Флудильня №4

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 95, 96, 97  наступна
Автор Повідомлення
kryk-v.ya. 
Попереджень: 1
Попереджень: 1 


З нами з: 14.02.14
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 4257

2022-01-31 21:47  
Night_Hawk написано:
Не знав що бехи і мерседеси в основному лише до нас їдуть...

уявіть собі...для німців це розкіш
Night_Hawk написано:
маю на кухні чайник фірми Bosch

от я і про те, ви наш український такий чайник можете купити? а чому?
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-01-31 22:44  
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 410

2022-02-01 01:31  
kryk-v.ya. написано:
для німців це розкіш

Ну тут як сказати... вони їх купують в кредит в основному, а нам продають вживаний хлам, який для нас вже буде теж розкіш

kryk-v.ya. написано:
ви наш український такий чайник можете купити? а чому?

А тому що цей чайник зроблений цією фірмою на заводі у Туреччині - відкрий вони цей завод тут - то зміг би. Але гадаю, зважаючи на наш менталітет, тут буде ситуація така ж як із Шкодами які збирають на Закарпатті (які кажуть краще не купувати) або з Ланосами (які кажуть краще купувати зібраними на заводі у Варшаві). Відверто кажучи тут універсальної відповіді немає - дуже багато факторів при такому виборі накривають бідного українця і він точно крутитиме носом...
nil 
Свій


З нами з: 03.11.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 93

2022-02-01 11:08  
Night_Hawk написано:
зважаючи на наш менталітет

Менталітет не зміниться, поки в Україні красти буде вигідніше, ніж працювати. Ще потрібен час, аби в нас побільшало людей, котрі думають, а не вірять. На разі маємо мафіозну державу, для якої нарід лише тяглова худоба. То коли ж це худоба виробляла добрі чайники? Народу ще слід усвідомити необхідність умовної "другої поправки". Без неї ми ще довго не побачимо відповідальної влади.
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-01 12:56  
nil
+1
Seva410 
Свій


З нами з: 05.04.14
Востаннє: 17.05.24
Повідомлень: 52

2022-02-01 15:26  
nil написано:
поки в Україні красти буде вигідніше, ніж працювати


Красти, на жаль, завжди буде вигідніше за відсутності відповідальності.
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-01 16:26  
Самійло
Поржав) Діана Макарова - також "позитивний блогер" Подоляка?) До речі, Діана десь щезла з "етерів", наче кнопкою вимкнули в 2019-му ) А коли треба було зрадолюбити і привести дилетантів - вона не виходила з Еспрессо, до якого мав відношення той же Аваков Rolleyes (4) Wide grin ... І її туди пускали просто, щоб вона зрадолюбила на Пороха...

Я гадаю, кожна людина, яка слідкує за політичними процесами розуміє, що Порох і Аваков - це політичні вороги...І ще Зе отримав таку блискучу перемогу в 2019-му, в тому числі завдячуючи Авакову.. Бо Аваков і МВС - сприяли тому, щоб всі передвиборчі поїздки і зустрічі Пороха зривалися шаріївцями і нацкорпусом..

А щодо отих "сенсацій" про "сепарів", яких нагороджували при минулій владі (як ми бачимо Діанка відлизує теперішніх Єрмаків-Подоляків-Татарових) - треба ще дальше зайти...І порахувати скільки виборців Януковича загинуло у 2014-15рр, а скільки Ющенка.. Таким же немає більше чим зайнятися..

В 22 році шукати зраду на Пороха))) Який вже давно прогав вибори і за свої помилки в тому числі заплатив політично, ну і ще зеленка відкрила 100 кримінальних справ за якими нічого не буде, бо все фуфло) Невже зараз все влаштовує при Зелебобиках?

Додано через 12 хвилин 20 секунд:

nil написано:
Менталітет

Завжди ржу з балачок про менталітет на сайті, де можна ..... Rolleyes (1)

Прикладом українського невдячного менталітету є працівники ІТ-сфери) Які можуть жити трохи в кращих умовах, порівняно з іншими сферами за рахунок того, що працюють на іноземних клієнтів + мають змогу уникати часткового фінансування держ бюджету)

Одна справа, коли ти віддаєш 20 % своєї ЗП з 20-25 тис - і годуєш своїм баблом безумних бабульок, тупих Антонін, зп Лєщєнкам у наглядових радах по 350 тис за день роботи, щоб відлизували зеленку + платиш військовий збір тощо...

Інша справа, коли ти із зп в 4-5 тис дол платиш 5 %, і ще, собака, голосуєш за Зелених, щоб зробили тут гондурас для тих, хто в маленьких селах живе на 4-5 тис грн... Бо ти лігасмєшник і то так класно голоснути за Вовку)

З ФОПами ще крутіше)) Тому їх мають лупцювати кийками за кожен вкинутий бюлетень) Європки падло захотіло)) Плати податки, паскуда!)
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-01 16:42  
Dimon5
Lol, поржав. Я ж кажу, ше один володимирко, який любить Україну і пороха з відстані. І розказуватиме мені про стан в армії за пороха і зе.

Додано через 1 хвилину 5 секунд:

Dimon5 написано:
Діанка відлизує теперішніх Єрмаків-Подоляків-Татарових) - треба ще дальше зайти...І порахувати скільки виборців Януковича загинуло у 2014-15рр, а скільки Ющенка.. Таким же немає більше чим зайнятися..

Оу... Все ясно, ше краще пиздонути не зміг?

Додано через 42 секунди:

Блять, чого ж ви всі умніки боїтесь приватної зустрічі в реальності.
nil 
Свій


З нами з: 03.11.08
Востаннє: 03.05.24
Повідомлень: 93

2022-02-01 16:59  
Seva410 написано:
за відсутності відповідальності

І я про це. Якось досить давно (ще до доби інтернету) хтось із журналістів у США поділив суму вкрадених кількома злодіями грошей на терміни ув'язнення, отримані за це. Результат виявився нижчим за середню тогочасну зарплатню. Взагалі ідея варта уваги: за крадіжку мільйонів та мільярдів ув'язнювати на терміни, визначені за середньою або мінімальною зарплатою. Для дрібних крадіжок лишити фіксовані терміни.
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-01 17:02  
Самійло написано:
Блять, чого ж ви всі умніки боїтесь приватної зустрічі в реальності.

20 лютого в Києві на Майдані коло Макдональдса? Чи вже на початку березня в Коростені на Богдана Хмельницького 18 на прохідній "Хіммашу"? Ще можна в Козятині десь в районі 12 травня на місці де стояв па м ятник Лєніну...В центрі...Але то мої краї, я там як риба в воді Rolleyes (1) Wide grin ...Або вже в Одесі десь в липні можем біля Політеха пересіктись...Або вже на Французькому бульварі...Коло Сільпо можна....На Довженка... Wide grin Wide grin
Самійло написано:
володимирко

Той володимирко, що переклав польський фільм про Волинь і виклав на Толоку?
Самійло написано:
Все ясно

Діана Макарова: Половина України займається контрабандою, щоб забезпечити армію 17 червня, 2014


Де заява в ДБР? Де посадки половини країни? Rolleyes (1) Половина країни займалася контрабандою при Порошенкові! Ще місяця не було, як він президент! Вимагаємо посадок патріотів! Happy
mikardo 
Новенький


З нами з: 01.02.22
Востаннє: 02.02.22
Повідомлень: 8

2022-02-01 17:27  
Буквально нещодавно (як Толока послизнулась) на Кропивачі була дискусія серед безосів з приводу якості ресурсу, контенту, проблем. Я, серед інших, закинув, мовляв, модераторський склад не дотримується "кодексу" - не карає за 2 - 3 обліковки заблокованих користувачів. В декого з безосів почали палати ґепи, мовляв, це в тебе проблеми ку-ку-рі-ку, це тебе заблокували рох - рох - рох. А все набагато простіше: вище можна поспостерігати користувача, який, напевно, надбав собі обліковок, а тепер, потрапивши якийсь час назад у бан, воскрес. Де модерація та блок?

Зайшов, аби потім вказати на цей безлад на Кропивачі, а сам покинув сей смітник дуже й дуже давно. Та все ж періодично заглядаю, сподіваючись, що і тут життя праведне почнеться, що ресурс стане серйозним, але ні - вибірковість.

І, а оце вже щось новеньке, користувачі пропонують приватні зустрічі. Індивідуалки завелись? Це ж наче ще не легалізували.
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-01 20:35  
mikardo написано:

З нами з: 01.02.22
Востаннє: 01.02.22
Повідомлень 1

;)

Додано через 3 хвилини 31 секунду:

Dimon5
Вінниця, Луцьк, Львів, Одеса, Кропивницький, Миколаїв - взагалі не проблема зустрітись.

Додано через 59 секунд:

Dimon5 написано:
Той володимирко, що переклав польський фільм про Волинь і виклав на Толоку?

Той.
mikardo 
Новенький


З нами з: 01.02.22
Востаннє: 02.02.22
Повідомлень: 8

2022-02-01 22:11  
Я хоч був і залишаюсь чесним: сотні обліковок не плодив, на рес особливо не заходив (не перереєстровувався, r/o only). Увійшов оце зараз, коли побачив як вар'ят коники викидає, а модери мовчать. І зайшов лише для того, аби побачити що буде, бо ти: лаявся, майже погрожував ("зустрітись" ти хочеш не для того, щоби частувати цукерками), це вже твій н'адцятий акк. Цікаво - цікаво, як же з тобою вчинять..
Чомусь ти в мене завжди асоціювався з оцим "Пустіть, пустіть! Я інвалід,я воював, коли ти в тилу баб портіл, я в танке горел, Я ЛЬОТЧИК!!! " у Подерв'янського.
Night_Hawk 
VIP


З нами з: 10.03.12
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 410

2022-02-01 22:18  
nil
Дико плюсую все Вами сказане!
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-01 22:49  
Аххах. mikardo
Тобто ти зареєструвався тут сьогодні, і знаєш мої старі аки))) які можуть роками бути забаненими, або не бути))) хтось тут забрехався. Wink (1))) Ще й відразу по реєстрації поліз у флудильню. Мда... Палишся.. грубо, дуже грубо - заліку не заробив.

Додано через 3 хвилини 33 секунди:

mikardo написано:
Чомусь ти в мене завжди асоціювався з оцим "Пустіть, пустіть! Я інвалід,я воював, коли ти в тилу баб портіл, я в танке горел, Я ЛЬОТЧИК!!! " у Подерв'янського.

Тут взагалі мимо))) мої слова про армію завжди стосувались того, що я тут і знаю її з середини, а не моєї участі в АТО/ООС. Але ж адептам по/зе треба вірити в свого кумира... Хоч в очі сциWink (1)
General Franko-Safon 
VIP


З нами з: 03.07.20
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4117

2022-02-01 23:27  
Полеглі герої січня 2022 року:
https://censor.net/ua/resonance/3313236/polegli_geroyi_sichnya_2022_roku
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-01 23:28  
Самійло написано:
взагалі не проблема зустрітись.

Проблема не в зустрічах) Проблема в голові) Сам подумай яка мотивація в когось на форумі з тобою зустрічатися) Ти що самотній чи шо? Реально в свій вихідний сядеш на потяг і поїдеш по країні з кимось зустрічатися? Rolleyes (1) Wide grin Я тобі ще в 2020-му казав, що ти ж кажеш сам, що ти військовослужбовець, а потім першому профілю зустрічі пропонуєш.. А як сепари тебе витягнуть в поле десь під приводом побалакати про зраду Порошенка і шльопнуть? Час іде, а ти далі пишеш про зустрічі, при тому, що ви вже зустрічалися біля мака минулого року з Кліфордом Rolleyes (1) Wide grin Пранків не чув ніколи, де роздраконють дурачків по телефонуі кличуть до місць де є вебка, щоб поржати за компом?)

От ти кажеш про зустрічі, наче хтось має у свій вільний час з тобою зустрічатися десь) Але чи вартий ти чийогось часу) Ти краще народу за Астасю поясни) Що то було..
https://toloka.to/t100198-450#1082679
https://toloka.to/t100198-390#1082633
https://toloka.to/t100198-420#1082664

А ти просиш зустрічі з кимось, навіть не пояснивши, що в тебе було в голові, коли ти Астасею був? Rolleyes (1) Wide grin Я до речі увагу не звертав нічию на то...Але для себе висновки зробив...Думав і ти порозумнішаєш...Після 3 років зеленки...А ти далі те саме)
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-01 23:47  
Dimon5
Lol. Та виявляється у мене тут ціла фан база, намагаються зібрати до купи всі мої існуючі профілі на толоці. Happy))
Відкрию секрет, мене неможливо забанити бо я сам пан Конфуцій))) always back.

Хай буду самотній, якщо тобі так хочеться вірити в це. Сенс в тому, що жоден з адептів свого кумира так і не зустрівся. Адже здатен тільки писати постики в інеті, за пару срібняків.

Додано через 7 хвилин 58 секунд:

Dimon5 написано:
Час іде, а ти далі пишеш про зустрічі, при тому, що ви вже зустрічалися біля мака минулого року з Кліфордом

Аххах. От цікаво ж, коли це було? І де ж це славне відео моєї з ним зустрічі?

Dimon5 написано:
Але для себе висновки зробив..

Кліфе, ти шоль? Щось слабко, слабко.. невже пайку урізали? Не дотягуєш до минулих постів... Видно таки обісрався, але ніяк не визнаєш, за звичкою по захищаєш)))

Щодо мене то є ж гарний мій опис тут на сайті

Цитата:
Рід занять: Підігрування провокаторам, систематичне порушення правил, флуд, офтоп, образи, перехід на особистості
Інтереси: Robar III (Keltirulla) - ненавидить п'ятого президента - користується атрибутикою серії ігор «Gothic» - військовослужбовець

Треба ж відповідати опису))
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-02 00:07  
Самійло написано:
намагаються зібрати до купи всі мої існуючі профілі на толоці

Добре, що ти не цурався Астаськи ніколи) Це добре, але дивно....Але...В кожного своя доля) І свій шлях широкий Rolleyes (1) Wide grin

Додано через 21 секунду:

Самійло написано:
Кліфе, ти шоль?

Та нє, канєшно)

Самійло написано:

Рід занять: Підігрування провокаторам, систематичне порушення правил, флуд, офтоп, образи, перехід на особистості
Інтереси: Robar III (Keltirulla) - ненавидить п'ятого президента - користується атрибутикою серії ігор «Gothic» - військовослужбовець

Це у готичного 2 геймера таке пише у профілі) Ладно хоч аватарку Рембо-Зе зняв, бо ригнути хотілося)) Ти що приколіст чи шо? Я думав ти в курсі хто я) Rolleyes (1) Wide grin
Я не приховував своєї персони і гадав всі в курсі) Та то я.... Дімка Разумков Rolleyes (1) Wide grin Ну....З Бердичева... Rolleyes (1) Wide grin
Самійло написано:
по захищаєш

Краще глянь як Порох сьоні вітав дружину з Днюшкою (а міг би з кимось зустрічі забивати в Бучу чи Козелець на вечір):

General Franko-Safon 
VIP


З нами з: 03.07.20
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4117

2022-02-02 00:13  
Істинно, істинно кажу: сповідайтесь перед Божим лицем, бо надходить останній час!!!
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-02 08:13  
Dimon5
Dimon5 написано:
Я не приховував своєї персони і гадав всі в курсі)

Я не слідкую за переродженнями профілів.
Dimon5 написано:
Добре, що ти не цурався Астаськи ніколи)

Скажу тобі більше, цілком можливо — Астаська не єдина моя іпостась жіночого роду.
І я так і не бачу відео нашої зустрічі... За слова треба ж відповідати? То де ми там зустрілись?
Dimon5
Стосовно днюхи, все правильно. Холоп має дивитись і радіти за пана.

What kind of man would I be
If I accepted defeat
What would my eulogy read
Here lies a wasted soul

What would my destiny be
What sort of life would I lead
Consumed by apathy
Spinning out of control

It's how we live
How we live that defines us
What we change
And what we leave behind
You know you can't
You can't take a recall
Your day will come
It's just a matter of time

What type of man should I be
You know, so you tell me
Stomp out my identity
So I can be just like you

What kind of life should I lead
You'd have me down on my knees
Treat me like a I'm a disease
Fuck you

It's how we live
How we live that defines us
What we change
And what we leave behind


Додано через 3 хвилини 30 секунд:

General Franko-Safon
Невже Педро не врятувати? Хіба молитви не допомогли?
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-02 12:08  
Самійло написано:
Астаська не єдина моя іпостась жіночого роду.

Та це й печально...Ще зустрічі пропонуєш тут кожному другому)
Самійло написано:
І я так і не бачу відео нашої зустрічі

А я тобі не казав, що в мене є якесь відео зустрічі. Ти сам це придумав...Там 2 окремі речення про вашу зустріч яка не відбулась і про те, що є пранки (Вольнова, як приклад) - який розводить слабеньких на нерви і стібе їх... Подумай логічно - яка в когось з користувачів має бути мотивація, щоб писати зберігати відео з Астасею чи Самійлом?
Самійло написано:
Аххах. От цікаво ж, коли це було?

В тебе має бути реєстр всіх зустрічей, щоб не заплутатися....І пам ятати з ким і де ви зустрічалися...
Самійло написано:
Стосовно днюхи, все правильно. Холоп має дивитись і радіти за пана.

Я не дивився) Я тобі кинув) Під спройлером.. Про комплекси і про панів тут не треба, бо ви вже наобирали тих, хто танцював і вів дні народження панів, корпоративчики...Тепер будь-який риг може сказати - о, та він плясав для нас на біс...І цього ви й достойні...Борцюни..Це не мене, а вас він стібав зображуючи недорозвиненими...

Так коли там посадки будуть, за контрабанду в часи Порошенка? Чи Закони Української Держави і Конституція України це ніщо для таких, як Діана Макарова?
Dimon5 написано:
Діана Макарова: Половина України займається контрабандою, щоб забезпечити армію 17 червня, 2014

Закон суворий - але це Закон...Закон України!
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-02 12:20  
Dimon5 He's butthurt.

Додано через 1 хвилину 4 секунди:

Dimon5 написано:
Чи Закони Української Держави і Конституція України це ніщо для таких, як Діана Макарова?

То чого там при пороху нагороджували відкритих сєпарів. Голубана наприклад?

Додано через 2 хвилини 52 секунди:

Кліфчику, ти ж минулого разу обісрався і зник? Невже знову хочеш ?Wink (1) Я знайду вільного часу для цього.
Best get out of my way
Cause there's nothing to say
Dimon5 
Частий відвідувач


З нами з: 06.04.20
Востаннє: 18.05.22
Повідомлень: 47

2022-02-02 12:35  
Самійло
Та не пробуй в англ, ти що не патріот? Чи шо?
Самійло написано:
Кліфчику

Я тобі вже сказав хто я) Я не ховаю своєї персони...А ти далі те саме..
Самійло написано:
То чого там при пороху нагороджували відкритих сєпарів.

Тому що Діани Макарови не сіли за контрабанду...Ті, хто за кеш викуповували з підвалів ОРДЛО своїх родичів - не сіли за фінансування тероризму...З того все й почалось...А Пороху - кого дали на підпис - тим і підписав...Аваков привів Коротких, каже герой, воюює, маладєц - йому й дали громадянство...Чи ти думав, що Порох сидів і відбирав сепарів для нагородження )) А патріотів в тюрми всіх)
Самійло написано:

Best get out of my way
Cause there's nothing to say

Та ясно, що тобі немає що сказати.
Самійло написано:
Я знайду вільного часу для цього.

Скажу коротко і зрозуміло:
"Дімон Астасю нє абідіт " Rolleyes (1) Wide grin
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-02 12:41  
Dimon5
Dimon5 написано:
Я тобі вже сказав хто я) Я не ховаю своєї персони...

Я теж. Навіть процитував свій опис, створений вірейком. Де ж тут ховання?

Додано через 1 хвилину 6 секунд:

Dimon5
Звісно, звісно "дали підписати, а я нефінафат." Ти вважаєш людей за ідіотів?

Додано через 1 хвилину 19 секунд:

Dimon5 написано:
Дімон Астасю нє абідіт "

Так, бо сцить... Зовсім трішечки... Але сцить... Це ж не постики писати))) за сивочолого атцанации
General Franko-Safon 
VIP


З нами з: 03.07.20
Востаннє: 18.05.24
Повідомлень: 4117

2022-02-02 14:28  
Самійло написано:
Невже Педро не врятувати? Хіба молитви не допомогли?

Він і не намагався врятуватись. Віддався на милість Творця.
Cleaf4000 
Забанено
Забанено


З нами з: 01.02.22
Востаннє: 25.05.22
Повідомлень: 58

2022-02-02 17:55  
Квасаскве, процитуйте, пліз, Дмитра Вовнянка про ту брехливу шльондру Діану Макарову. Гугл знайде, Вовнянко у ФБ писав про ту гадину. До речі, Робар, можливо, і є тою Макаровою)) Він писав, що вона з ним служила. Цікаво, в якій частині

Додано через 15 хвилин 2 секунди:

І що цікаво, робар має жіночі акаунти)) Збіг?) І пропонує зустрічатися чоловікам))))) Діанка, ми тєбя раскусілі.

Додано через 1 хвилину 22 секунди:

Діана Робарова : D
Самійло 
Поважний учасник


З нами з: 20.04.15
Востаннє: 15.05.24
Повідомлень: 156

2022-02-02 18:50  
Аххаха. кліфе, не набридло скаржитись на мене створюючи нові профілі?

Нічого нового, як я і казав - ти не здатний до дій, лиш постики в інеті.
Шановний Добродій 
Новенький


З нами з: 02.02.22
Востаннє: 22.02.22
Повідомлень: 2

2022-02-02 19:05  
Дівчатка, не сваріться.
Вам всім необхідна допомога психолога. А ліпше - психіатра Wide grin
Cleaf4000 
Забанено
Забанено


З нами з: 01.02.22
Востаннє: 25.05.22
Повідомлень: 58

2022-02-02 19:32  
То шо, правду пише Вовнянко про тебе, Діанко? Ти ж і сама нові створюєш, ще й брешеш про 10 терабайтів, які буцімто роздаєш.

Додано через 2 хвилини 16 секунд:

Ну й найголовніше. В якій частині Діанка служила з Робаром разом, якщо то різні люди?))) Вапрос астайотца адкритим.

Додано через 8 хвилин 26 секунд:

І якщо наша діанка готова зустрітися будь-де, то де ж вона служить / працює з вільним графіком?)))) Втім, як до макдональдсу не прийшла, так і до іншого місця не прийде. Не витрачайте час.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 95, 96, 97  наступна