Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 Platinum Pack (2013) Ukr

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна
Автор Повідомлення
loiknazar 
VIP

Востаннє: 09.11.18

2013-08-17 21:56  
CANYOL Походу образ записано погано запиши щераз на диск з мінімальною швидкістю найкраще записувати здопомогою Ашампу на мінімальній швидкості з перевіркою диску на правильність та цілісність запису або попробуй записати і ставити з флешки
CANYOL 
Свій

Востаннє: 09.08.18

2013-08-18 07:29  
Дякую. Спробую.
VANIEL 
Новенький

Востаннє: 08.05.15

2013-08-19 17:39  
[size=12]Доброго всім дня, скажіть а хтось його на віруси провіряв, бо я особисто знайшов в ньому WIN 32 - 2 штукі і вже незнаю чи встановлювати чи ні!!!!!!???...[/size]
alexey-zhashkiv 
Частий відвідувач

Востаннє: 08.08.18

2013-08-22 00:36  
Люди, допоможіть хто шарить!!!!

Вирішив спробувати поставити вінду з флешки, скачав Windows7 USB DVD tool, зробив все що прога просила, вставив, вибрав завантаження (boot device) ЮСБ, коли наче почало завантажуватись - появляється напис "NTLDR is mіssing".
Може Порадите щось.

Можливо проблема в Windows7 USB DVD tool???
gnommak 
VIP

Востаннє: 10.11.18

2013-08-28 22:05  
alexey-zhashkiv
Я вже колись писав, що USB Tool видає дуже часто помилку в кінці
Цитата:
Juliya12345
Завантажете з сайту майкрософт ось цю програмку:
http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe
Встановіть, форматніть флешку, запустіть щойно встановлену програму і слідкуйте за вказівками на екрані.
Можливо таке, що в кінці після розгортання файлів на флешку видасть помилку, тоді потрібно зробити наступне, зайти на ту флешку і в папці boot знайти маленку програму bootsect.exe. Натисніть на клавіатурі дві клавіші Windows+R, набрати cmd натиснути ентер, запуститься командна строка, з цього моменту треба трохи мозгами порухати, відкриваєш Мій комп'ютер і шукаєш під якою буквою змонтована флешка (наприклад E: ), закриваєш всі вікна крім командної строки і набираєш в командній строці наступне:
Код:
Код:
E:\boot\bootsect /nt60 E:

Тут саме головне не переплутати букву флешки, в тебе вона може бути інша, відповідно обидві букви E: потрібно змінити на ті які відповідають твоїй ситуації.
Після цього флешка буде стартова, може стартувати і перевстановлювати.... якщо потягнеш 
alexey-zhashkiv 
Частий відвідувач

Востаннє: 08.08.18

2013-08-28 23:03  
gnommak
Дякую =)
aonyshchenko 
Новенький

Востаннє: 16.11.18

2013-08-29 08:28  
Чим Ultimate програє Максимальній? В мене стоїть максимальна, але хочу її переставити, бо вона вже пробуксовує. Хтось знає різницю між ними?
gnommak 
VIP

2013-08-29 20:34  
aonyshchenko написано:
Чим Ultimate програє Максимальній? В мене стоїть максимальна, але хочу її переставити, бо вона вже пробуксовує. Хтось знає різницю між ними?

Між ними немає різниці Максимальна це і є Ultimate просто перша російська друга англійська.
наша (українська) позначалась англійською.
Did Kokos 
VIP

Востаннє: 15.11.18

2013-08-30 15:05  
Встановив, радів як чорт цвячком!! А потім встановив Nod і тут почалося... спочатку він пролікував усі ехе фали (чи заблокував), не важливо, головне що при запуску любого застосунку вибиває
".... не є припустимим застосунком Win32"
Подумав: добре, значить не судилося! Беруся за видалення того чуда, і тут знову "засада"!!! В діалозі видалення, на вікні вибору причини деінсталяції усе штопорить і вперто не бажає продовжувати рух!!! Натискання на кнопку далі, назад, вихід, дають ефект, подобній до переливання води ситом!!! Інші деінсталятори зокрема Unistall Toll, його взагалі не бачить!!!

З втратою кінської дози терпіння і нервів, я його видалив, а файлам ехе повернув параметри по замовчуванню!
П.С. Зарікся більше ніколи не ставити на комп якісь антивіруси, і нашо воно мені було треба???
loiknazar 
VIP

Востаннє: 09.11.18

2013-08-30 16:34  
Тут проблема не в ноді а в самій вінді
gnommak 
VIP

2013-08-30 17:36  
Did Kokos написано:

Встановив, радів як чорт цвячком!! А потім встановив Nod і тут почалося... спочатку він пролікував усі ехе фали (чи заблокував), не важливо, головне що при запуску любого застосунку вибиває
".... не є припустимим застосунком Win32"
Подумав: добре, значить не судилося! Беруся за видалення того чуда, і тут знову "засада"!!! В діалозі видалення, на вікні вибору причини деінсталяції усе штопорить і вперто не бажає продовжувати рух!!! Натискання на кнопку далі, назад, вихід, дають ефект, подобній до переливання води ситом!!! Інші деінсталятори зокрема Unistall Toll, його взагалі не бачить!!!

З втратою кінської дози терпіння і нервів, я його видалив, а файлам ехе повернув параметри по замовчуванню!
П.С. Зарікся більше ніколи не ставити на комп якісь антивіруси, і нашо воно мені було треба???

ESET Uninstall Tool використовується лише в безпечному режимі, і якщо він не бачить NOD значить там його немає і ніколи небуло (перевірено на неодному десятку машин, програма навіть бачить залишки присутності в реєстрі), а встановили Ви якусь програму яка видає себе за антивірус.
Ну і НМСД без антивіруса на вінді хібащо тупі школярі (школярі не за віком, а за інтелектуальним розвитком) можуть працювати.

Ну і якщо EXE файли не відкриваються значить пошкоджені асоціації закінчення файлів (скоріш за все):
http://forum.oszone.net/nextnewesttothread-163712.html
yarana 
Новенький

Востаннє: 06.11.17

2013-09-03 15:03  
Завантажила, встановила, бачу, що робота проведена велика, проте, як філолог, маю претензії щодо мовного оформлення.
1. не настроювання, а налаштування.
2. не скануння (мабуть, опечатка))), а сканування, а ще краще, якщо знайти замінник, наприклад - перегляд.
3. і замість слова "Вітання!" на початковому екрані я би написала "Ласкаво просимо!" або "Доброго дня!", бо це слово в такому вжитку звучить і сприймається трохи кострубато і сухо, або зробити з нього вираз "Вітання вам!"
З повагою, Ірина
Did Kokos 
VIP

2013-09-03 23:23  
gnommak
Ех... та то вже спогади!!!))) Живу далі!

NOD встановлював з цієї збірки!

А щодо антивіруса... не користуюсь вже років з п`ять, оскільки вважаю їх, більшою мірою, маркетинговим трюком. Так, звісно є вірогідність втрати даних чи глюків системи, через різноматнітні "черв`ячки", але від цього не застраховані навіть користувачі антивірусів. Звісно офісним працівникам де кожна година робити за компом- це заробіток, і втрата інформації з ПК грозить наступний місяць лишить без зарплати і їсти одну мівіну то антивірус не буде зайвим, але мені, простому геймеру задроту це все, вибачте на слові, до гузна))) Нащо мені встановлювати той антивірус, шукати ключі, оновлювати бази... Якщо вони всерівно йдуть не на випередження а слідом за виходом шкідливих програм!?))))))

п.с. Працюю на Пінгвінчику))))
Uliy 
Новенький

2013-09-07 00:17  
Вибачаюсь, не знав куди написати...
В мене таке питання. Російська версія вінди вже давно на всі 100% російсько-мовна навіть програмне забезпечення драйверів теж на їхній мові. Чи є в природі на всі 100% Українська віндовс, щоб увесь інтерфейс (враховуючи звукові, відео та інші драйвери) був повністю на рідній мові ? І чи буде зрушення в цьому напрямку ?
RomeoGRR 
Новенький

Востаннє: 14.06.17

2013-09-07 14:44  
Такої системи немає на превеликий жаль... мене самого дістає, що всюди, де тільки можливо, а не мало б бути в УКРАЇНІ, російська мова.. мало того, що майкрософт не може нормально перекласти ОС, то розробники ПЗ і драйверів в 95% не розглядають українську мову як мову свого ПЗ. Наші чудові ентузіасти роблять переклади ПЗ і детальніші переклади ОС, але це кілька людей (а не цілі фірми) і паралельно з основною роботою, тому доводиться користуватись старішими версіями, але українізованими, або ж новими, але російсько- чи англомовними Sad (1)
Locales 
Частий відвідувач

Востаннє: 17.09.15

2013-09-07 16:29  
Uliy
Вчи англійську.
karacholo 
Новенький

Востаннє: 20.10.18

2013-09-08 09:53  
Слава Україні! Таке ось питання, чи можна приймати оновлення від Windows update, і чи при цьому нічого не злетить, також стоїть антивірус аваст. Ще така дрібничка, не можу вивести смітник на робочий стіл і календар (стандартний віджет) при витягненні на робочий стіл нічого не показує (просто оранжевий, але інколи після перезавантаження з'являється дата) на інших ПК також. А так на збірку поки нарікань не має.
Did Kokos 
VIP

2013-09-08 12:41  
Locales написано:

Uliy
Вчи англійську.

То чим краще вчити англійську якщо російською зрозуміло?? Її і вчити не треба, а якщо ПЗ вийде на китайській -нумо вчити китайську!!?

Uliy
Зрушення є але дуже повільні, слава Богу, що є зрушення в озвучуванні відео продукції!!!
А до програм гадаю не скоро діло дійде, оскільки більшість відомих компаній навіть сайти не перекладають, вважаючи це не обовязковим! Але в цій ситуації винні самі українці, не купляли б НАПРИКЛАД Windows на російській, і на сайти не заходили))) то розробники мусили його локалізувати))) А так ми мовчки користуємось іншомовним софтом і вважаєм, що десь хтось там має за нас думати і перекладати! А ви пишіть скарги, обурення з приводу відсутності української локалізації, локалізуйте самі нарешті!!!
Особисто я користуюсь україномовним Лінуксом, там теж багато недоробок, та все ж милує серце українська... Якби наприклад відкрилась якась група локалізаторів я б її підтримав!!! До того ж локалізувати програми не важко (не знаю як з драйверами) просто потім файл локалізації відправити розробникам з проханням додати його в cофт, або самотужки його туди впихати)))
Щось мене понесло....)))

Додано через 2 хвилини 9 секунд:

karacholo написано:
чи можна приймати оновлення від Windows update, і чи при цьому нічого не злетить

Можна, нічого не злетить!
Хоча інколи вуйко Гейтс любить провіряти "шибки" на автентичність і тоді маже злетіти((
та це ДУЖЕ рідко буває, в мене вінда якось рік стояла поки не злетіла, я її тепер оновлюю раз на місяць бо ті презагрузки після оновлення задовбали!!! А якщо злетить то нічого страшного ось активатор

Додано через 1 годину 23 хвилини 59 секунд:

karacholo написано:
чи можна приймати оновлення від Windows update, і чи при цьому нічого не злетить

karacholo 
Новенький

Востаннє: 20.10.18

2013-09-08 15:51  
Цитата:

Я вже два рази оновля, (приблизно 110 потім 106 оновлень) все це тривало десь по пів години і далі хоче оновлення 107 рекомендовано і 38 необов'язкових. Скіль ще воно буде вискакувати? Дякую.
gnommak 
VIP

2013-09-08 20:23  
karacholo написано:
Скіль ще воно буде вискакувати? Дякую.

Подивись по історії встановлення, можливо вона нічого не онвлює.
Did Kokos 
VIP

2013-09-09 10:03  
karacholo написано:
Скіль ще воно буде вискакувати?

Буде вискакувати поки не встановить, а оскільки деякі обновлення не інсталюються належним чином, то вони оновлюватимуться знову і знову!
gnommak 
VIP

2013-09-11 18:54  
Did Kokos написано:
а оскільки деякі обновлення не інсталюються належним чином, то вони оновлюватимуться знову і знову!

Що значить не інсталюються належним чином??? Скоріш за все служба Windows Installer мертва, а три оновлення встановились тому що були незалежні стенд алоун інсталери, от і відповідь (найбільш ймовірна)
Можливий і другий варіант - криворука збірка. Після певних дій при створенні збірки, Windows Update не може оприділити які оновлення потрібні, а які ні. Хоча цей варіант менш можливий тому що половина оновлень точно б встановилась, а друга ні. Але тут інша ситуація.
Є і інші варіанти, але це потрібно досліджувати.
Did Kokos 
VIP

2013-09-11 22:34  
gnommak
Ні, більшість оновлень встановлюється, але декілька таки пропускаються з міткою "помилка" в стовпці стану оновлення! Особисто мені це до лампочки, але все ж, недосконалість системи дещо бентежить!)))
На 32х розрядній системі під час оновлення взагалі якусь помилку вибивало з багатозначним числом.
gnommak 
VIP

2013-09-11 22:54  
Did Kokos написано:
Ні, більшість оновлень встановлюється, але декілька таки пропускаються з міткою "помилка" в стовпці стану оновлення!

На чистій системі MSDN все встановлюється, і без ніяких проблем та помилок. Провірено мною неодноразово, в мене на роботі вже більше 100 ліцензій сімки Professional тож можна сказати, що проблема в некоректно встановленому ПЗ, або неправильна інтеграція оновлень в збірку. Ось через такі маленьки приколи я і не використовую збірки...
AMG1 
Новенький

Востаннє: 11.11.18

2013-09-12 17:38  
чому ніхто нероздає вже 3 дня некачає
Did Kokos 
VIP

2013-09-12 17:58  
AMG1 написано:
чому ніхто нероздає вже 3 дня некачає

Роздають: [ 94 ]
Завантажують: [ 1 ]

Це в тебе щось!!! Онови торент.
vecchio 
Новенький

Востаннє: 23.05.18

2013-09-12 18:09  
Хороша збірка! Всі оновлення стають без проблем, як на ліцензійній. А от на іншому компі у мене збірка з Уралу, так кожен раз проблеми з оновленнями для безпеки 64-бітної системи. Доводиться їх відміняти. Велика подяка автору збірки!
Myronchyk 
Новенький

2013-09-16 20:31  
Дякую, хлопці!
sinpavla 
Свій

2013-09-17 08:23  
Слава Ісусу Хресту!Слава Україні!
smaragd_lv 
Новенький

Востаннє: 17.08.18

2013-09-18 21:37  
Народ порадьте що робити коли після завершення встановлення ціє збірки на lenovo g500s при першій перезагрузці вибиває чорний еран з написом
find --set root --ignore-floppies -ignore-cd /bootmgr

Error 15: File not found
далі натисни довільну клавішу,

При нажиманні довільної кнопки, зявляється червоний екран з написом у верху -grub4dos. і кілька рядків вибору загрузки windows з чи без режиму (щось там). при виборі будь-якого нічого не відбувається, і загрузити вінду не виходить.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступна