Подерв'янський Лесь. Дискографія [MP3]

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Сторінка:   попередня  1, 2
Автор Повідомлення
kovpack 
Поважний учасник

Востаннє: 31.05.20

2009-03-31 00:48  
Цитата:
Неповага не лише до мене та Подерев’янського а до української мови.

ви не прочитали про тенденції та інтернет-етику, тому й вкотре говорите вкрай тупі слова. а українську мову я поважаю куди більше вас, бо, на відміну від вас, хоч говорити вмію та писати, тільки не використовую великих літер (виключно через інтернет-етику). проте, мабуть, вам цього, як виявилося, ніколи не зрозуміти.

Цитата:
Тобто тобі давати приклад про 2 індивідів гоже (уособлюючи мене з кимось) а мені не гоже додати хоч 1 дієву особу? Якась коцурбата хвілосохвія.

ну, по-перше, нікого я з вами не "уособлював" (до речі, слово вжите неправильно і не зі своїм лексичним значенням - користуйтеся словником і вчіть мову, яку, як ви кажете, поважаєте більше, ніж я). а "давати дієву особу" - то як розуміти? беззмістовна фраза. ви не лише не розумієтеся на філософії, але й думку висловити не можете. прикро. не розумію тільки, на біса я з вами час витрачаю... це те ж саме, що "читати шекспіра барній стійці" (цитатка з "двох з половиною чоловіків").

Цитата:
Кожен вже зробив всі висновки що хотів і стосовно правопису (до якого звертаються виключно тоді, коли вже нема чого опоненту втулити за помилку і мені зазвичай так і кажуть... інколи).

Happy))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) навіть не знаю, чи мені щось варто казати Happy навіть не можу вирішити, чи варто вже чіпати слова "нема чого опоненту втулити за помилку" Happy))))) я маю багато чого вам сказати, але навіщо, коли ви неадекватно реагуєте на слова, навіть не розуміючи приблизно, що вони означають. а у своїх відповідях, намагаючись сказати "розумну фразу", говорите такі дурнуваті речі, від яких я під стіл поступово сповзаю зо сміху Happy))))))))))))))))))))

Цитата:
... а ще є універсальне you (ти/Ви).

звісно, але я говорив про великі літери усіх слів, а не лише правил написання одного слова - ви знову дуууууже неуважно читали те, що я писав, і, звісно, не прочитали, що означає той термін. універсальне "you" до української мови не має жодного відношення, тому ще раз наполегливо прошу не "тикати", бо ви, по-перше, порушуєте правила форуму, де вказано, що до співрозмовника треба ставитися з повагою, чи на цьому форумі таких правил нема? а, по-друге, якщо часто "тикати", то вам можуть те "тикало" зламати Happy)))))))))))))))

Цитата:
Дякую, своє вже віднавчався.

а так і не скажеш Happy)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
6c6c6 
Поважний учасник

Востаннє: 30.09.09

2009-03-31 20:29  
kovpack написано:
ви не прочитали про тенденції та інтернет-етику...

Власне а що там читати, якщо в аглцкій (звідкіля походить термін netiquette і звідкіля „ростуть ноги“ у цієї етики) немає поділу на ти та Ви. Відповідно і свиней там випасати не треба.
kovpack написано:
бо ви, по-перше, порушуєте правила форуму, де вказано, що до співрозмовника треба ставитися з повагою

Тему де на мене поскаржитись підказати чи про те як написати ПП адміну?
kovpack написано:
то вам можуть те "тикало" зламати

„Кілерів“ найняв? Певен багато людей подякують за моє знищення.

П.С. Перевір „Shift“ та „0“, бо бачу заїдає.
kovpack 
Поважний учасник

2009-03-31 22:17  
Цитата:
Власне а що там читати, якщо в аглцкій (звідкіля походить термін netiquette і звідкіля „ростуть ноги“ у цієї етики) немає поділу на ти та Ви. Відповідно і свиней там випасати не треба.

принцип "а що там читати" - ще би побачити вираз вашого обличчя і круглі очі Happy ) - ваша найяскравіха характеристика. взагалі-то, я говорив про термін і його значення та тенденції щодо вживання великої літери в інтернет-спілкуванні. а ви хоч відчуваєте різницю між "ви" та "ти"? підкажу: тут не лише великої літери не використано, а й узагалі це - різні слова (навіть буковки різні - придивіться добре). поділ значень є в українській мові, тому до чого тут те, що ви мололи? до чого тут нерозрізнення їх в англійській?

до речі, якщо вже ви вчепилися до англійського похождення терміна (безпідставно і не маючи жодних арґументів, які би могли хоч когось переконати хоч в чомусь), то вже викиньте й свій computer на брухт, бо його ж теж назвали англійським словом Happy значить, так само як і інтернет-етика, комп'ютер - то породження хворої американської думки, бо, зважаючи на вашу "логіку", звідти "ростуть ноги" (а ноги ж (як і місце, звідки вони ростуть) не пахнуть - тому на біса нюхати шкарпетки американців? ).

Цитата:
Тему де на мене поскаржитись підказати чи про те як написати ПП адміну?

якщо таке заявляє модератор, то хіба взагалі можна говорити про якісь правила на толоці? Happy звичайнісінький бардак, як і в країні, бо керують вам подібні. та й нащо скаржитися? надії, як то кажуть, вмирають останніми, а я ще поки сподіваюся, що у вас трохи розуму побільшає, тільки би підрости ще і школу закінчити, а то дев'ять класів сільської школи замало.

Цитата:
Певен багато людей подякують за моє знищення.

маю сумніви, що ви хоч комусь треба, і що на вас хтось буде тратити час (і тим більше гроші). це в мене просто кілька вільних хвилин було, але це вже останній раз, коли я на вас витрачаю час, бо бачу, що, як я вже писав, це те ж саме, що "читати шекспіра барній стійці". мій батько використовує тут трошки іншу фразу, але вона непристойна. от я вам щось говорю, а ви вперлися рогом і кажете своє, навіть не намагаючись задіяти свій мозок бодай на 1%. тому доречно було би прочитувати батька, який би вам сказав приблизно таке: "ти йому в очі сци, а він скаже, що дощ іде" Happy

Цитата:
П.С. Перевір „Shift“ та „0“, бо бачу заїдає.

який переконливий арґумент (у вас почуття гумору, як у першокласника) Happy

ну, гаразд, бувайте, бо толку все одно ніякого. поспілкуюся з вами через місяців два. гадаю, ви думатимете тоді трохи більше, а поки бувайте Happy смішно було з вами поспілкуватися Happy
6c6c6 
Поважний учасник

2009-03-31 22:32  
kovpack написано:
ви хоч відчуваєте різницю між "ви" та "ти"?

Відчуваю і тобі „Викати“ не збираюсь. Саме через неповагу.
kovpack написано:
звичайнісінький бардак, як і в країні, бо керують вам подібні

Тобто я є джерелом бардаку на Толоці? Напевно про це слід адмінові також нашептати (мо швидше попре звідси, бо його не менш ніж тебе дістав). І ще одне, аби я був як ті, що керують країною, то мав би купу грошей... От халепа, не склалось з цим.
kovpack написано:
маю сумніви, що ви хоч комусь треба, і що на вас хтось буде тратити час

Ну звісно, а от писати подібні вумні тиради звісно часу мало забирають. Wide grin
kovpack написано:
ну, гаразд, бувайте

Аррівідерчі
kovpack написано:
бо толку все одно ніякого

І я от дивлюсь, одні порожні балачки та марні спроби мене „попустити“.
kovpack написано:
смішно було з вами поспілкуватися

Вилазь з-під столу і перестань реготати. Ти ж мужик. Оно модератора „поставив на своє місце“. Wide grin

Додано через 1 хвилину 46 секунд:

П.С. Ану бігом скаржитись батьку, а потім у відповідній темі та адміну... Гуртом і 6c легше бити.
gnommak 
Модератор літератури

Востаннє: 01.06.20

2009-03-31 23:43  
І хто це все розгрібати буде?
Може в іншу тему перенести?
6c6c6 
Поважний учасник

2009-03-31 23:53  
gnommak написано:
Може в іншу тему перенести?

Наприклад?
gnommak написано:
І хто це все розгрібати буде?

Дякую, я вже своє „відгріб“ Wide grin
Tarasator 
Новенький

Востаннє: 24.04.16

2010-01-24 01:03  
Доброго вам часу доби.

Можна ШВИДКОСТІ будьте ласкаві =-)
Ілюзія Свободи 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 15.05.20

2011-03-16 23:04  
додайте будь ласка в список п"єс "Блєск і ніщета підарасів"
ssTAss 
Модератор музики

2011-03-17 00:48  
FireStar написано:
Не рекомендується дітям до 18 років.

чому?
через
FireStar написано:
Ненормативна лексика в великих обсягах!!!

??
та діти тепер матюкаються краще матросів і вантажників разом узятих))
я от наприклад не переношу такої "літератури", хоч мені далеееееееко не 18, то що?
думаю, отого повідомлення про ненормативну лексику досить, а про +18 напевно лишнє
чи помиляюсь?

P.S. нмд, Подерв'янський такий ж письменник, як Бузіна історик
jinotot 
Почесний оцифрувальник літератури

2011-03-17 19:16  
ssTAss написано:
P.S. нмд, Подерв'янський такий ж письменник, як Бузіна історик
ssTAss’е, так Подерв'янський і не письменник, він — художник Happy
ssTAss 
Модератор музики

2011-03-17 20:08  
jinotot написано:
ssTAss’е, так Подерв'янський і не письменник, він — художник

jinotot-е, Ви мене прекрасно зрозуміли що я хотів сказати Rolleyes (2)
і мені дуже прикро шо такі "митці" тепер в пошані...
Ілюзія Свободи 
Оцифрування книг Гуртом
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 15.05.20

2011-03-20 21:08  
ssTAss
кожному своє. як на мене це краще ніж дивитись різну беліберду на зразок дом-2 чи танці з зірками. хоч тут і багато ненормативної лексики, але особисто я дещо з того почерпнув.
nickon 
Частий відвідувач

Востаннє: 29.05.20

2011-07-08 21:13  
Треба краще, написати - ненормативна лексика у ВЕЛИЧЕЗНИХ обсягах.
mik787 
Свій

2011-07-15 01:26  
дякую. Давно хотів послухати.
Henry 
Забанено
Забанено

Востаннє: 21.10.11

2011-07-20 00:43  
Обожаю творчество Лэся! Это что-то неимоверное.
pop_v_trysah 
Поважний учасник

Востаннє: 30.05.20

2011-07-20 02:52  
Дякую за реліз!!!
повторювати нічого не буду, саме цікаве сказано вище)
Лесь Подерв'янський Смалить!)
хай так і продовжує, головне щоб краще, а не гірше!!!
k0ldun 
Новенький

Востаннє: 07.05.20

2015-10-07 02:16  
дякую, мені сі сподобало... остатній раз чув Леся ше на студентській ниві, аж ту знайшлися "люде", які го взагалі не знают... тре було знайти і зайнятись просвітов, ади тутка є! Wide grin
eLiter 
Новенький

Востаннє: 30.05.20

2015-10-14 12:25  
Об "Енеїду" Котляревського, колись, було зламано багато списів. То був шок: "Античні герої говорять мужичою мовою, живуть і діють як звичайні смертні" . Жах! Так от, на мою нефахову думку, "Павлік Морозов" такий самий травестійний бурлеск, як і "Енеїда" Котляревського.
forever_maggot 
VIP

2015-12-06 23:29  
Послухав оце вперше ці записи, і десь посеред "Гамлєта" таки зрозумів, кого нагадує мені читець виконанням і художнім стилем - Вєрку Сердючку. Серйозно, Подервянський - це ВС з матюками. Або навпаки, ВС - це Подервянський без матюків.

*Під ВС, звісно, мається на увазі не співоча, а розмовна іпостась артиста.
e700mas 
Новенький

Востаннє: 21.05.20

2016-05-28 15:17  
Все напизділи ви. Не було "Утопії" в "Цікавих дослідах".
А також:
Цікаві досліди (1 та 2) - 1998 рік
Нірвана (1 та 2) - 1999 рік
Pierogie 
Новенький

2018-02-11 10:56  
Сучасна класика!!!
Cleaf 1.1.1.4 

2018-12-22 14:40  
Виявляється, славетний драматург не лише цікавий автор, але й просто розумний чолов'яга. Письменник Лесь Подерв'янський про Петра Порошенка в інтерв'ю телеканалу ATR: "Він робить, по-моєму, достатньо. Те, що може зробити. Можуть бути претензії. Але щось я не чув, щоб хтось хвалив його взагалі за щось. Може бути, тільки я один можу похвалити в якості компенсації. Всі його сварять. А це, до речі, кращий президент за весь час України", - зауважив письменник. На запитання ведучого: "У чому?" Подерв'янський відповів: "Церква - раз. Безвіз - два. Антикацапська коаліція - три. Армія - чотири. Взагалі-то, він же за посадою відповідає тільки за 2 речі. За міжнародне становище та армію. І у мене немає претензій. Я не військовий, але розумію, наскільки це зашкарубла система. Це дуже складно поламати. За 4 роки. Як це? Це ще складніше, ніж Міністерство освіти".
Pierogie 
Новенький

2018-12-23 12:38  
Лесь Подерв'янський - це сучасний класик. Усі його сатиричні п'єси та монологи написані народною мовою - суржиком. Це зроблено навмисне аби донести до слухача саме народний дух, а не відшліфовану літературну форму. Дехто звертає увагу передусім на лайку, яка рясно використовується в його творах. Але це всього лиш вершечок айсбергу. Ненормативна лексика потрібна всього лиш для антуражу. Копайте глибше і ви побачите ті проблеми та невиліковні соціальні рани, які Лесь торкає. Ви побачите те лайно, яким ми усі просякли наскрізь впродовж панування савєцької влади та "перехідного періоду", який досі нас не відпускає від себе...
Mike88 
Новенький

2019-02-22 23:16  
"Цікаві досліди" є в MP3 кращої якості - 256кбіт/сек, а "Нірвана..." - навіть 320кбіт/сек
Джерелом певно було EX.ua, можу комусь скинути для роздачі.
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти Сторінка:   попередня  1, 2