фольклорного ансамблю «Дума і пісня»
967. д/ф «Мигія» («Укртелефільм»)
968. х/ф «Така пізня, така тепла осінь» (1981)
969. д/ф «Галактіонович» («Укртелефільм»)
970. Вперше на екрані – х/ф «Наша людина в Сан-Ремо»
Квітень-1992
971. телемарафон «Дзвони Чорнобиля»
972. д/ф «Соната» («Укртелефільм»)
973. х/ф «Хліб і сіль» (1970)
975. Ганна Ратушна-Колесник в музичному фільмі «Я знов з тобою, Україно»
976. х/ф «Підкидьок»
977. фільм «По сторінках Червоної книги»
980. А.Кос-Анатольський – «Кантата», «Від Ніаґари до Дніпра»
981. х/ф «Криниця для спраглих» (1965)
982. д/ф «Три храми на моїй долоні» («Укрінхроніка»)
984. д/ф «Батюшка» («Укрінхроніка»)
985. Кінопрограма «Дивовижний світ природи»: д/ф «Ґрендландський тюлень», «Восьминіг», «Сайгаки»
986. д/ф «Катерина» («Укрінхроніка»)
988. д/ф «Вербна неділя»
989. х/ф «Прометей» (1936)
990. програма «Менора»
991. науково-популярний фільм «Микола Рерих»
992. наукова-популярний фільм «Справа про акчі»
993. х/ф «Канівізіне»
994. Концерт оперних співаків України
995. науково-популярний фільм «Українське бароко»
996. фільм-опера «Богема» (Дж.Пуччіні)
997. х/ф «Леґенда про безсмертя» (1985)
998. програма «Пектораль»
999. телефільм «Кобзарські ходіння Василя Нечепи»
1000. музичний фільм «Музика весни»
1001. д/ф «Палац. Іронічна елегія»
1002. вистава «Молода кров»
1003. музичний фільм «Червона рута» (1971)
1004. музичний фільм «Червона рута. 10 років по тому» (1981)
1005. науково-популярний фільм «Моя батьківщина – Крим»
1006. телефільм «Криниця вдовиних сліз» («Укртелефільм»)
1007. концерт артистів Української діаспори «До вогню і води Батьківщини»
1009. програма для молоді «Нон-стоп-рандеву»
1010. д/ф «Воскресіння Христове» (Великодня Субота)
1011. телефільм «Хто сіє в душу» (Великодня Субота)
1012. Вперше на екрані УТ – х/ф «Пропав друг» (Великодня Субота)
1014. Пасхальна літурґія (Великдень)
1015. музичний фільм «Миріться, люди, любіться люди» (Великдень)
1017. музичний фільм «Прогулянки по Львову» (Поливаний Понеділок)
1019. музичний фільм «Сестрички Скріде»
1020. телефільм «Політ метелика»
Травень-1992
1021. д/ф «Микола Куліш»
1025. музичний фільм «Поезія без слів»
1026. концерт Українського чоловічого хору «Журавлі»
1027. вистава Чернівецького музично-драматичного театру імені О.Кобилянської «Жидівка-Вихрестка» (І.Тогобочний)
1028. х/ф «Червоні черевички» (1986)
1029. вистава Київського дитячого музичного театру «Арлекінада» (Р.Дріґо)
1030. опера «Мілана» (Г.Майборода)
1032. д/ф «Метелики-високогірки»
1033. теленовела «Ще трошки тепла»
1034. д/ф «Полька з гоцем» («Укртелефільм»)
1035. д/ф «Через роки, через віки…» («Укртелефільм»)
1036. фільм-спектакль «Чому посміхалися зорі» (1966)
1037. д/ф «Червоне вино перемоги» («Укртелефільм»)
1038. д/ф «Від прадіда споконвіку»
1039. х/ф «Лебедине озеро. Зона» («Swan Lake. The Zone» (1990))
1040. м/ф «Пісочний годинник» («Укртелефільм»)
1041. кіноальманах «Культурна спадщина» («Київнаукфільм»)
1042. вистава Чернігівського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка «Княжна Чорна» (Д.Міщенко)
1043. фільм-спектакль «Голосіївський ліс»
1044. х/ф «Олеся» (1970)
1045. х/ф «Коли людина посміхнулася» (1973)
1046. х/ф «Кров людська – не водиця» (1960)
1047. х/ф «Марина» (1974)
1048. х/ф «Мальва» (1956)
1049. х/ф «Прощавайте, фараони!» (1974)
1050. телевистава «На початку було Слово» (Ю.Лиманов)
1051. д/ф «Яйце динозавра»
1052. фільм-балет «Весна священна»
1053. д/ф «Заповідь – свіча, а тора - світло» («Укртелефільм»)
1054. д/ф «Сутність» («Укртелефільм»)
1055. д/ф «Замовчаний ґенерал» («Укртелефільм»)
1056. фільм-опера «Арсенал» (Г.Майборода)
1057. телевистава «Трамвай ішов на фронт» (С.Журахович)
1058. д/ф «Слово про людину» («Укрінхроніка»)
1059. балет Одеського театру опери і балету «Маскарад» (А.Хачатурян)
1060. конкурсно-розважальна програма «Фант-лото «Надія»»
1061. музичний фільм «Червона ружа – Квітка надії»
1062. х/ф «Григорій Сковорода» (1958)
1063. вистава Чернігівського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка «Історія кохання»
1064. фільм-балет «Прозріння»
1065. х/ф «Операція «Вундеркінд»»
1066. Вперше на екрані УТ – х/ф «Останній репортаж»
1067. Дитячий телезал – лялькова вистава «Курочка Ряба»
1068. фестиваль молодіжної пісні «Юна хвиля»
1069. д/ф «Історія одного дому» (9.30-11.05)
1070. д/ф: «Галичина-фільм», «Люди з номерами»
1071. фільм-концерт «До батька по пісні»
1072. х/ф «Ти мусиш жити»
1073. музичний фільм «Сад божественних пісень»
1074. д/ф «Мусаввір»
1075. х/ф «Подарунок на іменини» (1991)
1077. до 175-річчя від дня народження М.Костомарова телевистава «Чорне коло»
1078. х/ф «Максим Перепелиця» («Максим Перепелица» (1955))
1079. м/ф «Новосілля братика Кролика»
1080. м/ф «Хлопчик з вуздечкою» (1974)
1081. концерт капели «Думка»
1082. науково-популярний фільм «Мовою серця»
Червень-1992
1083. ігрова програма для молоді «Джокер»
1084. м/ф «Котик та Півник» (1991)
1085. Дні культури Франції в Україні – д/ф «Тулуза» (Франція)
1086. Дні культури Франції в Україні – х/ф «Франкенштейн-90» (Франція)
1087. Дні культури Франції в Україні – х/ф «Чарівна обманщиця» (Франція)
1088. вистава «Моцарт і Сальєрі»
1089. Центр християнського співтовариства «Ісус дає надію» (США)
1090. х/ф «Театр»
1092. м/ф «КОАДП»
1093. д/ф «Альбом»
1094. Благодійний телевізійний вечір присвячений Києво-Могилянській Академії «Віват, Академія»
1095. Кінопрограма «У світі цікавого»: д/ф «Ванські хроніки», «За синім птахом»
1096. д/ф: «Обличчя на полотні», «Жива леґенда століть»
1097. Вперше на екрані УТ – х/ф «Мандрівний автобус»
1098. музичний спектакль «Остання ніч» (М.Лисенко)
1099. науково-популярний фільм «Грибне полювання»
1100. науково-популярний фільм «Чекайте білих лебедів»
1101. д/ф «Гроші» («Укртелефільм»)
1102. науково-популярний фільм «Точка роси» («Київнаукфільм»)
1103. х/ф «Ніагара» (1991)
1104. фільм-балет «Весна священна»
1105. м/с «Пригоди в Королівстві» («Kingdom Adventure» (1990)) (Канада)
1106. фільм-концерт «Спогад»
1107. музичний фільм «Ніч у маю»
1108. д/ф «Намисто голубки»
1109. музична програма «Арт-майдан»
1110. д/ф «Свята трійця» (Зелені свята)
1111. м/ф «Енеїда» (1991) (Зелені свята)
1112. х/ф «Тримайся, козаче!» (1991) (Зелені свята)
1113. д/ф «Сумне та світле свято наше» (Зелені свята)
1114. літературно-хореографічна композиція «Майстер і час»
1115. теленарис «Точка приземлення»
1116. фільм-концерт «Зачарований піснею»
1117. х/ф «Танґо смерті» (1991)
1118. вистава «Гріх та покаяння» (В.Винниченко)
1119. д/ф «Нехай б’ють мене – сильнішим буду»
1120. науково-популярний фільм «Шляхом Захара Беркута»
1121. Дитячий телезал – лялькова вистава «Маленький принц»
1122. д/ф «Світязь»
1123. х/ф «Пані Марія»
1124. д/ф «Цирк, та й годі»
1125. науково-популярний фільм «Таємниця скарбу гетьмана Полуботка» («Київнаукфільм»)
1126. фільм-концерт «Адажіо»
1127. музично-розважальна програма «Чортова дюжина»
1129. вистава «Чарівна лампа Аладдіна»
1130. Дитячий телезал – лялькова вистава «Котигорошко»
1132. х/ф «Капітан Крокус і таємниця маленьких змовників» (1991)
1134. д/ф «Сни дитинства Георгія Морозова» («Укртелефільм»)
Липень-1992
1136. науково-популярний фільм «Драй-Хмара. Останні сторінки»
1137. Співає Лілія Сандулеса
1138. телефільм «Чарівник слова»
1139. науково-популярний фільм «Освячені історією»
1140. спортивна програма «Галицькі ігри»
1141. музичний фільм «Повернення майстра»
1142. для дітей «Біном фантазії»
1143. науково-популярний фільм «Мільйони… в трубу?» («Укртелефільм»)
1144. передача «Наш сад, город»
1145. д/ф «Постскриптум до першого декрету» («Укртелефільм»)
1146. Співає тріо «Либідь»
1147. д/ф «Храми Поділля» («Укртелефільм»)
1148. для дітей х/ф «Історія про принцесу-пастушку і її вірного коня Фалада» («Die Geschichte von der Ganseprinzessin und ihrem treuen Pferd Falada» (1988))
1149. телефільм «Посол Попадюк. Повернення в Україну» («Укртелефільм»)
1150. телефільм «Я покажу вам сад» («Укртелефільм»)
1151. вистава «Королева чардашу» (І.Кальман)
1152. Співає Київ
1153. Концерт артистів балету
1154. музична програма за листами глядачів «Зичимо щастя»
1155. інформаційно-аналітична програма «ДНІПРО»
1157. інформаційно-аналітична програма «Тиждень»
1158. передача «Телеспортарена»
1159. Камерні мініатюри
1160. Реклама
1161. передача «Кінозустрічі»
1162. програма «Шлях до себе»
1163. опера-пастораль «Ацис і Галатея» (Ґ.Ф.Гендель)
1164. ранкова програма «З восьмої до дев’ятої»
1165. телефільм «Минуле ще попереду»
1166. д/ф «Щаслива»
1167. телефільм «Глибокий колодязь»
1168. передача для людей старшого віку «Надвечір’я»
1169. х/ф «Леґенда про княгиню Ольгу» (1983)
1170. вечори молодих талантів «У Максима»
1171. для дітей «Веселка»
1172. Християнська програма
1173. телевистава «Дзвін» (Є.Гуцало)
1174. відеофільм-вистава «Ретро»
1175. музичний фільм «Весілля сойок»
1176. вистава для дітей «Лис Микита»
1177. для дітей художній фільм «Принцеса Пава»
1178. художньо-публіцистична програма «Плеяда»
1179. вистава «На початку було слово» (Ю.Лиманов)
1180. програма для дітей «Мультфільм на замовлення»
1181. передача «Маю честь»
1182. програма «Сторінками дитячої Біблії»
1183. х/ф «Коріння»
1184. для дітей «Сонячне коло»
1185. відеофільм-вистава «Людське щастя» («Укртелефільм»)
1186. вистава «Царівна-жаба»
1187. опера «Алкід» (Д.Бортнянський)
1189. м/ф «Як кошеня і песик мили підлогу» (1977)
1190. телевистава «Страшна помста» (М.Гоголь)
1191. м/с «Пригоди в Королівстві» («Kingdom Adventure» (1990)) (Канада)
1192. х/ф «Талісман»
1193. Українське християнське телебачення і радіо: передача «Нагірна проповідь»
1194. вистава «Диявольська спокуса» (В.Винниченко)
1195. музична програма «Арт-майдан»
1196. короткометражний художній фільм «День народження» («Укртелефільм»)
1197. Вперше на екрані УТ х/ф «Театральний сезон»
1198. д/ф «На цвинтарі розстріляних ілюзій» («Укркінохроніка»)
1199. д/ф «Сьома, краща» («Укртелефільм»)
1200. для дітей художній фільм з субтитрами «Літо в черепашці»
Серпень-1992
1201. документальні фільми: «Створення Українського німого кіно», «Розквіт Українського німого кіно» («Кінематографіст»)
1202. На замовлення глядачів: д/ф «Срібний вік, повернення із забуття» («Укртелефільм»)
1203. х/ф «Бермудський трикутник»
1204. опера «Золотий обруч» (Борис Лятошинський)
1205. музичний фільм «Давайте створимо оперу»
1206. фільм-вистава «Очима Сатани»
1207. для дітей «До, мі, соль»
1208. лялькова вистава «Морський вовк»
1209. балет «Гей, козаки» (В.Зубицький)
1210. Вперше на екрані УТ – х/ф «Вундеркінд» (Польща-Канада)
1211. опера «Тарас Бульба» (Микола Лисенко)
1212. опера «Іоланта» (Петро Чайковський)
1213. телевистава «Коріння» (Г.Тютюнник)
1214. х/ф «Спокуса Дон Жуана»
1215. для дітей «Джерельце»
1216. фільм-балет «Дон Жуан»
1217. лялькова вистава «Маленька фея»
1218. х/ф «Білий птах з чорною ознакою» (1970)
1219. музичний конкурс «Слов’янський базар»
1220. телефільм «Оддаяння»
1221. телефільм «Сутність»
1222. студія «1 грудня»
1223. оперна вистава «Царівна-жаба»
1224. фільм-вистава «Павло Полуботок»
1225. х/ф «Дама з папугою»
1226. вистава «Сватання на Гончарівці»
1227. літературно-мистецька програма «Хрещатик»
1228. науково-популярний фільм «Українці. Віра. Надія. Любов…» (1990-1992)
1229. Всеукраїнський молебень у Софіївському соборі з нагоди Першої річниці Незалежності України
1230. х/ф «Тіні забутих предків» (1964)
1231. х/ф «Буйна» (1990)
1232. телефільм «Прощай, море…» («Укртелефільм»)
1233. х/ф «Циганка Аза» (1987)
1234. театралізована вистава «Запорізька Січ»
1235. Співають «Соколи»
1236. Симфонія № 3 (Людвіґ Ван Бетховен)
Вересень-1992
1238. Вперше на екрані УТ х/ф «Вовчий притулок»
1239. х/ф «Камінна душа» (1989)
1240. фільм-концерт «Чарівниця вечорниць» (Раїса Кириченко)
1241. х/ф «Коли дерева були великими»
1242. фільм-балет «Єгипетські ночі»
1243. лялькова вистава «Курочка ряба»
1244. фільм-концерт «Адажіо»
1245. для дітей художній фільм «Руда фея»
1246. Симфонічні твори українських композиторів
1247. д/ф «Бабин Яр. Правда про трагедію»
1248. д/ф «Софіїн день»
1250. д/ф «Голгофа Бабиного Яру»
Жовтень-1992
1251. х/ф «Весілля»
1252. телефільм-вистава «Сільські бувальщини»
1253. фільм-опера «Ріґолетто»
1254. телефільм «Кривда»
1255. х/ф «Люди і дельфіни»
1256. м/с «Кругосвітня подорож Віллі Фоґа» («La vuelta al mundo de Willy Fog» (1983))
1257. м/ф «Бременські музиканти» («Бременские музыканты» (1969))
1259. художній фільм для дітей «Білий слон» (Індія)
1260. х/ф «За двома зайцями» (1961)
1261. музичний фільм «Скрипка грає, голос має»
1262. музичний фільм «Весела прогулянка»
1263. Вперше на екрані УТ – т/с «Бодетаун – Місто на кордоні» («Bordertown» (1989-1991)) (Франція-США-Канада)
Листопад-1992
1265. м/ф «Розкажіть казку, лікарю»
1266. телевізійна гра «Кінопроба»
1267. Співає Алла Кудлай
1268. м/ф «Замок з таємницею»
1269. х/ф «Сто радощів або Книга великих відкриттів»
1270. х/ф «Сірамо де Бержерак»
1271. рок-опера «Джельсоміно»
1272. м/ф «Біле Верблюденя»
1273. х/ф «Натурник» (1992)
1274. х/ф «Леґенда про білого дракона» (Польща-США)
1275. вистава «Іван Мазепа» (Юліуш Словацький)
1276. х/ф «Будинок без виходу»
1277. х/ф «Марія-Маґдалина»
Грудень-1992
1278. документальна кінотрилогія «Просвітної дороги свічка чорна»: Фільм 1 «Верни до мене, пам’яте моя»; Фільм 2 «У білій стужі сонце України»; Фільм 3 «Розп’ятий на чорному хресті»
1279. науково-популярний фільм «Козак – душа правдива»
1280. х/ф «Як я був вундеркіндом»
1281. м/ф «Біла чапля»
1282. Вперше на екрані УТ – х/ф «Вірний Руслан (Історія вартового собаки)» (1991) («Київнаукфільм»)
1284. м/ф «Дива в Гуслярі»
1285. вистава «Коло» (Моем)
1286. лялькова вистава «Чаклун і фея»
1287. м/ф «Фантодром»
1288. передача «Кінозустрічі»
1289. «Берег любові» (Іво Бобул та Лілія Сандулеса)
1290. Телевистава «Бо шлях мені цей пророкований…» (І.Рапушинська)
1292. м/ф «Літаючий будинок» («Great Adventures of the Amazing House or The Flying House») («Tondera House no Daibouken» (1982))
1293. відеофільм «НЛО… з 1908 року»
1294. теленовела «Народжена Сонцем»
1295. передача «Ту-Ту кафе»
1296. д/ф «Дунай, Дунай»
1297. х/ф «Рокко та його брати» («Rocco e i suoi fratelli» (1960)) (в головній ролі Ален Делон)
1298. передача ««Кукурік і Ко» представляє…»
1299. Антипрогноз-93
1300. Естрадна програма (31 грудня)
Січень-1993
1301. «Ніч у колі зірок…» (00.05 1 січня)
1302. вистава «Снігова королева» (1 січня)
1304. Концерт Олександра Тищенка
1305. х/ф «Пришелець»
1306. х/ф «Вбити шакала»
1308. мультфільми минулих років «Різдвяні казки» (Святий вечір)
1309. музична казка «Білий олень» (Святий вечір)
1310. «Небо і земля нині торжествують» (Святий вечір)
1311. фільм «Святвечір» (Святий вечір)
1312. передача «Святвечір» (Святий вечір)
1313. Різдво Христове – Трансляція Різдвяної Божественної Літурґії (Святий вечір)
1314. телефільм «Птах Українського вертепу» (Різдво)
1315. д/ф «Різдво Христове» (Різдво)
1316. «Різдво Христове» – Святкова Літурґія (Різдво)
1317. Побут і звичаї Українського народу (Різдво)
1318. х/ф «Три горішки для Попелюшки» («Tri orіsky pro Popelku» (1973)) (Різдво)
1319. концерт духовної музики «Нехай святиться Ім’я Твоє» (Різдво)
1320. телевистава «Задля Натуся» (Володимир Винниченко) (Різдво)
1321. передача «Спорткур’єр» (Різдво)
1322. молодіжна програма «Вир» (Різдво)
1323. х/ф «По-модньому» (1992) (Різдво)
1324. науково-популярний фільм «Мистецтво і Релігія» (8 січня)
1325. телеспектакль «Хто дасть мені крила» (8 січня)
1327. програма мультфільмів «Серйозні жарти»
1328. телефільм «Дзвони»
1329. хіт-парад «Телефан»
1330. х/ф «Милий, рідний, любий, єдиний»
1331. фільм «Планета інопланетян»
1332. Дитяча музична студія
1333. д/ф «Октулаг»
1334. д/ф «Мир вам, бо терпіли»
1335. Освітній канал для дітей (Українська література, Музика, Фізико-математична школа, Основи інформатики й обчислювальної техніки, Світова література)
1336. передача «Україна і світ»
1337. х/ф «Скарби візантійського купця»
1338. музично-розважальна програма «Ніч у колі «зірок»»
1339. Виступ Великого дитячого хору Держтелекомпанії України «Диво-коляда»
1341. фільм-балет «Роздуми»
1342. «Пісеньки білої зими»
1343. Концерт із творів Йоганна Штраусса у виконанні оркестру під керівництвом Хобарта Ерла (США)
1344. Токіо-балет
1346. молодіжний фестиваль популярної музики «Вітер зі сходу»
1347. х/ф «Небеса обітовані»
1349. м/с «Д’Артангав і три пси-мушкетери» («Dogtanian and the Three Muskehounds» (1981))
1350. «Крізь полум’я душі»
1351. «Фантазія»
1352. х/ф «Звичайне диво» («Обыкновенное чудо» (1978))
1353. Конкурс юних талантів «Твоя зірка»
1354. Пісня «на біс»
1355. м/ф «Гномики сміються»
1356. передача «Село і люди» (інколи випадково проглядав її. Як на мене-школяра – було не дуже цікаво)
1357. передача «На варті»
1358. передача «Свічадо» (щось пригадую, але все дуже нечітке у чорно-помаранчевому сяйві свічки. Але чи було це насправді, чи моя уява – вже не пригадую!)
1359. Естрадний калейдоскоп
1360. Твори Ф.Шопена і Ф.Шуберта
1361. м/ф «Жили собі думки» (1983)
1362. м/ф «Колосок» (1982)
1364. фільм «Монолог»
1365. Побут і звичаї Українця (Щедрівка, Йордана)
1366. У храм по свячену воду (Йордана)
1367. х/ф «Різдвяні пригоди Бенджі» (США) (Йордана)
1368. м/ф «Від казки до казки»
1369. телефільм «Клоун з осінню у серці»
1372. телефільм «Історик та історія»
1373. «Ах, оперета»
Лютий-1993
1374. лялькова вистава «Женчик-бренчик»
1376. молодіжна студія НХП
1377. х/ф «Чудо в краю забуття» (1991)
1378. м/ф «Чудовисько»
1379. х/ф «Студентські канікули» (США)
1383. передача «Вікно в Америку»
1384. х/ф «Два кроки до тиші»
1385. х/ф «Весь світ в очах твоїх» (1977)
1387. х/ф «Зоряне відрядження» (1982)
1388. мистецький салон «Під дахом опери»
1389. х/ф «На яскравому сонці» («Plein Soleil» (1960)) (в головній ролі Ален Делон)
1390. «Україна 1917-1920 років», «Ближче до діла», «Острів душі»
1391. «Ай Ті енд Ті – телефонний зв’язок майбутнього»
Березень-1993
1393. х/ф «Пригоди принца Флорізеля»
1394. Хіт-парад «12 мінус 2»
1395. Таланти твої, Україно!
1396. «Дон Жуан» (Йоганн Штраус)
1398. художньо-просвітницький фільм «Тарас Шевченко. Заповіт» (1992-1997) (Ґеніальна багатосерійна постановка: 1 «Давно те діялось колись...» (1992), 2 «Мені тринадцятий минало...» (1992), 3 «У Вільні, городі преславнім...» (1992), 4 «І виріс я на чужині...» (1994), 5 «На розпуттях велелюдних...» (1994), 6 «Там ніч, як день...» (1994), 7 «На сій окраденій землі...» (перша частина) (1997), 7 «На сій окраденій землі...» (друга частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (перша частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (друга частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (перша частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (друга частина) (1997)
1400. х/ф «Чарівна ніч» (Неділя)
1401. оперна вистава «Травіата» (Джузеппе Фортуніно Франческо Верді) (Неділя)
1402. х/ф «Прощання з осінню»
1405. вистава «Братик Кролик і К0»
1406. д/ф «Азовське море. Спаси і допоможи»
1407. х/ф «Американська трагедія» («Американская трагедія» (1981))
1408. телевистава «На полі крові» (Леся Українка)
Квітень-1993
1410. м/ф «Сокира» (Іран)
1413. х/ф «Іван та Кобила» (1992) (Субота перед Вербною Неділею)
1414. кінофільм «Христос Воскрес» (Вербна Неділя)
1417. «І знову Д’Артаньгав…» (Великодна Субота)
1418. Пасхальне Богослужіння (Великодна Субота)
1419. д/ф «Воскресіння Христове» (Великдень)
1420. телефільм «В ім’я Воскресіння» (Великдень)
1421. Календар народних свят «Великдень» (Великдень)
1422. х/ф «Пустеля» (Великдень)
1423. Літературна класика на екрані – х/ф «Крадіжка»
1424. телемарафон «Дзвони Чорнобиля»
1425. балетна вистава «Українська фантазія»
1426. передача «Еники-Беники»
1427. ранкова програма «З сьомої до восьмої»
Травень-1993
1428. передача «Менора»
1429. Вас запрошує Софія Ротару
1430. концерт-бенефіс Раїси Кириченко
1431. х/ф «Фатальні діаманти» (1992)
1432. телефільм «Сповідь»
1433. х/ф «Шельменко-денщик»
1434. Вечір Української пісні
1436. х/ф «Світла постать»
1437. науково-популярний фільм «Війна чорної та білої магії»
1438. д/ф «Важка дорога до космосу»
1439. х/ф «Гол в Спаські ворота»
1440. х/ф «Рік теляти»
1441. х/ф «Злочин стався»
1442. х/ф «Сон» (1964)
1443. х/ф «Руда фея»
1444. х/ф «Приятель веселого бісеняти»
1445. х/ф «Рання іржа»
1448. х/ф «Дві стріли»
Червень-1993
1449. х/ф «Блакитні гори, або Неправдоподібна історія»
1450. х/ф «Камінний хрест» (1968)
1451. х/ф «Червоний камінь»
1452. телефільм «Свята трійця»
1453. м/ф «Чудовий острів»
1454. х/ф «Лола Монтес»
1455. Відеорепортаж зі Святкового Богослужіння (Трійця)
1456. х/ф «Наречена грецького моряка або льотчика»
1457. х/ф «Ван Гог»
1460. передача «У Неділю вранці»
1461. «Ліхтарики миру»
1462. передача «Будьте з нами»
1463. х/ф «Війна» (6 серій)
1464. Бенефіс Павла Зіброва
1465. х/ф «Супермен» (Superman (1978)
1466. фільм-балет «Прозріння»
1467. х/ф «Коні в океані»
1468. «Полковник Шабер» (Оноре де Бальзак)
Липень-1993
1469. х/ф «Увага: відьми»
1470. «Маруся Чурай» (Ліна Костенко)
1471. Уїмблдонський турнір
1472. х/ф «Унікум»
1473. науково-популярний фільм «Втомлені міста»
1474. Новини відеомоди
1475. програма «Акценти»
1476. х/ф «Кольє Шарлотти»
1477. програма «Чарівний промінь»
1478. програма «Диктор у кадрі»
1479. передача «Телефан»
1480. УТН (Українські телевізійні новини)
1481. програма «На добраніч, діти!»
1482. ранкова програма «З сьомої до восьмої»
1483. програма «І святе і грішне»
1484. телефільм «Титан»
1485. фільм «Лінія краси»
1486. Хіт-парад «12 мінус 2»
1487. музична передача «На Івана, на Купайла»
1488. передача «Україна і світ»
1489. інформаційна програма «Силуети»
1490. передача «Пектораль»
1491. програма «Життя в картинах»
1492. х/ф «Лицарський замок»
1493. передача «Село і люди»
1494. х/ф «Поліцейський» («Notte sulla citta») («Un flic» (1972)) (в головній ролі Ален Делон)
1495. програма «Дзвони Чорнобиля»
1496. передача «За і проти»
1497. розважальна програма «Гопля»
1498. передача «Музичний салон»
1499. програма «Гра-конкурс»
1500. літературно-музична програма «Живе слово»
1501. передача «Формула удачі»
1503. х/ф «Сім тонн доларів»
1504. Вечір в орґанному залі
1505. передача «Сім Я»
1506. х/ф «Зайчик»
1507. передача «Події, факти, коментарі (огляд подій за тиждень)»
1508. міжнародна християнська програма «Клуб 700»
1509. передача «Наше коло»
1510. вистава «Із життя комах» (К. і Й. Чапеки)
1511. м/с «Літаючий будинок» («Great Adventures of the Amazing House or The Flying House») («Tondera House no Daibouken» (1982))
1512. телегра «Кінопроба»
1513. «Зоряний острів» (Тарас Петриненко)
1514. для дітей «Вулик»
1515. «Все в саду»
1516. х/ф «Самовбивця»
1517. для дітей «Курочка ряба»
1518. молодіжна студія «Нон-стоп-рандеву»
1519. Оперні арії
1520. «Грай, моя бандуро»
1521. програма «Мистецтво майстрів»
1522. для дітей «Пропоную гру»
1523. програма «Рослинний і тваринний світ»
1524. передача «Перехрестя одного роду»
1525. програма «Сад, город»
1526. Оксана Білозір «Я – україночка»
1527. «Колискова»
1528. студія «Основа»
1529. телефільм «Оглянься з осені»
1530. «Музична фантазія»
1532. х/ф «Відьма» (1990)
1533. Мультфільм на замовлення (йшов у Неділю одразу ж по обіді)
1534. вистава для дітей «Три золоті волосинки» (Б.Юнґер)
1535. х/ф «Чорний замок Ольшанський»
1536. передача «Яблуко спокуси»
1537. програма «Розпростерті крила птиці»
1538. «Зоряний острів»
1539. теленарис «Омріяний берег»
1540. х/ф «Кінець сезону морозива»
1541. Контакт-93 «Чуєш, брате мій»
1542. молодіжна студія «Гарт»
1543. для дітей «Три акорди»
1544. програма «Урядовий вісник»
1545. «Несподіваний дощ»
1546. х/ф «Едґар і Крістіна» («Purva bridejs» (1966))
1547. «Тарара» дарує надію
1549. вистава «Бояриня» (Леся Українка)
1550. для дітей «Солом’яний бичок»
1551. молодіжна студія «Фантон»
1552. програма «Пан або пропав»
1553. передача «І знову разом»
1554. вистава «Нові пригоди Кози-дерези»
1555. фільм-балет «Ромео і Юлія»
1556. для дітей «5 кілець»
Серпень-1993
1557. передача «Дивовижний світ природи»
1558. вистава «Оргія» (Леся Українка)
1559. фільм-балет «Алхімік»
1561. х/ф «Міо, мій Міо» («Mio min Mio») («Mio in the Land of Faraway» (1987))
1562. програма музичних вітань «Білий обрус» (Тернопіль)
1563. короткометражні художні фільми «Метелик», «Женихи», «Перерва»
1564. для дітей «Котигорошко»
1565. х/ф «Фонтан»
1567. фільм-спектакль «Кассандра» (1974)
1569. фільм-вистава «Закон»
1571. х/ф «Із житія Остапа Вишні» (1991)
1572. м/ф «Велика подорож» (1987) (цикл мультиків про Бегемота Топа і Кота Тутті: «Свара» (1978), «День, коли щастить» (1983), «Мотузочка» (1990), «Найсправжнісінька пригода» (1990))
1573. х/ф «Капітан Крокус і таємниця маленьких змовників» (1991)
1574. м/ф «Енеїда» (1991)
1575. х/ф «Повернення Баттерфляй»
1576. для дітей ансамбль «Барвінок»
1577. для дітей «Літо, літечко»
1579. програма «Арт-жарт-кафе»
1580. передача «Все живе»
1581. х/ф «Пропала грамота» (1972)
1582. Червона рута-93
1583. х/ф «Заяче серце»
Вересень-1993
1584. телефільм «Соната»
1585. х/ф «Поїзд поза розкладом»
1586. х/ф «Тарас Шевченко» (1951)
1587. х/ф «Гріх» (1991)
1588. телепередача «Голодомор-33: факти, свідчення, коментарі»
1589. х/ф «Голод-33» («Famine-33» (1991))
1590. х/ф «Подарунок на іменини» (1991)
1591. Шедеври класичної музики
1592. х/ф «Полювання на Єдинорога»
1594. х/ф «Грішник»
1595. х/ф «Початок»
1596. х/ф «Поки не випав сніг»
1597. х/ф «Людина в зеленому кімоно»
1598. х/ф «Гори димлять» (1989)
1599. х/ф «Ельвіра – володарка темряви»
1600. х/ф «Калоші щастя»
Жовтень-1993
1601. х/ф «Скандальна подія у Брікміллі» («Скандальна пригода в Брикмілі»)
1602. х/ф «Жорстокі світанки»
1603. х/ф «Брати Ріко»
1604. Концерт творів А.Вівальді і Д.Перголезі
1605. х/ф «Вундеркінд»
Листопад-1993
1607. Вперше на екрані УТ х/ф «Найвища істина бомбіста Олексія»
1608. х/ф «Ніч самогубця»
1609. х/ф «Леґенда про княгиню Ольгу» (1983)
1612. х/ф «Якось, через двадцять років»
1613. х/ф «Напередодні»
1614. Орґанна класика
1616. т/с «Ніхто, крім тебе» («Tu o nadie» (1985)) (Мексика)
1618. фільм-вистава «Вісім люблячих жінок»
1619. х/ф «Театр»
1620. З Української класики – х/ф «Земля» (1930) (та її реставрована версія «Земля» (1971))
1621. фільм-вистава «Три ідеальні подружжя»
1623. для юнацтва художній фільм «Собака і закохані»
1624. прем’єра художнього фільму «Пастка» (1993)
Грудень-1993
1625. музична програма «Бандура любові»
1626. х/ф «Тримайся, козаче!» (1991)
1627. х/ф «Випадкові пасажири»
1628. х/ф «Чужа дружина та чоловік під ліжком»
1629. х/ф «Заповіт професора Доуеля»
1630. до 100 річчя від дня народження М.Хвильового – х/ф «Танґо смерті» (1991)
1631. фільм-спектакль «Мина Мазайло» (1991)
1632. для дітей художній фільм «Шлях до Південного Заходу»
1633. х/ф «Блакитна троянда»
1634. Екран пригодницького фільму – х/ф «Дежавю»
1635. для дітей художній фільм «Скарбниця лікаря Мілоти»
1637. для юнацтва художній фільм із субтитрами «ЕСД (Експериментальний сиґнал добра)» (Польща)
1638. х/ф «Пливуть моржі»
1640. х/ф «Пройдисвіти»
1641. для дітей художній фільм «Хлопчик-мізинчик»
1642. Новорічний бал у Національній опері України
Січень-1994
1643. Вперше на екрані УТ – для дітей художній фільм «Щен із сузір’я Гончих Псів»
1644. м/ф «Незвичайні пригоди мушкетерів»
1645. вистава «Блез» (К.Маньє)
1646. творче об’єднання «Громада» представляє: «Понеділок – день важкий», «Добрий знак»; «Візитна картка»; «Наше коріння»; «Критий ринок»; «Острів душі»
1647. х/ф «Снайпер»
1649. кінофільм «Святвечір» (Святий вечір)
1650. Різдвяне Богослужіння (в ніч зі Святого вечора на Різдво)
1651. лялькова вистава «Вертеп» (Різдво)
1652. х/ф «Дванадцять місяців» («Двенадцать месяцев» (1972)) (Різдво)
1653. Улюблені мультфільми минулих років (Різдво)
1654. музичний телефільм «Київські фрески» (Різдво)
1655. поетичний телетеатр «Не я один духовну справну спрагу маю» (Різдво)
1656. передача «Зимові свята» (Різдво)
1657. фільм-концерт «Благослови, душе моя» (Різдво)
1658. м/ф «Різдвяна казка» (1993) (Різдво)
1661. х/ф «Тіні забутих предків» (1964)
1662. Вперше на екрані УТ х/ф «Брехуха»
1663. передача «Радіопрограмі «Від Суботи до Суботи – 25»»
1665. аналітична програма «Без протоколу»
1666. до 70-річчя Сергія Параджанова «Про час і про нас»
1667. х/ф «Ашик-керіб»
1668. х/ф «Фальшива Ізабела»
1670. вистава «Куртіж» (Богдан Лепкий)
1671. Святкове шоу «У Василя» (в ніч на Старий Новий рік)
1672. телефільм «Українські відьми, а також інша нечиста і чиста сила» («Укртелефільм»)
1673. «Нова радість стала» – колядує Тернопільщина
1674. Вперше на екрані УТ – х/ф «І чорт з нами»
1676. х/ф «Біла кістка»
1678. Вперше на екрані УТ – х/ф «Ну, ти й відьма...» (1992) («Укртелефільм»)
1679. д/ф «Українська хвиля» (студія «Галичина-фільм»)
1680. «Всі зірки». Балет на льоду
1681. Екран пригодницького фільму: «Фірма пригод» (Спілка МКС ПЛЮС, Кінофірма «Світ»)
1682. «Це загадкове ім’я Астрая…»
1683. х/ф «Кримінальний талант»
1684. х/ф «Загублені в пісках»
1686. х/ф «Нічне шепотіння»
1687. Музичні ілюзії. Ер-джаз
1688. вистава «Лебеді материнства» (Василь Симоненко)
1689. Одеській кіностудії – 75: х/ф «Вертикаль»
1690. програма народної музичної самодіяльності «Сонячні кларнети»
Лютий-1994
1692. Вперше на екрані УТ х/ф «Увійдіть, стражденні»
1695. Одеській кіностудії – 75: х/ф «Заложниця»
1696. XVII Зимові Олімпійські ігри в Ліллехаммері
1697. м/с «Пригоди в Королівстві» («Kingdom Adventure» (1990)) (також ВІЧНИЙ мультфільм молодших класів)
1698. документальний кіноцикл «Невідома Україна» (1993) (складається з чотирьох частин: 1 «Невідома Україна. Нариси нашої історії» (1993), 2 «Невідома Україна. Золоте стремено» (1993), 3 «Невідома Україна. Як судилися колись в Україні» (1993), 4 «Невідома Україна. Лікарська справа в Україні» (1993))
1699. відеофільм-вистава «Горить моє серце…»: Фільм перший 1. «Йоганна. Жінка Хусова», 2 «Айша і Мохаммед», Фільм другий 1 «Прощання», 2 «Грішниця»
1700. м/ф «Останній бій»
1702. Вперше на екрані УТ – х/ф «Вогняні барабани» («La battaglia dei tre tamburi di fuoco» (1990)) (4 серії по 55 хвилин)
1703. х/ф «Ярослав Мудрий» (1981)
1704. м/с «Суперкнига ІІ» («Superbook І, ІІ, ІІІ» (1981-2009))
1705. розважальна святкова програма «В Ніч на Старий Новий рік»
Березень-1994
1706. Екран пригодницького фільму – х/ф «Чоловік собаки Баскервілів»
1707. вистава «Месія і Міріам»
1709. Вперше на екрані УТ – х/ф «Вік-енд у Берні» («Weekend at Bernie's» (1989))
1710. Вперше на екрані УТ – х/ф «Мода та її обличчя» (Франція)
1711. Вперше на екрані УТ – х/ф «Серцеїд» (Франція)
1712. опера «Лючія ді Ламмермур» (Доменіко Ґаєтано Марія Доніцетті)
1713. До 180-річчя з дня народження Тараса Шевченка документальний фільм «Кобзар» (студія імені Олександра Довженка)
1714. До 180-річчя з дня народження Тараса Шевченка художній фільм «Сон» (1964)
1715. передача «У мандрах. Донеччина»
1716. х/ф «Шалений день інженера Баркасова»
1717. опера «Пан Коцький» (Микола Лисенко)
1718. х/ф «Хибне коло» (Румунія)
1719. х/ф «Бранець землі»
1720. х/ф «Голос опівночі» (Китай)
1721. х/ф «Сто років, або Книга великих відкриттів»
1722. х/ф «За двома зайцями» (1961)
1723. х/ф «Злочин з багатьма невідомими» (1993) («Укртелефільм»)
1724. для дітей художній фільм «Не хникай, білочко» (кіностудія «Баррандов»)
1725. «Черемхова віхола» (Ірина Шинкарук)
1726. м/ф «Острів скарбів» (1988)
1727. х/ф «Сад Гетсиманський» (1993), «Сад Гетсиманський – Тигролови» (1994) («Укртелефільм»)
Квітень-1994
1728. Вперше на екрані УТ – х/ф «Місяцева зозулька» («Місяцева зозуленька») («Укртелефільм»)
1729. Вперше на екрані УТ – художній фільм для дітей «Страховисько з дахового вікна»
1730. Одеській кіностудії 75 – х/ф «Короткі зустрічі»
1731. телевистава «Собор» (Олесь Гончар)
1732. Екран пригодницького фільму – х/ф «Убити Шакала»
1733. «Страчена любов» (Астрая)
1734. д/ф «Ще повернеться весна» («Укркінохроніка»)
1735. д/ф «На кому світ тримається» («Укртелефільм»)
1736. Одеській кіностудії 75 – х/ф «Довгі проводи»
1737. Вперше на екрані УТ – фільм «Франція і… Франція»
1738. х/ф «Ніагара» (1991) (Кіностудія імені Олександра Довженка)
1739. музичний фільм «Ніка»
1740. «Бойківська церква» (Студія «Галичина»)
1741. Всесміх «Веселі усмішки»
1742. вистава для дітей «Казка про Кота»
1743. вистава «Шинкарка» (Карло Ґольдоні)
1746. Вперше на екрані УТ – х/ф «Ха-Бі-Аси»
1747. для дітей художній фільм «Перекид через голову»
1748. телевистава «Приречені» (В.Бойчук)
1749. До міжнародного дня пам’ятників та історичних місць документальні фільми «Часи прадавні», «Місто на Кучманському шляху»
1750. теленарис «Зимові сни дерев»
1751. Вперше на екрані УТ – х/ф «Вінчання зі смертю» (1992)
1752. вистава «Вертеп» (Валерій Шевчук)
1753. музична програма «Душі криниця»
1754. для дітей художній фільм «Дівчинка і крокодил»
1757. х/ф «Пустеля»
1758. «Співають в небі херувими…»
1759. Всенічне Пасхальне Богослужіння
Травень-1994
1760. Ранкове Пасхальне Богослужіння (Великдень)
1761. для дітей «Ой, як мило в нас буває» (Великдень)
1763. д/ф «Воскресіння Христове» (Великдень)
1765. м/ф «Пастка для котів» («Macskafogo» (1986)) (Поливаний Понеділок) (російський дубляж)
1766. музичний фільм «Казка про кохану» (Поливаний Понеділок)
1767. Вперше на екрані УТ музичний фільм «Кохаю» (Поливаний Понеділок)
1768. документальні фільми «Мов зерна», «Сокиринська пам’ять» («Укртелефільм») (Поливаний Понеділок)
1769. телефільм «Таємна вечеря в Сорочинцях» (Поливаний Понеділок)
1772. Одеській кіностудії 75 – х/ф «Світла постать»
1774. Екран пригодницького фільму – х/ф «Уїк-енд за мільйон»
1775. х/ф «…час збирати каміння» (1990-1996) («Укртелефільм»)
1776. Одеській кіностудії 75 – х/ф «Сезон чудес»
1777. Одеській кіностудії 75 – х/ф «Двоє під однією парасолькою»
1778. для дітей художній фільм «Рудий. Чесний. Закоханий»
1779. х/ф «Формула кохання» («Формула любви» (1984))
1781. Вперше на екрані УТ – х/ф «Карпатське золото» (1991)
Червень-1994
1782. х/ф «Морський вовк» (1990))
1785. Екран пригодницького фільму – х/ф «Вікно навпроти» (1991)
1786. х/ф «На семи вітрах»
1788. х/ф «Нові пригоди янкі при дворі короля Артура»
1790. д/ф «Свята трійця»
1791. фільм для дітей «Чоловік для мами»
1792. х/ф «Міраж»
1793. Вперше на екрані УТ – х/ф «Лиси Аляски» (Німеччина)
1794. х/ф «Початок»
1795. м/ф «Шекспіріада: Ромео і Джульєтта» («Shakespeare – The Animated Tales: Romeo and Juliet» (1992-1994))
1796. моноопера «Ніжність» (В.Губаренко)
Липень-1994
1797. музична програма «Кримська фієста Ніни Шестакової»
1799. Сонячні кларнети
1800. Вперше на екрані УТ – х/ф «Шоу-Бой» («Шоу-бой» (1991))
1801. відеофільм «Синдром набутих дефіцитів» (1 серія «Між двома орлами», 2 серія «Слізьми і кров’ю», 3 серія «Війна», 4 серія «Чи знову іменем любові…»)
1802. програма «Театр і час»
1803. програма «Роде наш красний»
1804. х/ф «Шкура»
1805. д/ф «Таємниця любові»
1806. програма «Школа серця»
1807. передача «Сто хвилин з пресою»
1808. х/ф «Самотня жінка бажає познайомитися»
1809. для дітей «Анфас»
1810. програма «Музичні зустрічі»
1811. програма «Клас-юніор-бізнес»
1812. програма «Поради телерадіореклами»
1813. х/ф «Провінціалки»
1814. програма «Крізь полум’я душі»
1815. для дітей «Пропоную гру»
1816. програма «Живе слово»
1817. програма «З перших уст»
1818. Концерт зірок Української естради
1819. передача «Фінансовий огляд»
1820. На фестивалі «Світанок»
1821. передача «Господарем на землі»
1822. програма «Ділові відомості»
1823. Літературна студія «Основа»
1824. передача «Наше коріння»
1825. Ритмічна гімнастика
1826. програма «Арт-майдан»
1827. програма «Для маленької компанії»
1828. передача «Телетехнотека»
1829. науково-популярний фільм «Дромадери, бактріани»
1830. передача «Зона тривоги»
1831. х/ф «Пеппі Довгапанчоха»
1832. спортивний огляд «Жиллет»
1833. програма «Блага вість з Ріком Реннером»
1834. програма «Вервиця»
1835. Хроніка МВС
1836. Програма «Русальний тиждень»
1837. програма «Вікно в Америку»
1838. передача «Делікатес-шоу»
1839. х/ф «31 червня» («31 июня» (1978))
1840. програма «Я родом не з дитинства»
1841. програма «Менора»
1842. програма «Шануймося друзі»
1843. передача «Зичимо щастя»
1844. програма «І знову разом»
1845. м/с «Суперкнига ІІ» («Superbook І, ІІ, ІІІ» (1981-2009))
1846. д/ф «Історія одного дому»
1847. передача «Від «А» до «Я»»
1848. програма «Версія»
1849. передача «Ай Пі Київ»
1851. програма «Все про кіно»
1852. Інструментальна музика
1853. музична програма «Блок-нот»
1854. теленарис «Ти лети, мій коню»
1855. фільм-балет «Карнавал»
1856. м/с «Пригоди в Королівстві» («Kingdom Adventure» (1990))
1857. х/ф «Допінґ для ангелів»
1858. молодіжна студія «Гарт»
1859. Французькі співаки
1860. програма «Е-ть»
1861. програма «Дивовижний світ природи»
1862. передача «Громадська думка»
1863. передача «Запитуйте – відповідаємо»
1864. Грає Державний оркестр України
1865. передача «Наше кіно»
1866. для дітей «Канал «Д»»
1867. передача «Кінопроба»
1868. м/ф «Шекспіріада: Гамлет» («Shakespeare – The Animated Tales: Hamlet» (1992-1994))
1869. м/ф «Шекспіріада: Макбет» («Shakespeare – The Animated Tales: Macbeth» (1992-1994))
1870. м/ф «Шекспіріада: Дванадцята ніч» («Shakespeare – The Animated Tales: Twelfth Night» (1992-1994))
1871. м/ф «Шекспіріада: Ромео і Джульєтта» («Shakespeare – The Animated Tales: Romeo and Juliet» (1992-1994))
1872. м/ф «Шекспіріада: Буря» («Shakespeare – The Animated Tales: The Tempest» (1992-1994))
1873. м/ф «Шекспіріада: Сон літньої ночі» («Shakespeare – The Animated Tales: A Midsummer Night's Dream» (1992-1994))
1874. х/ф «Дама з собачкою»
1875. передача «Резерв»
1876. вистава «Як у старовинному водевілі»
1877. програма «Злато і булат»
1878. аналітична програма «Без протоколу»
1879. фільм-балет «Ковбої»
1880. х/ф «Злодії у законі»
1881. творче об’єднання «Громада» представляє: «Ближче до діла», «Добрий знак», «Візитна картка»
1882. теленарис «Балада про хутір, що вижив»
1883. для дітей «Чудесний острів Аіленд»
1884. передача «Ракети і долі»
1886. програма «Спорткур’єр»
1887. молодіжна студія «Нон-стоп-рандеву»
1888. фільм-концерт «Враження»
1889. музичний фільм «Відлуння»
1890. д/ф «Півострів скарбів»
1891. х/ф «Ашик-керіб»
1892. Концерт міжнародного фестивалю естрадної пісні в Ялті «Море друзів»
1893. х/ф «Марія, Мірабелла»
1894. програма для юнацтва «Гра в класики»
1895. вистава «Без вини винуваті»
1896. фестиваль «Зоряний прибій»
1897. телефільм «Нескінченне око Фріпульї» («Укртелефільм»)
1898. х/ф «Кохати»
1899. д/ф «Телесеріал «Роксолана»»
1900. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Ягідка кохання» (1926) (оцифроване та відновлене «Ягідка кохання» (1975))
1901. для дітей «Веселка-1994»
1902. Уперше на екрані УТ-1 – короткометражний художній фільм «Людина з червоної площі»
1903. х/ф «Красуня з Альгабрі»
1904. передача «Артистичне казино»
1905. Літературна класика на екрані – х/ф «Для домашнього огнища» (1992)
1906. На екрані кінокомедія – прем’єра х/ф «Євреї, будьмо!» (1992) («Укртелефільм»)
1907. х/ф «Урга. Територія кохання»
Серпень-1994
1908. Уперше на екрані УТ 1 – х/ф «Коли дзвони грали, коли ми вмирали»
1909. м/ф «Кіт, який умів співати»
1910. х/ф «Ілюзія смерті» (США)
1911. Поетичний телетеатр за мотивами поезії Лесі Українки «Сфінкс»
1912. музичний фільм «Опа-па»
1915. х/ф «Галявина казок»
1916. літературно-публіцистична програма «Плеяда»
1917. телефільм «Іван Миколайчук. Тризна»
1918. до 140-річчя народження Марії Заньковецької – прем’єра д/ф «Простіть і прощайте…» («Укртелефільм»)
1919. х/ф «Копитом сюди, копитом туди»
1920. м/ф «Усі справи в капелюсі»
1921. х/ф «Тінь папороті»
1922. мультфільми для дорослих «Відчинене вікно», «Колекція»
1923. х/ф «Привид замку Моррісвілль» («Fantom Morrisvillu» (1966))
1924. м/ф «Собаче життя»
1925. програма «Таланти і меценати»
1926. х/ф «Вбивчий притулок»
1927. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Арсенал» (1928)
1928. х/ф «Кінець старих часів»
1929. Раїса Кириченко у музичному фільмі «Чарівниця вечорниць»
1930. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Звенигора» (1926) (оцифроване та відновлене «Звенигора» (1973))
1931. для дітей «Писанка-мальованка»
1932. м/ф «Кресало»
1933. м/ф «Гра з хом’ячком»
1934. м/ф «Дідусева сопілочка»
1935. Концерт симфонічної музики
1936. Уперше на екрані УТ – х/ф «Зона смерті» (США)
1937. Міжнародний фестиваль Української пісні «Доля-1994»
1938. х/ф «Філіал»
1939. Ніна Матвієнко у фільмі «Весняні варіації»
1940. для дітей «Шанс»
1941. програма «Ваш вихід, артисте!»
1942. вистава «Нас тепер двоє» (Ф.Ґ.Лорка)
1943. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Земля» (1930) (оцифроване та відновлене «Земля» (1971))
1944. гумористична програма «Усмішка»
1945. х/ф «Меланхолійний вальс»
1946. х/ф «За двома зайцями» (1961)
1947. Міжнародний фестиваль Української естрадної дитячої пісні «Здраствуй, «Веселаде»»
1948. х/ф «Гетьманські клейноди» (1993)
1949. телефільм «Історія Києва» (було декілька серій)
1950. Уперше на екрані УТ – х/ф «Скарга»
1951. Клоун-мім-театр «Арт-обстріл»
1952. для дітей «Гра в класики»
1953. прем’єра телефільму «Сентиментальна подорож» (кілька серій)
1954. На замовлення глядачів – х/ф «Схованка біля червоних каменів»
1955. х/ф «Украдене щастя» (1984)
1956. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Іван» (1932)
1957. х/ф «Польоти у сні і наяву»
1958. вистава «Благо-дарю» (Анатолій Дяченко. Бенефіс народної артистки України Ади Роговцевої)
Вересень-1994
1960. міжнародний фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт»
1961. х/ф «Мистецтво жити в Одесі»
1962. телефільм «Настанет твой черёд» (Марина Цвєтаєва)
1963. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Аероград» (1935)
1964. програма «Артистичне казино»
1965. передача «Все живе»
1966. Уперше на екрані УТ – х/ф «Як тіні метушаться в бурю» (США)
1967. х/ф «Іван та кобила» (1992)
1968. Освітній канал для школярів: Фізико-математична школа; Уроки французької мови; Українська література; Музика; Зарубіжна література; Уроки німецької мови; Основи інформатики та обчислювальної техніки.
1969. х/ф «Наталка Полтавка» (1978)
1970. х/ф «Брехуха»
1971. х/ф «Хочу вашого чоловіка»
1972. До 100-річчя народження Олександра Довженка – «Незабутнє»: х/ф «Щорс» (1939)
1973. Шкільний екран (рубрики: «Фізика», «Українська література», «Музика», «Зарубіжна література», «Історія України»)
1974. м/ф «Приз» (1992)
1975. м/ф «Старовинна балада» (1989)
1976. Уперше на екрані УТ – х/ф «Чоловіча компанія»
1977. Уперше на екрані УТ – х/ф «Про шалене кохання снайпера і космонавта»
1978. Тиждень французького кіно: телефільм «Балада про Шампань»
1979. Тиждень французького кіно: х/ф «Лола Монтес»
1980. Тиждень французького кіно: х/ф «Жульєтта»
1981. Тиждень французького кіно: х/ф «Велика дорога»
1982. Сторінки Великої книги: м/ф «Блудний син» (в Неділю ввечері)
1983. х/ф «Катафалк»
1984. х/ф «Секретний ешелон» (1993)
Жовтень-1994
1985. для дітей х/ф «День Колібрі»
1987. Екран пригодницького фільму – х/ф «Тіні над Нотр-Дам» (Німеччина)
1988. х/ф «Солом’яні дзвони» (1987)
1989. фільм-балет «Алхімік»
1990. х/ф «Океан»
1993. програма «Усе про кіно»
1994. х/ф «Комічний коханець, або Любовні витівки сера Джона Фальстофа»
1995. т/с «Дона Бейжа» («Dona Beija» (1986-1993)) (Бразилія)
1996. х/ф «Ніч самогубця»
1997. вечірня Субота: «ЛіКоТБ» представляє: «Останки» + «Маски Шоу» (1990-2006) → «На добраніч, діти!» → УТН → т/с «Дона Бейжа» («Dona Beija» (1986-1993)) → ігрова розважальна програма «Мау Мау» → Канал «Франс Інтернасіональ» представляє… → УТН
1998. х/ф «Візит до мінотавра»
1999. молодіжна студія «Подіум»
2000. х/ф «Якщо можеш, прости»
Листопад-1994
2001. д/ф «Українська ніч 33-го...»: фільм 1 «Страх або Українізація» (1994) та фільм 2 «Жах або Розстріляне Відродження» (1994) (пізніше були випущені іще два: фільм 3 «Ґільйотина» (1995) і фільм 4 «Справа Грушевського» (1998).
2002. х/ф «Таємна прогулянка»
2003. передача «Сад, город»
2004. Сторінки Великої книги: м/ф «Іван Хреститель»
2005. Сторінки Великої книги: м/ф «Скарби Небесні»
2006. Музичний фільм «Ой, летіли дикі гуси»
2007. Життя видатних людей: м/ф «Вільям Бредфорд»
2008. інформаційна програма «Післямова» (телекомпанія «Нова мова»)
Грудень-1994
2010. х/ф «Сон Амура»
2011. передача «Стрес-клуб»
2012. м/ф «Якщо падають зірки»
2013. Сторінки Великої книги: м/ф «Милосердний самарянин»
2015. х/ф «Три роки»
2016. для дітей «Диво з Андріївки»
2017. для дітей художній фільм «Сіроманець»
2018. програма «Чарівна реґата»
2019. передача «Чарівний промінь»
2020. х/ф «Поцілунок»
2021. х/ф «Сповідь утриманки»
2022. х/ф «Дикі лебеді» («Дикие лебеди» (1987))
2023. Божественна літурґія з нагоди Різдва Христового. Пряма трансляція з Риму (25 грудня о 00.55)
2024. м/ф «Різдвяна пісня» («A Christmas Carol» (1971))
2025. Сторінки Великої книги: м/ф «Цар народився»
2026. передача «Спортшанс»
2027. х/ф «Кохаю»
2028. х/ф «Дон Сезар де Базан» («Дон Сезар де Базан» (1989))
2029. молодіжна студія «Королева фінансів 94»
2030. святкова новорічна програма «Музична Україна» (31 грудня 1994 року)
Січень-1995
2031. святкова новорічна програма «Ніч новорічна» (00.00 1995 року)
2032. х/ф «Дика орхідея» («Wild Orchid» (1989)) (Новорічна ніч 1995 року)
2034. передача «Наше коло»
2035. м/ф «Санта Клаус»
2036. передача «Артистичне казино»
2037. Музичний концерт
2038. програма «Нон-стоп-рандеву»
2039. фільм-концерт «Фантазія»
2040. Літературна класика на екрані – х/ф «Пастка» (1993)
2041. х/ф «Біла кістка»
2042. Вперше на екрані УТ – х/ф «Голос трави» (1992) (Святий вечір)
2043. мультфільм для дорослих «Казка казок»
2044. Різдво Христове – Трансляція Богослужіння (Різдво)
2045. програма мультфільмів для дітей «Різдвяні казки» (Різдво)
2046. х/ф «Зимова вишня» (Різдво)
2047. для дітей «Де живуть чарівники» (8 січня)
2048. балетна вистава «Бембі» (8 січня)
2050. «Сінема-100» – х/ф «Райдуга»
2051. х/ф «Едіт та Марсель»
2053. Сторінки Великої книги: м/ф «Тарсянин Савл»
2054. «Сінема-100» – х/ф «Захар Беркут» (1971)
2055. Сторінки Великої книги: м/ф «Самуїл – хлопчик-пророк»
2056. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Мартин Боруля» (1935) (у Неділю зранку)
Лютий-1995
2057. фільм-балет «Ковбой»

2059. передача для людей старшого віку «Надвечір’я»
2060. Нічний кінозал – х/ф «Кікс»
2061. На здобуття Державної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка: х/ф «Злочин з багатьма невідомими» (1993)
2062. Канал «Франс Інтернасіональ» представляє фільм К.Лелюша «Одруження»
2063. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Сто тисяч» (1958) (Неділя зранку)
2064. для дітей «Гра в класики»
2065. х/ф «Меррі Поппінс, до побачення!» («Мэри Поппинс, до свидания!» (1983))
2066. молодіжна студія «Містер Х»
2067. х/ф «Привид»
2068. Життя видатних людей: м/ф «Томас Едісон»
2069. х/ф «Бал» (Франція)
2070. вистава «Мазепа»
2071. багатосерійний відеофільм-вистава «Царівна» (1994)
2072. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Фараони» (1964) (Неділя)
2073. Сторінки Великої книги: м/ф «Царство небесне»
2074. Пісенний вернісаж
2075. х/ф «Вавилон ХХ» (1979)
2076. для дітей «Де зимує літо»
Березень-1995
2077. художньо-просвітницький фільм «Тарас Шевченко. Заповіт» (1992-1997) (багатосерійна постановка: 1 «Давно те діялось колись...» (1992), 2 «Мені тринадцятий минало...» (1992), 3 «У Вільні, городі преславнім...» (1992), 4 «І виріс я на чужині...» (1994), 5 «На розпуттях велелюдних...» (1994), 6 «Там ніч, як день...» (1994), 7 «На сій окраденій землі...» (перша частина) (1997), 7 «На сій окраденій землі...» (друга частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (перша частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (друга частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (перша частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (друга частина) (1997))
2078. х/ф «Спрага»
2079. «Мультопера: Севільський цирульник» («Operavox: The Barber of Seville» (1994))
2080. х/ф «Бухта смерті»
2081. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Голосіївський ліс» (Неділя)
2082. Сторінки Великої книги: м/ф «Естер»
2083. «Сінема-100» – х/ф «Вірність»
2084. «Мультопера: Кармен» («Operavox: Carmen» (1994))
2085. х/ф «Жіночий день»
2086. х/ф «Шукайте жінку»
2087. музична вистава «Катерина»
2088. х/ф «Таємнича прогулянка»
2089. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Кассандра» (1974) (дообідня Неділя)
2090. Сторінки Великої книги: м/ф «Проповідь Павла»
2091. «Сінема-100» – х/ф «Повітряний візник»
2092. х/ф «Таємниця дерев’яних ідолів» (Німеччина)
2093. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Сторінка щоденника» (1973) (Неділя)
2094. молодіжна студія «Подіум»
2095. «Сінема-100» – х/ф «Короткі зустрічі»
2098. Художня панорама
2099. мистецька студія «Для маленької компанії»
2100. Ретроспектива фільмів-спектаклів до 75-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка: «Дві сім’ї» (1979) (Неділя)
2101. м/с «Конан»
2102. Сторінки Великої книги: м/ф «Мойсей»
2103. м/ф «32 грудня» («32-е декабря») («Тридцать второе декабря» (1988))
2104. м/ф «Уявна опера» («Opera Imaginaire» (1993))
Квітень-1995
2105. Прем’єра художнього фільму «Анекдотіада – Історія Одеси в анекдотах» (1994)
2106. передача ««СОС» Ромео і Джульєтти»
2107. Сторінки Великої книги: м/ф «Він воскрес»
2108. «Сінема-100» – х/ф «Канал»
2109. художній фільм для дітей «Білий слон»
2110. «Сінема-100» – х/ф «Фантастична візія»
2111. Вперше на екрані УТ х/ф «Ребро Адама»
2112. «Мультопера: Турандот» («Operavox: Turandot» (1994))
2113. «Сінема-100» – х/ф «Едґар і Крістіна» («Edgar und Kristina») («Purva bridejs» (1966)) (російський дубляж)
2114. х/ф «Дім, в якому я живу»
2116. Христос Воскрес! – Трансляція Богослужіння (в ніч з Великодньої Суботи на Великдень)
2117. ранкова недільна програма «У Неділю вранці»
2118. м/ф «Червоненька квіточка» (Великдень)
2119. х/ф «Добрі наміри» (Великдень)
2120. «Вервиця». Проща Святої землі (Великдень)
2121. гумористична програма «Усмішка» (Великдень)
2122. д/ф «Таїнства Києво-Печерської лаври» (Великдень)
2123. «Сінема-100» – фільм Ф.Фелліні «Білий Шейх»
2124. «Мультопера: Ріґолетто» («Operavox: Rigoletto» (1994))
Травень-1995
2125. «Сінема-100» – х/ф «Фаворити місяця»
2126. «Мультопера: Чарівна флейта» («Operavox: The Magic Flute» (1994))
2127. Вперше на екрані УТ – х/ф «Настя»
2128. х/ф «Зворотної дороги немає»
2129. для дітей художній фільм «Жила собі дівчинка»
2133. «Мультопера: Золото Рейну» («Operavox: Rheingold» (1994))
2134. х/ф «Об’єкт Джей»
2135. «Сінема-100» – х/ф «Червона пустеля» («Іl Desserto rosso» (1964)) (Італія)
2136. для дітей художній фільм «Золотий корабель»
2138. х/ф «Життя без страху»
2139. х/ф «Небеса обітовані»
2140. х/ф «Життя та дивні пригоди Робінзона Крузо»
2141. «Версія» – Огляд преси
2142. «Сінема-100» – х/ф «Щасливого кохання» (Анґлія)
2143. т/с «Сенсація»: фільм 1 «Людський фактор», фільм 2 «Професійна таємниця», фільм 3 «Секретні служби» (Італія)
2144. програма «Дзиґа»
2145. м/ф «Все про козаків»: 1 «Як козаки куліш варили» (1967), 2 «Як козаки у футбол грали» (1970), 3 «Як козаки наречених визволяли» (1973), 4 «Як козаки сіль купували» (1975), 5 «Як козаки олімпійцями стали» (1978), 6 «Як козаки мушкетерам допомагали» (1979), 7 «Як козаки інопланетян зустрічали» (1983), 8 «Як козаки на весіллі гуляли» (1984), 9 «Як козаки в хокей грали» (1995).
Червень-1995
2147. «Сінема-100» – х/ф «Кето і Коте»
2148. Прем’єра художнього фільму «Фучжоу» (1994)
2149. т/с «Гелена» («Helena» (1987))
2150. «Сінема-100» – х/ф «Заміжжя Марії Браун» (Німеччина)
2151. х/ф «Карпатське золото» (1991)
2152. «Сінема-100» – х/ф «Секс, брехня і відео»
2153. «Укрлотто»
2155. художній фільм для дітей «Вундеркінд»
2156. м/ф «Самсон і Саллі»
2157. «Сінема-100» – х/ф «Расемон» (Японія)
Липень-1995
1. Вімблдонський турнір
2. інформаційно-аналітична програма «УТН» («Українські телевізійні новини»)
3. дитяча передача «На добраніч, діти!»
5. фільм-балет «Поцілунок феї»
6. інформаційно-розважальна програма «Доброго ранку, Україно!»
8. юнацьке ток-шоу «Вибрики»
10. передача «П’ятий кут»
11. програма «Вікно в Америку»
12. х/ф «Капітан «Піліґриму»» («Капитан «Пилигрима»» (1986))
13. програма «Післямова»
14. музичний конкурс «Слов’янський базар»
15. передача «Еники-беники»
17. х/ф «Ночі Декамерона» («Decameron Nights» (1953)) (Великобританія)
19. програма «Останки» (ЛіК-ТБ)
Серпень-1995
20. «Сінема-100» – х/ф «Чоловік і жінка» («Un homme et une femme» (1966)) (Українська озвучка)
21. Мелодія-95
22. теленарис «А серце бажало кохати»
23. відеофільм «Наздоганяючи час» («Укртелефільм»)
24. документальна кінотрилогія «Просвітлої дорогі свічка чорна» (фільм 1 «Верни до мене, пам’яте моя», фільм 2 «У білій стужі серце України», фільм 3 «Розіп’ятий на чорному хресті»)
25. передача «П’ятий кут»
26. м/с «Динозаврики»
28. м/ф «Уявна опера» («Opera Imaginaire» (1993))
29. д/с «Таємниці тварин»
30. х/ф «Бухта смерті»
31. д/ф «Балада про Шампань»
36. х/ф «Тіні забутих предків» (1964)
37. м/ф «Енеїда» (1991)
38. х/ф «Воєнно-польовий роман»
39. х/ф «Три горішки для Попелюшки» («Tri orіsky pro Popelku» (1973))
Вересень-1995
40. м/с «Захисник каменів»
41. Анонс-кліп
42. передача «Світ за вчора»
43. музичний конкурс «Таврійські ігри»
44. програма «Реальність неможливого»
45. балет «Спляча красуня» («Спящая красавица»)
Жовтень-1995
46. музична передача «М-обсерваторія» (Ірина Білик, Астрая, Ніна Матвієнко…)
47. «Сінема-100» – х/ф «Спартак і десять гладіаторів» («Spartacus e Gli invincibili dieci gladiatori» (1964)) (Франція-Італія-Іспанія) (Неділя о 13.20)
48. м/с «Літаючий будинок» («Great Adventures of the Amazing House or The Flying House») («Tondera House no Daibouken» (1982))
51. музичний конкурс «Червона рута 95»
52. «Монітор – Телебачення про телебачення»
53. передача «Свічадо»
54. передача «Село і люди»
55. Фант-лото «Надія»
Листопад-1995
56. балет «Тисяча і одна ніч»
57. х/ф «Кінець світу в нашому подружньому ложі в одну з дощових ночей» («La fine del mondo nel nostro solito letto in una notte piena di pioggia» (1978))
58. х/ф «Ангел» («Angel» (1937))
59. х/ф «Грозовий перевал» («Wuthering Heights» (1939))
Грудень-1995
60. телевистава «Маленький принц»
61. х/ф «Ромео і Джульєтта» («Romeo and Juliet» (1954)) (в головних ролях Лоуренс Гарві та Сьюзен Шентолл)
62. детектив «Привід для вбивства»
63. святкова програма «Новорічні вечорниці (В ніч з 31 грудня 1995 року на 1 січня 1996 року)
64. Новорічне рандеву (Новорічна ніч)
Січень-1996
65. вистава «Кицька, яка гуляла як сама собі знала»
66. х/ф «Максимко»
67. передача «Дорога в нікуди»
68. ток-шоу «Бар «Чорний кіт»»
69. музична передача «НХП» («Національний хіт-парад»)
70. х/ф «Андрієш» (1954)
71. х/ф «Капітан Крокус і таємниця маленьких змовників» (1991)
73. програма для дітей «Мультфільм на замовлення»
74. х/ф «Подарунок на іменини» (1991)
75. балет «Попелюшка»
77. х/ф «Гуси-лебеді летять» (1974)
80. х/ф «Фучжоу» (1993)
81. програма «Леґо-експрес»
82. х/ф «Індіанець у Парижі»
83. програма «Спорт-кур’єр»
84. програма «Карусель і капуста»
85. Канал «Франс-інтернасіональ» представляє…
87. балет «Комедіанти»
88. програма «Дзвони Чорнобиля»
89. програма «Іскра Божа»
90. передача «Богема»
94. х/ф «Ашик-Керіб»
95. музична програма «Classic-прем’єр»
96. передача «Веселий ринок»
97. програма «Рідна мова»
98. передача «Доброго вам здоров'я»
100. х/ф «Баламут»
101. передача «Реальність неможливого»
102. х/ф «Кайдашева сім'я» (1993)
104. х/ф «Професор злочинного світу»
105. Нічний канал «Троє»
107. х/ф «Таємниця корабельних годинників»
108. Національний хіт-парад «12-2»
Лютий-1996
112. х/ф «Останній бункер» (1991)
113. х/ф «Душечка»
114. Фестиваль «Золоте курча» представляє х/ф «Втікач з …»
115. х/ф «Кухня польська»
116. х/ф «Цвітіння кульбаби» (1992)
117. х/ф «Кухня польська 2»
118. балет «Жизель» («Giselle»)
119. Балет «Білосніжка і семеро гномів»
120. Шляґер-96
121. х/ф «Поцілунок»
122. х/ф «Дорога на Січ» (1994)
123. х/ф «На війні, як на війні»
124. балет «Дюймовочка»
125. «Мелодія-95»
126. х/ф «Собаче серце»
127. х/ф «Заяче серце»
128. «Пісенний вернісаж»
129. х/ф «В’язень землі»
130. х/ф «Кар’єра Діми Горіна»
131. «Мультопера: Ріґолетто» («Operavox: Rigoletto» (1994))
132. передача «Блага вість з Ріком Реннером»
134. музична програма «Хочу стати зіркою»
135. х/ф «Музику не зупинити»
136. х/ф «Втеча з палацу»
137. м/ф «Чарівний ліс» («Cudesna Suma» («The Elm-Chanted Forest») (1986))
138. х/ф «Світла постать»
139. х/ф «Сірамо де Бержерак»
140. х/ф «Пансіон «Буланка»»
141. балет «Муха-Цокотуха»
142. х/ф «Руда фея»
143. фільм-балет «Лісова пісня»
144. х/ф «Земні та небесні пригоди»
145. х/ф «Лицарський замок»
146. х/ф «Кримінальний квартет»
147. х/ф «Маріца»
Березень-1996
148. х/ф «У царині небес»
149. х/ф «Дежавю»
150. х/ф «Подорож месьє Перришана»
151. м/ф «Шекспіріада: Ромео і Джульєтта» («Shakespeare – The Animated Tales: Romeo and Juliet» (1992-1994))
152. «Мультопера: Кармен» («Operavox: Carmen» (1994))
153. х/ф «Скарби палаючих скель»
154. передача «Колискова для дорослих»
155. х/ф «Вікно навпроти» (1991)
156. х/ф «Руки вбивці»
157. х/ф «Ні днини без пригод»
159. м/ф «Шекспіріада: Дванадцята ніч» («Shakespeare – The Animated Tales: Twelfth Night» (1992-1994))
160. «Мультопера: Золото Рейну» («Operavox: Rheingold» (1994))
161. х/ф «Гобсек»
163. х/ф «Дипломати без бажання»
165. х/ф «Щедрий вечір» (1976)
166. Рок «Червоної Рути 95»
167. х/ф «Припустимо, ти капітан»
168. м/ф «Шекспіріада: Гамлет» («Shakespeare – The Animated Tales: Hamlet» (1992-1994))
169. «Мультопера: Турандот» («Operavox: Turandot» (1994))
170. х/ф «Куховарка»
171. х/ф «Білі ночі» (можливо це італійський фільм, який транслювала Студія «1+1»)
172. х/ф «Золота шпага»
173. Ш.Ґуно «Фауст», «Вальпуржина ніч»
174. х/ф «Двоє та одна»
175. балет «Пеппі Довгапанчоха»
176. х/ф «Любов – смертельна гра»
177. х/ф «Гріх» (1991)
Квітень-1996
178. х/ф «Сни»
179. м/ф «Шекспіріада: Макбет» («Shakespeare – The Animated Tales: Macbeth» (1992-1994))
180. «Мультопера: Чарівна флейта» («Operavox: The Magic Flute» (1994)) (Зачепило. Мені дуже сподобалися безликі дами в чорному, а Тані Шевчук – Папаґено і Папаґена. Доволі кумедно зробили)
181. х/ф «Увімкніть північне сяйво»
182. передача «Вулик пана Савки»
183. х/ф «Люмі» («Люми» (1991)) (Росія)
184. х/ф «Дон Сезар де Базан» («Дон Сезар де Базан» (1989))
185. Балет Л.Мінкуса «Дон Кіхот» («Don Quixote»)
186. м/ф «Шекспіріада: Сон літньої ночі» («Shakespeare – The Animated Tales: A Midsummer Night's Dream» (1992-1994))
188. х/ф «Акваланґи на дні»
189. вистава «Наталка Полтавка»
191. х/ф «Зірка шерифа»
192. х/ф «Особиста справа судді Іванової»
193. х/ф «Великий приборкувач»
194. х/ф «Клуб жінок»
196. м/ф «Шекспіріада: Король Річард ІІІ» («Shakespeare – The Animated Tales: King Richard III» (1992-1994))
197. передача «Служу народу України»
198. х/ф «Поїзди без посмішок»
199. х/ф «Пеппі Довгапанчоха»
200. х/ф «Розпад»
201. м/ф «Шекспіріада: Буря» («Shakespeare – The Animated Tales: The Tempest» (1992-1994))
202. х/ф «Міський романс»
203. х/ф «Станційний наглядач»
204. х/ф «Кінець сезону морозива»
Травень-1996
205. х/ф «Хлопчик-мізинчик»
207. м/ф «Шекспіріада: Приборкання норовливої» («Shakespeare – The Animated Tales: The Taming of the Shrew» (1992-1994))
208. х/ф «Іноземки»
209. х/ф «Що у Сеньки було?»
210. Нічний канал «І тільки музика»
211. Альманах «Основа»
212. х/ф «Крок з даху»
214. х/ф «Жила собі дівчина»
215. х/ф «Неймовірне парі»
216. х/ф «Презумпція невинності»
217. програма «Ку»
218. х/ф «Я вас дочекаюсь»
219. х/ф «Дім, в якому я живу»
220. х/ф «Перевірка на дорогах»
221. х/ф «Повітряний візник»
222. х/ф «Був місяць травень»
223. х/ф «Козаки-розбійники»
224. х/ф «Дубравка»
225. х/ф «Передай далі»
226. х/ф «Двадцять днів без війни»
227. х/ф «Драма зі старовинного життя»
228. м/ф «Шекспіріада: Як вам це подобається» («Shakespeare – The Animated Tales: As You Like It» (1992-1994))
229. х/ф «Кримінальний талант»
230. програма «Палітра»
231. х/ф «Цуценя»
232. х/ф «Смерть Пелікана»
234. програма «Наш час»
235. Анонс-кліп
236. Гімнастика
237. програма «Світ за вчора»
238. передача «Україна сьогодні»
239. Вікторина
240. програма «Світлиця»
241. м/ф «Шекспіріада: Юлій Цезар» («Shakespeare – The Animated Tales: Julius Caesar» (1992-1994))
242. програма «Нові імена»
243. програма «Щотижня»
244. передача «Музична драбина»
245. програма «Зірки світового балету»
247. х/ф «Лінія смерті»
248. х/ф «Спадкоємиця Ніки»
249. х/ф «Вірність»
250. х/ф «Краще бути багатою і красивою»
252. х/ф «Нічний портьє»
253. х/ф «Кіт»
254. м/ф «Шекспіріада: Зимова казка» («Shakespeare – The Animated Tales: The Winter's Tale» (1992-1994))
255. х/ф «Вийти заміж за капітана»
Червень-1996
256. програма «Наше кіно»
257. х/ф «Довгі проводи»
258. х/ф «Коли б не нещастя»
260. х/ф «Останній візит»
261. х/ф «Два Федори»
262. х/ф «Потяг поза розкладом»
264. х/ф «Недоладні канікули»
265. х/ф «Дитячий майданчик»
266. х/ф «Мина Мазайло» (1991)
267. м/ф «Шекспіріада: Отелло» («Shakespeare – The Animated Tales: Othello» (1992-1994))
269. х/ф «Літо у черепашці»
270. к/к «Шкура»
272. х/ф «Золотий годинник»
273. х/ф «Шапка»
274. програма «Краще пізно, ніж ніколи»
275. Камерний концерт
276. х/ф «Донечка»
278. х/ф «Тихоня»
279. програма «Від «Перехрестя» до успіху»
280. х/ф «Хочу вашого чоловіка»
281. передача «Мікро Фон»
282. Фестиваль «Золоте курча» х/ф «Про Вітю, про Машу і морську піхоту»
283. х/ф «Малюк і витівники»
284. х/ф «Скарга»
285. х/ф «Ціна голови»
286. х/ф «Єдиний мужчина»
287. х/ф «Гаряча хвиля»
288. програма «Літопис національного відродження»
289. х/ф «Серед сірих каменів»
290. передача «Весь світ театру»
291. х/ф «Самогубець»
292. х/ф «Добродії авантюристи»
Липень-1996
1. х/ф «Візит дами»
2. х/ф «Кохання»
4. х/ф «Настя»
5. х/ф «Іноземка»
6. х/ф «Закоханий за власним бажанням»
7. х/ф «Рання іржа»
8. телевистава «П’ять ознак самотньої птахи»
9. х/ф «Ніч самогубця»
10. х/ф «Якось через 20 років»
11. програма «Весь світ театру»
12. х/ф «Я люблю тебе квітень, квітень»
13. вистава «Шантрапа»
14. х/ф «Чотири листи фанери» (1992)
15. х/ф «Все нормально»
16. к/к «Брехуха»
17. вистава «Сто тисяч»
18. д/ф «Десятинна церква»
19. вистава «Дюймовочка»
20. ХХVI Літні Олімпійські ігри в Атланті
21. х/ф «Три плюс два»
23. м/ф «Факел і балерина»
24. х/ф «Жива райдуга»
26. х/ф «Круїз, або Подорож розлучення»
Серпень-1996
27. відеофільм-вистава «Жах»
28. х/ф «Фотографія із жінкою та диким кабаном»
29. д/ф «Історія одного дому»
30. х/ф «Кето і Коте»
31. х/ф «Кікс»
32. х/ф «Невигадані історії»
33. х/ф «Старшина»
34. передача «Чарівний промінь»
35. х/ф «Поцілунок»
36. х/ф «Бархан»
37. х/ф «Кицька» («Укртелефільм»)
38. х/ф «Милий, любий, коханий, єдиний»
41. х/ф «Тінь сумніву»
42. т/с «Свідки»
43. х/ф «Обітниця»
44. х/ф «Тримайся, козаче!» (1991)
46. х/ф «Страчені світанки» (1995)
47. х/ф «Москаль-чарівник» (1995)
49. х/ф «Голос трави» (1992)
50. х/ф «Секретний ешелон» (1993)
Вересень-1996
51. х/ф «Час для роздумів»
52. програма «Територія Данс»
53. х/ф «Ідеальний злочин»
55. х/ф «Імперія пристрасті»
56. к/к «Тридцять три»
58. х/ф «Міський романс»
59. х/ф «Кур’єр на схід»
60. х/ф «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці» (1978)
61. х/ф «Злочин через пристрасть»
62. х/ф «Неймовірне парі»
63. балет «Кармен»
64. х/ф «Дівчинка та крокодил»
65. фільм-вистава «Для домашнього вогнища» (1970)
66. телевистава «Оргія»
67. програма «Лики часу»
68. програма «Ближче до діла»
69. д/ф «Українська архітектура Львова»
70. передача «Палітра»
71. програма «Кришталеві джерела»
72. передача «Підводні фантазії»
73. д/ф «Історик та Історія»
74. програма «Наш час»
75. передача «Наше коло»
76. серія «Палетт»
82. х/ф «Тільки краплину душі»
83. балетна вистава «Марна пересторога»
84. телевистава «Все в саду»
85. фільм-вистава «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» (1990)
86. д/ф «На цвинтарі розстріляних ілюзій»
87. телефільм «Бабин Яр: правда про трагедію»
88. х/ф «Помста блазня»
89. т/с «Острів любові»: Фільм 1 «Острів любові» (1996); Фільм 2 «Сон» (1996); Фільм 3 «Природа» (1996); Фільм 4 «Вирок» (1996); Фільм 5 «Киценька» (1996); Фільм 6 «Дияволиця» (1996); Фільм 7 «Поєдинок» (1996); Фільм 8 «Заручини» (1996); Фільм 9 «Наречена» (1996); Фільм 10 «Блуд» (1996)
Жовтень-1996
91. х/ф «Снайпер»
92. дитячий кіножурнал «Пляма»
93. вистава «Барвінок»
94. к/к «Змагання на пляжі»
95. х/ф «Земні та небесні пригоди»
96. х/ф «Час для роздумів»
97. Електронна комп’ютерна ґазета «Все всім»
98. х/ф «Щоденник маніяка»
99. телевистава «Міра за міру»
100. х/ф «Дядечків сон»
101. х/ф «У місті С»
102. х/ф «Казка про гучний барабан»
Листопад-1996
103. х/ф «До побачення, хлопчики»
104. х/ф «Дачна поїздка сержанта Цибулі»
105. х/ф «Дипломати поза волею»
106. х/ф «Секс-казка»
107. х/ф «Повітряний візник»
108. х/ф «Золоте курча» (1993) (бачив, така собі казка для дорослих і дітей)
109. телеверсія «Орестея»
110. х/ф «Золота шпага»
111. х/ф «Андрієш» (1954)
112. х/ф «Інвестиційна історія»
113. х/ф «Шельменко-денщик»
114. х/ф «Олена з ящика»
115. х/ф «Хомо новус»
116. х/ф «Коротка зустріч»
117. х/ф «Люблю»
118. телевистава «Краса врятує світ»
119. х/ф «Кольє Шарлотти»
121. х/ф «Малюк і витівники»
122. х/ф «Жінка дня»
123. х/ф «Аліса і Букініст»
124. кримінальний телесеріал «Викрадення»
125. х/ф «Останній бункер» (1991)
126. х/ф «Жінка не для всіх»
127. х/ф «У цій царині небес»
128. х/ф «Смерть Пелікана»
129. х/ф «Каштанка»
130. х/ф «Коли відмовляють гальма»
131. програма «Миттєвості століття, що минає»
132. х/ф «Приречений до вбивства»
133. програма «Оранта»
Грудень-1996
135. х/ф «Кінґсайз»
136. х/ф «Одруження»
137. х/ф «На своїй землі»
138. к/к «Невгамовні шотландці»
139. х/ф «Витівки Скапена»
140. програма «Акценти дня»
141. програма «Олімп»
142. програма «Полудень»
143. передача «Артмайдан»
144. х/ф «Хибне коло»
145. передача «Віч-на-віч»
147. х/ф «Транзит»
148. х/ф «Останній візит»
149. х/ф «Голка»
150. х/ф «Студентський бал»
151. х/ф «Фрузо»
152. х/ф «Хлопчика звали Капітоле»
153. х/ф «Повість про перше кохання»
154. передача «Зелена книга»
155. х/ф «Вірні друзі»
156. х/ф «Спадкоємиця Ніки»
157. х/ф «Поцілунок»
158. х/ф «Золотий годинник»
159. х/ф «Час для роздумів»
160. х/ф «Вірність»
161. х/ф «Скрудж» («Scrooge») («A Christmas Carol» (1951)) (Католицьке Різдво)
162. х/ф «Потяг поза розкладом»
164. х/ф «Добродії авантюристи»
166. Новорічна музично-розважальна програма УТ 1 «Карнавальна ніч» (В цю Новорічну ніч трапилося дещо набагато важливе – з 00.00 години 1 січня 1997 року Студія «1+1» переходить з УТ-1 на УТ-2. Цей історичний момент дасть поштовх тріумфальному розвитку каналу УТ-1 через якихось півроку й водночас призведе до згасання, занепаду і зникнення каналу УТ-2)
Січень-1997
167. м/ф «Падав минулорічний сніг»
168. х/ф «Сватання на Гончарівці» (1958)
172. х/ф «Морський вовк (1990))
173. м/ф «Сніговички»
175. х/ф «Приходьте завтра»
176. м/ф «Пісня ангела»
177. Різдвяна світлиця
178. мультфільм-мюзикл «Страхіття перед Різдвом» («The Nightmare Before Christmas» (1993))
179. Різдво Христове – Богослужіння
180. балетна вистава «Бембі»
181. м/ф «Як Ґрінч украв Різдво!» («How the Grinch Stole Christmas!» (1966))
182. вистава «Соловей»
183. х/ф «Перлеколо»
184. балетна вистава «Шопеніана»
185. х/ф «Колір граната»
186. балет «Браво, Фіґаро!»
187. х/ф «Козаки-розбійники»
188. програма «Природа і ми»
189. програма «Пектораль»
190. м/ф «Чарівна подорож»
191. х/ф «Помилка Оноре де Бальзака» (1968)
192. т/с «Сенсація» – Фільм 1 – «Людський фактор» (в головній ролі М.Плачидо)
193. т/с «Сенсація» – Фільм 2 – «Професійна таємниця» (в головній ролі М.Плачидо)
194. т/с «Сенсація» – Фільм 3 – «Секретні служби» (в головній ролі М.Плачидо)
195. вистава «Фіктивний шлюб»
196. телевистава «Три наречені для нашого тата»
197. х/ф «Ребро Адама»
198. х/ф «Сеанс одночасної гри»
199. поетична телевистава «Дума про братів Неазовських»
200. балет «Доля»
201. музична вистава «Барвінок»
202. Чемпіонат світу з біатлону
Лютий-1997
203. вистава «Молоді роки короля Людовіка XIV»
204. х/ф «Ближнє коло»
205. х/ф «Джекіл і Гайд» («Jekyll & Hyde» (1990)) (у головній ролі Майкл Кейн)
206. х/ф «Без року тиждень»
208. х/ф «Сіроманець»
209. х/ф «Велика пригода»
210. х/ф «Одна в човні»
211. х/ф «Спритний і Хіпоза»
212. х/ф «Джек-різник» («Jack the Ripper» (1988)) (у головній ролі Майкл Кейн)
213. телевистава «Чорне коло»
214. х/ф «Маленька нічна соната для жінки, чоловіка і троля»
215. вистава «Кабала святош»
216. х/ф «Чужа дружина та чоловік під ліжком»
217. опера «Анна Ярославна – королева Франції»
218. х/ф «Комічний коханець, або Любовні витівки сера Джона Фальстафа»
219. телевистава «Цей симпатичний біс»
220. х/ф «Таємниця, відома всім»
222. програма «Відкриваємо Біблію»
223. вистава «Бояриня»
Березень-1997
224. вистава «У вашому ряду всі божевільні»
225. фільм-вистава «Задля Натуся»
226. х/ф «Анна Карєніна» («Anna Karenina» (1948)) (в головних ролях Вів’єн Лі, Ральф Річардсон та Кірон Мур)
227. х/ф «Тарас Шевченко. Заповіт» (1994-1997)
228. фільм-вистава «Назар Стодоля» (1989)
229. музична телевистава «Катерина»
230. х/ф «Серце не камінь»
231. х/ф «Кур’єр на схід»
232. х/ф «Ну, ти й відьма…» (1992)
233. Канал «М» Монета
234. вистава «Ревнощі»
235. х/ф «Людина в залізній масці» («The man in the iron mask» (1939)) (в головних ролях Луїз Гейворд і Джоан Беннетт)
236. х/ф «Зона смерті»
237. х/ф «Вертикаль»
238. х/ф «Самогубець»
239. х/ф «Зефір у шоколаді»
240. Чемпіонат світу з фіґурного катання
241. х/ф «Акваріум»
242. х/ф «Мудромір»
243. х/ф «Поїзди без усмішок»
244. х/ф «На західному фронті без змін» («All Quiet on the Western Front» (1930)
245. вистава «Чарівниця»
Квітень-1997
246. телевистава «Страшна помста»
247. д/ф «Таємниці Єгипетських пірамід»
248. х/ф «Електра» («Ilektra») («Ηλεκτρα» (1962))
249. вистава «З коханням не жартують»
250. вистава «За двома зайцями»
251. вистава «Сон літньої ночі»
252. х/ф «Енеїда» («Eneide» (1971))
253. х/ф «Вільний вітер»
254. х/ф «Розпад»
255. Великдень. Богослужіння
256. х/ф «Гамлет» («Hamlet» (1990))
257. х/ф «Розповідь про Кешку та його сім’ю»
Травень-1997
259. х/ф «Мадемуазель Нотуш»
260. т/с «Роксолана» (1996-2003)
261. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Паризьке життя» («La vie parisienne» (1977))
262. х/ф «Доки не настане ранок»
263. х/ф «Листи з млина»
264. х/ф «Портрет Доріана Ґрея» («Das Bildnis Des Dorian Gray» (1970)) (в головній ролі Гельмут Берґер)
265. х/ф «Квайдан»
266. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – вестерн «Одноокі валети» («One-Eyed Jacks» (1961))
Червень-1997
267. х/ф «Війна однієї людини»
268. х/ф «Сімейка Адамсів» («The Addams Family» (1991))
269. х/ф «Винний»
270. х/ф «Відьма» (1990)
271. х/ф «Моральні цінності сімейки Адамсів» («Addams Family Values» (1993))
272. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Ангел» («Angel» (1982))
273. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Пістолет» («Handgun» (1982))
274. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Генріх VIII і його вісім дружин» («The Six Wives of Henry VIII» (1972))
275. т/с «Спадок Гульденбурґів» (Німеччина)
276. вистава «Олеся»
277. програма «Візок казок»
278. х/ф «Вторгнення»
279. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Шпиталь «Британія»» («Britannia Hospital» (1982))
280. м/ф «Чарівна подорож»
Липень-1997
1. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – гостросюжетний фільм «Смертельна гра» («Deadly Game» (1991))
2. х/ф «Ніагара» (1991)
3. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – к/к «Срібні ведмеді» («Silver Bears» (1978))
4. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – фантастичний фільм «Войовники Атлантиди» («Warlords of Atlantis» (1978))
5. програма для дітей «Вечірня казка»
6. передача «Один із тисячі уроків»
7. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Театр смерті» («Theatre Of Death» (1967)) (Великобританія)
8. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – фільм Пітера Брука «Повелитель мух» («Володар мух») («Lord of the Flies» (1963)) (Великобританія)
9. Щоденник «Слов’янського базару»
10. х/ф «Чехарда»
11. вистава «Сузір’я»
12. х/ф «Головний офіс»
13. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Людина, яка впала на Землю» («The Man Who Fell to Earth» (1976)) (США)
14. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – історичний пригодницький фільм «Аси у небі» («Aces High» (1976)) (Великобританія)
15. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Водій» (США)
16. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – к/к «Ідеальна п’ятниця» («Perfect Friday» (1970)) (Великобританія)
17. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – мелодрама «Достаток» («Plenty» (1985)) (Великобританія)
18. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Дивні прибульці» («Strange Invaders» (1983))
19. х/ф «Коли б не нещастя»
20. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – пригодницький фільм «Південний комфорт» («Southern Comfort» (1981)) (США)
21. х/ф «Самогубець»
22. х/ф «Привід для вбивства»
23. вистава «Вб’ємо мужчину»
24. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Мертвий сезон» («Out Of Season» (1975)) (Великобританія)
25. вистава «Талан»
26. х/ф «Крадіжка»
27. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – трилер «А тепер не дивись» («Don't Look Now» (1973)) (Великобританія-Італія)
28. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – містичний трилер «Пробудження із мертвих» («The Awakening» (1980)) (США)
Серпень-1997
29. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Запах фавнів» («L'odeur des fauves» (1972)) (у головній ролі М.Роне) (Франція)
30. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Кращі часи» («Найкращі часи») («The Best of Times» (1986)) (США)
31. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – к/к «Як годинник» (Великобританія)
32. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Райський куточок» (у головній ролі В.Снайпс)
33. х/ф «У центрі Землі»
34. вистава «Триптих для двох»
35. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Відпущення гріхів» («Absolution» (1978)) (у головній ролі Р.Бартон) (Великобританія)
36. х/ф «Незнайомець»
37. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – к/к «Не для публікації» (США)
38. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Цирк жахів» («Circus of Horrors» (1960)) (Великобританія)
39. французький детектив «Кордьє – Суддя і поліцейський» («Les Cordier, juge et flic» (1992-2005))
40. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – детектив «Двосічне лезо» («Двосічний клинок») (США)
41. т/с «Царівна» (1994)
42. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Смертельна ілюзія» («Deadly Illusion» (1987))
43. вистава «Пошились у дурні»
44. х/ф «…час збирати каміння» (1990-1996)
45. х/ф «Стріли Робін Гуда»
46. х/ф «Гроші»
47. х/ф «Він, вона і діти»
48. х/ф «Іванко і цар Поганин» (1984)
49. х/ф «Нехай він виступить»
Вересень-1997
50. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Врятуйте «Титанік»» («S.O.S. «Titanic»» (1979)) (Великобританія)
51. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Гоффмен» («Містер Гоффмен») («Hoffman» (1970))
52. х/ф «Злочин з багатьма невідомими» (1993)
53. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Далеко від дому» («Miles from Home» (1988)) (США)
54. «Зі скарбниці Студії «1+1»» – х/ф «Херосима з попелу» (у головній ролі Макс фон Сподов) (США)
55. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Девід Копперфілд» («David Copperfield» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia) (Можливо це символічно, але одразу ж після закінчення заразно-залежно-паразитичної кінорубрики «Зі скарбниці Студії «1+1»» канал УТ 1 розпочав свій власний мультиплікаційний цикл «Світова анімація». Я не маю нічого проти фільмів від «1+1», особливо тодішніх, – це вищий кінопілотаж – я за свою власну самобутність, ориґінальність та родзинку. І це своє власне телеобличчя УТ 1 почав заново відновлювати після того як Студія «1+1» перебралася на УТ 2. Але спокусившись на її фільми деякий час канал УТ 1 виїжджав на її славі – БУВАЄ. Це не біда, а навіть благо – головне вчасно зупинитися. І я так розумію УТ 1 вчасно зупинився, а ретрансляція кінопродукції Студії «1+1» було потрібно для підготовки власної телепродукції. Це виявилося ефективним кроком – маса нових зарубіжних серіалів, фільмів та мультфільмів, а також підтримка Українського кіно і телепередач й радянська кінокласика. Канал УТ 1 впевнено відновлював свою незалежність і славу До 1+1 нівської доби. Як на мене, «Світова анімація» – БЛИСКУЧЕ ПРАВИЛЬНИЙ хід. Вона услід за «Шекспіріадою» та «Мультоперою» є своєрідним продовженням традиції окультурення дітей і молоді шляхом ненав’язливого ознайомлення й зацікавлення шедеврами літературної та музичної класики. Екранізації надзвичайно красиво подані – як з художнього, так і з сюжетного підходів. Кольорово-відтінкові, декораційні та символічно-образні елементи надзвичайно вдалі – під зміст, характер і бачення автора літературного твору. Єдиний недолік – цих мультфільмів потрібно було створити значно більше! Це просто казка – кожної Суботи (десь о 16.00) чергова мультиплікаційна версія красивого літературного твору. І так від Вересня 1997 го («Девіда Копперфілда») до Червня 1998 го («Корсиканських братів»).)
56. х/ф «1871 рік»
57. х/ф «Вогняний хрест»
58. фільм для дітей «Щен із сузір’я Гончих Псів»
59. х/ф «Де те бісове золото»
60. х/ф «Дядечків сон»
61. оперна вистава «Цар Едіп»
63. телефільм-вистава «Кассандра» (1974)
64. вистава «Пікова дама»
65. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Великі надії» («Great Expectations» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
66. х/ф «Похорон пана Буве»
68. вистава «Безкінечна подорож»
69. молодіжний серіал «Індаба»
70. т/с «Таурус набирає силу»
71. х/ф «Церемонія»
Жовтень-1997
72. т/с «Мене привели сюди сни»
73. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Олівер Твіст» («Oliver Twist» (1982)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
74. х/ф «Сабріна»
75. х/ф «Кур’єр на Схід»
76. х/ф «Собака, який вмів співати»
77. х/ф «Звіробій» («Зверобой» (1990))
78. х/ф «Мандрівник»
79. х/ф «Ґранд Пардон»
80. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Айвенго» («Ivanhoe» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
81. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Три мушкетери» («The Three Musketeers» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
82. х/ф «Шість ступенів відчуження»
83. х/ф «Рапа Нуі»
85. х/ф «АББА»
86. х/ф «Павутиння»
87. програма «Сто чудес світу»
88. «Мультопера: Золото Рейну» («Operavox: Rheingold» (1994))
89. фільм «Теленовели, мильні опери чи дзеркало життя»
90. д/с «Славетні втечі. Втеча Челліні»
91. Цикл «Світова анімація»: м/ф «На захід!» («Westward Ho!» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
92. х/ф «Серце не камінь»
93. х/ф «Ай, Кармелло»
94. х/ф «Час убивати»
95. м/ф «Українські казки»
96. т/с «Новели Катрін Куксон»
Листопад-1997
99. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Ніколас Нікльбі» («Nicholas Nickleby» (1985)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
100. х/ф «Захват-2»
101. вистава «Гра про закоханого лихваря»
102. х/ф «Звільніть Віллі 2. Пригоди вдома» («Free Willy 2. The adventure home» (1995))
103. т/с «Леґенда про Загублене місто» («Legend of the Hidden City» (1996-1997))
104. х/ф «Ловець Сонця»
105. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Останній з могікан» («The Last of the Mohicans» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
106. х/ф «Зозулина ніч»
107. х/ф «Кооб»
108. т/с «Комісар Рекс» («Kommissar Rex» (1994-2014))
109. т/с «Нічні лікарі» («Medecins de nuit» (1978-1986)) (Франція-Німеччина)
110. вистава «Дім, де все шкереберть»
111. х/ф «Капітан лісу»
112. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Аліса в Країні див» («Alice in Wonderland» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
113. х/ф «Пірати»
114. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Аліса в Задзеркаллі» («Alice Through the Looking Glass» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
115. д/с «Славетні втечі. Втеча Казанови»
116. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Дон Кіхот» («Дон Кіхот з Ламанчі») («Don Quixote of La Mancha» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
117. х/ф Мілоша Формана «Регтайм»
118. вистава «Рейс»
119. х/ф «Провісник чуми»
Грудень-1997
120. х/ф «Компаньйон»
121. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Пітер Пен» («Peter Pan» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
122. х/ф «Тієї ночі»
123. історичний бойовик «Велетні Риму»
124. т/с «Орли» («Aquile» (1989)) (Італія)
125. програма «Три крапки» (ведуча Вікторія Малекторович)
126. х/ф «Північна зірка» (в головній ролі К.Ламберт)
127. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Острів скарбів» («Treasure Island» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
128. т/с «Перемога кохання» (ділився на фільми, а фільми на серії)
129. х/ф «Ще одна ніч Шахерезади»
130. т/с «Провина»
131. м/с «Казки вулиці Брока»
132. мелодрама «Примара кохання» (в головних ролях Ромі Шнайдер і Марчело Мастрояні)
133. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Печери царя Соломона» («Копальні царя Соломона») («King Solomon's Mines» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
134. х/ф «Дорога до пекла»
135. м/ф «Різдвяна пісня» («A Christmas Carol» (1971)) (Католицьке Різдво)
136. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Чорний Красень» («Black Beauty» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
137. х/ф «Не залишай…» («Не покидай...» (1989))
138. х/ф «Нові казки Шахерезади»
139. х/ф «Бурхливий понеділок»
140. х/ф «Формула кохання» («Формула любви» (1984))
141. х/ф «Звичайне диво» («Обыкновенное чудо» (1978))
142. к/к «Казка»
143. Новорічна музично-розважальна програма «З надією у Рік Новий»
144. Парад Хіт-парадів
Січень-1998
145. Балетна вистава «Спляча красуня»
146. х/ф «Арабела»
147. х/ф «Самурай»
149. д/с «Підводний світ Кусто»
150. х/ф «Остання ніч Шахерезади»
151. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Вітер у вербах» («Wind in the Willows» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
152. т/с «Команда Акапулько» («Acapulco H.E.A.T.» (1993-1997))
153. х/ф «Звільніть Віллі 3. Порятунок» («Free Willy 3. The rescue» (1997))
154. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Різдвяна пісня» («A Christmas Carol» (1982)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
155. т/с «Хлоп’ята з майбутнього»
156. х/ф «Примара» (в головних ролях П.Свейзі, Д.Мур і В.Голдберґ)
157. д/ф «Світ диких тварин»
158. Чемпіонат Європи з фіґурного катання
159. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Роб Рой» («Rob Roy» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
160. х/ф «Поїзд до Каліфорнії»
161. д/с «Славетні втечі. Втеча ґрафа де Бофора»
162. м/ф «Принц Лускунчик» (Канада)
163. м/ф «Зимові пригоди»
164. х/ф «Привид і темрява» («The Ghost and the Darkness» (1996)) (в головних ролях Майкл Дуґлас і Вел Кілмер)
165. х/ф «Білі вовки» («Weisse Wölfe» (1969))
166. фільм Девіда Лінча «Дюна» («Dune» (1984))
167. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Доктор Джекіл і містер Гайд» («Dr. Jekyll and Mr. Hyde» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
168. французький детектив «Тіньове правосуддя»
169. т/с «Дік Турпін»
170. х/ф «Пік сезону»
171. т/с «Відчайдушні» (США)
172. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Одіссея» («The Odyssey» (1987)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
Лютий-1998
173. програма «7 днів»
174. х/ф «Леґенда про ченця з Барготи»
175. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Шерлок Голмс – Етюд у багряних тонах» («Sherlock Holmes and a Study in Scarlet» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
176. х/ф «Фінальний відлік»
177. фільм-опера «Наталка Полтавка» (1936)
178. XVIII Зимові Олімпійські ігри в Нагано
179. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Шерлок Голмс – Собака Баскервіллів» («Sherlock Holmes and the Baskerville Curse» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
180. фільм Олівера Стоуна «Небо і земля»
181. бойовик «Аеробос» (в головній ролі Ф.Загаріно)
182. х/ф «Пил янгола»
183. х/ф «Кохання Дезіре» (в головних ролях Ж.-П.Бельмандо і Ф.Ардан)
184. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Шерлок Голмс – Знак чотирьох» («Sherlock Holmes and the Sign of Four» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
185. х/ф «Ювелірна крамниця» (в головних ролях Б.Ланкастер і Д.Ольбрикський)
186. х/ф «Про насильство ні слова»
187. х/ф «Час для роздумів»
188. х/ф «Дар»
189. х/ф «Другий кращий»
190. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Шерлок Голмс – Долина страху» («Sherlock Holmes and the Valley of Fear» (1983)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
191. х/ф «Свічка яскрава, як сонце»
Березень-1998
192. НХП (Національний Хіт-парад) (Щотижневі рубрики: «НХП-«П’ятихвилинка»», «НХП: «Шоу ринґ»»; «НХП: «Топ 10»», «НХП: «Хіт журнал»»; «НХП представляє»; «НХП: «Хіт року»»)
193. х/ф «Не зійшлися характерами»
194. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Крамниця старожитностей» («The Old Curiosity Shop» (1984)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
195. х/ф «Паніка на Карибах»
196. бойовик «Чорна планета»
197. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Двадцять тисяч льє під водою» («20,000 Leagues Under the Sea» (1985)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
198. музичний фільм «Королі Малибо»
199. х/ф «Загадка» (в головних ролях М.Шин та С.Ніл)
200. пригодницький фільм «Леґенда про Загублене місто» (з 18.45 до 20.40)
201. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Пригоди Робін Гуда» («The Adventures of Robin Hood» (1985)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
202. телефільм «Земля на крові»
203. кримінальна драма «Таємниці Лос-Анджелеса»
204. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1984)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
205. х/ф «Ах, водевіль!»
206. х/ф «Останній день засудженого до страти»
Квітень-1998
207. історичний серіал «Марія Вандамм» («Maria Vandamme» (1989))
208. х/ф «Остання троянда Гарлема»
209. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Пригоди Тома Соєра» («The Adventures of Tom Sawyer» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
210. х/ф «Буря і смуток»
211. х/ф «Фатальний кадр»
212. детектив «Холодний фронт»
213. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Викрадений» («Kidnapped» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
214. м/с «Чорний ліс» (Великдень)
215. х/ф «Наталка Полтавка» (1978) (Великдень)
216. х/ф «Сватання на Гончарівці» (1958) (Великдень)
217. х/ф «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці» (1978) (Великдень)
218. м/ф «Чудеса Ісуса» (Великдень)
219. історична драма «Мій останній сон буде про вас» (Великдень)
220. історичний серіал «Катрін Кураж» (Поливаний Понеділок)
221. психольоґічна драма «Вставай та йди додому» (Поливаний Понеділок)
222. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Записки Піквікського клубу» («The Pickwick Papers» (1985)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
223. драма «Месмер» (в головній ролі А.Рікман)
224. мелодрама «Попелюшка і Принц»
225. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Людина в залізній масці» («The Man in the Iron Mask» (1985)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
226. Співає… Ірина Білик, Алла Кудлай, Олександр Пономарьов, Таїсія Повалій…
Травень-1998
227. мелодрама «Щасливий кінець»
228. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Леґенда про Гаявату» («Hiawatha» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
229. х/ф «Тривожний рейс»
230. х/ф «Літні прогулянки»
231. х/ф «Монпарнас Понні дері»
232. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Чорний тюльпан» («Black Tulip» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
233. х/ф «Таємниця рейсу 1501»
234. х/ф «За ніччю день іде»
235. т/с «Челенджерс» («The Challengers» (1972–))
236. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Чорна стріла» («Black Arrow» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
237. х/ф «Місце зустрічі змінити неможливо» («Место встречи изменить нельзя» (1979))
238. х/ф «Викрадений рай»
239. х/ф «Тенета омани»
240. х/ф «Шість тижнів»
241. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Навколо світу за 80 днів» («Around the World in 80 Days» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
242. х/ф «Принц Бель-Ейр»
243. х/ф «Капітан Фракасс» («Капитан Фракасс» (1984))
244. х/ф «Над прірвою»
245. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Собор Паризької Богоматері» («The Hunchback of Notre Dame» (1986)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
246. х/ф «Дикуни»
Червень-1998
247. х/ф «Неаполітанський детектив»
248. Цикл «Світова анімація»: м/ф «В'язень фортеці Зенда» («Prisoner of Zenda» (1988)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
249. х/ф «Дім убивства»
250. Цикл «Світова анімація»: м/ф «Корсиканські брати» («The Corsican Brothers» (1989)) (Animated Version – Storybook Classics by Burbank Films Australia)
251. телевистава «Фараони» (1964)
252. х/ф «Фракія проти Дракули»
253. х/ф «Реґіна»
254. х/ф «Прибульці»
255. х/ф «Наказано знищити»
Липень-1998
1. Теніс. Вімблдон 98
2. х/ф «Люди і тіні»
3. х/ф «Мандрівник»
4. х/ф «Пірати»
5. х/ф «Примара кохання»
6. кіноцикл «Білі вовки» («Крик у глушині» («A Cry in the Wild» (1990), «Білі вовки: Крик у глушині ІІ» («White Wolves: A Cry in the Wild II» (1993), «Білі вовки II: Леґенда дикої природи» («White Wolves II: Legend of the Wild» (1995), «Білі вовки III: Крик білого вовка» («White Wolves III: Cry of the White Wolf» (2000))
7. х/ф «Вогняні барабани» («La battaglia dei tre tamburi di fuoco» (1990))
8. х/ф «Золота шпага»
9. х/ф «Прорив»
10. т/с «Час кохати»
11. х/ф «Тінь поцілунку»
12. х/ф «Гори димлять» (1989)
13. молодіжний телесеріал «Супербой» («Superboy» (1988-1992))
14. х/ф «Генріх V» («The Chronicle History of King Henry the Fift with His Battell Fought at Agincourt in France» (1944)) (в головній ролі Лоуренс Олів’є)
15. х/ф «Місяцева зозуленька»
Серпень-1998
16. х/ф «Один у лісі»
17. фільм-вистава «Камінний-господар» (1971)
18. х/ф «Поїзд без посмішки»
19. х/ф «Сирени» (в головних ролях Г’ю Ґрант і Сем Ніл)
20. телевистава «Очима Сатани»
21. х/ф «Літні прогулянки»
22. х/ф «Стріли Робін Гуда»
23. телевистава «Житейське море» (1983) або «Житейське море» (1996)
24. т/с «Лейтенант Рокка»
25. х/ф «Анторієта»
Вересень-1998
26. х/ф «Безвинна жертва»
27. т/с «Коли посміхаються небеса» («Il cielo non cade mai» (1992))
28. х/ф «Натурник» (1992)
29. т/с «Водяні щури»
Жовтень-1998
30. т/с «Жар сонця» («Heat of the Sun» (1998))
31. аналітична програма «7 днів»
Листопад-1998
32. т/с «Вітер у спину» («Wind at My Back» (1996-2001))
33. х/ф «У сніговій пастці»
34. х/ф «Венеція взимку»
35. т/с «Відчайдушні»
36. т/с «Темні небеса» («Dark Skies» (1996-1997))
37. т/с «Чудові Азераки» («Le grand Batre» (1997))
38. т/с «Вихор квітів»
Грудень-1998
39. м/ф «Коти-аристократи» («The AristoCats» (1970))
40. т/с «Лицарі неба» («Les chevaliers du ciel» (1967-1970))
Січень-1999
41. т/с «Люди з Могадору»
Лютий-1999
42. т/с «Маленький бродяга»
43. т/с «Діаманти»
44. т/с «Удар»
45. х/ф «Щоденник Синьої панчохи»
46. т/с «Кентервільський привид»
47. Телерадіокомпанія «Ера» представляє «Доброго ранку, Україно!» (просто блискучий проект і надзвичайно красива студія – це ДІЙСНО ПЕРЕРОДЖЕННЯ Українського телебачення. Красива і багатогранна передача – новини, розваги, музика, цікаві життєві сюжети, гості…)
48. Телерадіокомпанія «Ера» представляє: «Доброї ночі, Україно!» (Телерадіокомпанія «Ера» надзвичайно красиво «освіжила» канал УТ 1 цією програмою і ще кількома нічними інформаційно-розважально-пізнавальними програмами. Дуже красиво оформлені студії, цікаві сюжети, гарні пісні та кліпи)
Березень-1999
49. х/ф «Танґо смерті» (1991)
50. т/с «Щоденник червоних черевичків» («Red Shoe Diaries» (1992-1997)) (показували з російською озвучкою пізно вночі як одну з рубрик проекту Телерадіокомпанії «Ера» «Доброї ночі, Україно!»)
51. передача «У ніч на суботу з Оленою Роміною»
52. художньо-просвітницький фільм «Тарас Шевченко. Заповіт» (1992-1997): 1 «Давно те діялось колись...» (1992), 2 «Мені тринадцятий минало...» (1992), 3 «У Вільні, городі преславнім...» (1992), 4 «І виріс я на чужині...» (1994), 5 «На розпуттях велелюдних...» (1994), 6 «Там ніч, як день...» (1994), 7 «На сій окраденій землі...» (перша частина) (1997), 7 «На сій окраденій землі...» (друга частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (перша частина) (1997), 8 «Душа з призначенням прекрасним...» (друга частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (перша частина) (1997), 9 «Доле, де ти?» (друга частина) (1997)
53. т/с «Окаванґо» («Okavango» (1993))
54. т/с «Галіфакс»
56. х/ф «Вбивця у блакитному»
Квітень-1999
57. д/с «Хроніки дикої Африки» («Les Chroniques de l'Afrique sauvage» (1994-1995))
58. х/ф «Останній довід королів» (1983)
59. т/с «Земля обітована» («Promised Land» (1996-1999))
60. т/с «Блакитне дерево»
61. х/ф «Філадельфійський експеримент» («The Philadelphia Experiment» (1984))
62. х/ф «Хочу зробити зізнання»
Травень-1999
63. т/с «Спілка адвокатів» («Avocats & associes» (1998-2009)) (Франція)
64. т/с «Люди Тайфона»
Червень-1999
65. передача «Саме той»
67. т/с «Названий син»
68. програма «Діалог зі сфінксом»
Липень-1999
69. програма «Розслабтесь, Ви в ефірі…»
70. передача «Оранта»
71. Зі скарбниці світової музичної культури
72. Національний хіт-парад: НХП: Хіт 99 (зовсім інша студія в все по-новому: нові артисти, новий формат. Зникло багато цікавих рубрик НХП і багато чудових співаків. Українська естрада під тиском російської естради й запроданства Українських каналів, що розкручували росіян, повільно помирала. Залишалися тільки найсильніші)
73. УТН Панорама
74. м/с «Тентен»
Серпень-1999
75. д/с «Тварини-дітлахи» (ТБ Франції)
76. х/ф «Турбулентні потоки»
77. х/ф «Обітниця»
78. х/ф «Біла фортеця»
79. х/ф «Краще бути багатою і красивою»
80. альманах «Основа»
81. програма «Клуб Суперкниги»
82. т/с «Чорна перлина» («Perla Negra» (1994)) (серіял транслювали Українською озвучкою як одну з рубрик проекту Телерадіокомпанії «Ера» «Доброго ранку, Україно!»)
83. передача «Відкриваємо Біблію»
Вересень-1999
84. т/с «Ангели Чарлі»
85. д/с «Небесні мисливці»
86. «900 секунд. Хроніка надзвичайний подій»
87. «Студія 5» (УТ 1 дійсно урізноманітнився і то якісно урізноманітнився. Оці нові програми були настільки цікавими, мудро продуманими й усебічно оглядовими. Диктори, ведучі, декорації, сюжети, кольори-відтінки й музичне оформлення гармонійно доповнювали один одного і все було просто чудовим. Я все більше відчував нову хвилю, нове піднесення УТ 1 й несказанно радів цьому. УТ 1 розвивався швидко і, щонайголовніше, своїм власним, ориґінальним шляхом)
88. т/с «Романтична колекція»
89. х/ф «Філадельфійський експеримент ІІ» («Philadelphia Experiment II» (1993))
90. х/ф «Чотири листи фанери» (1992)
91. х/ф «Карамболь» (у головній ролі Франко Неро)
92. х/ф «Нині прославився Син Людський»
93. т/с «Федеральна поліція»
Жовтень-1999
94. Медичний тижневик «36,6»
95. х/ф «Фучжоу» (1993)
96. х/ф «Чарівні прибульці»
98. х/ф «Хочу вашого чоловіка»
99. т/с «Королі ячменю»
100. д/с «Червоні зірки»
з 1 по 16 Листопада-1999
101. т/с «Карл Великий» («Charlemagne, le prince а cheval» (1993))
102. х/ф «Голос трави» (1992)
103. х/ф «Незабутнє літо»
104. х/ф «Посмішка звіра» (1998)
з 17 по 30 Листопада-1999
1. х/ф «Сайонара»
2. х/ф «Грім і блискавка»
3. х/ф «Пристрасть» (1998)
4. х/ф «Мандрівні янголи»
5. т/с «Шведські сірники»
Грудень-1999
7. х/ф «Останнє метро»
8. х/ф «Дорога в пекло»
9. х/ф «Ісус» («Jesus» (1979)) (дві його варіації: «Історія про Ісуса для дітей» («The story of Jesus for children» (2000)) та «Євангеліє від Луки» («The Visual Bible – The Gospel Of Luke» (1979)))
10. д/с «Історія авіації»
11. д/с «Загадки науки»
12. д/с «Хроніки дикої Амазонії» («Les Chroniques de l'Amazonie sauvage» (1997))
Січень-2000
14. х/ф «Вечеря у Фреді» («Dinner at Fred's» (1999))
15. х/ф «Кажан»
16. т/с «Ґроно любові»
17. т/с «Чи боїшся ти темряви?»
18. х/ф «Король – Полярний ведмідь» («Der Eisbarkonig» («Kvitebjоrn Kong Valemon») (1991))
19. т/с «Зниклі безвісти»
20. фільм-вистава «Украдене щастя» (1952)
22. х/ф «Сині гори»
23. д/с «Живі заокеанські леґенди» (УТ 1 дійсно був насичений новими красивим художніми та документальними серіалами, новими цікавими і якісними передачами. Ну я ж кажу – Нова доба у моєму житті й житті Українського телебачення!)
Лютий-2000
24. д/с «Живе море з Джоном Стоунленом»
25. д/с «Дика Європа»
26. д/с «Американські національні парки»
27. д/ф «Жива душа американських національних парків»
28. д/ф «Йосемітський національний парк: Дарунок природи»
29. д/ф «Великий північний захід Америки»
30. документальний цикл «Україна Нескорена» (1999) (фільм 1 «Дем'янів Лаз», фільм 2 «Визволеня по-совіцьки», фільм 3 «Биківня – Злочин без кари», фільм 4 «Місце злочину – Сандормох», фільм 5 «І зорі вмивались сльозами...», фільм 6 «Репортажі із Прикарпатського краю Бориса Гривачевського»)
31. фільм-вистава «Пора жовтого листя»
32. т/с «Космічні пригоди»
Березень-2000
33. фільм-вистава «Дві сім’ї» (1979)
34. х/ф «Жнива в океані»
35. д/с «Світ дикої природи»
36. Хіт 2000
37. х/ф «Ну, ти й відьма...» (1992)
38. передача «Не все так погано…»
39. передача «Класік-прем’єр»
40. УТН «Ранок»
41. УТН «День»
42. УТН «Вечір» (Якісне покращення телепродукції каналу УТ 1 стосувалося УСЬОГО. В провідних ґазетах України з’являлися постери-реклами телепродукції каналу УТ 1: серіалів «Щоденники червоних черевичків», «Чорна перлина», «Чи боїшся ти темряви?» й різних програм, у тому числі за участю Олени Роміної та Оксани Марченко)
Квітень-2000
43. х/ф «Трень-брень»
44. д/с «Забуті цивілізації»
45. х/ф «За ніччю іде день»
Травень-2000
47. х/ф «Едіт та Марсель»
48. х/ф «Війна»
49. х/ф «Супермен»: частина 1 «Літо», частина 2 «Осінь»
Червень-2000
50. телевистава «Попіл Кнаса»
51. Євро-2000
52. х/ф «Блакитна казка»
Липень-2000
53. Телерадіокомпанія «Ера» представляє: «Сім Нот»
54. Телерадіокомпанія «Ера» представляє: «Стадіон»
55. телевистава «Страшна помста»
56. т/с «Дотик янгола» («Touched by an Angel» (1994-2003))
Серпень-2000
57. передача «Світи близькі, світи далекі…»
58. т/с «Чорна Рада» (2000) (є фільм «Чорна Рада» (2002), а от серіялу я так і не знайшов – БУДЕМО ШУКАТИ Ага – знайшов інформацію. У 2000 му році був 9 серійний фільм, який у 2002 му році з невідомих причин скоротили на 70% до фільму Не все і не завжди Українці роблять правильно, зважено і розумно)
59. х/ф «Кіт і собака»
60. х/ф «Біла фортеця»
Вересень-2000
61. фільм-вистава «Три ідеальні подружжя»
62. ХХVII Літні Олімпійські ігри в Сіднеї
Жовтень-2000
63. д/с «Землі леґенд»
Листопад-2000
64. д/с «Мандруючи світом»
65. х/ф «Ніч самогубця»
66. т/с «Школа ризику»
Грудень-2000
67. х/ф «Чудо в краю забуття» (1991)
68. д/с «Закохані в природу»
70. д/с «Планета тварин»
Січень-2001
71. х/ф «Таємничий острів»
72. х/ф «Кето і Коте»
73. х/ф «Королівська алея»
74. «Люм’єрівські світлини»
75. «Миттєвості тисячоліття»
76. вистава «Вертеп»
Лютий-2001
Березень-2001
78. програма пісень і кліпів «Нова колекція»
79. д/с «Хроніки дикої Австралії» («Les Chroniques de l'Australie sauvage» (1999))
з 1 по 25 Квітня-2001
80. д/с «Морські леґенди»
82. т/с «Битва за тварин»
з 26 по 30 Квітня-2001
1. х/ф «Пармський монастир» («La Chartreuse de Parme» (1947))
Травень-2001
2. д/с «Казки лісу»
Червень-2001
3. т/с «Служба порятунку 911»
4. фільм-опера «Лючія ді Ламмермур» (1980)
Липень-2001

Серпень-2001
6. х/ф «Далекий Південь»
7. х/ф «Помста Тарзана»
8. ток-ринґ «Хіт року» (по-моєму це також один з останніх проектів Національного хіт-параду)
9. х/ф «Господи, прости нас грішних»
Вересень-2001
10. Телерадіокомпанія «Ера» представляє: «Гаряча десятка»
Жовтень-2001
11. х/ф «Круїз, або Подорож Розлучення»
12. х/ф «Дорога нікуди»
13. т/с «Південна паралель»
14. т/с «Шукачі золота»
Листопад-2001
15. х/ф «Безприданниця»
16. д/с «Діти дикої природи»
17. т/с «Жермена і Бенжамен»
Грудень-2001
18. т/с «Близькі та далекі»
19. т/с «Провінціалка»
20. т/с «Людинозвір»
21. х/ф «Подорожі Ґуллівера» («Gulliver's Travels» (1977) або «Gulliver's Travels» (1996)) – обидва транслювала Студія «1+1» у мої Шкільні роки)
22. х/ф «Магія танцю»
23. «Кіномузика»
Січень-2002
24. т/с «Клан»
25. т/с «В погоні за вітром»
28. «Стара колекція» (таке враження, що це додаток-антонім до «Нової колекції», тобто саундтреки зі старих фільмів. Я ці штучні кліпи з уривками фільмів бачив, але чи мали вони відношення до «Старої колекції» ствердно сказати не можу)
29. х/ф «Зайчик»
30. музичний фільм «Різдво з Русланою» (1997) (їх було декілька – «Різдво з Русланою» (1997), «Останнє Різдво 90 х» (2000), «На Різдво до Львівського з Русланою» (2005). Загалом Руслана багато прекрасних і безсмертних речей зробила)
31. балет «Казки Гофмана»
32. х/ф «Ніч перед Різдвом» (1961)
33. балет «Блакитний янгол»
34. т/с «Нічний світ» (по-моєму, Канада)
Лютий-2002
35. XIX Зимові Олімпійські ігри в Солт-Лейк-Сіті
36. х/ф «Помилка резидента»
37. х/ф «Доля резидента»
38. х/ф «Повернення резидента»
39. х/ф «Кінець операції «Резидент»»
40. т/с «Царівна» (1994)
Березень-2002
41. м/с «Книга джунґлів»
Квітень-2002
43. х/ф «Останній довід королів» (1983)
44. фільм-вистава «Капітанша» (1987)
Травень-2002
47. х/ф «Три мушкетери»
Липень-2002
50. фільм-казка «Червоні черевички»
51. х/ф «Ель Сід»
52. т/с «Пікнік у Озиріса»
Серпень-2002
54. х/ф «Четвер, дванадцяте»
Грудень-2002
55. х/ф «Таємниця трояндового саду»
56. х/ф «Безіменна зірка»
Січень-2003
57. фільм-опера ««Травіата» у Парижі» («La Traviata» (2000))
60. х/ф «Хліб і тюльпани»
Травень-2003
62. х/ф «Зима у раю»
63. д/с «Хроніки дикої Азії» («Les Chroniques de l'Asie sauvage» (2001))
http://issuu.com/livoberezhna/stacks/afa65f7890c54214aa1378d20d81ba52 1991 рік

1992 http://issuu.com/livoberezhna/stacks/847a524df6c94a669ab7dc458621ef5d
1-7 червня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_44_1992
8-14 червня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_46_1992
15-21 червня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_48_1992
22-28 червня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_50_1992
29 червня-5 липня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_52_1992
6-12 липня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_54_1992
13-19 липня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_56_1992
20-26 липня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_58_1992
27 липня-2 серпня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_60_1992
3-9 серпня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_62_1992
10-16 серпня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_64_1992
17-23 серпня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_66_1992
24-30 серпня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_68_1992
31 серпня-6 вересня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_70_1992
7-13 вересня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_72_1992
14-20 вересня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_74_1992
21-27 вересня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_76_1992
28 вересня-4 жовтня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_78_1992
5-11 жовтня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_80_1992
12-18 жовтня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_82_1992
19-25 жовтня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_85_1992
26 жовтня-1 листопада http://issuu.com/livoberezhna/docs/_88_1992
---------
2-8 листопада http://issuu.com/livoberezhna/docs/_91_1992
3 листопада серіал Бодетаун 1 серія Канада-Франція (http://en.wikipedia.org/wiki/Bordertown_%281989_TV_series%29) усього 78 серій
13 березня 1993, 77 та 78 серії бодетаун http://issuu.com/livoberezhna/docs/_27_1993
2 листопада фільм чи серіал Претендент 1 серія
8 листопада вперше на ут-1 Взяти живим чи мертвим
------------
9-15 листопада http://issuu.com/livoberezhna/docs/_94_1992
14 листопада Кругосвітня подорож Віллі Фоґа 9 і 10 серії - 9 січня 1993, 25 та 26 серії
15 впреше на ут-1 х/ф легенда про білого дракона можливо це Biały smok
(1986)

з 9 1993 лютого повтор http://issuu.com/livoberezhna/docs/_15_1993
-----------
16-22 листопада http://issuu.com/livoberezhna/docs/_97_1992
20 листопада х/ф Непереможна нога (Китай)
22, х/ф Храм любові (Індія)
-----------------------
23-29 листопада http://issuu.com/livoberezhna/docs/_100_1992
25, впереше на ут-1, х/ф Червоне золото (Мексика-Еспанія)
28, фільм чи серіал Адам одружується з Евою 1 с. 29-ого 2-га серія
--------------------------------------
30 листопада-6 грудня
5 х/ф Жертва в ім’я кохання (Індія)
6 х/ф Помста у великому світі (Китай)
---------------------------------
7-13 грудня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_106_1992
13 х/ф Заручниця
----------------------------------
14-20 грудня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_109_1992
21-27 грудня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_112_1992
-----------------------
28 грудня 1992-3 січня 1993 http://issuu.com/livoberezhna/docs/_115_1992
1 січня 22:35 х/ф Роман з камнем, можливо був дубляж
2 січня х/ф політ навігатора
3 січня х/ф Ельвіра володарка темряви, т/с бодетаун 39 і 40 серії

---------------------------------------------------------------------------------------------------
1993 http://issuu.com/livoberezhna/stacks/5b24bd09a85047cea9eae253d3429332
3-10 січня http://issuu.com/livoberezhna/docs/_1_1993
5 січня ут-1 вперше на ут-1 21:55 х/ф Вбити шакала
7 січня, ут-1, Три горішки для попелюшки
8 січня, х/ф Сільва 1 і 2 с.
9 січня м/ф Пастка для котів
-------------------
11-17 січня З’яВИЛАСЬ ПРОГРАМА ICTV
12, ут-1 21:55 х/ф Скарби візантійського купця
13, ут-1 х/ф Пройдисвіт (США)
16, ут-1 прем’єра мультфільму Дартаньян і троє псів мушкетерів 1 і 2 с. 20 люте 11 і 12 серії, 20 березня 1993 - 19 і 20 серії http://issuu.com/livoberezhna/docs/_29_1993
----------------------------
http://issuu.com/livoberezhna/docs/_9_1993
31 січня х/ф Жінка дня, вперше на ут-1
3 люте, м/ф Самсон і Саллі, х/ф Чудо в краю забуття, вперше на ут-1
6 люте, х/ф Студентські канікули (США), вперше на ут-1
16 люте, х/ф Два кроки до тиші, вперше на ут-1 http://issuu.com/livoberezhna/docs/_18_1993
26 люте, х/ф Може ішим разом, вперше на ут-1 http://issuu.com/livoberezhna/docs/_21_1993
27 люте, х/ф Кінець старих часів, вперше на ут-1
20 березня х/ф Біла кістка http://issuu.com/livoberezhna/docs/_29_1993
21 березня прем’єра польського фільм Прощання з осінню
23 березня прем’єра польського фільм Кухня польська
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2014-10-22 17:53  
УТ-2


Аркадій Дзиґа: Передмова і список.

Цитата:
(З 14 серпня 1995 року російський канал «Останкіно» припинив своє мовлення на другій частоті Державного телемовлення України. Замість нього почав працювати канал УТ-2. Звичайно, він значно поступався своєму попереднику. Це викликало шквал невдоволення. Особисто я відчув дещо дивне – це як після тривалого багаторазового харчування весільною та празнечною їжею повністю перейти на дворазову бідну на овочі та фрукти веґетаріанську. Почуття у мене було двоїсте. По-перше, я консерватор і звик уже до окремих програм каналу «Останкіно». Окрім того, багато красивих художніх фільмів, серіалів, документальних фільмів і мультфільмів, у тому числі й улюблених (до прикладу: серіал «Твін Пікс», фільми «Крістіна» з Аленом Делоном і «Шина – королева джунґлів» з Танею Робертс, мультсеріал «Війна ґоботів»!..), я вперше побачив саме на каналі «Останкіно» та вдячний йому за ті сильні та непідробні емоції, тривалі враження, відчуття, асоціації. Натомість, репертуар каналу УТ-2 був значно бідніший і ніяких «заслуг» переді мною не мав. Тому я відчув духовну втрату. По-друге, телепродукція «Останкіно» починала мені все менше подобатися і потроху «проїдатися» (особливо ці награні «Елен і підлітки» й «Дика Роза» з усенародною любов’ю та повсякденними коментарями від немовляти до старця – і вдома, і в Школі, і в Церкві, і по дорозі, і всюди-всюди), а її рейтинґи падали на фоні повільно зростаючої симпатії до каналу УТ-1 (трансляція мультсеріалів «Д’Артаньгав і три пси-мушкетери» й «Кругосвітня подорож Віллі Фоґа», мексиканського серіалу «Ніхто, крім тебе», франко-канадсько-американського «Бодетаун – місто на кордоні» та бразильських «Дона Бейжа» й «Гелена», а також мутльтекранізація «Шекспіріада» з прекрасною і вельми вдалою Українською озвучкою; ретроспектива Українських фільмів-спектаклів та презентація нових фільмів і серіалів, у томі числі «Царівна» та «Злочин з багатьма невідомими», а також неповторні й шедевральні «Маски Шоу»!!!). Будучи в душі патріотичною та українолюбивою натурою я радів, що звільнився від російськомовного постійно нав’язливого і такого, що тисне на психіку, телебачення – вже аж забагато всього того було – а що багато, то нездорово!!! Відповідно, УТ-2 був спочатку «легким», Україномовним, музично свіжим з усе більшими вкрапленнями молодої Української естради, яку я полюбив. Тому з перших днів появи УТ-2 друге почуття одразу ж перемогло. Я відчув полегшення і гордість від скинутих «важких духовних кайданів». Я не підтримував загального несхвалення і критики УТ-2. В мене тоді було відчуття, що не можливо з перших «кроків» дати все і одразу (хоча у Вересні 1995 року Студія «1+1» ЦЕ довела). Я радів його появі та пропаґанді Українського в Україні!!! Тепер я гордий за свої тодішні відчуття і переконання. Я щиро вдячний каналу «Останкіно» за його телепродукцію, але вважаю, що саме на той момент (Серпень 1995 року) його час в Українському телепросторі був уже вичерпаний. Примітним і дуже символічним та показовим є те, що УТ-2 (так само як і Студія «1+1») з’явився у моєму житті саме в 9 класі – НАЙЩАСЛИВІШОМУ, НАЙКРАЩОМУ ТА НАЙБАГАТШОМУ на емоції періоді життя!!! Як я вже писав, УТ-2 робив свої перші самостійні «кроки» під шквал загальнонаціонального обурення та постійного порівняння з «Останкіно». Проте УТ-2 поступово «наповнювався» й дедалі більше і більше подобався – відчуття були дивними, це були відчуття волі й легкості. Любив дивитися, по можливості, випуск новин CNN, музичні програми з українськими (пригадую музичний фільм «Про хлопчиків» – діти були в образах тодішніх зірок Української естради (Хлопчик, який бачить очі – Олександр Пономарьов та інші), кліпи і пісні «Скрябіна», Ауріки Ротару, «Соколів», «Турбо Техно Саунду», Олександра Пономарьова, Ірини Білик, Таїсії Повалій, Раїси Кириченко, Алли Кудлай, Ніни Матвієнко, Астраї, «Фантому 2», EL Кравчука…) та зарубіжними кліпами, які були як заповнення часу між черговими програмами або фільмами (зі сльозами ностальґії згадую «E Type» – «Russian lullaby», «Modo» – «1, 2, polizei», «Yaki Da» – «I saw you dancing», «MC Erik & Barbara» – «It's Your Day»), чудову і вдало продуману нічну суботню рубрику «Сторінки світового кіно» (що інколи «любила розтягуватися» на суботу і неділю) і рубрики «Світовий детектив», «Пригодницький серіял», «Серіял вихідного дня», У світі жахів, в контексті яких і в «роздріб» транслювалися зарубіжні серіяли й фільми, а також мультсеріали з українським озвученням («Шерлок Голмс», «Санта Барбара», «Театр тіней», «Бунтівний духом», «Тарзан», «Окаванґо», «Беверлі-Гілз», «Посмішка ящірки», «Кенді», «Лицарі магії», «Демпсі і Мейкпіс», «Родина Адамсів», «Мандрівник», «Свідок сторіччя», «Моя ніч у Мод», «Селіна та Жулі зовсім забрехалися», «Озирнися в гніві», «На дні», «Справа Сезника», «Зеленоока дівчина», «Степовий вовк», «Закон є закон», «Самотність бігуна на довгу дорогу», «Лялечка», «Суботнього вечора та недільного ранку», «Досьє на Рейчел», «Одного разу вкушений», «Агонія», «Злочин пана Ланжа», «Є дні, є місячні ночі», «Простодушний», «Міранда», «Ріміні, Ріміні», «Ріміні, Ріміні: рік по тому», «Пристрасті споживачів», «По той бік спокуси», «Його розлучення, її розлучення», «Якщо черевички підійдуть», «Будю із вод спасенний», «Навіть ангели падають», «Останній зв'язок», «Повернення», «Головне кохати», «Головна вулиця», «Не будіть поліцейського, який спить», «Крістіна», «Диво вовків», «Бум», «Бум 2», «Джентльмен з Кокді», «Нелад у думках», «Корпус Торпедо», «Розшукується живий чи мертвий», «Жозефа», «Спотсвуд», «Спартак і десять гладіаторів», «Залізна маска», «Едґар і Крістіна», «Три горішки для Попелюшки», «Ніч спогадів», «Титанік», «П'ятнадцятирічний капітан», «Хроніки Нарнії», «Чарівник країни Оз», «Пірати», «Принцеса і жебрак», «Тристан та Ізольда»...), Українські фільми, інші зарубіжні фільми й казки, «Маски Шоу», «Джентльмен Шоу», «Шоу довгоносиків», програму «Добрий вечір» та інше… Дещо «перегукувалося» з УТ-1 – «Мультопера» і «Шекспіріада», які я переглядав з великим задоволенням, а також «Освітній канал для школярів», окремі фільми й передачі. Я все більше і більше радів вдалим та цікавим теленоваціям УТ-2 - навіть якщо вони «черпалися» з каналу УТ-1)
(«Історична» довідка № 1: з 14 по 27 серпня 1995 го року в усіх програмах телепередач друга частота Державного телемовлення України (теперішній канал «1+1») була названа як «УТ-2, УТ-3, канал «Росія»» з перервами в ефірному мовленні з Понеділка по П’ятницю – з 11.00 до 17.45 або 18.05. З 28 серпня по 3 вересня 1995 го року назва змінилася на «УТ-2» з перервами в ефірному мовленні з Понеділка по П’ятницю – з 10.30 до 17.45 або 18.50. З 4 по 17 вересня 1995 го року вона знову отримала назву «УТ-2, УТ-3, канал «Росія»» з перервами в ефірному мовленні з Понеділка по П’ятницю – з 16.00 до 17.00. З 18 вересня її назва остаточно змінилася на «УТ-2» або «Друга програма УТ». Хоча 4 тижні в програмі телепередач і фіґурувала назва «УТ-2, УТ-3, канал «Росія»» – в ефірі цього каналу була виключно Українська телепродукція – я особисто звірив та порівняв усі телепрограми, фільми, мультфільми, серіали… цього дискусійного періоду зі стабільним етапом «УТ-2». Ніяких розбіжностей НЕ БУЛО. Зі скарбниці своєї шкільної пам’яті додам, що з початку мовлення «УТ-2» (з середини Серпня 1995 го) серіяли «Санта Барбара» і «Бунтівний духом» транслювалися з російською озвучкою, але вже з Вересня 1995 го вони перейшли на озвучення Рідною мовою! Серіал «Шерлок Голмс» пригадую тільки з Українською озвучкою. Стосовно іншої закупленої зарубіжної кіно- і мультиплікаційної продукції, яка «транзитом» перейшла на другу частоту Державного телемовлення України я не впевнений (можливо вони пішли шляхом «Санта Барбари» а можливо «Шерлока Голмса»), бо з-за кадру блакитного екрану Телевізора звучала Українська мова. Так, з 18 вересня 1995 го року по 31 грудня 1996 го року канал УТ-2 був абсолютно самостійним і ні з ким не ділив свій ефірний час. Але з 1 січня 1997 го року все кардинально й безповоротно змінилося – на другій частоті Державного телемовлення України окрім УТ-2 з’явилася Студія «1+1», яка перейшла з першої частоти Держтелемовлення (себто з УТ-1). Таким чином з 1 січня 1997 го року по 3 серпня 2003 го року Студія «1+1» все більше і більше «стискала» ефірний час УТ-2 з ранкового та вечірнього телеполюсів до кількагодинного мовлення навколо обіднього телеекватора, цим самим витісняючи з телепростору України кращі теленадбання УТ-2! З 4 серпня 2003 року по 3 вересня 2004 го року програми місцевих обласних телебачень переходять з УТ-1 і займають весь ефірний час УТ-2 (так, принаймні, було в Тернопільській області й зафіксовано в усіх програмах телепередач Тернопільської області, а в загальноукраїнських ґазетах були програми УТ-2, КДРТРК, каналу «Культура»). Протягом 4 і 5 вересня 2004 року в програмі телепередач друга частота Держтелемовлення України позначалася ще як «УТ-2», проте в цей час жодної передачі УТ-2 не було! 6 вересня 2004 го року друга частота Держтелемовлення України іменується «Канал «1+1»», а канал УТ-2 припинив своє існування!
Історична» довідка № 2: з 14 по 27 серпня та з 4 по 17 вересня 1995 го року 1995 го року в усіх програмах телепередач друга частота Державного телемовлення України (теперішній канал «1+1») була названа як «УТ-2, УТ-3, канал «Росія»». Проте з 18 вересня її назва остаточно змінилася на «УТ-2» або «Друга програма УТ» і назва «УТ-3» вже ніколи не фіґурувала на цій частоті у програмі телепередач (хоча доволі чітко пам’ятаю значок «УТ-3» у верхньому куточку Телевізора в 90 х роках на каналах УТ-2 й УТ-3. Можливо передачі були записані або ж куплені в УТ-3, а може телепродукція УТ-3 «розчинилася» у просторі УТ-2 й УТ-3 – про це, напевно, знали тільки самі керівники, працівники та орґанізатори Українського Державного телебачення). Згадка про УТ-3 з’явилася тільки 18 листопада 1996 го року – він очолив іншу частоту телемовлення з назвою «УТ-3 (38 канал)», в структурі якої по 29 грудня 1996 року були «ІНТЕР», «УКРАЇНА», «КДРТРК», «ГРТ» і «Місцеве обласне телебачення». З 30 грудня 1996 го року ця частота телемовлення вже називалася «ІНТЕР» (хоча в програмі телепередач окремих ґазет писало «УТ-3 / ІНТЕР»). Можливо це мої особисті романтичні сентименти, але історія УТ-1, УТ-2 й УТ-3 нагадує драму-трагедію «Олімпіка», «Титаніка» і «Британіка», де УТ-3 – це «Титанік», адже «пішов на дно» раніше за всіх, зіткнувшись з айсберґом «ІНТЕР»; УТ-2 – це «Британік», який «прожив» трохи довше й за цей період здійснив кілька вдалих «телерейсів», але також «пішов на дно», підірвавшись на підводній міні «Студія «1+1»»; УТ-1 – це «Олімпік» – «найживучіший» серед «братів», але зі своїми вдалими і невдалими «телерейсами», від якого залишився тільки «корпус» (будівля і відлуння колишньої телеатмосфери, а може і найцінніше – телеархів УТ-1, УТ-2 й УТ-3) в якому затишно розмістився «Перший Національний»!
(Примітка: список наводиться з невеличкими викривленнями з таких причин: по-перше, окремі телепередачі, фільми та мультфільми можуть повторюватися, адже, з одного боку, важко все відстежити і потім самому перевірити, а з іншого – я з особистих причин СПЕЦІАЛЬНО залишав окремі виявлені повтори; по-друге, якщо не було ніякої підказки чи я не пам’ятав, або ж я не дивився чи не встиг з’ясувати – тоді я записував мовою ориґіналу всі віднайдені мною фільми в Інтернеті з однаковими назвами. Вся інформація у списку (назва, рубрика і країна) виписана з програми телепередач, а назви мовою ориґіналу й рік – віднайдені мною в Інтернеті. Я подописував підказки до фільмів, які були у паперовому варіанті з ґазет. Отож, вирушаємо у ПРЕКРАСНЕ й НЕЗАБУТНЄ паралельне каналу УТ-1 і Студії «1+1» телеминуле УТ-2:
з 14 серпня 1995

з 14 по 31 Серпня-1995
1. Світовий детектив – т/с «Шерлок Голмс» («Sherlock Holmes» (1984-1994))
2. т/с «Санта Барбара» («Santa Barbara» (1984-1993))
3. новини «CNN»
4. ток-шоу «Бар «Чорний кіт»» (ведучий Кость Гнатенко)
5. Трамвай бажань («Гравіс»)
6. опера «Мафіозо» (вистава Київського театру на Подолі)
7. вистава «Нас тепер двоє» (Ф.Ґ.Лорка)
8. Візитка
9. Вікторина
11. музична програма «Хіт-рік»
13. програма «Шоу самотнього холостяка» (ведучий Богдан Бенюк)
14. т/с «Тарзан» («Tarzan» (1991-1994))
15. Канал «Франс-інтернасіональ» представляє…
16. «Джентльмен Шоу» (ЛіКоБ)
18. х/ф «Острів» (українська еротика)
19. т/с для дітей «Зануда»
20. телевізійний цикл «СІТ» (в контексті якого були програми «Новини», «На грані доби», «Тиждень столиці», «Спорт у світі», «Розважальні новини», «СІТ 3»)
21. програма «Про-відео»
22. передача «Хронограф»
23. Музичні новини
24. Сезон. Міжнародний туристичний огляд
25. Гадеамус. Студентські новини
26. передача «САМ собі мандрівник»
27. передача «Чарівне дзеркало»
29. м/с «Лицарі магії» («Visionaries – Knights of the Magical Light» (1987))
Вересень-1995
31. х/ф «Капітанша» (1987)
32. У світі жахів – т/с «Театр тіней»
33. Освітній канал для школярів (рубрики «Рідна мова», «Українська література», «Зарубіжна література», «Французька мова», «Німецька мова», «Анґлійська мова», «Усе живе» («Дика природа України», «Рослинний і тваринний світ України»))
34. м/с «Кенді» («Candy, Candy» (1976-1979))
35. Пригодницький серіял – т/с «Окаванґо» («Okavango – The Wild Frontier» (1993)) (США)
36. Сторінки світового кіно – х/ф «Свідок століття» («Свідок сторіччя») (Субота – 9.ІХ.1995) (Саме цим фільмом УТ 2 започаткував прекрасну вечірньо-нічну Суботню рубрику «Сторінки світового кіно» (інколи цей Суботній кіновечір «розтягувався» на Суботу й Неділю!). Як на мене – це НАЙКРАЩИЙ проект УТ 2, в якому був представлені ВЕЛИКІ фільми, окрім еротичних, які заслуговують біти КЛАСИКОЮ світового кіно – блискуча гра чудових акторів за чудово написаними сценаріями або ж екранізації класичних творів і надзвичайно професійною режисурою, операторською роботою, декораціями і ґримом!))
37. д/ф «Здоров’я тобі, Україно!» («Укртелефільм»)
38. д/ф «Доля острова Зміїний»
39. Сторінки світового кіно – х/ф «Моя ніч у Мод» («Ma nuit chez Maud» (1969)) (Субота – 16.ІХ.1995)
40. Сторінки світового кіно – х/ф «Лялечка» («Baby Doll» (1956)) (Неділя)
41. «Грані» (Приват-ТБ-Дніпро)
42. х/ф «Фаворит Місяця»
43. х/ф «Бал»
44. Сторінки світового кіно – х/ф «Селіна та Жулі зовсім забрехалися» (в Суботу ввечері (23.ІХ.1995) транслювали першу частину, а в Неділю ввечері (24.ІХ.1995) – другу)
45. х/ф «Дейзі»
46. «Ностальґія» («Укртелефільм»)
47. міжнародна програма «Вікна у світ»
48. Сторінки світового кіно – х/ф «?» (Субота – 30.ІХ.1995 – інформація у програмі телепередач ВІДСУТНЯ)
Жовтень-1995
49. Сторінки світового кіно – х/ф «Юлій Цезар» («Julius Caesar» (1953)) (Неділя – 1.Х.1995) (в головній ролі Марлон Брандо)
50. програма «Світи, що зникають»
51. т/с «Барні Барнато»
52. передача «Художня панорама»
53. передача «Магія квітів»
54. Сторінки світового кіно – х/ф «?» (Субота – 7.Х.1995 – інформація у програмі телепередач ВІДСУТНЯ)
55. Сторінки світового кіно – х/ф «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1935)) або «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1958)) або «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1980)) (Неділя)
56. х/ф «Едґар і Крістіна» («Edgar und Kristina») («Purva bridejs» (1966))
57. ранкова програма «Будильник»
58. програма «Камерата»
59. передача «Реп-обійма»
60. Сторінки світового кіно – х/ф «?» (Субота – 14.Х.1995 – інформація у програмі телепередач ВІДСУТНЯ)
61. Сторінки світового кіно – х/ф «Гордість та упередження» («Pride & Prejudice» (1940)) (Неділя) (у головних ролях Ґрір Ґерсон та Лоуренс Олів’є)
62. художній фільм для дітей «Білий слон»
63. балетна вистава «Марна пересторога»
64. салон «Анастасія»
65. жіночий клуб «Любисток»
66. Сторінки світового кіно – х/ф «На дні» («Les bas-fonds» (1936) або «Donzoko aka The Lower Depths» (1957)) (Субота)
67. Сторінки світового кіно – х/ф «Цезар і Клеопатра» («Caesar and Cleopatra» (1945)) (Неділя) (в головних ролях Вів’єн Лі та Клод Рейнс)
68. передача «Класик-Прем’єр»
69. програма про тварин «Життя серед життя»
70. багатосерійний х/ф «Радощі земні»
71. Сторінки світового кіно – х/ф «?» (Субота – 28.Х.1995 – інформація у програмі телепередач ВІДСУТНЯ)
72. Сторінки світового кіно – х/ф «Неприкаяні» («The Misfits» (1961)) (Неділя) (у головних ролях Мерилін Монро і Кларк Ґейбл)
73. т/с «Посмішка ящірки» («O Sorriso do Lagarto» (1991)) (Бразилія)
Листопад-1995
74. Сторінки світового кіно – х/ф «Озирнися в гніві» («Озирнись у гніві») («Look Back in Anger» (1958)) (Субота)
75. Серіял вихідного дня – т/с «Беверлі-Гіллз» («Beverly Hills, 90210» (1990-2000))
76. передача «Дивовижний світ природи»
77. програма «Світоч»
78. передача «Виграти може кожен»
79. науково-популярний фільм «Зійди на гори київські»
80. м/ф «Казка казок»
81. х/ф «У п’ятницю ввечері»
82. Сторінки світового кіно – х/ф «Пригоди Робін Гуда» («The Adventures of Robin Hood» (1938)) (Субота) (в головних ролях Еррол Флінн та Олівія де Гевілленд)
84. програма «Італійський футбол» (Неділя)
85. багатосерійний х/ф «Океани»
86. д/ф «Нечуй»
87. хореографічна версія «Болеро» (М.Равель)
88. передача «Шибеники. Веселі історії про дітей»
89. програма «Футбол як футбол»
90. передача «Грані»
91. фільм «Референт»
92. Науково-популярний фільм «Після 2000 го року» (Субота)
93. Сторінки світового кіно – х/ф «Тарзан – Людина-мавпа (Tarzan the Ape Man (1932)) (Субота) (в головній ролі Джонні Вейсмаллер)
94. Програма «М»
95. музичний фільм «Рафферті»
96. передача «З кінокамерою по світі»
97. Музичний світ
98. Алла Кудлай в музичному фільмі «Кохання справжнього вино…»
99. д/ф «Меланчине весілля»
100. Сторінки світового кіно – х/ф «Справа Сезника» («Справа Сезнека») (в Суботу ввечері показували першу частину, а в Неділю ввечері – другу)
101. «КІН». Культорольоґічний тижневик
102. передача «Золото скіфів»
103. програма «Кава по-львівські»
104. д/ф «Здобути або не бути»
105. І тільки музика
106. програма «Грають усі»
107. балет «Блюз її життя» (Ф.Сінатра)
Грудень-1995
108. Сторінки світового кіно – х/ф «Зеленоока дівчина» (Субота)
109. Програма мультфільмів
110. Ретроспектива фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Сон» (1964) (Неділя)
111. х/ф «Угрюм-ріка»
112. науково-популярний фільм «Мольвар із роду Нечай»
113. Свято дівочої долі
114. програма «Перемогти себе»
115. Сторінки світового кіно – х/ф «Степовий вовк» («Steppenwolf» (1974)) (Субота)
116. Ретроспектива фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Білий птах з чорною ознакою» (1970) (Неділя)
117. програма «На межі епох» (Неділя)
118. х/ф «Заміжжя Марії Боаун»
119. програма «Ще раз про любов»
121. передача «Постскриптум»
122. програма «На всі боки»
123. д/ф «Чигирин»
124. телесеріял-спектакль «Царівна» (1994)
125. програма «Фітнес»
126. передача «Світ образів»
127. Сторінки світового кіно – х/ф «Закон є закон» («La loi c'est la loi») («La Legge e legge» (1958)) (Субота)
128. Ретроспектива фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Захар Беркут» (1971) (Неділя)
129. програма «Земля – не селянам»
131. передача «Повір у себе»
132. Телеанонс
133. Програма передач
134. До 100 річчя кінематографу «Укртелефільм» представляє «Сповідь перед учителем»
135. програма «Трамвай бажань»
136. Сторінки світового кіно – х/ф «Вогонь Нового Орлеану» («The Flame of New Orleans» (1941)) (Субота) (у головній ролі Марлен Дітріх)
138. «Золота осінь Славутича»
139. передача «Пороги»
140. д/ф «Батурин»
141. «Мій дім – моя земля»
143. д/ф «Завтра похід буде…»
144. д/ф «Пейзаж душі після сповіді»
145. х/ф «Ніч запитань»
146. передача «Кордон»
147. програма «Телевізійний кегельбан»
148. Сторінки світового кіно – х/ф «Пані Боварі» («Madame Bovary» (1933)) або «Пані Боварі» («Madame Bovary» (1949)) або «Пані Боварі» («I Peccati di Madame Bovary») («Madame Bovary» (1969)) (Субота, 30 грудня)
149. Ретроспектива фільмів за участю Івана Миколайчука – х/ф «Вавилон ХХ» (1979) (Неділя, 31 грудня)
150. х/ф «Плащ Казанови» (Неділя, 31 грудня)
151. Святкова новорічна програма (в ніч з 31 грудня 1995 го року на 1 січня 1996 го року, в перерві Привітання народу)
Січень-1996
152. х/ф «Ґеній»
155. х/ф «Тримайся, козаче!» (1991)
158. Сторінки світового кіно – х/ф «Самотність бігуна на довгу дорогу» («The loneliness of the long distance runner» (1962)) (Субота – Святвечір) (Ну щось є в цих фільмах з циклу «Сторінки світового кіно». Відчуття та асоціації від окремих з них («Самотність бігуна на довгу дорогу», «Моя ніч у Мод», «Лялечка», «Степовий вовк», «Озирнися в гніві») перегукуються з фільмами Студії «1+1» «Прислужник», «Сунична галявина», «Людина-слон», «Що сталося з…»)
159. х/ф «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1983)
160. х/ф «Грішник»
162. балет «Блюз її життя»
163. х/ф «Вигідний контракт»
165. м/ф «Різдвяні казки»
166. Сторінки світового кіно – х/ф «Суботнього вечора та недільного ранку» («Saturday Night and Sunday Morning» (1960)) (Субота)
168. передача «Італійський футбол»
169. програма «Свічадо»
170. х/ф «Остання індульґенція»
171. х/ф «Коли відмовляють гальма»
172. програма «Непереможний голос віруючого»
173. х/ф «Жінка для всіх»
174. Шкільний екран (рубрики: «Історія України», «Зарубіжна література», «Українська література», «Фізика», «Музика»)
178. Сторінки світового кіно – х/ф «Ріміні, Ріміні» («Rimini Rimini» (1987)) (Субота)
180. х/ф «Білий шейх»
181. х/ф «Аутсайдери» («The Outsiders» (1983))
182. х/ф «Претендент»
183. м/ф «Енеїда» (1991)
184. Сторінки світового кіно – х/ф «Ріміні, Ріміні: рік по тому» («Rimini, Rimini: un anno dopo» (1988)) (Субота)
185. х/ф «Сезон чудес»
189. х/ф «Комета»
Лютий-1996
190. х/ф «Перехід через голову»
191. х/ф «Божа твар»
192. Сторінки світового кіно – х/ф «Досьє на Рейчел» («The Rachel Papers» (1989)) (Субота)
193. х/ф «Три горішки для Попелюшки» («Tri orіsky pro Popelku» (1973))
194. Сторінки світового кіно – х/ф «Плоть для Франкенштейна» («Flesh for Frankenstein» («Andy Warhol's Young Frankenstein») (1973)) (Неділя)
195. фільм-драма «Людський голос»
201. Сторінки світового кіно – х/ф «Пристрасті споживачів» («Consuming Passions» (1988)) (Субота)
202. х/ф «Ніч на четвертому колі»
203. вистава «Три ідеальні подружжя»
204. х/ф «Матч відбудеться за будь-якої погоди»
205. передача «Відкритий мікрофон»
206. програма «Вечірні розваги для дорослих»
207. Сторінки світового кіно – х/ф «Агонія» (дві серії – одна в Суботу ввечері, а інша – в Неділю)
208. програма «Усе про кіно»
209. х/ф «Пастка» (1993)
210. гумористичний дайджест «Добрий вечір» (рубрики: «Хіт-парад «Най-най-най»», «Жіночий клуб «Людмила»», «Свіжий погляд на історію», «Про кіно», «Ґенії третього роду», «Тлумачення снобачень», «Гумористичний дайджест», «Музичний журнал «Галас презентує…»», «Джентльмен Шоу»)
211. х/ф «Жінка дня»
212. х/ф «Помилка Тоні Вендіса»
213. Сторінки світового кіно – х/ф «Одного разу вкушений» («Once Bitten» (1985)) (Субота) (в головних ролях Джим Керрі та Лорен Гаттон)
214. Сторінки світового кіно – х/ф «П'ятнадцятирічний капітан» («Un capitaine de quinze ans» (1974)) (Неділя) (в головній ролі Хосе Мануель Маркос)
215. х/ф «Чоловіча компанія»
216. х/ф «Злочин з багатьма невідомими» (1993)
Березень-1996
217. Сторінки світового кіно – х/ф «Його розлучення, її розлучення» («Divorce His – Divorce Hers» (1973)) (В Суботу перша частина «Його розлучення», а в Неділю – друга частина «Її розлучення»)
218. фільм-вистава «Катерина»
219. х/ф «Сон» (1964)
125. Пригодницький серіял – т/с «Безстрашні»
220. х/ф «Життя і дивні пригоди Робінзона Крузо»
221. передача «Клуб 700»
222. х/ф «Пропоную руку і серце»
223. Сторінки світового кіно – х/ф «По той бік спокуси» (Субота)
224. фільм-вистава «Закут»
225. х/ф «Дві стріли»
226. х/ф «Кольє Шарлотти»
227. х/ф «Фуете»
229. «Мультопера: Турандот» («Operavox: Turandot» (1994))
230. х/ф «Вогняні барабани» («La battaglia dei tre tamburi di fuoco» (1990))
231. х/ф «Снайпер»
232. х/ф «Запам’ятайте мене такою»
233. х/ф «Люблю. Чекаю. Олена»
234. Сторінки світового кіно – х/ф «Міранда» («Miranda» (1985)) (Субота)
235. фільм-вистава «Фортеця»
236. х/ф «Червоний камінь»
237. х/ф «У місті С»
238. х/ф «Люди і дельфіни»
239. х/ф «Об’єкт Джей»
240. Сторінки світового кіно – х/ф «Злочин пана Ланжа» («Le Crime de Monsieur Lange» (1936)) (Субота)
147. Сторінки світового кіно – х/ф «Якщо черевички підійдуть» (Неділя)
241. х/ф «Пригоди Алі Баби і 40 розбійників»
242. х/ф «Заручники»
243. х/ф «І чорт з нами»
244. х/ф «Ілюзія смерті»
245. х/ф «Пан оформлювач»
246. Сторінки світового кіно – х/ф «Є дні, є місячні ночі» (Субота)
247. Сторінки світового кіно – х/ф «Анна Карєніна» («Anna Karenina» (1935)) (Неділя) (в головних ролях Ґрета Ґарбо і Фредрік Марч)
248. х/ф «Дамське танґо»
Квітень1996
250. х/ф «Вінчання зі смертю» (1992)
251. х/ф «Відкрита книга»
252. фільм-вистава «Заповіт Беретті»
253. Сторінки світового кіно – х/ф «Простодушний» (Субота)
254. х/ф «Нікколо Паганіні»
255. Сторінки світового кіно – х/ф «Будю із вод спасенний» («Boudu sauvе des eaux» (1932)) (Великодня Субота)
256. фільм-вистава «Назар Стодоля» (1989) (Великдень)
257. х/ф «Кайдашева сім’я» (1993) (Великдень)
258. х/ф «По-модньому» (1992) (Великдень)
259. Світовий детектив – т/с «Демпсі і Мейкпіс» («Dempsey and Makepeace» (1985–1986))
260. х/ф «Езоп»
262. х/ф «Смерть під вітрилом»
263. фільм-балет «Зловісна доля»
264. Сторінки світового кіно – х/ф «Останній зв'язок» (Субота)
265. опера «Мадам Баттерфляй»
266. х/ф «Украдене щастя» (1984)
267. х/ф «За умов неочевидності»
268. х/ф «Шукайте жінку»
269. х/ф «Ніагара» (1991)
270. Сторінки світового кіно – х/ф «Навіть ангели падають» («Even Angels Fall» (1991)) (Субота)
271. Ретроспектива фільмів Р.Суерка – х/ф «Згадуючи Дягілєвські вечори»
276. м/с «Конан»
278. передача «Буря у склянці»
279. Сторінки світового кіно – х/ф «Крістіна» («Christine» (1958)) (Субота) (у головних ролях Ален Делон і Ромі Шнайдер) (Франція)
280. х/ф «Спрага»
281. х/ф «Люблю»
282. х/ф «Зворотної дороги немає»
283. х/ф «На семи вітрах»
284. х/ф «Женя, Женечка і «Катюша»
285. Сторінки світового кіно – х/ф «Розшукується живий чи мертвий» («Взяти живим або мертвим») («Wanted: Dead or Alive» (1986)) (Субота)
286. Серіял вихідного дня – т/с «Мандрівник»
287. клуб «Суперкнига»
288. х/ф «Марк Твен проти»
289. х/ф «Відкрита книга»
290. х/ф «Ну, ти й відьма…» (1992)
291. програма «Запитуйте – відповідаємо»
292. інформаційна програма «Вікна-новини»
293. програма «Закон є закон»
294. програма «Музичний простір»
295. Прогноз погоди
297. Сторінки світового кіно – х/ф «Бум» («La Boum» (1980)) (Субота)
299. х/ф «Чоботи некруто»
300. х/ф «Душечка»
301. х/ф «Іван та кобила» (1992)
302. х/ф «Гра без козирів»
303. програма «Гонки на виживання»
304. Сторінки світового кіно – х/ф «Бум 2» («Boum 2» (1982)) (Субота)
305. х/ф «Фізики»
306. х/ф «Фаворит»
Червень-1996
309. Сторінки світового кіно – х/ф «Джентльмен з Кокді» (Субота)
310. х/ф «Ведмежа»
311. х/ф «Расьомон»
313. х/ф «Дивна жінка»
316. Сторінки світового кіно – х/ф «Жозефа» (Субота)
317. х/ф «Небезпечний поворот»
318. х/ф «Випадок на річці Дирк»
319. х/ф «Найважливіша персона»
320. д/ф «Історія Києва» (фільм I «…і сотворіша ґрад», фільм II «Столиця на кручах», фільм III «Прикраса світу», фільм IV «На круги своя», фільм V «З вогню та в полум’я», фільм VI «Протистояння», фільм VII «Неспокій», фільм VIII «Надбання і втрати», фільм IX «За імперськими мурами», фільм X «Сходження», фільм XI «Під наглядом», фільм XII «Напередодні», фільм XIII «Відгомін»)
321. х/ф «Полювання на Єдинорога»
322. Сторінки світового кіно – х/ф «Повернення» (Субота)
323. х/ф «Танці на даху»
324. х/ф «Війна»
326. х/ф «Останній слон»
327. х/ф «Таємнича прогулянка»
328. Сторінки світового кіно – х/ф «Диво вовків» («Le Miracle des loups» (1961)) (Перша серія була в Суботу ввечері, а друга – в Неділю)
329. х/ф «…час збирати каміння» (1990-1996)
330. м/ф «Аліса в Задзеркаллі» (1982)
331. х/ф «Поки не випав сніг»
332. Сторінки світового кіно – х/ф «Спотсвуд» (Субота)
333. Сторінки світового кіно – х/ф «Викрадені небеса» («Stolen Heaven» (1931)) (США) (Неділя)
Липень-1996
1. х/ф «Лома»
2. х/ф «Далеко від дому» («Far from Home» (1989)) (США)
4. х/ф «Останній вирок»
5. х/ф «Дике кохання» (1993)
6. х/ф «Приватна особа»
7. Сторінки світового кіно – х/ф «Головне кохати» («L'important c'est d'aimer» (1975)) (Субота)
9. х/ф «Іванко і цар Поганин» (1984)
10. х/ф «Схованка біля Червоного каміння»
11. м/с «Родина Адамсів» («The Addams Family» (1973) або «The Addams Family» (1992-1993))
12. х/ф «Ребро Адама»
13. х/ф «Орфей сходить у пекло»
14. х/ф «Благочестива Марта» («Благочестивая Марта» (1980))
15. Щоденник «Слов’янського базару»
16. Сторінки світового кіно – х/ф «Головна вулиця» («Calle Mayor» (1956)) (Субота)
17. передача «У світі гонок»
18. х/ф «Брати Ріко»
19. х/ф «Спартак і десять гладіаторів» («Spartacus e Gli invincibili dieci gladiatori» (1964))
20. х/ф «Калоші щастя»
21. х/ф «Макс та Гелена»
22. х/ф «Біла кістка»
23. х/ф «Зайчик»
24. х/ф «Ціна голови»
25. Сторінки світового кіно – х/ф «Не будіть поліцейського, який спить» («Ne reveillez pas un flic qui dort» (1988)) (Субота)
26. м/ф «Острів скарбів» (1988)
27. х/ф «Залізна маска» («Le masque de fer» (1962)) (в головній ролі Жан Маре)
28. Сторінки світового кіно – х/ф «Нелад у думках» (Субота)
29. опера «Мадам Баттерфляй»
30. х/ф «Острів»
31. х/ф «Жульєтта»
32. передача «Свідок сторіччя»
Серпень-1996
33. х/ф «Капітан Фракасс» («Капитан Фракасс» (1984)) (дуже красива позитивна сентиментальна історія – і музика, і сюжет, і гра акторів)
34. Сторінки світового кіно – х/ф «Титанік» («Titanic» (1953)) (Субота) (у головних ролях К.Вебб і Б.Стенвік)
36. х/ф «Катафалк»
37. х/ф «Кологер»
38. х/ф «Хлопчик-мізинчик»
39. х/ф «З вечора до полудня»
40. х/ф «Дитина листопада»
41. х/ф «Поки не випав сніг»
42. передача «Землі господарі дбайливі»
43. х/ф «Вільний вітер»
44. Сторінки світового кіно – х/ф «Ніч спогадів» («A Night to Remember» (1958)) (Субота)
45. х/ф «Ніагара» (1991)
46. т/с «Війна проти мафії»
47. х/ф «Швидкоплинний серпень»
48. х/ф «Будинок без виходу»
49. Сторінки світового кіно – х/ф «Підняти «Титанік»!» («Raise the «Titanic»!»(1980)) (Субота)
50. х/ф «Кривавий папірус»
51. х/ф «Смерть манекенниці»
52. х/ф «Мистецтво жити в Одесі»
53. Сторінки світового кіно – х/ф «Корпус Торпедо» («La Peau de Torpedo» (1970)) (Субота)
54. х/ф «Урга. Територія кохання»
55. х/ф «По-модньому» (1992)
56. фільм-вистава «Конотопська відьма» (1987)
57. фільм-вистава «Павло Полуботок»
58. х/ф «Для домашнього огнища» (1992)
59. фільм-вистава «Задля Натуся»
60. фільм-вистава «Закон»
61. х/ф «Гетьманські клейноди» (1993)
62. х/ф «Украдене щастя» (1984)
63. х/ф «Дорога на Січ» (1994)
64. х/ф «Вінчання зі смертю» (1992)
65. х/ф «Пастка» (1993)
66. х/ф «Подарунок на іменини» (1991)
67. х/ф «Шалено закохана»
68. Сторінки світового кіно – х/ф «Джейн Ейр» («Jane Eyre» (1943)) (Субота) (в головних ролях Орсон Веллес і Джоан Фонтейн)
69. х/ф «Документ Р»
70. передача «Гонки на виживання»
Вересень-1996
71. Ґран-прі з мотогонок
72. Парламентський вісник
73. програма «Самобутність»
74. передача «Альтернатива»
75. д/ф «Благодійність»
76. Сторінки світового кіно – х/ф «Айвенго» («Ivanhoe» (1952)) (Субота) (у головних ролях Роберт Тейлор та Елізабет Тейлор)
77. х/ф «Нині прославився син людський»
78. х/ф «Смерть під вітрилом»
79. т/с «Лазар»
80. х/ф «Меланхолійний вальс»
81. х/ф «Незабутнє» («Україна в огні») (1967)
82. фільм-вистава «Тартюф»
83. х/ф «Любов – смертельна гра»
84. Всеукраїнський телефестиваль «Всяка всячина»
85. х/ф «Трень брень»
86. д/ф «І голос ваш почує світ»
87. м/ф «Сова»
88. передача «Крила»
89. Всеукраїнський фестиваль телепрограм «Україна – диво дивовижне» (програми: «Ота стежина… одним одна», «Рідної землі окраса», «Перші дзвони собору»)
90. Сторінки світового кіно – х/ф «Портрет Доріана Ґрея» («The Picture of Dorian Gray» (1945)) (Субота) (в головній ролі Гард Гатфілд)
91. х/ф «Невідомий, якого знали всі»
92. х/ф «Чотириокий»
95. передача «Художня панорама»
96. м/ф «Хочу місяця»
97. х/ф «Дорога нікуди»
98. м/с «Дон Койот і Санчо Панда»
99. х/ф «Гріх» (1991)
100. х/ф «Бродяги Півночі»
101. Фешн-клаб
102. передача «Персона»
103. Срібна підкова 96
104. Всеукраїнський телефестиваль для юнацтва «Хочу ще!»
105. передача «Параграф»
106. Сторінки світового кіно – х/ф «В’язень фортеці Зенда» («The Prisoner of Zenda» (1952)) (Субота) (в головних ролях Стюарт Ґрейнджер і Дебора Керр)
107. х/ф «Броненосці»
108. х/ф «Великий приборкувач»
109. х/ф «Ґеній»
110. х/ф «Обід о восьмій»
111. х/ф «Сад Гетсиманський» (1993) і «Сад Гетсиманський – Тигролови» (1994)
112. х/ф «Круїз, або Подорож розлучення»
113. «Шоу довгоносиків» (1996-1999)
114. Сторінки світового кіно – х/ф «Римська весна місіс Стоун» («The Roman Spring of Mrs. Stone» (1961)) (Субота) (в головній ролі Вів’єн Лі)
115. х/ф «Великий острів» (як у нас на Долині-обочи!)
Жовтень-1996
117. х/ф «І чорт з нами»
118. х/ф «Закон в Рандадо»
119. д/ф «Спогад про УПА»
120. х/ф «Нині прославився Син Людський»
121. д/ф «Українські відьми, а також нечиста та чиста сила»
122. телефільм «Ця набридлива оса»
123. Сторінки світового кіно – х/ф «Пролітаючи над гніздом зозулі» («One Flew Over the Cuckoo's Nest» (1975)) (Субота) (в головній ролі Джек Ніколсон)
124. х/ф «День довший за ніч»
125. д/ф «Хресна дорога»
126. телефільм «Визволи нас від лукавого»
128. д/ф «Вовча родина»
129. програма «Кодекс»
130. д/ф «Юрій Рибчинський. Біла ворона»
131. програма «Виховання екольоґією»
132. х/ф «Фучжоу» (1994)
134. Сторінки світового кіно – х/ф «Одіссея» («L'Odissea» (1968)) (Субота)
135. х/ф «Біллі Малюк»
136. х/ф «Орфей сходить у пекло»
137. передача «Золоте колесо»
138. х/ф «Гріх» (1991)
139. х/ф «Літо в Черепашці»
140. телефільм «Пейзаж. Портрет. Натюрморт»
141. передача «Тихоходія»
142. телефантазія «За покликом душі»
143. Сторінки світового кіно – х/ф «Біле Ікло» («White Fang» (1991)) (Субота) (у головній ролі Етан Говк)
144. х/ф «Спогади без дати»
145. науково-популярний фільм «Адже вони черепахи»
146. х/ф «Фатальні діаманти» (1992)
147. д/ф «Мальовнича Україна»
149. вистава «Будиночок-пряничок»
151. х/ф «Одержимі серцем»
152. Сторінки світового кіно – х/ф «Ґраф Монте-Крісто» («Le Comte de Monte Cristo» (1961)) (Субота) (в головній ролі Луї Журдан)
153. х/ф «Дивна жінка»
154. д/ф «Восьминіг»
155. х/ф «4 листи фанери» (1992)
156. д/ф «Наш театр»
157. м/ф «Гансель не Ґретель»
Листопад-1996
158. х/ф «Роза і Шакал»
159. Сторінки світового кіно – х/ф «Червоне і чорне» («Le Rouge et le noir» (1954)) (Субота) (в головних ролях Жерар Філіп, Даніель Даррьо й Антонелла Луальді)
161. х/ф «Крадіжка»
162. х/ф «Формула кохання» («Формула любви» (1984))
163. х/ф «Дівчина поспішає на побачення»
164. х/ф «Одружений холостяк»
165. Сторінки світового кіно – х/ф «Війна і мир» («War and Peace» (1956)) (в Суботу ввечері була перша частина, а в Неділю – друга) (в головних ролях Одрі Гепберн, Генрі Фонда і Мел Феррер)
166. х/ф «Смерть через гроші»
167. інформаційна програма «Вісті»
168. програма «Час лікаря»
169. Сторінки світового кіно – х/ф «Знедолені» («Les miserables» (1982)) (в Суботу ввечері була перша частина, а в Неділю – друга) (у головній ролі Ліно Вентура)
170. х/ф «Візит до Мінотавра»
171. х/ф «Сім годин до загибелі»
172. х/ф «Не залишай...» («Не покидай...» (1989))
173. х/ф «Вторгнення»
174. Сторінки світового кіно – х/ф «Загублений світ» («The Lost World» (1992)) (Субота)
175. х/ф «Диво в глухомані»
176. лялькова вистава «Івасик-Телесик»
177. х/ф «Руф»
178. х/ф «Екстрасенс»
179. х/ф «Три роки»
180. х/ф «Злодії у законі»
181. Сторінки світового кіно – х/ф «Повернення до Загубленого світу» («Return to the Lost World» (1992)) (Субота)
182. х/ф «Сірамо де Бержерак»
183. фільм-вистава «Кассандра» (1974)
184. х/ф «Найважливіша персона»
185. Світовий детектив – т/с «Головний свідок / Головний підозрюваний» (вони чергувалися через 2-3 серії, але не довго)
186. х/ф «Як тіні метушаться в бурю…»
Грудень-1996
187. х/ф «Момент істини»
188. передача «Україна аграрна»
189. д/ф «Електрична меса»
190. передача «Життєві жарти»
191. Круті новини
192. м/ф для дорослих «Ціль»
193. передача «Комп’ютер Х»
194. програма «Вільний селянин»
195. програма «Доброго ранку, пане бароне!»
196. передача «Кажуть…»
197. телефільм «Титан»
199. х/ф «Кримінальний талант»
201. т/с «Закон»
202. Сторінки світового кіно – х/ф «Хроніки Нарнії: Лев, Відьма і Шафа» («The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe» (1988)) (Субота)
203. х/ф «Великий приборкувач»
204. х/ф «Чоловіча компанія»
205. х/ф «Гаряча хвиля»
206. х/ф для дітей «Жива райдуга»
208. х/ф «Дивний приклад жіночої помсти»
209. Сторінки світового кіно – х/ф «Хроніки Нарнії: Принц Каспіян – Повернення до Нарнії, Підкорювач зорі, або Плавання на край світу» («The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Voyage of the Dawn Treader» (1989)) (Субота)
210. х/ф «Виховати сина»
211. х/ф «Звіробій» («Зверобой» (1990))
212. х/ф «Крах інженера Гаріна»
213. х/ф «Заяче серце»
214. х/ф «Добрі наміри»
215. х/ф «Ведмежа»
216. м/ф «Таємниці іграшок»
217. х/ф «Вбити Шакала»
218. Сторінки світового кіно – х/ф «Хроніки Нарнії: Срібне Крісло» («The Chronicles of Narnia: The Silver Chair» (1990)) (Субота)
219. передача «Яхад»
220. передача «Свічадо»
221. передача «Моветон»
222. вистава «Маленький принц»
223. передача «Місто»
224. програма «Реп-обойма»
225. передача «Шанс на життя»
226. Сторінки світового кіно – х/ф «Чарівник країни Оз» («The Wizard of Oz» (1939)) (Субота) (Золота прощальна передноворічна крапка рубрики «Сторінки світового кіно» і як з’ясувалося пізніше – Доби Розквіту УТ-2. Через декілька днів зі своїми глядачами попрощається краща телеполовина каналу УТ-2, частину ефіру якого закупила Студія «1+1». Дуже красивий фільм. Але після його перегляду була тільки радість без краплини ностальґії. Ностальґія з’явилася пізніше, після переходу Студії «1+1» з телепростору УТ-1 на УТ-2. Я ДУЖЕ любив Студію «1+1», НАЙБІЛЬШЕ за все, що я бачив до і після її появи. Але УТ-2 також захопив мене і більшість найкращих його проектів, передач, серіалів та рубрик, які окреслювали його шарм й ориґінальність ТАК несподівано і неочікувано для мене зникли БЕЗПОВОРОТНО й НАЗАВЖДИ. Тоді воно виглядало не так трагічно, але тепер, з висоти свого майже тридцяти трьохріччя і комплексного телеаналізу я тверезо оцінив масштаби телевтрат! Цей шістнадцятимісячний період «Сторінок світового кіно» на УТ-2 з Вересня 1995-го від «Свідка століття» до «Чарівника країни Оз» (Грудня 1996 го), що історично вміщував цілу низку Українських та Зарубіжних кіношедеврів, «Санта-Барбару», «Кенді», «Шерлока Голмса», «Лицарів магії», CNN, «Тарзана», «Окаванґо», «Посмішку ящірки», «Родину Адамсів», «Демпсі і Мейкпіса», «Маски шоу», «Шоу довгоносиків», «Джентльмен шоу», «Добрий вечір», «Хіт рік»…(я і не думав, що цього всього ТАК БАГАТО!) сформував добре, СВОЄРІДНЕ і НЕЗАБУТНЄ телеобличчя УТ-2 яке я НІКОЛИ не забуду! Як підсумок до сказаного хочу провести одну паралель. У документальному серіялі «Прогулянки з Чудовиськами», який у 2000-і роки транслювала Студія «1+1», була така фраза: «Птахи уперше і востаннє за всю Історію правлять на Землі». Власне цей шістнадцятимісячний період УТ-2 (Вересень 1995 – Грудень 1996 або від «Свідка століття» до «Чарівника країни Оз») був ЄДИНИМ, коли мій особистий рейтинґ УТ 2 перевищував рейтинґ УТ-1!)
227. х/ф «Снігуроньку викликали?»
228. опера-ораторія І.Стравінського «Цар Едіп»
229. х/ф «Не зійшлися характерами»
232. музична передача «Хіт-рік за рік» (у вівторок, 31 грудня 1996 року, УТ-2 разом з передачею «Хіт-рік» востаннє показав серіяли «Санта Барбара» і «Закон», «Вікна. Новини» й новини «CNN». Ще раніше зі своїми прихильниками назавжди попрощалися серіял «Лазар», світовий детектив «Головний свідок / Головний підозрюваний», дайджест «Добрий вечір», телевізійний інформаційно-розважальний цикл «СІТ», Канал «М» та багато іншої телепродукції УТ-2. Річ у тому, що з 00.00 години 1 січня 1997 року Студія «1+1» переходить з УТ-1 на УТ-2, переходить з упевненим й перманентним розширенням ефірного часу щоб НІКОЛИ і НІКУДИ звідсіля не піти. Цей історичний момент сприяв тріумфальному розвитку не тільки Студії «1+1», але й самого каналу УТ-1. Через деякий час вони обоє якісно модернізуються в усіх аспектах та напрямах!!! «БРАВО!!!!» «ШАМПАНСЬКОГО!!!» P.S. В цей час, під шалені звуки та гучні кроки їхнього зростаючого тріумфу, повільно згасатиме й помиратиме УТ-2 і нікому не буде до цього ніякого діла – всі радітимуть новій цікавій телепродукції Студії «1+1» та УТ-1. На хвилі всезагального захоплення та схвалення ніхто так і не побачить, не почує й не оцінить останніх зусиль УТ 2 показати своє бажання жити)
Січень-1997
235. д/ф «Різдво. Побут і звичаї Українського народу»
236. д/ф «Різдво. Святвечір»
237. м/ф «Пісня ангела»
238. х/ф «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1983)
239. х/ф «Кайдашева сім’я» (1993)
240. х/ф «Чоботи некруто»
241. «Зорепадом летять роки»
242. музичний фільм «Доле моя»
243. д/ф «Дзвін»
244. д/ф «Червоне болото»
245. програма «Обранці муз»
246. оперна вистава «Пан Коцький»
247. Прогноз погоди
248. документальна кінотрилогія «Просвітлої дороги Свічка чорна» (фільм 1 «Верни до мене, пам’яте моя», фільм 2 «У білій стужі серце України», фільм 3 «Розіп’ятий на чорному хресті»)
249. д/ф «Ворон»
250. НХП (Національний хіт-парад) (півгодинна ранкова Суботня рубрика «Сніданок меломана» між 10.00 та 11.00 і півгодинна ранкова Недільні рубрики «Життя в стилі шоу» і «Мої зірки» (може рубрики часто змінювалися, але в програмі телепередач були тільки ці!) між 10.50 та 11.35)
251. Саундпарк
252. «Плюс-мінус 60»
253. д/ф «Балада про Шампань»
254. х/ф «Іван та Кобила» (1992)
255. х/ф «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці» (1978)
256. х/ф «Без сім’ї» («Без семьи» (1984))
257. Шляґер 96/97 – Ґала-концерт
Лютий-1997
258. х/ф «З вечора до полудня»
259. Перлини сезону (дивився, але вже не пригадую тематику передачі)
260. х/ф «Людина у зеленому кімоно»
261. фільм-вистава «Блакитна троянда»
262. «Природа і ми»
263. передача «Всяка всячина» (Субота, 16.10)
264. ток-шоу «Трикутник» (Субота, 16.25)
265. юнацьке ток-шоу (юнацька телегра) «Крізь тернії» (Субота, 16.40)
266. музично-розважальна програма «Молодіжний канал» (в 1997 році: Понеділок-Неділя, 17.00-17.55; в 1998 році: Субота і Неділя, 12.00-14.00. В контексті «Молодіжного каналу» у П’ятничному, Суботньому та Недільному випусках були такі рубрики: «Музичне шоу «Київ-транзит»», «Музичні новини», «ТБ-Імпресаріо», «М-стиль», «Музична подія», «Молодіжні новини», «Ток-шоу «Асоціації»», «Сімейна кухня»)
Березень-1997
267. х/ф «Малюк і витівки»
268. д/ф «Банк»
269. д/ф «Сліди»
270. Земля дітей
271. вистава «Цей симпатичний біс»
272. музичний фільм «Коза-дереза»
274. х/ф «Помилка Тоні Вендіса»
Квітень-1997
275. комедія «Кара небесна»
276. програма «Людина і місто» (це що? – продовження передачі «Село і люди»!)
277. програма «Моє життя – оркестр»
278. д/ф «Історія одного дому» (дві частини 50 хв. + 45 хв.)
279. передача «Зелена книга»
280. програма «Родина»
281. вистава «Чарівниця» (І.Карпенко-Карий)
282. х/ф «Кето і Коте»
283. вистава «Коза і семеро козенят»
Травень-1997
285. вистава «За двома зайцями» (М.Старицький)
286. х/ф «Зефір у шоколаді»
287. м/ф «Коза-Дереза»
288. програма «Весняночка-паняночка»
289. х/ф «Війна»
290. «Таємниці Української Атлантиди»
291. програма «Щотижня»
292. д/ф «Храм душі людської»
293. програма «До зустрічі… Театр моє життя…»
294. д/ф «Гать будуйте міцну і високу»
295. Українська хорова музика
296. «Айстри для майстра»
297. «Курочка ряба» проти «Кіндерсюрпризу»
298. д/ф «З мороку тисячоліть»
299. м/ф «Шекспіріада: Буря» («Shakespeare – The Animated Tales: The Tempest» (1992-1994))
300. «Архіви… Люди… Долі…»
301. м/ф «Чорний лелека»
302. Пісенний вернісаж-96
303. д/ф «Білий табун»
304. д/ф «Київ» (фільм 1 «Місто на семи горбах», фільм 2 «Дерево роду», фільм 3 «Мій сивий старче», фільм 4 «Святий Київ наш великий»)
305. програма «Хто в домі хазяїн?»
306. м/ф «Шекспіріада: Гамлет» («Shakespeare – The Animated Tales: Hamlet» (1992-1994))
307. програма «За старою адресою»
308. х/ф «Міраж»
309. д/ф «Гніздо»
310. науково-популярний фільм «Чорний журавель»
Червень-1997
311. м/ф «Вовк-лицедій»
312. програма «Аве Маріє»
313. м/ф «Шекспіріада: Ромео і Джульєтта» («Shakespeare – The Animated Tales: Romeo and Juliet» (1992-1994))
314. х/ф «Довга дорога в дюнах» («Долгая дорога в дюнах» (1980)) (ЦЕЙ сюжет, ЦЯ мелодія, ЦЕЙ фінал – ШЕДЕВР!)
315. х/ф «Асоціація змовників»
316. телефільм «Підводний пошук»
317. Спортивний канал
318. телеальманах «Пороги»
319. х/ф «Нікколо Паганіні»
320. д/ф «Гетьман Іван Мазепа»
321. д/ф «Соломія Крушельницька»
322. д/ф «Іван Миколайчук. Тризна»
323. «Україна на Зелені свята»
324. «Місто дитячих посмішок»
325. Осінній студентський бал-96
326. х/ф «Крамниця «Рубінчик» і…»
Липень-1997
1. х/ф «Піраміда бога сонця» («Die Pyramide des Sonnengottes» («Pyramid of the Sun God») (1965))
2. вистава «Олеся» (М.Кропивницький)
3. д/ф «Враження»
4. науково-популярний фільм «Жаби»
5. «Мультопера: Золото Рейну» («Operavox: Rheingold» (1994))
6. передача «Авансцена»
7. програма «Візок казок»
8. передача «Школа клоунів»
9. ток-шоу «Трикутник»
10. передача «Шлях до ринку»
Серпень-1997
11. х/ф «Лаутари»
12. х/ф «Шалений день інженера Баркасова»
13. «Мультопера: Севільський цирульник» («Operavox: The Barber of Seville» (1994))
14. д/ф «Візьміть славу миру всього»
15. х/ф «Ізгой»
16. вистава «Шантрапа»
17. вистава «Пошилися в дурні» (М.Кропивницький)
18. Відкрита віза
19. д/ф «Рід»
20. д/ф «Наздоганяючи час» («Укртелефільм»)
21. оперна вистава «Пікова дама» (П.Чайковський)
Вересень-1997
22. вистава «Сон літньої ночі»
23. Зі скарбниці світової музичної культури
24. вистава «Фердинандо» (А.Ручелло)
25. д/ф «Київ крізь віки»
26. д/ф «Українська ніч 33-го...»: фільм 1 «Страх або Українізація» (1994), фільм 2 «Жах або Розстріляне Відродження» (1994), фільм 3 «Ґільйотина» (1995) (пізніше був знятий іще один – фільм 4 «Справа Грушевського» (1998))
27. х/ф «Дике кохання» (1993)
28. х/ф «Операція «Контракт»»
Жовтень-1997
29. х/ф «Земля Санникова»
30. «Шукай вітра в полі»
31. Ліричні дуети
32. телефільм «З вогню і землі»
33. естрадна програма «Шелляле»
34. програма «Вулик пана Савки»
35. д/ф «Крила України»
36. х/ф «Наталка Полтавка» (1978)
37. «Спогади і мрії»
39. х/ф «Острів» (2 серії)
40. д/ф «Віщий птах»
41. х/ф «Витівки Скапена»
42. х/ф «Велика пригода»
43. х/ф «Щен із сузір’я Гончих псів»
44. телефільм «Ой, летіли дикі гуси»
45. м/ф «Шекспіріада. Макбет» («Shakespeare – The Animated Tales: Macbeth» (1992-1994))
46. Кав’ярня «Еней»
47. програма «Палітра»
48. «Стиль життя»
49. д/ф «Театр Параджанова»
Листопад-1997
50. х/ф «Єлена Троянська» («Helen of Troy» (1956)) (у головних ролях Россана Подеста і Жак Серна)
51. передача «Свідки минулого»
52. х/ф «Павутиння»
53. вистава «Гра закоханого лихваря» (Ж.-Б.Мольєр)
54. передача «Клуб 700»
55. цикл «Від А до Я»
56. Аудиторія
57. передача «Оранта»
58. Недільна школа розваг
59. Ранкова недільна проповідь
Грудень-1997
60. передача «Богема»
61. тележурнал «Моє»
62. Автошоу
63. телефільм «Світ у глині»
64. Казки Асканії Нова
65. програма «З любов’ю»
66. передача «Сюжети вільного міста»
67. музична програма «Мелодія для голосу»
68. «Мультопера: Чарівна флейта» («Operavox: The Magic Flute» (1994)) (день святого Миколая)
69. мультфільм Патріка Бокановського «Ангел» («L'ange» (1982)) (день святого Миколая)
70. х/ф «Капітан Фракас» («Капитан Фракасс» (1984)) (Католицький Святвечір і Католицьке Різдво)
71. балет «Пеппі Довгапанчоха»
72. Колесо-97
73. передача «Веселий ринок»
74. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Принц і Вечірня Зірка» («Princ a Vecernice» (1978)) (31 грудня)
Січень-1998
76. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Принц самозванець» («Falosny princ» (1985)) (Новий рік)
77. д/ф «Перлина Поділля»
78. програма «Перші тріумфи»
79. передача «Погляд у завтрашній день»
80. програма «Святвечір» (Святий Вечір)
81. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Бал казок» («Boszorkanyszombat» (1984)) (Святий Вечір)
82. концерт Павла Зіброва (Святий Вечір)
83. Світлиця Різдвяна (Різдво)
84. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Гордовита принцеса» («Pysnа princezna» (1952)) (Різдво)
85. У дні шкільних канікул: м/ф «Уявна опера» («Opera Imaginaire» (1993)) (Різдво)
86. х/ф «Сватання на Гончарівці» (1958) (Різдво)
87. передача «Спочатку було Слово» (8 січня)
88. «Небо і земля нині торжествують» (8 січня)
89. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Золота гуска» («Die goldene Gans» (1964)) (8 січня)
90. фільм-вистава «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» (1990) (8 січня)
91. до 2000 річчя Різдва Христового «Дзвони історії» (8 січня)
92. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Золотоволоска» («Zlatovlaska» (1973)) (9 січня)
93. У дні шкільних канікул: «Мультопера: Кармен» («Operavox: Carmen» (1994)) (9 січня)
94. х/ф «Фучжоу» (1994) (9 січня)
95. Мистецький канал
96. передача «Дім і стиль»
97. х/ф «Хижаки»
98. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Підмінена королева» («Die vertauschte Kоnigin» (1984)) (13 січня)
99. телефільм «Збирач слави» (13 січня)
100. програма «Храми України» (Старий Новий рік)
101. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Історія про принцесу-пастушку та її вірного коня Фалада» («Die Geschichte von der Ganseprinzessin und ihrem treuen Pferd Falada» (1988)) (Старий Новий рік)
102. вистава «Швейк» (Старий Новий рік)
103. передача «З любов’ю»
104. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Пані Метелиця» («Frau Holle» (1963)) (Щедрівка)
105. У дні шкільних канікул: х/ф «Дорога на Січ» (1994) (Щедрівка)
106. передача «Пізнаємо світ» (Щедрівка)
107. програма «Україна сьогодні» (Щедрівка)
108. У дні шкільних канікул: фільм-казка «Король Дроздовик» («Kral Drozdia Brada» (1984)) (Йордана)
109. У дні шкільних канікул: х/ф «Тримайся, козаче!» (1991) (Йордана)
Лютий-1998
110. вистава «Не боюся сірого вовка» (Е.Олбі)
111. д/ф «Сальвадор Далі»
112. програма «Палітра»
113. XVIII Зимові Олімпійські ігри в Нагано
114. х/ф «Капітан Гак» («Hook» (1991)) (Стрітення)
115. програма «Три новели про любов»
116. фільм-вистава «Кассандра» (1974)
117. х/ф «Фаворит» (2 серії)
118. Вибори-98
Березень-1998
119. програма «Директорський корпус»
120. х/ф «За хмарами» («Al di la delle nuvole» (1995)) (в головних ролях Джон Малкович, Софі Марсо, Кім Россі-Стюарт) (8 Березня)
121. телефільм «Вслухаючись в Шевченкові рядки» (9 Березня)
122. х/ф «Сон» (1964) (9 Березня)
123. телефестиваль «Українська перспектива» (9 Березня)
124. д/ф «Та неоднаково мені…» (10 Березня)
125. «Думи Кобзареві» (10 Березня)
126. х/ф «Тарас Шевченко» (1951) (10 Березня)
127. д/ф «Гордість України»
128. телефільм «Славутич»
129. телефільм «Михайлова гора. Марія»
130. «Козацькому роду…»
131. «Ремеді & Ріхтер»
132. Музика вечірнього Львова
Квітень-1998
133. телефільм «Подільська ікона»
134. телефільм «Скарби історії»
135. фільм-казка «Третій принц» («Tretі princ» (1982)) (Вербна Неділя)
136. передача «Моя справа»
137. програма «Кроки стабільності»
138. фільм-казка «Три золотих волосини» («Plavcіk a Vratko» (1982)) (Великодна П’ятниця)
139. телефільм «Соломія Крушельницька» (Великодна Субота)
140. фільм-казка «Чарівник Лала» («Tгndеr Lala» (1981)) (Великодна Субота)
141. телефільм «В ім’я воскресіння» (Великдень)
142. м/ф «Ранкова пісенька» (Великдень)
143. д/ф «Чорнобиль. Тризна» (Великдень)
144. фільм-казка «Принцеса і жебрак» («Die falsche Prinzessin» (1997)) (Великдень)
145. фільм-казка «Алізея і Прекрасний принц» («Sorellina e il Principe del sogno» (1996)) (Поливаний Понеділок)
146. фільм-казка «Солений принц» («Sol nad zlato» (1982)) (Великодній Вівторок)
147. м/ф «Павич»
Травень-1998
148. телефільм «Сльози виноградної лози»
149. телефільм «Святі гори»
150. телефільм «Водоспади Криму»
151. д/ф «Михайлова гора. Жадаю, жадаю весни»
152. д/ф «Вічне місто»
153. програма «У мажорі і мінорі»
154. д/ф «На весь зріст»
155. рок-опера «Джельсоміно»
156. х/ф «Оголене танґо»
Червень-1998
157. х/ф «Поранене каміння»
158. х/ф «Із житія Остапа Вишні» (1991)
159. Свята Трійця. Святкове Богослужіння
160. д/ф «Шукай спільників в природі»
162. програма «Без мольберта»
163. передача «До зустрічі»
164. Клас Монтесорі
165. «Скарби степової оази»
Грудень-1998

Січень-1999
2. х/ф «Скажений Макс» («Mad Max» (1979)) (Новий рік)
3. х/ф «Людина яка біжить» («The Running Man» (1987)) (Різдво)
4. х/ф «Космічні яйця» («Spaceballs» (1987)) (Старий Новий Рік)
5. х/ф «Фірма» («The Firm» (1993)) (Йордана)
Березень-1999
6. фільм-казка «У пошуках диво-меча» («Quest For the Mighty Sword» (1989)) (8 березня)
Квітень-1999
7. х/ф «Занадто молода щоб помирати» (Б.Ліст)
Серпень-1999
8. х/ф «Свідок» («Witness» (1985)) (День Незалежності)
Травень-2000
1. фільм-спектакль «Задля Натуся»
Січень-2000
2. х/ф «Вогняна пустеля» («Deserto di fuoco» (1997)) (в головній ролі Ентоні Делон) (3 серії – Святий Вечір, Різдво і 8 січня)
Січень-2001
3. х/ф «Пірати» («Caraibi» (1998)) (у головних ролях Ніколас Роджерс та Анна Фальчі) (4 серії – Святий Вечір, Різдво, 8 і 9 січня)
Квітень-2001
4. х/ф «Тристан та Ізольда» («Il cuore e la spada» (1998)) (в головних ролях Ральф Бауер та Ліа Боско) (2 серії – Великдень і Поливаний Понеділок)
Січень-2002
1. фільм-казка «Сьомий перстень чаклунки» (1999)
Січень-2003
2. фільм-казка «Темне королівство» («Gormenghast» (2000)) (Святий Вечір, Різдво, 8 і 9 січня)
Липень-2003
3. д/ф «Цвіт папороті»
4. Дитяча лінія
5. У світі хороших новин
6. програма «Автопілот»
7. Ситуація
8. передача «Сільський час»
9. програма «Казна держави»
10. У дні шкільних канікул – Театральний десант
11. програма «Перехрестя»
12. Модна лінія
13. програма «Абетка безпеки»
14. музична програма «Крок до зірок»
15. «Церква на Аскольдовій горі»
16. Ретро-альбом
17. передача «Інформотерапія»
18. «Таланти твої, Україно!»
19. програма «Чітко і ясно»
20. Естрадна прем’єр-ліґа
21. Надзвичайна ситуація
22. програма «Від сузір’я до сузір’я»
23. програма «За великим рахунком»
24. передача «Людина і закон»
25. програма «Милосердя»
26. передача «Хай щастить!»
27. Телефортуна
28. програма «Резонанс»
29. програма «Служба розшуку дітей»
30. програма «Закон благодаті»
31. Гуманітарна хроніка одного дня
32. програма «Подорож у дитинство»
33. передача «Наша земля – Україна»
34. програма «Родом з України»
Аркадій Дзиґа написано:
Фільми, що транслювалися з російською озвучкою каналом УТ-2 впродовж 1995-1996 років:

Якщо хтось має підтвердження прохання повідомити у пп. Бо могли спочатку показувати рос., а потім замовити укр. озвучення.
Список
«Цезар і Клеопатра» («Caesar and Cleopatra» (1945))
«Юлій Цезар» («Julius Caesar» (1953))
«Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1935)) або «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1958)) або «Повість про два міста» («A Tale of Two Cities» (1980))
«Гордість та упередження» («Pride & Prejudice» (1940))
«Неприкаяні» («The Misfits» (1961))
«Пригоди Робін Гуда» («The Adventures of Robin Hood» (1938))
«Тарзан – Людина-мавпа (Tarzan the Ape Man (1932))
«Вогонь Нового Орлеану» («The Flame of New Orleans» (1941))
«Пані Боварі» («Madame Bovary» (1933)) або «Пані Боварі» («Madame Bovary» (1949)) або «Пані Боварі» («I Peccati di Madame Bovary») («Madame Bovary» (1969))
«Плоть для Франкенштейна» («Flesh for Frankenstein» («Andy Warhol's Young Frankenstein») (1973))
«Анна Карєніна» («Anna Karenina» (1935))
«Викрадені небеса» («Stolen Heaven» (1931))
«Підняти «Титанік»!» («Raise the «Titanic»!»
«Джейн Ейр» («Jane Eyre» (1943))
«В’язень фортеці Зенда» («The Prisoner of Zenda» (1952))
«Портрет Доріана Ґрея» («The Picture of Dorian Gray» (1945))
«Айвенго» («Ivanhoe» (1952))
«Римська весна місіс Стоун» («The Roman Spring of Mrs. Stone» (1961))
«Пролітаючи над гніздом зозулі» («One Flew Over the Cuckoo's Nest» (1975)
«Одіссея» («L'Odissea» (1968))
«Біле Ікло» («White Fang» (1991))
«Ґраф Монте-Крісто» («Le Comte de Monte Cristo» (1961))
«Червоне і чорне» («Le Rouge et le noir» (1954))
«Війна і мир» («War and Peace» (1956))
«Знедолені» («Les miserables» (1982))
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2014-10-23 00:56  
.........................
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2014-11-15 00:21  
ArtemVolsky 
Новенький


З нами з: 28.12.13
Востаннє: 09.07.16
Повідомлень: 5

2015-03-01 21:37  
Петицію підписав. Закликаю всіх користувачів долучатись!
З дитинства пам"ятаю мультсеріал, що дуже мені подобався (як виявилось - його назва: "Пригоди в королівстві"). Зважаючи на мій тоді зовсім юний вік , не пам"ятав його назви, то ж мої пошуки до цього часу були марні. Дякуючи Вам, тепер знаю назву)) В мережі є російська версія цього мультфільму, а у 2011 році його навіть показували на російському телеканалі "Детская улыбка", а в Україні забули . Дуже б його хотілося побачити знову на УТ-1 і обов"язково з українською озвучкою. Бо саме з нею цей мультсеріал залишився на довгі роки у моєму серці.
rodich2 
Новенький


З нами з: 16.05.15
Востаннє: 06.06.16
Повідомлень: 2

2015-05-16 16:34  
Добрий день! Шукаю телесеріал, озвучений Ольгою Лях та Володимиром Ставицьким "Посмішка ящірки", який транслювали по каналу УТ-2 з осені 1995 по 01 вересня 1996 року. Будь ласка, допоможіть!!!
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2015-05-16 21:49  
rodich2 написано:
Добрий день! Шукаю телесеріал, озвучений Ольгою Лях та Володимиром Ставицьким "Посмішка ящірки", який транслювали по каналу УТ-2 з осені 1995 по 01 вересня 1996 року. Будь ласка, допоможіть!!!

Добрий вечір. Звертайтесь до Аласанії керівника ПН. Якби запис був у когось з гуртомівців то вже б виклали.
rodich2 
Новенький


З нами з: 16.05.15
Востаннє: 06.06.16
Повідомлень: 2

2015-05-17 15:06  
А що, є шанс що він відповість мені на листа??? :-)))
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2015-05-18 11:06  
rodich2 написано:
А що, є шанс що він відповість мені на листа??? :-)))

От напишіть і дізнаєтесь. Тільки ж пишіть, щоб серіял показали, а не дали вам на шару укр. озвучення)
Lyupik 
Частий відвідувач


З нами з: 13.03.11
Востаннє: 21.08.17
Повідомлень: 39

2015-08-26 19:27  
Привіт! Ще транслювали по УТ-1 серіал "Бодетаун. Місто на кордоні" (вестерн) про пригоди Канадського капрала та Американського шерифа. Цікаво - якась інформація є? На превеликий жаль мені відшукати не вдалося...
Віктор 
Відео Гуртом - субтитрування
Відео Гуртом - субтитрування


З нами з: 09.01.10
Востаннє: 11.08.17
Повідомлень: 8686

2015-11-12 18:04  
Обнадійлива інформація від ут-1, сьогодні написали у фб таке: UA:Перший
1 год ·

Цитата:
Про українське кіно ставили нам запитання щодо обробки архівів: goo.gl/oLRt3S
Відповідаємо: Зараз проходить опис та створення єдиної бази усіх архівних записів. Тобто інвентаризація.
Процес цей, на жаль, не такий швидкий, як би нам всім хотілося. Але можемо констативувати, що "лёд тронулся"
Смайлик «smile»

І оскільки розмова зайшла за архіви, то ми вирішили згадати про улюблену та знану багатьма колискову із "Вечірньої казки"
Смайлик «smile»

*Відому всім композицію у цій колисковій виконує солістка Національного будинку органної та камерної музика, народна артистка України Ольга Іванівна Басистюк-Гаптар.
А анімаційна композиція авторам була навіяна картинами та творчістю Марії Приймаченко.
Hanway 
Відео Гуртом - запис з ТБ
Відео Гуртом - запис з ТБ


З нами з: 20.05.11
Востаннє: 22.08.17
Повідомлень: 488

2016-11-17 14:14  
Цитата:
«Карл Великий»

Знайшов на касеті одну серію не до кінця записану з УТ-1/1+1 мабуть у 96 р.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти