[Win] Володар Перснів: Битва за Середзем'я / The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth [RePack] (2004) Ukr/Eng

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
violin. 
Новенький

Востаннє: 13.02.20

2018-12-25 16:20  
Вітаю! Нещодавно захотілося пограти улюблену гру дитинства - The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth. На жаль, гра не запускається на моєму сучасному ПК та Windows 10, із мого старого, офіційного CD 2004 року, з старим - першим патчем 1.00, який неможливо офіційно оновити. Розпочав пошук в неті, та виявилося, що гра й досі жива, незважаючи на те, що не підтримується і не продається офіційно ще з 01.01.2011. Є два онлайн сервери: T3A online та Game Ranger(про нього тут вже згадували), на яких її досі можна грати. Звичайно, спільнота там маленька, та все ж вона є! А головне, у пошуках, як і де можна отримати гру, яка працювала б на сучасних ПК, та була без багів, натрапив на forshire.blogspot.com (про нього тут теж вже згадували).
Тут можна завантажити гру, з останнім патчем 1.06, але головне - УСІ! проблеми, які згадувалися у коментарях вище - виправлені! Не потрібно робити жодних додаткових маніпуляцій після завантаження і встановлення. Не потрібно створювати ніяких образів, не потрібний CD Кеу, немає вильотів із гри, багів і т. д. Просто завантажуєш, встановлює і граєш! Єдиним недоліком, на мою думку, є присутність лише однієї локалізації - англійської. Було б значно приємніше грати цю гру із рідною локалізацією. Я згадав про Толоку Гуртом, та виявив, що українська локалізація цієї гри тут існує! Тож було б дуже шкода, якщо б та робота, яку проробили усі, хто брав участь у її створенні пропала. Чи не хотіли б автори релізу все ж оновити патч до 1.06 (цей патч використовувався на офіційних серверах EA, що уже згадувалося в інших коментарях), чи просто використати версію гри яка у вільному доступі на forshire.blogspot.com (на мою думку, найбільш досконала версія гри на даний момент), та додати до неї уже готову українську локалізацію? Напевне доведеться щось допрацювати та перевірити, але впевнений, що 90% локалізації у вас уже готові. Або хоча б оновити українізатор до цієї версії гри на патчі 1.06. Можливо Вам додасть мотивації те, що готується до виходу reforged версія цієї гри, над цим працює все той же forshire, та його команда.
Готовий допомогти у реалізації цієї ідеї. Дякую, за відповідь. Вибачте за велику кількість тексту.
Дмитро митро 
Відео Гуртом - дизайнер
Відео Гуртом - дизайнер

Востаннє: 24.02.20

2018-12-27 10:42  
violin.
Доброго дня. Дякую за коментар, нажаль проект дійшов своєї крайньої точки і більше навряд до нього хтось повернеться (наприклад, я вже навряд), так само як і до другої частини, хоча там також вже багато було локалізовано, включаючи графічну частину. Та і загалом проект не актуальний, тільки відголоски ностальгії.
По факту, локалізація можливо підійде до версії 1.06, дивлячись яке там кодування, бо вони відрізняються від версій (а так по пам'яті воно відрізняється). Але цим займатися немає часу. Можливо з часом подивлюся чи можна було б зробити українізатор до 1.06, але це дуже навряд. До речі, дякую за спробу допомогти, можу написати основні кроки, щоб ви самі глянули, але в основному вам треба буде розбиратися самим, якщо цікаво пишіть в ПП.
Maxucok 
Новенький

Востаннє: 23.05.19

2019-01-24 11:19  
Я граю в цей шедевр
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2, 3, 4