Квасожер чи Жинжевас

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступна
Автор Повідомлення
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-01 19:23  
Ексклюзивно для Квасожера...

Із рубрики - Оповідки Альберта Рязанського Rolleyes (4) :

Про кохання

Один мужчинка, можновладний -
Зелененький чепурун,
Із розквітом країни на меті
Метикував собі в садку нездійснених надій
Про епохи бідності кінець -
І стрів там таємничу "мавку", чарівну.
Побачивши її, він, вщент,
Ураз - так палко закохався,
Що лиш недавно смачно попоївши,
Від хвилювання ледь не обригався,
Та дужий організм той, молодецький,
Хвацько втримав ленту у собі.
Пройшли часи, він розшукав красуню
Й ставши на одне коліно,
Проголосив любовну серенаду, голосну:

- О, зіронько моя весняноока,
Запала в серце ти мені!
Крізь темряву ночей і барви днів -
Я, мершій, до тебе йду!
Зваблива врода зігріває моє тіло
У непогожії осінні дні.
Без твого цілунку, щастя,
Я, у житті, своєму, не знайду.
Лише твій облік вирина в моїх думах,
Годинами, коли я на самоті.
Ніхто й ніщо мене вже більше не цікавить:
Начхав я і на радість й на біду!
Я спать вночі не можу,
А коли вже й задрімаю -
Ти у кожному моєму сні!!!

Вона здивовано споглянула
І нарекла у відповідь йому:
- "Година 200 доларів....
Анал - Табу!!."


Потрібна завше істина сувора
Й гіркая правда у кінці
Та нам пощастило, усім,
Бо в момента даного минання
Повз простував поет,
Що свідком став сього діяння
Він посміявся досхочу
Із зелебобика страждання
Й завів нарацію,
Опісля багатозначного зітхання:

- Послухай, ... "брат"...
Ти ж депутат?
Раз нарід здурманений одебілінням
Що десятиліттями культивували, усвідомлено, -
Дарував тобі моно-мандат!
Ти - і такі, як ти, маєте діять в межах повноважень рад:
Верховної, обласних, районних, ...чи сільрад...
Не треба тут гадать, похабно, як пісюном
Поштрикать СВІЙ ж електорат!
Іди працюй!! На благо всіх громад!
І припиняйте весь цей шизо-маскарад...
73-відсотковий! Тьфу!
Йду куплю "Рошена" шоколад!!
Клоуни! Зелені....
Країну в шапіто перетворили!!
Довбані мудили!!


qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-02 00:42  
Із рубрики - Попався, ОПолиз? Rolleyes (4)

Про те, як на помийці сміттєвого мера скабєюють приїзджі бицюгани


Я вже привертав увагу до смердючих помийок Садового, які вже впали в плані журналістики нижче того сміття яке колекціонує бездарний мер...Зокрема йшлося про такого собі Василя Расевича зі "ЗМІ" Садового - який приїхав на чужу землю до Львова зі свого зажопинська і активно бореться з місцевою пам яттю про ОУН-УПА у серці Галичини, розповідаючи наївним рагульбанам, свою "правду" за польські бабки..

Кому цікаво - тут є с-ематизовано:
https://toloka.to/t100198-15420#1602605
https://toloka.to/t100198-15480#1607386
https://toloka.to/t100198-15540#1626012
https://toloka.to/t100198-15540#1626084

Я не слідкував останні 3-4 тижні за цією помийкою яка ще більше пробиває дно журналістики і є просто фуфлом яке орієнтується найзабиченішого когута....Але це достойне уваги:

Ворог мого ворога. Що об’єднало Порошенка і Путіна проти України
Василь Расевич, 20:00, 10 вересня 2021
https://zaxid.net/statti_tag50974/

Я не хотів цієї війни...І не ми її почали. Але ми у ній переможемо.. Я б ніколи не писав нічого про Садового (хай би жила і далі легенда про забичених Львів ян, які до 2006 року були бичарами - а прийшов незамінний на 3-4 десятиліття Садовий і навчив їх митися, відкрив їм швабру, шампунь, показав, як прибирати).. А не той факт, що це економіка зростала з 1999 до кін 2008 - і що після голодних 90-х, коли думали як дітям купити фрукти раз на тиждень чи м ясо під віялове відключення електроенергії - у Людей з явились бабки в сер нульових на ресторани, кафе, ремонти, комерцію, послуги, машини, оренди, ремонти у дворах і під їздах, камери, домофони, кодові замки, охорону і місто почало розвиватися..Лише в 2004 році ріст економіки був 12 %, Карл!..Тепер будемо рушити скрєпи і фейки того хутора на який перетворили оті бицюгани старе місто! Коли стоять приїзджі з ..... Василі з камерами на фоні Австрійського фасаду - і йдуть в середину потрісканою плиткою потім сцяти в совковий сортир повз облуплені стіни з грибком де на очах осипається шматками потріскана штукатурка.. Зробити ремонт - це не грант освоїти на боротьбу з укр. нац. свідомістю....Про секс-туризм турецький і все інше мовчу..

І головне пише - про найбільший антирейтинг)) Так вас же ціла армія болонок працює щодня на антирейтинг) Я симпатизував пост-майданній Україні - і за 2014-сер грудня 2019 - жодного політ комента не написав (ні за когось - ні проти)...Я й зараз не пишу нічого на партію Гройсмана, Тимошенко тощо - а це прямі конкуренти на одному полі з ЄС...Хоча є питання до кожного...Але займатися замовним кіллерством - тут пробачте...Наше діло праве...Перемога буде за нами)

Тепер Василь буде змагатися з Лєщєнком у щотижневій рубриці "Ріммер тижня" Rolleyes (4)
Щонеділі у Квасожері) Wide grin Буде смішно читати хто з них обидвох глибше цьомнув ОПу в ж.пу))) І відкриватиме очі на те, як працює скабєєвщина і кисельовщина на помийках Садового) Ждемс) Rolleyes (1)
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-02 19:53  
За що особисто я люблю Квасожер? Та бо тут все як на лодоні, чітко і зрозуміло)

Продовження рубрики - Шквар зашкварених або фашизм не пройде! Rolleyes (4) :

Невдала методичка ОПи або Українська Правда вустами Шарія і Скабєєвої. І до чого тут Петро?)


Ті бездарі далі продовжують ту саму методичку розказувати і через 10 днів)))))
1)Рекомендую прочитати 1-шу частину рубрики - https://toloka.to/t488952#1673025 Wide grin

2)А потім глянути без реєстрації та смс посадку в калюжу в прямому етері одного з лідерів Зє-коМанди)
Дивимось відтинок 57 хв 5 сек по 59 хв 00 сек :


3)Ржемо)) Rolleyes (1) (Там коли показує методичку хтось з гостей питає - методичку роздали зеленим до стрільби в Шефіра? чи після? )))))))))
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-02 23:47  
Із рубрики - Цікавинки тижня Rolleyes (4) :

Три вершники Зепокаліпсису тижня, що минає


1)Михо Саакашвілі (голова шота там зе-рехформ) - офісу "простих рішень" чи як це дичина зветься? Не важливо....Людина, якій Зе вернув громадянство, яка повернулася в країну коли перемогли Зелебобики - обрала грузинську тюрму замість зеленої відрехформованої України-Русі... Rolleyes (1) Wide grin

2)Славік Шустер вчора заявив, що Слуги отримали наказ до нього не ходити))) Це підтвердив його журналіст з включення з Трускавця, що є наказ бойкотувати)))) Кажуть - дежавю))) Як було при всіх владах))) Боротьба зі "Свободою слова в Україні-Русі" каже Кличко посміхаючись Wide grin Wide grin Wide grin Кому цікаво за що слуги злили Славіка - https://toloka.to/t100198-15930#1646770 ось, і про це вже сказано)))) Rolleyes (1) Славік вернувся з небуття після перемоги зелебобиків - і пішов обслуговувати Ахметіва) А після перемоги майдану - не знайшов себе при Пороху))) Після того, як по межигір ях гуляв з ткаченками, подоляками, гужвою)) Тепер і тут зрада)

3)Дмитрія Разумкова реально скидають, що підтвердив Арахамія) Він далеко не Дмитро) Але і не Дмітрій) Дмитрій) От Дмитрій - є чесний опонент) Він не брав участі у корупційних діях, не замовляв повій, не їздив бухим спричиняючи дтп, дотримувався регламенту - чим і збив турбо-режим Богдана) За те його можна, як противника з молодих регіонів - поважати) Хоча б тому, що він на відміну від провладних болонок не каже шизофренічне фуфло і дезу, що "Порошенко з Путіним напали на Україну" - а дотримує кодекс честі)
В чому зрада для Зелебобені - так це в тому, що він єдиний з інтелектом був у них ще й першим номером і головою чи то партії, чи то фракції Слуг, доки не став Спікером Українського Парламенту) І те, що Зелебобики не прижились, з чуваком, який може просто дати інтерв ю без жодного дебілізму чи зашквару і не продати при цьому собак чи впорати надувну ляльку - це однозначно позитив) Бажаємо успіху усім учасникам конфлікту всередині Зе-коМанди) Rolleyes (1)

Додано через 2 хвилини 17 секунд:

Я волаю, якщо чесно зі сміху))) Rolleyes (4) :

qwasasqw написано:
Про кохання



qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-03 14:01  
Перехрестя рубрик у Квасожері)

Епіграф:

Нардеп Тищенко вилаяв колегу-"слугу" на очах у журналістів 08:18, 02.10.21
https://www.unian.ua/politics/nardep-tishchenko-vilayav-kolegu-slugu-na-ochah-u-zhurnalistiv-novini-ukrajina-11564572.html
Цитата:
Розмова між "слугами" відбулася під час "смарт"-вечірки у Трускавці.

Депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко облаяв свого однопартійця Романа Грищука в той час, як парламентарів знімали журналісти.

"Я буду з тобою розмовляти так, як розмовляю. Ти заї*** уже, бл***", – сказав Тищенко, однак невдовзі помітив камеру журналістів.

Із рубрики - Попався, ОПолиз? Rolleyes (4)

Віслюк втомився. Всім політикам старої дати та їхнім трубадурам треба сказати «до побачення»
Василь Расевич, 20:00, 1 жовтня 2021
https://zaxid.net/vislyuk_vtomivsya_n1527366

Василь втомився Wide grin Але строчить свої безарні тексти у Садового)) Ми ще повернемось до персони Василя...
Поки все стабільно: антибандерівська пропаганда з помийки сміттє-мера - «Бандера прийде – порядок наведе» – проголошували «свободівці». І ставали владою. ...... «

Із щотижневої рубрики - Преображення шарикових Rolleyes (4) :

"Думи" корабельних дубів і сосен, табуйованих аналом, дєдо-мопєдо-носних, компартіє-китає-фільних, мільярдодеревно-висаджених, олігархо-поборовших, референдумо-законо прийнятних, неторканністно-знятих, кінцево-епохально-біднісно-завершувальні Wide grin:


"Треба вигнати всіх старих політиків і професіоналів. І зробити так, щоб у нас у раді сиділо 450 Тіщенків і Арахамій....Вони молоді і роблять реформи...А не те, що старі...У Америках-Британіях сидять конґресмени чи лорди їхні буржуїнські 90-річні зі стажем по 60 років політ діяльності...Бо вони не бачили серіал з Голобородьком і тому живуть в лайні.. Треба молодих...Брагара, Тіщенка, Арахамію, Безуглу...Олігархат поборемо, якщо пощастить всі багаті люди виїдуть з країни, і виведуть бабло...Ще приберемо старих і наведемо молодих...І заживемо....Професіонали вони бачте! Не треба нам професіоналів...Ми самі можем всьо...Не пальцем дєлані...Как ґ'ріцца одна Мар'яна Безугла - це добре...А 450 - це краще життя...Мрії, мрії... ..."


Додано через 9 хвилин 10 секунд:
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-03 20:09  
Із рубрики - Смотрі пока нє удолілі Rolleyes (1) :

ТЕРМІНОВО!!!! ЖАХ!!! ЖЕСТЯК!!! МОЖЕ БУТИ РАЗЧЛЄНЬОНКА!! КОШМАР!!! Про це мовчать олігархічні ЗМІ!! Можуть видалити!! #Вагнерґейт #Лукашенко #Жестяк

Дивитися з 13 секунди по 1 хв 33 секунди (там пряма мова Зе (українською) із Трускавок щодо Вагнерґейту) - поза тим проміжком кометарі московіцькою!! Але про-українського спрямування!!

Ориг назва відео (нічого не змінюю):

Зеленский признался в госизмене! (видео) 8,211 views Oct 3, 2021
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-04 00:00  
Із рубрики - Смотрєть до конца Rolleyes (1) :

Оригінальна назва:
"OFFSHORE 95" Secrets of the President Zelenskyy's business 55,665 views Oct 3, 2021
("Офшор 95" Таємниці бізнесу Президента Зеленського) - мій переклад Rolleyes (1)


P.S. - цікаво, як Сірьоня Лєщєнко буде це відлизувати? Якщо це його побратими роблять? Rolleyes (1) Wide grin Wide grin Wide grin Wide grin Порошенко з Путіним напали на Україну.....А потім на Слідство. Інфо?)) Wide grin Rolleyes (4)
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-04 15:54  
Продовження рубрики - Шквар зашкварених або фашизм не пройде! Rolleyes (4) :

У Зеленського прокоментували офшорне розслідування: Тоді бізнес так захищався
ПОНЕДІЛОК, 4 ЖОВТНЯ 2021, 13:21

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/4/7309326/

Цитата:
Джерело: радник керівника ОП Михайло Подоляк в коментарі "Українській правді"
На думку Подоляка, розслідування про ранні періоди існування бізнесу Кварталу містить "масу припущень, припущень і конспірологічних прив'язок".
За його словами, практично в повному обсязі все це вже озвучувалася під час передвиборної кампанії 2019 року, опонентом Зеленського Петром Порошенком.

Rolleyes (4) Wide grin То ж Порошенко замовив антикорупційних пасивістів?))) Отакої!! Rolleyes (2) Уявляєш, бицюгане?))))

Цитата:
Пряма мова: "Реанімувати зараз цю інформацію про частини бізнес-практик 2000-х або першої половини 2010-х років вважаємо дивним. Якщо згадати тодішній формат держави, то при владі були такі люди, як Янукович, в 2012 році міністром економіки у Януковича працював Порошенко.

Rolleyes (1) Wide grin Wide grin Wide grin То ж Порошенко))))) А що? Лохобани ж не перевелись ще))) Причому Подоляк був при Янику одним з небагатьох хто підпускався до самого Віті)) :

[На фото Славік Шустер, Жека Кисельоф, і Подоляк(Радник ОПи при Зе) :


Додано через 2 хвилини 30 секунд:

За що ми любимо Квасожера? :

qwasasqw написано:
"OFFSHORE 95" Secrets of the President Zelenskyy's business 55,665 views Oct 3, 2021

Зараз:
#3 ON TRENDING "OFFSHORE 95" Secrets of the President Zelenskyy's business 412,807 views Oct 3, 2021

Толі єсчьо будєт)) Вангую перший номер у трендах)) Ждемс)
Rolleyes (1)
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-04 19:43  
Світова спільнота активно обговорює офшорний шлейф КвАртаЛУ 95 Rolleyes (1) І це чудово)
Але треба не забувати головного! Вагнерґейт! Це ключове. Михо Джугашвілі чи як його там - і його тюремні пригоди, і, навіть, офшори і скандал у світовій пресі - це другорядне проти того, що Зе сказав у Трускавці....Це ..... капець...Якщо казати лайтово....Трясця!

Із рубрики - Смотрєть до конца Rolleyes (1) :

Брудні ЗЕ-офшори: Як президент відмивав гроші Коломойського на райських островах | Без цензури


Із постійної рубрики - У світі тварин Rolleyes (1) :

qwasasqw написано:
цікаво, як Сірьоня Лєщєнко буде це відлизувати? Якщо це його побратими роблять?


«Власники кіосків мають офшори»: Лещенко заступився за Зеленського. Сьогодні, 16:34
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/politics/skoro-vlasniki-kioskiv-matimut-ofshori-leshchenko-zastupivsya-za-zelenskogo-788435.html

Цитата:
«У моєму розумінні предмета для скандалу і якої-небудь зради немає тому, що приватний бізнес. В Україні офшорні компанії настільки поширене явище, що, мені здається, власники кіосків і власники дрібного бізнесу вже мають офшорну компанію. Офшорну компанію можна створити, не виходячи зі свого київського офісу», – заявив Лещенко. Wide grin Wide grin Wide grin

Зазначимо, що раніше Сергій Лещенко був одним із затятих викривачів офшорів українських політиків. Під час роботи нардепом Лещенко багато разів виступав ініціатором скандалів, розповідаючи про діяльність офшорних компаній, які пов'язував з політиками.

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Офшорным скандалом целятся в Зеленского. Группа Разумкова в Слуге. Ахметов шантажирует по-новому
38,374 views Streamed live 19 hours ago

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Офшоры Зеленского и офшоры Порошенко. В чем разница? Кто стоит за скандалом?
3,787 views Premiered 110 minutes ago
P.S. - а відлизувати зад владі, українською слабо? Чи той факт, що з наших кишень вас (болонок) годують - не дає тобі привід спілкуватися державною? Я маю під спойлер ховати? Тьфу! Пєдота...

qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-05 00:34  
Цікаво, що ми не бачимо коментарів Притули і Стерненка там до відео) Що так? Без палева?)
qwasasqw написано:
"OFFSHORE 95" Secrets of the President Zelenskyy's business 55,665 views Oct 3, 2021

#2 ON TRENDING "OFFSHORE 95" Secrets of the President Zelenskyy's business 618,290 views Oct 3, 2021

Wide grin Wide grin Wide grin :

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Разумков подыграл Порошенко и объединил Слуг народа. Ахметов потеряет бойца. Сбой фейсбука
4,834 views Streamed live 50 minutes ago
P.S. - цікаво, що болонка до 2019 року сиділа в БПП)) А Разумков - 1-й номер Слуг в 2019-му)) Але бицюгани ще не таке схавають))

Додано через 2 хвилини 44 секунди:

Коли Разумков підіграв Порошенкові, а ти лгбт-активіст Rolleyes (1) :
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-05 14:00  
Із рубрики - Вони почали щось підозрювати Rolleyes (1) :

P.S. - вже, навіть, для Стерненка (який типу "ніжно" працює щодо Зелебобиків у царехорошому-боярепоганому стилі, типу - "Президента дурять Cry (2) , Якщо президент не змінить..., то....., Cry (1) Оточення Президента його підставляє ") - отой Лєщєнковий Зе-анілінґус (Зенілінґус) - то вже занадто Wide grin

Офшори Зеленського та ганьба Лещенка. Як президент порушує свої обіцянки Oct 4, 2021


Цитата вчорашнього дня Happy :
Цитата:
"Я звертаюсь до голови ОПи Єрмака та Подоляка.. (після ролика на екрані де Лещенко 4 місяці тому розказує фуфло про офшори Порошенка - а потім вже у наші дні каже, що офшори - це нормальна і корисна річ, після міжнародного розслідування журналістів щодо офшорів Зе в тому числі) Ви розумієте, що ваші Віп-агітатори(маючи на увазі болонку Лєщєнка) - топлять президента.. " - чувак, який боров Рошена 5 років і рвав за зелебобиків у 2019.... Rolleyes (1)
Wide grin

Додано через 9 хвилин 47 секунд:

Ми перші Rolleyes (4) :
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-06 16:47  
Із рубрики - Кохала жабка гадючку Rolleyes (1)

За що ми любимо Славіка Шустера?:

ТУТ

Додано через 20 хвилин 18 секунд:

Із рубрики - Попався, ОПолиз? Rolleyes (4)

Про те, як на помийці сміттєвого мера скабєюють замовні, містєчкові кисельчуки


Електоральна пастка Порошенка
Зеленський зумів зміцнити свої позиції в патріотичному електоральному секторі
Володимир Боровик, 20:00, 5 жовтня 2021
https://zaxid.net/elektoralna_pastka_poroshenka_n1527523

У закомплексованих містечкових ОПолизів все ще Порошенко президент) І раз оті сміттєві болонки замовно, організовано мочать Петра Олексійовича - значить бояться) І відчувають загрозу отому Шаріков-ленді) Rolleyes (1) Значить все стабільно)
Цитата:
Крізь пальці дивився на торгівлю з окупованими територіями. Як мінімум лояльно ставився до політичного воскресіння і посилення медійного впливу Віктора Медведчука.

Методичка, як і перемога - одна на всіх: як у містечкових скабєїв) Так і в топових болонок ОПи, як Лєщєнко) Так верни час Яника, Азарова, монополії партії Регіонів і Комуністів - і знову не буде Медведчука (якого Яник посунув, щоб без конкурента напряму в ясна цілуватися з Медвєдєвим і Путіним та щоб не мати електоральних конкурентів на свому полі) А у Свободи тоді буде 10 % по країні) Що там з обмінами? "Наших хлопців" ? А ,болонки? Як там обміни? Скількох звльнили за вже скоро 3 роки як обрали Зелебобиків? Разок, коли Цемаха забрали і все? Хто Львів загадив? Бицюгани? Що там по Вагнеру? Замовні пси - це як перекладачі з місцевого рагулья при окупантах.. Тьфу! Що ваш поцреотичний елехтуальний табір зелебобиків зміг зробити? Крім того, що тепер Соловйов з Киселем і розіп ятим хлопчиком можуть обняти по-братьському вбивство брата і напад Путіна з Порохом на Україну? Хто вбив українську журналістику? Хто перетворив читача на калоїда? Болонки)
Що було б якби у центрі Львова була не австрійська архітектура, яка розвалюється - а хрущовки? Бичовня була би? І навіть секс-туризму б не було, щоб похавати, випити, і розважитись з фоткою біля Ратуші чи Оперного.. Тьфу!

Додано через 34 секунди:

qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-07 01:11  
Із рубрики - Смотрєть до конца Rolleyes (1) :

⚡️⚡️ ВАЖЛИВО! БУТУСОВ назвав винних у зриві спецоперації по «вагнерівцям»


Додано через 3 хвилини 25 секунд:

Із рубрики - Хто взяв бабло? Rolleyes (1) :

🔥ЛЕРОС: За відставку Разумкова «слугам» платять вже по $200 000, хто відмовляється – «маринують»


Додано через 8 хвилин 55 секунд:

Із рубрики - У світі тварин Rolleyes (1) :

Все та ж методичка для імбіцилів:

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Нападение на журналистов в госбанке. Разумков прощается с креслом. Объединение Порошенко и ОПЗЖ
34,715 viewsStreamed live on Oct 6, 2021

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Зеленский и офшорный скандал. О чем не говорят сторонники Порошенко
16,992 viewsPremiered Oct 5, 2021
P.S. Мерзенна гомо-болонка знову займається геббельсівщиною..Сподіваємось саме життя ще накаже брехливих шавок... Поки "нові" рила по 200 тис зелених отримують! Воно оббріхує інших за право смоктати наші гроші! Лиши народне майно, мерзенна пєдота! Що у нас з ковідом? За знищення журналістики в Україні і за медіа-кіллерство ця задньопривідна братія мусить відповісти ще...Тьфу!

Квасожер - ми не мовчатимемо!
Жинжевас - є 2 типи мерзенних болонок ОПи: 1)Ті які вже зашкварені...2)Ті яких ми зашкваримо для вас!
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-07 13:35  
Із рубрики - Цікавинки тижня Rolleyes (4) :

Епіграф:
qwasasqw написано:
ЛЕРОС: За відставку Разумкова «слугам» платять вже по $200 000


Кааліция Батьківщини з аліґархічними групами та Слугами того ж зубажілого народу, аслабленоґо тарифним ґеноцидам, і аґрарною мафією при голосуванні за зняття Разумкова з порушеннями всіх норм і процедур не менш зґвалтованаґа реґламенту



Попалися? ОПолизи? Вас у яку рубрику тепер? Wide grin Wide grin Wide grin

P.S. - Шмат голосу (галицька група - не там де Кіра Рудик, Железняк, Рахманін, Совсун, Костенко) вже стали ОПолизами) Голосують за те, що потрібно Єрмаку з Подоляком....Цікаво, що Притула казав нам, що це Кіра Рудик розвалила голос...А вийшло в кінці, що саме група депутатів зі східно-південних областей на прогнулась під ОПу? Як ноунейми з Львівщини типу Піпи тощо-тощо))) Wide grin Wide grin Wide grin
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-08 03:28  
Із рубрики - Смотрєть до конца Rolleyes (1) :

🔥 Інсайд від РЯБОШАПКИ про "вагнергейт": за моєю інформацією, спецоперацію "злив" саме Єрмак


Додано через 18 хвилин 47 секунд:

Із рубрики - У світі тварин Rolleyes (1) :

Епіграф:
ОПолиз побіг! - Держіть його!! (С)

Саундтрек рубрики (для тих в кого не цнотливий ютюб і хто бажає - допомагає налаштувати правильні емоції Wide grin - перші сек 20 хоча би):
ТУТ

Як мерзенна гомо-болонка ОПи за наші гроші робить анілінгус зелебобикам і оббріхує інших вважаючи свого глядача недорозвиненим бицюганом

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Разумков снят, коалиция Порошенко и ОПЗЖ против. Двуличие Тимошенко. Разумков нападает на Слуг
6,321 views Streamed live 3 hours ago
Та ж методичка)) Бездарь....Скыльки людей у нас помирає від ковіду, педо-активіст? 1000 чоловік за 3 дні? Скільки ота нікчемна болонка обходиться громадянам? Скільком би допомогли фінансово, якби оце мерзенне падло не смоктало наш бюджет!

qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-08 12:00  
«Слуга» Третьякова про смерть Полякова: Одним ворогом менше Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sluga-tretyakova-zayavila-pro-smert-polyakova-shcho-odnim-vorogom-menshe-nardep-video-789557.html

Нардепка "Слуги народу" Третьякова прокоментувала в партійному чаті смерть колеги Полякова словами "одним ворогом менше"
На зауваження колег вона заявила про наступ на "свободу слова".
https://lb.ua/news/2021/10/08/495814_nardepka_slugi_narodu_tretyakova.html

"Слуга народу" Третьякова про смерть нардепа Полякова: "Одним ворогом менше". ВIДЕО
Джерело: https://censor.net/ua/v3292872
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-09 00:32  
Із рубрики - Фото-арґумент або загадка для патріота Rolleyes (4) :

Або - Чому одним доводиться бути Президентами, державними діячами, історичними постатями? А іншим - просто бути рядовими замовними болонками, щоб мати право смоктати бюджет народу і за це безпринципно цілувати владне сідалище?


Так хто ж є президент?:




А хто замовна безпринципна гомо-болонка ОПи?:




Хм....Хм.....Треба подумати Wide grin Wide grin Wide grin

Додано через 5 хвилин 35 секунд:

Із рубрики - У світі тварин Rolleyes (1) :

Епіграф:
ОПолиз побіг! - Держіть його!! (С)

Саундтрек рубрики :
ТУТ

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Бомба от Баканова и Венедиктовой. Медведчук должен сдать Порошенко или сесть. Спор с ОПЗЖ
9,360 views Premiered 3 hours ago

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Медведчука взяли за сговор с Порошенко. Стефанчук спикер. Поляков умер. Шустер рекламирует меня
2,660 watching now Started streaming 23 minutes ago
Додано через 3 хвилини 30 секунд:

Та ж Методичка))) Де хоч один вирок комусь законний і реальний? Болонка? Де хоч щось одне зроблене до кінця? Чергове каловище - яке навіть я не буду обговорювати, бо цим фуфлом вони відволікають увагу від Офшорів Зе і всього іншого.Коли хтось реально отримає вирок заслужений і обґрунтований в ЄСПЛ - тоді й поговоримо...А поки - кіно для лохобанів..Влада ж зміниться рано чи пізно....І сподіваюсь воно не вспіє втекти і відповість хоча б за знищення журналістики в країні і перетворення медіа просто в кисельовщину з розіп ятими хлоп ятами...Калоїд! Мерзенний....
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-09 13:29  
Із рубрики - Шквар зашкварених або фашизм не пройде! Rolleyes (4) :

Епіграф:
ОПолиз побіг! - Держіть його!! (С)

Цей день настав! Rolleyes (1) Завдяки нашій роботі, навіть, центральні, про-владні, олігархічні канали не змогли мовчати і таки зашкварили головну VIP-болонку Єрмака-Подоляка) Wide grin Славік Шустер - просто красень, коли працює у правильному напрямку)) Зробив голосування (демографічно підібраної України) де перше 91 % громадян, а після (переголосування з аргументами) - 96 % засудили болонку))) Wink (2) Рекомендую всім! Коротенький відос :

#офшори Так зрада чи перемога?


Цитата:
Shuster online
272K subscribers
Пропонуємо два коментарі журналіста та політика Сергія Лещенка про офшори представників влади 2016 та 2021 років. Знайди одну, але принципову відмінність, як-то кажуть.

Якого Лещенка ви більше підтримуєте?


P.S. - насправді там зелебобикам реально зірвало башню, і вони відчули безкарність.... І ми всі в тому винні, бо перші дні аплодували (необґрунтованому юридично, без рішення суду) закриттю телеканалів Медведчука....Далі після росту рейтингу на заході і центрі країни - цей маховик з РНБО вже розтоптав таких особистостей як Аваков і Разумков! При тому, що в лютому Аваков сам, на жаль для нас, брав участь в тій медіа-кампанії проти Пороха, де казав, що він мав у 2018 році під вибори - закрити канали куплені у 2019-му...А далі - через кілька місяців і Арсена Борисовича посунули...Тепер РНБО на 100 % створене з людей, які не будуть перечити Єрмаку - можуть своїм рішенням скасувати чи перенести вибори...Чи заборонити комусь голосувати...Демократія зараз в нок-дауні....Не даремно західні партнери злили офшори Зе, щоб відкрити нам очі...

Ситуація з Лєщєнком вже виходить за рамки нормального...Це вже щось нездорове, у стилі геббельса....Це не журналістика...Це безпринципне замовне медіа-кіллерство опонентів, за право смоктати бюджет громадян України! Тому....Воно ж поставило Соловйова і Скабєєву на один ряд з собою і іншими ОП-олизами...І тими, хто обслуговує цю владу..

Квасожер - ми показали хто такий Лєщєнко - ще за кілька місяців до того, як це зробили центральні канали.
Жинжевас - Жоден ОПолиз не сховається від нас! Rolleyes (1)
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-10 14:38  
Ексклюзивна рубрика - Ай, баррріґа!!! Або недільне заволання) Rolleyes (1) :

Епіграф:
Ішли дні нещадного голодування Михо в застінках....

А ти спробуй не заволати від сміху Wide grin Wide grin Wide grin


Картинка (читаємо уважно і ревемо та стогнемо в голосину від сміху, як Дніпр широкий) Wide grin Wide grin Wide grin :
ТуТ

А тепер шукаємо ту ж новину і там ще більший жестяк з описом від Г+Г)) Тарантіно мав би написати діалоги до цього всього)))))))) Happy



Тюремники заявляють, що Саакашвілі перейшов на сік і мед
https://tsn.ua/svit/tyuremniki-zayavlyayut-scho-saakashvili-pereyshov-na-sik-i-med-1884625.html
Цитата:
Вже понад тиждень затриманий у Грузії Міхеіл Саакашвілі не вживає їжу у знак протесту, але додав до раціону натуральні соки.

Про це посилаючись на лікаря Саакашвілі Ніколоза Кипшидзе, який прилетів зі США, повідомляє видання «Новини Грузії».

Втім, пенітенціарна служба додає, що Саакашвілі купив ще й мед і почав його вживати. Начальник Спеціальної пенітенціарної служби Ніка Цхварашвілі заявив, що Міхеїл Саакашвілі почав приймати мед і натуральний сік. За повідомленням відомства, Міхеіл Саакашвілі купив в тюремному магазині 7 банок меду.
Wide grin Wide grin Wide grin
Цитата:
Підтверджує ці слова і лікар політика «Якщо ви побачите його, то й не помітите, що людина голодує. Але у вазі він скинув », - підтвердив Кипшидзе.
А от щодо меду категорично спростовує і додає, що у Саакашвілі на це просто бракує коштів. "Їжу не приймає, сік випив, і на сік більше немає грошей",– сказав Кипшидзе.

Епілог:
Цитата:
Після того, як Саакашвілі купив в тюремному магазині телевізор і сік, його ліміт на карті вичерпався Cry (1) і купити інші продукти в тюремному магазині він уже не може..
Нагадаємо, що кохана Міхеіла Саакашвілі Єлизавета Ясько........
pobidennyk 
VIP


З нами з: 12.10.19
Востаннє: 25.04.23
Повідомлень: 267

2021-10-10 19:13  
А що там за кіпіш під будинком Порошенка? Що вимагають оті тітухани? Правду по радіо кажуть, що там був отой гомосєк лєщєнка і його хвойда - "падруга"?
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-10 19:41  
pobidennyk
Та ОП(як можемо здогадатися) для відволікання уваги організували вже дво-добовий "штурм" будинку Порошенка, де навезли "антимайдан" і спортивну тітушню...
Ось кому цікаво (самі чуваки, яких кинули на бабки показують все з переписками):
ТІТУШКИ зізналися у всьому ПРЯМОМУ / Гарячий ЕКСКЛЮЗИВ

Вчора вночі Порох до них виходив:
Зеленський, не прикривайся «тітушками», а відповідай за злочинні дії!


Все подавалось, як гнів "патріотів і ветеранів" на Пороха типу за п ятничну підозру Медведчуку...Але цікаво, що всі патріотичні і ветеранські організації відхрестилися від того) Навіть Нацкорпус) І реальні (патріоти і ветерани - Рух опору капітуляції, Демсокира, наче і Нацкорпус) вирішили сьогодні не за бабло - а реально під їхати вже до будинку Зеленського Wide grin Wide grin Wide grin
НАЖИВО: З@🤬бало: Автомарш розгніваних громадян до держдачі Зеленського | LIVE STREAM


Ота ОПа буде нам постійно знімати серіали - особливо, коли ми дізналися про Офшори і Зеленого баригу з Вагнерґейтом)) Який брехав лохам у 2019 як і всі інші паскуди, щоб збити екон ріст, який був вже 4 роки і зробити тут цей кривавий цирк....При чому найцікавіше сценаристи тримають на вибори....Тому якщо весною - загалом ще плівки бігуса обговорювались (аргументовано) - то оце все фуфло від Подоляка навіть коментування не варте, бо це їхня головна мета, для відволікання уваги.....Буде хоч перший реальний юридичний вирок хоч комусь - тоді поговоримо...А вони хочуть, щоб щодня обговорювали всі 70 підозр Пороху, якісь нарізані плівки, "підозри", чутки, замовні фейки, маніпуляції з Медведчуком і Кучмою (яких ще Турчинов призначив бо вони вхожі були на Донбас, а не Тягнибока чи Дроздова, яких би розірвали там і тд)..Методичка і політ-технологія - зрозуміла, як ясний світ - що Порох( умовно - ідеологічно Галичина) і ОПЗЖ(умовно - ідеологічний Донбас) - це єдине ціле вона "разом", а все що між тим - має голосувати за зелебобиків...Типу відсікаємо ідеологічних громадян - а какую-разніцу підтасуємо, коли РНБО зробить електронні вибори, а всім розкажемо, що Порох і Шарій однаково чморять Зе))..Але надірвуться)) І провладні шавки якою б кисельовщиною вони б не займались - викликають лише ненависть і гнів...Але справедливість мусить відродитися)
pobidennyk 
VIP


З нами з: 12.10.19
Востаннє: 25.04.23
Повідомлень: 267

2021-10-10 19:48  
qwasasqw
Пішаками завжди жертвують, нехтуючи їхніми інтересами (у нашому випадку - оплатою). Плюс, згадки Бігуса у прив'язці до фейкового (зворотнє упевнено досі не доведене) тандему Порошенко - медведчук - це вже як соціальний діагноз, це як "я шарія сматрю" - тавро дебіла. Просто було цікаво чого, типу, хочуть ці бидлани. Вони ж "грають" в протест. Зрозуміло ..
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-10 20:10  
pobidennyk

Так, все заради картинки...Мовляв - "У Зе офшор? Так кожен ларьок їх має) А ви гляньте, що будинок Пороха штурмують)"

Пам ятаємо, як ті клоуни, весь 2019 і 2020 говорили, що Зе обміняв "наших хлопців" і тд....І що? Все завершилося на єдиному обміні? Бо все віддали а обмінного фонду нема (і Вагнерівців також)... А Зе просто почав зображати "патріота") Я це до того, що в 2014-19 рр була розумна політика і Медведчук був у тій групі ще з часів в.о. Презедента Турчинова зі своїм начальником Кучмою на вимогу РФ, Меркель і тд, а не тому, що цього хотів Турчинов чи Порох....Жодному клоуну не прийде в голову, те що може це була умова обміну...Про Медведчука і що саме він робив - дуже подробно розповідав Генадій Москаль, який "рулив" на луганщині в 2014-15 рр, далі пішов на Закарпаття.. Як швиденько з зазирнути в очі і звільнити наших хлопців зелебобики просто перейшли на ура-патріотичну риторику)

Притому говорячи за 2014 - паскуди говорять так, наче тоді не думалось, що це наша територія де просто бойові дії і агресія - а що ми мали як держава хрест поставити і забити на людей і все інше. Завтра кілька тис чол захопить умовний Житомир - заб ємо відразу хрін на людей, заводи, наш ВВП, нашу власність - і просто відхрестимося від них (щоб не співпрацювати з "тероризмом")..І навіть умовного Медведчука і Кучму (вхожого туди не пошлемо щоб забрав банальні документи з наших архівів)...
pobidennyk 
VIP


З нами з: 12.10.19
Востаннє: 25.04.23
Повідомлень: 267

2021-10-10 20:38  
qwasasqw написано:
Так кожен ларьок їх має

Цікаво, а скільки коштував такий несподіваний розворот отого гомосєка? Він же до цього корупцію так яро поборював, що сталося?
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-10 21:11  
pobidennyk
ЗП з наглядової ради) Укрзалізниці, яка банкрутує) 350 тис грн на місяць непогана добавка до зп) + Садовий щось платить на 24-му...+ ще ґранти різні) Зараз в нього завершився контракт на днях - ще десь прилаштують) Ми ж віримо, що в ОП - нічого не дають ще на лапу за таку відданість)))))

Біда Пороха була в тому, що він їх не пустив до корита, і став розкрадачем відразу) А Зе - дав наші податки - і в нього найкраші офшори в світі) Чисті, як сльоза)

Мустафа Наєм при Зе:
З 2019 по 2021 рік працював заступником генерального директора ДК «Укроборонпром».
З 4 серпня 2021 року — заступник міністра інфраструктури України.

При Пороху просто ходив і розповідав, що той барига)

Найєм про свої пів мільйона в грудні: Або злодій і відкати, або хороша зарплата
СЕРЕДА, 15 СІЧНЯ 2020, 12:16

https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/15/7237432/

Wide grin Wide grin Wide grin
Цитата:
Заступнику гендиректора "Укроборонпрому" з питань взаємодії з органами державної влади Мустафі Найєму в грудні 2019 нарахували 486,5 тисячі гривень зарплати.
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-11 01:07  
Із рубрики - Вони почали щось підозрювати Rolleyes (1) :

Епіграф:
ОПолиз побіг! - Держіть його!! (С)

Сьогодні ввечері вже на Цензорі зашкварили Лєщєнка Rolleyes (1) Wide grin (А вони там з одних ґрантових структур і голосували проти Пороха - за Голос) Хотіли реформ молоденьких рил і ринку да побільше))) Можна сказати побратими, тому це ще більше цікаво Happy

Рекомендую проміжок з 9 хв 04 сек по 19 хв 24 сек:


Мухарський там в кінці як гість - він не має відношення до шквару Лєщєнка)

Додано через 17 хвилин 7 секунд:

Цікаві спостереження...Ми вже явно живемо у епоху перемін свідомості, бо у трендах ютюбу, окрім різного каловища розважального спрямування потрапляють відоси з каналів Пороха) При чому явно антизеленого спрямування))Відео (сьогоднішнє) яке є вище з тітушками - уже в трендах) Відео про Зе-офшори - глянуло більше півтора мільйона глядачів) Але я про це вчорашнє зараз:

#8 ON TRENDING
"Ця шобла сяде": Геннадій Москаль у Рандеву з Яніною Соколовою
308,729 views Premiered Oct 9, 2021



Умовно з 10 хв по 20 хв Москаль говорить багато цікавого)

#25 ON TRENDING
🔥 ТІТУШКИ зізналися у всьому ПРЯМОМУ / Гарячий ЕКСКЛЮЗИВ від Дзьоби!
95,483 viewsOct 10, 2021


Rolleyes (1) Wide grin
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-11 20:19  
Є усі підстави вважати, що Зеленський скоїв тяжкий злочин / генерал КОНОНЕНКО подав заяву до СБУ Oct 11, 2021


Генерал СБУ Кононенко подав до Служби безпеки заяву про розголошення Зеленським державної таємниці у справі "вагнергейту" 11 жовтня, 2021 понедiлок 17:57
https://espreso.tv/general-sbu-kononenko-podav-do-sluzhbi-bezpeki-zayavu-pro-rozgoloshennya-zelenskim-derzhavnoi-taemnitsi-u-spravi-vagnergeytu

Додано через 8 хвилин 39 секунд:

Навіщо Медведєв принижує Зеленського | Віталій Портников Oct 11, 2021


BBC:
Нещасні люди, васали та мерзота. Дмитро Медведєв присвятив Україні агресивну статтю 11 жовтня 2021, 05:51 GMT
https://www.bbc.com/ukrainian/news-58835694
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-12 00:52  
Ексклюзивна інтерактивна рубрика у Квасожері - Зроби сам годноту.Rolleyes (1)

Увага! Лише для тих в кого не цнотливий ютюб! Хто може і олігархічні ЗМІ споглянути якщо там є цікавий момент і послухати мелодію підписану російською мовою!
Тут на Г+Г вийшов сюжет світського життя зі СН у Трускавці....
Так ось, якщо виконати дані рекомендації - получиться дуже цікаво:

1)Відкриваємо дане відео зі Слугами Народу і вимикаємо звук і знаходимо 15 хв 12 сек і ставимо на паузу:
Відео

2)В іншій вкладці вмикаємо дану мелодію:
Мелодія

3)Повертаємось до нашого відео і під граючу мелодію запускаємо відтворення і дивимось з 15 хв 12 сек по 15 хв 38 сек... Rolleyes (1)

Головне не переплутати нічого і покроково виконати інструкцію! Інакше занесуться віруси і полетить віндовз) Wide grin Tongue out (1)
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-12 10:13  
Із рубрики - Кохала жабка гадючку Rolleyes (1)

Бігус зливає своїх же слуг, яким ще 4 місяці тому сам прислужився)

Мама на Теслі і сестра-мільйонерка: "Слуга" Клочко спалився на брехні 59,526 views Premiered 14 hours ago


Цитата:
Мама нардепа Клочка купує новеньку Теслу? "Слуга" виправдовується в фейсбуці – все це за гроші сестри. І поки партія продовжує вірити Клочку, ми в Bihus.Info розшукали цю бізнесвумен з Троєщини, яка з легкістю може і мамі Теслу купити, і брату Мерс позичити. Ще й дорогої нерухомості на кілька мільйонів прикупити. Чому "прибутковий медичний бізнес" сестри нардепа – лише відмазка, і ким насправді вона працює? Та що говорить сестра Клочка про свої мільйони – дивіться в розслідуванні Марії Землянської:


Це наче він Wide grin , молоде обличчя :
Депутат похваcтався фото в шльопанцях і шортах на тлі Капітолію, де він буде знайомитися з законотворчими процедурами США :
qwasasqw 
VIP


З нами з: 01.01.11
Востаннє: 27.04.24
Повідомлень: 2461

2021-10-12 21:43  
Із рубрики - Попався, ОПолиз! Rolleyes (1) :

Епіграф:

(Чути шелест опалого листя, раптовий хрускіт хмизу і видно, як щось заворушилося в кущах)
- ОПолиз побіг!
- Держіть його!!
(С)

Для тих, хто ще реально десь там вірив у антикорупційних борців з олігархатом, чи що у нас дійсно є розслідувачі, яких хтось (в задньому проході?) проносить на режимні об'єкти де вони (крадуть?) якісь документи, плівки, відео-записи, а потім знову (ректально?) виходять з режимних об'єктів і йдуть робити сюжет, а не що це замовна монтована фігня по кілька сек вирвана з контексту, не маюча жодних юридичних наслідків і надана з високих кабінетів для знищення політ опонентів - щоб кишенькові ОП-олизи мали що розповідати по-методичці на ефірах....Такі люди реально є(хто вірить)...Як казали розумні - "Заговори, щоб я тебе побачив". І ми дамо їм сказати! Усім ополизам! Цитуючи їх слово у слово! Тому екслюзивно у Квасожері - ми просто даємо їм говорити, щоб їх побачили! А висновки кожен зробить сам! Хто паршива безпринципна і аморальна болонка, яка цілує зад владі і відлизує всі зашквари і можливі злочини не без шкурної вигоди для своєї тушки...А хто робив хоч щось нормальне, і замовні пси отримують великі гроші (з наших кишень), щоб їх знищити медійно..Щодня...А потім замовна болонка з щасливим рилом розповідає про найвищі антирейтинги)

У світі тварин або паралельна реальність VIP-Зелебобика:

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Мафия судьи Вовка безнаказанна! Как Вовк помог Порошенко и Луценко атаковать Байдена
3,188 views Premiered 82 minutes ago

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Громкий компромат на Разумкова. Медведчук не соскочит.Мецгера выгнали. Венедиктова догнала банкира.
46,960 views Streamed live 21 hours ago

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Миф о близости Разумкова и Зеленского. Он займет нишу Януковича. Смерть Полякова - новые подробности
13,655 views Premiered Oct 11, 2021

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Офшоры Тимошенко открыли ящик Пандоры коррупции. В чем разница между Порошенко и Зеленским?
33,366 viewsStreamed live on Oct 10, 2021

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Медведчука взяли за сговор с Порошенко. Стефанчук спикер. Поляков умер. Шустер рекламирует меня
43,681 viewsStreamed live on Oct 9, 2021

СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО
Зеленского подставили, он был в ярости! Разумков на крыльях олигархов. Офшоры Зеленского и Порошенко
33,436 views Premiered Oct 8, 2021
(P.S. - Я навіть в 2014-18 не думав, що це настільки безпринципна і мерзенна істота, яка за бабло взагалі ладна на все)
Цікаво, що у часи Яника КАЛ 95 у своїх КАЛо-проектах зображав Мустафу Наєма песиком (шавкою Шустера):





Майдан звільнив його від ролі песика і він став депутатом БПП... А тепер? Мустафа, Мустафа...
qwasasqw написано:

Мустафа Наєм при Зе:
З 2019 по 2021 рік працював заступником генерального директора ДК «Укроборонпром».
З 4 серпня 2021 року — заступник міністра інфраструктури України.

При Пороху просто ходив і розповідав, що той барига)

Цитата:
Заступнику гендиректора "Укроборонпрому" з питань взаємодії з органами державної влади Мустафі Найєму в грудні 2019 нарахували 486,5 тисячі гривень зарплати.

P.S. - Мустафа не помічений у медіа-кіллерстві, тому до нього без жодної агресії...Кодекс честі до чесних опонентів.. Він просто заробляє, бо Порох не давав...Розуміємо, але засуджуємо... Rolleyes (1)
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступна