Закон Доблесті / Act of Valor (2012) 2xUkr/Eng | Sub Ukr/Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
TurtleMax 
Новенький

Востаннє: 08.06.14

2013-03-16 13:46  
Фільм реально сподобався, спецефекти на висоті попри невеликий бюджет, Київ теж непогано зняли, ну а спіч в фіналі просто епічний!!
reminor7 
VIP

Востаннє: 22.05.19

2013-03-16 22:47  
Genek
Цитата:
Фільм нагадує гру "Кол оф дьюті"

При перегляді майнула таж думка.

Безталанна акторська гра, примітивний сценарій.

1/10 (1 за.. ааааа, та так, просто, люблю "Кол оф дьюті" )))
Розбишака 
Свій

Востаннє: 21.05.19

2013-03-17 02:55  
magdalan
А що значить "виграти війну" - встановити прапорця на черговому рейхстагу? А чи, може, відкрити Макдональдс в Москві та Києві?
Американці цінують своїх вояків і воліють більше воювати доларом та ЦРУ, аніж танками.
Менше з тим, вони перемогли Другій світовій війні, в Кореї (не дали захопити увесь півострів), в Афганістані (двічі: коли звідти турнули москалів, і коли розчавили талібів), в Іраці і, головне, в Холодній війні.
До речі, Японію вони б вдушили б і без ядерної бомби, але дуже ж кортіло випробувати нову цяцьку, щоб їй!

А стосовно стрічки - краще б вони, як на мене, залучили справжніх акторів, ніж справжніх вояків.
Zapadlist 
Новенький

2013-03-18 08:49  
Дякую Богу, що я не москаль.
tamerlan1405 
Свій

Востаннє: 22.01.15

2013-03-18 12:38  
нам потрібно самим вирішувати свої справи, а сша і росія хай йдуть в д..пу.
В росії зараз демографічна криза(мусульман більшає , а росіян навпаки).в сша інша схожа проблема (негрів і латиносів занадто багато, які працювати нехочуть). Крім тогоборотися за свої інтереси в усьому світі дуже затратно, а економічного росту нема, на відміну від бразилії, індії та китаю які є конкурентами сша.
Стосовно лівії то ця операція коштувала більшої частини крилатих ракет країн європи(за винятком сша), а нові боєприпаси коштують грошей. зараз в НАТО крім сша боєздатну армію має тільки туреччина, решта по номіналу(для спецоперацій сил вистачить , а на велику колотнечу ні).
Olmor 
Свій

Востаннє: 23.05.19

2013-03-22 11:38  
Вибачте за офтоп, бо пишу не про фільм. Фільм не качаю принципово. Тут народ сперечається, хто краще Росія чи США, але чомусь люди забувають, або ж ніколи не думали, що війни ведуться заради грошей. І немає значення під якими прапорами. Кожна війна починалась і велась задля інтересів маленької групки людей, які володіють країною. Будь то США чи Росія. Народ! Починайте вже ганьбити подібні фільми, а не дивитись їх. Прості хлопці, вихідці з бідних сімей, воюють і помирають щоб ще більше збагатились багаті. І немає в війні ніякої романтики, це нав'язані стереотипи. Досить вже Кол оф Дьюті, грайте в квести і інші ігри, які розвивають, а не просто вбивають час.
andriy_nv 
VIP

2013-03-22 20:10  
фільм класний, ще б якби кінець щасливий то взагалі було б супер
678678fr56 
Новенький

Востаннє: 01.08.13

2013-03-23 15:23  
vagon30 
Свій

Востаннє: 15.05.19

2013-03-23 15:57  
"Кожна війна починалась і велась задля інтересів маленької групки людей, які володіють країною. Будь то США чи Росія. Народ! Починайте вже ганьбити подібні фільми, а не дивитись їх. Прості хлопці, вихідці з бідних сімей, воюють і помирають щоб ще більше збагатились багаті."

))) хе хе значить УПА воювало за якісь інтереси якигось галицьких зажерливих банкірів (ні ну я не сперечаюсь що УПА намагались використовувати і використовувалм але загалом не дуже погоджуюсь із пасажем вашим)

а на те що прості хлопці гинуть - ну так солдатом бути така ж древня професія як і сіяти зерно. прості хлопці які не мають можливості вчитися (чи не хочуть), не хочуть вкалувати на заводі чи інших причин йдуть в солдати. Різниця тільки що ті прості хлопці в стейтах чи інших нормальних країнах при голові на плечах після закінчення контракту мають непогану компенсацію грошову а багато хто ще й освіту на додачу конкурентну. от і вся різниця. (до речі ссилок на путірашинські передачі про скалічених і бідних американських солдат не скидайте бо я бачив)

А фільм нормальний. Це ж бойовик, звичайний бойовик а не психологічна драма чи артхаусний заміс якийсь. А на фоні того що останні років 5-10 називають бойовиками то узагалі суперовий бойовик. Ну а патріотичні вставки - так вибачте замовником було здається міністерство оборони США. А романтики у війні звичайно немає ніякої.
Olmor 
Свій

2013-04-08 00:32  
До 678678fr56
"відповідальної за зорову увагу" це безперечно добре, але як це впливає на здатність мислити? Не зорова увага допомогла людині розвинутись, а здатність вирішувати проблеми. Шутери не ставлять перед гравцем питання чому він має стріляти у противника, вони виховують тупу покірність. Сказали що це ворог і ти маєш його вбити, ніяких питань. Я особисто вважаю це злом. Ставити питання і давати на нього відповіді є природною властивістю розуму. Виконують накази не ставлячи питань роботи і треновані тварини.

Зрештою вирішив перейти на запропоноване посилання. Насмішило))) "а не в ігри-головоломки як Angry Birds". Енгрі Бьордс це, звісно, еталон ігор-головоломок) Власне, я писав про "квести" і інші ігри, де потрібно вирішувати складніші питання ніж те, по якій траєкторії запустити пташку з рогатки. А взагалі запропонована стаття більше схожа на мильну бульку, там навіть немає посилання на ресурс.

До vagon30
"значить УПА воювало за якісь інтереси якигось галицьких зажерливих банкірів" - Прошу уважніше прочитати моє повідомлення. Там є ключове слово "починалися". Я навіть не буду спекулювати на здогадах і вгадувати мотиви лідерів УПА. Вони не перемогли і тому можливості скомпрометувати себе у них не було, а таких прикладів українська історія має ой як багато, варто тільки згадати нашого попереднього президента.

"мають непогану компенсацію грошову а багато хто ще й освіту на додачу конкурентну" мабуть у нас з Вами різні джерела, я не був у штатах і тому не буду сперечатись на дану тему, просто залишусь при своїй думці про "скалічених і бідних американських солдат". Бо так вже мені підказує логіка і особисті спостереження. Логіка підказує, що компенсацію можна і не платити, якщо дешевше буде використати мас-медіа для встановлення громадської думки про те, що компенсації є, і що служити в армії це престижно. Логіка підказує, що більшість армійської освіти спрямована на задоволення потреб армії і в цивільному житті мало придатна. А досвід показує, що мас-медіа мають незаперечний вплив на маси і маніпулювати громадською думкою дуже легко. Крім того, кожна людина, що брала участь в бойових діях вже є скаліченою, хай навіть не фізично.

Я знову перепрошую за офтоп, конкретно до даного фільму мої дописи не стосуються, а швидше до жанру подібних фільмів взагалі. Я цього фільму не дивився і дивитись не буду. Просто закликаю людей більше мислити і ставити все під сумнів, а пропагандистське кіно до цього не спонукає, тому і кажу тут своє "фу", бо подібні фільми не є просто "розважальними", вони мають негативний вплив і мій обов'язок висловити свої застереження з цього приводу.
fedevychr 
Новенький

Востаннє: 18.05.19

2015-07-27 23:59  
А буде озвучення з 2+2?
Форкуш 
VIP

2018-01-04 23:03  
станьте на роздачу
3000GT 
Свій

Востаннє: 06.05.19

2018-01-06 07:42  
Почитав коменти і бачу, що революція нічого не навчила. Що краще? Щоб тебі сраку зробили червоною, аби не побили, чи вибили зуби? Зламали битою ноги і відпустили чи викололи очі? Відверто зробили рабом чи поставили в рабські умови, називаючи тебе вільною людиною? Янукович чи Порошенко? Унітаз чи канфєта? Парашка чи Пендосія?
Той, хто не розуміє, що таке свобода, завжди залишиться в стаді. Вчиться мислити, а не рівняти скульптури з гівна і айфони.
ПС: фільм ще не подивився, та висновок зрозумілий. Йдіть хлопці в армію, пограєте в войнушки.

Додано через 9 хвилин 19 секунд:

Про Афган. Там більшість були українці. Такі самі, які ЗАРАЗ на Донбасі. Ті, хто поїхали дійсно захищати Україну від ворога, вже давно лежать по трунах або інваліди. Тепер це просто робота.

Додано через 9 хвилин 32 секунди:

Закон доблесті -- це знищити "терористичну групу", в плани якої входила масштабна атака на "терористів світу". УПА, ІРА, чеченці -- їх теж називали терористами.
mishmish 
Новенький

2018-01-07 01:49  
не знаю це напевно збочене уявленя диваних героїв тут описують що фільм поганий - фільм хороший. Тепер що до того чому збочене уявлення - тому що ваші мізки вже не вірять у закони і те що є держава яка дбає про своїх громадян ви погрузли в щоденних хабарах і поняттях сидете в довбаних ящиках де іде таксамо зомбування олігахами українців доречі недалеко втекли від раші. Та ви подивіться що з нашими добровольцями вже зробили і що роблять і кого обирають в герої чи жінку третього тисячоліття не знаю як вам а мені гидко було б якусь віднзнаку взяти у сьогоднішніх керманичів держави
3000GT 
Свій

Востаннє: 06.05.19

2018-01-07 04:51  
Фільм про лайно, як і передбачалось. Але дивитись можна. 6/10. Цікаво показано, як діють пендоси. Трохи цитат: "Чеченський терорист, на совісті якого Бесланська трагедія", "Оспівуй свою смерть і, загинувши героєм, повернись додому". Підміна понять про честь і доблесть в повному обсязі. Чисте зомбування молодих хлопаків. Гарний епізод з гранатою в кінці і домовина, як наслідок. Їх усіх це очікує.
Як казав один старець в кінці іншого фільму: "Не переживай, синку, ми їх усіх вб'ємо".

Додано через 7 хвилин 56 секунд:

mishmish написано:
ваші мізки вже не вірять у закони і те що є держава яка дбає про своїх громадян

Мушу тебе розчарувати. Держава, яка дбає про своїх громадян, це точно не США чи Україна. В нашій взагалі не існує законів, окрім одного. Закону виживання.
На рахунок США, згадав "Законослухняного громадянина".
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2